جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۲۳Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قومیتی»

ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت در پاسخ به این سوال که برای پیشگیری از خرید و فروش آرا چه تدابیری اندیشیده شد؟ گفت: همه عوامل انتخاباتی و امنیتی در روز انتخابات به صورت مستمر از شعبات اخذ رای بازدید می کنند و با موارد خلاف قانون برخورد قاطع می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
این روزها با نزدیک شدن به28 خردادماه شور و نشاط انتخاباتی در جای جای کشور و استان خراسان شمالی به خصوص شهرستان مانه و سملقان و اهل تسنن به چشم می خورد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۴:۵۲    
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی،گفت:مبارزات نامزدهای انتخاباتی اصولا بر سه مبنا انجام می گیرد،مبارزات یا شخص محور یا برنامه محور و یا جریان محور است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان غربی با تاکید بر دوری از هرگونه اختلاف افکنی قومی و مذهبی در انتخابات گفت:دستگاه های نظارتی نباید اجازه دهند افرادی با ایجاد تفرقه های قومی و مذهبی و ایجاد دو قطبی های قومیتی به انتخابات خدشه وارد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۲    
گروه استان ها- برخی از کاندیداهای انقلابی و جهادی شورای شهر کرمانشاه از مردم خواستند از انتخاب قومی و قبیله ای و بدون در نظر گرفتن شایستگی ها و همچنین انتخاب اشتباه گذشته خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مردم باید با اغماض از نگاه قومیتی در انتخابات شورای شهر شرکت کنند؛ این نگاه بدبختی و بیچارگی است. اگر هر کدام از اعضای شورا مربوط به یک جریان باشند هرگز با هم توافق نمی کنند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۴    
فعالیت های انتخاباتی ریحان محمدپور ده بزرگ نامزد انتخابات میاندوره 1400 یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت ادامه دارد. دیدارهای مردمی او پررونق شده و سبد آرایش روز به روز افزایش پیدا می کند ...
اقتصاد آنلاین / کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی با بیان اینکه حدود 10سال است که رشد اقتصادی کشور حدود نیم درصد است و این مساله نشان دهنده آن است که بینش اقتصادی در کشور حاکم نبوده است، گفت: همیشه سیاسیون وارد صحنه شده اند اما اکنون اجازه دهند فردی اقتصادی وارد صحنه شود و سیاسی ها کنار بنشینند و اجازه دهند امور اقتصاد دست ما باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید فساد در کشور ریشه کن شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۹    
کرمانشاه - ماموستا شیخی گفت: امسال ملت ایران از هر مذهب و قومیتی با مشارکتی تاریخی در انتخابات 28 خرداد جواب دسیسه های خبیثانه دشمنان را خواهند داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر جمعه شب در یک راهپیمایی چند قومیتی در خیابان های شهر لندن در استان انتاریو کانادا برای گرامیداشت یاد چهار عضو یک خانواده مسلمان که در یک تصادف عمدی کشته شدند، شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: نامزدهای شورای شهر ارومیه از مباحث قومیتی، مذهبی و تفرقه افکنی پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: نامزدهای شورای شهر و روستا در استان به اختلافات ومباحث قومیتی دامن نزنند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۳    
مردم و نخبگان باید با بررسی دقیق و کارشناسانه خود، اجازه ورود افراد مفسد، رانتی باز و عامل وضع موجود را به شورای های اسلامی در استان البرز ندهند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۰    
حوزه/ تا 20 سال پیش در گوشه و کنار کشور وقتی از مردم در مورد هویتشان پرسیده می شد همگان اول ایرانی بودند و سپس به گروههای زبانی محترم که در گوشه و کنار کشور حضور دارند اشاره می شد ولی اکنون عده ای که باید مسئولیتی را بر عهده بگیرند که مصداق پاسبانی از هویت ملی است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مهر ، گروه بین الملل: مساله تبعیض های قومیتی و رژیم آپارتاید در غرب موضوع جدیدی نیست. تاریخ سراسر گواه رفتارهای غیر مدنی مدعیان امروزی حقوق بشر و منادیان صلح غربی برای جهانیان است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشارکت در احداث مجتمع های توریستی تفریحی در مناطق دارای استعداد و پتانسیل گردشگری هستند. استفاده از تنوع فرهنگی و قومیتی موجود در شهر تهران می تواند یکی از زمینه های توسعه گردشگری باشد ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۵    
بعضی از نامزد ها از عنصر زبان و قومیت ترکی بویژه آذری با هدف شوم، اما خام و نخ نمای تحریک احساسات، در جهت سیاست های سراسر تزویر و خیانت بار خود سوء استفاده کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۲    
شهرکرد- ایرنا- به عقیده برخی از کارشناسان نگاه قومیتی از مهمترین آسیب های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است که برای عبور از آن توجه به تخصص و کارآمدی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا می تواند اثرگذار باشد.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۴    
با گرم شدن فضای انتخاباتی عرصه شورای شهر و ریاست جمهوری در کشور عزیزمان، شاهد برخی بی اخلاقی های قومیتی توسط بعضی کاندیداها و حامیان آنها هستیم. اینان با دمیدن بر روح قومیت گرایی، دگرستیزی و نفرت پراکنی علیه اقوام دیگر، تنها به دنبال کسب 4 رای بیشتر برای نامزد انتخاباتی خود هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوززستان گفت: یکی از مباحث موثر در انتخابات ، تامین امنیت مسایل قومیتی است که باید پیش بینی و پیشگیری به موقع صورت گیرد.
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۱:۳۱    
0:48:19 - دوشنبه 10 خرداد 1400 معاون پارلمانی حزب تدبیر و توسعه ایران اسلامی بر این باور است که با توجه به اینکه استان آذربایجان غربی یکی از چند استان توسعه یافته سیاسی در سطح کشور است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آستارا- دادستان آستارا با تأکید بر اینکه طرح هر گونه مسئله قومیتی و نژادی محکوم است، گفت: 17 نفر از تفرقه افکنان و اخلالگران حوادث اخیر در شهرستان های آستارا و اردبیل دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
آستارا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه حرکات ضد امنیتی و قومیتی از جانب دشمن خنثی است، گفت: پلیس در کنار مردم اجازه قدرت نمایی به معاندان را نمی دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۵    
شفقنا- لولوه الخاطر، معاون وزیر امور خارجه و سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه قطر گفت: درگیری در فلسطین اشغالی باید در یک چارچوب واقع بینانه قرار داده شود . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-رئیس ستاد انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اصفهان گفت: رئیس جمهور آینده باید در ابتدا اجرای مصوبات قانونی آب را دنبال کند و سپس از جو سازی سیاسی و قومیتی جلوگیری کند.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۵    
سول در کتاب آموزش: فرضیات در مقابل تاریخچه (1986) وضعیت آموزش در مدارس و دانشگاه های آمریکا را تحلیل می کند. او به طور مشخص تجربه افراد سیاه پوست و دیگر گروه های قومیتی را در نظام آموزشی آمریکا بررسی می کند و عوامل و الگوهای نهفته در پشت شکست و موفقیت این مسئله را شناسایی می کند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، آیین افتتاح اولین باغ فرهنگ کشور که به همت کمیسیون ملی یونسکو در ایران و با همکاری شهرداری کرج و با حضور حداد عادل، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سرور بختی، رئیس موسسه فرهنگی اکو ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۲۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وجود اقوام مختلف با گویش ها و آداب مختلف ویژگی منحصر به فردی است که در کمتر نقطه ای از دنیا مشاهده می شود. البته این تنوع فرهنگی و قومیتی هرگز باعث اختلاف و ایجاد حس برتری در قومی خاص نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا ترکی در پی عذرخواهی اخیر مصطفی ملکیان برای استفاده از عبارت فارسی زبانان ، با بیان این که فارسی زبان دشنام نیست، از او خواسته وارد دام چاله تفرقه های قومیتی و زبانی نشود .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برغم همه تلخی های جانکاه ناشی از تجاوزات جاری رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، مهمترین دستاوردهای این مرحله از نبرد را می توان بازگشت ملت فلسطین به مسیر درست یعنی تمسّک به حق مقاومت و مبارزه قدرتمندانه در مقابل دشمنِ زورگو و متجاوز ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه شهرستان فردیس با مسائل متعددی از قبیل تراکم بالای جمعیتی، عدم سازگاری امکانات رفاهی و اداری با جمعیت ساکن، نرخ رشد بالای جمعیت، مهاجرت از سایر استان ها و تنوع بالای قومیتی روبه رو است گفت: 27 درصد پرونده های طلاق استان البرز به این شهرستان اختصاص دارد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۵    
همانطور که می دانید در حال حاضر شهر بیت المقدس (اورشلیم) شامل جمعیت های بزرگی غیر از یهودیان است. اینها ساکنانی هستند که پیش از اشغال نظامی فلسطین و ایجاد تغییر تحمیلی در ماهیت جمعیتی و قومیتی آن، در این شهر سکونت و هویت داشته اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۸    
رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان اردبیل گفت: حضور دانشگاهیان و نخبگان علمی در رفع فتنه ها مطلوب نیست؛ اما دانشگاه آزاد اسلامی در تلاش برای تقریب مذاهب است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اعتراض به وجود تبعیض جنسیتی، نژادی و حتی قومیتی به عنوان روح حاکم بر سینمای هالیوود بار ها از سوی نخبگان عرصه هنر هفتم مطرح و مورد اعتراض قرار گرفته است ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۳    
مسئول دفتر تقریب مذاهب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تفاوت های قومیتی ما آنقدر زیاد است که می توانم بگویم آنچه که ما را دور هم جمع کرده است قبل از اینکه ایران باشد، اسلام است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۱    
کشور مالزی در جنوب شرقی آسیا واقع شده و پایتخت آن کوالالامپور است. این کشور 32 میلیون نفر جمعیت دارد و متشکل از یک جامعه چند قومیتی است. قومیت های اصلی آن شامل مالایی ها، گروه های چینی و هندی می شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۰    
ایسنا/کرمانشاه رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: در کرمانشاه نوع انتخاب اعضای شورای شهر بیشتر قومی و قبیله ای است و کمتر براساس دانایی و دانش فرد خواهد بود و افرادی هم که به این شیوه رای می آورند، باید پاسخ انتظارات قوم و قبیله خود را بدهند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص مانع تراشی آمریکا برای تجهیز ارتش آمریکا با دکتر روح الله قاسمیان، کارشناس مسائل غرب آسیا به روی آنتن رفت. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵    
مسعود پزشکیان نفر پنجم لیست نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان برای انتخابات 1400 است. رویداد 24 ظرفیت عارف را در محورهای قابلیت اجماع ، رای آوری ، شناخت سیاست خارجی ، اقتصاد و ارتباط با حاکمیت را بررسی کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۸    
محمد رافع کاندیدای 37 ساله نیز برای ثبت نام ریاست جمهوری به وزارت کشور آمده بود. او از همه مردم ایران از هر قومیتی می خواهد که به او رأی دهند. او اهل لرستان و پایگاه رأی خود را از همشهریانش می داند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رضا نصری حقوقدان بین الملل و کارشناس سیاست خارجی در توئیتی با انتقاد از عملکرد مخالفان ظریف تاکید کرد که بدون نخبه کشی مشکلات ایران قابل حل است. رضا نصری نوشت: ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رویداد "مد پایدار" با رویکرد صنایع دستی و محتوای ساخت عروسک های ایران و ملل با تن پوش های قومیتی سنتی و مدرن در حال برگزاری است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بازداشت شدگان فتنه 88 اخیراً در اظهاراتی با حمله به شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان انتخابات را 2 مرحله ای کرده است!
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۱    
معاون امور ایران، فرهنگی و اجتماعی مجمع تقریب گفت:گر دولتهای غربی امروز دموکراسی را مطرح می کنند، بهترین دموکراسی این است که از چهارده یا پانزده میلیون ساکن یا آواره منطقه فلسطین که این کشور متعلق به آنهاست، باید نظرخواهی شود و پس از همه پرسی به هر آنچه که ملت فلسطین رأی دادند به آن رأی عمل شود ...
ورزش سه: باشگاه پرسپولیس شکایتی را از سپاهان تحت عنوان پخش شعار با محتوای واژه هایی در جهت تمسخر و تحقیر نام باشگاه بزرگ پرسپولیس تقدیم کمیته انضباطی خواهد کرد. باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد که تیم فوتبال سپاهان شعارهایی توهین آمیز را در ورزشگاه پخش کرده که در مغایرت با قوانین سازمان لیگ هستند. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۶    
خوزستان - حجت الاسلام رجب پور گفت: در تجربه گذشته کشور با بیگانگان چیزی جز غارت، استثمار و استعمار یافت نمی شود، دشمن همواره به دنبال اهداف خود است.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین مبحث کلاب هاوسی خوزستانی هادر مبحثی در بستر کلاب هاوس ""در چهارمین مبحث کلاب هاوسی خوزستانی ها با عنوان کرسی شوراها در خوزستان به چه افرادی سپرده شود" نقطه نظرات خود را در این خصوص مطرح کرده اند که شاید مهم ترین آن سایه نگاه قومیتی بر انتخابات شور باشد.