دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۶:۲۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

اوشیدا (oshida.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امیدوارم توصیه های ما تاثیری داشته باشد، مردمی که الان در پارکها تفریح می کنند و یا در بازارهای اهواز به دنبال خرید وسایل برای سال نو هستند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استان کردستان سرزمینی است کوهستانی با جنگل های سرفرازی که پوشیده از سرسبزی و درخت هستند؛ استانی مرزی که تار و پود آن با جنگل های بلوط در هم آمیخته و زراعت چوب به عنوان درآمد جانبی برای مزرعه داران و ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پی بیخیالی و بی توجهی پاستورنشینان به جیب مردم، این روزها شاهد گرانی های کاذب و افزایش افسارگسیخته قیمت ها در بازار عید نوروز هستیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که پیگیری قطعنامه علیه ایران در شورای حکام باعث بهم ریختگی شرایط کنونی می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
کامیار گفت: به دنبال پرونده سازی نیستیم بلکه سعی داریم در مسیر قانون کمک مدیران برای صیانت از بیت المال باشیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع بر اساس مأموریت ذاتی خود گام های موثری در زمینه افزایش توان رزم نیروهای مسلح برداشته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه عامل افزایش شدید نرخ ارز خود دولت بود که اکنون آن را تأیید کرده است؛ گفت: این اقدام به معنای خروج پول از جیب ملت و هزینه کرد آن در پیشبرد اهداف سیاسی دولت است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهرداری تهران در آستانه ورود سرخابی های تهرانی به بازار سرمایه، رویه متفاوتی را در راستای واگذاری سند مالکیت دو استادیوم امام رضا (ع) و شهید کاظمی پیش گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: صنعت نفت برای ما اهمیت دارد و بخش اعظم بودجه در تاریخ ایران به نفت متکی بوده است و اگر همین امروز شیر نفت بسته شود همه صنایع از کار می افتد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه گفت وگوی دوجانبه ای با آمریکا نداریم اظهار کرد: وقتی آمریکا مسیر غلط خود را اصلاح نکند، تغییری در سیاست ایران رخ نمی دهد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کرونا، رسانه ای شدن اخبار غیر علمی و نامعتبر از سوی برخی متخصصان را مورد انتقاد قرار داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در امر قضا، علم و ادب مباحث مهمی برای کسی است که در کسوت و جایگاه قضا قرار گرفته است، گفت: قاضی، اسم افرادی که در حبس قرار دارند را دائم مرور و به آن ها توجه کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه آرمان ها و اندیشه های ظاهرشده در دهه های اول سپاه باید مداوم به نسل های بعد انتقال یابد، گفت: سپاه باید میدان فوران تفکر باشد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در برخی از مناطق کشور طی امروز و فردا خبر داد و گفت: طی روز پنجشنبه سامانه بارشی جدیدی به کشور وارد می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هیچ تضمینی برای گشایش های اقتصادی در ایران، در FATF وجود ندارد و مجموع این کنوانسیون ها نیز همانند برجام برای ما خیری نخواهد داشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جلالی با بیان اینکه ما درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم اظهار کرد: پذیرش مکانیسم های FATF شفافیت بخشی به سازوکار دور زدن تحریم هاست و این کار عملا خودزنی و خود تحریمی است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جبار آذین، منتقد سینما و تلویزیون در واکنش به حضور ژوله در سریال جدید شبکه سه و عذرخواهی او به خاطر رفتارهای گذشته اش با تلویزیون ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بی رغبتی به فرزندآوری ارمغان فرهنگ غرب است؛ فرهنگی که تیر خود را به سمت جمعیت نشانه گرفته و با کاهش فرزندآوری به دنبال کاهش پیشرفت و موفقیت و همچنین نیروی جوان و پویا است.
  ۷ ساعت پیش    
علی راستگو گفت: تا کنون تعداد 153 طرح اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۰    
محمد سرگزی گفت: با توجه به حجم بالای تصادفات در مسیر زابل به زاهدان نمایندگان استان در تلاش هستند تا در همین دوره مجلس شورای اسلامی اتمام این پروژه رقم بزنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
مشاور حقوقی سابق باشگاه پرسپولیس با انتقاد از رویه سرمربی سرخ ها، درباره پرونده محرومیت بازیکن این تیم توضیحاتی ارائه کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نارضایتی و مناقشات مردمی در پی فعالیت های معدنی به ویژه در مناطق روستایی برای امروز و دیروز نیست و هر کجا معدنی هست پای یک مناقشه هم در میان است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چهکندی نژاد گفت: چرا فولادی که صددرصد تولید داخل است باید موقع قیمت گذاری بر اساس دلار قیمت گذاری شود؟ یا چرا باید بر اساس فولادی که صادر می شود قیمت گذاری شود؟
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۶۶ سایت دیگر  
آمار جدید دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم دو هزار و 151 آمریکایی دیگر، شمار تلفات کرونا در این کشور از مرز 510 هزار نفر عبور کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شانزدهمین مرحله یارانه معیشتی روز یک شنبه 10 اسفند به حساب سرپرستان خانواده واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اظهارات مسئولان خوزستانی در خصوص لزوم اعمال قرنطینه دو هفته ای برای خوزستان و ناامیدی از اعمال این محدودیت ها توسط ستاد ملی کرونا، تنها نشان دهنده بی تفاوتی این ستاد نسبت به وضعیت سیاه خوزستان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به بیانیه مشترک اخیر با آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: آژانس تا سه ماه حق دسترسی به سیستم های ضبط کننده اطلاعات و دوربین ها را ندارد و اگر تا سه ماه تحریم ها لغو نشد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مادر شادروان علی تمینی پیش از آنکه فرزندش از دنیا برود، خواب عجیبی می بیند و همین قصه اهدا اعضای پسرش را رقم می زند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مهلت 3 ماهه تعیین شده از سوی سازمان انرژی اتمی آخرین فرصت برای طرف های برجام است اگر در این مدت به تعهدات خود اجرا نکنند به طور کامل ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
درخواست مهدی قایدی از باشگاه استقلال بیشتر از اینکه به مبلغ قرارداد باشد، به یک بند خاص بازمی گردد تا بتواند با استفاده از آن به پیشنهادات خارجی اش پاسخ مثبت بدهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با اشاره به اینکه اگر شرایط عادی باشد و موج چهارم هم اتفاق نیفتد بازهم عید امسال مانند عید پارسال است و شرایط ما سخت تر هم شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان بر این مطلب اذعان دارند که تحریکات قبیله ای و مذهبی اسم رمز آشوب و سناریوی نخ نمای رسانه های غربی در حادثه سراوان بود، ماجرایی که توسط شیعه انگلیسی و وهابی لندنی به بهانه سوخت روشن شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نیروی صبر زینب(س) همان نیرویی است که در وجود مادرشان حضرت زهرا بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دولت تا روز آخر یارانه ها را سر وقت پرداخت خواهد کرد گفت: با این وحود دولت بعدی بداند در این زمینه مشکل خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی جو آرام در اکثر مناطق کشور طی 24 ساعت آینده از بارش برف و باران در 11 استان تا روز دوشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: تا الان بیش از 300 نفر از کادر درمان آی سی یو بیمارستان ما واکسن کرونا دریافت کردند و عوارض واکسن هم با مسکن های معمولی برطرف شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده تروریست های سنتکام در توصیف حمله تلافی جویانه ایران به پایگاه عین الاسد تصریح کرد دقت موشک های ایران به اندازه ای بود که اگر پایگاه را به موقع تخلیه نمی کردیم 20 تا 30 هواپیما و 150 نظامی را ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اتفاقات اخیر در سراوان استان سیستان و بلوچستان باعث شد تا علمای اهل سنت سراسر کشور در مصاحبه های جداگانه، هم جسارت نسبت به حضرت رسول و هم حمله اشرار به یک پاسگاه انتظامی را به شدت محکوم کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
علی راستگو گفت: در دو سال اخیر تعداد هزار و 200 طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد در سطح بخش با بهره کم در بخش مرکزی زابل بوجود آمده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
نماز جمعه بنجار به امامت حجت الاسلام محمود پارسا در مصلی این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم گزمه در مصلی الغدیر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۰    
همایش سران طوایف و ریش سفیدان شمال سیستان و بلوچستان با حضور فرمانده تیپ حضرت علی اکبر(ع)امام جمعه زابل و امام جمعهداهل سنت شهرستان هامون برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از نقاط مختلف کشور شاهد برف و باران هستیم در استان سیستان و بلوچستان به دلیل وزش باد و گرد و خاک مردم خانه نشین شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در سال های اخیر با توجه به جذب گردشگر در استان سیستان و بلوچستان شمار اقامتگاه های بومگردی در منطقه سیستان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰    
هادی میرزایی گفت: برخی از محدودیت های ترافیکی در ایام تعطیلات عید نوروز اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۰    
مدرسه 8 کلاسه روستای اسکل با حضور جمعی از مسئولان شهرستان زابل افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۰    
رضا شهری زاد گفت: با توجه به شایعه تعطیلی بازار زابل از نیمه اسفند تا کنون هیچ تصمیمی در این مورد گرفته نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: اگر مشکلی در پرسپولیس وجود داشته باشد، به بیرون درز پیدا نمی کند و آن را داخل خانواده حل می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گفته جان دِ زگپ، نظریه بازار آزاد معتقد است اطلاعاتی که در بازار در مورد عرضه، تقاضا، خدمات، کالا ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه خروج از پروتکل الحاقی ربطی به برجام ندارد گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگی در ذهن همه ما اینطور جا افتاده است که فرد بعد از یک دوره 20 تا 30 سال کار کردن بدن هیچ دغدغه ای زندگی خود را ادامه دهد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی متوقف می شود اظهار کرد: توافقات جدید با آژانس بین المللی انرژی اتمی براساس قانون مجلس است که امروز و فردا سازمان انرژی اتمی ابعاد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه مرکز آمار ایران خط فقط را 9 میلیون و 200 هزار تومان اعلام کرده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عشایر جلوه دل نشین و نابی از دل طبیعت به عنوان جامعه مولد همواره در عصه های مختلف کشور ایفای نقش کرده و این قشر به عنوان بخشی از بازیگران اصلی عرصه توسعه پایدار به شمار می روند و نقش موثری در تحقق ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تا به حال سریال های نون خ 3 ، هم بازی و بوتیمار به عنوان گزینه های اصلی سریال های نوروزی تلویزیون معرفی شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات ریاست هیأت فوتبال استان تهران پس از حدود 2 سال تعویق با حواشی عجیبی به سرانجام رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد مناسب سازی در واکنش به اظهار نظر مدیر عامل مترو مبنی بر اینکه قرار بر این نیست که با اضافه شدن هر ورودی جدید به یک ایستگاه الزاما آسانسور وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اعتراض به استنکاف دولت از اجرای قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها پرونده دولت را به قوه قضائیه ارجاع دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد که همه نظارت های فراپادمانی از فردا (سه شنبه) پنجم اسفند متوقف خواهد شد و گفت: اجرای قانون مجلس به منزله خروج ایران از برجام و قطع همکاری با آژانس نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت مرتب پالس های سازشکارانه، وادادگی و سازش پذیری را فرستاد و همین موضوع دشمن را تطمیع کرد و تحریک کرد که امتیازی ندهد و از قانون مجلس حساب نبرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۵۹ سایت دیگر  
اعضای هیئت رئیس مجلس خبرگان رهبری در هشتمین اجلاس رسمی خبرگان رهبری، با رأی نمایندگان این مجلس ابقا شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسائل مذهبی گفت: سیره "باب المراد" گره گشای مشکلات جامعه امروزی است که می طلبد جوانان به صورت ویژه زندگی امام جواد (ع) را مورد مطالعه قرار دهند و از آن الگو بگیرند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سایت اصلاح طلب عصر ایران در اقدامی مشکوک، برخلاف گزارش های جهانی از وضعیت اسفبار کرونا در سرزمین های اشغالی و با نادیده گرفتن عوارض بالینی گسترده واکسن فایزر اقدام به انتشار یک رپرتاژ خبری مشکوک برای ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تصمیم ها، سیاست گذاری های کلان و تاریخی دولت در این برهه زمانی نقش تعیین کننده و ماندگاری در کنترل این بحران دارد لذا دولت باید هرچه زودتر تدابیری بیاندیشد تا شاهد از دست دادن بیش از حد هموطنانمان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل صدقی با اشاره به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری کشورمان تأکید کرد: از آنجا که ترامپ با خروج از برجام ضربه سختی به این جریان زد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۰    
محمد سرگزی گفت:یکی از مهمترین مسیرهایی که مردم سال هاست انتظار پایان آن پروژه را می کشند مسیر زابل به زاهدان است که با تخصیص هزار تن قیر 10 کیلومتر از این جاده تا عید نوروز افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰    
هادی میرزایی گفت:طرح شهید سلیمانی در روند کاهشی ویروس کرونا بسیار تاثیرگذار بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰    
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی گفت: دشمن امروز از چند لایه عبور می کند و سخنانش را از زبان دیگران می زند لذا باید مراقب جریان نفوذ باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مرکز پهناورترین استان کشور با کمبود 650 لیتر در ثانیه آب به یکی از پر تنش ترین شهرهای ایران تبدیل شده است که به یمن خدمات بی بدیل نظام با افزایش 420 لیتر در ثانیه ای تابستانی بدون بحران را پیش رو ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از خشکسالی 20 ساله در شمال سیستان و بلوچستان برخی از مزارع این منطقه بر اثر عدم کشت به گورستان پلاستیک تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نامجومطلق به کری وزیر ارتباطات واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در این ویدئو یک صفحه کوچک را نشان می دهد که به نظر می رسد تصویری از صفحه اصلی گوشی است با این نکته که میکروسکوپی است. یک کاربرد عملی تر ممکن است برای عکس های سلفی با استفاده از دوربین رو به عقب باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۸۹ سایت دیگر  
قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 2 اسفند را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
شب گذشته مریخ نورد ناسا، با موفقیت در سیاره مریخ فرود آمده و آماده آغاز ماموریت خود شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معرفی بهترین کامپیوتر های شخصی که می توان در سال 2021 خریداری کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ال جی در حال توسعه صفحه نمایش تاشو برای محصولات اپل است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان هامون از کشف 25 هزار لیتر نفت سفید قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی نفتکش خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تکاوران پلیس استان با متلاشی کردن یک باند مسلح قاچاق،6 سوداگر مرگ را دستگیر و یک تن و 147 کیلو مواد مخدر را کشف کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تصادف 2 دستگاه خودروی سواری پارس و سواری تیبا در محور " تفتان-خاش" منجر به کشته شدن 3 نفر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از کشف 5 تن روغن خوراکی قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی لرستان بارها در تجمعات خود خواستار افزایش حقوق، مستمری ها و اجرای قانون همسان سازی شده تا شاید مسئولان دغدغه معیشت این قشر را مرتفع کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
زنگ خطر مشکلات زیست محیطی تالاب جازموریان در برخی از شهرهای سیستان و بلوچستان به صدا در آمده و این تهدید مستقیما سلامت و اقتصاد مردم منطقه را نشانه گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از توقیف 2 دستگاه کشنده نفتکش و کشف 60 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان بمپور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
درخواست پمپئو از شورای امنیت سازمان ملل، رسماً از سوی این شورا رد شده است! بنابراین آنچه آقای ریچارد میلز به عنوان امتیاز مطرح می کند، وجود خارجی ندارد!
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عشایر شمال سیستان و بلوچستان در کنار پرورش دام به عرصه کشاورزی نیز ورود پیدا کرده اند و با استفاده از گلخانه ها محصولاتی همچون گوجه و خیار کشت می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام والمسلمین جانعلی ظریف صیادی در مصلی الغدیر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
در آستانه نطق بایدن در نشست مونیخ و سفر مدیرکل آژانس به تهران و پایان ضرب الاجل ایران سه خبر از دولت بایدن مطرح است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
برخی از رسانه های داخلی و خارجی به نقل از وزیر خارجه آمریکا مدعی شدند که دولت بایدن از تلاش ناکام ترامپ برای اعمال مکانیسم ماشه اظهار ناخرسندی کرده و در اظهاراتی توهین آمیز گفته که قرار است برای ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو ارشد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: ناکارآمدی که امروز در کشور مشاهده می کنیم، نتیجه انتخاب است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد تعداد افراد مبتلا شده به ویروس کرونا روند صعودی را در پیش گرفته است که این روند زنگ خطر افزایش تعداد جانباختگان طی دو هفته آتی را به صدا در خواهد آورد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: در کل این موضوع به تصویب رسید که برگزاری کنسرت ها به صورت مجازی باشد و فکر می کنم این مصوبه از امروز یا فردا به اجرا درآید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهدی قایدی امروز هم مانند روزهای قبل در محل تمرین تیم فوتبال استقلال حاضر نشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا با اشاره به بازگشت پیکر مطهر شهید تقدسی و محمدی پس از 40 سال به آغوش خانواده گفت: آیین تشییع این شهیدان والامقام همزمان با هشت شهید گمنام برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
پورتو با گل ستاره ایرانی در بازی رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان پیروز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سردار اشتری با تأکید بر اینکه منابع مالی استان ها براساس نیاز تأمین شود، گفت: یکی از موضوعات مهم و قابل توجه در ناجا پرداخت مطالبات کارکنان است که باید مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بیگی با بیان اینکه توهین های روحانی از سوی نمایندگان مجلس پیگیری قضایی می شود، گفت: نمایندگان از طریق کمیسیون اصل 90، شکایت مردم از توهین ها و کارنامه ضعیف اقتصادی دولت را بررسی و پیگیری می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار هادیانفر محدودیت های جدید کرونایی برای شب عید را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با پیگیری از مسئولین مربوطه در ماجرای ممنوع الخروجی خانم سمیرا زرگری، مشخص شده نامبرده به دلیل مشکلات خانوادگی و شخصی در شرف طلاق از همسر خود بوده و همسر سابق او به دلیل اختلافات مالی و به عنوان شاکی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دولت و سایر نهاده ها باید اولویت اصلی برنامه های عملیاتی خود را بر روی نظم دادن به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی متمرکز کرده و موانع بر سر راه این راهبرد کلان را به دور از شعار ها و مسائل سیاسی رفع ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح خرید خدمات آموزشی برای افزایش پوشش تحصیلی دانش آموزان مناطق محروم اگرچه رضایت آموزش وپرورش را به همراه دارد اما تاخیرهای طولانی مدت در پرداخت حقوق معلمان و شرایط بیمه ای نامناسب موجی از نارضایتی ...
مشاهده نتایج بیشتر...