دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۷:۴۹Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم»

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: قانون جوانی جمعیت مانند تصمیم گیری و وضع قانون برای ارز نیست که نتایج آن فردا در بازار مشخص شود؛ تولد یک سیر طبیعی دارد و حداقل یک سال زمان لازم است.
سفیر افلاک   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: اعلام موضع پارلمان اروپا درزمینهٔ قرار دادن سپاه در لیست تروریستی، اقدامی کینه توزانه و مغرضانه بوده و نشانه ضعف و درماندگی دنیای غرب از اقتدار انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم شبستر با بیان اینکه مقایسه ایران و اروپا از لحاظ شرایط گازی اشتباه است، گفت: اگر ما ناترازی گاز در کشور را با تدابیر وزرات نفت جبران کردیم ولی بحران انرژی در اروپا قابل جبران نیست و تا چندین سال گریبانگیرشان خواهد بود.
صاحب نیوز   ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب چیزی را در دشمنی و تحریم کم نگذاشته است و هر چقدر بیشتر دشمن سخت گیری کرد، اتکای ما به توان داخلی و رشد و نمو ما در پیشرفت جنگ افزارهای به روز در زمینه نظامی بیشتر شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از احداث نخستین پل سه طبقه و صخره ای کشور با سرمایه گذاری 250 میلیارد تومانی در شهرستان سرعین خبر داد.
نماینده مردم هرمزگان، کاهش 11 درصدی نرخ بیکاری در پاییز سال جاری را نادرست خواند و معتقد است که آمار واقعی 28 تا 30 درصد است. به گزارش صبح ساحل، به نقل از خبر هرمزگان، مجتبی معین وزیری ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل نیوجرسی جاده اشترینان تا 1402 مرتفع می شود.
ستاره صبح   ۹ ساعت پیش    
احمد علیرضابیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایلنا، در رابطه با مصوبه مولدسازی شورای هماهنگی سران قوا، گفت: بحث مولدسازی که قرار است از طریق آن بخشی از هزینه های دولت از طریق واگذاری اموال دولتی تامین شود چندسالی می شود که با عنوان فروش اموال دولت در بودجه می ...
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با چهار نماینده تحریم شده مجلس شورای اسلامی از سوی اتحادیه اروپایی گفت: ما به صراحت اعلام کردیم اگر قرار باشد سپاه پاسداران، به غلط تروریستی نامیده شود، واکنش و پاسخ متقابل ایران سخت خواهد بود. ...
صراط نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام شرکت ملی گاز خواستار بازگشت نرخ گاز خانگی به قیمت سابق شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس ضمن انتقاد از طرح اصلاح ماده 512 قانون مجازات اسلامی و ایجاد محدود برای اظهار نظر نخبگان، تاکید کرد: سال آینده، سال پایانی مجلس یازدهم است و در این شرایط تنها فرصت می شود طرح ها و لوایح دارای اولویت و فوریت دار را بررسی کنیم.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مشگین شهر با اشاره به اینکه برخی ها بین نمایندگان اختلاف ایجاد می کنند، افزود: مصوبه تشکیل منطقه آزاد برای استان اردبیل در مجمع تشخیص مصلحت اینگونه تصویب می شود که تشکیل منطقه آزاد در یک نقطه و بدون ذکر اسم آن شهرستان.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عده ای قصد دارند از استیضاح به عنوان ابزار فشار استفاده کرده و در عزل و نصب های یک وزارتخانه دخالت کنند، در حالی که مجلس پشت پرده استیضاح را خواهد فهمید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به وقایع دیشب اصفهان، گفت: گمانه زنی های قوی بر این است که حمله دیشب در اصفهان، کار سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی بوده است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
علی مطهری نوشت: شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا غیرقانونی و خلاف قانون اساسی است و به فرض قانونی بودن، کارش هماهنگی بوده نه قانون گذاری، آنهم برای مدت موقت و در دوره تحریم حداکثری ترامپ. این شورا و مصوباتش مجلس را به عنوان نماینده مردم به حاشیه رانده است.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، ایلنا نوشت: نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به تبعات مصوبه مولدسازی گفت: مجلس به عنوان یک قوه نظارتی باید بتواند بر نحوه اجرای مصوبات شورای هماهنگی سران قوا نظارت داشته باشد که عملا با این ترتیب که وجود دارد نه تنها مجلس بلکه قوه قضاییه هم ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت که استیضاح حق نمایندگان مجلس است اما دلایل آن باید روشن باشد.
یافته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خرم آباد و چگنی: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه لازم برای آزادسازی حریم قلعه فلک الافلاک خرم آباد پیش بینی شده و این نوید را به مردم می دهیم که در سال 1402 قلعه فلک الافلاک به ثبت جهانی خواهد رسید ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو به نقل از حسین میرزایی، نماینده مردم اصفهان جزئیاتی را درباره حمله پهپادی به یکی از مراکز وزارت دفاع در اصفهان را منتشر کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
احمدی، نماینده مردم رشت در مجلس گفت: مدیران کارآمد در دولت به کار گرفته شوند و برخی مدیران خلاف منویات رئیس جمهور عمل می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بیرجند در مجلس یازدهم با اشاره به اهمیت فعالیت های حوزه انرژی حوزه انتخابیه خود و بحران گاز امسال گفت: اقدام عاجل برای جبران این بحران توسط وزارت نفت انجام گیرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی دو سوال ملی احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر اقتصاد را اعلام وصول کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس به رئیس بانک مرکزی نسبت به کنترل حجم نقدینگی که باعث کاهش ارزش پول ملی شده است، همچنین جلوگیری از خلق پول توسط بانک های خصوصی تذکر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به تبعات مصوبه مولدسازی گفت: مجلس به عنوان یک قوه نظارتی باید بتواند بر نحوه اجرای مصوبات شورای هماهنگی سران قوا نظارت داشته باشد که عملا با این ترتیب که وجود دارد نه تنها مجلس بلکه قوه قضاییه هم نمی تواند نظارت داشته باشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: واحد های صنعتی اراک ظرفیت برجسته ای در تولید شناور به ویژه شناور های کفی برای دریای خزر را دارند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شفقنا، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 9 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: یکی از ائمه محترم جمعه از تریبونی که باید ناشر عدل و تقوا باشد، اتهاماتی را متوجه تمام نمایندگان مجلس کرده است، اگرچه امیدوارم اصل این خبر صحت نداشته باشد ...
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان گفت: با پیگیری نماینده شهرستان الیگودرز اداره راهداری این شهرستان به معاونت اداره کل با دو اداره زیر مجموعه ارتقا پیدا کرد. ...
یافته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۳    
مقصودی در تذکر شفاهی: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار نماینده مردم بروجرد در مجلس یازدهم خواستار ارسال هر چه سریعتر طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش به صحن مجلس شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دشمن در جنگ شناختی که به دلیل مخالفت بنیادینی که با استقلال ملی و حاکمیتی دینی دارد، تلاش می کند مانع دیده شدن موفقیت های بزرگ ملت ایران در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از سایپانیوز، ابوالفضل ابوترابی با بیان مطلب فوق افزود: خوشبختانه حجم بدهی و زیان انباشته سایپا حدود 10 هزار میلیارد تومان کاهش یافته است ...
حجت الاسلام و المسلمین حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با حضور در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با حجت الاسلام و المسلمین کمال الدین خداداده رئیس این ستاد دیدار و گفت وگو کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس در پاسخ به این مساله که این مصوبه شفافیت ندارد و مجلس هم به آن نظارت نخواهد داشت ، اظهار کرد: درخصوص شفافیت، براساس احکام بودجه که سال گذشته به تصویب رسید، با توجه به اصلاح ساختار بودجه که بعضی از مواد آنجا مصوب شد معاملات دولت اعم از کوچک و بزرگ همه باید آنجا شفاف شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۲    
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی در حوزه قرآن و ایکنا خالصانه فعالیت می کند، گفت: حمایت از جهاد دانشگاهی یک سرمایه برای نظام است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه استیضاح حق مجلس است، تأکید کرد که باید محورهای استیضاح وزرا روشن باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود به بررسی تبعات پروژه ی رمزریال، به عنوان نمونه ای از مسائل نوپدید پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۶    
همدان- نماینده مردم همدان در مجلس گفت: فامنین به عنوان پایلوت اجرای الگوی کشت در کشور انتخاب شده تا با پیاده کردن این طرح در فامنین نواقص مشخص و با جمع بندی نکات طرح در سایر نقاط بدون مشکل اجرا شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی بر احیای برجام تاکید کرد و گفت: در شرایطی فعلی آرام نگه داشتن روابط سیاسی و اقتصادی با جهان ضرورت است. به گزارش ایسنا محمد باقری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز یکشنبه(9 بهمن) مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت توهین به قرآن کریم عنوان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس گفت: رقم قابل توجهی در حمایت از بیماران خاص و سخت درمان در قالب صندوق تعریف شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۵    
سردار کوثری، فرمانده لشکر 27 حضرت رسول(ص) در زمان جنگ امروز نماینده مردم تهران در مجلس است.
آیین واگذاری اسناد احداث کارخانه زامیاد 2 در زمینی به مساحت 100 هکتار در شهرک صنعتی شهرستان شاهرود با حضور علی اصغر خانی نماینده مردم شهرستان شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ...
نماینده تهران خطاب به قرآن گفت: کینه توزان سیاه دل غربی در سوئد، دانمارک، فرانسه و آمریکا به صورتت چنگ انداختند...بغض های مسلمانان علیه اینان انباشته می شود و روزی چون آواری بر سرشان خواهد ریخت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرزانه، نماینده مردم نور در مجلس اظهار داشت: مردم توان پرداخت قبوض گاز در دوره اخیر را ندارند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: وای بر مدیرانی که نتوانستند وضعیت تامین گاز و برق را در فصول گرم و سرد سال پیش بینی کرده و مجبور شدند تا ابتدا در اول زمستان مازوت را باز و هوا را آلوده کنند و سپس برق مدارس و بعد از آن گاز مدارس و ادارات را قطع کنند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده مردم در مجلس سرپلذهاب گفت: روسای کمیته های اشتغال شهرستان های حوزه انتخابیه با تلاش بیشتر و رفع موانع موجود تمام اعتبارات اشتغالزایی را جذب کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس ضمن انتقاد از عملکرد وزارت نفت در افزایش قبوض گاز گفت: زمانی که با بحران گاز روبرو شدیم از مردم خواستیم که صرفه جویی کنند، اما بعد از عبور از این برهه حساس ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مکاتبات نهاد های بالادستی بر قاعده مند شدن نظارت بر صوت و تصویر فراگیر گفت: چندی پیش شورای عالی امنیت ملی نیز طی نامه ای به مجلس شورای اسلامی ضمن بیان تحلیلی شرایط ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش، خواستار محاسبه طول زمان خدمت سربازی در سقف سنی تعیین شده برای پذیرش داوطلبان دانشگاه فرهنگیان شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حادثه سفارت آذربایجان گفت که جریانات سوء استفاده گر و فرصت طلب بدانند که به اهداف شان در ماجرای سفارت آذربایجان در ایران نخواهند رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات یکی از ائمه جمعه شهرستان ها تاکید کرد این که تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی را از تریبون نماز جمعه به رشوه خواری متهم کنند بی تقوایی محض بوده و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه باید به این موضوع ورود کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه برخی از تریبون مقدس نماز جمعه از خط قرمزهای حرمت انسان ها عبور می کنند، از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خواست تا نظارت موثر و مستمری بر این بخش داشته باشند.