چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۴May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده مردم»

دنیای اقتصاد   ۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : نمایندگان با پیشنهاد علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در ماده 2 مبنی بر اضافه شدن تحصیلات، سوابق، تجربیات، دریافتی ماهیانه و سالیانه و همچنین نحوه بکارگیری کارمندان اداره جات و شرکت ها موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۰ دقیقه پیش    
نماینده مردم در مجلس گفت: مگر قرار نبود براساس مصوبه مجلس، اصلاح ساختار اقتصادی موجب کوچک شدن سبد غذایی موردنیاز خانوار نشود و اقلام با کالابرگ و با قیمت شهریور 1400 در اختیار مردم قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۷ دقیقه پیش    
نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج ها، گسترش حفاری های غیرمجاز و قاچاق آثار باستانی را به دنبال دارد.
خانه ملت   ۱۸ دقیقه پیش    
نماینده مردم اسلام آباد غرب گفت: با توجه به وجود اصول حقوق بین الملل و تعهدات بین المللی دولت ها، از مسئولان انتظار می رود بدون هیچ درنگی منشأ ریزگردهای ورودی به کشور را شناسایی کنند.
خانه ملت   ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل در مجلس گفت: موضوع مهم بازبینی در دهک بندی ها توسط وزارت رفاه هرچه سریع تر انجام شود تا مردم دچار ضرر و زیان نشوند و ای کاش اول تکلیف جامانده ها از دریافت یارانه مشخص، سپس طرح اجرا می شد.
ایسنا   ۲۳ دقیقه پیش    
ایسنا/گلستان نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورا عرصه لغزنده ای است، گفت: ما نیازمند تعریف اخلاق خرفه ای برای شوراها هستیم.
خبرگزاری مهر   ۲۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس گفت: اینکه تیم ملی برای جام جهانی قطر به کانادا برود از عجایب روزگار است، لطفاً وزیر ورزش جلوی این هزینه از بیت المال را بگیرد.
خانه ملت   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور در مجلس خواستار تصویب ایجاد استان شهر مشهد مقدس و بازتعریف سایر شهرستان های استان خراسان رضوی در قالب استان های جدید شد.
نامه نیوز   ۲۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم میبد در مجلس گفت: دولت باید هر چه سریع تر زیرساخت های کالابرگ الکترونیکی و بیمه ای را هر چه سریع تر فراهم کند.
خانه ملت   ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس با بیان اینکه استخراج نفت از هورالعظیم نباید به روش های خشکی انجام شود، گفت: توقف کامل مطالعه سدهای بالادستی رودخانه کرخه را خواستارم.
خبرگزاری فارس   ۲۸ دقیقه پیش    
شهردار چیتاب در همایش شهرداران از نماینده مردم بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس انتقاد کرد.
خانه ملت   ۲۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: وضعیت معیشتی و رفاهی نیروهای نجیب نیروی انتظامی خوب نیست و اینکه در آزمون استخدامی شامل کمترین استقبال از سوی جوانان هستیم زنگ خطری برای امنیت کشور محسوب می شود.
ایسنا   ۳۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: معیشت مردم خط قرمز دولت و مجلس است و همه باید مراقبت کنیم تا مردم دچار آسیب نشوند.
خانه ملت   ۳۱ دقیقه پیش    
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: جامعه به دو گروه دارا و ندار، فرادستان و فرودستان تقسیم شده و طبقه متوسط جامعه به دلیل گرانی و تورم در حال از بین رفتن است.
نماینده مردم نجف آباد در مجلس با اشاره به طرح اصلاح قانون مهریه در کمیسیون قضایی گفت: با مصوبه کمیسیون قضایی مردها دیگر برای مهریه حبس نمی شوند و بانوان نیز برای به اجرا گذاشتن مهریه خود مجبور به طی کردن مراحل دادرسی نیستند.
ایسنا   ۳۲ دقیقه پیش    
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی از وزیر ارتباطات خواست تا برای جبران عقب ماندگی ها در زمینه نصب و تجهیز دکل های مخابراتی اقدامی سریع انجام دهد.
خانه ملت   ۴۵ دقیقه پیش    
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس خطاب به وزیر ارتباطات، اظهار داشت: ارتقای زیرساخت های سخت افزاری در دوره شما متوقف شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۴۸ دقیقه پیش    
نماینده مردم اصفهان با اشاره به 4 الی 5 برابر شدن تسهیلات ازدواج نسبت به 2 سال گذشته با پیگیری وزارت ورزش و جوانان گفت: زوجین بالای 25 سالی که 2 سال گذشته دریافت کننده وام نبوده ...
ایسنا   ۴۸ دقیقه پیش    
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئولیت حفظ و حراست از آثار فرهنگی و تاریخی کشور خواستار کنار گذاشتن طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج ها در مجلس شد.
ایسنا   ۴۸ دقیقه پیش    
نماینده مردم مشهد و کلات با مستثنی کردن داوطلبان عدم دریافت یارانه و ایرانی هایی که دائما خارج از کشور زندگی می کنند، به لزوم پرداخت یارانه برای آحاد مردم ایران تأکید کرد.
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش    
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی و رفاهی کارکنان و بازنشستگان نیروی انتظامی با قید دو فوریت در مجلس شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روند پرداخت یارانه ها منطقی نبوده و متاسفانه بخشی از اقشاری که باید یارانه دریافت می کردند به آنها پرداخت نشده است.
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام در مجلس با بیان اینکه ایران از آمریکایی ها در چهار محور مطالبه دارد گفت: این مطالبات ایران درحالی است که آمریکایی ها به طرق مختلف از پذیرش آن سر باز می زنند و اعلام می کنند که ما تعهد نمی دهیم که از توافق، خارج نشده و درباره مسائل منطقه ای با ایران وارد چالش نشویم.
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر بسیاری از اقلام پزشکی هستند که تحت هیچ پوشش بیمه قرار ندارند، به عنوان مثال: لوازمی که معلولان از آن استفاده می کنند یا لوازمی که تحت عنوان کمک توان بخشی وجود دارند، زیر پوشش بیمه نیستند، لذا قرار شد این وسایل نیز مورد حمایت قرار گیرد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برگزاری بازی های تدارکاتی جام جهانی در کانادا، خواستار جلوگیری از صرف هزینه های اضافی از بیت المال شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: انتظار می رود نظارت جدی بر بازار اعمال کنند تا اقلام اساسی مردم با قیمت ثابت به دست آن ها برسد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مناقشه ای بر سر چرایی جراحی اقتصادی دولت سیزدهم نیست، اما در شیوه اجرا و چگونگی آن نقد جدی وجود دارد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گچساران در مجلس خواستار اجرای تعهدات وزارت نفت در تفاهم نامه با وزارت راه جهت تأمین هزینه های استانداردسازی و استقرار فرودگاه گچساران شد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس خواستار بازگشایی بازارچه های مرزی استان سیستان و بلوچستان شد.
مرور نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس یازدهم، با اشاره به قوانین قمه کشی و چاقو کشی در کشور، بیان داشت: بر اساس قانون موجود، اگر کسی چاقو بکشد و این اقدام وی، برای ترساندن مردم بوده و ایجاد ناامنی کند، حتی در حد مفسد فی الارض نیز می تواند محاکمه و مجازات شود.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس گفت: از چند سال گذشته در مرکز استان اردبیل به تعدادی از کارمندان دولت حدود 700 تا یک میلیون تومان بابت فوق العاده محرومیت به بهانه مرزی بودن پرداخت می شود این در حالی است که مناطق به شدت محروم تر از این مبلغ بی بهره هستند که این امر موجب اعتراض مردم است.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس با انتقاد از فرسودگی ناوگان آمبولانس این منطقه که گاه برخی از آنها کارکرد بیش از 500 هزار کیلومتر دارند و دچار نقص فنی شده و دچار سوانح می شوند، به وزیر بهداشت تذکر داد تا نسبت به بازسازی این ناوگان در حوزه انتخابیه اش اقدام کند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس گفت: سراسر استان خوزستان سرشار از ظرفیت، مملو از انگیزه و غیرت برای خدمت است؛ اما گرفتاری، آلودگی و معضل ریزگردها گویا فرصت پرداختن به سایر موضوعات را نمی دهد.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس با بیان اینکه استیضاح وزیر صمت یکی از مواردی است که به دلیل ناکارآمدی به هیات رئیسه تقدیم شده، گفت: ما به عنوان مجلس بُعد نظارتی داریم.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم میبد در مجلس گفت: دولت باید هر چه سریع تر زیرساخت های کالابرگ الکترونیکی و بیمه ای را هر چه سریع تر فراهم کند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تفت در مجلس با بیان اینکه قیمت ها در آشفته بازار کنونی سلیقه ای تعیین می شود، گفت: نظارت بر بازار یکی از ضرورت ها است تا سودجویان نتوانند از این وضعیت با گرانفروشی و احتکار سوء استفاده کنند.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اکنون اوضاع طوری است که سرمایه گذاری در صنعت پزشکی و دارویی به شدت کاهش پیدا کرده و نظام قیمت گذاری دستوری و بسیاری از ملاحظات دیگر، سرمایه گذاران را به سمت ورشکستگی سوق داده است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر برخورد با محتکران جدی و قاطعانه نباشد، دست مافیا و دلالان از سفره مردم کوتاه نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در شرایط جراحی اقتصادی، همه ما مکلف به حمایت از دولت هستیم اما نباید تولید و صنعت کشور در این شرایط لطمه بخورد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: موفقیت طرح جراحی اقتصادی در گرو محیطی آرام و به بدون تشنج است که باید تعادل بین قدرت حکومت و قدرت جامعه مدنی برقرار شود.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که تمام زنجیره تامین و تولید از قطعه سازان تا آنهایی که قطعات را در تولید محصول به کار می برند، اعتقاد به اهمیت و ضرورت کیفیت و تضمین آن دارند، گفت: زندگی صنعتی نوین توام با کیفیت، یک حق است ...
ملیت   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در خصوص تأخیر سه ماهه وزارت بهداشت در تهیه آیین نامه اجرایی مصوبه افزایش ظرفیت پزشکی گفت: کمیسیون بهداشت حتماً باید پیگیر اجرای مصوبه باشد و مسئولین شورای عالی انقلاب فرهنگی که این طرح را مصوب کردند نیز باید پیگیر بوده و از مصوبه خود دفاع کنند.
خلیج فارس   ۱ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: رحیم زارع نماینده مردم آباده و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این سوال که علیرغم حذف ارز 4200 تومانی از 4 قلم کالای اساسی، اما گرانی در گستره بیشتری از اقلام مورد نیاز خانوار ها مشاهد می شود ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت همه جانبه از حوزه ورزش اظهار داشت: سلامت، پویایی و نشاط جامعه در گرو حمایت از برنامه های ورزشی است.
هم اندیشی   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با پیشنهاد نماینده مردم محلات در مجلس مبنی بر اضافه شدن تحصیلات، سوابق، تجربیات، دریافتی ماهیانه و سالیانه و همچنین نحوه بکارگیری کارمندان اداره جات و شرکت ها موافقت کردند.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: ماده 3 طرح شامل شفافیت آرای نمایندگان با 87 درصد رای نمایندگان تصویب شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس با اشاره به بررسی 190 خودروی تصادفی توسط پلیس راهور، گفت: یافته های این مطالعه هم نشان می دهد، از 100 درصد خودروهای تصادفی مورد بررسی که متعلق به ایران خودرو، سایپا و دیگر تولیدکنندگان خودرو داخلی بودند ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: پارس جنوبی علاوه بر تامین گاز کشور باید در زمینه مسئولیت های اجتماعی نیز تاثیرگذار باشد.
نماینده مردم چابهار، کنارک، قصرقند، دشتیاری و نیکشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از موارد غرق شدن افراد در هوتگ ها در بلوچستان به دلیل کمبود آب است اما مورد اخیر به دلیل بازی کودکان در حوالی هوتگ رخ داده و قرار است با فنس کشی بسیاری از این مشکلات مرتفع شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی می گوید: برخی از نمایندگان به آقاتهرانی پیشنهاد کردند که برای ریاست مجلس داوطلب شود؛ ممکن است افرادی علاقمند به او باشند اما تا آنجایی که بنده اطلاع دارم برنامه ای جهت داوطلب شدن در انتخابات مجلس ندارد.