چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۲۵Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفرش»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۱    
جشنواره داستانی سرایش عشق با تقدیر از برگزیدگان در شهرستان تفرش برگزار شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی : از حمل و بارگیری کود سوپرفسفات تریپل از انبارهای سازمانی به کارگزاران در شهرهای استان مرکزی ( ساوه تفرش ، خنداب) درنیمه دوم آبانماه سال جاری خبر داد . ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی از توزیع مقدار 2551 تن کود اوره توسط کلیه کارگزاران تحت پوشش در شهرهای ( تفرش ، فرمهین ، کمیجان ، خنداب ، خمین ، شازند ، محلات ، ساوه ) در نیمه دوم آبانماه سال جاری خبر داد . ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹    
از ابتدای شیوع کرونا بسیجیان در قالب گروه های جهادی به صورت داوطلبانه و خود جوش اقدام به بسته بندی مواد ضدعفونی و توزیع بین مردم در شهرستان تفرش کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان مرکزی در خصوص دستگیری شهردار تفرش توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پرونده اتهام مالی این فرد با دقت در دست بررسی است و تا کنون جرم قطعی وی محرز نشده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: همزمان با هفته بسیج بیش از 50 عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و خدمات رسانی به صورت غیرحضوری با شعار محوری بسیج، پیشرو و خدمات رسان در این شهرستان برگزار می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی تخلفات انجام شده در مجموعه شهرداری تفرش گزارش این تخلفات از سوی دادگستری شهرستان تفرش به دادستان مرکز استان ارسال شده است که با اعطای نیابت قضایی، هادی ابراهیمی فر به عنوان شهردار تفرش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
طبیعت زیبا و هزار رنگ تفرش در فصل پاییز وارد مرحله تازه ای از خودنمایی و رسیدن به اوج شکوه و زیبایی شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی از تامین وتدارک و ارسال مقدار 197 تن کودآمونیم مخلوط با سولفات از انبارهای سازمانی این استان به کارگزاران تحت پوشش در شهرهای ( تفرش ، فرمهین ، کمیجان ، خنداب ، خمین ، محلات ...
هورگان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۶    
فیلم مجید مجیدی که در جشنواره ونیز ایتالیا موفق ظاهر شده بود پس از اکران یک هفته ای در تفرش با رأی داوران به آکادمی اسکار معرفی گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش گفت: غذاهای حرارت دیده و پخته شده به علت جذب حرارت بالا نمی توانند به عنوان منبع انتقال ویروس کرونا باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در سفر آقازاده به تفرش طرح مسکن ملی این شهرستان کلنگ زنی و دو طرح فرهنگی عمرانی افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در بازدید نماینده معین آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی شهر فرمهین مشکلات این صنایع بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی از پایان مرمت و ساماندهی مقبره آقا محمد مومن تفرش خبر داد و گفت: این عملیات با هدف جلوگیری از خسارت به این اثر تاریخی انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: المان پروفسور حسابی در مقبره این دانشمند بزرگ نصب می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان - فیلم سینمایی خورشید ساخته مجید مجیدی و نماینده سینمای ایران در اسکار 2020 اکران خود در تنها سینمای شهر تفرش را به مدت یک هفته آغاز کرد، اکرانی که تنها به واسطه حضور اثر در اسکار رخ داد و در این عمل هم موفقیت آمیز بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان تفرش گفت: تمبر اختصاصی 6 نفر از مفاخر برجسته شهرستان تفرش چاپ و منتشر شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۳    
فیلم سینمایی خورشید به کارگردانی مجید مجیدی به زودی اکرانی یک هفته ای در شهر تفرش خواهد داشت تا شانس حضور در جوایز اسکار را داشته باشد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طی اعلام شورای صنفی نمایش، فیلم سینمایی خورشید آخرین ساخته مجید مجیدی با ثبت قرارداد خود می تواند اکران خود را به زودی آغاز کند، با وجود تعطیلی سینماهای تهران تا پایان آبان ماه ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه تفرش گفت: پیامبر (ص) با مهربانی و با چهره عطوفت اسلامی با مردم و ارباب رجوعان، یاران، انصار و حتی با دشمنان برخورد می کردند. همین نوع رفتار ایشان سبب حفظ جامعه اسلامی و مسلمانان در آن مقطع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تفرش از تعطیلی بقاع متبرکه تفرش به منظور مدیریت بیماری کرونا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وفس روستایی در استان مرکزی در شهرستان کمیجان است. روستای وفس از شمال به ساوه، از جنوب به کمیجان، از غرب به همدان و از طرف شرق به تفرش محدود است. مساحت روستای وفس تقریباً 20 کیلومتر مربع است ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفرش 223 نفر آخرین آمار ابتلا به بیماری کرونا (از ابتدای شیوع تاکنون) اعلام کرد و گفت: تاکنون 11 نفر بر اثر بیماری کرونا در تفرش جان باخته اند. در حال حاضر 2 نفر بستری، 46 نفر ایزوله خانگی و مابقی بهبود یافته اند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان تفرش با بیان این مطلب که 85 درصد از دانش آموزان تفرش در سامانه شاد حضور دارند، گفت: حدود 15 درصد از دانش آموزان تفرش به دلیل نبود زیرساخت های لازم در محل بوم خود نظیر اینترنت و یا نداشتن گوشی تلفن همراه هوشمند به برنامه های شاد دسترسی ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۲    
در نشستی با حضور نماینده معین شهرستان های تفرش آشتیان و فراهان در مجلس مسائل و مشکلات بخش خنجین شهرستان فراهان بررسی شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
طبیعت زیبا و هزار رنگ تفرش با آمدن فصل پاییز وارد مرحله تازه ای از خودنمایی و رسیدن به اوج شکوه و زیبایی شده است.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۲    
در جلسه ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی شهرستان تفرش که با حضور مهندس حاج علی بیگی فرماندار و مهندس کریمی نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد ،مهندس عرفانی نسب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی حضور یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۵    
دست اندرکاران ورزش تفرش خواستار رسیدگی به وضعیت تنها زمین چمن این شهر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش از افزایش 14 درصدی سارقان در نیمه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه پارلمانی تازه ترین ها، علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 30 مهر 99) در جلسه علنی و تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۷    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان تفرش دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳    
درجلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تفرش مقررشد پیشگیری از مواد مخدر با استفاده از اپلیکیشن آموزش های صورت گیرد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تفرش با اشاره به اجرای بیش از 25 عنوان برنامه در هفته ناجا در تفرش گفت: هفته ناجا امسال با شعار با هم برای امنیت و سلامت نامگذاری شده است که در این هفته برنامه هایی متعددی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷    
نماینده معین حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس، در سفر به تفرش و آشتیان مسائل و مشکلات این دو شهرستان را پیگیری کرد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ساخت مستند سینمایی باد بر می خیزد به نویسندگی و کارگردانی محمد عبدی زاده از نیمه گذشت. به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، ساخت مستند سینمایی باد بر می خیزد به نویسندگی و کارگردانی محمد عبدی زاده در شهر تفرش از نیمه گذشت و پس از پایان، وارد مرحله تدوین و صداگذاری می شود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ساخت مستند سینمایی باد بر می خیزد به نویسندگی و کارگردانی محمد عبدی زاده از نیمه گذشت. به گزارش مشاور رسانه ای، ساخت مستند سینمایی باد بر می خیزد به نویسندگی و کارگردانی محمد عبدی زاده در شهر تفرش از نیمه گذشت و پس از پایان، وارد مرحله تدوین و صداگذاری خواهد شد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش پدافند زیستی با رویکرد ضدعفونی معابر شهری توسط گروههای جهادی بسیج و با همکاری ستاد کرونا شهرستان تفرش در سطح خیابان ها و معابر و مغازه های تفرش انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۰    
رزمایش دفاع زیستی به منظور رفع آلودگی در شهر تفرش برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تفرش- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: آبرسانی به شهر تفرش از چشمه هفتیان باوجود پیشرفت بسیار به سرانجام نرسیده است و تسریع در اجرای این پروژه از طریق مجلس پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی با بیان اینکه "مشکل اینترنت روستاهای بالای 20 خانوار تفرش، فراهان و آشتیان برطرف می شود" گفت: طرح آبرسانی از "هفتیان" به شهرستان تفرش تا نیمه نخست سال 1400 به سرانجام می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۸    
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: معضلات اینترنت در برخی از روستاهای استان به ویژه نواحی سخت گذر تفرش جدی است و می طلبد که این نواقص به همت مسئولان تا پایان امسال رفع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده معین شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس از پوشش اینترنت روستاهای بالای 20 خانوار تفرش تا پایان سال خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برگزاری رزمایش ضدعفونی معابر و اماکن در شهرستان تفرش گفت: با توجه به شیوع گسترده موج سوم کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری رزمایش پدافند زیستی با رویکرد ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی در سطح شهرستان برگزار می شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۹    
رییس مرکز بهداشت شهرستان تفرش گفت: امید داریم که با همدلی و همنوایی همچون اوایل این اپیدمی، بیماری کرونا را به خوبی کنترل کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: اجرای پروژه آبرسانی به تفرش از چشمه هفتیان به 45 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۰    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در دیدار با فرماندار جدید شهرستان تفرش گفت: در راستای توسعه شبکه پزشکان طرف قرارداد و تسهیل دسترسی بیمه شدگان تامین اجتماعی به خدمات درمانی مورد نیاز، آماده عقد قرارداد با پزشکان متقاضی همکاری با سازمان تامین اجتماعی هستیم.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۲:۰۲    
مظاهر مصفا (زادهٔ 1311 تفرش – درگذشتهٔ 8 آبان 1398) استاد دانشگاه، مصحح متون، و شاعر برجستهٔ معاصر ایران بود. او سال های زیادی به عنوان استاد تمام رشتهٔ زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه تهران به خدمت مشغول بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سد ها و رودخانه های تفرش به منظور بررسی زیر ساخت های مقاومتی پایش می شوند.