چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۸:۰۸Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع برق»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : رسانه های رژیم صهیونیستی روز گذشته (یکشنبه) از قطع برق در چندین منطقه از سرزمین های اشغالی فلسطین از جمله عسقلان ، بتاح تکفا ، هرتسلیا ، دیمونا ، ریشون لتسیون ، صفد و حیفا خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز سه شنبه اول اسفند ماه قطع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با گذشت دو روز از سریال قطع برق سراسری در مناطق مختلف رژیم صهیونیستی، بسیاری از ساکنین سرزمین های اشغالی نسبت به تداوم روند مزبور ابراز نگرانی کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی با اعلام اینکه در حال حاضر حدود 120 هزار شهرک نشین بدون برق هستند، مدعی شده اند که این مشکل به دلیل نقص در یکی از نیروگاه ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بسیاری از شهرهای رژیم صهیونیستی برای ساعاتی عصر یکشنبه به طور همزمان در خاموشی فرو رفته و بدون برق باقی ماندند.
رسانه های عبری زبان از قطعی ناگهانی جریان برق در منطقه های مختلف سرزمین های اشغالی خبر می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز دوشنبه سی ام بهمن ماه قطع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بارش شدید برف و طوفان شدید در روزهای اخیر باعث قطع برق 181 روستای استان کردستان شده است.60 گروه عملیاتی از سیم بانان در حال تلاش برای اتصال پایدار برق این روستاها هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق گیلان اعلام کرد: جریان برق روستای پیرپشته شهرستان لنگرود فردا 29 بهمن، به مدت یک ساعت و نیم قطع خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز یک شنبه بیست ونهم بهمن ماه قطع می شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد بحران استان کردستان گفت: در پی رانش زمین بر اثر بارش های باران در چند روز گذشته و شکستگی تیرک چراغ برق سیستم روشنایی و برق 76 روستای کردستان قطع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ستاد بحران کردستان گفت: بارش شدید برف و باران و رانش زمین، موجب شکستگی 400 تیر چراغ برق و قطعی برق 183 روستا در استان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
از مجموع روستاهایی که رانش زمین و بارش های شدید منجر به قطع برق آنها در روز گذشته شده بود، جریان برق 83 روستا وصل شده و روستاهای بخش گردنه قرژدابان بانه نیز از طریق دیزل ژنراتور برق دار شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دیگ جوشان خاورمیانه در حال غل غل خوردن است. شواهد نشان می دهد فضای منطقه به سوی تنش بیشتر در حال حرکت است. از یکسو، اسرائیل حملات خود را تشدید کرده و در جدیدترین دور از حملات خود بیمارستان ناصر در خان یونس را مورد حمله قرار داد که طی این حمله و به دلیل قطع برق و اکسیژن تعدادی از ...
اتاق خبر 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محمودی گفت: با قطع برق و گاز، جلوی روند تولید ما را می گیرند و ما فقط می توانیم روی 10 ماه تولید برنامه ریزی کنیم. به دلیل کود اوره ای که به جهاد کشاورزی تحویل می دهیم 2.8 همت طلب داریم، برای حفظ اشتغال 1500 نفری مان نیاز به وصول این طلب داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز شنبه بیست وهشتم بهمن ماه قطع می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت 133 روز از جنگ رژیم اشغالگر علیه نوار غزه، نظامیان اسرائیلی امروز جمعه 16 فوریه محاصره بیمارستان ناصر را تشدید کرده و با قطع برق آن موجب شهادت چندین بیمار فلسطینی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کردستان گفت: برق 93 روستای استان کردستان بر اثر بارش سیل آسا و رانش شدید زمین در چهار شهرستان سقز، مریوان، بانه و دیواندره قطع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: رانش زمین در منطقه سقز، باعث افتادن تیرها و قطع برق 93 روستای استان شد.
گام خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۸    
با گذشت 133 روز از جنگ رژیم اشغالگر علیه نوار غزه، نظامیان اسرائیلی امروز جمعه 16 فوریه محاصره بیمارستان ناصر را تشدید کرده و با قطع برق آن موجب شهادت چندین بیمار فلسطینی شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۴    
قطع برق ناشی از یورش نظامیان صهیونیست به بیمارستان ناصر در خان یونس به شهادت 3 بیمار منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز جمعه بیست و هفتم بهمن ماه قطع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۱۰    
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز پنجشنبه بیست و ششم بهمن ماه قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز پنجشنبه بیست و ششم بهمن ماه قطع می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
انتظار می رود این طوفان خورشیدی باعث ایجاد مشکلات و اختلالاتی در راهبری و جی پی اس شده و همچنین بطور بالقوه می تواند موجب خاموشی های رادیویی و قطع برق شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
صدها هزار نفر از ساکنان ایالت ویکتوریا استرالیا روز چهارشنبه پس از تخریب خطوط برق و آتش سوزی در جنگل ها به خاطر وقوع توفان شدید، بدون برق ماندند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۱    
طوفان، بادهای شدید، رعد و برق و آتش سوزی جنگل ها در ایالت ویکتوریا استرالیا برق هزاران ساکن این مناطق را قطع کرد و باعث مرگ یک نفر شد. ایالت ویکتوریا در استرالیا از روز سه شنبه تحت تأثیر طوفان های مرگبار و آتش سوزی های مخرب جنگلی قرار گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۳    
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ماه قطع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۰۰    
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ماه قطع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بروز اختلال در شبکه توزیع برق برخی مناطق در استرالیا به علت طوفان به قطع دسترسی صدها هزار نفر به برق منجر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که جنگ اشغالگران در نوار غزه وارد صد و سی امین روز خود می شود، فراخوان های بین المللی برای دستیابی به آتش بس و توافق تبادل اسیران در حال افزایش است، در حالی که اشغالگران تهدید به یورش به شهر رفح می کنند؛ جایی که صدها هزار فلسطینی از شمال و مرکز در آنجا حضور دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی گزارش دادند که عناصر صهیونیست در نوار غزه جنایت دیگری را علیه ساکنان این منطقه رقم زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز سه شنبه بیست و چهارم بهمن ماه قطع می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۷    
نوسان و یا قطع برق دارای پیامدهای بسیاری در زندگی شهروندان است و در برخی مواقع منجر به بروز آسیب های بسیار سنگین و جبران ناپذیری برای کسب و کارهای مختلف و به خصوص صنایع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز جمعه بیستم بهمن ماه قطع می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۸    
معرفی دستگاه یو پی اس و تفاوت یو پی اس آنلاین و آفلاین قبل از مقایسه یو پی اس آنلاین و آفلاین باید بدانیم یو پی اس چیست. یو پی اس (UPS) ، مخفف عبارت Uninterruptible Power Supply به معنی منبع تغذیه بی وقفه است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه قطع می شود.
رویش زاگرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۲    
رویش زاگرس : عضو شورای اسلامی کمفه در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس از گرفتار شدن 5 روستای کمفه و قطع برق در این روستاها خبر داد. قدرت الله حسنوند با اعلام این خبر افزود: متاسفانه سال هاست که مسئولین به این روستا توجهی ندارند و مشکلات ما در فصل زمستان همچنان ادامه دارد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۹    
طوفان قدرتمند در ایالت کالیفرنیا به مرگ 3 نفر و سیل، رانش زمین و قطع برق منجر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی صومعه سرا از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان کابل برق با اعتراف به 5 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۳    
طوفان قدرتمند در ایالت کالیفرنیا به مرگ 3 نفر و سیل، رانش زمین و قطع برق منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز چهارشنبه هجدهم بهمن ماه قطع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۶    
بارش شدید باران و طوفان قدرتمند در کالیفرنیا آمریکا منجر به سیل، رانش زمین، قطع برق و سقوط درختان شد و دست کم سه نفر جان خود را از دست دادند. پیش بینی ها می گویند بارش شدید باران و سیلاب های شدید در این منطقه ادامه خواهد داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بارش شدید برف در توکیو، اختلال در بسیاری از خطوط ریلی، کنسلی پروازها و قطع برق در مناطق مختلف پایتخت ژاپن را به دنبال داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه قطع می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، طوفان و سیل در روزهای اخیر تاکنون منجر به رانش زمین شده است. همچنین بارندگی شدید منجر به تخلیه اجباری بخش هایی از این ایالت شد. در برخی مناطق نیز وضعیت اضطراری اعلام شده است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در پی وزش توفان های شدید و وقوع سیلاب در ایالت کالیفرنیای آمریکا و اعلام وضعیت اضطراری، برق بیش از 900 هزار نفر از ساکنان این منطقه قطع شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۰    
ممکن است همه هنگامی که از کامپیوتر یا تجهیزات دیگر استفاده می کنند با قطع ناگهانی برق مواجه شده باشند. UPS (منبع تغذیه بدون وقفه) یک سیستم ذخیره انرژی است که می تواند در زمان مورد نیاز که با قطع برق مواجه شده اید، انرژی مورد نیاز شما را موقتاً تامین کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بارندگی متناوب در بخش های مختلف شهر بندری کراچی در جنوب پاکستان، منجر به جاری شدن سیل شهری و قطع برق در بسیاری از مناطق بزرگترین شهر پاکستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد: اشتراک برق مشترکان در برخی نقاط استان سمنان در روز دوشنبه شانزدهم بهمن ماه قطع می شود.