یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۴۰Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطع برق»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برق برخی مناطق شهرستان دنا فردا 23 مهر به مدت سه ساعت قطع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بر اساس اعلام مسوولان اداره کل استاندارد خراسان رضوی و مطابق ضوابط شرکت توزیع برق مشهد از ابتدای مهرماه امسال نصب "سامانه نجات اضطراری آسانسور" برای باز شدن در بالابر هنگام قطع برق در این کلانشهر الزامی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۴۰    
در پی قطع برق ازبکستان به افغانستان، کابل و چند استان دیگر به تاریکی رفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۱    
ایران در سال 2020 با تولید حدود 60 میلیون تن در جایگاه هفتم جهان قرار گرفت. در طول تابستان به دلیل بحران برق، تولید سیمان در چند سال اخیر با مشکلات بسیاری روبرو بوده است، قطع برق و بحران انرژی، قیمت هر کیسه سیمان را تا بیش از یکصد هزار تومان در بازار آزاد رساند. سیمان در سال 1400 در بورس عرضه شد ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
قطع برق به دلیل کمبود سوخت دوسال است که یخه لبنانی ها را رها نکرده و از نتایج بحران اقتصادی این کشور است.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۲    
رئیس انجمن سنگ آهن ایران گفت: با قطع برق همه واحد هایی که از شبکه برق سراسری استفاده می کنند با مشکل مواجه شدند و هم با کاهش مصرف سنگ آهن قیمت ها افت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۲    
دنیای اقتصاد : دو نیروگاه مهم لبنان بحران زده از مدار خارج شد و باعث شد کل این کشور به دلیل قطع برق در تاریکی فرورود. تعطیلی نیروگاه های دیرعمار و زهرانی در روز شنبه-که برق ناچیزی هم در ماه های اخیر تولید می کرد- به دلیل کمبود سوخت بوده است ...
اقتصاد آنلاین / رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۵۹ سایت دیگر  
به استناد تخمین مراجع بین المللی (Cambridge، 2021) درحال حاضر مجموع مصرف برق سالیانه شبکه جهانی بیت کوین تا پایان سال 2021 تقریبا برابر با 100 میلیارد کیلووات ساعت برآورد می شود که این مقدار از مصرف سالیانه برق در کشورهایی مانند سوییس، اتریش، دانمارک، بلژیک و فنلاند بیشتر است.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
میزان تولیدات فولادسازان ایرانی طی ماه آگوست و به دنبال آن در پنج ماهه اول سال در پی محدودیت های ناشی از قطع برق در فصل تابستان کاهشی بوده است. دستورالعمل های دولتی که فولادسازان را اجبارا به کاهش تولید واداشته و آنها را از دستیابی به اهداف تولیدی خود در سال جاری دور نگه داشته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دشوارتر شدن بازگشت دولت بایدن به برجام ، بالاگرفتن تنش میان چین و تایوان ، خطر جدایی لهستان از اتحادیه اروپا ، تلاش بریتانیا و کشورهای خلیج برای پیمان تجارت آزاد ، نشست سه جانبه آمریکا با اسرائیل و امارات ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 250 هزار پرسنل امنیتی در سراسر عراق وظیفه حفاظت از انتخابات را برعهده دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
با وجود گذشت مدت ها از اعمال خاموشی ها در کشور اما هنوز تکلیف پرداخت خسارت نوسانات برق به مشترکان، مشخص نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از قطع برق سراسری در لبنان به دلیل اتمام سوخت نیروگاه های این کشور خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع توانیر درباره علت در اولویت قرار نگرفتن قطع برق مشترکان خیلی پرمصرف در زمان اوج مصرف برق توضیحاتی ارائه کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱    
کرونا، واکسن، گرانی، کم آبی و قطع برق از مهم ترین چالش ها و مطالبات تابستانی مردم در استان های مختلف کشور بوده که در شبکه های اجتماعی نمود یافته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اگرچه ایرانی ها در 6 ماهه اول امسال حدود یک درصد گاز کمتری نسبت به مدت مشابه سال گذشته مصرف کرده اند، اما آمار ها نشان می دهد با شروع پاییز و خنک شدن نسبی هوا، مصرف گاز رشد 2.5 درصدی را تجربه کرده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۶    
زلزله 6.2 ریشتری توکیو 300 ژاپنی را با قطع برق همراه کرد. زلزله ای به بزرگی 6.2 ریشتر توکیو عصر امروز پنج شنبه پایتخت ژاپن و شهر های حومه آن را لرزاند.
صداوسیما: رئیس اداره برق کاشان با اشاره به قطع برق بخشی از مناطق این شهرستان گفت: به دلیل ورود یک گربه به داخل پست فشار قوی 63هزار کیلووات و اتصالی شدید برق بخشی از مناطق کاشان قطع شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور گفت: ما محدودیتی برای تامین برق صنایع در زمستان نداریم، ولی این امکان وجود دارد که برق صنایع همانند تابستان با محدودیت مواجه شود.
خاورمیانه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۲    
شرکت برشنا می گوید که کشورهای صادرکننده برق اطمینان دادند که برق را اکنون قطع نخواهند کرد. این شکرت اظهارداشت که برای جلوگیری از قطع برق و تهیه پول لازم، جایدادهای مقروضین بزرگ از جمله سیاسیون را بفروش خواهد رساند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گروه صنایع کاغذپارس هفت تپه از کاهش 20درصدی تولید کاغذ در این شرکت به دلیل قطع برق در ماه های تیر و مرداد سال جاری خبر داد.
تسنیم نوشت: اگر با امید به آنکه هوا چندان سرد نشود، در زمینه مدیریت مصرف، پر کردن مخازن سوخت مایع نیروگاهها و هماهنگی وزارت نفت و نیرو در تأمین سوخت اقدام موثری صورت نگیرد، زمستان امسال در صورت تشدید سرمای هوا، خاموشی هایی گسترده تر از تابستان در پیش خواهد بود. ...
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فولادآلیاژی ایران موفق شد برای اولین بار با توجه به فرصت تعمیراتی پیش آمده ناشی از قطع برق ، توربو اکسپندر پلنت تجزیه هوای لینده را دمونتاژ و تعمیر کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۵    
معدود مصرف کنندگانی در مناطق عادی آب و هوایی هستند که در یک ماه گرم، بیش از 28 برابر سایر مشترکین، برق مصرف می کنند. از آنجا که بیش از 80 درصد برق کشور با سوخت فسیلی تولید می شود و این منابع، دارایی های ملی و بین نسلی هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس یکی از ظرفیت های مهم استان را پرورش آبزیان از جمله میگو دانست و گفت: قطع برق برای پرورش دهنده میگو خطرآفرین است که باید در هنگام خاموشی برای آنان استثنا قائل شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۳    
سنگدوینی گفت: در تابستان امسال مردم گرگان هم قطعی آب و هم گرمای بی سابقه و قطعی برق را تجربه کردند و شایسته مردم نیست که بهای برق را چند برابر بپردازند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد رادمهر فرماندار جاسک صبح امروز از عبور امواج اصلی توفان حاره ای شاهین با شدت ضعیف تر از مناطقی از شرق هرمزگان و روستا های ساحلی جاسک خبر داد و گفت: توفان شدید به همراه بارش شدید باران سبب قطع برق 10 روستای ساحلی این شهرستان شده است. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دستکم 19 استان چین در هفته های اخیر دچار قطع برق شده اند.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۴    
پایگاه خبری فولاد ایران - مقامات محلی چین در هفته گذشته به طور ناگهانی دستور قطع برق در بسیاری از کارخانه ها را صادر کردند که نشان دهنده واکنش به دستورالعمل های پکن و تحولات کلان اقتصادی است ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قطع برق در استان های شمال شرقی چین وارد هفته دوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۵    
براساس اعلام اداره توزیع برق بهبهان، قطع برق در برخی مناطق این شهرستان به منظور انجام تعمیرات اضطراری فردا انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: امسال قطعی برق یکی از عوامل مهم در افزایش تعداد حوادث بوده است. 30 درصد افزایش حوادث بیشتر مربوط به قطعی برق و محبوس شدن شهروندان در آسانسورها بوده است، فوت شدگان حوادث در سال جاری افزایش 47 درصدی داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دبیر اجرایی خانه صنعت و معدن استان کرمانشاه درباره قطع برق و گاز صنایع در فصل سرمای پیش رو ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تامین برق مستمر واحدهای سیمان و فولاد را دلیل اصلی تنظیم بازار و نجات صنایع معدنی دانست. *** ضرورت تامین برق موردنیاز واحدهای سیمانی و فولادی در زمستان/ آسیب های قطعی برق بر واحدهای سیمانی چیست؟ ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۵    
قطع مدت دار برق در تابستان امسال سبب توقف برخی خطوط تولید و آسیب دیدن واحدهای صنعتی و تولیدی استان البرز شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۵    
علی آبادی گفت: قطع برق در پاییز و زمستان امسال قطعی است اگر صرفه جویی نکنیم!
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵    
مهم ترین سرخط فضای مجازی استان فارس را در یک دقیقه با هم مشاهده کنیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای معدن - رئیس کمیته صنعت کمیسیون صنایع مجلس با اعلام هشدار به وزیران صنعت و نیرو در مورد جلوگیری از قطع برق صنایع سیمان و فولاد در زمستان،گفت: وزارت صنعت باید به بازار فولاد هم ورود کند .
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر ایران: عباس علی آبادی، مدیر عامل گروه مپنا گفت: برای جلوگیری از قطعی برق مانند انچه در زمستان سال قبل و تابستان امسال شاهد آن بودیم باید علاوه بر کاهش شدید مصرف به توسعه زیربنا های تولید برق نیز توجه دقیقی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: با وجود کاهش بارندگی در کشور، امسال جیره بندی و یا قطع آب در تهران اعمال نکرده ایم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیر عامل شرکت توزیع برق البرز از قطع برق چند روستا در جاده چالوس به علت حادثه برای فیدر یکی از خطوط اصلی تغذیه کننده برق این محور خبر داد. حسن کریمی با اشاره به علت قطعی برق تعدادی از روستاهای جاده چالوس اظهار کرد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی شهرداری اراک گفت: در طول یک سال اخیر 85 درصد حوادث آسانسورها در اراک، مربوط به قطع برق بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
تابستان امسال، با خاموشی های متعدد همراه بود، هر چند که در شرایط فعلی تب خاموشی ها آرام گرفته اما این احتمال وجود دارد که در زمستان نیز مجدد شاهد قطع برق باشیم.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲    
رییس سازمان آتش نشانی شهرداری اراک گفت: در طول یک سال اخیر 85 درصد حوادث آسانسورها در اراک، مربوط به قطع برق بوده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
حوالی ساعت 8 صبح امروز یک دستگاه خودرو با پایه برق در محور یاسوج-دشتروم بویراحمد برخورد کرد. این تصادف سبب قطع برق حدود 2 هزار و 500 مشترک به مدت یک ساعت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی توزیع برق بندر امام خمینی (ره) اعلام کرد: قطع برق در برخی مناطق این شهر به منظور تعمیر و نوسازی شبکه اعمال می شود.
اقتصاد آنلاین / بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
برخورد عجیب یک دستگاه خودرو با پایه برق در یاسوج برق حدود 2هز ار و 500مشترک را قطع کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت برق لبنان درباره خطر قطع برق در سراسر این کشور تا پایان ماه میلادی جاری هشدار داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص با قطعی برق در زمستان و صادرات برق به عراق موارد قابل توجه ای ذکر کرد.