سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۴۲Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاهرود»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به اینکه افزون بر 83 درصد از افراد بالای 12 سال در شرق استان سمنان دُز نخست واکسن کرونا را دریافت کردند، گفت: 48 درصد از این افراد دُز دوم را نیز تزریق کردند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از افزایش نسبی مبتلایان به کرونا در هفته گذشته در شرق استان خبر داد.
در نخستین رویداد ایده شو کشاورزی استان سمنان که در شاهرود برگزار شد، سه ایده برتر در خصوص کشاورزی نوین معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۷    
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با ثبت بیش از سه هزار و 800 مورد تروما با اهداف پژوهشی موفق به اخذ رتبه برتر برنامه ثبت ملی ترومای ایران شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود با حضور استاندار سمنان کمبود آب و مشکلات واحدهای تولیدی این شهرستان بررسی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از برپایی نمایشگاه خوشنویسی "غبار تا کتیبه" در گالری سیب مجتمع فرهنگی هنری مهر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، سیدناصر میرمرسلی روز دوشنبه در آئین افتتاحیه جشنواره بازی های بومی و محلی ویژه بانوان در روستای لرد از توابع بخش شاهرود خلخال اظهارکرد ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای خدابخشی مسئول انبار استان سمنان از حمل و تخلیه کود اوره در انبار مرکزی شهرستان شاهرود خبر داد آقای خدابخشی با اعلام این مطلب افزودند: ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از آزادسازی 6 هزار مترمربع از اراضی باغی و کشاورزی در شهرستان شاهرود خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۸    
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این شهرستان همچنان مشکل آب شرب وجود دارد گفت: باید با نگاه و فرمول جدید برای رفع مشکل آب در شهرستان شاهرود اقدام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس گفت: نرخ بیکاری در شهرستان های شاهرود و میامی 29 درصد است و باید برای اشتغال این افراد فکری اساسی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۵    
امام جمعه شاهرود گفت: بیش از 20 سال از آغاز پروژه فاضلاب شاهرود گذشته؛ اما تنها 15 درصد از جمعیت شهرستان از این امکان بهره مند شده اند و باید پیگیری های لازم برای تکمیل این پروژه انجام شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه 56 درصد کشاورزی استان سمنان در شاهرود است، گفت: کمترین میزان نهاده در این شهرستان ها دریافت می شود لذا جهاد درباره این امر باید توضیح دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۲    
شاهرود- نماینده شاهرود و میامی در مجلس با بیان اینکه مشکلات خوراک دام شاهرود باید رسیدگی شود، گفت: در دیدار با وزیر جهاد کشاوزی نیز بر ضرورت برخورد با مدیرکل جهاد استان سمنان تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود 150 لیتر بر ثانیه آب در شاهرود گفت: باید تا پیش از فصل گرما دستکم 100 لیتر بر ثانیه آب آشامیدنی برای این شهر تامین شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- استاندار سمنان با اشاره به ظرفیت های کشاورزی شاهرود و همچنین کم آبی در این شهرستان، گفت: توسعه بخش کشاورزی شاهرود با رویکرد مجتمع های گلخانه ای در دستور کار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مرحله نخست کارخانه نساجی امید شاهرود عصر یکشنبه با حضور استاندار سمنان و جمعی از مسوولان این شهرستان راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه شاهرود با بیان اینکه فرودگاه بین المللی شاهرود یک ظرفیت بالقوه است، گفت: باید از این ظرفیت برای توسعه استان استفاده کرد که این مهم نیازمند توجه مسئولان امر دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۴۰    
شاهرود - ایرنا - سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در سفر یک روزه به شاهرود به همراه مسوولان شهرستانی با حضور در گلزار شهدای شاهرود ضمن ادای احترام به مقام شهدا از 6 طرح عمرانی و اقتصادی بازدید و گام نخست کارخانه نساجی امید در شهرک صنعتی را افتتاح کرد.(عکس:ابوالقاسم تیموری)
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۴۳    
شاهرود- دامداران شهرستان شاهرود از کمبود سهمیه علوفه و خوراک دامشان به میزان یک سوم شکایت دارند از سوی دیگر معتقد هستند که خوراک دام به صورت عادلانه توزیع نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه نقاشی بانوی هنرمند شاهرود با عنوان "زروان" در گالری سیب مجتمع فرهنگی هنری مهر شاهرود گشایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۵    
گروه استان ها- نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تدوین طرح جامع ساخت وساز در بافت تاریخی بسطام تأکید کرد.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۴    
سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در سفر یک روزه به شاهرود با حضور در گلزار شهدای شاهرود و ادای احترام به شهدای این شهرستان، در جلسه شورای اداری شاهرود شرکت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۰    
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس گفت: باید بسطام به شهر مناسب گردشگری و اقتصادی واقعی تبدیل شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- کمبود خوراک دام، فقدان سهمیه درست و عادلانه دولتی، عملکرد ضعیف مسئولان جهاد کشاورزی، رانت و مافیای خوراک دام، فقدان کیفیت مناسب و ... همگی از مشکلات دامداران شاهرودی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دوره بصائر سیاسی با حضور کارکنان پایور قرارگاه عملیاتی لشکر 58 تکاور ذوالفقار و تیپ متحرک هجومی 158 شهید کشاورزیان شاهرود برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - دامداران شاهرودی مشکل تامین نهاده دارند و این امر سبب شده تا دام هایشان گرسنه باشند و این مهم عاملی برای کشتار دام مولد و شیرده شده تا دیگر دام ها نجات پیدا کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود- دامداران شاهرودی از کاهش سهمیه نهاده و گرسنگی دام هایشان خبر می دهند، موضوعی که به گفته این قشر ریشه در نحوه نامطلوب توزیع خوراک دام در سطح استان سمنان دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- استاندار سمنان در راس هیئتی برای حضور در جلسات و پیگیری مشکلات شاهرود وارد این شهرستان شد و در گلزار شهدا به مقام شامخ یک هزار و 100 شهید شاهرودی ادای احترام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی میامی گفت: کشت پاییزه دانه روغنی کلزا در سطح 460 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان آغاز شد.
اقتصاد آنلاین / مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: 2هزار میلیارد ریال با تفاهم بانک ها و در مجموع دست کم 6هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط کشور پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان از انجام 50 هکتار جنگل کاری مشارکتی در حوزه منابع طبیعی شاهرود خبر داد و گفت: اجرای این گونه طرح ها راهی برای حفاظت از منابع طبیعی محسوب می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۳    
اثر مربی کانون پرورش فکری شاهرود در پنجمین مسابقه ی فیلم نامه و نمایش نامه ی کودک و نوجوان، شایسته ی تقدیر شناخته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: 77 درصد جمعیت دانش آموزی تحت پوشش دانشگاه نیز تاکنون یک دُز واکسن را دریافت کرده اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۲    
در نشستی در خصوص تولید محتوا و نشر در فضای مجازی و نظارت بر فضای مجازی شهرستان شاهرود بحث و تبادل نظر گردید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از بازبینی چهار اثر نمایشی برای شرکت در سی و دومین جشنواره تئاتر استانی توسط هیئت داوران در شاهرود خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در یک روز تعطیل کاری امروز جمعه به روستاهای مناطق جنوبی دامغان و شاهرود سفر و از نزدیک مشکلات مردم این نواحی محروم را رصد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی شاهرود با بیان اینکه با سرمایه گذاری انجام شده در حوزه معدن، دهستان طرود آرام آرام از محرومیت خارج خواهد شد، گفت: با فعالیت های معدنی منطقه، شاهد مهاجرت معکوس روستاییان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی با اشاره به افزایش قیمت برخی کالاها در روزهای گذشته گفت: مهار گرانی، مسائل اقتصادی و معیشتی مردم در اولویت برنامه های دولت قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- خطیب جمعه شاهرود با اشاره به اینکه زمینه برای شکست تحریم ها فراهم شده است، گفت: سیاست منطقی، معقول و متعادل وقتی پیش روی دولت قرار گرفت پیامدهای فراوانی از جمله امید آفرینی برای مردم به همراه داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور عباس آباد میامی به سبزوار در شرق استان سمنان یک فوتی و 2 مصدوم برجا گذاشت.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
تالار سیمان بورس کالای ایران روز شنبه اول آبان ماه میزبان عرضه یک میلیون و 126 هزار و 960 تن سیمان تیپ یک و دو از سوی 60 شرکت است. به گزارش پیام فوری به نقل از کالاخبر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زنگ آغاز سال تحصیلی نهضت سوادآموزی شاهرود در مرکز یادگیری محلی به صدا در آمد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید نورمحمد مهدیی رزمنده بسیجی لشکر 17 گردان کربلا، پس از 38 سال شناسایی شد. پس از اعلام نتیجه آزمایش DNA جمعی از مسئولان شهرستان شاهرود این خبر را به مادر شهید اطلاع رسانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۸    
شاهرود - ایرنا - آیین تجلیل از هادی خالقیان تکواندو کار وزن پنجم دارنده مدال برنز مبارزه (کیورگی) کاپ آزاد آسیایی تهران شامگاه پنجشنبه با حضور مربیان این ورزشکار، جمعی از مسوولان شهرستان، تکواندوکاران و خانواده شهدا در سالن ورزشی صالحین سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد.(عکس: ابوالقاسم تیموری)
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای خالق مسئول بازرگانی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان از تامین کود شیمیایی ازته مورد نیاز بخش کشاورزی درشهرستان شاهرود خبر داد مهندس خالق با اعلام این مطلب افزودند: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه تزریق واکسن بیش از 70 درصد مرگ بر اثر کرونا را کاهش می دهد، گفت: تزریق هر دو دُز واکسن دلیلی بر مبتلا نشدن به کووید نیست، اما از وخیم شدن حال بیمار تا شرایط بستری در بخش مراقبت های ویژه و مرگ جلوگیری می کند.