دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۴May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنجیر چرخ»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۰    
سروآباد_بارش برف و کولاک شدید همراه با مه غلیظ امشب 17 اردیبهشت ماه در گردنه ژالانه آغاز شد و به گفته راهداران تردد در ژالانه با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۲۶    
بارش برف در گردنه چری و لغزنده بودن جاده لزوم داشتن زنجیرچرخ از طرف رانندگان را الزامی کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بارش برف در گردنه چری و لغزنده بودن جاده؛ رانندگان زنجیر چرخ به همراه داشته باشند تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- بارش برف محور شاهرود- توسکتان را سپید پوش و تردد خودرو ها را کند کرد. محور شاهرود- توسکستان در شمال شهرستان شاهرود امروز میزبان بارش نسبتاً سنگین برف بود آن هم در زمانی که پنج روز از اردیبهشت ماه نیز گذشته است ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، محور شاهرود- توسکستان در شمال شهرستان شاهرود امروز میزبان بارش نسبتاً سنگین برف بود آن هم در زمانی که پنج روز از اردیبهشت ماه نیز گذشته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بارش برف برخی ارتفاعات استان گلستان را سفیدپوش کرد و رفت و آمد در این مسیرها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: به سبب بارش برف صبح امروز رفت و آمد در جاده توسکستان گرگان به شاهرود استان سمنان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
گلستان ما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گلستان گفت: براثر بارش برف در محور به شاهرود، تردد در این محور فقط با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۱    
گروه فیلم: مرسدس بنز با رونمایی از سیستم زنجیر چرخ اتوماتیک جدید خود، رانندگی در فصل زمستان را متحول می کند. این سیستم نوآورانه به طور خودکار زنجیر چرخ ها را در شرایط لغزنده نصب می کند و نیاز به توقف و نصب دستی آنها را از بین می برد. ....
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مرسدس بنز با رونمایی از سیستم زنجیر چرخ اتوماتیک جدید خود، رانندگی در فصل زمستان را متحول می کند. این سیستم نوآورانه به طور خودکار زنجیر چرخ ها را در شرایط لغزنده نصب می کند و نیاز به توقف و نصب دستی آنها را از بین می برد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۱    
امروز در 24 فروردین 1403 بارش برف در جاده چالوس تصاویر زمستانی در بهار خلق کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سرگرد محمد احمدی روز جمعه افزود: این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این محور کوهستانی و پرتردد از سوی پلیس راه فراجا و مازندران اتخاذ و اجرا می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به بارش برف شدید در منطقه ولی آباد تا سیاه بیشه به رانندگان تاکید کرد که برای گذر از این جاده زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به اجرای اعمال محدودیت ترافیکی در صورت ترافیک سنگین در کندوان از مسافران خواست تا تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۲۰    
بارش شدید برف در عربستان رانندگان عربستانی را که تجربه رانندگی با زنجیر چرخ ندارند، غافلگیر کرد. تصاویر این اتفاق نادر را می بینید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به برودت هوا و کولاک در روز سه شنبه هفتم فروردین تردد از گردنه چری فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
هم اکنون، بارش برف در جاده چالوس را تماشا می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۳:۰۱    
تردد در گردنه ژالانه محور سروآباد_ هورامان_ پاوه به دلیل بارش برف وکولاک با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۲:۴۷    
سروآباد_ بارش برف در محور سروآباد_ هورامان گردنه ژالانه به بیش از 15 سانتیمتر رسید و علیرغم بارش برف و کولاک با تلاش راهداران تردد در این مسیر با زنجیرچرخ در جریان است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره راهداری شهرستان سروآباد با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: تردد در گردنه ژالانه هورامان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال وبختیاری گفت: در حال حاضر در گردنه های چری، شاه منصوری و دشت زرین بارش برف گزارش شده و هم اکنون تردد از گردنه های چری و شاه منصوری فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر هست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۵    
تردد از گردنه های چری و شاه منصوری شهرستان کوهرنگ با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری از یک مورد رانش جاده ای در محور مواصلاتی اصلی لردگان به کارون 4 خبر داد و گفت: با وجود اینکه تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان باز هستند، تردد در مسیرهای کوهستانی و جاده های فرعی با رعایت نکات ایمنی و زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز بارش سامانه بارشی از ظهر امروز گفت: بارش شدید برف در گردنه چری کوهرنگ و مرغملک تعدادی از مسافرانی که زنجیر چرخ به همراه نداشته اند را گرفتار کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۵    
تردد از گردنه های شهرستان کوهرنگ با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: با توجه به هشدار های هواشناسی و ورود سامانه بارشی جدید به کشور مسافران فردا بدون زنجیر چرخ وارد محور های کوهستانی نشوند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۰    
بارش برف در چهارمین روز از فروردین ماه مردم استان کردستان را غافلگیر کرد. بارش 10 سانتی متری برف در گردنه ژالانه اورامان برای ساعاتی این محور ارتباطی را دچار اختلال و اکنون تردد تنها با زنجیرچرخ امکان پذیر است ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از بارش 10 سانتی متری برف در گردنه ژالانه خواهید بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۰    
سروآباد_ با تلاش شبانه روزی راهداران شهرستان سروآباد، محور سروآباد هورامان_پاوه برفروبی و نمک پاشی شد، تردد در این محور با زنجیرچرخ میسر است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به بارش بیش از 15 سانتیمتر برف و کولاک شدید، تردد در گردنه ژاڵانه هورامان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۰:۲۹    
سروآباد_ راهداران شهرستان سروآباد با بارش 15 سانتی متری برف در گردنه ژالانه این محور را برفروبی کردند، تردد در ژالانه با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۲:۵۷    
سروآباد_در حال حاضر علی رغم بارش در شبانه روز گذشته در سروآباد هیچ محور مواصلاتی در این شهرستان مسدود نیست و تردد در جریان است و تردد در گردنه ژالانه بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - در پی شدت گرفتن بارندگی در چهارمحال و بختیاری و لغزنده شدن جاده های استان و نیز تشدید کولاک سه شنبه شب در گردنه های چری و شاه منصوری؛ تردد در این محورها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: بارش ها در محور های مختلف کشور تشدید شده است بنابراین مسافران بدون زنجیر چرخ وارد جاده ها نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به پیش بینی های اداره کل هواشناسی مبنی بر شدت بارش ها در روزهای سه شنبه و چهارشنبه؛ به همراه داشتن زنجیرچرخ برای رانندگان جاده ای در استان الزامی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: به دلیل بارش برف، تردد در گردنه های چری و شاه منصوری با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
هم اکنون تردد از گردنه های چری و شاه منصوری کوهرنگ فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش باران در تمام محورهای ارتباطی استان گفت: بارش در گردنه های چری، شاه منصوری و بره مرده به صورت برف گزارش شده و تردد از این گردنه ها فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،سرهنگ احمد شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: در محورهای استان های تهران، البرز، مازندران، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، مرکزی، همدان و قزوین بارش برف و باران گزارش شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش برف و باران در جاده های 9 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تردد در گردنه چری تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۸    
شهرکرد - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به آغاز بارش برف و باران تردد از گردنه های چری، شاه منصوری فقط با استفاده از زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف، تردد در گردنه های چری و شاه منصوری با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۵    
اداره راهداری شهرستان سروآباد در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ با توجه به شروع بارش برف و مه غلیظ، تردد در گردنه ژالانه هورامان بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به بارش برف در جاده های استان، گفت: رانندگان در صورت تردد در محورها زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سروآباد_ اداره راهداری سروآباد اعلام کرد؛ باشروع بارش برف و مه غلیظ تردد در گردنه ژالانه هورامان بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست و علی رغم بارش برف وکولاک در شبانه روز گذشته تردد در جریان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور گفت: با توجه به افزایش بارش باران و برف و کولاک مسافران از سفر های غیر ضروری پرهیز کنند.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تردد در محور شاهین دژ-تکاب با زنجیر چرخ امکان پذیر است.