جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۹:۵۰Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنجیر چرخ»

مشهد فوری   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار رخ گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه در جاده تربت حیدریه به مشهد و همچنین مسیرهای روستایی باز و رفت و آمد امکان پذیر است و ضرورت استفاده از زنجبر چرخ نیز برای تردد رانندگان الزامی است. ...
برترین ها / دانا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل هواشناسی مازندران، سردترین نقطه استان را صبح امروز بلده با کمینه دمای 20.2 درجه زیر صفر اعلام کرد. محمدرضا رضوی با اشاره به ثبت دمای با کمینه 20.2 درجه در بلده نور اظهار داشت: همچنین صبح امروز دمای سیاه بیشه منفی 13.8، رینه منفی 15.4، کجور منفی 13.6 درجه بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان ایلام با اشاره به آخرین وضعیت راه های استان گفت: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان ایلام باز و تردد در برخی نقاط با استفاده از زنجیر چرخ ممکن است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از بازگشایی محورهای کوهستانی گلستان خبر داد و گفت: با توجه به شرایط محور توسکستان، رانندگان حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
محور بجنورد - آشخانه بازگشایی شد اما تردد با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۱    
معاونت عملیات نیروی انتظامی شهرستان مهاباد گفت: کلیه محورهای مواصلاتی شهرستان شاهد بارش برف و کولاک شدید و محدودیت دید است و تردد در محورهای مهاباد به سردشت، مهاباد به بوکان، به علت کولاک شدید و محدودیت دید بسیار به کندی و فقط با زنجیر چرخ میسر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ریس پلیس راه مازندران: جاده های کوهستانی استان امشب به دلیل بوران و یخبندان برای تردد ایمنی کافی ندارد و خطرناک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: با توجه به بارش برف و کولاک شدید، تردد در همه محورهای روستایی این شهرستان تنها با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها -اردبیل- رئیس پلیس راه استان با اشاره به بارش برف و لغزنده بودن سطح جاده ها، گفت: تردد از گردنه ها و جاده های کوهستانی اردبیل فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
علی تقوی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای فرعی و اصلی روستاهای چاراویماق با زنجیر چرخ امکان پذیر است.وی اضافه کرد: عملیات برف روبی و نمک پاشی در محورهای روستایی این شهرستان همچنان ادامه دارد و تمامی مسیرهای روستایی تا آخر امشب بازگشایی می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار سیاهکل، با بیان اینکه ارتفاع برف از 70 تا 90 سانت در بخش دیلمان متغیر است، عنوان کرد: محور اصلی سیاهکل - دیلمان باز است و تردد بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نمی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان با بیان این که تردد در محورهای کوهستانی استان با زنجیر چرخ ممکن است، از مسدودی جاده زیارت و شلمی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۳    
رشت-ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به بارش برف در محور اسالم -خلخال گفت: در حال حاضر، رانندگان باید برای تردد از مسیر اسالم خلخال زنجیر چرخ داشته باشند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرارو: گزارش ها حاکی است تمامی استان اردبیل و بخش وسیعی از استان های آذربایجان شرقی و غربی و گیلان سفید پوش شده اند. بارش ها در مسیر های کوهستانی شمال غرب کشور و استان گیلان شدید است. تردد در محور های کوهستانی تنها با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
جاده هراز که بر اثر بارش برف و بوران بسته شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مسیر سروآباد اورامان که به علت بارش برف و کولاک شدید از دیروز مسدود اعلام شده بود با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور هراز که به علت برف و کولاک شدید مسدود شده بود خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تردد در محور ها و گردنه های برفگیر استان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی 15 استان خبر داد. وی ادامه داد: شاهد تداوم بارش برف در استان های شمال غربی و شمالی و شمال شرقی کشور خواهیم بود ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رشت (پانا) - رئیس پلیس راه گیلان اعلام کرد پس از یک شب بارش برف در سراسر گیلان، همه جاده های استان باز است. به گزارش اداره راه و حمل و نقل جاده ای استان، رئیس پلیس راه گیلان گفت: با وجود بارش برف در گیلان، همه جاده های فرعی و اصلی استان باز است و تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۷    
عبدی گفت: رانندگانی که در محورهای کوهستانی در تردد هستند با خود زنجیر چرخ و پوشاک گرم همراه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در مازندران با اعلام اینکه در حال حاضر تردد در جاده های اصلی مازندران با زنجیرچرخ امکان پذیر است، گفت: از مردم استان خواهش داریم در این ایام به مناطق کوهستانی سفر نکنند و از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۸    
در بارش برف سنگین بهمن ماه سال گذشته اکثر محور های اصلی و جاده های روستایی گیلان مسدود و تلاش ها برای بازگشایی تا روزها همچنان ادامه داشت ولی امسال و به گفته رئیس پلیس راه گیلان علیرغم بارش برف در اکثر نقاط استان تمامی جاده های اصلی و فرعی گیلان باز و تردد با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از بازگشایی محور هراز که به علت برف و کولاک شدید مسدود شده بود خبر داد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی در گفتگو با مهر ، اظهار داشت: تداوم بارش برف در استان های شمالغربی ، شمالی و شمال شرقی کشور گزارش شده است. در این راستا به رانندگان توصیه می شود حتماً برای تردد در محورهای کوهستانی، زنجیر چرخ به همراه داشته باشند. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲    
میقانی گفت: در ارتفاعات بارش باران و برف گزارش شده که باعث لغزندگی جاده ها شده به همین جهت افرادی که قصد مسافرت دارند زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از کاهش دید افقی در محور هراز خبر داد و گفت: عوامل راهداری آماده باش 100 درصدی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۱    
اردبیل - ایرنا - تداوم بارش برف سنگین که از عصرسه شنبه از شمال استان اردبیل آغاز و روز چهارشنبه تمامی مناطق این استان را در برگرفت همچنان تداوم داشته و حجم برف و نیز بروز پدیده کولاک در جاده ها داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی را برای رانندگان ضروری کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - ارتفاعات حیران آستارا سفید پوش شده و دستگاه های امدادرسان این شهرستان در حال آماده باش و خدمات رسانی هستند و همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان در محورهای کوهستانی الزامی اعلام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۸    
زنجان - ایرنا - جانشین رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: تردد خودروها در چهار گردنه این استان به دلیل بارش برف و یخبندان بودن سطح جاده با زنجیر چرخ انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۷    
رئیس پلیس راه گلستان گفت: تردد در محور های برفی توسکستان و خوش ییلاق با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۶    
زنجان- از شب گذشته بارش باران و برف در استان زنجان آغاز و این بارش ها باعث کاهش دمای هوا شده است و تردد در جاده های زنجان نیز تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش گفت: ارتفاع برف در مناطق کوهستانی این شهرستان از جمله محور اسالم به خلخال به 35 سانتی متر رسیده و راهداران در این مسیر با بستن زنجیر چرخ و هدایت به مسیر، به 30 خودرو گرفتار در برف و یخبندان امدادرسانی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز کفت که به دلیل بارش برف سنگین در جاده کرج - چالوس ،تردد بدون زنجیر چرخ دراین محور ممنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: جاده های استان برفی و کولاکی است از تردد های بین شهری پرهیز کنید .
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه محورهای مواصلاتی استان زنجان به دلیل بارش برف سنگین لغزنده است گفت: تردد در گردنه ها بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان البرز با اشاره به بارش برف در تمام محورهای تردد استان، گفت: با تلاش تیم های مستقر راهداری هیچ مسیری مسدود نیست و تردد جریان دارد اما انتظار می رود با توجه به برودت هوا و ادامه بارندگی رانندگان زنجیرچرخ همراه داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری مازندران: رانندگان تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیرچرخ همراه داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان با توجه به بارش سنگین برف در گردنه حیران شهرستان مرزی بندر آستارا، تردد در این محور ترانزیتی، فقط با زنجیر چرخ ممکن است.
تاریخ انتشار: 1399/11/03 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی گفت: در تمام حوزه استحفاظی شهرستان پاوه و گردنه قلاجه امکان تردد صرفاً با زنجیر چرخ میسر می باشد. ...
باشگاه خبرنگاران: تصاویری از بارش برف در جاده کرج - چالوس محدوده سیرا را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت:تردد در برخی محور های استان با زنجیر چرخ میسر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۳۳    
در شامگاه اولین روز از دومین ماه زمستان، بارش برف سنگین برف موجب ایجاد لغزندگی و کاهش دید در جاده های مواصلاتی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۲:۳۱    
تردد در محورهای کوهستانی زنجان به دلیل بارش برف با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به بارش برف در راه های ایلام، گفت: همراه داشتن زنجیرچرخ الزامی است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ رضا عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: همراه داشتن زنجیر چرخ از آغاز طرح زمستانی الزامی بوده اما در زمان برودت هوا و ریزش برف، با شدت بیشتری بر این موضوع نظارت شده و اجازه تردد به رانندگان بدون تجهیزات زمستانی داده نمی شود. وی اضافه کرد: توصیه پلیس راه [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
با توجه کاهش دما و بارش برف در جاده های کوهستانی مازندران، داشتن تجهیزات ایمنی از جمله زنجیر چرخ برای رانندگان الزامی است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو،بر اثر بارش برف و کولاک شدید تردد در محورهای مهاباد - بوکان و مهاباد - سردشت بدون زنجیرچرخ امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: تردد در محورهای برف گیر و کوهستانی این شهرستان به دلیل کولاک برف شدید و نبود دید کافی تنها با زنجیرچرخ امکان پذیر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۷    
مهاباد- ایرنا- رئیس اداره راه و شهرسازی پیرانشهر گفت: تردد در جاده مرزی تمرچین پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی به علت بارش برف و کولاک بسیار شدید بدون بستن زنجیرچرخ امکانپذیر نیست.