یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۴۱Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنجیر چرخ»

شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز از مسافران نوروزی درخواست کرد با توجه به بارش برف در محورهای برفگیر، تجهیزات گرمایشی و زنجیرچرخ همراه داشته باشند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ستاد خدمات نوروزی هلال احمر توصیه هایی به مسافران نوروزی در حال بازگشت از سفر ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: رانندگان هنگام تردد از گردنه چری حتما زنجیرچرخ همراه خود داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۵    
تردد در گردنه های چهارمحال و بختیاری با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: جاده های کوهستانی گلستان برفی و لغزنده است و رانندگان باید حتما از زنجیرچرخ استفاده کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۰    
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به بارش برف در دو محور سیاهکل- دیلمان و اسالم- خلخال تاکید کرد: در حال حاضر، تردد در دو محور سیاهکل- دیلمان و اسالم- خلخال فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به بارش برف در جاده های کوهستانی این استان گفت: همراه داشتن زنجیرچرخ در مناطق کوهستانی الزامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران از هموطنان خواست، بدون زنجیرچرخ وارد محورهای هراز و فیروزکوه نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۱    
فرمانده پلیس راه شرق استان تهران گفت: هم اکنون بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران باعث کندی عبو. و مرور شده اما هم وطنان به هیچ عنوان بدون تجهیزات زمستانه وارد محورهای کوهستانی نشوند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود : با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محورهای کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت ، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به شدت برف تا محدوده فولادمحله محور کیاسر تردد با زنجیرچرخ برقرار است و محدوده سمنان محور مسدود است.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، ضمن بیان آخرین وضعیت راه های کشور گفت: جاده چالوس بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تردد در گردنه چری فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- رییس پلیس راه خراسان شمالی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی، گفت: مردم با احتیاط رانندگی کرده و زنجیرچرخ همراه داشته باشند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور از توقیف خودروهایی که مرتکب دو تخلف حادثه ساز شوند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور گفت: امروز شاهد بارش برف و باران در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت هستیم بنابراین مسافران در هنگام سفر احتیاط کرده و از زنجیر چرخ استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجیر چرخ برای جلوگیری از سُرخوردن و لغزیدن ماشین در برف و یخبندان به کار می رود که جزئیات بیشتر را می توانید در متن خبر مشاهده کنید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۸    
یک راننده بدون پیاده شدن از بیل مکانیکی، زنجیر چرخ خودرو را جا انداخت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران: پیش بینی می کنیم که تا 10 سانتی متر برف داشته باشیم. 24 ساعت سخت پیش رو داریم از شهروندان می خواهیم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با توجه به هشدار زرد هواشناسی مبنی بر شروع بارش های زمستانی مجدد در سطح استان بویژه در نواحی کوهستانی از نیمه شب امشب تاکید کرد: احتیاط در جاده های کوهستانی به همراه تجهیزات زمستانی بویژه زنجیر چرخ الزامی و ضروری است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه،تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی باز و تردد در جریان است گفت: رانندگان حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بارش برف و کولاک در سه نقطه از استان خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: زنجیر چرخ اقتصاد ایران در رفته و به جای خود ابزار، مدیران با دست چرخ ها را می چرخانند و این اشتباه است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان، از احتمال وقوع بهمن و کولاک در روزهای آینده خبر داد. آقای محمد محمدی، در گفت وگو با ایسنا اعلام کرد: در محورهای زنجان – دندی – تخت سلیمان، زنجان – طارم، زنجان – تهم – چورزق کولاک مقطعی وجود دارد و مسافران هنگام تردد زنجیرچرخ به همراه داشته باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: کولاک در گردنه های زمزیران ، قره بلاغ و سه ری میدان در محور های مواصلاتی این شهرستان گزارش شده و تردد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
از چند روز قبل که شاهد بارش سنگین برف در کوهرنگ بودیم علاوه بر شکرگزاری مردم، به همراه خود دلهره و اضطراب داشته است. با اینکه دستگاه های برف روبی از استان های همجوار برای کمک ارسال شده است اما باید اول به خودروهای برف روب کمک کرد چرا که یا لاستیک ها ساییده شده، یا زنجیر چرخ ندارند ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
استفاده از زنجیر چرخ از بهترین راهکارها برای رانندگی ایمن در فصل زمستان است؛ به خصوص که با بارش برف، زمین لغزنده می شود و امکان تصادف وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۸    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه های اصلی این استان بازی اما تردد به کندی و تنها بازار زنجیر چرخ امکان پذیر است.
برای بستن زنجیر چرخ باید چند نکته را بدانید تا به راحتی آنها را روی چرخ های خودروی خود ببندید.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: از صبح امروز برف در نقاط سردسیر کهگیلویه و بویراحمد همانطور که پیش بینی شده بود شروع به باریدن کرده است. وضعیت خیابان های اصلی و فرعی شهر اما هنوز مناسب نیست و خودروها با زنجیر چرخ تردد می کنند. ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با بیان اینکه با وجود بارش های پراکنده برف در استان و وزش باد شدید به خصوص در گردنه های استان، تردد در کلیه محورها به صورت روان جریان دارد، گفت: تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ ویسی پور گفت: مردم تا پایان بارش برف و عادی شدن شرایط جوی از سفر های غیر ضروری خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای درگز گفت: از دیروز به علت بارش برف و کولاک شدید محور درگز به قوچان مسدود شده بود که صبح امروز بازگشایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
جاده قوچان- درگز ساعتی قبل بازگشایی شد و تردد همه خودروهای سبک و سنگین در این مسیر با زنجیر چرخ میسر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم در جریان است و بارش برف شدید باعث لغزندگی سطح محورها شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد - فرماندار بروجن گفت: تردد از جاده های این شهرستان به ویژه در گردنه گوشنگلی فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است و به کندی انجام می شود.
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان ضمن اشاره به بازگشایی 88 محور روستایی اعلام کرد: به دلیل کولاک، تردد در جاده های کوهستانی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از لغزندگی در بیشتر راه های این استان به علت بارندگی خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف سنگین، موجب ایجاد محدودیت های شدید رفت وآمد در شهرستان فریدونشهر حتی با زنجیر چرخ شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- رئیس پلیس راه خراسان شمالی از برفی بودن جاده ها خبر داد و گفت: تردد در جاده بجنورد به اسفراین و شوقان به بجنورد تنها با زنجیر چرخ ممکن است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: تردد در محور ها به سبب لغزندگی فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۱    
رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری: به دلیل بارش سنگین برف تمامی جاده های استان لغزنده و تردد کند است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا_فرماندار شهرکرد با اشاره به بارش برف سنگین در این شهرستان گفت: هم اکنون تردد در جاده های اصلی شهرستان شهرکرد فقط با زنجیر چرخ و به کُندی امکان دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۰    
رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری با اشاره به ادامه بارش برف در محور های ارتباطی استان گفت: تردد در محور های ارتباطی استان با زنجیر چرخ امکان پذیر است و انجام سفر های غیرضروری به استان خودداری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۵    
فرماندار فارسان گفت: هم اکنون تمامی جاده های اصلی شهرستان فارسان باز و تردد در آن ها با زنجیر چرخ به کُندی در جریان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف محور بویین میاندشت - خوانسار را مسدود کرد و تردد با زنجیر چرخ هم در این مسیر امکان پذیر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: تردد در این گردنه تنها با زنجیر چرخ امکانپذیر است، مردم از ترددهای غیرضروری به مناطق کوهستانی خودداری کنند و در صورت لزوم سوخت کافی، تجهیزات ایمنی و وسایل گرمایشی به همراه داشته باشند.