چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۴:۴۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاع برف»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا -رشت- با آمدن بهار و آب شدن برفها، راه کوهستانی پونل به خلخال که از پاییز امکان گذر از آن نبود ، با تلاش راهداران رضوانشهر درحال بازگشایی است. در برخی جاها ارتفاع برف تا 10 متر می رسد، محدوده برف گیر هشت کیلومتر است و تجهیزات قادر به رفع انسداد در پاییز و زمستان نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
این جاده 45 کیلومتری، مسیر تردد اهالی 15 روستای دهستان موگویی است که با بارش اولین برف در پاییز هر سال مسدود شده و تا بهار سال بعد امکان بازگشایی آن وجود ندارد. ارتفاع برف در گردنه عسل کشان این جاده به چند متر می رسد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
صداوسیما: بازگشایی گردنه عسل کشان در محور چهارمحال و بختیاری -مسجد سلیمان پس از پنج ماه آغاز شد.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت:در حال حاضر ذخایر برفی شرق تهران مطلوب نیست و این موضوع نگران کننده است. محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در گفت وگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس مدیریت بحران شهرستان کردکوی ضمن تاکید بر آماده باش دستگاهها و اعضای مدیری بحران گفت: با توجه به بارش سنگین برف در مناطق کوهستانی بویژه در درازنو و روستاهای مناطق کوهپایه ای که ارتفاع برف در برخی نقاط تا بیش از یک متر نیز گزارش شده است ...
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شانه تراش با ثبت 70 سانتی متر برف رکورد ارتفاع برف در مازندران را بدست آورد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۶    
رشت (پانا) - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش گفت ارتفاع برف در مسیرهای مرتفع نظیر محور اسالم به خلخال به 60 سانتی متر رسیده و 10 جاده روستایی و کوهستانی این شهرستان مسدود است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: براساس آخرین پایش هواشناسی مازندران از ایستگاه های باران سنجی، ارتفاع برف در برخی نقاط استان به حدود 70 سانتیمتر رسید. سامانه بارشی کم فشار که به همراه بارش برف و باران از اواخر روز پنجشنبه وارد مازندران شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در برخی مناطق جمهوری آذربایجان ارتفاع برف به 56 سانتی متر و برودت دما به 17 درجه زیر صفر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۹    
رئیس راهداری شهرستان فیروزکوه گفت: شب گذشته فیروزکوه کولاک وحشتناکی را تجربه کرد تا جایی که ارتفاع برف در جاده های این شهرستان به یک متر رسید و سرعت باد و کولاک دید رانندگان را به صفر رساند و رانندگان هیچ دیدی به مسیر نداشتند تا جایی که خودروهای راهداری نیز در کولاک دیشب با اینکه تجهیزات کامل به ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری- نجفی، مدیرکل راهداری مازندران ارتفاع برف در محورهای کوهستانی استان از جمله کندوان را یک مترمربع اعلام کرد و این امر را سبب مسدود شدن راه ها دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتفاع برف در گردنه الماس در محور خلخال - اسالم به بیش از نیم متر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۱    
در حالیکه بارش برف در خراسان شمالی تداوم دارد، ارتفاع برف در بام اسفراین به 37میلی متر رسید.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ارتفاع برف در دربندسر از 50 سانتیمتر گذشته و برف همچنان با شدت ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بارش برف، کولاک و مه گرفتگی در برخی از محورهای مواصلاتی استان اردبیل باعث شد تا تردد در این جاده ها بدون زنجیرچرخ مقدور نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رضوانشهر گفت: تمامی محورهای این شهرستان برفی است و ارتفاع آن هم اکنون در محورهای کوهستانی بیش از 50 سانتیمتر رسیده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ارتفاع برف در دربندسر از 50 سانتیمتر گذشته و برف همچنان با شدت ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به بارش باران و برف و وزش باد شدید در نقاط مختلف استان گفت: در برخی محورهای جاده ای در شمال غربی ارتفاع برف به 25 سانتیمتر رسیده اما تا کنون مشکل خاصی از ناحیه بارش ها گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش گفت: ارتفاع برف در محورهای کوهستانی نظیر اسالم به خلخال 15 سانتی متر است و داشتن تجهیزات زمستانی از قبیل زنجیر چرخ، وسایل گرمایشی و لباس گرم برای تردد در مسیرهای مرتفع ضروری است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بارش برف در واپسین روزهای زمستان ، ارتفاعات الیگودرز در شرق لرستان را سفید پوش کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مهدی کریمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان های ارومیه، اشنویه و نقده به ترتیب با 35، 30 و 23 میلی متر بارش بیشترین میزان بارندگی های سه روز گذشته را داشتند. وی با بیان اینکه شهرستان چالدران نیز شهر پر بارش استان از نظر بارندگی برف بود، گفت: ارتفاع برف در این منطقه [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
یاسر اشتاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرستان چالدران نیز شهر پر بارش استان از نظر بارش برف بود و ارتفاع برف در این منطقه در شبانه روز گذشته به 15 سانتیمتر می رسد. وی ادامه داد: سامانه بارشی وارد شده به آذربایجان غربی عصر روز جمعه از منطقه خارج می شود و در پی [...]
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به بارش برف در کوهرنگ، گفت: ارتفاع برف در کوهرنگ به 25 سانتی متر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون ارتفاع برف در کوهرنگ 20 سانتی متر است در حالی که سال گذشته در چنین روزی ارتفاع برف در این شهرستان 101 سانتی متر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۰۶    
عملیات برف روبی و بازگشایی محور در گردنه گله بادوش الیگودرز در حالی انجام شد که ارتفاع برف در برخی نقاط این گردنه به بیش از 3 متر رسیده بود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از بارش 19 سانتی متری برف در کوهرنگ طی 24 ساعت گذشته خبر داد. مجید شیرانی با اشاره به اینکه بارش 19 سانتی متری برف در کوهرنگ طی 24 ساعت گذشته، اظهار داشت: ارتفاع برف در کوهرنگ به 21 سانتی متر رسیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت_ایرنا_فرماندار املش از بارش 25 سانتیمتر برف در این شهرستان خبر داد،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتفاع برف در کوهستان های ماسال به 15سانتی متر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ارتفاع برف در مناطق ییلاقی املش به 20 سانتیمتر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: بارش سنگین برف و کولاک در محورهای شمالی در راه است به طوری که برف در برخی از محورهای شمالی به بالای 20 سانتی متر می رسد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی بارش سنگین برف در شهرستان فریدونشهر و در پی آن وقوع بهمن در گردنه کلوسه، عملیات برفروبی این گردنه توسط راهداری فریدونشهر در حالی انجام شد که ارتفاع برف در آن جا به بیش از چند متر می رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: از شب گذشته تاکنون 45 مورد کمک رسانی به گرفتارشدگان در جاده های برفی استان اردبیل صورت پذیرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: : ارتفاع برف در اردبیل به 15 سانتی متر و در ارتفاعات به 25 سانتی متر رسیده است و در حال حاضر بارش برف و یخبندان در استان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش گفت: ارتفاع برف در مسیرهای کوهستانی از جمله محور اسالم به خلخال به 15 سانتی متر رسیده است و رانندگان در گذر از محورهای کوهستانی، زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار دلفان گفت: بارش برف که از چهارشنبه شب در این شهرستان آغاز شده در گردنه ها و مناطق کوهستانی این شهرستان به بیش از یک متر رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۸    
در پی شمالی شدن جریانات هوایی در گیلان، ارتفاع برف در برخی از مناطق استان به بالای 20 سانتی متر رسید اما هیچ یک از شبکه های آب برق و گاز در استان با قطعی مواجه نبودند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - بارش برف شدید روزهای اخیر ارتفاع برف را به بیش از یک متر در برخی مناطق روسیه رسانده است و کارشناسان هواشناسی این کشور پیش بینی کردند که با زمستان سرد و غیرمعمول روزهای اخیر، شروع بهاری سرد در انتظار روسها باشد.
خبرگزاری صداوسیما: نخستین بار در بیست سال اخیر، بارش بی وقفه برف در 36 ساعت گذشته، موجب شده ارتفاع برف در پایتخت روسیه به بیش از 80 سانتی متر برسد. دمای هوای مسکو هم به منفی 28 درجه رسیده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
محور های یاسوج به شیراز، یاسوج به اقلید، یاسوج به بابامیدان، یاسوج به باغچه سادات، یاسوج به مارگون و یاسوج به سی سخت برفی و تردد در این جاده ها به کندی انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی بارش برف سامانه اخیر، میانگین ارتفاع برف در راه های روستایی 20 سانتی متر گزارش شده است.
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۹    
در پی بارش سنگین برف در روزهای دوم و سوم بهمن 1399 ارتفاع برف در روستاهای کوهستانی بخش مرزن آباد شهرستان چالوس به حدود 50 سانتیمتر و در روستاهای شهرستان کلاردشت به حدود یک متر رسید.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی بارش سنگین برف در روزهای دوم و سوم بهمن 1399 ارتفاع برف در روستاهای کوهستانی بخش مرزن آباد شهرستان چالوس به حدود 50 سانتیمتر و در روستاهای شهرستان کلاردشت به حدود یک متر رسید ...
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۹    
نمایی از ارتفاع برف در منطقه سهند آباد هشترود را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی بارش سنگین برف در روزهای دوم و سوم بهمن 1399 ارتفاع برف در روستاهای کوهستانی بخش مرزن آباد شهرستان چالوس به حدود 50 سانتیمتر و در روستاهای شهرستان کلاردشت به حدود یک متر رسید ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۵۰    
با ورود سامانه بارشی جدید، بارش برف و باران که از روز پنجشنبه 2 بهمن 99 در استان خراسان شمالی آغاز شده بود و تا روز های جمعه و شنبه ادامه خواهد داشت، در کنار کاهش دمای شدیدش، باعث شادی و تفریح بسیاری از هموطنان در این استان شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی جدید، بارش برف و باران که از روز پنجشنبه 2 بهمن 99 در استان خراسان شمالی آغاز شده بود و تا روز های جمعه و شنبه ادامه خواهد داشت، در کنار کاهش دمای شدیدش، باعث شادی و تفریح بسیاری از هموطنان در این استان شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۲    
بجنورد-ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: ارتفاع برف در ایستگاه ناوه شهرستان بجنورد 20 سانتی متر ثبت شد که بیشترین میزان بارش را در میان ایستگاه های استان داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ارتفاع برف در برخی از مناطق مازندران به 80 سانتی متر و دما به کمتر از 20 درجه سانتی گراد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
ارتفاع برف در برخی محور های برف گیر روستایی مهاباد به حدود یک متر رسیده و ارتباط 35 روستا با مرکز شهر را مسدود کرده است.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، امیر ستوده فر روز پنج شنبه گفت: بارش برف که از عصر دیروز چهارشنبه اول بهمن ماه تا صبح امروز در این شهرستان تداوم داشت، باعث انسداد راه این روستاها شد. ...