شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۴۷Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاع برف»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۵    
ارتفاع برف در برخی از مناطق به 80 تا 90 سانتیمتر رسیده و واقعا کار خدمات رسانی با سختی تمام در مسیرها و جاده های اصلی در حال انجام است. اکثر راه های روستایی استان اردبیل مسدود شده و با توجه به ضرورت بازگشایی روستاهای پرجمعیت راهداری تلاش خود را آغاز کرده تا این مسیرها را بعد از اولویت راه های ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه فیلم: با فرارسیدن سومین ماه از فصل بهار، راهداران پاوه در تلاش هستند تا با انجام عملیات برف روبی، راه دسترسی به ارتفاعات شاهو باز شوند. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
گروه فیلم: ویدئویی از برف چند متری در کوه خلیل ارومیه در فضای مجازی منتشر شده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فیلمی از ارتفاع عجیب برف در مرز استان های قروین و مازندران منتشر شده که در 2 روز گذشته در فضای محازی وایرال شده است. صفحات منتشر کننده این فیلم نوشته اند که این حجم عظیم برف در الموت استان قزوین است. منبع: همشهری آنلاین
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
با اجرای عملیات برف روبی، محور سه هزار تنکابن به الموت قزوین پس از 5 ماه بازگشایی شد. در حالی که در دومین ماه از فصل بهار هستیم ارتفاع برف در این محور به حدود 10 متر می رسد ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
یکی از محورهای مواصلاتی برفگیر بین دو استان کرمانشاه و کردستان هر سال با اولین برف مسدود و راه ارتباطی مردم قطع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
سنندج_مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان گفت: ارتفاق برف در گردنه تته بیش از پنج متر است و راهداران برای بازگشایی مسیر همچنان در تلاشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با وجود نزدیک شدن به روزهای پایانی فروردین و گرم شدن برخی نقاط ایران، در برخی نقاط دیگر بارش برف سنگین جریان دارد. ارتفاع برف در برخی از محور های کوهستانی و گردنه های بلند شهرستان خلخال از 50 سانتیمتر گذشته است. تصاویر حجم برفی که در این مناطق باریده را می بینید.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ارتفاع برف در برخی از محور های کوهستانی و گردنه های بلند شهرستان خلخال از 50 سانتیمتر گذشته است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بارش برف در شهرستان های خوانسار، فریدن و شهر افوس در بیست و سومین روز از فصل بهار این مناطق را سفیدپوش کرد. در همین راستا، تصاویری از بارش برف 10 سانتی متری در اصفهان را مشاهده می کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
فارس : در همین راستا، تصاویری از بارش برف 10 سانتی متری در اصفهان را مشاهده می کنید.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
برف سنگین در روستاهای بخش کوهسار شهرستان سلماسِ آذربایجان غربی آن هم 20 روز بعد از آغاز بهار باعث تعجب مردم این مناطق شد. در برخی روستاها ارتفاع برف 40 سانتیمتر هم گزارش شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۰    
برف سنگین در روستا های بخش کوهسار شهرستان سلماسِ آذربایجان غربی آن هم 20 روز بعد از آغاز بهار باعث تعجب مردم این مناطق شد. صفحات محلی منتشر کننده این تصاویر نوشته اند که طبق گزارشات مردمی در برخی روستا ها ارتفاع برف به 40 سانتی متر رسیده است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
برف سنگین در روستاهای بخش کوهسار شهرستان سلماسِ آذربایجان غربی آن هم 20 روز بعد از آغاز بهار باعث تعجب مردم این مناطق شد. در برخی روستاها ارتفاع برف 40 سانت هم گزارش شده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
برف سنگین در روستا های بخش کوهسار شهرستان سلماسِ آذربایجان غربی به ویژه 20 روز بعد از آغاز بهار باعث تعجب مردم این مناطق شد. در برخی روستا ها ارتفاع برف 40 سانت هم گزارش شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ارتفاع برف بهاری در تمرچین پیرانشهر به 30 سانتی متر رسید.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران جیب، کارشناس هواشناسی گیلان گفت: بیشترین بارش برف به میزان 120 سانتیمتر در ارتفاعات شهرستان رودبار ثبت شده و اکثر شهرستان های استان برفی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
طالقان- فرماندار طالقان با اشاره به بارش برف در این شهرستان گفت: ارتفاع برف در مناطق کوهستانی به بیش از 20 سانتی متر رسیده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار طالقان گفت: با وجود بارش برف، مسیر تمام روستاهای این شهرستان باز است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
پس از بارش برف بهاری در مهاباد رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان گفت: از شب گذشته 85 کیلومتر از جاده های کوهستانی و گردنه های مهاباد برف روبی و نمک پاشی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین ارتفاع برف در کنگان سربیشه با 12 سانتیمتر برف در خراسان جنوبی ثبت شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات در سال 50 خبر از بارش برف سنگین در تهران نوشت. ارتفاع برف نشسته بر زمین در دامنه های جنوبی البرز را در برخی نقاط بین 6 تا 8 متر گزارش کرده بودند و دمای هوا در شهرستان فیروزکوه به 36 درجه سانتیگراد زیر صفر رسیده بود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حسین نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران به برف 5 روزه تهران اشاره کرد و گفت: 5 شب به طور مستمر برف داشتیم و ارتفاع برف بر اساس مشاهدات عینی به بالای یک متر رسید. نظری بیان کرد: یکی از چالش های ما در روز های برفی ترافیک است و این ترافیک به دلیل کاهش دید، کم شدن سرعت است نه عدم برف روبی.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
در روزهای گذشته تهران کاهش دما و سرما را تجربه کرد، سرمایی که سبب شد در چند منطقه از پایتخت برف ببارد، اما به نظر می رسد مدیریت برف روبی در همین چند منطقه هم شهرداری تهران را با چالش مواجه کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- فرماندار قوچان گفت: امروز در حالی که در این شهرستان برف در حال بارش رگباری و دمای هوا 2 درجه کمتر از صفر است و ارتفاع برف در برخی نقاط به نیم متر رسیده است مردم شهر و روستاهای قوچان در شعب اخذ رای حضور یافتند و رای خود به صندوق انداختند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در ولسوالی پرچمن، یکی از دور افتاده ترین و سردترین شهرستان های ولایت فراه افغانستان به دلیل برف و نبود راه ارتباطی، مردم مجبور شدند یک بیمار را روی دوش شان به مرکز درمانی منتقل کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۵    
در پنجمین روز برفی شمال پایتخت، ارتفاع برف به بیش از یک متر رسید.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ابتکار راننده پراید برای محافظت از خودرویش در هوای برفی مورد توجه قرار گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته با تداوم بارش در تهران، ارتفاع برف در برخی مناطق به 80 سانتیمتر و حتا در بخش هایی از شمال شهر به یک متر رسید. شهردار منطقه یک تهران گفت: ارتفاع برف در پنجمین روز برفی پایتخت در اغلب محله های این منطقه به یک متر رسیده و عملیات برف روبی با تلاش شبانه روزی نیرو ها در حال انجام است ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۶    
ارتفاع برف در غلب محله های شمال تهران به ارتفاع 80 تا یک متر رسید. به گزارش زیرنویس به نقل از خبرآنلاین، ارتفاع برف در پنجمین روز برفی شمیران در اغلب محله های شمال تهران به یک متر رسیده و عملیات برف روبی با تلاش شبانه روزی نیروها در حال انجام است. باشگاه خبرنگاران جوان در خبری نوشت: [...]
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
این ویدیو از ارتفاع برف در دهستان کلیشم شهرستان رودبار در استان گیلان در رسانه های محلی همرسانی شده و آنان نوشته که ارتفاع برف در این محل به بیشتر از 2 متر رسیده است.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته با تداوم بارش در تهران، ارتفاع برف در برخی مناطق به 80 سانتیمتر و حتی در بخش هایی از شمال شهر در محدوده های ولنجک، دربند و امامزاده قاسم و جماران به یک متر رسید.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: به دنبال بارش برف شب گذشته در پایتخت، 10 منطقه شهرداری، معین منطقه یک شدند و تمام مسیرهای اصلی و فرعی درجه یک و دو این منطقه برف روبی و بازگشایی شد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در این مطلب شاهد تصاویری از بارش برف 1.5 متری در کلیشم ازتوابع استان گیلان خواهید بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
ارتفاع برف در پنجمین روز برفی شمیران در اغلب محله های شمال تهران به یک متر رسیده و عملیات برف روبی با تلاش شبانه روزی نیرو ها در حال انجام است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه های جهادی استان البرز همزمان با برودت هوا و بارش شدید برف نسبت به رفع انسداد جاده های روستایی شهرستان اشتهارد که ارتفاع برف در برخی نقاط آن به یک متر نیز می رسید اقدام کردند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عکسی از بارش برف 1.5 متری در کلیشم واقع در استان گیلان مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۷    
در این تصاویر جلوه های زیبای برف در محور سیاهکل به دیلمان را مشاهده می کنید. ارتفاع برف در برخی مناطق این مسیر تا دو متر نیز می رسد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ارتفاع برف در روستاهای سجیران،زیاز،آغوزبن کندسر و نیلو به بیش از یک متر رسیده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پس از بارش برف در شهرستان کوهرنگ شاهد فیلم های به دست رسیده زیبایی از سوی شهروندان هستیم که نشان دهنده استیاق و ذوق مردم برای بارش نذورات آسمانی است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
زمستان سردترین هفته سال را برای اسفند کنار گذاشته بود، جایی که 90 درصد وسعت ایران دمای زیر صفر را تجربه کرد. به گزارش فارس، سرما تنها رهاورد اسفند 1402 برای ایران نبود و بارش سنگین برف سبب شد تا ثلث ایران سفید پوش شود. ارتفاع برف در مناطقی از شمال، شمال غرب و غرب کشور از 2 متر هم فراتر رفته است ...
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک گفت: حداکثر ارتفاع بارش برف در منطقه یک متر در گلابدره و ولنجک بوده است.