سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۲:۱۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمک پاشی»

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از برف روبی و نمک پاشی بیش از 140 کیلومتر از محورهای شمالی استان سمنان خبر داد و افزود: در حال حاضر کلیه محورهای مواصلاتی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از باز بودن تمامی محورهای استان خبر داد و گفت: در پی بارش های روز دوم فروردین ماه بیش از 750 کیلومتر از راه اصلی، شریانی و روستایی برف روبی و برای جلوگیری از یخبندان در این راه ها 340 تن نمک پاشی انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین گفت: تمامی محور های برف گیر استان از نخستین ساعات بامداد امروز با تلاش بی وقفه راهداران نمک پاشی شده و هم اکنون نیز همه مسیر های عبوری باز و تردد در آن ها جریان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف در اولین روز های سال 1402 بخشی از نقاط شهرستان پاوه در بخش مرزی نوسود را سفید پوش کرد به طوریکه راهداران مجبور به نمک پاشی و برفروبی جاده های این منطقه شدند.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی برف روبی و نمک پاشی گردنه خان جاده سقز – بانه در اولین روز از سال 1402را مشاهده می کنید.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سیدکمال الدین میرجعفریان در نشست ویژه مدیریت بحران استان اظهار کرد: با توجه به حضور مسافران نوروزی و پیش بینی های هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی برف و باران و برودت هوا در برخی از نقاط استان اردبیل، باید ارائه خدماتی همچون برف روبی و نمک پاشی به صورت سریع و ویژه در دستور کار باشد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۳    
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان مه ولات از انجام 140 تن شن و نمک پاشی و 180باند کیلومتر برف روبی در طول راه های حوزه استحفاظی طی بهمن 1401 خبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۰    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان گناباد در تشریح اقدامات صورت گرفته ذیل عملیات های زمستانی این شهرستان در بهمن 1401 گفت: در این ماه عملیات راهداری زمستانی درطول راه های حوزه استحفاظی با انجام 620کیلومتر برفروبی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۷    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشهد از اجرای 9هزار کیلومتر عملیات برفروبی و انجام 3هزار تن شن و نمک پاشی در طول محورهای حوزه استحفاظی در طی 8 روز متوالی در بهمن ماه 1401 خبرداد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان رشتخوار از انجام 150 کیلومتر عملیات برف روبی و 450 تن شن و نمک پاشی به منظور بازگشایی محورهای مسدود شده ناشی از برف و کولاک در بهمن ماه 1401 خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۲    
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان زاوه از اجرای 4 روزه عملیات برفروبی و شن نمک پاشی به منظور بازگشایی و حفظ ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان با توجه به بارش برف در روزهای 10 الی 14 بهمن ماه 1401 خبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۸    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چناران از اجرای 3 مرحله عملیات برفروبی به طول 200 کیلومتر و انجام 500 تن عملیات شن و نمک پاشی در محورهای حوزه استحفاظی طی بهمن ماه 1401 خبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۲    
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جوین از اجرای 150 کیلومتر عملیات برفروبی و 200 تن نمک پاشی در سطح راه های حوزه استحفاظی شهرستان در چندین مرتبه در فواصل مختلف طی بهمن 1401 خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز با بیان اینکه این مجموعه در دوره فعلی اهمیتی ویژه برای حوزه خلاقیت قائل است، گفت: شهرداری تبریز حامی و پشتیبان طرح های خلاقانه بوده و موفقیت طرح ابتکاری محلول پاشی به جای نمک پاشی نتیجه همین تفکر است.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۳    
به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، زمستان امسال روزهای برفی و بارانی خوبی برای تمام کشور به همراه داشت، به طوری که تهران بعد از مدتها چندین مرتبه بارش برف را تجربه کرد و خاطرات روزهای خوش گذشته که تمام شهر سفیدپوش و در محاصره برف قرار می گرفت دوباره زنده شد، بازار ساخت آدم برفی داغ شد ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از رفتار ناشایست اپراتور سامانه 137 با یکی از تماس گیرندگان عذرخواهی کرد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۲:۵۳    
در فصل تابستان در شهر های مختلف ترکیه ازجمله دیاربکر و ازمیر پس از برداشت گوجه فرنگی آن ها را در زمین هایی بزرگ خشک می کنند. این محصولات پس از قرارداده شدن زیر نور خورشید و نمک پاشی خشک شده و به کشور های خارجی صادر می شود.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر گفت: 3 هزار و 200 کیلومتر باند برفروبی و نمک پاشی در جاده های شهرستان ملایر انجام شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۶:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
امگشت پلو با تن ماهی یکی از پلوهای بسیار خوشمزه و ساده است و شما می توانید این غذای خوزستانی را با تن ماهی این بار تهیه کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به پاکسازی و نمک پاشی همه شبکه های معابر گفت: کندی حرکت به دلیل بارش برف و باران وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: وضعیت معابر شهری به صورت لحظه ای توسط دوربین های نظارت شهری پایش می شود تا اگر جایی نیاز به شن و نمک پاشی بود، انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج- راهداران گچسر محور کرج - کندوان را برای جلوگیری از انسداد پاکسازی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۶    
تلاش نیروهای راهداری گچسر برای برف روبی و نمک پاشی در محدوده کرج-کندوان به منظور برقراری تردد شهروندان انجام شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیک صبحگاهی تهران با توجه به بارش برف و باران از شب گذشته توضیحاتی داد. به گزارش خبرگزاری شهر، سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت گفت: باتوجه به اینکه از شب گذشته شاهد بارش برف بودیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: از شب گذشته تاکنون چندین نوبت شن و نمک پاشی با بیش از 313ماشین شن پاش در سطح شهر انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شهرداری تهران اعلام کرد که همه مناطق در آماده باش کامل و در حال نمک پاشی و برف روبی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۰:۲۱    
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از برف روبی نزدیک به 2 هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: برای جلوگیری از یخبندان در راه های استان 1650 تن نمک پاشی انجام شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۹    
عملیات برف روبی و نمک پاشی در محور های مواصلاتی استان کرمانشاه را ملاحظه نمایید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
احمد صادقی عضو شورای شهر تهران در مورد برخی انتقادها از نحوه برف روبی در شهر تهران گفت: مشکل امروز ما بحث نمک پاشی و شن پاشی نیست، بلکه مشکل ما نبود مدیریت واحد شهری است. آیا در شهر فقط شهرداری متولی ترافیک است؟
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور فراجا، به انتقاد از حجم شن و نمک در خیابان ها در روزهای برفی و بارانی پرداخت و گفت: مردم باید از لاستیک های یخ شکن استفاده کنند.
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از برف روبی نزدیک به 2 هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: برای جلوگیری از یخبندان در راه های استان 1650 تن نمک پاشی انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کرج- عوامل راهداری شهرستان کرج برای پاکسازی و جلوگیری از انسداد محور آتشگاه - نوجان تلاش می کنند.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۳۴    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم از فعالیت بی وقفه نیروهای شهرداری در مناطق هشتگانه به منظور رفع مشکلات ناشی از بارش برف و باران در سطح شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان از برف روبی نزدیک به دو هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: برای جلوگیری از یخ بندان در راه های استان، نمک پاشی انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری اراک گفت: شهرداری اراک با توجه به پیش بینی های صورت گرفته از سوی هواشناسی، در آماده باش کامل قرار داشت و همزمان با آغاز بارش ها عملیات برفروبی در شهر آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: 90 نفر از عوامل راهدار با استفاده از 76 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری، طی 24 ساعت گذشته نسبت به اجرای عملیات برف روبی و نمک پاشی اقدام کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از برف روبی نزدیک به 2 هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: برای جلوگیری از یخبندان در راه های استان 1650 تن نمک پاشی انجام شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: شهرداری در راستای اجرای عملیات برف روبی و پاکسازی معابر عمومی تمام ماشین آلات و نیروهای اجرایی ستاد مدیریت بحران شهرداری را در سطح شهر مستقر کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری کرج گفت: نمک پاشی در معابر اصلی و فرعی شهر کرج انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان گفت: طی 24 ساعت گذشته 26 هزار و 800 کیلومتر-باند از محورهای مواصلاتی استان همدان برف روبی و نمک پاشی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر گفت: طی ساعات گذشته برف روبی و نمک پاشی 4500 کیلومتر باند راه های حوزه استحفاظی شهرستان ملایر با موفقیت انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلمی از نمک پاشی محور مواصلاتی همدان هنگام بارش برف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تردد در محورهای هراز و فیروزکوه برقرار است، گفت: با توجه به کوهستانی و برف گیر بودن شهرستان دماوند، متاسفانه شهرداری ها در بحث تجهیزات و ماشین آلات برف روبی و نمک پاشی با کمبود مواجه هستند و امکانات موجود پاسخ گوی نیازها نیست.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سال هاست شهرداری تهران چه قالیباف باشد ، چه نجفی و چه زاکانی و حناچی فقط یک راهکار برای جلوگیری از یخ زدگی معابر دارند ، شن پاشی و نمک پاشی معابر تازه اگر این کار را هم درست انجام دهند. اما آیا این روش ، روش جاری در دنیاست؟ ...