پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۸:۳۴May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمک پاشی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- بارش برف روز گذشته کوه دنا و گردنه بیژن و مسیر فرعی سی سخت به پادنا (سمیرم) را سفید پوش کرد؛ عملیات ریزش برداری، نمک پاشی و برف روبی دراین محور توسط راهداران کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از بارش برف بهاری واجرای 900 کیلومتر باند برفروبی و نمک پاشی در محورهای کوهستانی و گردنه های استان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، بارش برف بهاری در ششمین روز از سال جدید به گردنه گاماسیاب نهاوند واقع در محور ارتباطی نورآباد به نهاوند چهره زمستانی بخشید. اکیپ های راهداری در حال برف روبی و نمک پاشی در این گردنه هستند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۵۱    
طالقان- عملیات برف روبی و نمک پاشی محور قدیم طالقان به همت راهداران این شهرستان را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۶:۰۰    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: 85 کیلومتر از جاده های کوهستانی و گردنه های این شهرستان برف روبی و نمک پاشی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۷    
همدان-ایرنا- همزمان با ششمین روز از بهار طبیعت، عملیات برفروبی و نمک پاشی محورهای مواصلاتی شهرستان های نهاوند و ملایر توسط راهداران این استان انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکزی- بارش برف باعث سفید پوش شدن گردنه نقره کمر تفرش شده است و راهداران هم اکنون مشغول بروفروبی و نمک پاشی هستند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
هم اکنون، بارش برف در جاده چالوس را تماشا می کنید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: 85 کیلومتر از جاده های کوهستانی و گردنه های این شهرستان برف روبی و نمک پاشی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۰    
سروآباد_ با تلاش شبانه روزی راهداران شهرستان سروآباد، محور سروآباد هورامان_پاوه برفروبی و نمک پاشی شد، تردد در این محور با زنجیرچرخ میسر است.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ملایر از برفروبی و نمک پاشی 150 کیلومتر از راهها و گردنه های شهرستان ملایر در آخرینذساعات پایانی سال 1402 خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، اسکندریانبا اشاره به بارندگی های گسترده و پر حجم چند روز گذشته گفت با تلاش راهداران ابگرفتگی های مقطعی در [...]
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کاشان اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته بارش برف مشکلاتی را برای خودروهای گردنه آجری ایجاد کرد که راهداران با نمک پاشی مسیر و بکسل آنها کمک کردند به مسیر خود ادامه دهند
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان همدان از آغاز بارش برف در محورهای جنوبی استان خبر داد و گفت: برف، شهرستان های جنوبی استان همدان را فرا گرفته است. ️
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- بارش برف در شب گذشته سبب شد تا راهداران کهگیلویه و بویراحمد نسبت به برف روبی و شن و نمک پاشی در جاده های استان به ویژه محور یاسوج به اقلید (کاکان)، مارگون و یاسوج به شیراز اقدام کنند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۲    
برف شدیدی در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد بارید که راهداران کهگیلویه و بویراحمد با برف روبی و نمک پاشی جاده های کهگیلویه و بویراحمد برای عبور و مرور خودروها باز گذاشتند.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گرفتن تلخی بادمجان می تواند در طعم غذا بسیار حائز اهمیت باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: بارش برف امروز دوشنبه 21 اسفند ماه مسیرهای ارتباطی نیمه جنوبی استان را سفید پوش کرد و راهداران را به انجام عملیات نمک پاشی برای پیشگیری از انسدادها راه ها واداشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طالقان- عملیات برف روبی و نمک پاشی جاده قدیم طالقان توسط راهداران انجام شد.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۱:۱۳    
گروه تعاملی الف - نقی عبدالجوادی دستجردی: امسال برف کمی در تهران بارید. این برف علاوه بر زیبا کردن شهر تهران باعث شد بخشی از کمبود آب تهران و حومه آن جبران شود. البته دقیقا معلوم نشد چند درصد از کمبود آب تهران جبران شده است ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی مأموران راهداری اقدام به برف روبی و نمک پاشی محورهای یاسوج-شیراز (گردنه مله شوره) و محور دلی بهرام بیگی شهرستان مارگون کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: با وجود هزینه کرد 100 میلیارد تومانی برای فضای سبز شهر قزوین با نمک پاشی زیاد سازمان پسماند شهرداری آن را نابود می کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کانال عصر ایران در تلگرام تماشاخانه برفی که در رشت آمد چنین کاری کرد/ ماشین ها مدفون شدند (فیلم) ببینید ماشین های بنز در بیش از 100 سال چطور متحول شدند (فیلم) فیلم های دیگر عضویت در اینستاگرام عصر ایران 15 سال پیش در چنین روزی این لحظه با حافظ ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۱    
استفاده از نمک و شن، برای باز کردن مسیرهای برفی، روشی است که کم کم در دنیا منسوخ شده و حالا همین برف هایی که در جاده ها و خیابان ها می ریزد جمع آوری و به عنوان منابع آبی استفاده می شود.
اقتصاد آنلاین / خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از باز بودن تمامی محورهای اصلی و شریانی استان خبر داد و گفت: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی جدید به استان در روزهای آینده ...
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم گفت: 450 نفر از نیروهای خدماتی، فضای سبز، موتوری و ستادی به منظور پاک سازی، نمک پاشی و بازگشایی معابر هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۴۶    
شهردار اراک گفت: برف روبی و نمک پاشی معابر اصلی و فرعی شهر اراک در راستای جلوگیری از یخ زدگی و لغزندگی معابر و تسهیل در تردد وسایل نقلیه، توسط عوامل پر تلاش شهرداری انجام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری خراسان رضوی گفت: 72 اکیپ از راهداری خراسان رضوی از صبح روز گذشته مشغول یخ زدایی، شن و نمک پاشی و سایر امور ویژه راهداری زمستانی در طول راه های استان در حال فعالیت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بارش شدید برف زمستانی طی چند روز اخیر در استان خراسان رضوی موجب اختلال در تردد محورهای مواصلاتی مناطق سردسیری این استان شده و ماموران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با برف روبی، نمک پاشی و کمک به خودروهای گرفتار در برف برای بازگشایی این محورهای مواصلاتی در حال تلاش هستند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: با وجود بارش های سنگین برف طی شب گذشته، تمامی محورهای اصلی استان باز و تردد در آنها به خوبی جریان دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اندیکا- با تلاش شبانه روزی راهداران شهرستان اندیکا، محور اندیکا- تاراز- چهارمحال و بختیاری برف روبی و نمک پاشی شد و هم اکنون این محور برای ترددهای ضروری باز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۴    
ساوجبلاغ- عملیات نمک پاشی جاده برغان به همت راهداران حوزه ساوجبلاغ انجام شد.
پویشگران گیل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شوقی:همکاری جهادی تمام دستگاه ها موجب جلوگیری از ایجاد بحران برف در شهر رشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نورآباد- تصاویری از عملیات برفروبی و نمک پاشی توسط اکیپ راهداری مستقر در محور نورآباد-نهاوند را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۲    
بروجرد- تصاویری از عملیات برف روبی و نمک پاشی در محور بروجرد-اراک و گردنه هیراب را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۸    
سنندج_راهداران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان اقدام به برفروبی و نمک پاشی محور دهگلان_کامیاران کردند.