دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۲۸Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت جاده ها»

ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز از انسداد مسیر جنوب به شمال محور کرج -کندوان به علت انجام عملیات عمرانی طی روزهای دوم تا سوم اردیبهشت ماه خبر داد .
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: تردد در همه جاده های مواصلاتی روان است. محور های چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است. همچنین محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه های استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۵    
هما حجازی در سایت کرمان امروز نوشت: یکی از پرتکرارترین گلایه های مردمی که با رسانه ها مطرح می شود؛ انتقاد از کیفیت و وضعیت جاده ها است. راه هایی که بسیاری از آنها به گفته رانندگان ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مطابق گزارش مرکز مدریت راه های کشور، ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده شنگلده و حدفاصل رینه تا لاسم سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور سازمان راهداری تردد وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است. همچنین محور چالوس دارای بارش برف و باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات هستند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ترافیک پرحجم در محور کندوان به سمت کرج - تهران، گفت: در برخی نقاط، حرکت خودروها متوقف شده است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور سازمان راهداری از بارش باران در جاده های 11 استان و ترافیک سنگین در محور چالوس و فیروزکوه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
چراغ راهنمایی جدید و هوشمند آلمان دارای ویژگی هایی است که به وضعیت جاده ها پاسخ می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تردد تمامی وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم سنگین تردد و ترافیک خودروها، این مسیر از دقایق پیش از سمت جنوب به شمال یک طرفه شد.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
این بار ترافیکی در خط شمالی جاده کرج - چالوس در محدوده گچسر و پیچ سرهنگ سنگین است.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مادر زنده یاد ملیکا محمدی بعد از قهرمانی تیمی که دخترش در آن بازی می کرد می گوید ملیکا رفته اما استعدادهای زیادی در فوتبال زنان وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در محورهای برون شهری کشور از بارش باران در برخی از محورهای استان کرمان خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
امیر معصومی کارشناسی مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را توضیح داد و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر (رفت و برگشت) برقرار و محورهای شمالی بدون مداخلات جوی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج - قزوین در محدوده استان البرز خبرداد و از رانندگان خواست با سرعت مناسب حرکت کنند.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۶:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور از مسافران نوروزی خواست زمان بازگشت سفر های خود را مدیریت کنند تا شاهد حوادث ناگوار در جاده ها نباشیم. به گزارش نبأپرس، سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور که برای بازدید از وضعیت جاده ها به مازندران سفر کرد گفت ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور بر مدیریت بازگشت سفر مسافران نوروزی تاکید کرد و گفت: مسافران همچنان در استان های مازندران، گیلان و خراسان رضوی حضور دارند و بازنگشته اند. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رضا یوسفی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت ترافیکی و جوی راه های کشور را برای امروز توضیح داد و گفت: تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) برقرار است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور فراجا از پرحجم بودن بار ترافیکی جاده های منتهی به کلانشهرها از روز گذشته خبر داد و گفت: جاده چالوس از ساعاتی پیش از سمت شمال به جنوب یک طرفه شد، همچنین در آزادراه قم و آزادراه قزوین شاهد بار ترافیکی پرحجمی هستیم.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز با بیان اینکه با مسدود شدن این مسیر (ممنوعیت تردد در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران) هم اکنون تردد از میدان امیرکبیر کرج تا تونل کندوان فقط برای بومی ها میسر است، تصریح کرد: همچنین تردد وسایل نقلیه در آزاد راه تهران- شمال ممنوع است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مطابق اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محور فیروزکوه روان و وضعیت ترافیک در محورهای چالوس و هراز سنگین است.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز در دهمین روز فروردین خبر داد و اعلام کرد: تردد در محورهای فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال روان است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز در دهمین روز فروردین خبر داد و اعلام کرد: تردد در محورهای فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال روان است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شهروندانی که از این جاده تردد می کنند وضعیت جاده ها را مناسب چنین استان پرترددی نمی دانند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از بارش باران در برخی از ترافیک سنگین در محور های هراز و چالوس و بارش باران در برخی از محور های استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور سازمان راهداری از بارش باران و برف در جاده های 27 استان و ترافیک سنگین در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۵    
رئیس پلیس راه آذربایجان غربی گفت: شهروندان قبل از سفر با شماره تلفن 141 راهداری تماس بگیرند و از وضعیت جوی راه ها مطلع شوند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 24 - رئیس مرکز اطلاعاتی و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: مسیر آزادراه تهران و شمال و محور چالوس با بار ترافیکی سنگین مواجه است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی؛ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محور های شمالی اظهار کرد: شاهد ترافیک سنگین در آزادراه تهران شمال محدوده های تونل شماره 18 و تونل البرز و در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده های هریجان ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد: با توجه به پایان تعطیلات نیمه اول نوروز سفر های برگشت مسافران نوروزی به مبدا حرکت و شهر های خود در روز های آینده افزایش می یابد. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات ترافیک پلیس راهور فراجا از پیش بینی افزایش سفرهای برگشت مسافران نوروزی به شهرهای خود خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محورهای شمالی کشور چالوس، هراز، آزادراه تهران - شمال، آزادراه قزوین -رشت و فیروزکوه دارای ترافیک سنگین است.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات ترافیک پلیس راهور فراجا از ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر شمال به جنوب خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – شمال مسیر جنوب به شمال، محدوده تونل شماره 12حدفاصل تونل شماره 17 تا شهرستانک و تونل البرز تا انتهای آزادراه گزارش شده است گفت ...
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال، مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک سنگین در آزادراه تهران شمال مسیر جنوب به شمال حد فاصل تونل 12 تا 13، تونل 17 تا شهرستانک و البرز تا انتهای آزاد راه برقرار است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات ترافیک پلیس راهور فراجا از ادامه محدودیت یکطرفه بودن محور چالوس به سمت شمال برای امروز پنجشنبه (2فروردین 1403) خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرهنگ علی مولایی در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت جاده ها و راه های مواصلاتی استان بیان کرد: با توجه به بارش های اخیر، تردد در محورهای مواصلاتی استان اصفهان به صورت روان جریان دارد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راههای کشور سازمان راهداری از ممنوعیت تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال در مسیر شمال-جنوب تا اطلاع ثانوی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور سازمان راهداری از بارش باران و برف در جاده های 10 استان و ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس و ترافیک سنگین در هراز خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۲:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا_ رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش برف و باران در جاده های 25 استان کشور خبر داد. سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ایسنا ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور: در حال حاضر تمام راه های مواصلاتی کشور باز هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و پلیس راهور فراجا ادامه داد: ترافیک در آزادراه کرج قزوین حدفاصل پل کردان تا هشتگرد و حدفاصل زیاران تا محمدیه نیمه سنگین است.