چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۴۷Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت جاده ها»

معاون مرکز مدیریت راه ها از تردد روان در مسیر رفت و برگشت محور های چالوس و فیروزکوه، همچنین آزادراه تهران-شمال خبر داد و گفت: در حال حاضر در همه محور های تهران-شمال بارش برف و باران داریم.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش    
با مسدود شدن جاده چالوس و البته انتشار خبر بازگشایی آن بسیاری از مسافران نوروزی حالا در انتظار آگاهی از وضعیت جاده های کشور هستند، تازه تریناطلاعات درباره وضعیت جاده ها را از زبان رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور بشنوید.
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در دومین روز از تعطیلات نوروزی محور هراز مسیر (جنوب به شمال) حد فاصل پیست آبعلی تا آب اسک و آزادراه قزوین - رشت محدوده رودبار دارای ترافیک سنگین است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۱    
سازمان وضعیت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس ( جنوب به شمال) خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور برای اولین روز سال ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال و ترافیک سنگین در محور چالوس را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۱    
سازمان وضعیت راه های کشور از ممنوع بودن تردد از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه تهران_ پردیس محدوده جاجرود خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ شیرانی درباره آخرین وضعیت جاده ها امروز جمعه 26 اسفند ماه توضیح داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: محورهای کرج چالوس و آزادراه تهران شمال به علت بارش برف، ریزش سنگ و عدم ایمنی مسدود شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در محور شهریار -تهران خبر داد. به گفته روشنی در محورهای استان های البرز، قزوین، مازندران، گیلان، آذربایجان های شرقی و غربی، کردستان و تهران بارش باران و برف آغاز شده است.
تلنگر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۱۲۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی ایام نوروز 1402 از تاریخ 24 اسفند 1401 لغایت 15 فروردین 1402 را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس خبر می دهد.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر انجام اقدامات موثر و هم افزایی همه دستگاه های مسئول برای کاهش تصادفات و تلفات سوانح جاده ای، گفت: ستاد سفرهای نوروزی همانند سال گذشته در استانداری مستقر شده و وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی استان و عملکرد دستگاه ها را پایش خواهد کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۸    
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج - تهران محدوده های مهرویلا و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده های گرمدره و وردآورد خبر می دهد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور امروز بیستم اسفندماه، درخصوص وضعیت جاده ها توضیح داد و گفت: در محورهای شمالی، محورهای چالوس، هراز ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محورهای شمالی همچون چالوس، هراز، آزادراه تهران - شمال دارای ترافیک سنگین و همچنین تردد از محور چالوس مسیر ( شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
، امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت تردد در محورهای برون شهری را اعلام کرد و گفت: تردد در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت روان و بدون مداخلات جوی پیش بینی شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
امیر معصومی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت تردد در محور های برون شهری را اعلام کرد و گفت: تردد در محور های چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت روان و بدون مداخلات جوی پیش بینی شده است ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۶    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رضا روشنی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت تردد در محورهای برون شهری شمالی را اعلام کرد و گفت: محور هراز، محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت دارای تردد روان و فاقد مداخلات جوی است.
در طول ایام عید نوروز سامانه و تلفن گویای 141 مرکز مدیریت راه های کشور آمادگی خدمت به هموطنان را در زمینه اعلام وضعیت جاده ها و آب و هوا و آخرین وضعیت ترافیکی و جوی طول محورها را پاسخگو هستند و همچنین در خصوص محورها و مشکلات راه ها و حمل و نقل و سایر موارد مرتبط به جاده ها پاسخگو می باشند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران و بارش باران در برخی محورهای همدان، کردستان و کرمانشاه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و محدوده گرمدره خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت تردد در محورهای برون شهری شمالی را اعلام کرد و گفت:محور هراز مسیر ،محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت دارای تردد روان و فاقد مداخلات جوی است. همچنین در آزادراه پردیس – تهران محدوده تونل شماره یک ترافیک سنگین است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در برخی محورهای منتهی به پایتخت خبر داد و گفت: در برخی از محورهای استان کرمان بارش باران گزارش شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا شهرک جهان نما خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام تردد روان در محورهای شمالی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین_کرج _ تهران خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع خبر می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج و محور شهریار-تهران خبر داد. او در آزادراه کرج - قزوین و بالعکس حدفاصل پل کردان تا پل هشتگرد، واقع در استان البرز، از ساعت 06:00 تا 12:00 روز جمعه پنجم اسفند ماه، به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده ای، از کیلومتر 14 تا 27 ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی تردد در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 5.7 درصد افزایش را نشان می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس خبر می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۴۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: یکی از مشکلات پیش آمده در چند روز گذشته در پی بارش های سنگین برف در نقاط مختلف استان، قدمت بالا و فرسودگی ماشین آلات راهداری بود ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور از انسداد ساعتی محور هراز تا اواخر هفته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان به احتمال وقوع بهمن در برخی جاده های استان اشاره کرد و گفت: مسافران برای آگاهی از وضعیت جاده ها با شماره 141 تماس بگیرند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در ظهر روز جمعه 28 بهمن ماه را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۹    
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: بسیاری از مردم در شهرستان های مختلف استان پس از یک بارش حتی امکان تردد به دیگر نقاط استان را ندارند، لذا رسیدگی به جاده های این استان ضروری است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۲    
وضعیت راه ها از تردد روان در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه خبر می دهد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۲    
وضعیت راه ها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می دهد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سرهنگ شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در 24 بهمن 1401 را تشریح کرد.
لالی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۶    
وضعیت جاده ها در شهرستان لالی در سال های اخیر با رشد بسیار کند عمرانی ، هرگز آن گونه که باید انتظارات شهروندان را در این حوزه بسیار مهم برآورده نکرده به طوری که در این گزارش نگاهی کوتاه به برخی از این مطالبات این نارضایتی را ثابت می کند .
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی با بیان اینکه علیرغم بارش های برف سنگین امروز یکشنبه، وضعیت جاده ها و محورهای مواصلاتی این استان در شرایط عادی قرار دارد و در حال حاضر هیچ محوری مسدود نیست، گفت: هم اکنون تردد در تمام جاده های استان مرکزی به صورت روان در جریان است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سرهنگ شیرانی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در 23 بهمن 1401 را تشریح کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین وضعیت ترافیکی راه ها خبر از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس می دهد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کارشناس مرکز مدیریت راه های کشورمحور مسدود شریانی را ریگان - ایرانشهر و کیاسر - سمنان و محورهای مسدود غیر شریانی را خوانسار - بوئین ، کوهرنگ - مسجد سلیمان و سروآباد- اورامانات اعلام کرد.