پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۲۱:۳۲Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت جاده ها»

برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر بارش برف و باران در جاده های 21 استان کشور ادامه دارد. براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی ، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، گفت: در برخی از محور های استان های بوشهر، خوزستان، فارس و چهارمحال و بختیاری بارش باران گزارش شده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها طبق اطلاعات 2250 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش نشان می دهد در همین مدت سهم خودرو های سنگین در ترافیک راه ها 20.8 درصد ثبت شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد: جاده هراز و آزادراه تهران – شمال بارانی و برفی و جاده های چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت بارانی است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
پلیس راهور اعلام کرد: براساس گزارش های دریافتی ترافیک در آزادراه قزین - کرج از پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در آزادراه کرج - تهران از پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره نیمه سنگین است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای 18 استان کشور خبر داد. وی با بیان اینکه تردد در تمامی جاده های کشور به شکل آرام و روان در حال انجام است، گفت: هفت محور شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سی سخت - پادنا، گنجنامه - تویسرکان، سروآباد - پاوه ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۰    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای 18 استان کشور خبر داد. وی با بیان اینکه تردد در تمامی جاده های کشور به شکل آرام و روان در حال انجام است، گفت: هفت محور شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سی سخت - پادنا، گنجنامه - تویسرکان، سروآباد - پاوه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱    
رئیس پلیس راهور ناجا: به طور کلی شاهد کاهش بیش از 85 درصدی تردد درون شهری از ساعت 21 تا 4 صبح و تردد های جاده ای هستیم.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش برف در جاده های چندین استان از جمله اردبیل، زنجان، کردستان و قزوین و بارش باران در جاده های ایلام، کرمانشاه و گیلان از راننده ها خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
آخرین اطلاعات دریافتی از 2288 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 3.9 درصد افزایش تردد را نشان می دهد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور با اعلام بارانی و برفی بودن نیمی از جاده های کشور از رانندگان خواست که برای تردد در محورهای کوهستانی زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای، وضعیت تردد در جاده های شمالی را روان گزارش کرده اما از ترافیک سنگین در مسیرهای ورودی به سمت تهران خبر داده است.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشوراعلام شد. مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه خبر داد. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
برترین ها: آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشوراعلام شد. مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه خبر داد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ادامه بارندگی در جاده چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین- رشت خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه از بارش باران و برف در محورهای 9 استان و انسداد مقطعی جاده چالوس تا ساعت 17 خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 9.9 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته و انسداد جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از ادامه بارندگی در جاده های 5 استان کشور همزمان با آخرین روز فعالیت سامانه بارشی خبر داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۶    
براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2265 ترددشمار فعال در محور های برون شهری، نسبت به روز قبل 3.2 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از دو هزار و 269 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4.8 درصد کاهش تردد را نشان می دهد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: در حال حاضر جاده های 18 استان کشور با بارندگی برف و باران همراه است، با این حال به جز محورهای از پیش اعلام شده، تردد در محورهای برون شهری به صورت عادی ادامه دارد. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 4.8درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24ساعت گذشته خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از انسداد چالوس تا ساعت 17 امروز خبر داد و جاده های 14 استان کشور را بارانی و برفی اعلام کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 4.2 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد. سهم وسایل نقلیه سنگین 16.5 درصد است و اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 بامداد صورت گرفته است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در محورهای مواصلاتی 10 استان کشور خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 2.4 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
در این گزارش از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در هفدهم آبان ماه سال 99 مطلع شوید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار و اطلاعات ثبت شده از دوربین های تردد شمار در حال حاضر مشکلی در محورهای مواصلاتی کشور وجود ندارد و آزاد راه کرج تهران، آزادراه قزوین کرج و آزادراه تهران کرج بیشترین تردد وسایل نقلیه را طی 24 ساعت گذشته تجربه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس عملیات ویژه پلیس راه گفت: در راستای اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی، تعداد کمی از رانندگانی که اصرار و پافشاری بی مورد بر ادامه مسیر داشتند جریمه 500 هزار تومانی شده و برگشت داده شدند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۰    
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و کنترل ترافیک راهور ناجا، وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی را در نخستین روز بعد از اجرای محدودیت های کرونایی تشریح کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) هستیم.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۰    
در این گزارش می توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را در تاریخ دوازدهم آبان ماه سال 99 مشاهده کنید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن اعلام کاهش 6 درصدی سفر بین استانی از ترافیک در مسیرهای ورودی به سمت تهران خبر داد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۰    
تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از کاهش 2.4 درصدی ترددهای جاده ای در 24 ساعت گذشته در جاده های کشور خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 3.5 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از کاهش 2.1 درصدی سفر استانی خبر داد و وضعیت ترافیک جاده های شمالی را روان اعلام کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران و محور شهریار – تهران محدوده شهر قدس خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
گزارش مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور حاکی از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده سه راهی چلاو و تردد روان در محورهای چالوس، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محورهای شمالی از جمله محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در این گزارش از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور در دوم آبان ماه سال 99 مطلع شوید.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش سه درصدی تردد در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد: محدودیت های ترافیکی تا روز دوشنبه پنجم آبان اعمال می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل کردان و حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس سنگین است و همچنین ترافیک در آزادراه کرج-تهران محدوده پل کلاک نیمه سنگین است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۶    
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است و محور های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.