دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۳:۱۸Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک نیمه سنگین»

روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۵    
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک و محدوده وردآورد هستیم.
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: محور هراز از 30 فروردین تا 31 فروردین 1400 به مدت 2 روز از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات راهداری در کیلومتر 25 تا 95 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور توضیحاتی داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین_کرج_تهران خبر داد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2299 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 11.8 درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۵    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به تردد روان در مسیر رفت و برگشت آزادراه های تهران - شمال و قزوین - رشت همچنین محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۷    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج_تهران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس سنگین و در آزادراه کرج - تهران محدوده پل کلاک نیمه سنگین است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس اظهار کرد: این محور به سمت کرج یکطرفه شد.
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر تردد در محورهای تهران شمال روان است و در محور تهران فشم برخی مقاطع ترافیک نیمه سنگین داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۹    
ترافیک از کیلومتر 25 آزادراه تهران - کرج نیمه سنگین گزارش شده است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۶۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است. رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس، آزادراه کرج - تهران محدوده های پل کلاک و گرمدره هستیم ...
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در همه محورهای تهران-شمال تردد روان است، از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در همه محورهای تهران-شمال تردد روان است، از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس خبر داد.
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در نوزدهم فروردین ماه توضیحاتی داد. سرهنگ أحمد شیرانی رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در نوزدهم فروردین ماه اظهار کرد: تردد در محور های چالوس، هراز ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و محور شهریار –تهران محدوده های شهرقدس و زرنان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به کاهش 3.8 درصدی تردد وسایل نقلیه طی 24 ساعت گذشته از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از افزایش 30.9 درصدی تردد در محورهای برون شهری طی 24 ساعت گذشته و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از افزایش 30.9 درصدی تردد در محورهای برون شهری طی 24 ساعت گذشته و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 30.9 درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: ترافیک صبحگاهی در خروجی های مشهد پرحجم و نیمه سنگین است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس - کرج حدفاصل هزارچم تا پل زنگوله نیمه سنگین گزارش شده است.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ رضا کریمی نژاد جمعه شب در گفت و گو با راهبردنامه با بیان اینکه برگشت از سفرها در روز 13 فروردین امسال نسبت به معمول زودتر اتفاق افتاد، ادامه داد: ساعتی پیش در محورهای منتهی به تبریز از جمله خواجه – تبریز و صوفیان – تبریز ترافیک نیمه سنگین بود . وی با اعلام [...]
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محورهای هراز، فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم درجریان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۲۸    
صفاری از ترافیک نیمه سنگین در محورهای تفرجگاهی، ییلاقی و ساحلی گیلان خبر داد و گفت: ترافیک در محور رشت به قزوین هم اینک عادی و روان گزارش می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: وضعیت ترافیک درجاده کرج - چالوس در محدوده این استان را نیمه سنگین است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۶    
ایسنا/قزوین فرمانده پلیس راه استان قزوین اعلام کرد: با توجه به پایان تعطیلات تا به این لحظه ترافیک عادی و روان را در محورهای مواصلاتی استان شاهد هستیم اما پیش بینی می کنیم در عصر شاهد ترافیک نیمه سنگین باشیم به همین جهت به مسافران توصیه می شود سفر خود را مدیریت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۱    
رییس پلیس راه گیلان : تردد در جاده رشت به قزوین نیمه سنگین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از ترافیک نیمه سنگین در برخی از محورهای استان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین مقطعی در جاده چالوس خبر داد و گفت: توصیه می کنیم رانندگان حتما از محورهای جایگزین استفاده کنند. به گزارش ایسنا، سرهنگ احمد شیرانی در این باره اظهار کرد: از ابتدای امروز بررسی تردد در جاده ها را در دستور کار داشتیم. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با رسیدن آخرین روز از تعطیلات نوروز، با وجود تاکیدات پلیس بر سازماندهی زمان برگشت اما شاهد ترافیک نیمه سنگین در برخی از محور های مواصلاتی کشور هستیم؛ همین امر موجب خستگی و عدم تمرکز رانندگان شده و زمینه وقوع تصادفات رانندگی را فراهم می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۴۰    
رئیس پلیس راه از ترافیک نیمه سنگین اما روان در محدوده رودبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه پلیس راه استان قزوین گفت: تردد خودرو ها هم اکنون در راه های ارتباطی استان نیمه سنگین و روان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور چالوس - کرج ترافیک نیمه سنگین و در محور هراز و آزادراه رشت - قزوین برخی مقاطع، ترافیک سنگین داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس ارزیابی های صورت گرفته طی ساعات باقی مانده امروز و فردا ترافیک نیمه سنگین در اکثر محورهای شمالی پیش بینی می شود و در برخی مقاطع و ساعات نیز ترافیک سنگین تر خواهد شد؛ چرا که در ساعات پیش رو مردم به تدریج به تهران بازخواهند گشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: در محور چالوس- کرج شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوبِ محورهای چالوس، هراز و آزادراه رشت-قزوین خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در برخی نقاط جاده چالوس از شمال به جنوب اعلام کرد: در جاده های مواصلاتی کشور ترافیکی روان و بدون مشکل در جریان است. ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین مقطعی در جاده چالوس خبر داد و گفت: توصیه می کنیم رانندگان حتما از محورهای جایگزین استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:در جاده چالوس، مسیر شمال به جنوب بعد از محدوده مرزن آباد، ترافیک نیمه سنگین است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: سرهنگ احمد شیرانی در این باره اظهار کرد: از ابتدای امروز بررسی تردد در جاده ها را در دستور کار داشتیم. وی ادامه داد: تغییر محسوس و کمی را نسبت به روز گذشته شاهد هستیم، اما خوشبختانه اکثر محور ها دارای ترافیک سبک و روان است. ...
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سرهنگ شیرانی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس (شمال به جنوب) حدفاصل پل دزدبن تا هزارچم در برخی از مقاطع هستیم. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس (شمال به جنوب) حدفاصل پل دزدبن تا هزارچم در برخی از مقاطع هستیم.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سرهنگ شیرانی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد در محور های چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک روان و بدون مشکل در جاده ها خبر داد و گفت: در شمال به جنوب جاده چالوس در برخی از نقاط ترافیک نیمه سنگین برقرار است. وی افزود: همچنین در برخی از جاده های استان های شمالی و غربی بارش باران گزارش شده است. ...
رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور در صبح دوازدهم فروردین توضیحاتی داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن اعلام کاهش تردد وسایل نقلیه طی 24 ساعت گذشته در جاده های کشور از تردد روان در محور های مواصلاتی خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته رییس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، هم اکنون در جاده چالوس (شمال به جنوب) شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجاگفت:شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس (شمال به جنوب) حدفاصل پل دزدبن تا هزارچم در برخی از مقاطع هستیم.