چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۲:۵۲Oct 2020 21

جدیدترین‌های «سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای»

مازنی نیوز   ۹ ساعت پیش    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از امضای تفاهم نامه برای بهسازی و آسفالت 250 کیلومتر راه روستایی استان بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، استانداری مازندران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خبر داد ...
رویکرد سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای استفاده ازفناوریهای نوین درحوزه مسافراست. مدیرکل دفترحمل ونقل مسافر سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای درهجدهمین جلسه کمیته راهبری حمل و نقل جاده ای دربخش حمل ونقل مسافر درتبریزبااعلام این مطلب افزود امروز مردم دنبال تسهیل دردسترسی به خدمات هستند بنابراین دست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 2.7 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24ساعت گذشته خبر داد.
نشست مجازی مجمع عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با حضور معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، اعضای هیئت عامل این سازمان و نمایندگان اصلی مجمع با هدف بررسی اهداف و برنامه ها و بودجه پیشنهادی سال 1400 و اصلاحیه بودجه سال 1399 برگزار شد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از امضاء تفاهم نامه با مشارکت هزار و هفتصد میلیارد ریالی جهت بهسازی و آسفالت 250 کیلومتر راه روستایی بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز عرضه لاستیک های ترخیص شده با نرخ ارز دولتی در بازار خبر داد و گفت: این لاستیک ها تاثیر مناسبی روی کاهش قیمت در بازار لاستیک برای رانندگان گذاشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 17.7 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24ساعت گذشته خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادی استان کردستان در نشستی با جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان از ارتقای سطح همکاریهای بانک و سازمان در جهت خدمت رسانی بهتر به فعالان صنعت حمل و نقل خبرداد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 23.5 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24ساعت گذشته خبر داد.
عبدالهاشم حسن نیا گفت: هیچ مشکلی در رابطه با تامین وتوزیع لاستیک ناوگان عمومی وجود ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۶    
نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد، بردسکن در مجلس از اجراء پل کاهه و تخصیص اعتبارات 2 پروژه راه روستایی خلیل آباد در دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاکید بر رفع نقاط پرتصادف در محورهای شریانی و اصلی کشور گفت: امسال در این راستا 104 نقطه پرتصادف جاده ای در اجرای طرح مشترک با پلیس راه کشور رفع خطر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: مردم به دنبال دسترسی آسان به خدمات هستند نبابراین استفاده از فناورهای نوین در ارایه خدمات به مسافران رویکرد این سازمان است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اکوفارس: نشست مجازی همکاری های حمل ونقل بین المللی جمهوری اسلامی ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور نمایندگان کشورهای عضو این اتحادیه و با مشارکت نمایندگان بخش های مختلف وزارت راه و شهرسازی از جمله دفاتر تجاری سازی و امور تشکل ها و توسعه بین الملل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: ستاد مقابله با کرونا هنوز مصوبه ای مبنی بر توقف تردد ناوگان عمومی مسافری جاده ای در تعطیلات پیش رو نداشته است اما اگر ابلاغ کنند حتما اجرا می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شرایط واگذاری مدیریت یکپارچه پایانه های مرزی به این سازمان را تشریح کرد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: پیگیری ها منتج به نتیجه شده است و قرار است با احداث میدان این نقطه اصلاح شود
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 1.6 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
اکوفارس: قائم مقام ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفتگو با شبکه سوم سیما آخرین برنامه ها، اقدامات و فعالیت های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای را تشریح کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱    
صدراله بمانا، مشاور سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در حوزه نوسازی ناوگان گفت: حدود 33 درصد کامیون ها در شبکه حمل و نقل جاده ای فرسوده هستند. سه طرح برای نوسازی حمل و نقل جاده ای کشور به مرحله اجرا رسیده است.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان رضوی مقبلی، معاون فنی و اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه خجسته معاون راهداری اداره کل در سفری یک روزه از بخش های مختلف استان در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تربت جام بازدید به عمل آوردند . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 17.8 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و سرپرست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر یکروزه خود به استان لرستان از انعقاد قرارداد هزار میلیاردی برای بهبود وضعیت راههای استان و به خصوص در مناطق آسیب دیده از سیل خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس امروز دوشنبه در مراسمی با حضور عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، استاندار لرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پلدختر- رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: تاکنون 310 کیلومتر مسیر آسیب دیده در سیل لرستان را بهسازی کرده ایم و 118 دستگاه پل بزرگ و کوچک نیز بازسازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت که 118 دستگاه پل بزرگ و کوچک آسیب دیده از سیل لرستان به طول یکهزار و 450 متر بازسازی و احداث شده است که 16 دستگاه از پل های بزرگ مربوط به شهرستان پلدختر با 866 متر طول است .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پلدختر- رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: اکیپی از ماشین آلات راه سازی را از استان های همجوار برای بهبود راه های لرستان، انتقال خواهیم داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: روزانه 4100 تن آسفالت در راه های کشور کار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۵    
ایسنا/لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: میزان قراردادهای که در لرستان داریم 1000 میلیارد تومان است.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷    
جلسه برسی عملکرد کمیته های منابع انسانی ، فرهنگی ، صیانت از حقوق شهروندی وانتصابات در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد با حضور ریاست محترم گزینش سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور # روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای کهگیلویه وبویراحمد
حضورجناب آقای بیگدلی ریس محترم گزینش سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای کشور در کهگیلویه و بویراحمد به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز جلسه هم اندیشی کارگاه آموزشی مباحث ومسائل مرتبط با گزینش در سالن اجتماعات راه و شهرسازی استان با حضور حضورجناب ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: عملیات بازسازی و نوسازی راه های مناطق سیل زده در استان به اتمام رسیده و امروز با حضور رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور خدمات انجام شده افتتاح می شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب سازمان راهداری سراسر کشور طی شبانه روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل کاهش 0.4 درصدی را نشان می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 0.4 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بهسازی و روکش آسفالت راه های شریانی به ویژه آزادراه تبریز - زنجان در کنار نوسازی ناوگان راهداری در اولویت برنامه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 11.5درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته و انسداد محور هراز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه ضرورت دارد وزارت صمت در تأمین لاستیک همکاری بیشتری کند، گفت: در حال حاضر فقط 270 هزار حلقه لاستیک در سامانه راهداری موجود است که آن هم متنوع و مطابق نیاز راننده نیست.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از اعمال محدودیت تردد از امروز تا دوشنبه آینده 31شهریور در محورهای شمالی کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اعلام محدودیت های تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی امروز و فردا از بارش باران در محورهای 7 استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از جابجایی 242 میلیون تن کالا در 6 ماهه نخست امسال خبر داد که محصولات کشاورزی، دامی و غذایی سهم 20 درصدی در این مدت داشتند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با جابجایی 242 میلیون تُن کالا در 6 ماه نخست امسال، این شاخص در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، 8 درصد افزایش یافته است.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: امکان سفر اربعین به عراق از طریق مرزهای اقلیم کردستان عراق وجود ندارد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
جواد هدایتی اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کرونا کامیونداران ایرانی دیگر نمی توانستند ویزای شینگن خود را برای جابجایی بار صادراتی یا وارداتی از و به مقاصد اروپایی تمدید کنند و این کشورها برای کنترل شیوع این بیماری حتی به اعضای اتحادیه اروپا هم ویزا نمی دادند. ...