سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۴۲Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای»

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن پیش بینی بارش باران و تگرگ برای فردا در بیشتر محورهای مواصلاتی از مسافران خواست جانب احتیاط را رعایت کنند .
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت ترافیکی راهای کشور در 29 اسفند 1401 را اعلام کرد و از ترافیک سنگین در همه محورهای شمالی به جز فیروزکوه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۲۰    
پویش سفر همراهان ایمن به همت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به میزبانی شهرستان دنا و با هدف نشاط آفرینی برای مسافران در مجتمع های بین راهی و توقف های کوتاه مدت مسافران آغاز شد.
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه رسالت سازمانی ما برای نوروز،حفظ ایمنی مسافران و سفرهای آنان است,گفت: 21 هزار راهدار در طول راههای کشور برای سفرهای ایمن مردم در ایام نوروز آماده خدمات رسانی هستند.
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سیزدهمین جلسه و آخرین جلسه کمیسیون مدیریت ایمنی و حمل و نقل گلستان در سال 1401 در گرگان خواهان توجه ویژه به افزایش و تخصیص اعتبارات استانی دو حوزه راهداری و حمل و نقل از محل اعتبارات تملک استانی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر، خواستار استفاده از ظرفیت های این جمعیت برای کاهش تصادفات جاده ای در نوروز شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۰    
اقتصاد ایران: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز و بارش برف و باران در جاده های برخی استان ها خبر داد.
معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: فرهنگ سازی ایمنی ترافیک توسط دستگاه های ذیربط و قانون مداری توسط مردم در ارتقای ایمنی راه ها نقش آفرین بوده و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
مدیر کل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تخلفات ناوگان اتوبوس بین شهری ناشی از عدم رعایت نحوه حرکت، توقف و سرویس دهی وسایل نقلیه در سال 1401 در مقایسه با سال 1400 با پیگیری های انجام شده، 29 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۸    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز و بارش برف و باران در جاده های برخی استان ها خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اعلام ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز از بارش برف و باران در جاده های برخی استان ها خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان همزمان با سراسر کشور، پویش همراهان سفر ایمن با شعار سفر ایمن با یاد خدا و همراهی شما با همکاری ستاد اقامه نماز در استان کرمان در سه نقطه از مسیر سفرهای نوروزی در راستای تحقق اهداف و برنامه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و در رابطه با فرهنگ سازی ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
این افزایش نرخ بلیت تنها برای ایام نوروز نیست. سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرده شرکت های حمل و نقلی می توانند قیمت بلیت را 25 درصد افزایش دهند!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: از ابتدای سال تاکنون ترانزیت 9 میلیون تن بار در بخش جاده ای و یک و نیم میلیون تن بار در بخش ریلی در کشور ثبت شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۶    
معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان در مورد اقدامات راهداری برای عبور و مرور ایمن و راحت تر در ایام نوروز در استان اصفهان توضیحاتی داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
یزد- رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از وجود یک مجتمع بین راهی در هر 80 کیلومتر از جاده های کشور خبر داد.
مدیرکل دفتر توسعه ایمنی راه و حریم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در دور جدید شناسایی و اصلاح نقاط پر تصادف طی هفته جاری تعداد 350 پروژه با ماهیت رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز در سطح راه های کشور مورد بهره برداری قرار گرفته است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین متولی گفت: سامانه استعلام ها با نام ساپکو جهت تسهیل استعلام وضعیت بارنامه های کالا، صورت وضعیت های مسافری و کارت هوشمند راننده و ناوگان در بستر وب و اپلیکیشن آماده بهره برداری است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با تکذیب واگذاری ناوگان اتوبوسرانی به برخی دستگاه ها گفت: به اندازه تقاضا اتوبوس برای جابه جایی مردم تأمین شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
شرفی در آیین افتتاح 33 پروژه راهداری و راه روستایی استان هرمزگان با حضور وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری و حمل و سایر مقامات استان، از اصلاح کامل 14 نقطه حادثه خیز و عملیات اجرایی برای رفع 4 نقطه حادثه خیز جاده های هرمزگان خبر داد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۰    
مدیرکل حمل و نقل بین الملل و ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مجموعه اقدامات انجام شده برای تسهیل تردد کامیون ها از مرز آستارا را تشریح کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
داریوش امانی در مراسم آیین بهره برداری از 33 پروژه راهداری و راه های روستایی هرمزگان با حضور مهرداد پذرپاش ، وزیر راه و شهرسازی، از ارتقا جایگاه هرمزگان به رتبه یک حوزه آسفالت و احداث راه روستایی سازمان راهداری خبر داد . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه ها و تمهیدات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای برای سفرهای نوروز 1402 در نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی به همراه داریوش امانی، معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور وارد هرمزگان شدند و مورد استقبال استاندار هرمزگان، عباس شرفی مدیر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان و عباس کمالی مدیر کل مسکن و شهرسازی استان قرار گرفتند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه ایرانشهر 10روز تا نوروز باقی است و چیزی به شروع سفرهای نوروزی که معمولا از روزهای پایانی اسفند شروع می شود، باقی نمانده است. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از آغاز طرح نوروزی پلیس از 24اسفند تا 14فروردین سال بعد در طول 297هزار کیلومتر از راه های کشور و معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ...
تین نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۶    
سامانه جامع اطلاع رسانی جاده های کشور 141 به همراه اپلیکیشن ویژه تلفن های همراه نسخه اندروید به منظور ایجاد ارتباط میان کاربران راه و مسئولان این حوزه از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در جهت جلوگیری از ترافیک و اتلاف زمان در سفر، تهیه و در اختیار مردم قرار گرفته است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از برگزاری بیست و هفتمین آزمون تخصصی تأسیس شرکت های حمل ونقل بین المللی کالا طی روز جمعه 19 اسفندماه خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به افزایش 7.1 درصدی تردد خودروها در محورهای برون شهری جزئیات محدودیت ترافیکی تا شنبه هفته آینده را اعلام کرد.
آیین بهره برداری از نمازخانه بین راهی محور ترانزیتی و شریانی آزادشهر-شاهرود(خوش ییلاق) بصورت وبینار همزمان با 10 باب نمازخانه و 10 باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی سراسر کشوربا حضور وزیر راه و شهرسازی و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و مسوولان استانی و شهرستانی گلستان در محل نمازخانه ...
سلام نو / آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
داریوش باقرجوان مدیر کل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری کشور، درباره قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز 1402 توضیح داد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین - رشت در روز پنجشنبه خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایران اکونومیست ، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد: برف و باران از صبح امروز (سه شنبه) در جاده های چالوس و هراز آغاز شده است. ...
وزیر راه و شهرسازی از مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان در پی کسب رتبه پنجم ارزیابی عملکرد شاخص های تدوین شده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای سال 1401 در بین استان های سراسر کشور تقدیر نمود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به کاربران جاده ها در خصوص احتمال بارش برف و باران در جاده ها طی سفرهای فردا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
بیست و هفتمین آزمون تاسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وزارت راه و شهرداری سال 1401 از روز چهارشنبه 17 اسفندماه قابل توزیع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مسؤولان کشوری ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پایانه مرزی شوشمی در شهرستان پاوه، استان کرمانشاه بازدید کردند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه علنی روز شنبه 13 اسفندماه، مجلس به وزارت صمت اجازه داد تا با هدف توسعه حمل و نقل عمومی، تنظیم بازار، کاهش مصرف سوخت، آلودگی هوا و سوانح جاده ای و البته با تأیید و تشخیص سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (کاربری بین شهری) و سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور (کاربری شهری) ...
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاکید بر اینکه مهم ترین سرمایه سازمان راهداری نیروی انسانی است، گفت: تمام اقدامات انجام شده در این حوزه با تلاش خانواده راهداری و حمل و نقل جاده ای عملیاتی شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از رونمایی سامانه لیست انتظار در مسیر های پرتقاضا در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان گفت: دو پروژه راهداری در ارتباط ویدئوکنفرانس با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور همزمان با 10 استان کشور در جیرفت به بهره برداری رسید.
پروژه احداث پل نیاتک شهرستان هیرمند با اعتبار 200 میلیارد ریال توسط وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای بصورت ویدئو کنفرانس همزمان با روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به بهره برداری رسید.
وزیر راه و شهرسازی خطاب به رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تاکید کرد: 887 نقطه پرحادثه راه های کشور باید تا پایان دولت سیزدهم رفع شود و تمامی ارکان دولت برای رفع نقاط حادثه خیز شناسایی شده، آستین همت را بالا زده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در مجموع 887 نقطه حادثه خیز جدید در کشور شناسایی شده که طبق برنامه ریزی تا پایان سال در محدوده هایی که ایمن سازی آنها اعتبار زیادی نیاز ندارد، مثل خط کشی، روشنایی نقطه ای و نصب تابلو و... اقدام لازم صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: بنا داریم تا اسکن جاده های کشور را انجام بدهیم تا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بتواند از این امکان بهره لازم را ببرد. این اسکن ها به ما کمک می کند تا نقاط حادثه خیز را نیز رفع کنیم.
نمازخانه راهدارخانه اندآباد ماهنشان، همزمان با نیمه شعبان، روز 16 اسفندماه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان افتتاح می شود.
ربیع   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای به نقل از خبرگزاری تسنیم، منصور فخاران مشاور ریاست و مدیر کل روابط عمومی این سازمان اظهار کرد: پیش بینی می شود نوروز 1402با توجه به محدودیت بازه توزیع سفرها به جهت تقارن ایام تعطیلات نوروزی با ماه مبارک رمضان ...