پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۵۱Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای»

خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از فراهم شدن شرایط ثبت نام برای رانندگان جا مانده از پرداخت تسهیلات کرونایی خبر داد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
عصر امروز دکتر سلیمانی ضمن دیدار با معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از سامانه های این سازمان بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سازمان راهداری در واکنش به اظهارات نماینده پارس آباد در مجلس اعلام کرد: هیچگونه اعتباری از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای توزیع نمی شود.
سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 7 هزار و 48 کیلومتر از راه های روستایی کشور از مهرماه سال گذشته تا پایان شهریورماه سال جاری به منظور فراهم شدن زمینه تردد روان روستاییان در قالب طرح ابرار آسفالت شد.
تاریخ انتشار: 1399/12/07 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مهران قربانی در حاشیه نشست هم اندیشی با تشکل های صنفی حمل ونقل کالا استان اصفهان اظهار کرد: بخش حمل ونقل جاده ای در ایران از جایگاه و اهمیت ویژه ای در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور برخوردار است . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور از آغاز راه اندازی سامانه های اعلام بار مجازی به صورت غیر متمرکز و مجازی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: بهبود امور تعرفه های حمل ونقل زمینی کالا برمبنای تن برکیلومتر در دستور کار قرار دارد.
عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به خراسان شمالی و در جریان بازدید از پروژه های دردست اقدام راهداری ، از2 پل باکسی در روستاهای گرکز و امانلی که با مشارکت خیران شهرستان رازوجرگلان احداث شده بود ...
در دیدارصمیمی کارکنان اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان تهران با مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن مطرح کردن مشکلات اداری و مالی توسط کارکنان این اداره کل، بسیاری از ابهامات پیش آمده برای کارمندان برطرف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 2 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 0.2 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل ونقل بین المللی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای درباره حادثه انفجار و آتش سوزی در مرز اسلام قلعه بین ایران و افغانستان و خسارت وارد شده به کامیون داران ایرانی اظهار کرد ...
در راستای اجرای موثر دستورالعمل های ارسالی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین ستاد مدیریت مقابله و پیشگیری با کرونا در استان فارس ، طرح نظارت و بازدید مستمر از ناوگان فعال حمل و نقل جاده ای در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از منتفی شدن بازگشایی مرز دوغارون خبر داد. *** آخرین وضعیت خسارات وارده در پایانه مرزی دوغارون ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷    
از مسئولان محترم درخواست می شود طبق پیش بینی مصوبه 209 که صراحتا اشعار می دارد در صورت بروز اختلاف، نظرِ نهایی نظرِ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است، مصوبه 209 شورایعالی هماهنگی ترابری را ابطال نموده و این سازمان مسئولیت امور را کما فی السابق بر عهده بگیرند.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۸    
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تأکید کرد: تجهیز کردن راهدارخانه ها در جهت توانبخشی به لجستیک ارتباط جاده ای معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به همراه معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 6 استان و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش 8.9 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد. بر اساس اعلام سازمان راهداری طی 24 ساعت گذشته مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از 2294 تردد شمار فعال تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری کشور 8 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۰    
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: مرز باشماق مریوان یکی از مهمترین مرزی تجاری کشور بوده و 10 درصد ترانزیت کشور از طریق این مرز انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۶    
گروه استان ها معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: توسعه مرز باشماق می تواند در توسعه بازرگانی استان و کشور نقش ارزنده ای داشته باشد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول آموزش بخش رانندگان سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور با اعلام اینکه در دوره ها و آزمون های متمرکز بدو خدمت رانندگان باری و مسافری و حمل مواد خطرناک تاکنون 2500 نفر شرکت کرده اند، گفت: حدود دو هزار نفر دیگر در انتظار برگزاری این دوره ها و آزمون ها هستند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش 8.9 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش 8.9 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 22 استان کشور و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 22 استان کشور و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از بارش برف و باران در جاده های 22 استان کشور و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران و ماشین آلات سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی و جاده های کشور اعلام کرد: در پی بارش های اخیر صورت گرفته 95 راه روستایی مسدود هستند که در حال بازگشایی هستند اما هیچ محور مواصلاتی مسدودی در کشور نداریم.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان کردستان ایرج بیگدلی مدیرکل هسته گزینش سازمان در سفر به استان کردستان ضمن بازدید از راهدارخانه صلوات آباد سنندج، گفتگوی صمیمانه ای با راهداران مستقر در این راهدارخانه داشت و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل دفتر نگهداری ابنیه فنی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: تاکنون بیش از 80 درصد ابنیه فنی آسیب دیده از سیل 98 لرستان، مرمت و بازسازی شده است.
امروز جلسه توجیهی مستخدمین پیمانی هفتمین امتحان مشترک فراگیردستگاه های اجرایی با حضور مدیران ارشد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مدیر کل، معاونین و رئیس اداره منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز یکی از وعده های مهم در حوزه حمل و نقل و راهداری در جهت مقاوم سازی و بازسازی پروژه ها و نوسازی ماشین آلات در حوزه راهداری و حمل ونقل جاده ای به مرحله عملیاتی و اجرایی رسیده است. ...
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: درخصوص سفرهای نوروزی وزارت راه و شهرسازی تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
426 پروژه با اعتبار 11883 میلیارد ریال از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، محمد اسلامی در مراسم رونمایی از سامانه های هوشمند راهداری و حمل ونقل جاده ای اظهار داشت: یکی از وعده هایی که در جهت کارآمد سازی و تحول در حوزه های گوناگون داده شده است ...
وزیر راه گفت : در موضوع انجام یا اجرا نشدن سفرهای نوروزی، وزارت راه تابع مصوبات ستاد ملی مقابله با کروناست، اما همه دستگاه های اجرایی مرتبط با سفر، مقدمات این سفرها را پیش بینی کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
بهره برداری از طرح های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای امروز سه شنبه 28 بهمن با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، سیدعلی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز کشور در این نشست با بیان اهمیت مدیریت ، ساماندهی و بهسازی مساجد و نمازخانه های بین راهی اظهار داشت: از مدیران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بهره برداری از پروژه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تا ساعتی دیگر با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از افزایش 1.7 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
عملیات ریزش برداری و مهار سنگ های خطر ساز دامنه کوه های محدوده حریم راه در محور زرند- رفسنجان با فعالیت یک تیم 8 نفره کوه نورد اعزامی از سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور اجرا شد تا این جاده برای رانندگان مسیر زرند - رفسنجان ایمن تر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن تشریح آخرین تصمیم گیری ها درباره کامیون های متوقف پشت پایانه دوغارون، گفت: مقرر شد با بازگشایی مرز کامیون های افغانستانی به داخل خاک افغانستان برگردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش 3.3 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته خبر داد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش 3.3 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش 3.3 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، انفجار روز شنبه در گمرک اسلام قلعه افغانستان باعث ایجاد خسارت و تعطیلی مرز دوغارون شد. مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره حادثه اسلام قلعه افغانستان در مرز دوغارون گفت: در حال پیگیری برگزاری جلسه با طرف افغان هستیم ...
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
چندی است که در پایانه های مرزی نابسامانی هایی وجود دارد که حتی صدای انتقاد وزیر راه وشهرسازی را هم بلند کرده است، اما مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای معتقد است که برای حل این مشکل از طریق سامانه ای واحد چاره ای اندیشیده شده که در پایانه های مرزی اجرایی ...
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در حادثه روز گذشته گمرک اسلام قلعه افغانستان هم مرز دوغارون ایران 5 میلیون دلار کالا کاملا در آتش سوخت.