سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۴۸May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای»

تین نیوز   ۴ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای پیشنهاداتی این معاونت برای تخصیص لاستیک به ناوگان عمومی جاده ای بر مبنای پیمایش صورت گرفته مطرح کرد.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از هماهنگی برای تأمین ناوگان موردنیاز جابه جایی عزاداران درمراسم تشییع و خاکسپاری رئیس جمهور فقید و شهدای همراه درادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سراسرکشورخبرداد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور عزیز کشورمان به همراه هیئت همراه در سانحه سقوط بالگرد در ورزقان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای اعلام کرد:با توجه به نزدیک تر شدن به ایام اربعین حسینی زیرساخت های فروش اینترنتی یا رزرو برای رفت و بازگشت زائران نیز در حال ایجاد است و زائران در این خصوص باید بلیت خود را از قبل تهیه کنند.
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد؛ محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می شود.
بر اساس اطلاعات مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی در جریان است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، با اعلام روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در این حادثه که شامگاه پنجشنبه در جاده های مواصلاتی سروستان رخ داد ابتدا یک خودروی تریلی از مسیر منحرف شده و در جاده مقابل با یک نیسان برخورد می کند و در ادامه 3 نفر از کارکنان راهداری سروستان که در حال کمک کردن به یک راننده ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، با اعلام روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در این حادثه که شامگاه پنجشنبه در جاده های مواصلاتی سروستان رخ داد ابتدا یک خودروی تریلی از مسیر منحرف شده و در جاده مقابل با یک نیسان برخورد می کند و در ادامه 3 نفر از کارکنان ...
انالله و انا الیه راجعون خبر درگذشت شهادت گونه سه تن از راهداران تلاشگر استان فارس شادروانان ناصر مهدوی، سید احمد حسینی و حمید رضایی که در حین خدمت رسانی به هموطنان و ماموریت دچار سانحه شدند، موجب تألم و تأثر فراوان گردید.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نیکفهم با اشاره به انجام فرآیند انتخاب مشاور در خصوص تکمیل پروژه ژ 5 در محور رشت لاهیجان و رشت انزلی گفت: فرآیند انتخاب مشاور ذی صلاح انجام و در حال حاضر عوامل مشاور اقدام به آغاز مطالعات میدانی کرده اند. ...
رئیس مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: در سال جاری برنامه های توسعه ای گسترده ای برای تجهیز سامانه های هوشمند جاده ای از جمله سامانه مدیریت ناوگان راهداری و حمل و نقل جاده ای و سامانه های نظارت تصویری، ترددشمار و ثبت تخلفات در دستور کار این سازمان است.
معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: در سال گذشته 230 پروژه در حوزه راه های فرعی و روستایی و اصلاح نقاط پرحادثه با صرف اعتبار 2 هزار و 300 میلیارد تومان با مشارکت خیرین در کشور اجرا شده است.
پرشین خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از ایمن سازی نقاط پرخطر در جاده ها تا پایان امسال خبر داد و با اشاره به رشد نامتوازن تولید ناوگان خودرویی با توسعه و ایجاد زیرساخت های جاده ای تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما توسعه راه ها و زیرساخت های جاده ای از آمار تولید خودرو جاماندند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از نصب 2000 سامانه حمل و نقل هوشمند در محورهای مواصلاتی کشور با هدف تقویت کنترل هوشمند و ثبت تخلفات در سطح جاده ها خبر داد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری ضمن انتقاد از وضعیت زیرساخت های حوزه حمل و نقل از نصب دوربین های جدید در جاده ها برای کنترل رانندگان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه سال گذشته 424 نقطه ترافیکی پرخطر، ایمن سازی شد؛ گفت: متاسفانه در کشور ما، تولید ناوگان خودرویی و تولید گواهینامه همزمان با ایجاد زیرساخت ها نبوده و زیرساخت ها از میزان تولید خودرو و راننده، جا مانده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - ناظر عالی ساخت نمازخانه های بین راهی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: 30 باب نمازخانه بین راهی در نقاط مختلف کشور در حال احداث است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده نیوز، دکتر داریوش دهقان فرماندار ویژه لارستان به همراه علی اصغر علی پور شهردار لطیفی، با مهندس خداداد مقبلی معاونت راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و مهندس جمشیدی مدیر کل بودجه سازمان راهداری در تهران دیدار و گفتگو کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: در سال 1402، 887 نقطه پرحادثه شناسایی شد و تا پایان سال قبل، 424 عدد از این نقاط رفع خطر شدند و تا پایان امسال نیز بقیه نقاط رفع خطر می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه سال گذشته 424 نقطه ترافیکی پرخطر، ایمن سازی شد؛ گفت: متاسفانه در کشور ما، تولید ناوگان خودرویی و تولید گواهینامه همزمان با ایجاد زیرساخت ها نبوده و زیرساخت ها از میزان تولید خودرو و راننده، جا مانده اند.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت:887 نقطه پر خطر در جاده های کشور شناسایی شد که تا کنون 425 نقطه آن برطرف گردید و مابقی تا پایان سال جاری اصلاح می شود.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار فرماندار ویژه لارستان با مدیرکل دفتر نگهداری و رویه و ابنیه فنی راه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در تهران مبلغ 750 میلیارد ریال...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۳    
ساعت24 - عملکرد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در ادامه سلسله نشست های بررسی عملکرد شرکت ها توسط دیوان محاسبات موردبحث و بررسی قرار گرفت.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بر اهتمام ادارات کل استانهای مرزی برای برقراری حمل یکسره درخطوط برون مرزی به ویژه عتبات عالیات باهدف تسهیل و تسریع درجابجایی مسافران و توسعه گردشگری با استفاده از ظرفیت ها و قرابت استان های مرزی با استانها و ایالت های کشورهای همسایه تأکید کرد .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عملکرد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در ادامه سلسله نشست های بررسی عملکرد شرکت ها توسط دیوان محاسبات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۲    
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در همکاری با معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، حمایت از فعالیت های دانش بنیان و نوآورانه را در دستور کار قرار می دهد.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، عادل پیغامی، در این نشست بیان داشت: توسعه جاده های جزیره به منظور افزایش ایمنی شهروندان و ارتقای صنعت گردشگری یکی از ملزومات مهم است که در دستور کار سازمان قرار گرفته است. ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کرد، در پی اجرای عملیات خاک برداری و اصلاح شیب ترانشه در محور هراز محدوده قلابن، این محور در زمان انجام عملیات مسدود می شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا_ پلیس راه مازندران از اجرای عملیات راهسازی و انسداد موقت محور سوادکوه در محدوده تونل چپ دره خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، به درخواست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و موافقت پلیس راه استان و فراجا به منظور اجرای عملیات تعمیرات اساسی و بهسازی تونل چپ دره 2 محور سوادکوه به صورت مقطعی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به فعالیت 1055 مجتمع خدماتی رفاهی در سطح محورهای مواصلاتی کشور گفت: روند احداث حدود 600 مجتمع خدماتی رفاهی دیگر نیز در حال انجام است که با بهره برداری از آنها، به ازای هر 45 کیلومتر از محورهای مواصلاتی کشور، یک مجتمع فعال خواهیم داشت.
مدیرکل دفتر فنی و امور پیمان های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در بازدید از راهدارخانه مرکزی اصفهان و شهرستان تیران استان اصفهان از اهتمام سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در تکمیل و افتتاح راهدارخانه مرکزی اصفهان و شهرستان تیران خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۲    
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از هدفگذاری برای اجرای آسفالت به طول 10 هزار کیلومتر در 10 کریدور اصلی جاده ای کشور در سال 1403 خبر داد.
باحضور مدیر کل دفتر فنی و امور پیمان های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و در راستای نوسازی و بازسازی و با هدف ارائه خدمات مطلوب، عملیات اجرایی تعداد 2 ساختمان اداری راهداری و حمل و نقل جاده ای در شهرستانهای بن و سامان استان چهارمحال وبختیاری آغاز شد .
سلام نو / دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در پاسخ به این سوال که به گفته کامیونداران کارت سوخت آزاد در جایگاه های همه استان ها و شهرستان های کشور موجود نیست، گفت: کارت آزاد کارت اضطراری است.
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا، کرامت ویس کرمی با اشاره به زمان برشدن اجرای طرح های سپهتن (سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان حمل ونقل جاده ای) و سیپاد (سامانه یکپارچه پایش تردد ناوگان حمل ونقل دیزلی درون شهری) که متولی آن ها به ترتیب سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی و سازمان ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از هدفگذاری برای اجرای آسفالت به طول 10 هزار کیلومتر در 10 کریدور اصلی جاده ای کشور در سال 1403 خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس آخرین اطلاعات از وضعیت جاده های کشور، محورهای شمالی با توجه به اتمام تعطیلات هم اکنون مسیر چالوس و هراز ترافیک سنگین گزارش شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس(INOTEX 2024) نشست مشترک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با کانون مدیریت دارایی های فکری، معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و ستاد حمل و نقل پیشرفته برگزار شد.
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای صبح روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه از تردد روان در تمامی محورهای شمالی و سایر محورهای شریانی کشور خبر داد.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مهرداد بذرپاش در آیین بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های راهداری و حمل و نقل جاده ای بر تکمیل ساخت پل انتهای محور قم-کهک تاکید و از اقدامات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به خاطر ایمن سازی و بهسازی راه ها و مرمت و ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای آخرین وضعیت جوی ترافیکی محورهای شمالی را برای روز پنج شنبه -20 اردیبهشت ماه - اعلام کرد که بر اساس آن ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند و تردد روان در محورهای ...
رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای ملایر گفت: در راستای اولویت های مهم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مبنی بر کاهش سوانح رانندگی اصلاح وایمن سازی 10 نقطه دارای تصادف در شهرستان ملایر در دستور کار قرار گرفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۶    
مشاور امور ایثارگران سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای به همراه مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای باخانواده هفت شهید دوران دفاع مقدس در آذربایجان شرقی دیدار کرد.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: سال گذشته با وجود مشکلات موجود در تأمین قیر موردنیاز در احداث جاده ها، بیش از 3100 کیلومتر راه روستایی در سطح کشور احداث شد.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
- اخبار اقتصادی - رضا اکبری در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به نوسازی ماشین آلات سازمان راهداری، اظهار کرد: حدود 9600 ماشین آلات راهداری اعم از سبک، نیمه سنگین و سنگین در کشور داریم. ...