شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۰۰Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه مرزی»

وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵    
به گزارش شبکه اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، دکتر خاندوزی در ابتدای ورود به شهر بیله سوار با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کرد. وزیر اقتصاد در حال حاضر مشغول بازدید از گمرک و پایانه مرزی این شهر است. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، دکتر خاندوزی در ابتدای ورود به شهر بیله سوار با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کرد. وزیر اقتصاد در حال حاضر مشغول بازدید از گمرک و پایانه مرزی این شهر است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۱    
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی در جریان سفر رئیس جمهوری به استان اردبیل به عنوان نماینده ایشان در شهرستان بیله سوار حضور یافت و از پایانه مرزی این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
صادرات از پایانه مرزی میرجاوه به پاکستان در 6ماهه اول امسال 51درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر پایانه مرزی پلدشت با بیان اینکه این پایانه نیز یکی از پایانه های مهم زمینی کشور است، گفت: در 6 ماه نخست سال جاری، هفت هزار و 162 دستگاه کامیون از این مرز عبور کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در این ایام کرونایی برخی از فعالیتها مختل شده ؛ اما فعالیت پایانه مرزی بازرگان در امر واردات ، صادرات و ترانزیت کامیونها ، همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۷    
ارومیه – مدیر پایانه مرزی بازرگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 131 هزار و 200 دستگاه کامیون از مرز بازرگان تردد کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از صادرات بیش از 60 هزار تن کالا از طریق پایانه مرزی پرویزخان کرمانشاه خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری 42 هزار مورد تردد در پایانه مرزی پرویزخان به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۴    
ارومیه- ایرنا- آذربایجان غربی در شمال غرب کشور 967 کیلومتر مرز دارد که دارای پنج پایانه مرزی در نقطه ورودی از کشورهای عراق، ترکیه و نخجوان است که در حال بهسازی پایانه های مرزی خود برای نشان دادن میهمان نوازی و زیبایی های کشور در نخستین نقطه ورود به ایران اسلامی برای گردشگران خارجی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی اینچه برون گفت: مرز اینچه برون با آمادگی کامل بازگشایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۲    
گروه استان ها- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی گفت: پایانه مرزی رازی خوی نیز که هم اکنون از 75 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: میزان جابه جایی کالا در 23 پایانه مرزی کشور از جمله پرویزخان و خسروی در سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا- توزیع 100بسته آموزشی به دانش آموزان پلدشتی، متلاشی شدن باند سارقان و حضور و بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از پایانه مرزی و مرز پلدشت از مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته شهرستان پلدشت در شمال آذربایجان غربی است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بنا به گفته سرپرست فرمانداری خرمشهر، مبادلات تجاری در پایانه مرزی شلمچه پس از دو روز تعطیلی این پایانه به دلیل انتخابات کشور عراق از سر گرفته شد. تهران – اقتصادبرتر – 19 مهر 1400 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: مبادلات تجاری در پایانه مرزی شلمچه پس از دو روز تعطیلی این پایانه به دلیل انتخابات کشور عراق از سر گرفته شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۳    
اجرای طرح ساماندهی مرز باشماق در استان کردستان، زمینه ساز تقویت زیرساخت ها در کنار اصلاح فرایندها دراین پایانه مرزی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز 18 مهر 1400 از منطقه پل دشت، پایانه مرزی پل دشت و منطقه صفر مرزی ارس بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال تعداد وسایط نقلیه سنگین باری عبوری از پایانه مرزی جلفا نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: برای تسهیل تردد زائران اربعین در سال های آینده، مسیر پل زائر تا پایانه مرزی مهران 6 خطه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با بازگشایی پایانه مرزی سرو و تردد بین دو کشور ایران و ترکیه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه از این پایانه بازدید کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی بازرگان در شمال آذربایجان غربی گفت: با توجه به مصوبه ملی ستاد کرونا، مرز بازرگان از امروز جمعه برای تردد مسافران به شرط داشتن جواب آزمایش پی سی آر بازگشایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – آذربایجان غربی با 5 پایانه مرزی و سهم 23 درصدی در کشور سهم مهمی در ترددهای مرزی دارد، بر اساس اعلام مسئولان قرار است مرزها از فردا بعد از یک و نیم سال تعطیلی کرونایی، بازگشایی شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: پایانه های مرزی استان آذرغربی از فردا با رعایت کامل دستورهای بهداشتی برای تردد مسافران ایرانی و خارجی بازگشایی می شود.
مدیر پایانه مرزی ریمدان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ورود و خروج مسافران از این پایانه مرزی از امروز 14 مهرماه با داشتن کارت واکسیناسیون و تست پی سی آر امکان پذیر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۰    
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات در مرز مهران: زیرساخت های مرز مهران باید پاسخگوی پذیرش حداقل بین هشت تا 10 میلیون نفر زائر باشد در حالی که ظرفیت ها و زیرساخت های شهر و پایانه مهران از کمترین امکانات و تجهیزات برخودار است که در شان این پایانه و اربعین ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول آموزش و پیشگیری آتش نشانی شهرستان تایباد درباره آتش سوزی ظهر جمعه در گمرک دوغارون گفت: منطقه مذکور استعداد آتش سوزی های بزرگتر را دارد و بارها به دلیل نداشتن امکانات زیربنایی آتش نشانی و وجود نداشتن یک ایستگاه آتش نشانی و خودرو سنگین آتش نشانی به پایانه مرزی اخطار داده شده ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
با اعلام باز بودن مرزهای زمینی خوزستان، تعداد قابل توجهی از زائران اربعین حسینی (ع) از پایانه مرزی بین المللی شلمچه وارد خاک کشور شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از انجام تست سریع کرونا در پایانه مرزی شلمچه برای کنترل سلامت زائران توسط جهادگران بسیجی حوزه مقاومت بسیج قمربنی هاشم (ع)خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان از همکاری بسیج دانش آموزی خواهران این شهرستان با آستان قدس رضوی جهت برپایی موکب امام رضا (ع) در پایانه مرزی شلمچه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از توزیع 40 هزار عدد ماسک بین زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرمشهر، از اقدامات جهادی برای کمک به ورود زائرین اربعین در مسیر شلمچه خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازدار شدن 5 موکب جدید در پایانه مرزی مهران به منظور خدمات دهی به زائران اربعین خبر داد و گفت: در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و خدمات دهی به زائرین عتبات عالیات، همه موکب های مستقر در این پایانه مرزی گازدار شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۳    
مسئول موکب المهدی هیأت رزمندگان اسلام شمیرانات گفت: اختصاص زیر ساخت مناسب به موکب ها مهم ترین نیاز برای ارائه خدمات به زوار اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
دلخواه گفت: با توجه به اعلام ستاد مرکزی اربعین، مرزهای زمینی برای تردد زائران اربعین حسینی (ع) بسته و سفر به عتبات تنها از طریق مرزهای مهران و شلمچه به روی زائران بازگشایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام شهردار مهران گفت: در فاصله ی زمانی یک روز قبل از اربعین تا پایان وقت دیروز 60 نیروی خدمات رسان در پایانه مرزی به زائران خدمت ارائه کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رییس قرارگاه اربعین مهران گفت: بیش از 300 هزار بطری آب همچنان در پایانه مرزی مهران برای استفاده زائران عتبات عالیات موجود است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس از پایانه مرزی مهران بازدید و از آخرین وضعیت آن بازدید به عمل آورد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/ مدیر فرودگاه شهدای ایلام با اشاره به برقراری پرواز فوق العاده ایلام - تهران با هدف انتقال زائران اربعین حسینی در بازگشت به کشور از مرز مهران گفت: از پنجم مهرماه تا کنون 14 سورتی پرواز در این فرودگاه انجام شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
هم اکنون بیش از 200 اتوبوس در پایانه مرزی مهران مستقر است و مسافران پس از عبور از گیت ها و ورود به پایانه می توانند راهی محل سکونت خود شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۴۴    
ایلام - ایرنا - بازگشت زائران اربعین به کشور از طریق پایانه مرزی مهران که از بامداد سه شنبه ششم مهرماه آغاز شده، اکنون شدت گرفته است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار ایلام: 41 هزار زائر اربعین از پایانه مهران وارد کشور شدند/ معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: 41 هزار و 242 زائر از 28 شهریور تا ساعت 12 امروز از طریق پایانه مهران وارد کشور شدند. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور اظهار داشت: با وجود اقدامات زیرساختی خوبی که در پایانه مرزی مهران انجام شده اما پیشنهاد می شود با هدف مرزبانی سلامت یک بیمارستان کاملا مجهز در پایانه مرزی مهران راه اندازی شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به حضور گسترده زائران اربعین حسینی در مرز مهران باید زیرساخت های این گذرگاه مرزی برای 10 میلیون زائر مهیا شود. سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام در بازدید از پایانه مرزی مهران گفت ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سومین روز فعالیت موکب شهدای فولاد خوزستان در پایانه مرزی شلمچه با حضور سردار خادم السید الشهدا فرمانده قرارگاه مقدم جنوب (کربلا) همراه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به منظور پذیرایی از زائران اربعین حسینی در بازگشت از کربلا معلی شرکت نفت ایرانول نسبت به برپایی موکب سیار خدام الحسین (علیه السلام) در پایانه مرزی شلمچه اقدام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پایانه مرزی مهران بازدید کرد و در جریان خدمات رسانی سپاه به زائران اربعین حسینی قرار گرفت.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مجید کاکی صبح امروز در ایلام گفت: از 28 شهریور تاکنون 36 هزار زائر عتبات عالیات از طریق مرز مهران وارد کشور شده اند و از بامداد شب گذشته تا ساعت 8 امروز 9 مهر ماه، 6 هزار و 600 زائر از کشور عراق از طریق پایانه مرزی مهران وارد کشور شدند. ...