دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۲۲Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه مرزی»

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: با رفع محدودیت اعمال شده توسط کشور ترکمنستان در پذیرش و تردد ناوگان به کشور خود و بازگشایی تدریجی مرز در مقاطع مختلف طی سال جاری، تردد از پایانه مرزی لطف آباد طی8 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال 1400 با افزایش 28 درصدی مواجه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت از افزایش تردد در مرز های کشور استقبال و از هر گونه اقدامی برای جلب رضایت و تسهیل تردد و اقامت آن ها در داخل کشور در چارچوب های مشخص شده حمایت می کند.
رئیس پایانه مرزی لطف آباد از انجام عملیات نقشه برداری UTM طبق طرح شمیم از پایانه مرزی لطف آباد خبر داد.
وزیر کشور از مناطق مرزی آذربایجان غربی بازدید کرد. وزیر کشور در سفری سرزده از مناطق مرزی آذربایجان غربی از جمله رازی ،خوی و مسیر ترانزیتی ریلی این خط مرزی بازدید کرد. وحیدی به منظور بررسی آخرین وضعیت مناطق مرزی وافتتاح ساختمان پایانه مرزی رازی به استان آذربایجان غربی سفر کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - با حضور وزیر کشور ساختمان باری و مسافری پایانه رازی خوی از امروز بطور غیر رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۰    
اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار گفت: زیرساخت سامانه نوبت دهی متمرکز با استفاده از دوربین پلاک خوان برای تردد کامیون جهت استفاده در پایانه مرزی این شهرستان فراهم شده است و از هفته آینده راه اندازی خواهد شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
حسینی از لغو محدودیت تردد کامیون های ایرانی به مقصد ترکمنستان از طریق پایانه مرزی اینچه برون خبر داد و گفت: رانندگان نسبت به دریافت روادید (ویزا) از این کشور همسایه اقدام نمایند.
مدیرپایانه مرزی دوغارون اعلام کرد: 1200 تردد تجاری در پایانه مرز دوغارون ایران با افغانستان در هر روز هدف گذاری شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ احسان باقرخانی؛ معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خارجی این اداره کل در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی ضمن ارائه گزارش بازدید از مرز پرویز خان که در تاریخ 24 مهرماه سالجاری برگزار شده بود افزود ...
استاندار آذربایجان شرقی امروز در سفر به شهرستان جلفا، ضمن بازدید از چند واحد صنعتی، در پایانه مرزی این شهرستان حضور یافت و در جلسه ای با حضور مسئولان استان و منطقه آزاد ارس، مسائل و مشکلات گمرکی و مرزی را بررسی کرد.
رئیس پایانه مرزی دوغارون از نظارت بر تردد 13هزار و 53 دستگاه ناوگان باری در طی آبان 1401 از این پایانه مرزی خبرداد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۴    
رئیس پایانه مرزی باجیگران از پیگیری های صورت گرفته در خصوص تامین نکات مورد نیاز جهت ارائه خدمت مناسب به کاربران این پایانه مرزی طی فصول سرد سال خبر داد.
رئیس پایانه مرزی دوغارون از سفر هیئت اقتصادی خراسان رضوی به افغانستان از طریق این پایانه مرزی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر پایانه مرزی جلفا با بیان اینکه عوارض سوخت 100 دلار در مرز صدرک نخجوان حذف شده است، اظهار داشت: از این پس خودروهای ترانزیتی ایرانی در مرز صدرک در خاک جمهوری خودمختار نخجوان برای ورود به ترکیه عوارض سوخت نمی پردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تایباد گفت: طرح جامع ساماندهی پایانه مرزی دوغارون تایباد، در مجموع با تاسیسات مختلف در پهنه ای به مساحت 30 هکتار اجرا می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۹    
مدیر پایانه مرزی تمرچین از آمادگی کامل این پایانه مرزی برای ارائه خدمات حتی در ایام برفی خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در بازدید استاندار آذربایجان غربی از پایانه مرزی پلدشت ضمن اعلام آمادگی این شرکت بمنظور شبانه روزی نمودن فعالیتهای مرزی گفت ...
تاکید برنقش مهم پدافندغیرعامل در پایانه های مرزی وتسریع درتعیین تکلیف طرح جامع پایانه مرزی جلفااز موارد مهم مطرح شده در جلسه بود.
از مهم ترین اخبار در حوزه حمل و نقل ریلی هفته گذشته می توان به افزایش 46 درصدی تردد وسیله نقلیه از پایانه مرزی بیله سوار و نیاز باند دوم در محور مواصلاتی میرجاوه، زاهدان- بم به 3 هزار و 850 میلیارد تومان اعتبار اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی بیله سوار از افزایش 46درصدی تردد وسیله نقلیه در این پایانه طی 7 ماهه گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی شهرستان بیله سوار گفت: در 7 ماهه گذشته تردد وسایل نقلیه از پایانه مرزی بیله سوار 46 درصد افزایش یافته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، حمیدرضا شهرکی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید از پایانه مرزی آستارا اظهار کرد کرد: نشستی با معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان و فرماندار آستارا با رویکرد ارتقای زیرساخت های حمل و نقل در حوزه پایانه مرزی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیران ستادی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از پایانه مرزی و بار آستارا در شمال غربی استان گیلان بازدید کردند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:تردد 168هزار و 338 مسافردر 7ماهه سالجاری در پایانه مرزی میرجاوه به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 118 درصدی تردد را نشان می دهد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی بازرگان از تردد بالغ بر 618 هزار مسافر در پایانه مرزی بازرگان طی 7 ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی بازرگان از تردد بالغ بر 618 هزار مسافر در پایانه مرزی بازرگان طی 7 ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر پایانه مرزی بازرگان از تردد بالغ بر 618 هزار مسافر در پایانه مرزی بازرگان طی 7 ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
داریوش امانی در جریان بازدید از پایانه مرزی بیله سوار به پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان گفت: با تفاهمنامه امضا شده بین کشورهای روسیه، آذربایجان و ایران نه تنها حجم ترانزیت افزایش یافته بلکه روز به روز بر تجارت خارجی این کشورها و روابط تجار افزوده می شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
در جلسه انجمن های صنفی شرکت های حمل و نقل بر ترانزیت بیش از یک میلون و 500 تن کالا از پایانه مرزی بیله سوار و صدور مجور برای ورود چهار هزار وسیله نقلیه زیر پنج سال کارکرد به کشور تاکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: مدیران گمرک و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ظرف یک هفته مشکلات زیرساخت های پایانه مرزی مهران را ساماندهی و برطرف کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: مدیران گمرک و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ظرف مدت یک هفته مشکلات و مسائل موجود در زمینه زیرساخت های پایانه مرزی مهران را ساماندهی و رفع کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۱:۲۲    
بیش از 200 هزار تن کالا شامل بنزین، سیمان و فرآورده های نفتی از پایانه مرزی میلک به افغانستان صادر شده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۶    
وزیر کشور در بازدید از پایانه مرزی مهران با اشاره به ضرورت کمک رسانی و ارائه خدمات گسترده به زوار اربعین حسینی، گفت: قدردان تلاش های کارکنان بانک شهر در مرز مهران هستیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۲    
اقتصاد ایران: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با ورود یک دستگاه ناوگان ترکمنستانی به پایانه مرزی اینچه برون، تردد مرزی بین کشور ایران و ترکمنستان از این پایانه پس از 32 ماه وقفه بصورت عادی برقرار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، بهزاد باباخانی عصر پنجشنبه با سفر به گیلانغرب به منظور بررسی مسایل و مشکلات پایانه مرزی سومار و همچنین واحدهای تولیدی این شهرستان در نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان در مرز سومار ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به ورود یک دستگاه ناوگان ترکمنستانی به پایانه مرزی اینچه برون، از برقراری تردد عادی بین ایران و ترکمنستان از طریق این مرز خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر پایانه مرزی پلدشت از تردد نزدیک به 25 هزار کامیون از پایانه مرزی پلدشت طی 7 ماهه گذشته از سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پایانه مرزی دوغارون تایباد در خراسان رضوی با افغانستان به عنوان مهمترین گذرگاه مرزی شرق کشور، طرح جامع مرزی به روزرسانی شده ای ندارد و مسوولان ملی و محلی اجرای این طرح را منوط به موافقت تهران و یا توافقات فرامرزی عنوان کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: 263 هزار و 465 تن کالا در 7 ماهه گذشته از پایانه مرزی بیله سوار صادرات شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه با مسئولیت نمایندگان وزارت امور خارجه دو کشور و با هدف توافق در خصوص بخشی از موضوعات آبی و مرزی ایران و ترکیه طی سه روز در استان آذربایجان غربی در پایانه مرزی سرو و اسندره و شهر های یوکسک اوا و ارومیه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی مهران گفت: روزانه به صورت میانگین بین 9 تا 10 هزار نفر از مرز مهران تردد می کنند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یک انتصاب مسئله دار در منطقه شیخ صله که یکی از گلوگاه های مرزی مهم کشور محسوب می شود، موجب نگرانی اهالی منطقه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۸    
ایسنا/گیلان سرپرست پایانه مرزی آستارا گفت: تناژ ترانزیت خروجی کالا از پایانه مرزی آستارا در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته 56 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۲    
قصرشیرین- ایرنا- پایانه مسافری مرزی پرویزخان در شهرستان قصرشیرین محل تردد مسافران ایرانی و خارجی است. از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه 133 هزار و 934 مسافر از این پایانه مرزی تردد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از جابه جایی 1.3 میلیون تن کالا از پایانه های مرزی شمال سیستان و بلوچستان طی هفت ماهه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر پایانه مرزی سرو از رشد 56 درصدی تردد ناوگان باری از پایانه مرزی سرو طی هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- مدیر پایانه مرزی مهران گفت: طبق آمارها، 250 هزار نفر از مرز مهران طی یک ماه گذشته تردد کرده اند.
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بر لزوم تسریع در استقرار دستگاه های ذیربط در پایانه مرزی رازی جهت افتتاح طرح جامع این پایانه مرزی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تاپایان مهرماه 133 هزار و 934 مسافر از پایانه مرزی پرویزخان در شهرستان قصرشیرین تردد کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۰:۲۳    
رکنا: مدیر پایانه مرزی مهران گفت: روزانه بیش از 9 هزار زائر از مرز مهران به کشور عراق تردد می کنند.