سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۰:۲۷Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درگز»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برداشت برنج در شهرستان درگز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان رضوی از ابتدای فروردین ماه سال 1400 تا کنون شهرستان درگز 46 درصد سهمیه خود را خرید نموده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
تعداد بیماران قطعی و مشکوک به کووید-19 مراجعه کننده به بیمارستان امام خمینی درگز طی یک هفته اخیر، 297 مورد و تعداد جانباختگان 7 مورد اعلام شد.
برترین ها: با عبور اکثر مناطق کشور از قله موج پنجم و کاهشی شدن روند بستری، تهران و بسیاری از شهرها از وضعیت قرمز کرونا خارج شدند: رنگ بندی 27 شهریور 1400 در اپلیکیشن ماسک منتشر شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۴    
مشهد- ایرنا- فرماندار درگز گفت: سفر استاندار خراسان رضوی به درگز در زمستان گذشته موجب احیای بیش از 10 طرح راکد این شهرستان شد که این طرح ها اکنون در قالب مصوبات سفر به سرانجام رسیده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی گفت: اعاده اموال نامشروع و محاکمه خائنان به ملت و سوء استفاده کنندگان از موقعیت های اجتماعی و آقازادگانی که عامل مشکلات مردم شدند خواست عموم مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم درگز در مجلس یازدهم گفت: مذاکره هیچ آورده ای جز اتلاف وقت ندارد. مگر اینکه آمریکا همه تحریم ها را رفع کند و ایران با راستی آزمایی از لغو تحریم ها اطمینان حاصل کنند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امدادونجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: در پی وقوع زمین لرزه 2/5 ریشتر در خراسان رضوی شاهد ترک خوردگی 343 منزل بودیم. غلامرضا صیادی افزود: صبح بیست و دوم شهریورماه 1400 زلزله ای به بزرگی 5.2 ریشتر در ساعت 08:32 صبح در منطقه 30 کیلومتری قوچان و 35 کیلومتری چاپشلو درگز رخ داد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون روستایی تایباد بیان کرد: گندم خریداری شده از کشاورزان تایباد تحویل اداره کل غله و خدمات بازرگانی خرسان رضوی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۵    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار شهرستان درگز از اجرایی شدن بالغ بر 80 درصد مصوبات سفر استاندار خراسان رضوی به این شهرستان خبر داد و گفت: بعد از سفر استاندار به شهرستان درگز، بسیاری از پروژه های راکد و به خواب رفته شهرستان احیا شد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۳    
زلزله ای به بزرگی 2/5ریشتر در ساعت 8:32:30 صبح دیروز، 22شهریور ماه، قوچان را لرزاند. در شهرهای مشهد، نیشابور، درگز و بجنورد هم احساس شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان درگز پیش بینی کرد امسال 8500تُن انگور در این شهرستان برداشت شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶    
دنیا ی اقتصاد : قوچان دیروز صبح لرزید. ساعت هشت و نیم صبح دیرو ز زلزله ای با قدرت 2/ 5 ریشتر قوچان و برخی از شهر های استان خراسان رضوی را لرزاند. بنا بر اطلاعات قدرت این زلزله زیاد بود به طوری که لرزش در شهرهای مشهد، نیشابور، درگز و چناران هم احساس شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دقایقی قبل زلزله ای با قدرت 5.2 ریشتر در عمق 6 کیلومتری زمین منطقه ای در حوالی شهرستان قوچان را به لرزه درآورد. اطلاعات اولیه نشان می دهد نزدیک ترین شهرها به این زلزله، مشهد مقدس در استان خراسان رضوی و بجنورد در استان خراسان شمالی بوده است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۳    
کوهپیمایی سربازان ناحیه درگز در ارتفاعات جنوبی این شهرستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۳    
به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی؛ حجت الاسلام علی تقی پور در گفت و گو با خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی اظهار کرد: طرح محراب تا معراج ویژه جلسات آموزش عقیدتی سیاسی یگانی سربازان در غالب جلسات قرآن و اخلاق با هدف ارتباط معنوی بیشتر سربازان با نماز و قرآن در طول سال برگزار می شود. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در شهرستا ن های قوچان و درگز که کانون زلزله بوده اند شورای مدیریت بحران تشکیل شده است و تیم های ارزیاب به مناطق اعزام شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس امور HSE و مدیریت بحران شرکت گاز خراسان رضوی گفت: زلزله امروز دوشنبه 22 شهریورماه 1400 خساراتی به شبکه ها و تاسیسات گازرسانی استان در قوچان و درگز وارد نکرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۱    
مشهد - مدیر روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی از اعزام 10 تیم ارزیاب به مناطق زلزله زده قوچان و درگز در شمال خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار درگز در استان خراسان رضوی گفت: روستاهای دهستان میانکوه این شهرستان که کمترین فاصله با کانون زمین لرزه 5.2 ریشتری صبح امروز (دوشنبه) در قوچان را داشتند خسارت ندیده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه زلزله 5.2 ریشتری که به مرکزیت حوالی قوچان و عمق 6 کیلومتری در ساعت 8:32 دقیقه صبح امروز دوشنبه رخ داد، گفت: در طی این زلزله ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان های قوچان، کلات و درگز به حالت آماده باش در امده اند و ستاد فرماندهی عملیات پاسخ به بحران تشکیل جلسه فوریتی داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا -معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: 10 تیم ارزیاب هلال احمر از شهرستان های قوچان و درگز به مناطق زلزله زده قوچان اعزام شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: جزییات زلزله 5.2 ریشتری ایلام
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: زمین لرزه ای به بزرگی 5.2 ریشتر استان خراسان رضوی حوالی قوچان را لرزاند. مشهد و بجنورد نزدیک ترین مراکز استان به این حادثه بودند که زلزله را حس کردند. این زمین لرزه در عمق 6 کیلومتری زمین بود. هنوز از میزان و کانون این زلزله خبری اعلام نشده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار درگز گفت: امکان صادرات کالا از طریق مرز لطف آباد این شهرستان با خطوط ریلی ترکمنستان به این کشور و سایر کشورهای آسیای مرکزی فراهم شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۱    
به همت مسئول تربیت و آموزش ناحیه درگز دوره آموزش تکمیلی 30 روزه بسیج با حضور جمعی از جوانان بسیجی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی جهت ارتقای مهارت و آمادگی هرچه بیشتر بسیجیان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۱    
اردوی 3 روزه دوره تکمیلی بسیج در ادوگاه صحرایی و میدان تیر قدس درگز برگزار شد
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
محموله برداشت غیر مجاز گیاه مرتعی و دارویی باریجه در شهرستان درگز کشف و ضبط شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۰    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان درگز با پزشکان طرح پایش سلامت ایثارگران دیدار و مشکلات پیش روی این طرح را مورد بررسی قرار داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مهدی ناصری روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه شهرستانهای سرخس، درگز و مشهد به ترتیب از شرق، غرب و جنوب و کشور ترکمنستان از شمال، این شهرستان را احاطه کرده اند هرگونه خروج و ورود خودرو از و به این شهرستان ممنوع است. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۹    
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان درگز گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش پیاده روی ویژه جانبازان و آزادگان برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۸    
اردوی میدان تیر به منظور تداوم آمادگی های رزمی پایواران ناحیه درگز برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۸    
به همت معاونت عقیدتی سیاسی ناحیه مقاومت بسیج درگز دوره تربیت تعالی سربازان با رعایت دستور العمل های بهداشتی و در فضای باز برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۳۶    
مشهد-ایرنا- فرماندار درگز گفت: 80 درصد جمعیت بالای 60 سال این شهرستان حداقل دُز نخست واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مستند نشان امروز 16 شهریور با یاد و خاطره اسطوره جنگ هشت ساله و صیاد دلها، شهید علی صیاد شیرازی از رادیو فرهنگ پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند نشان امروز یاد شهید علی صیاد شیرازی، سرلشکر و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران را گرامی می دارد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۷    
حجت الاسلام علی تقی پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه درگز از برگزاری اولین دوره تربیت تعالی سربازان در ناحیه درگز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه خبر های امروز چند خبر کوتاه از شهر های فریمان، تربت جام، گلبهار، شاندیز، چناران ،درگز و خواف را مرور می کنیم.
جمعیت هلال احمر استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۴۷    
پرسنل و نجاتگران جمعیت هلال احمر درگز پس از 9 ساعت تلاش بی وقفه گردشگر گرفتار در ارتفاعات دره شمخال را نجات دادند رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان از امدادرسانی تیم نجات کوهستان این شهرستان به تیم 47 نفره مفقودشده در دره شمخال خبر داد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۷    
یادواره آبروی محله گرامیداشت یاد و خاطره شهید علی اکبر رنجبران در درگز برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۱۰    
یادواره سرباز شهید علی اکبر رنجبران در دهه دوم محرم در روستای کهنه قلعه از توابع شهرستان درگز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۶    
مشهد- ایرنا- فرماندار درگز گفت: 38 طرح عمرانی و خدماتی با هزینه 146 میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت در این شهرستان واقع در شمال خراسان رضوی مورد بهره برداری قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۲۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز در پیامی به مناسبت رحلت والده ی شهیدان جلیلی، درگذشت این بانوی صبور را به بازماندگان و همرزمان این شهدای عزیز تسلیت گفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۵    
معصومه صابری فرزند شهید علی صابری به عنوان کارمند نمونه شهرستان درگز معرفی و طی مراسمی از این کارمند پرتلاش تقدیر به عمل آمد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۱    
مادر شهیدان مهدی و عبدالله جلیلی به علت کهولت سن دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان درگز گفت: مهمترین خصلت شهیدان رجایی و باهنر مردمی بودن این عزیزان بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، رضا حق پرست اظهار کرد: دستگاه اکسیژن ساز 600 لیتری بیمارستان امام خمینی (ره) درگز با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان به بهره برداری رسید. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا:در اتفاقی عجیب عصر امروز جسد یک زن بدون رعایت پروتکل های بهداشتی با یک دستگاه پیکان وانت از بیمارستان درگز تحویل گرفته شد.