چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۱۲Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان خراسان رضوی»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی ، طرح توانمندسازی معلولان بینایی، شنوایی، ضایعه نخاعی و سالمندان معلول از اول تیرماه در 8 شهرستان استان خراسان رضوی اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رنگ کرونایی هشت شهرستان خراسان رضوی در وضعیت نارنجی است و بقیه شهرستانهای این استان در وضعیت زرد قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار سرخس نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات نیشابور نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در مناطق شهری این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس ستاد انتخابات فیروزه نتایج شمارش آرای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در مناطق شهری این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۵    
مشهد- ایرنا- فرماندار درگز نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات شهرستان زبرخان نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی در این شهرستان خراسان رضوی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با سراسر کشور و استقرار عوامل اجرایی در 5073 شعبه در 33 شهرستان خراسان رضوی رأی گیری در این استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۳    
مشهد- ایرنا- فرماندار سرخس گفت: 485 نامزد در ششمین دوره انتخابات شوراهای شهری و روستایی در این شهرستان خراسان رضوی رقابت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خراسان رضوی از وضعیت قرمز کرونایی خارج شد و هم اکنون هشت شهرستان خراسان رضوی در وضعیت نارجی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رابط و هماهنگ کننده ستادهای دکتر سعید جلیلی در خراسان رضوی گفت: ستادهای این نامزد انتخاباتی در 22 شهرستان محوری و بزرگ استان از جمله مشهد راه اندازی شده و تبلیغات در سایر شهرستانها نیز از طریق این مناطق پوشش داده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: امسال از سطح زیرکشت 500 هکتار زیره سبز در این شهرستان خراسان رضوی 405 تن محصول برداشت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: با توجه به اهمیت حضور گسترده در انتخابات و تقویت روحیه مطالبه گری برای نخستین بار تریبون آزاد در هفت شهرستان خراسان رضوی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از برگزاری تریبون آزاد در 7 شهرستان استان با موضوع اهمیت حضور حداکثری در انتخابات و تقویت روحیه مطالبه گری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مانور استانی خاموش کردن آتش جنگل ها و مراتع با حضور 13شهرستان خراسان رضوی در سبزوار برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۱    
اقتصاد ایران: مشهد - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 9 شهرستان خراسان رضوی از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
استقرار پنج هزار و 59شعبه اخذ رای در در 33شهرستان خراسان رضوی به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 9 شهرستان خراسان رضوی از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارند که این شهرستانها بیشترین جمعیت استان را در خود جای داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: شهرستان خواف در توانمند سازی محرومان، برترین شهرستان در مجموعه کمیته امداد در سطح خراسان رضوی است و امیدواریم روزی برسد که نیازی به حضور کمیته امداد در خواف نباشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قوچان گفت: اولین مانور استانی اطفای حریق مراتع در سال جاری روز دوشنبه با حضور هفت شهرستان خراسان رضوی در 15 کیلومتری قوچان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره سوادآموزی کاشمر گفت: آمار دقیقی از جمعیت بی سواد این شهرستان خراسان رضوی در دست نیست و هنوز نمی توان تصویر روشنی از وضعیت بی سوادی در کاشمر ترسیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه - ایرنا - ششمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه بسیج سازندگی سپاه پاسداران ناحیه تربت حیدریه با توزیع 700 بسته معیشتی در سطح این شهرستان خراسان رضوی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای بهاری 9 شهرستان دیگر استان را طی روز گذشته تاکنون فرا گرفته است که بیشترین بارش در چناران با 6 میلیمتر ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از دیروز (شنبه) تاکنون در 13 شهرستان این استان باران باریده که بیشترین آن در کلات با 11 میلیمتر ثبت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های پرحجم و وقوع سیلاب در 17 شهرستان استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز جمعه با صدور اطلاعیه ای در سطح نارنجی از وقوع بارشهای پرحجم در 17 شهرستان این استان طی هفته آینده و خطر وقوع سیلاب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های بهاری هشت شهرستان استان را فرا گرفت که بیشترین آن در درگز با 12 میلیمتر ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مسئول شیلات جهاد کشاورزی سبزوار گفت: سبزوار با وجود اقلیم کویری، نخستین شهرستان خراسان رضوی به شمار می رود که در حوزه تولید خاویار فعال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۱    
نیرو های هلال احمر در پی بارش باران عصر و شب گذشته و وقوع سیل در هفت شهرستان این استان به 145 فرد گرفتار در سیل و آبگرفتگی امداد رساندند..
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- صنعت نوغانداری در ایران با نام تربت حیدریه و به خصوص شهر بایگ این شهرستان خراسان رضوی در هم تنیده شده و اینک تپش قلب این صنعت در این شهر به شماره افتاده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران 15 شهرستان خراسان رضوی را فرا گرفته که بیشترین آن در بردسکن با 25 میلیمتر رخ داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طبق اطلاعات رسیده تاکنون در 18 شهرستان این استان بارش باران گزارش شده است و این بارشها تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
باران شب گذشته میهمان چهار شهرستان خراسان رضوی بود .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران عصر و شامگاه دیروز دهم اردیبهشت ماه جاری چهار شهرستان این استان را فرا گرفت که حجم قابل توجه آن به میزان 25 میلیمتر در تربت حیدریه منجر به سیلاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۳    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از بارش باران در 12 شهرستان این استان طی شب گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران که از دیشب در خراسان رضوی آغاز شد، 12 شهرستان این استان را فراگرفت که بیشترین میزان آن در درگز با 14 میلیمتر ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار تربت حیدریه گفت: بنیاد برکت امسال 120 طرح اشتغالزایی برای اجرا در این شهرستان خراسان رضوی تعریف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با بیان اینکه 30 شهر استان تابستان امسال و در پیک مصرف با تنش کمی و کیفی آب شرب مواجه می شوند، گفت: از این تعداد 6 شهرستان نیشابور، گلبهار، خواف، تربت جام، مشهدریزه و شاندیز در وضعیت قرمز قرار دارند و میزان مصرف آب در این شهرها بیش از تولید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بیش از هزار بیمار مبتلا به کووید 19 ناشی از ویروس همه گیر کرونا در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی مشهد در 15 شهرستان خراسان رضوی بستری شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نمازجمعه سوم اردیبهشت ماه در مشهد، تایباد، فریمان، خواف، زاوه، رشتخوار، جنگل و فتح آباد خراسان رضوی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۵    
با افزایش بستری ها وفوتی های کرونایی، هجده شهرستان خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار دارند و وضعیت شهر های قوچان، سبزوار و گناباد از لحاظ مبتلایان و بستری های کرونایی به حالت بحرانی در آمده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هم اکنون وضعیت کرونایی در 18 شهرستان خراسان رضوی قرمز است که از این تعداد سه شهرستان به رنگ قرمز تیره درآمده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: باران در 13 شهرستان استان از دیروز تا کنون باریدن گرفت که بیشترین میزان بارش در جغتای با 15 میلیمتر ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیأت تیراندازی خراسان رضوی با اشاره به فعالیت هیأت های تیراندازی در 6 شهرستان استان، گفت: یکی از مشکلات اصلی که در حال حاضر تیراندازان این استان با آن مواجه هستند، کمبود امکانات و بودجه برای تامین تجهیزات است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۶:۴۸    
تربت حیدریه- شهرستان زاوه که پیش از این از بخش های تربت حیدریه محسوب می شد باوجوداینکه قطب تولید زعفران است اما به عنوان محروم ترین شهرستان خراسان رضوی لقب گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی هم زمان با بیشتر نقاط کشور و پس از پایان یافتن تعطیلات نوروز موج چهارم کرونا به شهرستان قوچان هم رسید و از 16 فروردین ماه وضعیت کرونایی این شهرستان به صورت رسمی قرمز شد و از ساعات گذشته این شهرستان به عنوان تنها شهرستان خراسان رضوی وارد وضعیت سیاه کرونایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری از دوشنبه شب تاکنون در 9 شهرستان استان گزارش شده است که تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی اعلام کرد: تدوین برنامه برای محرومیت زدایی از زاوه، به عنوان محروم ترین شهرستان استان آغاز شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اساس داده های نرم افزار ماسک، مناطق قرمز کرونایی در استان خراسان رضوی به 13شهرستان افزایش یافت.