یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۱:۳۲Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان خراسان رضوی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۰    
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی طی گزارشی وضعیت شیوع کرونا در شهرستان ها از 15 آذرماه را اعلام کرد که بر اساس آن در خراسان رضوی 4 شهرستان مشهد، خلیل آباد، سبزوار، قوچان در وضعیت قرمز(شرایط خیلی پرخطر) قرار دارند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۷    
وزارت بهداشت وضعیت شرایط شیوع کرونا در شهرستان های مختلف اعلام کرده است که بر این اساس چهار شهرستان خراسان رضوی همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد. وزارت بهداشت وضعیت شرایط شیوع کرونا در شهرستان های مختلف اعلام کرده است که بر این اساس چهار شهرستان خراسان رضوی همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از بارش باران طی 24 ساعت گذشته در 10 شهرستان خراسان رضوی خبر داد و گفت: این بارشها تا عصر امروز ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار بجستان از کاهش روند بستری بیماران مبتلا به کووید 19 در این شهرستان خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- برف در مشهد و کلات به زمین نشست و باران 15 شهرستان خراسان رضوی را فراگرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - محدودیت های کرونایی در خراسان رضوی در حالی آغاز شده که علاوه بر شهر مشهد، 13 شهرستان در وضعیت قرمز هستند، به نظر می رسد مردم مشهد در اولین روز محدودیت ها را به خوبی رعایت کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: شب گذشته تاکنون بارش باران و برف در 9 شهرستان استان گزارش شده است که بیشترین آن مربوط به قوچان با حدود سه میلی متر بوده است و در شهر کلات این بارشها به صورت برف رخ داده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: در سال زراعی جاری سه هزار کیلو گرم زعفران از سطح 850 هکتار مزارع این شهرستان خراسان رضوی برداشت شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس تعزیرات حکومتی شهرستان بینالود گفت: 35 تن ذرت و نهاده دامی خارج از شبکه عرضه در شهر طرقبه این شهرستان خراسان رضوی کشف شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مسوول کارگروه اطلاع رسانی قرارگاه مقابله با کرونا در خراسان رضوی گفت: همه شهرستان های خراسان رضوی به جز سه شهرستان در حالت قرمز کرونایی قرار دارند.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه دائمی شورای همیاران آب استان خراسان رضوی گفت: برای نظارت بر عملکرد سازمان های درگیر در طرح سازگاری با کم آبی گروه های نظارتی در 30 شهرستان تشکیل می شود که تاکنون 19 شهرستان فعال شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بردسکن با اشاره به وجود یک اداره تعزیرات حکومتی برای 5 شهرستان خراسان رضوی، خواستار مستقل کردن اداره تعزیرات حکومتی در بردسکن شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان – مسئولان قضایی در شهرستان های نیشابور، فریمان، تایباد و خواف استان خراسان رضوی با حضور معاون قضایی رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی معارفه شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- بارشهای برف و باران از دیروز (جمعه) تاکنون در 13 شهرستان استان خراسان رضوی گزارش شده است.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی شبانه روز گذشته در 20 شهر این استان بارش باران گزارش شده است که بیشترین میزان مربوط به ریوش با 11،8 میلیمتر است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: از شب گذشته ایستگاه های هواشناسی 18 شهرستان خراسان رضوی بارش باران را گزارش کرده اند که در این میان دو سانتیمتر برف هم در قوچان باریده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱    
مشاغل غیر ضروری در مشهد و 28 شهرستان خراسان رضوی تعطیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۴۲    
مشهد- ایرنا- عضو شورای اسلامی استان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر از 29 شهرستان خراسان رضوی که طی انتخابات گذشته، شوراهای شهرستانی داشته اند فقط چهار شهرستان شورای فعال دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی در جلسه امروز ستاد مقابله با کرونای خراسان رضوی بر اجرای طرح تعطیلی همه مشاغل به جز گروه شغلی یک از ساعت 18 در مشهد و 28 شهرستان استان از تاریخ 20 آبان تا تاریخ 20 آذر 99 به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی از بارش باران در 10 شهرستان استان خراسان رضوی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: بیشترین میزان بارش در مشهد با حدود پنج میلیمتر روی داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول کارگروه اطلاع رسانی مقابله با بیماری کرونا در خراسان رضوی با بیان اینکه آمار مبتلایان و بستری شدگان کرونا در این استان نسبت به ابتدای مهر ماه دو برابر شده، از وضعیت بحرانی و سیاه کرونایی در هفت شهرستان خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول کمیته اطلاع رسانی بیماری کرونا در استان خراسان رضوی گفت: هم اکنون هشت شهرستان این استان در وضعیت سیاه کرونایی قرار دارند و تعداد مبتلایان و فوتیهای آنان در حال افزایش است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۵    
با افزایش تعدادفوتی ها، مبتلایان به کرونا و بستری ها در شهرستان های نیشابور، سبزوار، کاشمر، تربت حیدریه، گناباد، خواف، ششتمد و درگز این شهرستان ها، در وضعیت سیاه کرونایی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر روابط عمومی علوم پزشکی مشهد گفت:کرونا وضعیت 8 شهرستان خراسان رضوی را سیاه کرد و مدارس 24 شهرستان را نیز تعطیل کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مدارس شهرستان مشهد و 22 شهرستان دیگر این استان که دارای وضعیت قرمز ناشی از شیوع کرونا هستند از17 تا 22 آبان ماه برای مدت یک هفته دیگر تعطیل است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: مدارس شهرستان مشهد و 21 شهرستان دیگر این استان که دارای وضعیت قرمز ناشی از شیوع کرونا هستند تا 15 آبان ماه جاری برای مدت یک هفته تعطیل است.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کرونا، آموزش حضوری در مدارس مشهد و شهرستان های با وضعیت قرمز در خراسان رضوی را تعطیل کرد. کرونا، آموزش حضوری در مدارس مشهد و شهرستان های با وضعیت قرمز در خراسان رضوی را تعطیل کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بر اساس تصمیم ستاد شهرستانی مقابله با کرونا و تایید ستاد استانی، تعطیلی مدارس شهرستانهای تربت حیدریه، کاشمر و درگز با هدف کاهش و مهار شیوع و انتقال ویروس کرونا یک هفته دیگر تمدید شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۹    
رزمی گفت: بیش از 3 میلیون از جمعیت خراسان رضوی تحت پوشش خدمات بیمه سلامت قرار دارند که 60 درصد آنها در روستاها سکونت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- زنان بارداری که دچار سوءتغذیه هستند در شش شهرستان خراسان رضوی در قالب طرحی با عنوان "طعم مهربانی" زیرپوشش حمایت ویژه شورای مشارکتهای زنان مجمع خیران سلامت این استان قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۲    
تربت حیدریه- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان مه ولات از فزایش شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان خراسان رضوی خبر داد و گفت: این شهرستان در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بر اساس تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا مدارس شهرستانهای تربت حیدریه، سبزوار، گناباد و کاشمر در این استان طی هفته آتی تعطیل اعلام شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با گسترش شیوع ویروس کرونا مدارس چهار شهرستان خراسان رضوی به مدت یک هفته تعطیل شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
با اعلام اعمال محدودیت های جدید در پنج شهرستان به دلیل شیوع و اوج گیری بیماری کرونا، تعطیلی یک هفته ای مدارس چهار شهرستان در خراسان رضوی به صورت رسمی اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه وضعیت قرمز کرونا ، محدودیت های جدید در 5 شهرستان خراسان رضوی از اواخر مهر اعمال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی مه ولات از تولید و استحصال 78 تن گوشت قرمز سالم و بهداشتی از ابتدای امسال تاکنون در کشتارگاه های دام این شهرستان خراسان رضوی خبر داد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در پنج شهرستان نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، گناباد و کاشمر 13 محدودیت جدید از 29 مهرماه اعمال می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره بردرای توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از شناسایی و قطع 201 فقره انشعاب غیرمجاز آب در شش شهرستان این استان در نیمه نخست امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های پاییزی تاکنون در هشت شهرستان این استان گزارش شده که بیشترین آن با حدود چهار میلیمتر در سرخس بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نخستین باران پاییزی طی 24 ساعت گذشته 11 شهرستان استان خراسان رضوی را فراگرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۲    
تربت حیدریه- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) رشتخوار از توزیع سه هزار و 500 سبد غذایی بین مددجویان زیرپوشش این نهاد در دو بخش مرکزی و جنگل این شهرستان خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۷    
مشهد- ایرنا- فرمانداران سه شهرستان خراسان رضوی و شهرداران سه شهر این استان روز دوشنبه از طریق سامانه ارتباط مردمی سامد، پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در 47 پایگاه نماز جمعه خراسان رضوی اقامه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال تاکنون پایش و عارضه یابی 132 واحد تولیدی در هفت شهرستان خراسان رضوی توسط کلینیک صنعت انجام گرفته که نتیجه آن تعریف 24 پروژه بهبود و معرفی 108 واحد به کارگروه های تخصصی مشاوره بوده است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۷    
مسؤول دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نماز جمعه به جز شهرستان های مشهد، گناباد، کاخک، سبزوار، ششتمد و روداب در سایر مناطق استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مشکلات پروژه های اقتصادی و عمرانی 9 شهرستان خراسان رضوی روز سه شنبه طی ملاقات حضوری فرمانداران آنها با استاندار بررسی و راهکارهای لازم برای حل آنها اتخاذ شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته دولت با افتتاح چندین پروژه، وضعیت تامین آب شهروندان و روستائیان شهرستان های چناران، بردسکن، باخرز و نیشابور بهبود یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۰    
گروه استان ها-رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: آمار صادرات کالاهای صنعتی از جنوبی ترین شهرستان خراسان رضوی به میزان 1600 تن و به ارزش تقریبی 285000 است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در 31 پایگاه و 22 شهرستان اقامه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دوّمین روز از رقابت داوطلبان ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از صبح امروز در 22 شهرستان خراسان رضوی آغاز شد.