سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۱۳:۰۱Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خوشاب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دشت خوشاب سربیشه پر از امید، آبادانی و رونق شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی خوشاب، گفت: کشتارگاه سنتی دام شهر سلطان آباد، محل ذبح بهداشتی دام شهر مشکان و نوده انقلاب در روز عید قربان از ساعت 7 صبح فعال و آماده ارائه خدمات بهداشتی به نیکو کاران شهرستان، خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- امام جمعه خوشاب گفت: مسوولان وزارت نیرو برای ناترازی انرژی تدابیری بیاندیشند تا هر چه زودتر مشکلات کشاورزان حل شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: در پی نگرانی برخی مسئولین و بهره برداران شهرستان مبنی بر تأثیرگذاری دستگاه های ضد تگرگ نصب شده بر میزان بارش سایر مناطق، موضوع به صورت ویژه مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت و مشخص شد تأثیری بر میزان بارش ندارند.
برنامه ها و فعالیت های متنوع فرهنگی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد در کتابخانه های عمومی امامزاده شعیب(ع) سبزوار، شهید علیپور یونسی بجستان، شهید بهشتی تربت حیدریه و ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن و خوشاب خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- مانور هشدار غرق شدگی در استخرهای کشاورزی توسط جهاد کشاورزی خوشاب برای پیشگیری از حوادث و آمادگی نیروهای امدادی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- ابراهیم رودسرابی، مدیر جهاد کشاورزی خوشاب با اشاره به 120 استخر کشاورزی مجاز و غیر مجاز در خوشاب گفت: 30 درصد استخرهای کشاورزی ایمن هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار - ایرنا - نخستین مانور هشدار غرق شدگی با رویکرد ایمن سازی استخرهای کشاورزی و با هدف کاهش حوادث و هزینه ها، روز چهارشنبه با حضور فرماندار و روسای دستگاه های اجرایی خوشاب در این شهرستان غربی خراسان رضوی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۵    
امام جمعه شهرستان خوشاب در مراسمی که با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا برگزار شده بود گفت: شهید رئیسی در خدمت به مردم تمامی نصاب های جهانی را جابجا کرد
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی خوشاب از اختصاص 65 میلیارد ریال تسهیلات برای خرید فناوری های نوین در بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- امام جمعه خوشاب با تاکید بر استفاده از کلاس های تعلیم و تربیت قرآن در سلطان آباد گفت: یکی از برکات قرآن در شهرستان خوشاب فعالیت مراکز و جلسات قرآنی است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۶    
در دیدارهایی که با خانواده های شهدای شهرستان خوشاب انجام گرفت، مسئول ایثارگران قرارگاه منطقه ای شمال شرق ارتش، خانواده شهدا را ذخایر معنوی کشورمان عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی خوشاب از به صدا درآمدن آژیر خطر غرق شدگی در روزهای گرم از جمله در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به محدودیت های منابع آبی خوشاب، احداث و توسعه گلخانه ها باید با سرعت بیشتری گسترش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان خوشاب گفت: 106 استخر کشاورزی در این شهرستان غربی خراسان رضوی شناسایی شده که امسال در آستانه فصل گرما، کارشناسان بهداشت حرفه ای تمام آن ها را مورد بازدید و بررسی قرار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- امام جمعه خوشاب با تاکید بر مشارکت حداکثری مردمی در انتخابات گفت: از سیاه نمایی و تخریب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خودداری شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن دوستداران میراث فرهنگی ایذه از ساخت وسازهای غیرمجاز در عرصه و حریم کوشک نورآباد این شهرستان خبر داد. فرامرز خوشاب در خصوص وضعیت عرصه و حریم کوشک نورآباد گفت: برخی افراد بخشی از عرصه و حریم کوشک را تملک کردند و به صورت خودسرانه دیوارکشی انجام دادند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۹    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار خوشاب نصب پنل های خورشیدی را راهی برای جلوگیری از خاموشی و قطع برق چاه موتورها دانست.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۰    
در پی حادثه تلخ و جانسور شهادت خادم جمهور و هیئت همراه، مردم ولایت مدار و بصیر شهرستان خوشاب در شهرها و روستاهای این شهرستان به سوگواری و عزاداری پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خوشاب- در این فیلم رکاب زدن دوچرخه سوار در جاده خوشاب به مناسبت دهه کرامت را مشاهده می کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۴    
خوشاب- بارش شدید تگرگ عصر جمعه در سلطان آباد مرکز شهرستان خوشاب منجر به کاهش دید رانندگان در جاده بین المللی خوشاب-سبزوار و توقف خودروها در جاده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سیل، طوفان، و تگرگ به بخش کشاورزی شهرستان خوشاب 31 میلیارد تومان خسارت واردکرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: گل محمدی بهترین جایگزین برای محصولات پرمصرف آبی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
آتش سوزی مخزن قیر کارخانه آسفالت در مسیر جاده سبزوار - خوشاب با تلاش آتش نشانان مهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار - ایرنا - مسوول روابط عمومی آتش نشانی سبزوار گفت: آتش سوزی مخزن قیر کارخانه آسفالت این شهر در مسیر جاده سبزوار - خوشاب با تلاش آتش نشانان مهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا - "فاطمه عروجی" نایب قهرمان کاراته بانوان آسیا روز دوشنبه هنگام ورود به شهر "سلطان آباد"، مرکز شهرستان خوشاب در غرب خراسان رضوی، مورد استقبال شماری از مردم، مسوولان و ورزش دوستان زادگاه خود قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: کشاورزان این شهرستان امسال 2000 تن گندم مازاد بر نیاز دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- همزمان با روز دختر و به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) سرود بچه های آسمان در سلطان آباد مرکز شهرستان خوشاب اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۹    
خوشاب- امام جمعه خوشاب به مشکلات حل نشده جاده سبزوار- خوشاب- قوچان اشاره کرد و گفت: مردم خیلی به ما انتقاد می کنند و از وضعیت جاده گلایه دارند ولی از دست ما به جز گفتن مشکل، کاری بر نمی آید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وقوع یک حادثه واژگونی خودرو در غرب سبزوار و یک تصادف در مسیر این شهرستان با شهرستان "خوشاب" خراسان رضوی به آسیب دیدگی هشت نفر از سرنشینان این خودروها انجامید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اثر برخورد یک کامیون با یک دستگاه پراید در محور خوشاب به سبزوار 4 نفر مصدوم شدند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع کارگری از مرگ یک کارگر کشاورز در مزارع خوشاب استان خراسان رضوی به علت گیر کردن پوشش گردن وی در دستگاه میل گاردان تراکتور خبر دادند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مسوول آتش نشانی شهرداری سلطان آباد، مرکز شهرستان خوشاب گفت: یک کشاورز در این شهرستان خراسان رضوی هنگام سمپاشی کشتزار خود، بر اثر سقوط روی گاردان تراکتور جان باخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مطالعه احداث خوشاب ها برای جمع آوری آب های سطحی در بخش بزرگ پسکوه سیستان و بلوچستان، آغاز شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب در جلسه ای که برای هماهنگی اجرای طرح تولید محصول سبز با برق سبز نصب نیروگاه خورشیدی در محل چاه ها را نیز از جمله راهکار های رفع ناترازی و همچنین منبعی برای درآمد مالکان چاه ها دانست و بر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۴    
خوشاب- رییس اداره ورزش و جوانان خوشاب گفت: دختر نوجوان ورزشکار اعزامی از خوشاب با کسب مقام دومی مسابقات کاراته اسیایی ازبکستان برای اولین بار در تاریخ غرب خراسان تاریخ ساز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فاطمه عروجی دختر کاراته کای شهرستان خوشاب توانست یکی از سه عنوان قهرمانی (نائب قهرمانی) مسابقات کاراته تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی ایران در مسابقات آسیای مرکزی 2024 را کسب کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۶    
خوشاب- در پی بارش باران و لغزندگی جاده یکی از تریلی های ترکیه در کمربندی محور مشکان که جاده مواصلاتی و بین المللی خوشاب-دوغایی است و معروف به جاده مرگ شده واژگون شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۳    
خوشاب- در پی بارندگی از شب گذشته تاکنون در روستای نوروزی از توابع شهرستان خوشاب سیل جاری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- امام جمعه خوشاب گفت: سند تحول بنیادین نصیحت نیست، مجموعه اقدامات برای خوشبختی فرزندان است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۵۷    
همایش دوچرخه سواری همگانی گرامیداشت هفته مقام معلم، هفته عقیدتی سیاسی و گرامیداشت هفته کار و کارگر در شهرستان خوشاب با حضور گسترده علاقمندان به این رشته ورزشی با نشاط برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۱    
سبزوار- ایرنا- فرماندار شهرستان خوشاب خراسان رضوی گفت: نبود پیوست رسانه ای یکی از بزرگترین خسارت ها برای طرح های عمرانی است و اجرای طرح را با مشکل مواجه می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خوشاب- امام جمعه شهرستان خوشاب به همراه فرماندار این شهرستان همزمان با هفته کار و کارگر از کارگران یک مجموعه تولیدی تقدیر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶    
خوشاب- فرماندار خوشاب گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و حمایت از بیش 200 کارگاه تولیدی در خوشاب این شهرستان در حال تبدیل به قطب سراجی های خراسان است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرتا - مدیر جهاد کشاورزی "خوشاب" گفت: روی آوردن به تک کشتی محصول پسته، با وجود تنوع کیفی منابع آب و خاک در این شهرستان غربی خراسان رضوی، تهدیدی برای کشاورزی این منطقه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: طی سال های گذشته به دلیل خشکسالی و شرایط اقتصادی، تعداد زیادی از واحدهای تولیدی بویژه در زمینه دام و طیور غیرفعال و یا نیمه فعال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: کشت غیراصولی محصول پسته و عدم رعایت موارد مذکور در مناطق مختلف شهرستان طی سالیان گذشته خسارت جبران ناپذیری را به بهره برداران وارد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آمار رشد جمعیت مطابق استاندارد ها دو و نیم درصد است که این رقم در شهرستان خوشاب حدود 2 درصد است.