جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۴۸Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خوشاب»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت: باغداران خوشاب در استان خراسان رضوی امسال هشت هزار و 500 تن پسته خشک برداشت کردند که از این میزان افزون بر 40 درصد آن صادر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تبلیغات اسلامی خوشاب گفت: مبلغ 27میلیون تومان کمک نقدی وغیر نقدی مردمی برای پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان جمع آوری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۰    
رئیس شبکه دامپزشکی خوشاب گفت: با توجه به همزمانی فصل سرما و زایش در دام ها، دامداران نکات ضروری را رعایت کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس بر لزوم تاسیس شعبه بانک سپه در شهرستان های خوشاب و منطقه روداب تاکید کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی، درباره گرانی خودرو، گفت: در حال حاضر حاشیه ی بازار عجیب و غریبی در حوزه خودرو ایجاد شده که غیرمنطقی است و بیانگر وجود تقاضای کاذب است زیرا تولید کنونی می تواند نیاز بازار را تامین کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار همزمان با هفته بسیج گروه جهادی روستای شیرخان در شهرستان خوشاب اقدام به ساخت و تکمیل خانه محرومان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۵    
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج خوشاب گفت: " بسیج پیشرو درخدمت و امیدآفرین " با رویکرد نهضت خدمت خالصانه و مومنانه شعار هفته بسیج امسال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۱    
ئیس تبلیغات اسلامی خوشاب گفت: با توجه به کاهش ذخایر خونی با اهدای خون خود، زندگی را به همنوعان خواهید بخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۱    
چند روزی است، که تخریب و دست اندازی به منابع طبیعی در منطقه رودخانه دره یام خوشاب سبب نگرانی فعالان محیط زیست و مردم به عنوان صاحبان اصلی منابع طبیعی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مر حله دوم طرح ایمن سازی طیور بومی شهرستان علیه بیماری نیوکاسل به صورت صد درصد رایگان انجام می شود .
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۵    
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس گفت: اگر شفافیت و همچنین برخورد با فساد در دستگاه های مختلف صورت پذیرد اعتماد مردم به سیستم اداری جلب می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: در سال زراعی جاری سه هزار کیلو گرم زعفران از سطح 850 هکتار مزارع این شهرستان خراسان رضوی برداشت شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۱    
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس گفت: ضرورت دارد محرومیت زدایی مهمترین اولویت فعالیت جوانان سبزوار قرار گیرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۳    
تخریب و دست اندازی به منابع طبیعی در منطقه رودخانه دره یام خوشاب سبب نگرانی فعالان محیط زیست و مردم به عنوان صاحبان اصلی منابع طبیعی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: با توجه به شیوع کرونا و افزایش مبتلایان به بیماری کووید 19 این شهرستان نیز از این نظر در وضعیت قرمز قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۰    
آیین چند صدساله شیره پزی خوشاب میراث ماندگار و باارزش مردم این دیار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۵    
آیین چند صدساله شیره پزی خوشاب میراث ماندگار و باارزش مردم این دیار است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۲    
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، داورزن، خوشاب و ششتمد در مجلس خواستار تامین اعتبار لازم جهت احداث بند خاکی دره یام سبزوار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۰    
پویش هر خانه یک مسجد همزمان با ایام کرونایی از سوی دانش آموزان شهرستان خوشاب در حال اجراست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار رئیس دادگستری خوشاب گفت: ضابطین قضایی و صاحبان قلم نقش مهمی برای کمک به حل مشکلات و ایجاد اعتماد بین مردم دارند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۶    
گروه استان ها – خراسان رضوی - فرمانده انتظامی خوشاب از برخورد یک دستگاه خودرو پژو405 با پژو آردی با یک کشته و 3 مصدوم در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بر اثر برخورد شدید یک دستگاه پژو405 با یک دستگاه پژو آردی در مسیر جاده خوشاب به فیروزه، یک نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار - مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: تصادف دو خودرو در خوشاب یک کشته و 4 مجروح برجای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار رئیس کمیته امداد خوشاب گفت: خیرین شهرستان خوشاب در پی اجرای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب با تهیه 260 بسته معیشتی، به نیازمندان این شهرستان کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۶    
یک واحد پروتئینی متخلف در خوشاب به علت تخلفات بهداشتی پلمپ شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سبزوار در مجلس بابیان اینکه اختصاص وام اشتغال زایی به جوانان با پیگیری نمایندگان توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در دستورکار قرار دارد، گفت: توسعه صنعت کشاورزی خوشاب نیازمند توسعه صنایع تبدیلی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۵    
پویش من محمد را دوست دارم در پی اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) از سوی بسیج دانش آموزی سپاه خوشاب در این شهرستان راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۱    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در مورد نبود سوخت در روستای علیک شهرستان خوشاب در استان خراسان رضوی توضیح داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: به منظور مقابله با شیوه ویروس همه گیر کرونا 50 هزار بسته بهداشتی از محل عواید موقوفات به نیازمندان در سطح شهرستانهای خوشاب و سبزورار اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب در غرب خراسان رضوی گفت: گردش مالی تولید، فرآوری و فروش محصول پسته در این شهرستان از 12 هزار و 600 میلیارد ریال گذشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۶    
خوشاب شهردار سلطان آباد از سال 93 درباره وقوع سیلاب در سلطان آباد هشدار می دهد اما به ادعای وی، تاکنون هیچ مسئولی جواب نامه های او را نداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۹    
خوشاب یکی از تعزیه خوان های قدیمی با سابقه نیم قرن فعالیت در هنر تعزیه و شبیه خوانی گفت: امروزه برخی از تعزیه خوانی ها تجاری شده و افراد کمی با عشق و علاقه اجرا می کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: این منطقه آماده همکاری برای تامین سوخت کارگاه های تولیدی روستای علیک می باشد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در راستای اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیکی سوخت با فرماندار خوشاب دیدار و گفتگو کرد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۹    
خوشاب نبود سوخت نفت و گازوئیل به دلیل گازرسانی در روستاهای خوشاب و جلوگیری از جمع آوری هیزم توسط منابع طبیعی، باعث شد بسیاری از روستائیان در تولید شیره انگور با مشکلاتی مواجه شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۴    
سبزوار- ایرنا- مدیرآموزش و پرورش خوشاب در استان خراسان رضوی گفت: افزون بر 95 درصد سامانه گرمایش مدارس این شهرستان به تجهیزات استاندارد پکیج، رادیاتور و موتورخانه مرکزی مجهز است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۶    
شرکت تولیدی بازرگانی الماس کویر خوشاب جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم روستای علیک از توابع شهرستان خوشاب استان خراسان رضوی به دلیل نبود نفت و گاز در این روستا با مشکلات فراوانی روبرو هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۵۱    
فرماندار خوشاب گفت: اعتبار ساخت 30 واحد مسکونی و 20 جهیزیه برای دره یام و بلوک تکاب انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خوشاب در استان خراسان رضوی گفت: با پایان فصل برداشت 28 هزار تن پسته تر در این شهرستان برداشت شد که این میزان نسبت به سال گذشته حدود چهار هزار تن بیشتر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: از آغاز بازگشایی مدارس در پانزدهم شهریور ماه امسال تاکنون 57 دانش آموز و معلم در شهرستان های سبزوار، جوین، داورزن، جغتای، خوشاب و ششتمد به ویروس کرونا مبتلا شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: کلینیک بیماران تنفسی و کووید 19 در مرکز آموزشی درمانی واسعی این شهر ویژه شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، داورزن، خوشاب و ششتمد راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۰    
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی خوشاب در استان خراسان رضوی گفت: این شهرستان یکی از قطب های تولید پسته استان به شمار می رود لذا توسعه صنایع فرآوری نیاز اساسی پسته کاران این خطه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در مسیر تولید و اشتغال منتظر مقررات و بخشنامه ها نمانند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سلطان آباد خوشاب با اشاره به اهمیت تجهیزات در عملیات آتش نشانی گفت: این شهرستان 38 هزار نفری خودرو سنگین اطفای حریق ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۳    
سبزوار- ایرنا- باغداران خوشاب در استان خراسان رضوی امسال 28 هزار تن پسته تر از هفت هزار و 200 هکتار باغ بارور این شهرستان برداشت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۶    
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی خوشاب گفت: گرانی 5 تا 10 برابری کود شیمیایی، تولید گندم در خوشاب را با تهدید روبرو کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۷    
فرمانده سپاه خوشاب گفت: از ابتدای امسال در مجموع 4مرحله 200 سری جهیزیه به ارزش بیش از 3میلیارد تومان به نوعروسان خوشابی اهدا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۱    
سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: خودباوری و خوداتکایی امروز جامعه که منجر به حل مشکلات شده مرهون فرهنگ دفاع مقدس است.