یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۳۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «تربت حیدریه»

باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار تربت حیدریه گفت: هیچگونه کمبودی در توزیع و تهیه نان در سطح شهرستان نداریم و مردم به این شایعات توجه نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
مسؤل اداره شیلات جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت: 48هزار قطعه بچه ماهیان گرمابی در 45 واحد استخر ذخیره کشاورزی این شهرستان رها سازی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۵    
زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: امکان دریافت وام برای خریداران عمده زعفران فراهم است، اما شورای ملی زعفران به تعهداتش عمل نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- مسوول پست دامپزشکی بخش رخ تربت حیدریه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 302 هزار و 345 راس دام سبک و سنگین در برابر بیماری شاربن (سیاه زخم) واکسینه شدند که 294 هزار و 730 راس آنها دام سبک بودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی از مزارع زعفران در شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی در اعتراض به قیمت پایین خرید طلای سرخ از کشاورز در این منطقه تبدیل به چراگاه گوسفندان شده است.
داود عربعلی معاون مدیر عملیات وفرمانده بسیج شرکت ملی پخش ضمن بازدید وبررسی عملکرد واحدهای عملیاتی ونواحی تابعه منطقه تربت حیدریه با اعضای شورای پایگاه بسیج آیت الله کاشانی این منطقه دیدار وگفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- اعضای اهدایی بیمار مرگ مغزی ساکن تربت حیدریه به 6 بیمار نیازمند عضو حیاتی دوباره بخشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
جان بابایی در حاشیه بازدید از بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی تربت حیدریه گفت: تجهیزات آزمایشگاهی و ظرفیت کیت های تشخیصی کرونا در تربت حیدریه افزایش خواهد یافت تا روند شناسایی بیماران سرعت بیشتری پیدا کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سلامت تازه ترین ها، قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: از ابتدای مواجهه با بحران کرونا تاکنون 2 هزار تخت مراقبت های ویژه به مجموع تخت های موجود در کشور افزوده شده و تا پایان سال جاری 2 هزار تخت دیگر نیز افزوده خواهد شد. ...
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از بیمارستان آموزشی درمانی نهم دی تربت حیدریه از افزوده شدن 80 تخت به مجموع تخت های این مرکز ظرف یک هفته آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۲۰    
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار شهرستان تربت حیدریه گفت: در سفر معاون وزیر بهداشت به این شهرستان تعداد 80 تخت بخش مراقیت های ویژه(آی.سی.یو) به بیمارستان نهم دی این شهر تعلق می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- به مناسبت هفته نیروی انتظامی، نمایشگاه دستاوردهای مشترک نیروی انتظامی و یگان حفاظت میراث فرهنگی تربت حیدریه روز پنجشنبه در مجموعه تاریخی رباط طبسی این شهر برپا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- یک باشگاه سوارکاری و یک مدرسه کشتی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش روز پنجشنبه در تربت حیدریه به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه از برگزاری نمایشگاه دستاورد های نیروی انتظامی و میراث فرهنگی باهدف نمایش تلاش ها و نمونه هایی از کشفیات یگان حفاظت میراث فرهنگی در سال 1399 در هفته نیروی انتظامی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۶    
با مصوبه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان تربت حیدریه به دلیل وضعیت همه گیری کرونا مدارس این شهرستان تربت حیدریه به مدت یک هفته تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۸    
تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه از به صدا درآمدن آژیر قرمز کرونا و اعمال محدودیت های جدید در پی موج سوم بیماری کووید 19 و افزایش شمار مبتلایان به این بیماری در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰    
جمعی از مسئولان هیئت های ورزشی و ورزشکاران تربت حیدریه با حضور در مرکز انتقال خون این شهرستان در طرح نذر خون شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی تربت حیدریه گفت: هزار و 390 کیلوگرم آلایش خوراکی دام (کله پاچه) منجمد فاقد هویت توسط بازرسان این اداره کشف و با معدوم سازی از چرخه مصرف خارج شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به تکمیل گنجایش تختهای بخش آی. سی. یو این شهرستان اشاره و بیان کرد: در صورت تداوم افزایش آمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا، تربت حیدریه با کمبود تخت و تجهیزات پزشکی مواجه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به تکمیل گنجایش تختهای بخش آی. سی. یو این شهرستان اشاره و بیان کرد: در صورت تداوم افزایش آمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا، تربت حیدریه با کمبود تخت و تجهیزات پزشکی مواجه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: با جذب 6 پزشک متخصص مقیم، کادر تخصصی بیمارستان شهرستان مه ولات در جنوب غرب خراسان رضوی از پنج نفر به 11 نفر افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره غله و خدمات بازرگانی تربت حیدریه با تکذیب گران شدن نان در این شهرستان گفت: هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد واحدهای خبازی دولتی و نیمه دولتی شهرستان اعمال نشده و کمبودی نیز در حوزه گندم و آرد وجود ندارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹    
کار برداشت زعفران از 90 هزار هکتار اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شده و این روز ها محور مواصلاتی تربت حیدریه به زاوه بعنوان قطب تولید زعفران جهان رنگ طلای سرخ را به خود گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۶    
تربت حیدریه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بخش رخ تربت حیدریه در جنوب خراسان رضوی به تولید ذرت علوفه ای به عنوان یکی از مهمترین نهاده های مورد نیاز دامپروری در این شهرستان اشاره و پیش بینی کرد: حجم برداشت امسال این محصول در مقایسه با پارسال 200 درصد بیشتر خواهد بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۲    
سرهنگ علی اکبر کیانی با بیان اینکه مجموع جرایم فضای مجازی در این شهرستان نسبت به مدت مشابه پارسال 6 درصد کاهش داشته، افزود: این در حالی است که در این مدت جرایم مالی و اقتصادی این حوزه 7 درصد افزایش یافته است
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله زاده با بیان اینکه کشاورزان تربت حیدریه در شش ماهه نخست امسال 17 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند، افزود: این میزان پرداختی نسبت به مدت مشابه پارسال 50 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی بخش رخ شهرستان تربت حیدریه از آغاز برداشت سیب زمینی از سطح هزار و 560 هکتار مزارع کشاورزی این بخش خبرداد و گفت: پیش بینی می شود تا پایان فصل برداشت بیش از 70 هزار تن از این محصول برداشت و روانه بازار مصرف شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شیبانی با بیان اینکه برداشت ذرت علوفه ای از سطح 300 هکتار از اراضی بخش رخ آغاز شده است که کشت این محصول نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته، گفت:بیش از 15 هزار تن ذرت علوفه ای از مزارع بخش رخ تربت حیدریه برداشت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- هنر خوشنویسی از جمله هنرهای اصیل ایرانی است که در هر گوشه از این سرزمین کهن پارسی، رد پایش یافت می شود، از 21 تا 28 مهرماه نیز که به عنوان هفته خوشنویسی نامگذاری شده بهانه خوبی برای معرفی 500 سال هنر خوشنویسی در شهرستان تربت حیدریه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۴    
گروه استان ها- فرمانده انتظامی تربت حیدریه از کشف قریب به دو تن مواد مخدر از ابتدای امسال در شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- فرمانده انتظامی تربت حیدریه میزان کشفیات انواع موادمخدر را در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون 2 تن اعلام کرد و گفت: این مقدار نسبت به مدت مشابه پارسال 52 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه از راه اندازی بزرگترین بازارچه فروش زعفران کشور در آستانه فصل برداشت این محصول در نزدیکی پایانه مسافربری این شهرستان خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: اعتباری برای توسعه بیشتر دانشگاه ها هزینه نخواهد شد و این اعتبار به گسترش واحدهای فن آور و مراکز نوآوری اختصاص می یابد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۴    
با توجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا، انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه 29 مهرماه به صورت مجازی برگزار می شود.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اشاره: دکتر غلام عباس توسلی، جامعه شناس برجسته ایرانی، مؤلف بیش از 20 کتاب در حوزه علوم اجتماعی و از اعضای نهضت آزادی ایران درگذشت. غلام عباس توسلی استاد دانشگاه تهران روز 25 مهرماه 1399 مصادف با 28 صفر در سن 85 سالگی دار فانی را وداع گفت و دوستدارانش را غمگین و به دیار معبود شتافت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
زنگنه، نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس، با انتقاد از وضعیت خرید زعفران از کشاورزان، گفت: کسانی که زعفران را زیر قیمت کف از زعفرانکار می خرند و با دلار 32 هزار تومان صادر می کنند، به کشاورز و تولید کشور خیانت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر سازمان حمل ونقل شهرداری تربت حیدریه گفت: بزرگترین بازار خرید و فروش گل زعفران در این شهرستان آغاز به کار کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رضایی مجموع ورزشکاران بیمه شده در تربت حیدریه را هفت هزار و 920 نفر اعلام کرد و گفت:با اضافه شدن هیئت گلف و قایقرانی، مجموع هیئت های این شهرستان به 45 عدد رسید که البته 35 هیات فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۴    
رییس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه با تاکید بر اینکه به روند انتصاب سرپرست هیأت فوتبال تربت حیدریه معترضیم، گفت: متاسفانه رییس هیأت فوتبال استان با نگاه شخصی به این مساله ورود کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت نامناسب جوی های آب در منطقه رضاشهر در شهرستان تربت حیدریه موجب گلایه شهروندان این منطقه شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۲    
هیئت ابوالفضلی تربت حیدریه در سال 1324 خورشیدی به عنوان نخستین هیت عزاداری برای سوگواری ایام سوگواری اربعین حسینی و مراسم عزای چهل و هشتم به صورت گروهی و همراه با سینه زنی به مشهد مقدس عزیمت و در حرم مطهر رضوی با برگزاری مراسم زنجیر زنی و سینه زنی به سوگ می نشینند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با ابراز نگرانی از روند صعودی بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این شهرستان، ساده انگاری و بی توجهی مردم به پروتکل های بهداشتی را علت اصلی این امر ذکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- نخستین کانون یادگیری و ترویجی افتخاری کشاورزی امروز طی مراسمی با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی و جمعی از مسوولان محلی در بخش رخ شهرستان تربت حیدریه به عنوان یکی از قطبهای کشاورزی واقع در جنوب این استان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۴    
تربت حیدریه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با بیان این که شمار مبتلایان به کرونا در جمعیت زیرپوشش این واحد دانشگاهی روند صعودی دارد نسبت به افزایش میزان موارد ابتلا، بستری و محدودیت های امکانات درمانی هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۷    
تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه با بیان این که از کارآفرینانی که قصد سرمایه گذاری در این منطقه را داشته باشند حمایت می شود گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۳    
مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید محمدرضا قانعی از شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس امروز در تربت حیدریه برگزار شد، مراسم تشییع و تدفین پیکر این شهید فردا در بردسکن برگزار می شود.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، اصلاح شیوه تخصیص ارز نیمایی برای اجرای تعهدات ارزی را یکی از اقدامات موثر در ساماندهی بازار ارز دانست. به گزارش پیام فوری ,محسن زنگنه در گفتگو با ایبِنا با بیان اینکه تحریم ها در بروز وضعیت فعلی در بازار ارز تاثیر چشمگیری داشته است ...