پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۶:۱۰Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تربت حیدریه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
تعدادی از فرهنگیان نیشابوری و تربت حیدریه ای با حضور در محل اداره آموزش و پرورش این شهرستان ها به پیگیری مطالبات قانونی خود پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: گزارش کالبدشکافی لاشه پلنگ پیدا شده در ارتفاعات حصار این شهرستان، سقوط از ارتفاع را علت مرگ این پلنگ عنوان می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۴    
در ایام ماه مبارک رمضان، 110 بسته کمک معیشتی توسط خیّران و خادمان قرارگاه جهادی شهید سلیمانی در روستا های کم برخوردار و حاشیه شهر تربت حیدریه توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۰    
تربت حیدریه- تربت حیدریه یکی از شهرهای استان خراسان رضوی و مرکز تولید زعفران جهان و هم چنین تولید ابریشم با افزون بر 350 جاذبه گردشگری و صنایع دستی در نوروز 1402 مسافران را به سوی خود فرا می خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بارش باران بهاری در بخش کدکن تربت حیدریه باعث وقوع سیل در رودخانه های فصلی این منطقه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۷    
فرماندار گناباد گفت:حدود 11 هزار نفر نیز از جاذبه های تاریخی و تفریحی ، قنات قصبه، روستای ریاب، موزه مردم شناسی و باستان شناسی گناباد بازدید داشته اند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۴    
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه گفت: آیین نوروزگاه تربت حیدریه با رویکرد گردشگری ادبی و رنگ و بوی رمضان برگزار شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: جوان سازی ناوگان حمل و نقل دستاورد دیگری از این شرکت در مسیر خدمت به مردم عزیز است که محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ششمین جشن نوروزگاه تربت حیدریه طی سالهای اخیر در مجموعه قطب الدین حیدر و رباط طبسی این شهرستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تربت حیدریه ،زاوه و مه ولات در جلسه شورای اداری تربت حیدریه گفت: در آخرین روز سال گذشته 350 میلیارد تومان برای حوزه انتخابیه جذب کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۵۲    
در راستای بهبود کیفیت خدمات، یک دستگاه موتورلانس به ناوگان خدماتی اورژانس 115 تربت حیدریه اضافه شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه از دیدار صمیمانه همکاران بخش دولتی و خصوصی شهرستان با دکتر زنگنه نماینده شهرستان تربت حیدریه، زاوه و مه ولات و نایب رئیس کمیسیون بودجه مجلس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سه کاروانسرای تاریخی شهرستان تربت حیدریه با تغییر کاربری، تاثیر زیادی در خدمات رسانی به مسافران و ماندگاری گردشگران نوروزی داشتند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه گفت: از مجموع 32 باب جایگاه سی ان جی حوزه عملیاتی منطقه تربت حیدریه، تعداد 29 جایگاه موفق به اخذ استاندارد 1401 شدند و با اقدامات انجام شده، سه جایگاه دیگر نیز در مراحل نهایی اخذ تأییدیه استاندارد سالانه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان تربت حیدریه با بناهای تاریخی و ییلاقات فراوان، پیشنهادی ویژه برای مسافران استان خراسان رضوی است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی تربت حیدریه؛ یک قلاده پلنگ که در کوه های حصار این شهرستان تلف شده بود توسط کارشناسان این شبکه جهت تشخیص علت مرگ کالبد گشایی گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه گفت: در 50 مسجد این شهرستان در ایام رمضان، جلسات قرائت قرآن و تفسیر همه روزه قبل و بعد افطار برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۷    
رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در طرح سلامت نوروزی 1402 از انجام 571 ماموریت تا صبح روز ششم فروردین ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه گفت: روزانه نزدیک به 2 هزار نفر زائر ایرانی و خارجی از خدمات طرح آرامش بهاری اوقاف در شهرستان تربت حیدریه بهره مند می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۵    
366 میلیون ریال بن خرید البسه و کفش میان خانواده های نیازمند در بخش رخ تربت حیدریه توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۰    
بیش از 6 تن مواد غذایی فاسد همزمان با نوروز در تربت حیدریه کشف و معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 5 هزار گردشگر به تربت حیدریه وارد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تربت حیدریه از پیدا شدن لاشه یک قلاده پلنگ در ارتفاعات روستای حصار شهرستان تربت حیدریه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه گفت: از 15 اسفند سال گذشته تا پایان دوم فروردین امسال، تعداد 91هزار گردشگر از جاذبه های تاریخی، طبیعی، مذهبی و تفریحی این شهرستان بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۹    
نرخ بالای سود تسهیلات بانک شهر به شهرداری تربت حیدریه، پیرامون اجرای بافت فرسوده واقع در خیابان آیت الله طالقانی بلای جان مدیریت شهری شده بود که بالاخره با استفاده از ظرفیت تبصره 5 و انعقاد تفاهم تهاتر و صدور پروانه قفل 12ساله بدهی شهرداری تربت حیدریه به بانک شهر باز و این بدهی چندصد میلیاردی تسویه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری تربت حیدریه گفت: وجود معادن غنی و متنوع این شهرستان را مستعد جذب ژئوتوریسم کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۱    
5 کیلومتر ابتدایی جاده چهار خطه در حوزه تربت حیدریه به سمت شهرستان خواف خراسان رضوی تکمیل شد و به تازگی مورد بهره برداری مسافران نوروزی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۵    
باغ ملی تربت حیدریه یکی از شاهکارهای باغبانان ایرانی در حالی 77 سالگی خود را با سرزندگی تجربه می کند که همچنان مامنی برای مسافران و زائران امام رضا علیه السلام است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی تربت حیدریه و زاوه از برگزاری آیین نوروزگاه درمحموعه تاریخی قطب الدین حیدر با رویکرد گردشگری ادبی و با حضور بیش از 50 شاعر و نویسنده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تربت حیدریه گفت: ناوگان حمل و پخش سوخت مایع در حوزه استانهای جنوب شرقی کشور با اختصاص 35 تریلر جدید به 314 تانکر افزایش یافت.
جوان سازی ناوگان حمل ونقل دستاورد دیگری از منطقه تربت حیدریه در مسیر خدمت به مردم عزیز بود که در سالروز ملی شدن صنعت نفت محقق گردید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۵    
مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: واحد های این جمعیت در ایام نوروز برای ارائه خدمات به زائران حرم رضوی و مسافران نوروزی در این منطقه در حال آماده باش هستند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رییس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار گفت: شامگاه شنبه شب، در برخورد سه دستگاه خودروی در حوالی علی آباد در محور رشتخوار به سمت تربت حیدریه هشت نفر کشته و مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تربت حیدریه سخنگوی ستاد طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از آماده باش 106 مرکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش این دانشگاه در ایام نوروز خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تربت حیدریه مسئول جذب مشارکت های مردمی آموزش و پرورش تربت حیدریه از حمایت 6 میلیارد ریالی خیرین در کمک به دانش آموزان نیازمند این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: برای ارایه خدمات به مسافران نوروزی، زایران و گردشگرانی که قصد عبور از این خطه به سمت مشهد را دارند، 2 پایگاه امداد و نجات و 2 پایگاه خدمات دهی به مسافران فعال شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۸    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه، یک انیمیشن با روایتی شنیدنی از تواضع فرمانده شهید عبدالحسین برونسی منتشر شده است. شهید عبدالحسین برونسی در سال 1321، در روستای گلبوی کدکن ، از توابع تربت حیدریه به دنیا آمد. از همان کودکی روحیه مبارزه با طاغوت را داشت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه دولت مجبور شد 75 هزار میلیارد تومان حقوق و دستمزد و یارانه های 300 و 400 هزار تومانی پرداخت کند، در 28 اسفند بودجه با کسری تقریبا در حد صفر بسته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۱    
750 میلیون لیتر فراوده نفتی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن امسال در این منطقه توزیع شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 14 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: سال 1401 را با کمترین کسری بودجه دولتی پشت سرگذاشتیم و با وجود اینکه امسال 75میلیارد تومان دستمزد داشتیم و یارانه های 300 و 400 هزار تومانی پرداخت شد؛ بودجه دولت با کسری صفر بسته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روند بیماران بستری و سرپایی مبتلا به بیماری کرونا در مجموعۀ تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دو برابر شده است.
ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی کدکن شهرستان تربت حیدریه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طرح انتقال آب از دریای عمان به شرق کشور اکنون در مسیر مشهد- تربت حیدریه وارد مرحله لوله گذاری شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
تربت حیدریه رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه از پیش بینی ورود 500 هزار نفر گردشگر به این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در شب چهارشنبه آخر سال آتش نشانان تربت حیدریه 47 ماموریت اطفای حریق در سطح شهر انجام دادند.
در راستای برقراری امکان اهدای خون برای تمامی مردمان شهرستان های مختلف استان خراسان رضوی و تقویت ذخایر خونی، تیم سیاری پایگاه انتقال خون تربت حیدریه در شهرستان بردسکن مستقر شد. ...
185دانش آموزان ،مدیران و معلمین آموزش و پروش تربت حیدریه در قالب8 اردوی راهیان پیشرفت از تاسیسات و عملیات منطقه شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی منطقه تربت حیدریه بازدید کردند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تربت حیدریه - سخنگوی ستاد طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در حوادث چهارشنبه سوری 17 نفر بر اثر بی احتیاطی و انفجار مواد محترقه، مصدوم و روانۀ بیمارستان شدند.
در 11ماهه گذشته با 14 درصد افزایش مصرف سوخت حوزه عملیاتی منطقه تربت حیدریه، نزدیک به 750 میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی با استفاده از 23هزار 437سرویس نفتکش در این منطقه توزیع و بیش از 526میلیون لیتر انواع فرآورده با استفاده از 17هزار 953 سرویس نفتکش به مناطق خراسان جنوبی و زاهدان ارسال گردید ...