چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۶:۰۴Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه شدگان»

نقدینه   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نقدینه - در راستای اجرای وظایف قانونی بیمه مرکزی مصرح در ماده 17 قانون تاسیس بیمه مرکزی و بیمه گری و با توجه به اهمیت رقابت پذیری و رعایت موازین فنی بیمه گری در بازار بیمه کشور ونظر به نتایج مثبت عملکرد کمیته نرخ گذاری بیمه های درمان حد نصاب تعداد بیمه شدگان قراردادهای بیمه درمان تکمیلی از 20 هزار ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام مدیرعامل تامین اجتماعی عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی فردا (نهم اسفند) به حساب آنها واریز می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام مدیرعامل تامین اجتماعی عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی فردا (نهم اسفند) به حساب آنها واریز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام مدیرعامل تامین اجتماعی عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی فردا (نهم اسفند) به حساب آنها واریز می شود.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۳۲    
ساعت 24 - چند ماهی است بخشی از هزینه داروهای جانبازان که تا پیش از این رایگان بوده، از آن ها گرفته می شود. این در حالی است که بیمه تکمیلی ایثارگران ادعا می کند: دریافت هر گونه مبلغ با این عنوان از بیمه شدگان تخلف است. حال مقصر کیست؟
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
چند ماهی است بخشی از هزینه داروهای جانبازان که تا پیش از این رایگان بوده، از آن ها گرفته می شود. این در حالی است که بیمه تکمیلی ایثارگران ادعا می کند: دریافت هر گونه مبلغ با این عنوان از بیمه شدگان تخلف است. حال مقصر کیست؟
سازمان بیمه سلامت ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۲    
مدیر کل بیمه سلامت مازندران گفت: رضایتمندی بیمه شدگان اولویت همه اهداف در بیمه سلامت است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات در روز 6 اسفند 1354 در صفحه اخبار داخلی خود به موضوعاتی از جمله: -اهدای دکترا افتخاری دانشگاه هاپکینز به شاهدخت اشرف پهلوی -برای بیمه شدگان شهرستان ها بخش کلیه مصنوعی دایر می شود -تدریس مسائل تنظیم خانواده به کارمندان دولت -نشان تاج مرحمتی شاهنشاه به چارلی چاپلین -تورهای اروپا آژانس ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی توفیقات و دستاوردهای سازمان تأمین اجتماعی در عرصه های مختلف ارائه خدمت به بیمه شدگان و بازنشستگان را مرهون تقویت نگاه و فعالیت های فرهنگی در این سازمان دانست و تأکید کرد: مقام معظم رهبری در پیامی که در یکی از سال های اخیر به اجلاس سراسری نماز داشتند ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
علی فرج زاده ها، مدیرکل فنی مهندسی سازمان تأمین اجتماعی در مراسم روز مهندس، از احداث حدود یک میلیون متر مربع سازه در سازمان تأمین اجتماعی طی هشت سال گذشته خبر داد و گفت: تمامی مراحل ساخت این ابنیه از اخذ مجوز تا طراحی نقشه و ساخت و تحویل در هشت سال انجام شده که حجم بسیار زیادی است ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر به سخنرانی اخیر مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پیرامون گذشته این سازمان یادداشتی واکنش نشان داد و از فروش اموال سازمان ابراز نگرانی کرد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در یازده ماهه سپری شده از سالجاری تاکنون بیش از 14800 میلیارد تومان انواع مستمری و 675 میلیارد تومان غرامت و کمک هزینه توسط تامین اجتماعی گیلان در بخش بیمه ای در قالب تعهدات مختلف به جامعه هدف پرداخت شده است . ...
اقتصاد آنلاین / سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر با اعلام واریز عیدی مستمری بگیران صندوق گفت: هزار و هشتصد و سی و شش میلیار ریال عیدی سال 1403 مستمری بگیران صندوق پرداخت شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دوم اسفندماه و مصادف با میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع)، مراسم نوزدهمین سالروز تأسیس بیمه دی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر گفت: مستمری پرداختی به روستاییان و عشایر با توجه به حق بیمه ای است که ماهیانه پرداخت می کنند و حکم کمک هزینه برای بیمه شدگان را دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
علی حیدری * در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم و بازار ملاقات و دید و بازدید و گرفتن عکس یادگاری کاندیداهای مجلس با تشکل های کارگری، کارمندی و بازنشستگی گرم خواهد شد ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه آسیا (آسیا) از خسارت وارد شده به یکی از بیمه شدگان شرکت خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تعداد بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در پایان سال 1401 نسبت به سال 1400 حدود دو درصد افزایش یافته در حالی که رشد تعداد مستمری بگیران در این بازه زمانی بیش از 4 برابر بیشتر بوده است.
خبرگزاری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خانه بهداشت کارگری شرکت ریسندگی بایر توسط سید محمد زواره ، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ،جعفری ریاست تامین اجتماعی ،مهندس کندابی کارشناس مسئول شبکه بهداشت و اعضای شورای هماهنگی امور بیمه شدگان شهرستان افتتاح گردید. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
یک بیمه شده سازمان تامین اجتماعی درباره بدهی این سازمان به مراکز درمانی گفت: چرا به طور مداوم در بوق و کرنا می کنند که همه چیز خوب است، اما در عمل می بینیم که سازمان نتوانسته مطالبات مراکز درمانی کشور را بپردازد؛ سهم درمان ما بیمه شدگان کجا رفته ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۷    
ساری- طالبیان، مدیر بیمه دی مازندران شمار بیمه شدگان تحت پوشش در استان را 160 هزار نفر اعلام کرد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از بازار، مجید مشعلچی مقام رئیس کل بیمه مرکزی گفت: از سه الی چهار روز قبل تیم های تخصصی نظارت و بازدید را از شرکت های بیمه گر تکمیلی که بخش عمده از بیمه شدگان کشور را شامل می شوند اعزام کردیم و بخشنامه و ابلاغیه های لازم را هم به شرکت های بیمه گر [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیر کل شعب بیمه ایران استان خوزستان گفت: 19 هزار میلیارد ریال خسارت از ابتدای سال جاری تا 15 بهمن ماه به بیمه شدگان خوزستانی پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل تأمین اجتماعی استان همدان از افزایش چهار درصدی جمعیت بیمه شدگان اصلی این استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر 271 هزار و 79 نفر بیمه شده اصلی تحت پوشش این سازمان قرار گرفته است.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۷    
بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی پس از دانلود و نصب نرم افزار فیش حقوقی تامین اجتماعی بر روی گوشی خود می توانند به راحتی فیش حقوقی دریافت کنند. در ادامه راهنمای تصویری نحوه مشاهده فیش حقوقی را در ایونانیوز بخوانید.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی ناصحی (مدیرعامل بیمه سلامت) با اشاره به ایجاد صندوق بیمه همگانی ایرانیان گفت: این صندوق سال گذشته توسعه زیادی داشت به طوری که بیمه شدگان از محل این صندوق به 17 میلیون نفر رسیده است.
مدیر کل بیمه گری و جذب منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سوابق بیمه ای بیمه شدگان تکمیل کننده پرونده الکترونیک سلامت است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت همدان گفت: هفت هزار و 710 میلیارد ریال از هزینه های درمانی بیمه شدگان این سازمان به موسسات و مراکز درمانی و پزشکان طرف قرارداد از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۴۷    
مدیر شرکت بیمه دی استان قزوین گفت: در حال حاضر تعداد کل بیمه شدگان شرکت بیمه دی 2 میلیون و 300 هزار نفر است و در استان قزوین بالغ بر 30 هزار نفر بیمه شده درمان تکمیلی داریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۹    
محمد مهدی ناصحی (مدیرعامل بیمه سلامت) با اشاره به ایجاد صندوق بیمه همگانی ایرانیان گفته است: این صندوق سال گذشته توسعه زیادی داشت به طوری که بیمه شدگان از محل این صندوق به 17 میلیون نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر بیمه دی آذربایجان غربی با اشاره به پوشش بیمه ای 56 هزار ایثارگر در استان اعم از پدر، مادر، جانبازان ، همسران شهدا و شهدای حرم و مدافع امنیت گفت: 500 میلیارد ریال به این منظور در سال جاری به خود بیمه شدگان پرداخت شده است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مجموع ایرانیانی که قبل از انقلاب تحت پوشش صندوق های بازنشستگی بودند کمتر از 16 درصد بود، اما امروز این رقم به 80 درصد رسیده است.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سیدحسین فراتی صبح امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان نهبندان اظهار داشت: بیش از 45 نوع خدمت از خدمات ارائه شده به بیمه شدگان و مستمری بگیران غیرحضوری انجام می شود که در وقت مردم اثرگذار است. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به رشد خوب تعداد بیمه شدگان استان در دو سال اخیر، گفت: جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی در کرمانشاه به 803 هزار نفر رسیده است.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، دمنوچهر گودرزی، 25 بهمن ماه، در جشنواره معرفی و تکریم کارفرمایان برتر لرستان، گفت: از ابتدای دولت تا پایان آذرماه 1402 پیشرفت چشمگیری در بخش های مختلف مانند تعداد بیمه شدگان اجباری داشتیم که نشان از فعالیت های انجام شده در استان دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس آمار سازمان تامین اجتماعی در سال 1401، از کل بیمه شدگان در معرض حادثه شغلی حدود 38734 نفر دچار حادثه شغلی شده اند که این تعداد نسبت به سال 1400، حدود 15.6درصد کاهش یافته است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: بیمه شدگان تأمین اجتماعی در صورت مراجعه به مراکز درمانی دانشگاهی تا 90 درصد و در صورت مراجعه به مراکز درمانی بخش خصوصی تا 70 درصد خدمات مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
مدیرکل بیمه گری و جذب منابع بیمه سلامت گفت: حق بیمه 5 دهک اول جامعه توسط دولت تقبل و پرداخت می شود و افرادی که از گذشته نیز تعیین دهک نشده باشند می توانند به مدت یک ماه بیمه رایگان دریافت کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: بیمه شدگان تأمین اجتماعی در صورت مراجعه به مراکز درمانی دانشگاهی تا 90 درصد و در صورت مراجعه به مراکز درمانی بخش خصوصی تا 70 درصد خدمات مورد نیاز خود را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد بیمه شدگان اصلی این استان در 2 سال نخست فعالیت دولت سیزدهم، 9 درصد افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / وقت صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۸۳ سایت دیگر  
با اعلام سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران روستایی واریز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق تازه ترین داده های آماری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، تعداد بیمه شدگان فعال این صندوق به یک میلیون و 800 هزار نفر رسیده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
برقراری گفت: روند جذب خانم ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دولت سیزدهم رشد فزاینده ای به خود گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: تعداد بیمه شدگان این صندوق به 2 میلیون و 800 هزار نفر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه خدمات درمانی تأمین اجتماعی، پاسخ به یک نیاز آنی است و به همین سبب اهمیت آن برای بیمه شدگان و بازنشستگان، نسبت به سایر خدمات ملموس تر است و با جان افراد سروکار دارد، اظهار کرد: هر بیمه شده و افراد خانواده تحت تکفل وی ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان زنجان با اشاره به بحث بیمه کارگران ساختمانی گفت: از سوم آبان ماه جاری بیمه کارگران ساختمانی لازم الاجرا شده و موظف هستیم کارگران ساختمانی جدید را که دارای توانمندی هستند به لیست بیمه شدگان اضافه کنیم.
مدیرکل بیمه سلامت استان فارس از تلاش های همه جانبه به منظور افزایش حمایت از بیمه شدگان و به ویژه اقشار محروم جامعه خبر داد.