پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۵May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه شدگان»

راهبرد معاصر   ۹ ساعت پیش    
جزئیات مرخصی زایمان تامین اجتماعی را در ادامه بخوانید. بر اساس اصلاحیه قانون تنظیم جمعیت خانواده مصوب 20 خرداد 92 مرخصی زایمان برای زنان باردار شاغل از شش ماه به 9 ماه افزایش پیدا کرده است.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حل مشکل چند ده هزار تن از بانوان بیمه شده تامین اجتماعی خبر داد و گفت: افزایش مدت زمان دریافت هزینه بارداری از 6 به 9 ماه و تامین منابع آن به تصویب دولت رسید. ...
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تامین اجتماعی گیلان در انجام اینترنتی تعهدات کفن و دفن و پاداش ازدواج در کشور رتبه نخست را دارد. گیلان صدر : مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: همه تعهدات پرداخت پاداش ازدواج بیمه شدگان و کمک هزینه کفن و دفن در تامین اجتماعی گیلان ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی استان قزوین اعلام نمود: با عنایت به راه اندازی دوشنبه های دیجیتالی سازمان با عنوان طرح 3070 با هدف تکریم مخاطبین، کاهش مراجعات و نظارت بیشتر بر امور محوله به ویژه در شرایط زندگی با کرونا از آذر ماه سال 1399 ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۱    
از اوایل دهه 50، قانونی برای تأمین خدمات درمانی بیمه شدگان تأمین اجتماعی تصویب و دفترچه های بیمه درمانی صادر شد.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس قوانین تامین اجتماعی، زوجین بیمه شده هر دو مستحق دریافت کمک هزینه ازدواج هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه خودرو مترومایل به زودی به بیمه شدگان اجازه می دهد حق بیمه را با رمز ارزپرداخت کنند و حتی پرداخت مطالبات را نیز به همین شکل انجام خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۵    
بهره مندی آسان از خدمات بیمه ای، از مزایای الکترونیکی شدن خدمات بیمه سلامت و سامانه 1666، درگاه ارتباطی بیمه شدگان با این بیمه است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی در شهرهای فاقد مراکز ملکی در بیمارستانهای دولتی کاملا رایگان شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اقدامات سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان از رایگان شدن درمان بیمه شدگان در بیمارستان های دولتیِ شهرهای فاقد مراکز ملکی تامین اجتماعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از راه اندازی سامانه سرویس های شهروندی بیمه سلامت برای بیمه شدگان با هدف ارایه خدمت بهتر خبر داد و گفت: این سامانه به منظور تسهیل ارایه خدمات به بیمه شدگان و با هدف کاهش کاربرد دفترچه های کاغذی و نسخه نویسی الکترونیک راه اندازی شده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سهم آورده سازمان تامین اجتماعی در بیمه تکمیلی بازنشستگان نسبت به سال قبل هفت برابر شده است. به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا، محمد شریعتمداری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اقدام های سازمان تامین اجتماعی در حوزه سلامت منحصر به حذف دفترچه های درمان نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، امید قادری مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از راه اندازی سامانه سرویس های شهروندی بیمه سلامت برای بیمه شدگان با هدف ارائه خدمت بهتر خبر داد و گفت ...
روزنامه عطر یاس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۲    
گیتی فراهانی: مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان مرکزی در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه با اشاره به اقدامات این سازمان در حوزه درمان عنوان کرد: سال گذشته در زمینه درمان اقدامات خوبی شکل گرفت و ارائه خدمات بستری به 4 هزار بیمار کرونایی بدون کسر ریالی از دولت، انجام بیش از 12 هزار عمل جراحی ...
" محمدشریعتمداری "وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی در حساب شخصی توئیتر خود نوشت : اقدامات بزرگ سازمان تامین اجتماعی در حوزه سلامت منحصر به حذف #دفترچه های درمان نیست ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پیشنهاد اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون در نظرگرفتن سن بیمه شدگان در کمیسیون بهداشت مجلس رد شد
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۷    
مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: فاز دوم الکترونیکی سازی نسخ پزشکی در آذربایجان غربی، حذف دفترچه های کاغذی بیمه شدگان روستایی است، مردم نسبت به کلاهبرداری ها با عناوین کارت هوشمند بیمه باشند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 15 درصد جمعیت 430 هزار نفری بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی استان گیلان را رانندگان ، بافندگان و کارگران ساختمانی تشکیل میدهند . به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی از رد شدن پیشنهاد اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون در نظرگرفتن سن بیمه شدگان در کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی خبر داد.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
پیشنهاد اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون در نظر گرفتن سن بیمه شدگان در کمیسیون بهداشت مجلس رد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۵۸ سایت دیگر  
پیشنهاد اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات 30 سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون در نظرگرفتن سن بیمه شدگان در کمیسیون بهداشت مجلس رد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت خدمات سلامت عمومی سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به آغاز نسخه نویسی، نسخه پیچی و ارجاع الکترونیک در سطح مراکز روستایی گفت: از اول خرداد ماه بیمه شدگان روستایی نیازی به دفترچه نخواهند داشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۲    
در اجرای قرار داد سالجاری بیمه درمان تکمیلی تاکنون به بیش از 36 هزار پرونده رسیدگی و در 816 مرحله خسارت مستقیم به بیمه شدگان پرداخت شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: ازدواج یکی از مراحل مهم زندگی است که پس از تحصیل، یافتن شغل مناسب و کسب درآمد در افق زندگی جوانان دیده می شود. در بین حمایت های مختلف ارگان های دولتی و... به غیر از وام ازدواج، می توان به حمایت مالی هدیه ازدواج تامین اجتماعی اشاره کرد.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدی گفت : به منظور اجرای دولت الکترونیک، سال جاری پروژه نسخه نویسی الکترونیک را با جدیت پیگیری می کنیم وشاهد کاهش تدریجی کاربرد دفترچه های کاغذی بیمه سلامت خواهیم بود . ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
از جزئیات طرح تامین اجتماعی فراگیر و پوشش حمایتی برای همه هیچ اطلاعی نداریم. نمی دانیم این طرح که تحت عنوانِ سیاست های کلی رفاه و تامین اجتماعی در مجمع تشخیص کلید خورده است، دقیقاً چیست؛ هیچ جزئیاتی از آن نمی دانیم ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سیده مریم حسینی، افزایش تعرفه ها و پرداخت به موقع مطالبات پزشکانی که به صورت الکترونیک اقدام به تجویز دارو و خدمات به بیمه شدگان می کنند را بعنوان مشوقی از سوی سازمان بیمه سلامت ایران جهت اجرای به موقع طرح عنوان کرد
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: اجرای طرح نسخه الکترونیک برای بیمه شدگان بسیار بهتر است و با ارائه کارت ملی بدون نیاز به دفترچه درمانی می توانند دارو را دریافت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور امور زنان و خانواده وزارت کار بر لزوم توانمندسازی و ارتقای مهارتهای شغلی بانوان تاکید کرد و از زنان قالیباف، زنان هنرمند و شاغل در صنایع دستی، زنان خانه دار و زنان و دختران دانشجو به عنوان چهار گروهی نام برد که در برنامه جذب بیمه شدگان جدید وزارت کار قرار دارند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با برنامه صبح و گفتگو در مورد مبنای افزایش نرخ کرایه تاکسی در شهرهای مختلف گفتگوی تلفنی کرد. ضامنی گفت: نرخ کرایه تاکسی بر مبنای شاخص هایی از جمله هزینه های مصرفی خودرو و مسافت طی شده تعیین می شود. ...
شرایط حاکی از این موضوع است که بیمه شدگان اصلی، 39.1 درصد از کل بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را شامل می شود که سهم بیمه شدگان شاغل 34.7 درصد است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سپید، محمدرضا میرزایی گفت: در راستای ارتقای خدمات سطح یک برای بیمه شدگان در برنامه روستایی، عشایری و شهرهای زیر 20 هزار نفر به همت هیات مدیره، مدیرعامل و معاونین سازمان بیمه سلامت ایران در سال گذشته هم تفاهم نامه سال 98 که با تاخیر روبرو شده بود و هم تفاهم نامه سال 99 ابلاغ شد ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
منوچهر گودرزی در گفت وگو با ایسنا، ضمن تبریک به مناسبت هفته کارگر، اظهار کرد: در سازمان تأمین اجتماعی از نیمه دوم سال 1399 بخش 3070 به جهت رفاه حال بیمه شدگان راه افتاد. وی تصریح کرد: 30 تا خدمت به صورت غیرحضوری ارائه داده می شود که تا پایان 99 از 30 خدمت رونمایی شد که این امر [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۱۴۵ سایت دیگر  
شریعتمداری گفت: درمان همه بیمه شدگان تأمین اجتماعی در شهر هایی که سازمان، بیمارستان ملکی ندارد در بیمارستان های دولتی رایگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشایر خراسان شمالی گفت: صندوق بیمه کشاورزان و عشایر خراسان شمالی موفق به کسب رتبه چهارم کشوری در درصد بیمه شده فعال شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیر بیمه معلم شعبه استان قزوین گفت: 17 میلیارد تومان خسارت طی یکسال گذشته به بیمه شدگان این استان پرداخت شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی اظهار کرد: دفاتر بیمه شدگان تحت پوشش بیمه ای اداره کل بیمه سلامت استان، تا پایان شهریور1400 به صورت سیستمی تمدید شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: در سال گذشته تعداد نه هزار و 218 نفر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیمه شده اند که بالاترین تعداد بیمه شدگان در 15 سال فعالیت صندوق بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: دفاتر بیمه شدگان تحت پوشش بیمه ای اداره کل بیمه سلامت استان، تا پایان شهریورماه سال 1400 به صورت سیستمی تمدید شد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وی افزود: تجهیز منابع مورد نیاز برای اجرای دو مرحله متناسب سازی و شروع پرداخت آن از ابتدای سال 1400 در شرایطی انجام شده است که به دلیل مشکلات اقتصادی کشور و شیوع کرونا تعداد بیمه شدگان نیز افزایش چندانی نداشته و وصول منابع بیمه ای با نهایت همکاری و مدارا با تولید کنندگان همراه است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: نزدیک به 50 درصد از جمعیت استان اردبیل، شامل بیمه شدگان اجباری و اختیاری، افراد تحت پوشش و مستمری بگیران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گسترش پوشش بیمه ای در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است و گروههای بسیاری مانند زنان خانه دار، دانشجویان و مشاغل گوناگون به گروههای بیمه شدگان افزوده شده است و به عبارتی می توان گفت امروز هر ایرانی شاغل و غیرشاغل می تواند در زمره بیمه شدگان این سازمان قرار گیرد ...
اقتصاد ایران: مشاور امور زنان و خانواده وزارت کار گفت: در جذب بیمه شدگان جدید زنان خانه دار، قالیبافان، زنان و دختران دانشجو، زنان شاغل در گروه صنایع دستی و بانوان هنرمند، جامعه هدف ما را تشکیل داده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
در اجرای قرار داد سال جاری بیمه درمان تکمیلی تاکنون به بیش از 36 هزار پرونده رسیدگی و طی 816 مرحله خسارت مستقیم به بیمه شدگان پرداخت شده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۵    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مهدی شکوری مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران از اختصاص 89 هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: به موجب بند و تبصره دو قانون بودجه 1400 ...
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در حالی تامین اجتماعی قم صدور دفترچه های درمانی تامین اجتماعی را متوقف کرده و و صدور نسخه ها الکترونیکی شد و این مسئله را دستاوردی برای خود می داند که زیرساخت های این اتفاق در قم آماده نبوده و بسیاری از پزشکان هنوز با این سیستم آشنایی ندارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶    
سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سهم یا سرانه درمان مطالبه همیشگی جامعه کارگری و بیمه شدگان تامین اجتماعی است و لازم است کارگران همچون سایر آحاد جامعه از پوشش بیمه پایه بهره مند باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
45 درصد از جمعیت استان همدان زیر پوشش تامین اجتماعی قرار دارند و 70 درصد بیمه شدگان نیز از جامعه کارگری هستند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۴    
در سال گذشته شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم اتخاذ تصمیمات و انجام اقدامات لازم به منظور حمایت از بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا و پیشگیری از گسترش بیماری، موجب توسعه دامنه مأموریت های اداره کل امور بیمه شدگان شد ...