یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۵:۳۸Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه شدگان»

خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
قاسم سالاری گفت: طرح 3070 سازمان تامین اجتماعی موسوم به دوشنبه های دیجیتالی در راستای ارایه خدمات غیر حضوری به مراجعه کنندگان بوده و دوشنبه هر هفته تعدادی از خدمات مهم و پرمخاطب سازمان به صورت غیر حضوری معرفی میگردند و این طرح از 19 آبان آغاز گردیده و تا پایان بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی با صدور یک دستور اداری، ضمن تشریح نحوه ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان در ایام تعطیلی های اجباری مرتبط با کرونا در استان های با شرایط قرمز، تاکید کرد با تدابیر اتخاذشده و بسترهای فراهم شده برای نسخه نویسی الکترونیک ...
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
علی حسین نژاد مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه در سال گذشته تعداد 44039 جلد دفترچه درمانی برای بیمه شدگان و مستمری بگیران صادر و افزون بر 617500 جلد دفترچه درمانی اتمام یافته برای این قشر و افراد تبعی آنها تجدید گردیده است افزود ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارگرانی که به دلیل تعطیلات کرونا، دستمزد خود را از دست داده اند، خواستار پرداخت یارانه توسط دولت شدند. به گزارش ایلنا، وزارت کار در اطلاعیه ای شرایط شمول یارانه 100 هزار تومانی کرونا را مشخص کرد ...
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که بسته جدید یارانه معیشتی فقط به افرادی که بسته حمایت معیشتی دریافت می کنند، تعلق می گیرد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی که در همه سال های گذشته به واسطه کیفیت و کمیت خدماتی که به جمعیت بیمه شده ارائه می کند، مورد انتقاد قرار داشته است، حالا و در یک اقدام پر حاشیه دیگر مسیر جدیدی را برای حیف و میل سرمایه های مردم آغاز کرده است. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۱    
سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی استان سیستان وبلوچستان گفت: از اول آذر ماه لغایت پایان آذر با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا در سطح کشور و استان به جهت صیانت از سلامت بیمه شدگان و همکاران شاغل در واحدهای اجرائی تمهیداتی در سطح شعب استان اجرایی می شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
نقدینه - رئیس کل بیمه مرکزی گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی و حذف فیزیکی بیمه نامه ها؛ صاحبان خودرو می توانند از طریق الکترونیکی بیمه نامه های خود را دریافت کنند. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به ضرورت ارسال برخط اطلاعات بیمه شدگان و به روز رسانی پایگاه مذکور به صورت رایگان و مستمر از پایگاه مذکور از سوی سازمانهای بیمه گر گفت: به دلیل اجرای ناقض قانون خواستار مجازات قانونی شریعتمداری وزیر تعاون هستیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی قم گفت: 30 خدمت مهم سازمان تامین اجتماعی در این استان به صورت کاملا غیرحضوری و از طریق سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی eservices.tamin.ir ارائه می شود
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان گفت: هزینه نسخ الکترونیکی دارویی بیماران تامین اجتماعی به صورت برخط به داروخانه ها پرداخت می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: بیمه تأمین اجتماعی به بیمه شده ای که تست پی سی آر کرونا وی مثبت شده است 15 روز تا یک ماه تنها با در دست داشتن جواب تست تشخیصی کرونا غرامت پرداخت می کند و برای بیشتر از یک ماه با نظر کمیسیون پزشکی پرداخت غرامت بیمه شدگان مبتلا به کرونا انجام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد- گرگان : مدیرکل تامین اجتماعی استان گلستان از بسیج تمام ظرفیت های سازمان برای ارائه خدمت به بیمه شدگان خبر داد. حسین زنجانی در جلسه ای با حضور فرمانده بسیج ادارات استان گلستان افزود ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، مهرداد قریب اظهار داشت: با توجه به محدودیت های جدید اعمال شده از ابتدای آذر ماه سال جاری توسط ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۷    
در سالجاری ، ماهانه بطور متوسط به بیش از 5000 بیمه شده سازمان تامین اجتماعی کمک هزینه ازدواج پرداخت شده است .
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۷    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: 8 طرح درمانی در این استان درحال تکمیل و تجهیز است که با راه اندازی آنها کمیت و کیفیت خدمات به بیمه شدگان و مردم استان ارتقاء می یابد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۸۸ سایت دیگر  
مدیر کل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی، شرایط دریافت غرامت دستمزد ایام بیماری بیمه شدگان این سازمان به ویژه بیمه شدگانی که به بیماری کرونا مبتلا شدند را تشریح کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمان در وبینار با روسای مراکز درمانی استان گفت: بر اساس مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا، بیمه سلامت فرانشیز درمانی بیمه شدگان تحت پوشش و بیمه شدگان روستایی را که از مراکز درمانی تامین اجتماعی خدمت می گیرند، پرداخت خواهد کرد.
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح 3070 سازمان تامین اجتماعی موسوم به “دوشنبه های دیجیتالی” در راستای ارائه خدمات غیر حضوری به مراجعه کنندگان می باشد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - مدیرکل تامین اجتماعی فارس گفت پنج خدمت جدید شامل ابلاغ مفاصاحساب به واگذارنده کار و پیمانکار، استعلام وضعیت مستمری بگیران، استعلام وضعیت بیمه شدگان، تکمیل سوابق بیمه شدگان پاره وقت و نام نویسی افراد تبعی به خدمات غیرحضوری این سازمان اضافه شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره بیمه بیکاری گفت: اگر اداره کار وضعیت اشتغال فردی را بررسی کرد و اشتغال وی محرز شد، بلافاصله به شعب تامین اجتماعی برای قطع بیکاری اعلام می شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، محمد حسینی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص دفترچه بیمه سلامت پایه رایگان اظهار کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا دفاتر بیمه پایه سلامت رایگان، بدون ضرورت به ارزیابی وسع در اختیار افراد جامعه قرار می گیرد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی5 خدمت جدید مورد نیاز متقاضیان و ذینفعانش را از این پس در قالب طرح 3070 به صورت غیرحضوری ارائه می دهد. علی اکبر ربیع زاده، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، آمار و محاسبات سازمان تأمین اجتماعی به خبرگزاری مهر گفت: وضعیت دریافت مستمری ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی آخرین تحولات طرح 3070 را تشریح کرد. به گزارش ایلنا، مصطفی سالاری، در نشست خبری امروز (دوشنبه 3 آذر) با اشاره به تحولات دیجیتال در نسخه نویسی گفت: در حوزه فناوری اطلاعات امکان نسخه نویسی الکترونیک را فراهم کردیم ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی سالاری در نشست خبری امروز گفت: با اجرای طرح 3070 که قرار بود بر اساس آن تا بهمن ماه 30 خدمت و هر دوشنبه چند خدمت، الکترونیکی و غیرحضوری شوند سه خدمت طی هفته های گذشته غیر حضوری شد و امروز نیز در هفته سوم این طرح قرار داریم 5 خدمت دیگر غیر حضوری می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از حضور مدیرعامل تامین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون جهت ارائه گزارش از نحوه پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب دیده از شرایط ناشی از شیوع کرونا و دلیل بلاتکلیفی بیمه شدگان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از غیرحضوری شدن 5 خدمت دیگر تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان تحت پوشش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر این مجموعه به افراد تحت پوشش خود 30 نوع خدمت غیرحضوری ارائه می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت،از تمدید مهلت پذیرش اسناد سرپایی مراکز غیردولتی و دانشگاهی مربوط به هرماه تا پایان ماه بعد به جهت رفاه حال بیمه شدگان در ایام کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه گسترش فعالیت های قرآنی و ارتقاء فرهنگ و هنر با محوریت قرآن و عترت از مهمترین موضوعات مرتبط با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است از بیمه شدگان قرآنی استان خواست نسبت به تکمیل و ارسال فرم های مربوط به پایش و پالایش بیمه اقدام نمایند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان در خصوص ادامه محدودیت های جدید کرونادر استان گفت : انجام کلیه بازرسی ها اعم از کارگاهی و موارد مرتبط با بیمه شدگان ( بیمه بیکاری، احراز اشتغال قالیبافان، کارگران ساختمانی و... ) در آذر ماه سال 99 لغو می شود.
مسئول اداره قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به اینکه 116 نفر در این استان بیمه قرآنی هستند، اظهار کرد: پالایش بیمه شدگان قرآنی استان آغاز شده و در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یکی از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی برای دریافت غرامت ایام بیماری بعد از زایمان با رفت و آمد های زیاد به کارگزاری تامین اجتماعی، 6 ماه دوندگی کرد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات آمار و محاسبات سازمان تامین اجتماعی درباره جزئیات دریافت کمک هزینه ازدواج توسط بیمه شدگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۶    
سامانه خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی در دسترس بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان این سازمان قرار گرفت.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد از یکسان سازی پرداخت مستمری به افراد تحت پوشش صندوق روستایی خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی: در دوران کرونا (از اسفند تا اردیبهشت) بالغ بر یک میلیون و 81 هزار نفر بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا از بیمه بیکاری برخوردار شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در پی آغاز اعمال محدودیت های جدید کرونایی، جزئیات کاملی از تمهیدات اتخاذ شده پیرامون رسیدگی به امور بیمه ای بیمه شدگان و کارفرمایان در آذرماه را اعلام کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۱    
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی از مهمترین اهداف طرح نسخه الکترونیک است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته حیدری، نمایندگان مجلس در ارائه طرح ها در حوزه بیمه و رفاه، بایستی محاسبات بیمه ای و اکچوئری را دقیق در نظر داشته باشند و به گونه ای تصمیم گیری کنند که منافع صندوق های بازنشستگی در مخاطره قرار نگیرد چراکه منافع صندوق، همان منافع جمعی بیمه شدگان یعنی 42 میلیون نفر از جمعیت کشور است!
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
به میانگین کشوری 64 درصد رسیدیم به این معنا که در 64 درصد خانوار، به طور متوسط یک فرد بیمه شده وجود دارد که این نرخ در برخی استان ها مثل سمنان و یزد 95 درصد و در برخی استان ها 26 درصد است. حال آنکه در خود سیستان و بلوچستان هم یک توزیع یکپارچه وجود ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تامین اجتماعی فارس گفت: با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در سطوح ملی واستانی و برای صیانت از سلامت بیمه شدگان و شاغلان در واحدهای اجرایی این سازمان از یک تا 30 آذر ماه امسال با اتخاذ تدابیر لازم ارائه خدمت در دو حوزه بیمه ای و درمان با محدودیت هایی همراه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی یزد: زمینه پرداخت کمک هزینه ازدواج به عنوان اولین سرویس کاملا غیرحضوری، راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و تامین امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر 300 هزار قالیباف و شاغلین صنایع دستی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
4 هزار و 824 نفر عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر در استان زنجان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهرتهران با بیان این که دریافتی کارکنان مشمول بیمه و صندوق تامین اجتماعی در دوران استفاده از مرخصی استعلاجی کرونا کاهش چشمگیری می یابد، تسهیل فرآیندهای مرتبط با غرامت دستمزد در کارکنان مبتلا به کووید 19 را خواستار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انجام سونوگرافی در مراکز مربوط به تامین اجتماعی برای بیمه شدگان این سازمان رایگان است، گفت: اگر بخواهیم تعداد ویزیت های سونوگرافی را افزایش دهیم کیفیت کار کاسته می شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی یزد از پرداخت غیرحضوری کمک هزینه ازدواج به بیمه شدگان این سازمان خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: در راستای بهینه سازی فرآیندها با رویکرد کاهش مراجعه حضوری با طرح 3070، کمک هزینه ازدواج به صورت غیرحضوری ثبت نام و پرداخت می شود.