جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۲Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زنان خانه دار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بویین زهرا گفت: 40 درصد مبتلایان به کرونا در این شهرستان زنان خانه دار هستند که این موضوع حکایت از تداوم مهمانی ها و تجمعات خانوادگی دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: پوراندخت مهیمن بازیگری در تلویزیون را با سریال آینه به کارگردانی غلامحسین لطفی آغاز کرد و سپس در مجموعه های دیگری از جمله درخت دوستی، چراغ خانه و لبخند زندگی جلوی دوربین رفت تا رسید به باغ گیلاس ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونیهای تولید روستائی کشور گفت: این اتحادیه به منظور عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و روستایی با هدف درآمدزایی برای کشاورزان و زنان خانه دار روستایی، برنامه ایجاد دیجی بازار روستایی را ایجاد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونیهای تولید روستایی گفت: برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با هدف درآمدزایی برای کشاورزان و زنان خانه دار روستایی، ایجاد برنامه دیجی بازار روستایی در دستور کار است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا احمدی گفت: خشم مانند حس های دیگر یک احساس درونی در افراد است که به صورت طبیعی وجود دارد پس افراد باید یاد بگیرند چگونه با آن برخورد کنند و تحت کنترل خود قرار دهند در غیراینصورت هم به خودشان هم اطرافیان آسیب وارد می کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بار مسئولیت کار خانگی که با پاندمی کرونا و قرنطینه از همیشه سنگین تر شده عمدتاً بر دوش زنان است، با این حال 45 سال پیش زنان خانه دار ایسلند به ما نشان دادند که تغییر امکان پذیر است.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۸:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرهیختگان: شهیندخت مولاوردی، معاون سابق رئیس جمهور در حوزه زنان در دولت روحانی درباره پیگیری لایحه بیمه زنان خانه دار در دولت روحانی می گوید: موضوع بیمه زنان خانوار را در قالب چهار لایحه، نظام جامع تأمین اجتماعی و بیمه های چندگانه به دولت دادیم اما هیچ کدامشان به نتیجه نرسید. ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۳    
امروزه به دلایل مشغله های زیادی که حتی زنان خانه دار را نیز با خود سرگرم کرده است افراد تمایلی زیادی برای نگهداری مواد اولیه غذا و مواد خوراکی به صورت خشک شده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - زنان خانه دار مانند دیگر اقشار جامعه در معرض ابتلا به کرونا هستند و با هر بار رفت و آمد اعضای خانواده به داخل منزل با خطر مبتلا به کرونا مواجه می باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تأمین اجتماعی استان قم گفت: اقدام برای بیمه زنان خانه دار شرط تاهل ندارد و دختران نیز می توانند از این بیمه استفاده کنند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید، علیرضا ابراهیمی حریری، شیوع بیماری کووید19 را در جامعه سبب افزایش استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی کننده ها در یکسال گذشته عنوان کرد و افزود: سرانه مصرف این دسته از مواد در خانواده ها نسبت به سال های گذشته چند برابر شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۲    
گروه استان ها اسب سرکش کرونا همچنان در ایلام می تازد و این تازیدن ابتلابه ویروس کرونا در زنان خانه دار را 10 برابر افزایش داده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۷    
سپهرغرب، گروه - سمیرا گمار : سپهرغرب، گروه خانواده - سمیرا گمار: شاید نقش زنان خانه دار در مسئله بحران کرونا کمتر به چشم بیاید، مانند بسیاری از تاثیرات مهم این قشر که در لایه های بی رحم تاریخ به چشم نیامده اما لازم است بدانیم زنان و مادران در طول این یک سال کرونایی در تغییر سبک زندگی از خوراک و ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آینده مالی برای زنانی که شاغل نیستند و به نوعی خانه دار محسوب می شوند، یکی از دغدغه های همیشگی آنها بوده و علاقه مند هستند که در آینده بتوانند برای خود درآمد یا سرمایه مستقلی داشته باشند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۱۵    
زنان ایرانی می توانند با انتخاب این جایگزین برای طلا، سود مناسبی را برای اقتصاد خانوار ایجاد کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گودرزی گفت: 6 هزار نفر از بانوان لرستانی تحت پوشش بیمه زنان خانه دار قرار دارند و از مزایای این بیمه بهره مند هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کتاب به من دست نزن اثر فائضه غفار حدادی در انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان گفت: ناآگاهی، عدم آینده نگری و مسائل اقتصادی را از چالشهای مهم بیمه زنان به ویژه زنان روستایی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: زنان خانه دار و دانشجویان دانشگاه ها از اقشار مختلف جامعه هستند، که زیر چتر حمایتی تامین اجتماعی قرار گرفته و از خدمات درمانی و بیمه ای این سازمان بهره مند می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین گفت: بیشترین مبتلایان به کرونا در هفته اخیر زنان خانه دار بودند که 38.5 درصد از مبتلایان کرونایی استان را شامل می شوند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۷    
زنان خانه دار از چند سال پیش توسط سازمان تامین اجتماعی می توانند با پرداخت مبلغی خود را بیمه کنند.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه خانواده اول فارس ، فکر می کنید اغلب خانم های خانه دار تنبل و بیحال هستند؟ خب شاید اینطور به نظر برسد، اما دلایل آن چیست؟ خوب است کمی در مورد مشکلاتی که زنان خانه دار بسیاری با آن دست و پنجه نرم می کنند آشنا شویم تا دلیل و علت احساس تنبلی خانم های خانه دار را بهتر درک کنیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۷    
تهران- ایرناپلاس- اگر اینترنت را پدیده ای در نظر بگیریم که بر همه ابعاد زندگی ما تاثیر گذاشته نباید از نقش آن در ایجاد کسب وکارهای اینترنتی غافل بود. اینترنت موجب شده بسیاری از زنان خانه دار نیز در فضای مجازی فعال شده و برای خود کسب وکاری راه بیندازند. از فروش ترشی و مربا گرفته تا آموزش و مشاوره.
وارث   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۰:۱۷    
حضرت آیت الله خامنه ای: مادر، محور خانواده است؛ این را دستگاه های تبلیغاتی غربی و متأسّفانه بعضی غربزده های خود ما سعی میکنند کم رنگ کنند، یا نفهمند، یا نشان ندهند.. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا؛ محمداسماعیل مطلق سه شنبه در نشست مدیریت کرونا در جنوب غرب خوزستان در فرمانداری خرمشهر افزود: سن ابتلا به بیماری کرونا در استان خوزستان بین 30 تا 44 سال است و شیب ابتلای به این بیماری در بین زنان خانه دار نیز در حال افزایش است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بانوی کارآفرین قزوینی گفت: کرونا آسیب زیادی به رونق کار وارد کرده اما تمام انگیزه من زنان خانه دار یا سرپرست خانواری هستند که مشغول به کار بوده و چرخ اقتصاد خانواده را برعهده دارند، لذا تلاش دارم تا بستر اشتغالزایی بسیاری از بانوان را ایجاد کنم.
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۲۰۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دیدار سالانه مداحان اهل بیت با مقام معظم رهبری صبح امروز چهارشنبه 15 بهمن ماه همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا(س) به دلیل شرایط کرونایی، به صورت مجازی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۹   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از افزایش 5 برابری مشارکت اقتصادی زنان در چهار دهه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- زنان فعال حوزه تشکل های کارگری و کارفرمایی استان فارس، بیمه شدن زنان خانه دار و محسوب شدن این قشر به عنوان شاغل اجتماعی را از دولت دوازدهم تقاضا کردند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بیمه شدگان اصلی تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان با رشد 3/3 درصد در سالجاری به بیش از 437 هزار نفر افزایش یافت .
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۹    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد، گفت:در نه ماهه سال 99 ، تعداد 949 نفر از زنان خانه دار در دوره ها ی آموزش فنی و حرفه ای شرکت کردند و گواهینامه مهارت دریافت کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سمنان گفت: در راستای حمایت از مشاغل خانگی و ساماندهی عرضه تولیدات زنان خانه دار، مراکز استقرار و تولید و عرضه این محصولات دایر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت تامین آتیه از طریق پرداخت بیمه، شرایط و جزئیات "بیمه زنان خانه دار" در استان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری قوچان با اشاره به اینکه از زمان شیوع کرونا تاکنون 3 هزار و 504 مورد مثبت در این شهرستان شناسایی شده است، گفت: تعداد زنان درگیر کرونا یک هزار و 733 نفر بوده که بیشترین درگیری نیز در قشر زنان خانه دار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست فرمانداری قوچان گفت: تاکنون هزار و 733 زن در قوچان به کرونا مبتلا شده اند و زنان خانه دار بیشترین میزان ابتلا به این ویروس در شهرستان قوچان را به خود اختصاص داده اند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: مدیرکل بیمه تأمین اجتماعی استان همدان از استقبال خوب زنان همدانی از طرح بیمه زنان خانه دار سخن می گوید و مدیرکل امور بانوان استانداری همدان خواستار تعیین سهم دولت در این بیمه شده است. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زنان خانه دار در بازار کنونی طلا می توانند رفتاری بهینه با هدف کمک به اقتصاد خانوار داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس یک تحقیق، میزان خودکشی در میان ژاپنی ها در موج دوم شیوع کرونا با افزایش 16 درصدی همرا بوده که این رشد به خصوص در میان کودکان، نوجوانان و زنان خانه دار بوده است.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۴    
نماینده مردم در شورای اسلامی شهر آب پخش از بهره مند شدن کشاورزان، جوانان و زنان خانه دار از خدمات بیمه خبر داد. به گزارش دیارجنوب ، مهندس فرخ عباسی در این ارتباط اظهار داشت: تامین اجتماعی از نظر بازنشستگی، بیکاری ،پیری، از کارافتادگی، بی سرپرستی و در راه ماندگی،حوادث و سوانح ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه فقط پنج هزار و 791 نفر از زنان خانه دار استان بیمه هستند، گفت: با توجه به اینکه 50 درصد از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می دهند، این تعداد بسیار کم است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان گفت: بیمه زنان خانه دار ضرورتی انکار ناپذیر است اما بسیاری از بانوان به دلیل بیمه بودن سرپرست خانواده از بیمه خود امتناع می کنند و این در حالی است که می توانند از دو حقوق بازنشستگی استفاده کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وب سایت آسو: پس از گذشت بیش از پنجاه سال از مبارزات فمینیستی برای آزاد کردن زنان از خانه، چه بر سر پیوند میان زنان، خانه و خانه داری آمد؟ حالا که زنان به مراتب بیش از دهه های پیشین وارد بازار کار شده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس پلیس فتای استان زنجان گفت: شخصی که با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی تلگرام به بهانه جذب نیروی کار برای بسته بندی سبزیجات در منزل با دریافت بیعانه اقدام به کلاه برداری از شهروندان زنجانی می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: چنانکه آمارهای سازمان تامین اجتماعی نشان میدهد؛ 62درصد از زنان خانه دار هستند که جمعیتی نزدیک به 20 میلیون نفر را تشکیل می دهند. بیش از 75درصد از این زنان، فاقد بیمه مستقل بوده و تحت پوشش بیمه درمانی همسر خود هستند ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در مصاحبه ای از لزوم پرداخت حق بیمه به زنان خانه دار به عنوان شاغل اجتماعی گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در نخستین رویداد مجازی "زنان، مالکیت فکری و زیست بوم فناوری" با تاکید بر نقش استراتژیک آموزش در حوزه انرژی، مطرح شد: قشرهای مختلف جامعه باید در حوزه انرژی آموزش تأثیرگذار ببینند و زنان در همه سطوح، چه در شرکت های دانش بنیان و چه زنان خانه دار می توانند تأثیرگذار باشند ...