جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۱:۰۷Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارکنان دولت»

اینتیتر   ۲ ساعت پیش    
طرح ساماندهی کارکنان دولت برای تایید نهایی به شورای نگهبان فرستاده شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فیلمی آرشیوی که شورای نگهبان قبل از بررسی اصلاحیه طرح ساماندهی کارکنان دولت حتما باید ببیند؛ اعتراف نماینده مجلس به برده داری نوین در شرکت های پیمانکاری!
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفته که خواستار این بودیم که این اجازه را داشته باشیم که شروع سال تحصیلی برای دانش آموزان لزوما از ابتدای مهر نباشد، مجلس نیز با این موضوع موافقت کرده است. میثم لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی درباره آخرین وضعیت کاهش ساعت کاری کارکنان دولت گفته که لایحه [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان گفت: سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان موفق به اخذ گواهینامه صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارکنان دولت در حوزه های امور اداری، امور مالی، امور اقتصاد و بازرگانی، خدمات اداری و عمومی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: تأمین منابع برای پرداخت عیدی کارکنان دولت صورت گرفته و خزانه پرداخت می کند و این کار در حال انجام است. عیدی کارمندان و بازنشستگان دولت امسال با رشد 38 درصدی درمقایسه با سال قبل به حداقل دو میلیون و 500 هزار تومان رسیده است ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: عیدی کارکنان به مرور واریز می شود. عیدی همه کسانی که از کارکنان دولت محسوب می شوند تخصیص داده شده و در روزهای آینده از خزانه دولت واریز خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد که بودجه لازم برای پرداخت عیدی به کارکنان دولت تأمین شده است و در حال حاضر فرآیند پرداخت عیدی در جریان است.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ما امسال بودجه را بدون کسری پشت سر می گذاریم البته منابع ما کامل تحقق پیدا نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
میامی- فرماندار میامی با بیان اینکه اصل بی طرفی کارکنان دستگاه های اجرایی در قبال انتخابات مغفول نماند، گفت: طبق نص صریح قانون کارکنان دولت نمی توانند برای نامزدها تبلیغ کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تأمین منابع برای پرداخت عیدی کارکنان دولت صورت گرفته و خزانه در حال پرداخت است.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه: رقم عیدی کارکنان دولت هنوز قطعی نیست و آن را بعدا اعلام می کنیم
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
"داوود منظور" رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: عیدی کارکنان دولت تامین بودجه شده و در حال پرداخت است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر به قانون ممنوعیت تبلیغات انتخاباتی کارکنان دولت در ساعات اداری اشاره کرد و گفت: هیچ شخصی اجازه ندارد از امکانات دولتی به نفع یا به ضرر کاندیدی استفاده کند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معلمان طرح خرید خدمت سال های منتظر تعیین تکلیف وضعیتشان می باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عیدی کارکنان دولت در پایان هرسال توسط دولت تعیین می شود. ولی عیدی کارگران مشمول قانون کار براساس فرمول مندرج در قانون مذکور مشخص می شود.
ریواس جنوب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۵    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، ابتدا نحوه به مسئولیت رسیدنش که حتی کارمند دولت نبود و رئیسی با نظر مستقیمش یکی از مهمترین مسئولیت های کلیدی را به او داد و بعد از آن، مخالفت مجلس و حذف او و باز دفاع تمام قد رئیس جمهور از او، همه اش پر از حاشیه و بی عدالتی بود. ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
باید گفت که عیدی مشمولان قانون کار با مشمولان دستگاه های دولتی متفاوت است. عیدی کارکنان دولت در پایان هرسال توسط دولت تعیین می شود. ولی عیدی کارگران مشمول قانون کار براساس فرمول مندرج در قانون مذکور مشخص می شود. حداکثر عیدی کارگران برای سال نو (1403)، 15.924.852 تومان و حداقل آن 10.165 ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۰    
میثم لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی درباره آخرین وضعیت کاهش ساعت کاری کارکنان دولت گفته که لایحه دولت این بود که ساعت کاری کارکنان دولت را از 44 ساعت کاهش به 42 و نیم ساعت کاهش دهیم. به گفته لطیفی، مطالعاتی در این خصوص انجام گرفت و پس از تجربه کرونا [...]
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۷    
مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران، تیم والیبال آقایان دانشگاه را به مسابقات کارکنان دولت استان تهران اعزام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
روز گذشته، آخرین نسخه طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت به شورای نگهبان ارسال شد.
طحان نظیف، سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح حجاب و عفاف را دریافت نکردیم، طبیعتا در نوبت رسیدگی شورای نگهبان قرار ندارد
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - عیدی امسال بازنشستگان کشوری همانند شاغلان و کارکنان دولت 603 هزار و پانصد تومان است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، صندوق بازنشستگی کشور از واریز شدن عیدی امسال بازنشستگان این صندوق بر اساس مصوبه هیات وزیران خبرداد ...
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۳:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفته که خواستار این بودیم که این اجازه را داشته باشیم که شروع سال تحصیلی برای دانش آموزان لزوما از ابتدای مهر نباشد، مجلس نیز با این موضوع موافقت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور آخرین وضعیت لایحه کاهش ساعت کاری کارکنان دستگاه های اداری را تشریح و اعلام کرد: دوفوریت این لایحه در مجلس رای آورده و در کمیسیون اجتماعی نهایی شده و بین مجلس و دولت اختلاف نظری وجود ندارد و در اولین فرصت بعد از بازگشایی مجلس این موضوع را پیگیری می کنیم.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
کف و سقف حقوق کارمندان در سال 1403 مشخص شد. به گفته نمایندگان مجلس، در سال 1403 حداقل حقوق کارمندان 10 میلیون تومان خواهد بود. همچنین نمایندگان مجلس بیشترین مبلغ دریافتی توسط کارمندان دولت را 7 برابر کف حقوق یعنی 70 میلیون تومان اعلام کرده اند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هادی طحان در نشست خبری هفتگی خود که در نمایشگاه رسانه ایران برگزار شد، اظهار داشت: با وجود اینکه شورای نگهبان رسانه خاص خود را ندارد، رسانه ها همواره از شورای نگهبان حمایت کرده و در کنار آن ایستاده اند. هستند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۶    
طرح ساماندهی کارکنان دولت با هدف ایجاد امنیت شغلی و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی، قراردادی و حجمی و رفع دغدغه بخش بزرگی از کارکنان با قراردادهای موقت و متزلزل ایجاد شد و مدت هاست بی نتیجه مانده اما نمایندگان در روزهای پایانی کار مجلس یازدهم به دنبال نتیجه گیری از آن و محکم کردن جای پای این دسته از ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲    
یکی از نمایندگان مجلس اخباری موثق از آخرین وضعیت طرح ساماندهی کارکنان دولت به نفت آنلاین داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از نیر های شرکتی به دنبال طرح ساماندهی کارکنان دولت هستند که کارگران پتروشیمی چوار ایلام نیز از این دسته اند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه های امروز به موضوعاتی نظیر دیدار رهبر معظم انقلاب با مردم آذربایجان شرقی و اعلام اسامی نهایی تاییدصلاحیت شدگان انتخابات مجلس پرداخته اند. دیدار رهبر معظم انقلاب با هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۴۲    
اکنون در روز های پایانی کار مجلس یازدهم نمایندگان به دنبال نتیجه گیری از جزئیات طرح ساماندهی کارکنان دولت هستیم.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: 22 نماینده کنونی رد صلاحیت شدند، حتی یک مورد از این رد صلاحیت ها به دلیل انتقاد از دولت نبوده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۲    
در حالی که نمایندگان مجلس یازدهم در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس با مصاحبه های گوناگون در خصوص طرح حذف پیمانکار نیروی انسانی در حال ماهی گیری از آب گل آلود برای خود هستند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: همزمان با ایام پایانی سال فروش فوق العاده و نمایشگاه عرضه مستقیم کالا برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان ناظر انتخابات بوده و این نظارت تمام مراحل انتخابات به ویژه دوران تبلیغات را در برمی گیرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بعد از اصلاح هنوز از سوی مجلس به شورای نگهبان ارسال نشده است.
طبق اخبار منتشر شده گویا قرار است از فردا دولت مبلغ 20 میلیون تومان عیدی ویژه نوروز به مردم بدهد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
هر مجموعه که که مشمول ماده 29 قانون توسعه ششم باشد بایستی از طرح ساماندهی کارکنان دولت تبعیت کند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هر ساله عیدی کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری توسط هیئت وزیران تعیین می شود. همچنین عیدی کارگران بخش خصوصی بر اساس قانون کار به میزان دو برابر دستمزد دریافتی محاسبه می شود؛ به صورتی که نباید از دوبرابر حداقل حقوق کمتر و از سه برابر حداقل حقوق بیشتر شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
در پی ابلاغ تصویبنامه مصوب جلسه 15 بهمن هیأت وزیران در خصوص پاداش آخر سال کارمندان و بازنشستگان توسط معاون اول رئیس جمهور، شمارش معکوس برای واریز عیدی کارمندان و بازنشستگان آغاز شده است.