دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۲May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اجتماعی»

خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اظهارات عضو هیئت مدیره خودروسازی سایپا درباره ضرر 70میلیون تومانی سایپا برای تولید خودرو اشاره کرد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به تشریح جزئیات طرح ساماندهی کارکنان دولت پرداخت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۸    
به گزارش جماران؛ اردشیر مطهری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در حساب توییتر خود نوشت: چرا هیئت رئیسه به وظایف خود عمل نمی کند؟ باید تحقیق و تفحص از صدا و سیما به سرعت در دستور کار صحن قرار گیرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۶    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از رفع ایرادات طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس به منظور تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با مصوبه کمیسیون اجتماعی چنانچه مراجع چهارگانه در مورد استعلامات مربوط به فردی که بنا است در شغل حساسی به کار گرفته شود دچار اختلاف شوند موضوع در یک کارگروه مشترک مورد بررسی قرار گرفته و در مورد آن تصمیم گیری می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۲    
نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه برگزار شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیگیری مطالبات مردم در زمینه های مختلف به ویژه اقتصادی از وظایف مهم قوای سه گانه است گفت: نظارت و مدیریت در کنترل قیمت و توزیع کالا باید با جدیت از سوی متولیان دنبال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اصلاح نظام پرداخت یارانه ها با توجه به آزادسازی قیمت کالا ها، کمک حال مردم خواهد بود و مجلس و دولت درباره اجرای آن توافق داشته اند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به دفاع "عیسی کلانتری" از "کاوه مدنی " اشاره کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۴    
عضو کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مقتدارانه و بانشاط و باروحیه بشار اسد در کنار رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام بسیار بزرگ پیروزی جبهه مقاومت در مقابل استکبار جهانی و درس بزرگی برای کشورهای عربی بود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بعضاً دستگاه های اجرایی در اجرای قانون خانواده و جوانی جمعیت کوتاهی می کنند، گفت: با نظارت مجلس و دولت موانع افزایش جمعیت را برطرف خواهیم کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۱    
فاش نیوز - نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی نسبت به اجرایی نشدن قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هشدار دادند و خواستار ورود رئیس مجلس به این موضوع شدند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از سفر اعضای این کمیسیون به استان اردبیل در پی سفرهای نظارتی آنها به منظور بررسی نحوه انجام مسئولیت های اجتماعی و آسیب های اجتماعی در مناطق مختلف کشور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نماینده قائنات درباره حذف برخی یارانه بگیران گفت: این موضوع با جدیت دنبال می شود و در جلسه سران قوا مطرح شده است. علاوه بر این کمیسیون اجتماعی نیز موظف به پیگیری دهک بندی دولت و حذف برخی یارانه بگیران شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی دیدار " انریکه مورا" با "علی باقری" و سفر "شیخ تمیم" امیر قطر به عنوان واسط ایران و آمریکا به تهران را مثبت ارزیابی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی مطرح کرد؛ وزارت کار فرمایش رهبری معظم را آویزه گوش کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از توافق ضمنی این کمیسیون و دولت برای ارائه لایحه از سوی دولت درباره تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی و پیمانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حذف ارز ترجیحی باید بسترساز شناسایی قاچاق و فساد اقتصادی باشد تا گشایش اقتصادی در زندگی مردم رقم بخورد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بروز شدن فرآیندها و شاخصه های مرحله دوم طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی ساخت و پرتاب ماهواره نظامی را حاصل مجاهدت های خاموش متخصصان انقلابی دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم محاکمه روحانی در موضوع افتضاح گرانی بنزین اصرار کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۵    
دکتر محمد کعب عمیر عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:وزارت نفت یکبار برای همیشه مشخص کند قراردادی ها بالاخره کارمند هستند یا کارگر!؟
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
این هفته قاضی زاده هاشمی به منظور ارائه گزارش عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست کمیسیون اجتماعی مجلس حضور پیدا خواهد کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۲    
فاش نیوز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت باید سازوکار مناسب برای تامین معیشت ایثارگران معسر در اصلاح قیمت کالاهای اساسی را داشته باشد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، کیومرث سرمدی واله ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آزاد شدن واردات خودرو، از وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست تا برخورد با مافیای خودرو را هم با مجاهدت عملی کند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۲    
بازتاب ایلام/نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در جلسه کمیسیون اجتماعی که با حضور وزیر ارتباطات و معاونانش برگزار شد، با انتقاد از عدم اجرای آئین نامه استخدامی و پرسنلی مصوب دولت مبنی بر واگذاری کلیه تعهدات شرکت مخابرات به کارکنان و بازنشستگان اعم از حقوق و مزایا و سایر تعهدات ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
اهواز_ ایرنا_ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری مشترک مجلس و دولت برای ترمیم حقوق قشر بازنشسته بیان داشت: با به روز شدن فرآیندها و شاخصه های مرحله دوم طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشور، بخشی از شکاف موجود در انجام پرداختی ها به این قشرجبران شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سیدرضا صالحی امیری در نشست خبری گفت: تاریخ بازنشستگی من براساس 35 سالگی 15 تیرماه خواهد بود. مجلس تصویب کرده بود تغییرات اساسنامه باید به تصویب دولت برسد. روند اصلاح تسریع شد، کمیته کارشناسی تشکیل شد، اساسنامه را در مجمع تصویب کردیم، به کمیسیون اجتماعی ارسال و تصویب شد که به صحن دولت رفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به انتشار تصاویر باکیفیت ماهواره نور2 سپاه از دو نقطه کشورمان و پایگاه ناوگان پنجم دریایی آمریکا در بحرین اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی مطرح کرد؛ مجلس و قوه قضائیه با همه توان همراه و همگام دولت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با توجه به عزم دولت برای طرح مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه ها، نمایندگان مجلس برای قطع دست رانتخواران و مفسدان از معیشت مردم، پشتیبان دولت هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۲    
نشست کمیته زنان و خانواده کمیسیون اجتماع مجلس شورای اسلامی امروز 20 اردیبهشت ماه 1401 برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها -عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه منظور از ارائه کالابرگ در دو ماه آینده کوپن نیست، گفت: هدف از اجرای این طرح این است که مردم می توانند به وسیله آن بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی به قیمت تضمینی خرید کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های صالحی امیری در خصوص بازنشستگی از سِمَت ریاست کمیته ملی المپیک در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران در جلسات هیئت اجرایی بحث و تصویب شد و بعد اساسنامه در مجمع تصویب و به کمیسیون اجتماعی دولت ارسال و تایید شد بعد به صحن دولت رفت و بعد از آن به شورای نگهبان ارسال و تصویب شد و نهایتا تصویب ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس، کمیسیون اجتماعی را مأمور کرد تا مشکل ثبت نام جاماندگان دریافت یارانه پیگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون اجتماعی مجلس مأموریت داد تا با برگزاری جلساتی با مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکل ثبت نام جاماندگان یارانه بگیر در سامانه رفاه را پیگیری کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به نشست این کمیته در رابطه با ساماندهی نهادهای صدور مجوز دفاتر مشاور ازدواج،گفت: در صدد هستیم با توجه به چالش هایی که در خصوص تعدد مراکز صدور مجوز مشاوره خانواده وجود دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۰    
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:ظرف یک تا دو سال آینده بیش از 1/5 میلیون کارگر ساختمانی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته و عملاً هیچ کارگری در عرصه کارهای ساختمانی از پوشش بیمه ای محروم نخواهد بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صداقت رئیسی با مردم باعث ایجاد آرامش شد گفت: دولت سیزدهم دست به یک ساماندهی بزرگ اقتصادی زد که در دولت های گذشته با جدیت دنبال نشد و این اقدام رئیس جمهور جسورانه و شجاعانه بود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به نشست کمیته زنان و خانواده این کمیسیون برای اجرای ماده 37 قانون حمایت از خانواده، گفت: در این نشست سازوکار اجرایی شدن این ماده قانونی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی امروز 20 اردیبهشت ماه 1401 برگزار شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه یکی از دغدغه های کنونی این کمیسیون این است که برای همه طرح ها و پروژه هایی که با معیشت مردم در ارتباط هستند، پیوست اجتماعی داشته باشیم گفت: دولت باید قبل از اتخاذ هر گونه تصمیمی در رابطه با مدیریت ارز ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نشست این کمیسیون توضیحاتی را پیرامون دلیل عدم اجرای قانون برای تبدیل وضعیت ایثارگران در شرکت مخابرات ایران ارائه داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی از برگزاری 156 دیدار مردمی مقامات و مدیران دستگاه قضا در مساجد قدردانی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به توصیه رهبر معظم انقلاب درباره لزوم همکاری با دولت در زمینه مشکلات اقتصادی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی از هیاهوی منتقدین حذف ارز ترجیحی انتقاد کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، ولی اسماعیلی در صفحه توئیتر خود نوشت: مقام معظم رهبری در دیدار با کارگردان فرمودند: همه به دولت کمک کنند تا اقدامات اقتصادی خود را به سرانجام برساند. ...
نماینده   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:طبق قانون مجلس باید یارانه ارزی بر اساس مدل کالا برگ الکترونیکی یا کارت اعتباری، به دست مردم برسند این اقدام موجب مدیریت صحیح ارزی و جلوگیری از فساد خواهدشد.