جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۰:۰۴Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اجتماعی»

صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۶    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اهمیت تصویب همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم توسعه، از مخالفت کمیسیون اجتماعی با حذف آن از این برنامه خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: شنیده ها حاکی است طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بار دیگر مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته است اما مجلس مصمم است این طرح به نتیجه برسد و تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.
نماینده مجلس با تأکید بر اینکه زنان فعالین اصلی کسب و کارهای خرد خانگی هستند، گفت: یکی از مشکلات این کسب و کارها دسترسی آسان به تسهیلات است. دیروز در بند (پ) ماده (6) این لایحه مصوب شد که تسهیلات اعطایی به این کسب و کارها به صورت قرض الحسنه و در مورد کارگاه های کوچک به صورت تسهیلات ارزان قیمت باشد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کیومرث سرمدی درباره آخرین وضعیت طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و شنیده ها از کنار گذاشتن این مصوبه مجلس، بیان کرد: طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت و به نوعی برقراری عدالت در پرداخت حقوق ها از وعده های رئیس جمهور است و کمیسیون اجتماعی مجلس نیز در طول دو سال اخیر این موضوع را با جدیت دنبال کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۹    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره ساماندهی وضعیت نیرو های شرکتی توضیحاتی را بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بانک ها میلیاردها تومان از سرمایه مردم را می گیرند اما حتی سازوکارهای بنگاه داری به معنای واقعی در قالب بخش های خصوصی را هم ندارند، در هر صورت به شاخص های اقتصادی کشور خسارت تحمیل می کنند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۸۷ سایت دیگر  
متاسفانه در طول دو سال اخیر ما با عدم همراهی سازمان اداری و استخدامی مواجه بودیم و یکی از نواقص کار سازمان اداری و استخدامی این است که آمار دقیقی از این نیروهای خود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس می گوید، عملکرد 26 سازمان متولی بررسی آسیب های اجتماعی، سیر نزولی داشته است و سازمان برنامه و بودجه نباید تخصیص اعتبار دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
برنامه صف اول به بررسی برنامه ها و اقدامات تقنینی و نظارتی کمیسیون اجتماعی مجلس پرداخت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: بلاقاصله بعد از ابلاغ ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام طرح ساماندهی کارکنان دولت اصلاح و نهایی می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی آمادگی گروه صنعتی ایران خودرو برای تولید انبوه دو محصول ری را و تارا برقی را فرصتی غنیمت در صنعت خودرو دانست و بر ایجاد زیرساخت های لازم برقی سازی از سوی دولت و مجلس تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی با اشاره به بنگاه داری توسط بانک ها آن را ممنوع اعلام کرد و گفت: در قانون جدید بانک مرکزی اگر یک بانک خود را اصلاح نکند حذف خواهد شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عدم تعادل عرضه و تقاضا در بازار خودرو را از علل رونق خرید و فروش حواله های خودرو در بازار دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد و اشترینان و نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تحریم خبرگزاری های ایرانی توسط دشمنان نشان از خنثی کردن توطئه های آنان در جنگ ترکیبی است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره میزان حداقل دریافتی مورد نیاز کارگران با بیان این که در دنیا عرف است و در کشور ما نیز این موضوع به عرف تبدیل شده است که حقوق کارگران متناسب با تورم واقعی و سبد معیشت زندگی کارگران تعیین شود ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۱    
سرویس اقتصادی انصاف نیوز: ریشه بحران تامین اجتماعی دخالت دولت است این جان کلام مهدی اسفندیار است که علاوه بر تحصیل در رشته سیاست گذاری بخش عمومی، در بخش های گوناگون حوزه اجتماعی هم فعالیت و کسب تجربه کرده ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۱۴    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پویش روایت مهر به جای پرسش مهر از سوی آیت الله رئیسی برای دانش آموزان، اقدامی در مسیر امیدبخشی و امیدآفرینی است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت در ابتدا از اساس متناسب سازی و همسان سازی حقوق بازنشستگان را از برنامه هفته توسعه حذف کرده بود ، اما رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد متناسب سازی و همسان سازی حقوق بازنشستگان در برنامه هفتم لحاظ می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با سلام و درود و عرض ارادت همان گونه که استحضار دارید لایحه ی پیشنهادی دولت محترم در مورد تغییر تعداد روز های کاری هفته از 6 به 5 روز و در نتیجه افزایش تعطیلات آخر هفته از یک به دو روز ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: هماهنگی در سفر اربعین امسال بسیار مناسب تر از سنوات گذشته بوده و پیشرفت مناسبی در این زمینه رخ داده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی آزادسازی پول های بلوکه شده در کره جنوبی را نتیجه مثبت سیاست خارجی دولت سیزدهم دانست.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمدی واله گفت: از جمله وعده های رئیس جمهور حل معضل ساماندهی کارکنان و عدالت در پرداخت بود که همچنان این قانون در رفت و آمد میان شورا و سایر نهادها معطل مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با استقبال از پیشنهاد رئیس جمهوری برای تشکیل جنبش جهانی تعهد به خانواده گفت: رئیس جمهوری در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل نشان داد جمهوری اسلامی بر اساس تعالیم مکتب اسلام و همچنین فرهنگ ایرانی به اصل خانواده و پایداری و ثبات بنیان آن اعتقاد دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: پیگیر تخصیص منابع به حساب های پیشرفت و عدالت استانی از بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که پیش از این در کمیته تخصصی کمیسیون برنامه هفتم توسعه تشکیل وزارت بازرگانی به تصویب رسیده بود، اما خبرها حاکی از این است که تشکیل وزارت بازرگانی در کمیسیون تلفیق به تصویب نرسیده و براین اساس در گزارش کمیسیون برنامه هفتم هم نیامده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی به تصویب کلیات اصلاح مصوبه شورای انقلاب فرهنگی در رابطه با کنکور،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، از اتمام بررسی تحقیق وتفحص از عملکرد سازمان تامین اجتماعی، شستا و بانک رفاه کارگران تا پایان آبان ماه خبر داد و افزود: متخلفان به مجلس و قوه قضاییه معرفی خواهند شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در خصوص نحوه تامین منابع لازم برای پوشش بیمه کارگران ساختمانی، گفت: تعدادی از کارگرانی که در گذشته تحت پوشش بیمه قرار گرفته بودند اصلا کارگر ساختمانی نیستند که می طلبد تامین اجتماعی با پایش دقیق نسبت به شناسایی و حذف آنها اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از نظارت های سه ماهه این کمیسیون بر مراکز نگهداری معلولان و شیرخوارگاه های زیر مجموعه سازمان بهزیستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعمال تحریم ها علیه مقامات کشورمان گفت: به کشورهای غربی به ویژه آمریکا و اروپا توصیه می کنیم که از تاریخ درس بگیرند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۶    
نشست کمیته ایثارگران کمیسیون اجتماعی مجلس، به منظور بررسی طرح استفساریه ماده(48) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(1) در خصوص وضعیت استخدام فرزندان جامعه ایثارگران تشکیل و در این خصوص تصمیمات لازم اتخاذ شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۵    
نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی امروز 27 شهریور ماه 1402 با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تعیین مهلت یک ماهه برای تکمیل گزارش از عملکرد سازمان تامین اجتماعی، شستا و بانک رفاه کارگران جهت قرائت در صحن مجلس خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عباس گودرزی نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از روند اصلاح رتبه بندی معلمان انتقاد کرد.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
حسین گودرزی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس درباره طرح مجلس برای افزایش روزهای تعطیل پرداخت.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۷    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به فضاسازی های رسانه ای درباره مخالفت جمعی از نمایندگان با تغییرات احکام برنامه در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، بار دیگر بر مخالفتش با گزارش کمیسیون مذکور تأکید و از عملکرد هیأت رئیسه کمیسیون گلایه کرد. منبع
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس درباره طرح افزایش تعطیلات، میزان نهایی کاهش ساعت کار، مقایسه تعطیلات ایران با دنیا و سرنوشت این لایحه با همشهری آنلاین گفت وگویی داشته است. گفت وگو حسین گودرزی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس را می خوانید: ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی اعلام کرد: هنوز 50 درصد معترضان به رتبه بندی معلمان از احکام خود راضی نیستندنایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتقاد از روند اصلاح رتبه بندی معلمان گفت:متاسفانه ما با اجرای غلط و هزینه ساز برخی تصمیمات صحیح و ارزشمند دولت مواجه هستیمعباس گودرزی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه فاصله جوانان با حوزه ورزش و امکانات این حوزه بسیار زیاد است بنابراین ضرورتی بر انضمام معاونت امور جوانان به وزارت ورزش وجود ندارد تاکید کرد که حوزه ورزش باید یک نهاد اجتماعی باشد و نباید به ورزش نگاه دولتی داشت.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از وزارت آموزش و پرورش خواستار جلوگیری از تضییع حقوق معلملان زحمتکش شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بیانیه اخیر شورای همکاری خلیج فارس مبنا و پایه و اساس حقوقی ندارد و صرفاً اعضای این شورا به پشتوانه آمریکا و رژیم صهیونیستی دست به انجام چنین کارهایی می زنند، در صورتی که در مجامع جهانی هیچگاه نتوانسته اند ادعای خود را به اثبات برسانند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به فضاسازی های رسانه ای درباره مخالفت جمعی از نمایندگان با تغییرات احکام برنامه در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، بار دیگر بر مخالفتش با گزارش کمیسیون مذکور تأکید و از عملکرد هیأت رئیسه کمیسیون گلایه کرد.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت از پیگیری کمیسیون اجتماعی دولت برای استخدام شدن نیروهای قرار دادی٬ شرکتی و... شاغل در وزارت بهداشت خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: الان بیش از 1 میلیون نفر مطالبه گر همین موضوع تبدیل وضعیت کارکنان غیررسمی دستگاه های دولتی هستند و مصوبه مجلس در این رابطه در شرایطی رد می شود که در شرایط شغلی کنونی که شرکتی ها و قراردادی ها دارند تحمل می کنند هم ظلم است، هم خیانت و تبعیض و ناعدالتی.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از نشست امروز کمیسیون اجتماعی در مورد طرح ساماندهی خبر دادند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از تشکیل نشستی به ریاست وی برای بررسی استفساریه ماده 48 در خصوص استخدام جامعه ایثارگران و رفع ابهامات ایجاد شده به منظور ممانعت از تضییع حقوق این قشر خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در جلسه مشترک صبح یکشنبه کمیسیون اجتماعی و شورای نگهبان تعیین تکلیف خواهد شد.
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: انتشار خبری به نقل از بنده پیرامون اینکه هیأت رییسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در گزارش کمیسیون دست برده از اساس کذب است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران به همراه سیفی، جمعی از معاونین، شهرداران نواحی و مدیران شهری منطقه از سطح منطقه 17 بازدید کردند.