پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۳۶Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اجتماعی»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۹    
نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس، نحوه اعطاء تسهیلات وام 100 میلیونی به بازنشستگان تامین اجتماعی را رویه ای غلط دانست و تاکید کرد که بازنشستگان باید امکانات رفاهی را در خانه هایشان تحویل بگیرند نه اینکه مسئولان مربوطه با اقدامات سختگیرانه آنها را درگیر بروکراسی اداری کنند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۷    
دکتر حسین گودرزی نماینده شهرستان دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با رییس سازمان، مدیر کل امور مجلس جهاددانشگاهی، معاون پژوهش و فناوری و شماری از مدیران گروه ها و مراکز پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی تهران با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۳    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی هفته دفاع مقدس گرامی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه پرستاری نباید برای تبدیل وضعیت شغلی درگیر آزمون های تئوری استخدامی شوند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندورود و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی نوشت: همانطور که وقتی تولید داخل برای تامین گوشت، میوه و سایر نیازهای کشور کافی نباشد دست به واردات می زنیم، صنعت خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ کیومرث سرمدی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس در دیدار پیشکسوتان عرصه جبهه و دفاع مقدس با امام جمعه این شهر، اظهار کرد: حضور قاطبه مردم در جبهه های نبرد علیه دشمن در دفاع از تمامیت مرزی خاطرات زیادی را در اذهان زنده می کند. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حمایت عباس گودرزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از انتصابات و اقدامات انقلابی وزیر نفت؛ رویکرد انقلابی ایشان در این مدت کوتاه مورد استقبال نمایندگان مجلس و اعتماد مضاعف به ایشان گردیده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با برنامه رهیافت با اشاره به مسایل و مشکلات متعدد کارکنان شرکتی و قراردادی، گفت: با هماهنگی دولت و مجلس و با هدف ساماندهی شغلی کارکنان دولت برای رفع مشکلات این قشر مقرر شد بزودی تا حدود 45 روز آینده لایحه ساماندهی اشتغال کارکنان در ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تنوع قراردادها را آفت نظام اداری کشور دانست و گفت: طرحی در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی بود که خوشبختانه با تغییر رئیس جمهور خود دولت قبول کرد که تا 40 روز لایحه ساماندهی نیروها را اجرا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: واردات خودرو برای ضربه زدن به خودروسازان داخلی نیست، اما منافع مردم و ایجاد رقابت در بازار بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: تا حدود 45 روز آینده لایحه ساماندهی اشتغال کارکنان در دولت تدوین و جهت تصویب به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هرگونه افزایش قیمت بنزین را بر خلاف مصوبه مجلس دانست و تصریح کرد: تا پایان سال افزایش قیمت ممنوع است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۰    
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می گوید این کمیسیون تاکنون برنامه ای برای توسعه خوابگاه های متاهلی نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از مردم خواست که تا واکسیناسیون همه افراد جامعه کامل شود، پروتکل ها را رعایت کنند و سفرهای غیر ضروری انجام ندهند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آقایان قدرت الله امام وردی استاد دانشگاه آزاد اسلامی، حبیب انصاری سامانی استاد دانشگاه یزد، خلیل بهروزی فرد دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس، علی اصغر آهنی ها نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار و علی رضا محجوب دبیرکل خانه کارگر در گفتگو بابرنامه چشم انداز به بررسی مشکلات توسعه اشتغال و اصلاح روابط کار و ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از برنامه های مجلس در زمینه مالیات، کمک های مالی و امهال وام برای کمک به کارگران و اصناف آسیل دیده از کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرحی در مجلس خبر داد که 2 شامل تعیین تکلیف بیمه 2 میلیون کارگر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از برنامه های مجلس در زمینه مالیات، کمک های مالی و امهال وام برای کمک به کارگران و اصناف آسیل دیده از کرونا خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درمان، اشتغال و اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را چالش های اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد. ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کادر مدیریتی خواهران حوزه علمیه خراسان با فاطمه رحمانی، نماینده مردم مشهد و کلات و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در تدوین برنامه توسعه هفتم جمهوری اسلامی ایران، همکاری خواهند داشت.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به مهلت 45 روزه مجلس به دولت برای ساماندهی کارکنان دولتی اشاره کرد و گفت: در طرح ساماندهی کارکنان دولت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۱    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی دکتر قالیباف کارنامۀ سه ماهۀ مجلس را منتشر کرد. کلیات لایحۀ حفظ کرامت و حمایت از زنان دربرابر خشونت خانگی، از مهم ترین مصوبات کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد سه ماهۀ کمیسیون اجتماعی مجلس را در داده نمای بالا بخوانید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بیش از 20 سازمان و وزارتخانه در کشور ماموریت دارند که در جهت کاهش آسیب های اجتماعی فعالیت می کنندگفت: اما یک سازمان یا وزارتخانه مشخصی که به عنوان متولی در این زمینه به مجلس و دولت پاسخگو باشد، وجود ندارد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حداکثر تا هفته آینده هیات مدیره جدید شرکت هفت تپه معرفی و مدیریت آن به دو بانک بزرگ بورسی و دولتی واگذار می شود. محمد کعب عمیر در توئیتر اعلام کرد ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، ولی اسماعیلی در صفحه توییتری خود نوشت: نماینده پارلمان آذربایجان حواس اش باشد اینجا ایران است. وی افزود: شیران بیشه ایران زمین، 8 سال با بیش از 24 کشور جنگیدند؛ 300 هزار شهید دادند یک وجب خاک ندادند. به گواهی تاریخ ما خاک خورده ایم اما خاک نداده ایم. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در جریان بررسی طرح ساماندهی صنعت خودرو و مجوز مشروط واردات خودروهای خارجی علی بابایی کارنامی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با انتشار توئیتی اعلام کرد: سال ها انحصار در بازار خودرو نشان داده با این روش نه کیفیت خودروی داخلی بالا خواهد رفت و نه منافع مصرف کننده تامین خواهد شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عسکر توکلی رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور درباره تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت ،گفت: طرح تعیین تکلیف جاماندگان سهام عالت به محض اینکه در هیئت دولت تصویب و منابع آن اعلام شد مراحل ثبت نام از طریق رسانه ملی اعلام خواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در توئیتی تاکید کرد؛ سازمان همکاری شانگهای از مهم ترین نهادهایی است که تسلط کامل غرب بر سیاست بین الملل را به چالش می کشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۲    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی مطرح کرد؛ دولتی که در زمان تصدی امور حتی مسئولیت گران کردن بنزین را هم نمی پذیرفت؛ از واردات واکسن تا عضویت در "پیمان شانگهای" را به نام خویش سند می زند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۴    
برای دیدن اینفوگرافی کارنامه سه ماهه اول کمیسیون اجتماعی مجلس در سال دوم مجلس یازدهم در سایز اصلی روی تصویر دو بار کلیک کنید.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۹۹ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان سنجش آموزش کشور در نامه ای به دادستان کل کشور خواستار ممنوع الخروج شدن رییس سازمان سنجش شد. ابراهیم خدایی متن نامه احمد نادری نماینده تهران و نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات به منتظری دادستان کل کشور به شرح زیر است: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون اجتماعی مجلس در 3 ماهه اول اجلاسیه دوم به بررسی موضوعات مهمی همچون ساماندهی استخدام کارکنان دولت، نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس و لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت پرداخته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور از بررسی وضعیت بیمه کارگران ساختمانی در کارگروه اشتغال مجلس خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس طرح پیشنهادی کارگروه اشتغال و روابط کار را نپذیرفتند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی به ادعای هزینه کرد یک میلیارد یورویی دولت روحانی برای کرونا اشاره کرد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
برترین ها: عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس اعلام کرد: حداکثر تا هفته آینده هیأت مدیره جدید شرکت هفت تپه معرفی خواهد شد و مدیریت شرکت به وزارت اقتصاد (بانک ملی و صادرات) واگذار خواهد شد. محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش و عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کیومرث سرمدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به نَفْسِ چالش برانگیز و غیرعادلانه مقوله ای به اسم بیمه تکمیلی ، گفت: بیمه به عنوان یک صنعت در دنیا شناخته می شود و کشورها به آن توجه دارند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: مدیرعامل تامین اجتماعی باید بداند که مسئولیت حمایت از 45 میلیون نفر جمعیت کشور را برعهده دارد و باید پرداخت به موقع حقوق مستمری بگیران و حمایت از روستاییان و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق های بازنشستگی در حال حاضر با پول نقد، مالیات از مردم و درآمدهای نفتی اداره می شوند تا ورشکستگی این صندوق ها پنهان شده و آشکار نگردد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس کمیسیون اجتماعی مجلس و عضو ستاد ملی مقابله با کرونا، با بیان اینکه معیشت و بهداشت روان دو هدف اصلی تشکیل کمیته مستقل امور اجتماعی و معیشت، است، اظهار کرد: در زمینه حمایت از اصناف ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از فرصت 45 روزه مجلس به دولت برای ساماندهی کاکنان دولت اعم از شرکتی ، حجمی و قراردادی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عضویت کامل ایران در سازمان همکاری شانگهای گفت: دیپلماسی انقلابی، اولین گام را دقیق و درست برداشت.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۳    
به گزارش خبر روز، نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی میزبان اولین حضور معاون امور استخدامی و اداری رئیس جمهور بودیم تا طرح ساماندهی کارکنان دولت که از ابتدای مجلس یازدهم مطرح و بررسی آن طی چند جلسه در کمیسیون اجتماعی ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: صنف هایی از کارگران وجود دارد که واقعا در ایام کرونا به آن ها پرداخته نشده و نسبت به آن ها کم توجهی شده است، از این رو ضرورت دارد هرچه زودتر به موضوع ورود پیدا کرد تا آن ها هم با حمایت های دولت، کمی بیش از گذشته احساس امنیت کنند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از بررسی و بازدید مشترک رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان، استاندار اردبیل، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مجید کریمی در نشست تعاملی با رئیس و نمایندگان کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رفع خلاء های قانونی حوزه مقابله با مواد مخدر و توانمند سازی معتادان متجاهر پس از ترک، تاکید کرد و افزود: بر اساس اعلام دفتر مقابله با مواد مخدر و [...]
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۳    
فاش نیوز- دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: آقای قاضی زاده هاشمی مدیری توانمند است و ما از این انتصاب بسیار خوشحال هستیم. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره گسترش فساد در ایران می گوید: آمار های اطلاعاتی در کشور تا میزان قابل ملاحظه ای نادرست است و همین باعث شده مردم از سیستم دولتی ایران ناراضی باشند. ادامه این روند چند دهه اخیر یعنی کاهش 80 درصدی مشروعیت نظام سیاسی کشور.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
جلسه مشترک دولت و مجلس که بیست و سوم شهریورماه در کمیسیون اجتماعیِ مجلس شورا برگزار شد، برای هزاران کارگر شرکتی و پیمانکاریِ نهادهای دولتی و عمومی به غایت ناامیدکننده بود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مجلس برنامه مشخصی برای حل مشکل ازدواج جوانان ندارد اظهار کرد: مجلس به جای رسیدگی به مباحث اصلی کشور به دنبال مسائل دست چندم مانند فضای مجازی است درحالیکه به عنوان نمونه بیکاری و مسکن از جمله معضلات مهم کشور و مولفه اصلی ازدواج جوانان است که باید در اولویت کار ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵    
نماینده حوزه انتخابیه هشترود و چهاراویماق با حضور در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کردند