چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۸:۵۲Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اجتماعی»

اقتصاد آنلاین   ۹ ساعت پیش    
ولی اسماعیلی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی گفت: عدم هماهنگی بین وزرا، یکی از دلایل آشفتگی بازار است؛ نتیجه عدم مدیریت مناسب در خصوص تخصیص ارز و نحوه واردات، مرغ 40 هزار تومانی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۶    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی درباره محتوای نشست امروز کمیسیون خود توضیح داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ‫اقدام برای معیشت‬⁩ و برطرف کردن مشکلات با تکیه به جوانان ایرانی، تولید داخل و ظرفیت های موجود میسر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۵    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: طرح مدیریت تعارض منافع کارکنان دولت و مقامات کشور بزودی در صحن علنی مطرح می شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد نمایندگان برای افزایش 25 تا 30 درصدی حقوق کارگران در سال آینده خبر داد. حجت الاسلام سیدسلمان ذاکر با اشاره به وضعیت افزایش حقوق کارگران در سال آینده ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با آنا خبر داد؛ مهدی شریفیان در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ، در خصوص طرح بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دستگاه ها با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب به درستی بر سپردن امور به دست جوانان، در بیانیه گام دوم تاکید می کنند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۹    
نشست کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 4 آذرماه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از رای مثبت کمیسیون اجتماعی به استفساریه بند (ج) ماده (112) قانون برنامه ششم در خصوص برخورداری بازنشستگان شاغل در مناطق عملیاتی از مزایای قانون جامع ایثارگران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از تعیین سازمان بازرسی به عنوان ناظر بر اجرای قانون مدیریت تعارض منافع طبق مصوبه امروز این کمیسیون خبر داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در دولت کسانی هستند که بی حجابی برایشان اهمیت ندارد و نباید با تغییر رئیس جمهور، اهداف ما در موضوعات فرهنگی و اجتماعی تغییر کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با مصوبه امروز کمیسیون بازنشستگان از مزایای منطقه جنگی بهره مند می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی خراسان شمالی با ارسال چند نامه به رئیس قوه قضاییه، رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اجتماعی خواستند که افزایش مستمری، وفق ماده 96 قانون تامین اجتماعی و بر اساس نرخ واقعی تورم برای تمام سطوح مستمری بگیران اعمال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اولویت اصلی جلسات اخیر کمیسیون اجتماعی مجلس طرح مدیریت تعارض منافع و ساماندهی اداری و استخدامی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی تاکید کرد: بیش از یک میلیون و 300 هزار شغل با مشکل دریافت بیمه بیکاری مواجه هستند، لذا لازم است دولت حمایت لازم را از این بیمه به عمل بیاورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با حضور رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور وضعیت بیمه بیکاری و عمل به دستور رهبری برای حمایت شغل های آسیب دیده از بیماری کرونا را بررسی کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۵    
نشست اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی امروز 3 آذر ماه 1399 برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۰    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی از بررسی بیمه بیکاری و شاغلان غیر رسمی و همچنین طرح مدیریت تعارض منافع خبر داد.
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رئیس سازمان تامین اجتماعی در کمیسیون اعلام کرد که لایحه مربوط به پرداخت حقوق بیکاری صاحبان کسب و کار آسیب دیده از کرونا را تهیه و برای تصویب به هیات دولت تقدیم کرده ایم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از حضور مدیرعامل تامین اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون جهت ارائه گزارش از نحوه پرداخت بیمه بیکاری به افراد آسیب دیده از شرایط ناشی از شیوع کرونا و دلیل بلاتکلیفی بیمه شدگان خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گودرزی، نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: ابتکار امام(ره) در تشکیل بسیج، به الگوی جهانی تبدیل شده است و در این سالها تفکر بسیج توانسته در کشور راهگشا باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه می توان با کاهش تعرفه واردات خودرو، حاشیه قیمت در بازار را از بین برد، گفت: باید با مدیریت دقیق از افزایش بی ضابطه قیمت مواد اولیه داخلی موردنیاز تولید خودرو جلوگیری کرد چراکه با تحقق این مهم، بهای تمام شده تولید خودرو کم می شود.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت سلایق سیاسی خود را با زندگی مردم گره زده و به نوعی معیشت مردم را به گروگان گرفته است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به قانون خدمات مدیریت کشوری، گفت: قرار بود همه از این قانون تبعیت کنند اما این قانون هم شامل استثنائات مختلف شد؛ بنابراین با توجه به تعدد قوانین، نظارت دقیقی هم وجود ندارد. ...
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اگر همه سیاست های دولت به مذاکره و برجام گره نمی خورد و بازار کشور های پیرامونی را بیشتر درک می کردیم لااقل به واسطه آن درآمد ها بهتر می توانستیم بحران اقتصادی کنونی را مهار کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی وضعیت بیمه بیکاری با حضور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در جلسات این هفته کمیسیون متبوعش، خبر داد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اهمیت ابعاد سه گانه خودرو اعم از قیمت، کیفیت و رضایت مشتری، لازمه ورود شورای رقابت به حوزه قیمت گذاری را تنوع شرکت های خودروسازی داخلی و آزادی واردات دانست.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ علی بابایی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه تلفنی با برنامه گفتگوی اقتصادی درباره اشتغال نابینایان و ظرفیت های این قشر گفت: متأسفانه کشور ما در حوزه اشتغال پول محور شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس به حادثه اخیر تخریب خانه یک مادر خانه دار در بندرعباس واکنش نشان داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، نشست های کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه (دوم، سوم و چهارم آذرماه) برگزار خواهد شد. دستورکار نشست های این هفته کمیسیون اجتماعی به شرح زیر است: ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، این هفته با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در نشست این کمیسیون به بررسی وضعیت بیمه بیکاری خواهند پرداخت.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در این کمیسیون گفت: این طرح در مراحل نهایی بررسی قرار دارد و به زودی در کمیسیون نهایی و در صحن مجلس مطرح می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح پرداخت یارانه برای کالاهای اساسی مُسکنی است برای تحمل شرایط نابسامان اقتصادی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس دهم شورای اسلامی گفت: عقیم کردن زنان معتاد و کارتن خواب هرگز در مجلس دهم مطرح نبود و دستگاه های متولی باید با جمع آوری و اصلاح آنها به دنبال رفع مشکل اعتیاد باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره تخریب خانه یک خانم سرپرست خانوار در بندرعباس گفت: حتما باید در کمیسیون اجتماعی مجلس این موضوع مطرح شده و لازم بررسی شود؛ ما این مسئله را در مجلس مطرح خواهیم کرد و چناچه به این نتیجه رسیدند که خلأ کجاست باید آن شناسایی شده و در جهت رفع آن اقدام کنیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت باید در ایام اعمال محدودیت های کرونایی از خانواده های بی بضاعت حمایت مالی کند.
رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تصمیم درباره تعطیلی تهران با تأخیر اتخاذ شد که امیدواریم دیر نشده باشد، گفت: اگر بسیج راهور کل راه های خروجی را هم ببندد ولی میلیون ها ماشین بخواهند خارج شوند کاری نمی تواند انجام دهد. نفر اول زنجیره را می شکند و بقیه خارج می شوند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین حاتمی، دبیر اول کمیسیون اجتماعی در مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح های معیشتی در مجلس خبر داد تا بدین واسطه قدری از مشکلات به وجود آمده بر اثر کرونا در میان اقشار مختلف مردم و جوانان کاسته شود. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: متأسفانه یک همکاری واحد و منسجم میان وزارت آموزش و پرورش، وزارت ارتباطات و سازمان برنامه و بودجه در بحث توسعه بسترهای لازم در برنامه شاد و ارائه خدمات اینترنتی به صرفه برای خانواده ها وجود ندارد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: من معتقدم دولت باید در یک برنامه زمان بندی مشخص، شرکت های زیرمجموعه خود را واگذار کند. معنی ندارد که دولت درگیر شرکت داری باشد. دولت باید سیاست های وضع شده را به بهترین شکل اجرا کند نه اینکه اقتصاد را از دست مردم و بخش خصوصی خارج کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره ای متهم اصلی آلودگی هوا بنزین عنوان شده و بعد از گذشت چند سال از این اتهام تبرئه شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه برنامه ریزی برای پیشگیری از وقوع جرم دارای اولویت های مهمی است، بر لزوم مردمی کردن و مسئول سازی برای پیشگیری از وقوع جرم با اتخاذ سه رویکرد تعامل، تفاهم و تعاون اجتماعی تأکید کرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی طرح ساماندهی استخدامها در کشور خبر داد و گفت: با تصویب نهایی این طرح در مجلس همه نیروها و کارکنان در ادارات یا استخدام رسمی می شوند یا پیمانی.
اقتصاد آنلاین / شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران خبر از ساماندهی حوزه چاپ کتاب در شهرداری تهران برای جلوگیری از موازی کاری داد.
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در کمیسیون اجتماعی مجلس کمیته خانواده و زنان تشکیل شده که در آن با مشارکت کمیسیون فرهنگی طرح تعالی خانواده و تسهیل ازدواج در دست بررسی است.
معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های سازمان نوسازی مدارس کشور در جلسه کمیسیون اجتماعی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور بر حفظ و توسعه دستاوردهای جامعه خیرین مدرسه ساز تاکید کرد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید از اقدامات وزارت بهداشت در خصوص مقابله با بیماری کرونا قدردانی و از دستورات ستاد مقابله با کرونا تبعیت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس بر لزوم توجه بر عملکرد ستادهای مبارزه با کرونا در استان ها تاکید کرد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی متاسفانه دولت در اجرای مصوبات این ستاد به طور واضح، آشکار و شفاف عمل نمی کند گفت: مردم می بایست اطلاعات کافی از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا داشته باشند اما تقریبا در سردرگمی به سر می برند.
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب بند یک و دو طرح مدیریت تعارض منافع که به تعریف تعارض منافع و وظایف حرفه ای مشمول این طرح می پردازند، خبر داد.