چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۸:۲۵Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه»

دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شرق : لایحه 150 همتی شهرداری تهران برای سال 1403 در صحن شورای شهر بررسی شد. لایحه ای که کمتر عضوی به رشد 123 درصدی آن اعتراض کرد و برخلاف سال های گذشته با کمترین اختلاف نظر به تصویب رسید.
اقتصاد آنلاین / ستاره صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی مالیات ستانی در بودجه 1403 را ناعادلانه ترین مدل در جهان توصیف کرد و از احتمال وقوع رکود در اقتصاد ایران طی سال آینده خبر داد.
ضای شورای شهر تهران بررسی مفاد بودجه 150 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران در سال آتی را دیروز در دو نوبت صبح و عصر آغاز کردند. لایحه پیشنهادی شهرداری تهران به شورای شهر 170 هزار میلیارد تومان بود، اما با تصویب شورای شهر این رقم به 135 همت کاهش یافت .
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش    
محمد رجبی/ نایب رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی سیاست های کلان کشور دست کم روی کاغذ بر رشد سهم ریلی از بازار سفر تاکید دارد، اما در این اسناد جای قوانینی که از این مهم حمایت کند، خالی است ...
سلام نو   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
لایحه کمک نظامی دولت بایدن به کی یف به ارزش 60 میلیارد دلار، در کنگره آمریکا متوقف شده است.
زیر نویس   ۱۰ ساعت پیش    
میثم لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی درباره آخرین وضعیت کاهش ساعت کاری کارکنان دولت گفته که لایحه دولت این بود که ساعت کاری کارکنان دولت را از 44 ساعت کاهش به 42 و نیم ساعت کاهش دهیم. به گفته لطیفی، مطالعاتی در این خصوص انجام گرفت و پس از تجربه کرونا [...]
رویداد ایران   ۱۰ ساعت پیش    
خانه های لوکس بالای 35 میلیارد تومان، طبق لایحه بودجه 1403، مشمول مالیات به میزان 2 در هزار است که نشان دهنده عزم دولت سیزدهم در دریافت مالیات از لوکس نشینان در راستای مالیات ستانی عادلانه است.
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
حوزه دفتر شهردار تهران از جمله بخش هایی از شهرداری است که از بودجه سالانه اداره پایتخت، سهم اعتباری می گیرد. در لایحه بودجه 1403 شهرداری تهران، 2174 میلیارد تومان اعتبار برای دفتر شهردار در نظر گرفته شده است. کل بودجه شهرداری در لایحه، 170 هزار میلیارد تومان است.
همزمان با برگزاری دویست و هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، تبصره دوازدهم لایحه بودجه سال 1403 شهرداری تهران با عنوان نظارت و پایش ، مورد بررسی اعضا قرار گرفت و به تصویب رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مهلت قانونی تصویب بودجه امروز سه شنبه به پایان رسید و وزارتخانه های رژیم صهیونیستی مجبور هستند از این پس رویکرد صرفه جویانه ای را تا زمان تصویب مجدد این لایحه در مارس آینده در پیش بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جلسه نوبت صبح و عصر شورای شهر لایحه بودجه شهرداری تهران برای سال آینده را بررسی و به تصویب رساندند.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران جهت بررسی لایحه بودجه سال 1403 شهرداری در دویست و هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران حضور یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، علیرضا زاکانی پس از پایان بررسی لایحه بودجه 1403 شهرداری تهران با بیان اینکه امروز بودجه سال 1403 تصویب شد و جمع بندی انتهایی کار گویا است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در جریان بررسی لایحه بودجه 1403 شهرداری تهران در بخش بودجه شرکت ها و سازمان ها، برخی از اعضای شورای شهر به اختصاص ردیف بودجه به شرکت رایانه شهر انتقاد کردند.
شهردار تهران با رد هرگونه انتصاب فامیلی از سوی خودش در مجموعه شهرداری تهران گفت: هر کسی تخصصی داشته باشد و به درد شهرداری تهران بخورد در کانون ارزیابی قرار خواهد گرفت و در نهایت در مجموعه شهرداری تهران جذب خواهد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس در خصوص نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: فکر می کنم 50 درصد از نمایندگان رأی بیاورند و از تهران هم 50 تا 60 درصد رأی خواهند آورد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مهدی اقراریان، درباره بررسی تبصره ششم لایحه بودجه کمک و حمایت از موسسات عام المنفعه، اشخاص حقیقی و حقوقی و موسسات خصوصی از نامه محرمانه خود به علیرضا زاکانی با موضوع پرداخت وجوهی به معاونان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، محمد آخوندی در نوبت دوم دویست و هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جریان بررسی منابع و مصارف لایحه بودجه شهرداری تهران در سال 1403 با بیان اینکه لایحه بودجه پیشنهادی شهرداری 169 همت بود که به 150 هزار و 950 میلیارد تومان رسید، [...]
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
خانه های لوکس بالای 35 میلیارد تومان، طبق لایحه بودجه 1403، مشمول مالیات به میزان 2 در هزار است که نشان دهنده عزم دولت سیزدهم در دریافت مالیات از لوکس نشینان در راستای مالیات ستانی عادلانه است.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس به بیان توضیحاتی درباره تاثیر افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده که در لایحه پیشنهادی دولت برای 1403 قید شده و تاثیر تورمی آن پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دولت کلمبیا در حال تنظیم لایحه معدنی است که قراردادهای آتی اکتشاف و تولید زغال سنگ را ممنوع می کند. این اقدام در را به روی دولت برای تصاحب دارایی های معدنی در شرایط خاص باز می کند.
شبکه دو سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، این برنامه در جدیدترین قسمت خود که به بررسی قانون گذاری در حوزه زنان و خانواده می پردازد، میزبان دکتر علی غلامی (استاد و پژوهشگر) ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از ایسنا، وزیر ورزش و جوانان گفت: طبق لایحه بودجه 1403، مبلغ وام های ازدواج افزایش یافته که در صورت تصویب در شورای نگهبان در سال آینده، 20 درصد افزایش می یابد. کیومرث هاشمی در جلسه ارزیابی عملکرد و پاسخگویی بر خط، با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص نتیجه اختصاص 20 [...]
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۰    
افشای اطلاعات بااهمیت (افشای معاملات موضوع ماده 129 لایحه اصلاحی قانون تجارت یا سایر اشخاص وابسته - گروه ب) منتهی به سال مالی 1403/11/30(اصلاحیه) شرکت وبوعلی منتشر شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه یاسوج نستیهن مقدم، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون در سالن شهید چمران این دانشگاه برگزار شد.
شادا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاست گذاری اقتصادی وزیر اقتصاد گفت: تمام مراحل ارزیابی نهایی لایحه اصلاح فصل نهم قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، در معاونت سیاست گذاری اقتصادی برای اولین بار انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت وگو با خبرنگاران تسنیم درباره عملکرد مجلس یازدهم و برخی مصوبات از جمله لایحه حجاب و سربازی حزفه ای ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۵    
جزئیات لایحه تامین امنیت زنان تا پایان فعالیت مجلس شورای اسلامی یازدهم مصوب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: طبق لایحه بودجه 1403، مبلغ وام های ازدواج افزایش یافته که در صورت تصویب در شورای نگهبان در سال آینده، 20 درصد افزایش می یابد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: ما معتقدیم “ال آر تی” که با ریل کار می کند با شرایط تهران همخوانی ندارد. به گزارش راه مردم ، مهدی چمران پیش از آغاز دویست و هفدهمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر فردیس گفت: کلیات لایحه بودجه 1403 شهرداری فردیس با رقمی بیش از 28 هزار میلیارد ریال به تصویب شورای اسلامی شهر رسید.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۶۰ سایت دیگر  
میثم لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی درباره آخرین وضعیت کاهش ساعت کاری کارکنان دولت گفته که لایحه دولت این بود که ساعت کاری کارکنان دولت را از 44 ساعت کاهش به 42 و نیم ساعت کاهش دهیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان گفت: لایحه طرح سرباز صنعت در اختیار وزارت علوم قرار دارد که تصویب آن را با هدف بورسیه دانشجویان در صنایع و حل مسئله سربازی پیگیری می کنیم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، علیرضا زاکانی در جریان بررسی تبصره ششم لایحه بودجه در خصوص کمک به سایر شهرها با بیان اینکه برخی نقاط کشور مهاجرفرست و برخی نقاط مهاجرپذیر هستند ...
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفته که خواستار این بودیم که این اجازه را داشته باشیم که شروع سال تحصیلی برای دانش آموزان لزوما از ابتدای مهر نباشد، مجلس نیز با این موضوع موافقت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در بررسی تبصره ای از لایحه بودجه سال آینده شهرداری تهران به شهرداری اجازه دادند که تا سقف 300 میلیون تومان به موسسات عمومی و عام المنفعه کمک کند و همچنین لیست کمک ها را به اعضای شورای شهر ارسال کند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس بیان کرد: هزار و 941شرکت دولتی داریم که تحت کنترل دولت هستند ولی در هیچ کدام از اسناد مالی بالا دستی کشور اثری از اینها دیده نمی شود وبودجه اینها در لایحه بودجه نمی آید.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی بر ضرورت اقدام شورای نگهبان در جهت رفع ایرادات قانونی لایحه بودجه 1403 و جلوگیری از دست اندازی به منابع عمومی کشور در راستای اهداف غیرمرتبط با مأموریت های صندوق و صنعت بیمه تأکید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: این وزارت ، وزارت مردمی است و ضرورت وجود آن در حوزه های مختلف، مردمی بودنش است. اینجا مرکزی است که پل ارتباطی میان مردم با مسئولان مطرح می شود و مسائل و مشکلات انتقال پیدا می کند و اگر نیازی به پیگیری باشد، با حضور مدیران مربوطه، پیگیری ها انجام خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی مهاجرت گفت: قانون مهاجرت فعلی مربوط به سال 1310 هجری شمسی بوده و برای صد سال پیش است لذا نیازمند بازنگری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران در بررسی لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده شهرداری تهران اعلام کرد که هر اتوبوس داخلی حدود سه میلیارد تومان از اتوبوس خارجی گران تر است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از ایسنا، محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در دویست وهفدهمین جلسه علنی شورا در جریان بررسی بودجه 1403 شهرداری تهران اظهار کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام پژمانفر نماینده مجلس در نشست اصل 90 دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در چای دبش تخلف وجود داشته، ولی این رقم 150هزار میلیارد درست نیست. 60 نفر از افراد دخیل از کارشان برکنار شدند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیسی بودجه حجاب و عفاف را پذیرفته، امضا کرده، تحویل داده و آماده رفتن به آخرین مرحله است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی گفت: ایرادات لایحه حجاب و عفاف تقریبا حل شده، به شورای نگهبان رفته و در آنجا هم ابهاماتی مطرح بود که مهم ترین اشکال جدی آن مربوط به اصل 75 بود. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه تفاوت قیمت اتوبوس های برقی چینی با اتوبوس های برقی داخلی بین 5 تا 6 میلیارد تومان در هر اتوبوس است، گفت: اتوبوس های چینی به مراتب ارزان تر از اتوبوس های داخلی هستند.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران دقایقی پیش جهت بررسی لایحه بودجه سال 1403 شهرداری در صحن شورای شهر حاضر شد. امروز- سه شنبه یکم اسفندماه 1402- لایحه بودجه در دو نوبت صبح و عصر بررسی خواهد شد. شهردار تهران در جریان بررسی تبصره های بودجه در [...]
ایفنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- مرگ الکسی ناوالنی، رهبر اصلی اپوزیسیون روسیه، در 16 فوریه به خودی خود برای اروپا یک شوک بود. اما برای رهبرانی که در کنفرانس امنیتی مونیخ، گردهمایی سالانه بزرگان دفاع و امنیت گرد هم آمده بودند، مرگ آقای ناوالنی تنها یکی از چندین تحول شوم برای این قاره بود ...