شنبه ۱۶ اسفندساعت ۲۰:۳۱Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه»

خبرگزاری فارس   ۵ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
مجلس با تصویب بخشی از تبصره هزینه ای لایحه بودجه 1400، با اختصاص 360 هزارمیلیارد تومان به ساخت مسکن شهری و روستایی موافقت کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت دوم امروز در بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه سال 1400، حداقل حقوق کارکنان دولت را مبلغ 35 میلیون ریال تصویب کردند.
پانا   ۱۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با تصویب مجلس 32 هزار میلیارد تومان از منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها به توسعه اشتغال با اولویت استان های با نرخ بیکاری بالا اختصاص یافت. ...
اقتصاد نیوز   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:نمایندگان مجلس براساس لایحه بودجه 1400 کل کشور حداقل حقوق برای کارکنان رسمی و پیمانی 2 میلیون و800 هزار تومان تعیین کردند.
کیهان   ۲۳ دقیقه پیش    
کشور، مشروطه است و مجلس دارد در نیمه دوم سال 1338 مبارزات انتخاباتی آمریکا آغاز شد. شاه می دانست که در صورت پیروزی دموکرات ها در آمریکا، اصلاحات اقتصادی، سیاسی مورد نظر آنها به هر صورت انجام خواهد شد، لذا در گرماگرم مبارزات انتخاباتی آمریکا، دکتر اقبال، نخست وزیر فراماسون وقت ...
آنا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو عنوان کرد: با کمک دولت در لایحه بودجه و مصوبه مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان که قانون بزودی ابلاغ می شود، گشایش خوبی از ابتدای سال 1400 در زمینه دسترسی کامل به منابع درآمدی وزارت نیرو ایجاد می شود.
خبرگزاری برنا   ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان در ادامه سلسله گزارش های خود به مردم، گزارشی از جلسه روز چهارشنبه شورای نگهبان ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۰ دقیقه پیش    
جلسه نوبت سوم نمایندگان در صحن علنی مجلس با دستور کار بررسی لایحه بودجه 1400 آغاز شد.
خانه ملت   ۵۸ دقیقه پیش    
بیست و سومین نشست علنی نوبت عصر16 اسفند مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه 1400 کل کشور از زاویه دوربین خانه ملت.
آنا   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مجبور است که از لایحه خود دفاع کند. در حقیقت تصلب و چسبندگی به متن لایحه منجر به مخالفت دولت با افزایش حقوق همه کارکنان شده است.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در جریان جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس در خصوص بررسی تبصره های هزینه ای لایحه بودجه اظهار داشت: در بحث حقوق ورودی دیدیم که دولت چه اتهاماتی را متوجه مجلس کرد ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
بیست و دومین نشست علنی نوبت صبح 16 اسفند مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه 1400 کل کشور از زاویه دوربین خانه ملت.
پارسینه   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی نوبت عصر امروز و در جریان بررسی بخش هزینه ای بودجه سال 1400 ارجاعی به کمیسیون تلفیق مجلس، با ردیف های 5 و 7، جزءالحاقی بند (الف) و بند (ه) این تبصره موافقت کردند. ...
شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- نمایندگان مردم در مجلس دولت را مکلف به تامین نیروی انسانی دستگاه های دولتی شهرستان های تازه تاسیس کردند. به گزارش خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی نوبت دوم امروز (شنبه 16اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای بودجه سال 1400 ارجاعی به کمیسیون تلفیق مجلس ...
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس براساس لایحه بودجه 1400 کل کشور حداقل حقوق برای کارکنان رسمی و پیمانی 3 میلیون و 500 هزار تومان تعیین کردند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد در جریان بررسی لایحه بودجه 1400 هدف اعضا شفاف سازی بدون وابستگی به افراد سیاسی یا دستگاه های مختلف بوده است.
نمایندگان مجلس ساز و کار افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی همچون نیروهای مسلح، کارکنان کشوری و لشگری، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و سازمان انرژی اتمی، همچنین افزایش حقوق بازنشستگان را مشخص کردند.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مجلس با اشاره به مصوبه امروز صحن مجلس، تصریح کرد: دروغ پردازی برخی رسانه ها نشان می دهد که دولت قصد گرانی اینترنت را داشت و هزینه آن را به مجلس تحمیل کند ولی مجلس با تصویب یک قانون شفاف، این اجازه را به دولت نداد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بررسی بند مربوط به افزایش حقوق ها در سال آینده در لایحه بودجه 1400 با حواشی همراه بود.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس از تقدیم لایحه تامین امنیت زنان با قید یک فوریت به مجلس خبر داد و گفت: فراکسیون نقشه راهی را برای بررسی این لایحه طراحی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
نماینده تهران گفت: در این چند روز بررسی لایحه بودجه 1400 برخی پیشنهادات غیرکارشناسانه بود و رای نیاورده است؛ اگر می دانید پیشنهادتان رای نمی آورد، چرا مطرح می کنید؟
دولت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در خلال بررسی لایحه بودجه 1400 و مبحث همسان سازی حقوق؛ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر با بیان اینکه افزایش حقوق هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی و برخی از کارکنان را دولت رأسا انجام داده و از مجلس مجوز نگرفته، مدعی شد که تبعیض جدیدی توسط دولت پایه گذاری شده است ...
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: چهار لایحه مرتبط با FATF از سوی دولت به مجلس ارسال شد که 2 مورد از آن جنبه داخلی داشت و اصلاح قوانین بود و 2 لایحه دیگر عضویت در کنوانسیون ها بود که در 2 مورد مربوط به قوانین ...
عصر ایران   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس در مورد اینترنت خطاب به نمایندگان گفت: چرا از دولت و وزیر ارتباطات بازی سیاسی می خورید؟ به گزارش ایسنا ...
روز پلاس   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی، شنبه 16 اسفندماه 1399 به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور اکثر نمایندگان برگزار شد. دستور کار نمایندگان مردم، ادامه بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1400 بود ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه 1400 مصوب کردند تا مبلغ 2 هزار میلیارد ریال جرایم دریافتی تعزیرات حکومتی برای سامانه های تنظیم بازار، بازرسی و نظارت و توزیع اقلام هزینه شود.
نمایندگان مردم در خانه ملت، ضمن تکلیف دولت به حمایت از تولید محتوا در فضای مجازی، یک هزار میلیارد ریال از درآمدهای اپراتورهای مخابراتی را صرف کودکان کار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
جلسه علنی مجلس صبح امروز با دستورکار بررسی لایحه بودجه سال 1400 کشور برگزار شد.
انصاف نیوز   ۴ ساعت پیش    
رپورتاژآگهی در مبحث تبدیل شرکت سهامی خاص به عام و در این مقاله پیش رو سعی شده است که آن چه در این خصوص لازم است را ارائه دهیم تا افرادی که این مقاله را می خوانند بتوانند با شرایط، مدارک و هزینه ثبت شرکت به سهامی عام بیشتر آشنا شوند. ...
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: نمایندگان در نشست علنی صبح امروز (شنبه 16اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه ای بودجه سال 1400 ارجاعی به کمیسیون تلفیق مجلس، با بند (و) تبصره (2) این لایحه با 208 رأی موافق، 13 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 235 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اهر از تصویب لایحه بودجه 720 میلیارد ریالی شهرداری اهر خبر داد و گفت: لایحه بودجه 1400 شهرداری به هیأت تطبیق ارجاع شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه مصوب کردند که شرکت مخابرات ایران نسبت به توسعه زیرساخت اینترنت ثابت پرسرعت اقدام کند.
نمایندگان مجلس با تخصیص 3 هزار میلیارد به احیای سکونتگاه های غیررسمی، بافت های فرسوده و تکمیل مدارس موافقت کردند.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش حق الامتیاز و حق السهم دولت از اپراتورهای ارائه دهنده خدمات مخابراتی 10 درصد موافقت کردند. منابع حاصل از این محل در صورت تصویب نهایی، صرف حمایت از تولید محتوا و فعالیت های فرهنگی و نظارت در فضای مجازی می شود.
پیام فوری   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون های کشاورزی و اقتصادی درخواست کرد که با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره افزایش قیمت ها و وضعیت بازار به این موضوعات ورود کنند. ...
علی رغم هشدار برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه اجرای طرح همسان سازی حقوق اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، تبعیض آمیز بوده و موجب ایجاد دور جدیدی از مسابقه افزایش حقوق در کشور خواهد شد، نمایندگان با پیشنهاد حذف اجرای این طرح از بند و تبصره 2 لایحه بودجه 1400 مخالفت کردند.
مردم نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان در گزارش 67 از سلسله گزارش های خود به مردم از جلسات شورای نگهبان نوشت: چهارشنبه 29 بهمن ماه 1399، شورای نگهبان صبح و عصر جلسه داشت. ...
نمایندگان در خانه ملت، دولت را مکلف به حمایت بیمه ای قالیبافان، رانندگان صیادان، خادمان مساجد، نویسندگان و ... کردند.
یکتا پرس   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
لایحه ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی فردا در صحن شورای شهر تهران بررسی می شود.
کارگر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 گفت: مصوبه پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی بدون کم و کاست در صحن علنی تصویب شد.
روزنامه شرق: اعضای اصولگرای مجمع تشخیص مصلحت نظام با دلایل گوناگون مشغول وقت کشی در رابطه با تعیین تکلیف لوایح FATF هستند تا منتظر نتایج انتخابات 1400 بماند؛ از این رو علی مطهری معتقد است که وقتی تندروها به قدرت برسند هم FATF تصویب می شود هم با آمریکا رابطه خواهند داشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
جلسه علنی نوبت دوم امروز مجلس دقایقی قبل به ریاست سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی آغاز شد.
نشست علنی نوبت صبح شنبه (16 اسفند 99) مجلس شورای اسلامی با دستور کار ادامه بررسی لایحه بودجه 1400 کل کشور برگزار شد.
جام نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح شنبه 16/ 12/ 99 به ریاست محمدباقر قالیباف جهت رسیدگی به لایحه بودجه سال 1400 برگزار شد.‬ این بیست و دومین جلسه علنی رسیدگی به جزئیات لایحه بودجه سال آینده کشور بود.
عصر خبر   ۵ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی با متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران و تأمین بخشی از پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه های اجرائی از محل واگذاری سهام و اموال دولت در لایحه بودجه 1400 موافقت کرد.
نمایندگان مجلس در مصوبه ای با تامین 150 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران و رتبه بندی معلمان و همچنین 89 هزار میلیارد تومان برای رد بدهی دولت به تامین اجتماعی موافقت کردند. ...
آنا   ۶ ساعت پیش    
بیست و سومین نشست بررسی لایحه بودجه 1400 صبح امروز به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز و در ادامه به ریاست سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس و با حضور 155 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است.