چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۲۲:۰۴Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوئیفت»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
روسیه به کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای (SCO) پیشنهاد داده است که به سامانه پیام رسانی مالی این کشور موسوم به اس پی اف اس SPFS که معادل روسی سوئیفت SWIFT است، بپیوندند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر توسعه اقتصادی روسیه می گوید: مسکو به کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای پیشنهاد کرده است کشورهای عضو به سامانه SPFS که جایگزین سوئیفت طراحی شده است، بپیوندند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
استفاده از رمز ارز در تجارت خارجی اکنون در حالی رسمی شده است که سال 99 چنین مصوبه ای از سوی معاون اول وقت رئیس جمهور با همراهی بانک مرکزی ابلاغ شده اما هیچگاه شکل عملیاتی به خود نگرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بعد از قطع ارتباط مالی ایران با سوئیفت و ناامیدی از وعده های اروپایی ها برای ارتباطات بانکی با کشورمان، ایران روش پرداخت پول ملی را انتخاب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی خاطر نشان کرد: تحریم های مالی و قطع دسترسی به سوئیفت باعث شد که بخش از بازارهای جهانی را از دست بدهیم؛ علاوه بر این دولت ها نیز در ایران فرصت سوزی می کنند و در باز شدن درهای بازار روسیه و چین برای تجار ایرانی اقدام شایسته و به موقعی انجام نمی دهند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۲:۲۸    
با گشایش نماد روبل-ریال در بازار متشکل ارزی، مسکو در فهرست شرکای اولویتدار کشورمان قرار گرفت تا در آوردگاه تحریم های چندجانبه با همراهی یکدیگر بتوانیم گره از مراودات بانکی خویش باز کنیم.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کارت های بانکی "میر" روسیه به جای ویزا و مستر کارت و سیستم بانکی جدید روسی به جای سوئیفت به زودی در ایران فعال خواهند شد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تیلور سوئیفت خواننده مشهور امریکایی متهم شده که به واسطه استفاده مکرر از جت شخصی خود، مسئول نشر 8000 تن گازهای سمی در هوا در سال جاری است؛ درحالی که یکی از نماینده های او ادعا می کند جت شخصی این هنرمند به طور منظم قرض داده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تیلور سوئیفت خواننده مشهور امریکایی متهم شده که به واسطه استفاده مکرر از جت شخصی خود در سال جاری، مسئول نشر 8000 تن گازهای سمی در هوا در سال جاری است؛ درحالی که یکی از نماینده های او ادعا می کند جت شخصی این هنرمند به طور منظم قرض داده شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۳۴    
نماینده مجلس دومای روسیه گفت: باید مقابله با تحریم ها را از ایران یاد بگیریم و از تجربه این کشور در در عین حفظ شرایط زندگی و اقتصاد و تکنولوژی مناسب بهره ببریم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
روسیه فعال سازی سامانه نقل وانتقال بین المللی پولی به نام میر را مطرح کرده است؛ سامانه ای که می تواند در میان اعضای مختلف پیمان های اوراسیا، شانگهای و بریکس اتفاقات خوبی را رقم بزند، تجارت مابین کشورها را تسهیل و در عمل تحریم های آمریکا و کشورهای غربی را بی اثر کند ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تیلور سوئیفت به عنوان بزرگترین سلبریتی آلوده کننده دی اکسید کربن سال شناخته شد. زیرا جت او در صدر فهرست جدید ستارگان با بدترین انتشار گازهای گلخانه ای قرار دارد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
خواننده و بازیگر آمریکایی متهم شده است که تنها از تاریخ 1 ژانویه تا 29 ژوئیه 170 مرتبه با جت شخصی پرواز کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: توافق ایران و روسیه برای جایگزین سوئیفت سرآغاز تحول در حوزه های اقتصادی است و موجب می شود تحریم ها در عمل کارایی نداشته باشند.
نیک نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۰    
نیک نیوز : ناظران بر این باورند که پذیرش ارزهای ملی در مبادلات تهران و مسکو در شرایطی است که با تحریم های آمریکا و تقویت همکاری های دوجانبه بین آنها به دور از سیستم مالی جهانی سوئیفت مواجه شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۷:۳۰   + ۵۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نشریه آمریکایی فوربس در تحلیلی درباره راه اندازی نماد مبادله ارزی روبل-ریال در ایران، اذعان کرد ایران و روسیه گامی هرچند کوچک اما به طور بالقوه مهم برای حذف دلار از روابط تجاری دوجانبه برداشته اند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم : مهدی صفری، معاون اقتصادی وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگو با اسپوتنیک بیان کرد که دو طرف هم اکنون تقریبا به یک توافق خوب برای جایگزینی سوئیفت رسیده اند. صفری، در گفت وگو با اسپوتنیک گفت: به زودی کارت میر در ایران فعال خواهد شد و درباره این امر و انجام آن توافق شده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
در جریان ایجاد فرماندهی واحد در حوزه تجارت خارجی در دولت سیزدهم، آمار تجارت خارجی ایران در چهار ماهه اول امسال به حدود 4/46 میلیارد دلار رسیده که بیانگر برابر شدن صادرات و واردات است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۶    
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امورخارجه برجام و سوئیفت را مانع پیشرفت های اقتصادی کشور ندانست و گفت: تحریم ها قدرت توانایی جمهوری اسلامی ایران را افزایش داده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مهدی صفری، معاون اقتصادی وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگو با اسپوتنیک بیان کرد که دو طرف هم اکنون تقریبا به یک توافق خوب برای جایگزینی سوئیفت رسیده اند. ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مهدی صفری، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه ایران به اسپوتنیک گفت: تهران و مسکو سیستم مبادلات مالی جایگزین به جای سوئیفت پیشنهاد کردند و اکنون تقریبا به توافق خوبی در این زمینه رسیده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در راستای تلاش تهران و مسکو برای مقابله با تحریم های غرب اعلام کرد که دو کشور در حال همکاری بر روی ایجاد یک سیستم پرداخت بین بانکی همانند سوئیفت هستند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه ایران در گفت وگویی با اشاره به استفاده از سیستم تبادل بانکی روسیه در ایران گفت که با قوی شدن گروه بریکس، دلار از مبادلات مالی کشور های عضو حذف خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مهدی صفری، معاون اقتصادی وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگو با اسپوتنیک بیان کرد که دو طرف هم اکنون تقریبا به یک توافق خوب برای جایگزینی سوئیفت رسیده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی وزارت خارجه ایران گفت: تهران و مسکو سیستم مبادلات مالی جایگزین سوئیفت پیشنهاد کردند و تقریباً به توافق خوبی در این زمینه رسیده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - ماکسیم اورشکین دستیار رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد مسکو برای سوئیفت جایگزین دارد و به گونه ای عمل می کند که نیازی به سوئیفت نداشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دستیار رئیس جمهور روسیه با بیان اینکه تمام جهان گروگان سیستم مالی غرب بود، افزود مسکو تلاش می کند به گونه ای عمل کند که نیازی به سوئیفت نداشته باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی روسیه (CBR) فاش کرده است که قصد دارد روبل دیجیتال جایگزینی برای سیستم پیام رسانی مالی سوئیفت شود. به گفته اولگا اسکوروبوگاتووا، معاون اول رئیس CBR، زمانی که پلتفرم کاملاً آماده شود، روسیه دیگر نیازی به سوئیفت نخواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه انرژی گفت: ما باید با سازمان های منطقه ای همسو باشیم، مثلا تا زمانی که مسدود هستیم و نتوانیم سوئیفت را حل کنیم و جابجایی پول داشته باشیم، هیچ معامله ای نمی توانیم انجام دهیم ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: حجم تجارت خارجی ایران در سال گذشته 120 میلیارد دلار بود که با روش هایی مثل تهاتر و روش های نقل و انتقال پول و همچنین روش های شبه سوئیفت انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۲۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: حجم تجارت خارجی ایران در سال گذشته 120 میلیارد دلار بود که با روش هایی مثل تهاتر و روش های نقل و انتقال پول و همچنین روش های شبه سوئیفت انجام شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیرصنعت، معدن و تجارت گفت: حجم تجارت خارجی ایران در سال گذشته 120 میلیارد دلار بود که با روشهایی مثل تهاتر و روشهای نقل و انتقال پول و همچنین روشهای شبه سوئیفت انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس کل بانک مرکزی، هم اکنون ایران برای جایگزینی سوئیفت، از سامانه های پیام رسان بین بانکی بومی استفاده می کند و روسیه نیز پیام رسان های بومی و مالی خود را دارد که می تواند مبنایی برای همکاری بانکی بین دو کشور باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۶۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اراده سیاسی دو کشور ایران و روسیه برای توسعه روابط اقتصادی گفت: در حال حاضر ظرفیت های بسیار خوب اقتصادی بین دو کشور مهیاست و در آینده نزدیک تفاهمات انجام شده اجرایی می شود و نتایج آن را فعالان اقتصادی دو کشور خواهند دید.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از مذاکرات ایران و روسیه برای حذف دلار و یورو از مبادلات تجاری خبر داد. *** دیدار هیئت ایران با هیئت روسی به گزارش صنایع ، علی صالح آبادی پس از مذاکراتی مفصل با وزیر توسعه اقتصادی و معاون بین الملل نخست وزیر روسیه گفت: ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
تیلور سوئیفت پس از بیش از پنج سال آشنایی مخفیانه با جو آلوین نامزد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تعداد دیگری از بانک های کشور های مختلف به شبکه مبادلات مالی که روسیه به جای سوئیفت ایجاد کرده است، پیوستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۱۹    
روسیه به دنبال جایگزین کردن یک سیستم پرداخت بلاکچینی با سیستم پرداخت سوئیفت است و این کار را به گروه روستک (Rostec Group) که یک شرکت فناوری روسی است، محول کرده است.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد مدعی دریافت مجوز بانک مرکزی برای تاسیس اولین بانک آفشور با حضور کنسرسیوم و سرمایه 200 میلیون دلاری و امکان سوئیفت شد !
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۴    
شرکت دولتی روس تِک از طراحی و توسعه شبکه بلاکچین خود در راستای انجام مبادلات مالی بین المللی و جایگزین سازی آن با سیستم سوئیفت خبر داد که می تواند کمک شایانی به تجار ایرانی نماید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی آورام نوآم چامسکی، فیلسوف، مورخ، منتقد اجتماعی و فعال سیاسی آمریکایی اظهاراتی درباره نظم نوین جهانی داشت و با بیان اینکه نظم جهان در حال تغییر شکل است گفت که در مورد نظم آینده جهانی باید توجه داشت بیشتر جهان به آمریکا و اروپا نمی پیوندد چراکه در یک سوی جهان انگلیسی زبان و اروپا (با تعداد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ایران در دومین پیشنهاد خود به سازمان همکاری های شانگهای ایجاد بانک مشترک و سامانه ای مانند سوئیفت را ارائه کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۳    
شرکت دولتی و بزرگ روس تِک با انتشار بیانیه ای رسمی از طراحی و توسعه شبکه بلاکچین خود در راستای انجام مبادلات مالی بین المللی و جایگزین سازی آن با سیستم سوئیفت خبر داد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:امروزه با آخرین تحول یعنی تمرکززدایی از طریق بلاکچین مواجه هستیم به این معنا که این فناوری خواهان غلبه بر تمامی ناکارآمدی هایی که توسط نهادهای واسط (پولی، مالی و بانک ها) به وجود آمده، است زیرا اصلی ترین ویژگی بلاکچین کمرنگ تر شدن نقش نهادهای واسط و تمرکززدایی است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۵:۳۰    
رصدخانه پرتو ایکس چاندرا و رصدخانه نیل گرلز سوئیفت موفق به ثبت تصویری شگفت انگیز از حلقه های غول پیکر اطراف سیاه چاله ای در سیستم دوتایی V404Cygni شدند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ناسا،اخیراً تصویری زیبا از حلقه های اطراف یک سیاه چاله منتشر کرده است. سازمان هوانوردی آمریکا، ناسا، اخیرا تصویری زیبا از حلقه های اطراف یک سیاه چاله منتشر کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بنا به اعلام اتحادیه اروپا، ذیل تحریم های جدید روسیه دسترسی 3 بانک بزرگ این کشور به شبکه سوئیفت قطع می شود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
فارس : بر اساس بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا دسترسی بزرگ ترین بانک روسیه به سوئیفت قطع شده است. به گزارش راشاتودی، در قالب بسته تحریمی جدید اتحادیه اروپا علیه روسیه به خاطر درگیری نظامی با اوکراین، دسترسی سبربانک به عنوان بزرگ ترین بانک روسیه به سوئیفت قطع شده است ...