دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۸:۳۲May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت بحران»

وزارت نیرو   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به آخرین وضعیت مناطق زلزله زده استان خراسان شمالی، از آماده باش واحدهای عملیاتی در پی وقوع زلزله اخیر خبر داد.
اقتصاد ایران: مدیر کل ستاد مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه تاکنون تلفات جانی گزارش نشده است گفت: ترک خوردگی منازل گزارش شده است.
فراز نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
فرازنیوز : رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ایجاد سامانه های مختلف پایشی و رصد حوادث و سوانح را برای پایتخت ضروری خواند و گفت: مهم ترین این سامانه ها هشدار سریع زلزله است که سال گذشته همراه با بروزرسانی سامانه تخمین خسارت زلزله و سامانه هشدار سیل و برف و یخبندان به بهره برداری رسید.
پایگاه خبری انتهاج   ۳ ساعت پیش    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا – فرماندار جاجرم گفت: در پی زلزله 5.5 ریشتری در بخش سنخواست، ستاد بحران این شهرستان خراسان شمالی به حالت آماده باش درآمده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - فرماندار جاجرم گفت: در پی زلزله 5.5 ریشتری در بخش سنخواست، ستاد بحران این شهرستان خراسان شمالی به حالت آماده باش درآمده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به چگونگی تصمیم گیری برای کشت تابستانه در خوزستان گفت: الگوی کشت متناسب با وضعیت موجود و منابع آب در اختیار و مصوبات ستاد مدیریت بحران در هر حوضه آبی توسط سازمان جهاد کشاورزی تنظیم و تقدیم مدیریت بحران استان خوزستان شده ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: تاکنون گزارشی از خسارت های احتمالی ناشی از زلزله 4.5 ریشتری کنگان گزارش نشده است و تیم های ارزیابی در حال بررسی وضعیت هستند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: زلزله 4.5 ریشتری کنگان خسارت نداشت.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: زلزله 4.5 ریشتری کنگان خسارت نداشت.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- استفاده از توان شهرداری ها در مدیریت بحران هایی مانند کرونا نیازمند یک ساختار ارتباطی و تعاملی است موضوعی که به عنوان یک حلقه مفقوده نیازمند تقویت است.
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در زمان حاضر بیش از 280 روستا در استان اصفهان آبرسانی سیار می شوند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: تاکنون از تبعات زمین لرزه 4.5 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شامگاه یکشنبه کنگان خسارتی گزارش نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:آتش سوزی درجنگل ها و مراتع منطقه شاه بهرام در شهرستان باشت پس از چهار روز تلاش مهار شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: هیئت وزیران یک هزار و 98 میلیارد و 380 میلیون ریال را برای بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از زلزله مریوان اختصاص داد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: مسئول مدیریت بحران فرمانداری شهرستان ری گفت: انفجار دیگ ذوب آلومینیوم در شهرک صنعتی آلومینیوم کاران بخش حسن آباد فشافویه این شهرستان سه کشته و سه مصدوم برجا گذاشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مسؤول ستاد مدیریت بحران شهرستان ری از فوت 2 نفر و مصدومیت 3 نفر در پی حادثه انفجار کوره مذاب در بخش فشافویه شهرستان ری خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، حسین اکبرپور افزود: پیشنهاد این اعتبار حمایتی در قالب سرمایه در گردش و تسهیلات سرمایه ثابت برای زنبورداران طی چند هفته اخیر از سوی معاونت امور تولیدات دامی به دفتر مدیریت بحران وزارتخانه ارائه شده است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۱    
خالقداد عرب: باید با یک همدلی و همکاری همه جانبه موضوع پر اهمیت صرفه جویی آب در شرایط کنونی را که با خشکسالی شدید در رشتخوار مواجه هستیم، را در دستور کار خود قرار دهیم، امروز اطلاع رسانی صحیح در مدیریت بحران آب یک امر ضروری است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در سال گذشته 105 حریق در مراتع و جنگل های استان اصفهان به وقوع پیوست که 568 هکتار از مراتع وجنگل های استان اصفهان طعمه حریق شد و استقرار بالگرد امدادی مجهز به سبد آبپاش دراین استان ضرورت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از شناسایی حدود 90 کانون سالک در استان اصفهان خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت اصفهان در طرحی که از 28 فروردین شروع شده و تا پایان شهریور ادامه دارد، طی چهار مرحله عملیات جونده کشی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین، کنترل صحیح و موفق سوانح در حوزه صنایع پر خطر مستلزم مدیریت واحد، آگاه و مقتدر دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 تهران از ساخت پایگاه مدیریت بحران در شرق پایتخت جهت انجام برنامه های اورژانس، هلال احمر، آموزش و ارتقای ایمنی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۳    
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه مرجع رسمی اعلام آمار تلفات دام در دهستان کوهشاه برای ما فرمانداری شهرستان حاجی آباد است و برآورد آنها تلف شدن 500 راس دام بوده گفت: اما در آمار غیررسمی تلفات بیشتر عنوان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: جریان های همرفتی بارشی در استان اصفهان همچنان فعال است و در ساعات بعد از ظهر می بارد.
✅ شعار و عناوین روز های هفته روابط عمومی 1400 شعار محوری روابط عمومی؛ عامل پیوندها، مانع گسست ها 27اردیبهشت ماه: روابط عمومی؛ ارتباط و تعامل با ذینفعان 28اردیبهشت ماه: روابط عمومی؛ فرهنگ، هنر و توسعه ارتباطات اجتماعی 29اردیبهشت ماه: روابط عمومی؛ استانداردهای جهانی و بهسازی الگوهای بومی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۲    
تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی بین پژوهشکده کاربردی بلایای طبیعی و مدیریت ریسک دانشگاه خوارزمی و سازمان مدیریت بحران کشور به امضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: تعامل حوزه و هلال احمر می تواند نتایج خوبی در مدیریت بحران ها به همراه داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۶    
ایسنا/گیلان مدیرکل مدیریت بحران گیلان، از تخصیص اعتبار 40 میلیارد تومانی سازمان مدیریت بحران برای مقابله با تنش آبی احتمالی در استان خبر داد و گفت: تنش آبی بیشتر مناطقی را تهدید می کند که کشاورزی آن به صورت سنتی آبخور است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تعداد کل حوادث ناشی از کار در سال گذشته در استان اصفهان هزار و 54 بوده است و 60 کارگر در مناطق مختلف، تحت تاثیر حوادث کار قرار گرفتند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی وزارت دفاع، خلبان محمد مهدی نوری آل آقا با اشاره به آغاز آتش سوزی های مناطق زاگرسی در سال جاری، گفت: در طی چند هفته گذشته با افزایش دما و گرم شدن هوا آتش سوزی های وسیعی در استان های زاگرسی از جمله استان فارس را شاهد بودیم به طوری که هر روز یک یا چند منطقه ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۸    
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ورامین به ریاست معان عمرانی فرمانداری شهرستان برگزار شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۱    
یک کارشناس اقتصاد گفت: ثبات، افزایش یا کاهش این محدوه قیمت، به یک عامل اقتصادی_کرونایی وابسته است.جامعه جهانی به خصوص ایالات متحده و اتحادیه اروپا در مدیریت بحران کرونا، خیلی موفق عمل کردند. تهران – اقتصادبرتر – 26 اردیبهشت 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: با توجه به کاهش نزولات جوی و بروز بحران کم آبی برنامه ریزی برای کاهش 25 درصدی مصرف آب آشامیدنی ادارات در دستور کار است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه فروند بالگرد در منطقه شاه بهرام، شادگان و لار شهرستان باشت برای مهار آتش سوزی اعزام شدند. حاجی زاده افزود: وجود علف های خشک، در هم تنیدگی درختان و سخت گذر بودن منطقه و مهمتر از همه وزش باد، مهار آتش را در این مناطق با مشکل مواجه کرده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۷    
قزوین-مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: خوشبختانه سیل روز گذشته الموت شرقی که ناشی از بارش های رگباری بهاره در قزوین بود خسارت جانی نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تلاش برای مهار آتش در عرصه های طبیعی باشت پس از افزون بر60 ساعت تلاش ادامه دارد گفت: بخش عمده ای از آتش سوزی جنگل ها و مراتع منطقه شاه بهرام مهار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تأکید بر احیای تالاب گاوخونی و رودخانه زاینده رود، گفت: اگر گاوخونی تبدیل به کانون گرد و غبار شود، می تواند 6 استان را تحت تأثیر قرار دهد و تا 5 هزار کیلومتر ذرات ریزگرد حرکت کنند.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مهار آتش سوزی کوه های مشرف بر روستاهای شاه بهرام و شادگان از توابع شهرستان باشت خبر داد.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۰    
طی حکمی از سوی اسناندار کرمانشاه مهندس امیر ظهرابی بعنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه منصوب شد. وی پیش از این معاون این حوزه بوده است. گفتنی است که چندی پیش جلیل بالایی مدیرکل سابق مدیریت بحران استانداری بعنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات منصوب گردید.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت بارش ها و خشکسالی در کشور گفت: در این شرایط به مسئله پایداری سرزمین توجه کنیم و بی مهابا از آب های زیرزمینی استفاده نکنیم چراکه مشکل فرونشست زمین در کشور بسیار جدی است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارشهای امروز در اصفهان خسارتی به همراه نداشته است و با بارشهای ده روز اخیر بندهای آبخیزداری در شمال اصفهان آبگیری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارش های امسال در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن بالغ بر 34 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: جاری شدن سیل ناشی از بارش های ناگهانی در الموت شرقی به روستائیان و عشایر خسارت زد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: 20 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و تجهیز شبکه برق رسانی استان اختصاص یافت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بعد از هفته گذشته که بارش ها نوار شمالی استان را دربرگرفت بارش های عصر امروز مناطق مرکزی و غربی استان اصفهان را دربرگرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، توجه ویژه به برنامه ریزی دقیق همراه با آینده نگری در مجموعه مدیریت بحران را بسیار مهم و الزامی دانست و گفت: باوجود بحران های متعددی از جمله زلزله و سیل در سال های اخیر در استان؛ کارنامه کرمانشاه در مواجهه با بحران های طبیعی موفق است.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه 80 درصد مساحت استان اصفهان درگیر خشک سالی شدید است، گفت: در یک دوره 10 ساله تمام استان اصفهان در معرض خشک سالی قرار گرفته است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
از روز پنجشنبه تاکنون جنگلهای دو نقطه از شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد دچار حریق شد که با وجود تلاش نیروهای منابع طبیعی، بسیجی و مردمی این آتش ها مهار نشده اند. 3 بالگرد و نیروهای شهرستانهای همجوار و تیپ 48 فتح به کمک آمدند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اکنون شاهد وزش باد شدید در منطقه محل آتش سوزی هستیم که مهار آتش را با کُندی مواجه کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- طی حکمی از سوی استاندار کرمانشاه سرپرست جدید مدیریت بحران استانداری کرمانشاه منصوب شد.