چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۳۶May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت بحران»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - سرپرست ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری منطقه 20 تهران - شهرری از برگزاری کارگاه آموزشی آتش نشانی ویژه دانش آموزان مدارس این منطقه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه جزئیات تعطیلی مدارس نوبت بعد از ظهر در استان کرمانشاه را اعلام کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: مدارس ابتدایی برخی از مناطق استان کرمانشاه در نوبت بعدازظهر امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه به علت گرد و غبار و افت شاخص کیفیت هوا تعطیل است.
رویداد 24   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی کشور با انتقال توده گرد و خاک تشکیل شده روی کشور عراق به کشور، آسمان مناطقی از نیمه غربی و مرکز کشور از روز جمعه غبار آلود خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
استاندار لرستان گفت: مقابله جدی با کم آبی در دستور کار مدیریت بحران لرستان قرار دارد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود توده جدید گرد و خاک به غرب و جنوب غرب کشور طی روز جمعه (30 اردیبهشت ماه) خبر داد.
مدیرکل مدیریت بحران استان قم از تعطیلی مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و مهدهای کودک استان قم در شیفت بعدازظهر امروز چهارشنبه خبر داد و گفت: کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار می شوند.
شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- اداره کل مدیریت بحران استان قم با توجه به افزایش آلودگی هوا، مدارس آموزش و پرورش در کلیه مقاطع را در نوبت عصر تعطیل اعلام کرد. به گزارش شفقنا، غلامرضا رضایی، مدیرکل روابط عمومی آموزش و پرورش قم گفت: بنابر تصمیم کمیته اضطرار ستاد مدیریت بحران استان ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: دستگاه های اجرایی و اعضای شورای مدیریت بحران استان گزارش های مربوط به خسارت های حوادث طبیعی و غیرمترقبه را به موقع ارسال نمی کنند که این امر برنامه ریزی ها را تحت تاثیر قرار می دهد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران قم، وضعیت آلودگی هوا در قم را ناپایدار دانست و علت تعطیل نشدن امروز مدارس در قم را همین وضعیت ناپایدار آلودگی هوا اعلام کرد.
گروه استان ها-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به شرایط افزایش غلظت آلودگی ناشی از گرد و غبار گفت: این وضعیت سبب تعطیلی مدارس شش شهرستان استان شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زمین لرزه 4.4 ریشتری بامداد امروز (چهارشنبه) باغین از توابع این استان خسارتی نداشته است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رزمایش امداد و نجات گردان های بیت المقدس کاشان برای مقابله با سیلاب های احتمالی و فرونشست زمین با هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری ویژه این شهرستان و حضور دستگاه های اجرایی مرتبط و نیروهای سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان از وقوع زمین لرزه 4.4 ریشتری در باغین خبر داد.
پارسینه   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شبکه لرزه نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئو فیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد این زمین لرزه ساعت 2 و 5 دقیقه و 10 ثانیه در باغین در عمق 9 کیلومتری زمین رخ داد. سعیدی مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان اعلام کرد این زمین لرزه خسارتی نداشته است. ...
هشدار نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
، مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: در تمامی دنیا دستورالعمل هایی برای مدیریت بحران در حوزه اطلاع رسانی تدوین شده تا در مواقع لازم طبق اصول آن عمل شود اما ما در حوزه آب چنین سندی نداریم یا اگر موجود است به کار گرفته نمی شود بنابراین تدوین سندی در این ...
اقتصاد ایران: در حالی که اکنون شاخص آلودگی هوای ایلام در وضعیت خطرناک قرار دارد مدیرکل مدیریت بحران فعالیت ادارات و مدارس را طبق روال عادی اعلام کرده است.
توسعه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا شهبازی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: به دلیل نفوذ ذرات گرد و غبار در جو استان و بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا؛ تمامی مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس استان، امروز (چهارشنبه، 28 اردیبهشت ) در نوبت صبح تعطیل اعلام می شود.
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: تمام مقاطع تحصیلی در این استان چهارشنبه 28 اردیبهشت در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به علت آلودگی هوا تعطیل خواهد بود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ غلامرضا شهبازی مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفت: به دلیل نفوذ ذرات گرد و غبار در جو استان و بر اساس تصمیم کار گروه شرایط اضطراری آلودگی هوا؛ تمامی مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی، مدارس فردا چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه در نوبت صبح تعطیل اعلام می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: به دلیل نفوذ ذرات گرد و غبار در جو استان و براساس تصمیم کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا؛ تمامی مهدهای کودک، مراکز پیش دبستانی و مدارس استان فردا (چهارشنبه 28 اردیبهشت) در نوبت صبح تعطیل است.
شارا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گرانی ها و احتکار برخی از کالاها در کشور و حواشی به وجود آمده آن، وقوع سیل اخیر در یزد و خیلی از بحران های ریزودرشت اخیر که کنار آن عبور کردیم و برخی از آن نیز گریبان خودمان را گرفت برایمان بیش از هر چیزی اهمیت نقش یک روابط عمومی خبره در مدیریت بحران را گوش زد کرد و به راستی برای من تبدیل به دغدغه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز از تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در این استان فردا چهارشنبه 28 اردیبهشت در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به علت آلودگی هوا خبر داد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: برای مقابله با افزایش خسارت و حفظ منابع آب مدیران دستگاه های مربوطه باید ابتکارات دیگری به کار گیرند. به گزارش شامگاه سه شنبه پایگاه خبری سفیر لرستان از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان فرهاد زیویار در نخستین جلسه شورای پیشگیری ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیریت بحران بوکان با توجه به تداوم آلودگی هوا متاثر از پدیده ریزگردها و گرد و غبار برای دومین روز متوالی مدارس این شهرستان در جنوب آذربایجان غربی را تعطیل اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: بر اساس اعلام هواشناسی این استان کیفیت هوا فردا چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه به دلیل تداوم آلودگی ها کاهش می یابد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وزش باد شدید، خیزش گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی تا اواخر روز چهارشنبه در اکثر مناطق استان اصفهان و لزوم رعایت موارد ایمنی، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۳    
روابط عمومی اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران کرونا دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی های مبتلا به کرونای این استان را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: فعالیت مدارس لرستان به روال عادی بازگشت و فردا (چهارشنبه) فعالیت مراکز اموزشی استان در تمام مقاطع حضوری است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وزش باد شدید، خیزش گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی تا اواخر روز چهارشنبه در اکثر مناطق استان اصفهان و لزوم رعایت موارد ایمنی، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: یک تیم ارزیاب در پی وقوع زلزله 3.8 ریشتری در ساعت 17 و 36 دقیقه و زلزله 4.6 حوالی شهر سرخون، به منظور بررسی خسارت احتمالی به این منطقه اعزام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۹    
در این بسته خبری از تکمیل ساختمان مدیریت بحران خلخال تا پیوست فرهنگی اجتماعی پروژه های شهری سنندج و تامین آب 10 سال آینده فضای سبز برازجان را بخوانید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۰    
آرمان کیانی: خیزش گرد و غبار در استان اصفهان، مدارس برخی مناطق استان را به تعطیلی کشاند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی مدارس 6 شهرستان استان اصفهان تاپنجشنبه خبر داد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - شیراز - سپهر خلجی عضو شورای اطلاع رسانی دولت سه شنبه همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات در سفر به شیراز در نشستی با اصحاب رسانه حضور یافت و درباره ابعاد جهاد تبیین و جنگ ترکیبی با آنان سخن گفت. اکبر نصرالهی استاد ارتباطات نیز در این نشست درباره نقش رسانه ها در مدیریت بحران نکاتی گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان: ادارات و دستگاه های اجرایی فردا چهارشنبه باز هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
خلخال- شهردار خلخال گفت: ما قادر به تأمین اعتبار تکمیل پروژه مدیریت بحران با استفاده از درآمد محلی محدود خود نیستیم که باید در زمینه تخصیص اعتبار ستاد مدیریت بحران کشور تجدید نظر کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تهیه طرح پژوهشی ارزیابی ریسک پذیری مجموعه میدان امام(ره) خبر داد و گفت: همه مخاطراتی که در بازار وجود دارد، توسط گروه ایمنی شامل آتش نشانی و اتاق اصناف شناسایی شده است؛ اکنون به شکل ویژه از همه واحدها بازدید و وضعیت آن ها برای پیشگیری از حوادث، گزارش می شود ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خیزش گردوخاک در شهرهای شمالی اصفهان گفت: براساس مصوبه کمیته اضطرار شرایط آلودگی هوا مدارس شهرستان های کاشان. آران و بیدگل. نطنز. اردستان. نایین و خوروبیابانک در نوبت بعدازظهر امروز و نوبت های صبح و بعدازظهر فردا تعطیل اعلام شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: امسال بر خلاف سایر اعتبارات که بیشتر بر مبنای آمار جمعیتی در استان اردبیل توزیع می شود، ملاک و معیار توزیع اعتبارات بحران و حوادث، میزان آسیب پذیری مناطق در مقابل حوادث قهری است.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
روانبخش دیهیم خوب در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با هماهنگی معاونت عمرانی و جانشین ستاد مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دستگاه های اداری با 2 ساعت تاخیر همراه خواهد بود که این تاخیر شامل دستگاه های خدمات رسان و امدادی نیست. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خیزش گردوخاک در شهرهای شمالی اصفهان گفت: بر اساس مصوبه کمیته اضطرار شرایط آلودگی هوا مدارس شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان، نایین و خوروبیابانک در نوبت بعدازظهر امروز و نوبت های صبح و بعدازظهر فردا تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از تعطیلی مدارس شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز، اردستان، نایین و خور و بیابانک در نوبت بعد از ظهر امروز و صبح و بعد از ظهر فردا خبر داد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ایران زمین اظهار کرد: روابط عمومی ها، همکاران مدیریتی در اجرای طرح های بزرگ هستند،شروع دیگری برای روابط عمومی ها در حوزه حکمرانی دیجیتال با توجه به کوچ مردم از دنیای فیزیکی به مجازی آغاز شده و نقش روابط عمومی ها در مدیریت بحران و موفقیت طرح ها بیشتر شده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: تمام مدارس و مراکز آموزشی استان کرمانشاه امروز به دلیل غلظت بالای گردوغبار تعطیل اعلام شدند. غلامرضا شهبازی در گفتگو با تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: به دلیل نفوذ ذرات گردوغبار در جو استان کرمانشاه و بر اساس تصمیم کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا ...
قم نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل مدیریت بحران قم گفت: بر اساس دستورالعمل اضطرار آلودگی هوا، آلودگی در 48 ساعت آینده باید ماندگار باشد تا مدارس و مراکز دولتی تعطیل شود؛ ولی بر اساس پیش بینی هواشناسی، آلودگی هوا در استان قم ماندگار نخواهد بود.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
بازتاب /مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری ایلام گفت: فعالیت دستگاه های اداری تمام نقاط استان بجز شهرستان ایلام امروز با 2 ساعت و نیم تعجیل به پایان می رسد.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: براساس تصمیم کارگروه اضطرار و آلودگی هوای این استان به دلیل غلظت گرد و غبار حاکم بر فضای 9 شهرستان مدارس، دانشگاه ها و اداره های حوزه ستادی این مناطق امروز (سه شنبه) تعطیل شدند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه از تعطیلی نوبت بعداز ظهر همه مدارس و دانشگاه های استان کرمانشاه در روز سه شنبه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان قم با بیان اینکه بر اساس پیش بینی ها آلودگی هوای قم ناپایدار است، گفت: به خاطر وضعیت خطرناک آلودگی هوا و میزان غلظت ذرات گرد و غبار، تمامی مدارس در همه مقاطع در شیفت بعد از ظهر امروز تعطیل است و در صورت استمرار آلودگی تصمیم های جدید اطلاع رسانی خواهد شد.