دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۴۱Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت بحران»

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در جلسه مدیریت بحران زلزله شهرستان خوی که دیروز با حضور وزیر کشور، استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مدیران ارشد کشوری و استانی برگزار شد، از تأمین و ارسال بیش از سه برابر متوسط مصرف روزانه بنزین شهرستان خوی به جایگاه های سوخت از ساعات اولیه زلزله 5 ...
سلام نو / ایسنا   ۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 10 بهمن 1401 از فعالیت سامانه بارشی در اغلب مناطق کشور خبر داد و پیش بینی کرد که بارش برف و باران در تهران تا روز چهارشنبه ادامه دارد.
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا در سیستان و بلوچستان گفت: از ظهر سه شنبه تا صبح پنجشنبه هفته جاری، شاهد وزش باد شدید از سمت جنوب غرب خواهیم بود.
سازمان مدیریت بحران درخصوص یخبندان و لغزندگی مسیر ها در پی تشدید فعالیت سامانه بارشی بویژه در نیمه شمالی استان تهران هشدارداد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان از بارش شدید برف و باران در این استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۹ ساعت پیش    
به دنبال وقوع زمین لرزه در شهرستان خوی، جلسه مدیریت بحران بهزیستی به ریاست مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی برگزار شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: حادثه آتش سوزی در واحد تصفیه روغن خودرو تنها به علت سهل انگاری مدیریت این کارخانه روی داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری از مدیران دستگاه های خدمات رسان و امدادی خواست برای مقابله با بروز بحران احتمالی از آمادگی کامل برخوردار باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۰   + ۶۶ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران درباره احتمال سیلابی شدن مسیل ها و جاری شدن رواناب براثر بارش باران و سقوط بهمن و یخبندان در استان تهران هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بحران و فوریت های پزشکی اورژانس استان اردبیل گفت: در پی وقوع زلزله در شهر خوی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و کادر اورژانس 115 استان اردبیل به منطقه زلزله زده اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بهزیستی کشور: واحد های سیار بهزیستی برای ارائه خدمات حمایتی و روانشناسی در مناطق زلزله زده حاضر شدند و به ارائه فعالیت های تخصصی مانند مداخلات روانی اجتماعی، توانبخشی و توان پزشکی مددکاری می پردازند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان هشدار داد و گفت: مدیریت بحران در آماده باش کامل است.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه زلزله خوی در این استان نیز احساس شد، گفت: بر اثر لرزش این زلزله تاکنون خسارتی مالی یا جانی در شهرهای استان گزارش نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره مدیریت بحران استان آذربایجان غربی گفت:از 70 روستای شهرستان خوی برخی از واحد های مسکونی بین 20 تا 80 درصد خسارت دیدند.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه مشترک اعضای ستاد مدیریت بحران شرکت گاز استان اصفهان و رئیس و جمعی از مدیران سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان علل ایجاد اتلاف انرژی در ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی در آنها، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. ...
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در غالب نقاط کشور، تشدید این بارندگی در روزهای آتی همچنین تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و مناطق پرتردد شهری خبر داد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۲    
علی کرم پور مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان هشدار سطح نارنجی هواشناسی حاوی توصیف شرایط جوی مورد انتظار، مناطق متاثر از سامانه جوی و مخاطرات احتمالی را همراه با توصیه ها و دستورالعمل های لازم جهت پیشگیری و کاهش حوادث و خسارات احتمالی خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان به شرح ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۲    
علی کرم پور مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان هشدار سطح نارنجی هواشناسی حاوی توصیف شرایط جوی مورد انتظار، مناطق متاثر از سامانه جوی و مخاطرات احتمالی را همراه با توصیه ها و دستورالعمل های لازم جهت پیشگیری و کاهش حوادث و خسارات احتمالی خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان به شرح ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سامانه بارشی از فردا وارد استان شده و برف و باران مناطق سردسیر و گرمسیر را فرا می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استانداری البرز گفت: متخصصان توانمند اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با ایده و طرح های نوین، نیاز استان را به مجموعه های خارج از استان در زمینه انجام امور مطالعاتی و ارتقاء کیفی پروژه ها کاهش خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری از جذب هفت هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار بحران در استان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۲    
دوره آموزشی آسیب شناسی خانواده با محوریت اصول زندگی برتر در روزگار نو، توسط آبفای منطقه یک اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک، این دوره آموزشی در راستای آموزش مدیریت بحران و استرس در محیط خانواده و محل کار و ارائه راهکارهای مناسب جهت مقابله با مشکلات موجود در روابط اجتماعی ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 14مدرسه در اثر زلزله خوی دچار آسیب شدند. علی مطهری، 9 بهمن ماه در جلسه شورای برنامه ریزی و کمیته مدیریت بحران آموزش و پرورش شهرستان خوی گفت: بر اساس برآورده اولیه از 42 آموزشگاه بازدید شده، 14 مدرسه دچار آسیب شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اصفهان در راستای کمک رسانی به زلزله زدگان به تیم های امدادی هلال احمر، فوریت های پزشکی و بیمارستان ها آماده باش داده است اما تاکنون کمکی درخواست نشده است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: صداهای ناهنجار در خیابان امام خمینی شنیده شده است که علت وقوع آن در دست بررسی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عمق بحران و خرابی ها در مناطق زلزله زده شهرستان ⁧خوی⁩ بالاست گفت که نیاز به استفاده از امکانات ملی و ورود شخص رئیس جمهور به اتاق مدیریت بحران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری از مدیران دستگاه های خدمات رسان و امدادی خواست برای مقابله با بروز بحران احتمالی از آمادگی کامل برخوردار باشند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور به نقل از مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران: زمین لرزه ای با بزرگی 5.9 ساعت 21 و 44 دقیقه مورخ 8 بهمن ماه 1401 در 6 کیلومتری شمال غرب شهر خوی در استان آذربایجان غربی رخ داد ...
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی علت آتش سوزی دیشب کارخانه تصفیه روغن خودرو در آذرشهر را نشت روغن از لوله های انتقال این واحد اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بنفشه زهرایی/ عضو هیات علمی دانشگاه تهران و دبیر کارگروه ملی آب براساس گزارش مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی، بارش های پاییز و زمستان سال جاری تاکنون، 18 درصد کمتر از متوسط درازمدت بوده است ...
خسروشاه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: کارخانه تولید روغن موتور در شهرک سلیمی آذرشهر که شب گذشته دچار حریق و آتش سوزی شده بود با تلاش آتش نشانان و تیم های امدادی اطفا شد.
برترین ها / ندای موج   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: یک رام قطار باری در خطوط ریلی بین ایستگاه های دربند به رودک (حشمت آباد) در شهرستان دورود ترمز برید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در جلسه مدیریت بحران زلزله شهرستان خوی که امروز با حضور وزیر کشور، استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مدیران ارشد کشوری و استانی برگزار شد گفت: از ساعات اولیه زلزله 5 ...
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۳    
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای اداره کل هواشناسی استان سمنان از اعلام هشدار زرد هواشناسی خبر داد و گفت: این هشدار تا پایان روز چهارشنبه 12 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری از مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان؛ با عنایت به صدور هواشناسی سطح نارنجی مبنی بر تشدید فعالیت سامانه بارشی و ناپایدار جوی از دوشنبه مورخ 10/11/1401 لغایت پایان روز چهارشنبه مورخ12/11 ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۲    
استاندار چهارمحال و بختیاری در بازدید از شرکت گاز استان از عملکرد این شرکت در مدیریت بحران اخیر تشکر و قدردانی کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۹    
در این مدرسه میدانی دانشجویان و دانش آموختگان از بخش های مختلف کشور و به صورت کاملا عملیاتی و میدانی مهارت های مرتبط با مدیریت حوادث و بلایا را تمرین خواهند کرد . ...
احمد مجرد 8 بهمن1401 لحظاتی بعد از وقوع زلزله 5.9 ریشتری جهت بازدید از مناطق خسارت دیده و چگونگی عملیات سوخترسانی به شهروندان شهری و روستایی در محل حادثه حاضر شد و از نزدیک سناریوی مدیریت بحران سوخترسانی در زلزله را ارزیابی و از انبار نفت خوی بازدید نمود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به منظور حفظ جان شهروندان به هنگام زلزله و بروز حوادث غیرمترقبه، ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه 21 اقدام به برگزاری جلسه تخصصی و کارگروه ویژه این ستاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه "آب، برق و گاز" مناطق زلزله زده وصل شد، گفت: مسئولان کشوری هلال احمر، مدیریت بحران و بنیاد مسکن و تیم های ارزیابی در منطقه حضور یافته اند.
سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 9 بهمن 1401 از بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور خبر داد و زمان ورود سامانه بارشی جدید به کشور را پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۸    
مدیر کل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری: دستگاه های امدادی و خدماتی برای بارش های روز های آینده آماده باش هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در گفتگو با رادیو اقتصاد درباره آخرین وضع مناطق زلزله زده خوی توضیح داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۸    
با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان و مدیر کل فرودگاه های استان کرمان تفاهم نامه مدیریت بحران در سوانح هوایی مصوب شد و پایش مداوم فرونشست ها در فرودگاه بین المللی کرمان در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بهزیستی کشور گفت: در زلزله خوی تخریب از 20 تا 100 درصد منازل مسکونی مددجویان داشته ایم اما آمارهای دقیق در حال بررسی است و تا چند ساعت آینده اعلام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در کل با توجه به اینکه حجم خرابی زیاد بوده است در شبکه های فشار ضعیف که ساختمان ریزش کرده منجر به شکستگی پایه ها شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ارومیه - نماینده مردم ارومیه گفت: رئیس جمهور باید مدیریت بحران را به دست گیرد.
اهر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از آماده باش کامل استان برای کمک به زلزله زدگان خوی خبر داد.