شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۴۰Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

عصر امروز (asremrooz.ir)

عصر امروز 29 اسفند 1393 عصر امروز 29 اسفند 1394 عصر امروز 30 اسفند 1395 عصر امروز 29 اسفند 1396 عصر امروز 29 اسفند 1397 عصر امروز 29 اسفند 1398 عصر امروز 30 اسفند 1399 عصر امروز 29 اسفند 1400 عصر امروز 31 فروردین 1401 عصر امروز 31 اردیبهشت 1401 عصر امروز 31 خرداد 1401 عصر امروز 31 تیر 1401 عصر امروز 31 مرداد 1401 عصر امروز 31 شهریور 1401 عصر امروز 1 مهر 1401 عصر امروز 2 مهر 1401 عصر امروز 3 مهر 1401 عصر امروز 4 مهر 1401 عصر امروز 5 مهر 1401 عصر امروز 6 مهر 1401 عصر امروز 7 مهر 1401 عصر امروز 8 مهر 1401 عصر امروز 9 مهر 1401 عصر امروز 10 مهر 1401 عصر امروز 11 مهر 1401 عصر امروز 12 مهر 1401 عصر امروز 13 مهر 1401 
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور نظارت بر اجرای سیاست ها را امری بسیار مهم عنوان کرد و گفت: رهبری انقلاب تأکید دارند که نظارت ها انجام بگیرد و اگر لازم است در سیاست ها تجدیدنظر شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، علی باقری، معاون سیاسی وزارت امور خارجه در آغاز تور اروپایی وارد بوداپست، پایتخت مجارستان شد. ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
با حذف سامانه فروش یکپارچه خودرو، ایران خودرو به عنوان تنها شرکتی که باید فروش محصولات را به صورت قرعه کشی انجام دهند طرح فروش فوری خود را آغاز کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سلمان می گوید: سردار هاشمی چند دقیقه قبل از شهادت در یکی از داروخانه های سطح شهر که مورد هجوم اغتشاشگران قرار گرفته بود، حضور داشته و بانوان شاغل در داروخانه را از صحنه دور کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در شب اول هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو مقابل لورکوزن به برتری رسید و بارسلونا در برابر اینترمیلان به شکست رضایت داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار خوی گفت: در پی زلزله ای 5.4 ریشتری خوی خوشبختانه تلفات جانی نداشتیم اما 150 نفر بر اثر ترس و فرار از زلزله به صورت جزئی مصدوم شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا سه شنبه شب در حمایت از آشوب های اخیر، از بررسی اعمال تحریم های تازه علیه ایران خبر داد. ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
میدان دادن به کسانی که سر بزنگاه ها از تروریست ها و تجزیه طلبان حمایت می کنند، پذیرفتنی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا واکنش جالب بعد از رسیدن تیم ملی فوتسال ایران به نیمه نهایی جام ملت های آسیا داشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه استقلال بر پایبندی و وفاداری جامعه ورزش به آرامش و امنیت کشور و ارزش های انقلاب اسلامی تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز شنیدن خبر آتش زدن پلیس به دست اغتشاشگران این روزها برای همه ما دردناک بود اما برای یک نفر زخم کهنه ای را تازه می کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون می گوید: آقای خیلی از این ها آمریکاست و برنامه فعلی اش، ایجاد اغتشاش در ایران است؛ این را بارها دیدیم. با یک داستان نخ نما شده معروف سروکار داریم که تو بزن تا من برقصم!
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که دشمن سعی داشت شهر زاهدان را به موقعیت استراتژیک برای تروریست ها تبدیل کند، شجاعت مرصادگونه رزمندگان اسلام، شهر را دوباره به آرامش و امنیت رساند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، یک کانال تلگرامی نوشت: از نگاه داعشی ها دانشجوی شریف فقط اگر شعار علیه نظام بدهد ، نخبه محسوب میشود! ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی پس از عدم رای کافی موافقان به وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رییس جمهور خواست هرچه زودتر گزینه جدید را معرفی کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم لیگ برتر فصل 1402-1401 اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در جمع نمایندگان یهودی پارلمان این کشور صراحتا گفت: همانطور که می دانید من یک صهیونیستم و به شدت حامی اسرائیل و می دانم که این امکان را داریم که روابط دوجانبه را تقویت کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم ملی فوتسال کشورمان با وجود تقابل با یکی از قدرت های آسیا، از سد ویتنام گذشت و خودش را به مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا رساند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سردبیر پویش شفاف شدن قراردادهای صدا و سیما گفت: این مطالبه می تواند به ساخت فضای سالم رقابتی منجر شود و گروه های مختلفی نیز بتوانند برای تولید اثر در یک فضای رقابتی شرکت کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
امروز آخرین مهلت بازدید و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دولت قطر طبق قوانین اسلامی مسابقات جام جهانی 2022 را برگزار می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در گفت وگو با یک نشریه فرانسوی به تشریح وضعیت درگیری های خونین اخیر در عراق، مذاکرات هسته ای ایران، روند مذاکرات تهران و ریاض پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۸۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از افزایش حقوق دریافتی کارکنان و بازنشستگان با همکاری مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
گفت: یکی از هنرپیشه های دست چندم به مدیر مسئول کیهان اعتراض کرده که چرا درباره سلبریتی های حامی آشوب ها نوشته؛ از سفره گشاده و سخاوتمندانه این مرز و بوم چریده و به آلاف و اولوف رسیده اند ؟
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، در ادامه تلاش مقام های واشنگتن برای موج سواری روی حوادث اخیر ایران، رئیس مهم ترین سازمان جاسوسی آمریکا علنا از اغتشاشات در ایران حمایت کرد. ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس گفت: در بازشماری آرا مجلس به زاهدی وفا رای اعتماد نداد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
پس از عادی شدن شرایط و رفع محدودیت های دسترسی به اینترنت، حجم باقیمانده بسته های اینترنت کاربران تمدید می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در حمایت از اغتشاشگران، از قصد ایالات متحده برای اعمال تحریم های ضد ایرانی جدید خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تحقیقات جدید نشان می دهد که چگونه وزارت دفاع آمریکا با استفاده از بات ها و ربات ها و ایجاد شخصیت های جعلی در فضای مجازی، فضای فکری و روانی مردم ایران را دستکاری می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۶۷ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه درباره آخرین وضعیت مذاکرات احیای برجام، اظهار داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا گرماب و محدوده های نساء، گچسر، سه راهی دیزین و سیاه بیشه سنگین است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس حزب سوسیالیست ترقی خواه با اشاره به اینکه لبنان به قدرت حزب الله نیاز دارد تأکید کرد که اسرائیل تحت فشارهای حزب الله مجبور به توافق در پرونده ترسیم مرزهای دریایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۸۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، با تلاش متخصصین سازمان صنایع هوا فضای وزارت دفاع و همکاری پژوهشگاه فضایی ایران، نمونه آزمایشی بلوک انتقال مداری سامان که برای جابجایی ماهواره در بین مدارهای مختلف زمین استفاده می ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت پیمانکار شیرین سازی آب های ژرف سیستان گفت: آب های ژرف به صورت پایدار وجود دارد، دائماً در حال گردش و تجدیدپذیر است همچنین در نتیجه آزمایشات ما هیچ اثری از رادیواکتیو در این آب ها ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به آغاز بارش باران در نیمه شمالی کشور از روز پنجشنبه اعلام کرد: امروز و فردا جو آرامی بر کشور حاکم است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
یک دیپلمات روس خاطرنشان کرد که غرب به طور فزاینده ای مصمم است تا مسیر رویارویی آشکار با روسیه را دنبال کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حمایت مشفقانه و پدرانه رهبرمعظم انقلاب باعث دلگرمی و امیدواری قهرمانان و ورزشکاران کشور شد تا آنها بیش از گذشته ارادت خود را به ایشان، مردم کشور و ایران اسلامی نشان بدهند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نخست وزیر کانادا از وضع تحریم های جدید علیه ایران به دلیل آنچه نقض حقوق بشر خواند، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عموی نیکا شاکرمی گفت: برای پیگیری تعیین علت فوت و شناسایی عامل آن شکایت کرده ایم اما با رفتارهای افراطی به بهانه فوت او مخالفیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که تغییرات اقلیمی می توان زیستگاه حشرات بدبو را در ایالات متحده آمریکا تا 70 درصد افزایش دهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه شنبه 12 مهر پارلمان ضمن خوش آمد به رئیس جمهور جهت حضور در مجلس، سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) را تسلیت گفت. ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم برای صیانت از جایگاه ولایت فقیه و حجاب و ارزش های دینی خون ها داده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح امروز سه شنبه 12 مهرماه برای دفاع از محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی حاضر شد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 435 بیمار کرونایی در کشور شناسایی و9 نفر دیگر فوت شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن سینماداران بیان کرد که سینماهای کشور در روز چهارشنبه 13 مهرماه از صبح تا ساعت 17 تعطیل خواهند بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، کاربری طی توئیتی نوشت: این بچه فلسطینی نیست ایرانیه ولی چقدر ج.ن.ا.یتهاشون شبیهه. راستی یادم نبود این وحشی ها هم از اسقاطیل دستور می گیرن
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، برخی گروه های شبه تکفیری در فضای مجازی با بهره گیری از روش های منافقین اسامی بعضی دانشجویان دانشگاه شریف و مشخصات ادعایی از آنها مانند کد ملی و ورودی و عکس و شماره تلفن های منزل ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی که این روزها به دلیل عملکردش زیر تیغ کارشناسان رسانه قرار داده به تازگی مدعی شده که مطالبش شامل بی طرفی، صحت و شفافیت است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
گردش شبانه در تهران این مقوله را در ذهن جای داد که رسانه های دشمن به دنبال القای ناامنی، ناآرامی، اغتشاش و آشوب در کشور هستند؛ حال آنکه حضور میدانی حاکی از آرامش و زندگی عادی شهروندان است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یکی از مسئولان دانشگاه شریف ضمن تکذیب خبر استعفای برخی اساتید در اعتراض به وقایع روز گذشته، گفت: تا این لحظه هیچ یک از اساتید دانشگاه استعفا نداده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
این زیردریایی هسته ای آن که به عنوان یک هیولای اقیانوسی و غول تسلیم ناپذیر دریاها توصیف می شود، قادر به تولید امواج رادیواکتیو سونامی به ارتفاع بیش از نیم کیلومتر است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
اخیرا وزارت صمت اعلام کرده که سامانه یکپارچه فروش خودرو به دلیل اینکه فقط تعدادی از محصولات یک خودروساز مشمول قرعه کشی هستند از موضوعیت خارج شده و این سامانه دیگر مثب قبل فعالیت نخواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۸۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای امروز دوشنبه (11 مهر) طی سخنانی در نشست شورای عالی قوه قضائیه ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، 8 مهر ماه جملات پایانی خطبه های مولوی عبدالحمید امام جمعه مسجد مکی زاهدان با ادعای تجاوز یک افسر پلیس به دختر 15 ساله در چابهار به پایان رسید. ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در مورد معضل بدحجابی چه کنیم؟ در میان جریان ارزشی و باورمند به پوشش اسلامی، برخی صرفاً قائل به اقدامات ایجابی هستند و مخالف هر نوع برخورد قهرآمیز هستند اما برخی دیگر آن را کافی نمی دانند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۲۱ سایت دیگر  
مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری نیروهای مسلح، صبح امروز دوشنبه 11 مهرماه 1401 با حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (علیه السلام) برگزار شد. 1 ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اظهارات سرمربی پرسپولیس پس از باخت به تراکتور بیشتر به توجیه شبیه بود تا دلیل منطقی برای یک شکست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
به گفته شرکت کشتیرانی دریای خزر، شناور ایرانی به دلیل بدی شرایط جوی در مسیر منتهی به مقصد، مجبور به توقف موقت در یکی از بنادر باکو در کشور آذربایجان شده و به محض مساعد شدن اوضاع جوی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 تهران از مناسب سازی و راه اندازی بوستان نشاط کودک برای مادران و کودکان در شرق پایتخت با هدف اجرای برنامه های خانواده محور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
منابع رسانه ای خبر دادند، تلفات توفان ایان در فلوریدا و بخش های دیگری از آمریکا به حداقل 87 کشته افزایش یافته و برق 1.1 میلیون نفر قطع شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه روزهای آینده خبرهای خوبی از آزادسازی پول های بلوکه شده اعلام می کنیم، گفت: معاملات بازار متشکل ارزی امسال نسبت به سال قبل 80 درصد رشد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی ماهان گفت: در پرواز تهران-گوانگ ژو خلبان به محض اطلاع از احتمال بمب گذاری در پرواز ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مالی مسئول تیم اعزامی آمریکا به مذاکرات وین آزادی زندانی های آمریکایی را پیش شرط هرگونه توافق اعلام کرد. دموکرات ها خواهان این برچسب از سوی جمهوری خواهان نبودند که به ایران باج دادند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا صبح امروز (دوشنبه) در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری نیروهای مسلح در سخنان مهمی با اشاره به حوادث اخیر تأکید کردند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (دوشنبه) 11 مهر ماه در نشست هفتگی با خبرنگاران ضمن تشریح آخرین تحولات در حوزه سیاست خارجی به سؤالات خبرنگاران پاسخ ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
موج جدیدی از اعلام برائت و انتقاد از رسانه های خارجی و تندروی های افرادی مانند علی نژاد و رجوی، میان برخی از چهره های مشهور به راه افتاده است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز اولین نقشه تجزیه ایران را انگلیس و روسیه تزاری در سال 1286 شمسی کشیدند که قرارداد سن پترزبورگ نام داشت و البته در ایران به قرارداد 1907 معروف است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۴    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز اظهارات عجیب محمد باقر قالیباف در خصوص گشت ارشاد با واکنش های متعددی در جریان حزب الله مواجه گشته است. در همین خصوص یکی از دوستان طی مطلبی آورده است که: ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
همزمان با اعلام خبر آزادسازی 7میلیارد دلار از منابع ارزی مسدودشده ایران در کره جنوبی، سخنگوی بانک مرکزی اعلام کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۳    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز حال و روز این روزهای برخی از برنامه های خاص با تهیه کنندگان و مجریان خاص در رسانه ی ملی دقیقا مصداق همین عبارت است(شیر تو شیر) حالا چرا؟! ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۷۰ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد که کلیه کلاس های درس دانشگاه صنعتی شریف از امروز تا اطلاع ثانوی به صورت مجازی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نخستین شکست پرسپولیس در لیگ بیست ودوم ممکن است به قیمت از دست رفتن صدرنشینی سرخپوشان تمام شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید عبداللهی از شهدای مدافع امنیت استان کردستان امروز با حضور گسترده مردم و مسئولان این استان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه فعایت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرَفتی در برخی مناطق کشور در خصوص احتمال خسارت به کشاورزان هشدار صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عامل آتش کشیدن اتوبوس شهرداری در ساوه در آشوب های اخیر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی با انتقاد از سکوت مجمع روحانیون مبارز نسبت به آشوب های اخیر گفت: آیا اعضای مجمع روحانیون متوجه هستند فتنه ای که با سکوت خود با آن همراهی می کنند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر خارجه قطر و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تلفنی گفت وگو کردند. ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
عصر دیروز حدود 200 نفر از دانشجویان دانشگاه شریف در تجمع اعتراضی شعارهای تندی را علیه مسئولین کشور سردادند که این اقدام با اعتراض تعدادی از دانشجویان طیف مقابل مواجه شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز محمد خدادی، معاون سابق امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به خشونت برخی از گروه های مردم در ناآرامی های اخیر ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان گفت: با توجه به این که چند روز زودتر به بوسنی می رسیم سعی می کنیم قبل از شروع مسابقات چند دیدار تدارکاتی داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز امنیت را یکی از کلیدی ترین عناصر بقا و بالندگی مادی و معنوی ملت ها، فرهنگ ها، تمدن ها و انسان ها فرض می کنند که تحقق صلح، پیشرفت، توسعه و... ارتباطی وثیق با آن دارد. ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در شهریور امسال تعداد 6 نیروگاه زاهدان-1، زاهدان-2، عسلویه، فردوسی، تربت حیدریه و دو کوهه، به مرحله اتصال به شبکه سراسر برق رسید، این اولین بار در کشور بود که 6 نیروگاه در یک ماه به شبکه متصل شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ظهر امروز یکشنبه دو تجمع در دانشگاه فردوسی مشهد شکل گرفت این تجمعات با حضور مسوولان دانشگاه به برگزاری تریبون آزاد ختم شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حمله یک گروه تروریستی به پاسگاه قطار خنجک در مرکز سیستان و بلوچستان ناکام ماند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
در روزهایی که برخی تلاش دارند تا جریان سازی مشکوک معدودی سلبریتی را برجسته کنند، جامعه ورزش علیه آنها و اقدامات اغتشاشگران و تجزیه طلبان موضع گیری کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی گفت که در حال بررسی طرح پیشنهادی آمریکا برای ترسیم مرزهای دریایی با لبنان است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۸   + ۱۱۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور پیش از ظهر امروز یکشنبه در چهارمین جلسه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
خانواده سلطنتی انگلیس به دلیل درآمدزایی از قبر ملکه الیزابت دوم، به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 400 بیمار کرونایی در کشور شناسایی و 10 نفر دیگر فوت شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
یک اکانت می تواند تا چند هزار توئیت و ریتوئیت با هر هشتگی انجام دهد. یعنی فقط با 60 هزار اکانت یا ربات با انتشار 3 هزار توئیت و ریتوئیت می توانند یک هشتگ را به 180 میلیون برساند!
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
محسن عربخالقی، شاعر و مداح اهل بیت از توهین و تهدید یک زن در برابر دختر محجبه اش خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز به نقل از یک دیپلمات اعلام کرد که پس از توافق برای مبادله زندانیان بین ایران و آمریکا، پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی آزاد میَ شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در تازه ترین حاشیه سازی و خلاف گویی در پرونده مهسا امینی، وکیل این خانواده عنوان کرد که ماموران پلیس مجهز به دوربین البسه بوده اند؛ موضوعی که پیشتر از سوی پلیس هم رد شده بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های عبری، پیش نویس ارائه شده از سوی میانجی آمریکایی برای ترسیم مرزهای دریایی با لبنان را پیروزی جدیدی برای دبیرکل حزب الله لبنان می دانند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
نشریه عربستانی در گزارشی به تاثیر بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی ایران پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، دانیال معمار، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: از اینجا رانده و از آنجا مانده، همین عاقبت مهناز افشار است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
پیکر مطهر پنج شهید پاسدار و بسیجی صبح امروز در زاهدان تشییع شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی اسبق تیم ملی والیبال نسبت به اغتشاشات و حوادث روزهای اخیر واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گفت: میر حسین موسوی از نیروهای مسلح خواسته است در سمت حقیقت بایستند و با مردم باشند!
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مجموعه دشمنان، وطن فروشان و مزدوران خیلی زود با اقدامات وحشیانه و پلشت ثابت کردند حقوق زنان و فوت خانم مهسا امینی بهانه است، بلکه غلط زیادی و هدف ناکام شان، خواندن فاتحه اسلام و انقلاب و نظام است.
مشاهده نتایج بیشتر...