دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۸:۲۷May 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غرب اصفهان»

آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهید سیدمهدی موسوی و شهید محسن دریانوش از شهدای سانحه بالگرد رییس جمهور، به ترتیب از اهالی شهرستان های فریدونشهر و چادگان واقع در غرب اصفهان بودند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فردا با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در استان های قزوین، البرز، تهران، سمنان، خوزستان و غرب اصفهان و به تدریج در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی گاهی رگبار، رعد وبرق و وزش باد شدید پیش بینی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۷۶ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در روز سه شنبه جاری در شمال غرب دامنه های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران، شرق سمنان، نیمه شمالی خوزستان و غرب اصفهان و به تدریج در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی شده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سه شنبه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در شمال غرب غرب دامنه های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران، شرق سمنان، نیمه شمالی خوزستان و غرب اصفهان و به تدریج در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی شده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه مسول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج امام رضا علیه السلام با امام جمعه غرب اصفهان رهنان دیدار و گفت وگو کردند.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فلاورجان از در حال اجرا بودن پروژه تکمیل کمربندی جنوب غرب اصفهان و پل آبنیل خبر داد و گفت: این پروژه برای تکمیل به بیش از 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۵    
گردهمایی و نشست دانشجویی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد شهرستانهای غرب استان اصفهان با حضور معاون فرهنگی بنیاد شهید استان اصفهان در شهرستان فریدن برگزار شد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
روز دوشنبه (24 اردیبهشت) بارندگی در این نواحی تقویت می شود و علاوه بر این مناطق در چهارمحال و بختیاری و غرب اصفهان نیز بارش رخ می دهد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
کشاورزی و صنعت با پیوست علوم دانش بنیان پیشران توسعه اقتصادی شهرستان تیران و کرون است و در اشتغال زایی و تولید نقش مهمی در سطح ملی دارد. تیران و کرون در 45 کیلومتری غرب اصفهان قرار گرفته که صنعت، کشاورزی و گردشگری از محورهای اصلی توسعه اقتصادی و فرهنگی به حساب می آید. تولیدات کشاورزی و صنعتی [...]
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی اعلام کرد امروز (سه شنبه، 11 اردیبهشت) در مناطقی از استان های ایلام، لرستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، کردستان، همدان، آذربایجان غربی، جنوب و غرب اصفهان و همچنین ارتفاعات البرز مرکزی در مازندران ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز سه شنبه در مناطقی از استان های ایلام، لرستان،کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری،کهگیلویه و بویراحمد، فارس،کردستان، همدان، آذربایجان غربی ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز سه شنبه در مناطقی از استان های ایلام، لرستان،کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری،کهگیلویه و بویراحمد، فارس،کردستان، همدان، آذربایجان غربی ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، محمدرضا نوحی معاون طرح و توسعه برق منطقه ای اصفهان در این خصوص اظهار داشت: در جهت پاسخگویی به بار مشترکین شهرک صنعتی رضوان شهر و نیز افزایش قابلیت اطمینان شبکه در ناحیه غرب اصفهان، طرح احداث پست دائم 63.20 کیلوولت رضوانشهر اجرایی شد که در مرحله برقدار شدن قرار دارد. ...
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در کشور طی امروز تا دوشنبه هفته آینده از احتمال سیلاب، تگرک و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فارس: صدای سه انفجار در حوالی پایگاه شکاری ارتش در شمال غرب اصفهان شنیده شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۳    
برخی منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجار در شهر قهجاورستان در شمال غرب اصفهان خبر می دهند. المیادین: این انفجارها در حریم هوایی اصفهان بدون هیچ گونه انفجاری روی زمین رخ داده است.
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا، در خصوص وضعیت جوی کشور برای امروز جمعه 31 فروردین و روزهای آتی گفت: امروز بیشتر در ساعات بعدازظهر در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور و همین طور ارتفاعات البرز مرکزی، شمال استان فارس ...
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت چند روز از حملات موشکی و پهپادی مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل، علی رغم اینکه مقامات صهیونیستی و غربی تلاش گسترده ای برای ناموفق جلوه دادن عملیات وعده صادق انجام داده اند، با این حال، گزارش های منتشر شده از سوی رسانه های اسرائیلی حکایت از تلفات سنگین صهیونیست ها دارد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
با گذشت چند روز از حملات موشکی و پهپادی مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل، علی رغم اینکه مقامات صهیونیستی و غربی تلاش گسترده ای برای ناموفق جلوه دادن عملیات وعده صادق انجام داده اند، با این حال، گزارش های منتشر شده از سوی رسانه های اسرائیلی حکایت از تلفات سنگین صهیونیست ها دارد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
برخی منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجار در شهر قهجاورستان در شمال غرب اصفهان خبر می دهند.شهر قهجاورستان در نزدیکی فرودگاه اصفهان و پایگاه هشتم شکاری نیروی هوایی ارتش واقع است. مهر: صدای انفجار در اصفهان ناشی از انهدام ریزپرنده ها بود ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
برخی منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجار در شهر قهجاورستان در شمال غرب اصفهان خبر می دهند. الجزیره به نقل از یک مقام نظامی آمریکایی نوشت: ما از گزارش هایی مبنی بر حمله اسرائیل به داخل ایران مطلع هستیم.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس از جلوی پایگاه شکاری ارتش در اصفهان نشان می دهد وضعیت عادی است.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
برخی منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجار در شهر قهجاورستان در شمال غرب اصفهان خبر می دهند. الجزیره به نقل از یک مقام نظامی آمریکایی نوشت: ما از گزارش هایی مبنی بر حمله اسرائیل به داخل ایران مطلع هستیم.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شماری از کاربران شبکه های اجتماعی صدایی شبیه به انفجار را در آنجا گزارش کرده اند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در 17 استان هشدار داد و احتمال آبگرفتگی معابر را پیش بینی کرد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: وقوع رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گردوخاک و احتمال تگرگ دوشنبه (27 فروردین) در کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، بر اساس هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی کشور، فعالیت سامانه بارشی از امروز تا چهارشنبه موجب رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گردوخاک و احتمال تگرگ در برخی مناطق کشور خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، پیشرفت فیزیکی پروژه کمربندی جنوب غرب اصفهان را 62 درصد اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد شدید و بارش رگبارهای بهاری در مناطقی از استان به ویژه جنوب و غرب اصفهان طی این هفته ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- رییس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بارش برف بهاری در مناطق غرب استان گفت: امواج همرفتی تا اواسط هفته پیش رو به طور متناوب فعال خواهند بود.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه غرب اصفهان گفت: با توجه به شخصیت مخلص و منش شهیدگونه سردار زاهدی، خانواده، نزدیکان و آشنایان ایشان آمادگی این اتفاق را داشتند و شهادت ایشان دوراز انتظار نبود؛ همانطور که سردار سلیمانی فرمودند که شرط شهید شدن، شهید بودن است، این ویژگی در این شهید بزرگوار وجود داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: محورهای غربی استان اصفهان در حال حاضر بارش باران و در محورهای شرقی توفان گزارش شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تیران و کرون گفت: 13 اکیپ راهداری برای خدمت رسانی به مسافران در جاده های غرب استان اصفهان در محدوده این شهرستان فعال هستند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
به گزارش جام جم آنلاین ، صادق ضیاییان افزود: امروز جمعه با ورود سامانه بارشی به کشور شاهد بارش برف و باران در مناطق شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز مرکزی خواهیم بود و به این ترتیب شهروندان در قزوین، البرز، تهران و غرب سواحل دریای خزر بارش برف، باران و وزش باد را تجربه خواهند کرد. ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به تشدید فعالیت سامانه بارشی آورده است: بارندگی، رعدوبرق، وزش بادشدید موقت، خیزش گردوخاک در برخی نقاط، ریزش تگرگ در بعضی مناطق مستعد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از نجف آباد نیوز، مدیر عامل توانیر کشور از آخرین روند اجرایی پست 400.63 کیلوولت نجف آباد که با اعتباری بالغ بر 1500 میلیارد تومان به عنوان یکی از 180 طرح استراتژیک (راهبردی) این شرکت برای گذر از اوج بار سال آینده در دست احداث است، بازدید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از بررسی و پایش تمامی بناهای تاریخی غرب استان اصفهان خبرداد و گفت: آسیبی ازبارش سنگین برف به این بناها وارد نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه غرب اصفهان گفت: ارائه خدمات و اجرای پروژه های مختلف عمرانی و فرهنگی منجر به افزایش سرمایه اجتماعی و در نهایت افزایش حضور مردم در عرصه هایی همچون انتخابات می شود.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی فردا 8 اسفند در 23 استان، دما صفر و زیر صفر درجه است و روز چهارشنبه 9 اسفند با تقویت سامانه بارشی، برف و باران و باد شدید کل کشور را در برمی گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: بازگشایی زاینده رود روز چهارم اسفند امسال برای دوره دوم آبیاری مزارع شرق و غرب این استان خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان از جان باختن یک نفر و زخمی شدن هفت نفر بر اثر حادثه رانندگی در تیران در غرب اصفهان خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۵    
گروه جامعه: با کاسته شدن شدت بارش از برخی مناطق، از یکشنبه (29 بهمن) بارندگی در در شمال غرب و مناطقی از غرب کشور پیش بینی می شود.به گزارش همشهری آنلاین کارشناس سازمان هواشناسی کشور با اعلام این خبر گفت: شدت بارش در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، زنجان، البرز ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: شدت بارش برای امروز پنجشنبه (26 بهمن) برای استان های کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، نیمه شمالی خوزستان، نیمه جنوبی آذربایجان شرقی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۷:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد که طی 3 روز آینده تمامی 31 استان ایران حداقل یک بار بارش برف یا باران را تجربه خواهند کرد. پنجشنبه نیز در استان های کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، نیمه شمالی خوزستان، نیمه جنوبی استان های آذربایجان شرقی ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
خط 2 مترو اصفهان به طول 24 کیلومتر و 700 متر به همراه 23 ایستگاه از شمال شرق این کلان شهر (محله دارک) آغاز شده و به غرب اصفهان در خمینی شهر متصل می شود که مصادف با میلاد حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی پیش بینی کرد از چهارشنبه تا جمعه در برخی استان ها بارش باران و برف، رعد و برق، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک، در نقاط مستعد بارش تگرگ، در ارتفاعات البرز و زاگرس کولاک برف و کاهش نسبی دما رخ دهد ...