چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۷:۰۶Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه صادراتی»

عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام فتاح دماوندی در نخستین خطبه های نماز جمعه سال 1402 بر لزوم تشکیل کارگروه های تحقق شعار سال 1402 در این شهرستان تأکید کرد و گفت: نبود پایانه صادراتی کشاورزان دماوند را سردرگم کرده است.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت های استان در بخشهای مختلف و بویژه کشاورزی گفت: مقدمات احداث بزرگترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی در ارومیه فراهم شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر دو روزه خود به مازندران، از شرکت تعاونی روماک گستر(پایانه صادراتی محصولات کشاورزی) در شهرستان جویبار بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۷    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار پایتخت از راه اندازی پایانه صادراتی در راستای تنظیم بازار محصولات خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار پایتخت از راه اندازی پایانه صادراتی در راستای تنظیم بازار محصولات خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران صولت مرتضوی بعد از ظهر امروز به همراه مسئولان استانی از مجتمع ماهیان خاویار قره برون و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی روماک گستر جویبار بازدید کرد.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۲    
داود پوراسمعیل داوطلب بخش "کشاورزی" انتخابات اتاق بازرگانی قزوین با "کد انتخاباتی 412" و عضو ائتلاف "تحول و شفافیت" گفت: پایانه صادراتی شمس آذر برای کشاورزی استان مفید خواهد بود و امکان صادرات میوه به شکل تازه خوری را فراهم می کند و نیت من از ورود به اتاق خدمت به کشاورزی استان و افزایش و ارزش ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیرکشور با تأکید بر اینکه نوآوری های پایانه صادراتی میوه و تره بار زنجان، می تواند در نشان دادن قابلیت های استان زنجان اثرگذار باشد، گفت: استان زنجان در یک سال اخیر بسیار خوب درخشیده و در حوزه نشان دادن توانمندی های خود، به خوبی قد علم کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: استان زنجان در نشان دادن حوزه توانمندی ها قد علم کرده است و باید از این ظرفیت استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهار بر لزوم راه اندازی پایانه صادراتی سبزیحات و صیفی جات غرب کشور تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/تهران یک مقام مسئول کمبود آب کشاورزی را در کشور و منطقه دشت ورامین جدی دانست و گفت: اگر آب کشاورزی با توجه به الگوی کشت به این دیار برسد می توان تبدیل دشت ورامین به قطب کشاورزی در کشور با توجه به تامین سلامت و الگوهای جدید محصولات کشاورزی در کنار تاسیس پایانه صادراتی محصولات کشاورزی را دنبال ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۲۸    
آرمن فرد مدیر پایانه صادراتی راه ابریشم می گوید شرایطی در این پایانه ایجاد شده که کشاورزان می توانند به طور مستقیم از طریق این پایانه محصولات خود را به خارج از کشور صادر کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵    
در شرایطی که در بحث صادرات میوه و تره بار وجود بسترها برای انجام صادراتی با کیفیت الزامی است، فَرد از مدیران یک مجموعه پایانه صادراتی معتقد است ارتقای صادرات از مسیر تحول در این زیرساخت ها می گذرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری- فرماندار ساری با اشاره به انتقال میدان میوه و تره بار ساری به محل جدید گفت: این میدان، ساری را به پایانه اقتصادی و صادراتی تبدیل می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: استان مرکزی رتبه پنجم تولید ماهیان زینتی و رتبه اول صادرات این ماهیان را داراست و ایجاد پایانه صادراتی ماهیان زینتی برای اولین بار در استان مرکزی نهایی شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر تبرائی و مدیران دفتر نظارت سازمان دامپزشکی کشور از پروژه پایانه صادراتی یک مجتمع تولیدی فرآورده های کشاورزی و دامی در استان قزوین که دارای خط ریل راه آهن اختصاصی است بازدید کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز - نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس از صدور همه مجوزهای لازم برای احداث پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در شهرستان شوش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان با بیان اینکه همدان قابلیت تبدیل به پایانه صادراتی غرب کشور را دارد گفت: فرودگاه و راه آهن قابلیت حمل بار و ایجاد پایانه صادراتی دارد که امیدواریم مسوولان این مهم را پیگیری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران با بیان اینکه جای صنایع تبدیلی در استان خالی است، گفت: این پایانه نباید صرفه به عنوان میدان میوه و تره بار باشد بلکه باید به عنوان پایانه صادراتی فعالیت کند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور محمد مهدی اعلایی، استاندار و نماینده عالی دولت در استان قزوین چند طرح در شهرستان آبیک افتتاح و به بهره برداری رسید.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: نخستین خط ریلی پایانه صادراتی استان قزوین به طول سه کیلومتر در اراضی روستای بهجت آباد از توابع شهرستان آبیک به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نخستین خط ریلی پایانه صادراتی استان قزوین در اراضی روستای بهجت آباد از توابع شهرستان آبیک به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مسئولان استان قزوین و شهرستان آبیک، خط ریلی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان در یک شرکت آردسازی واقع در شهرستان آبیک افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت روز سه شنبه برای دومین روز متوالی تحت تاثیر خوش بینی به بهبود تقاضای چین و نگرانی نسبت به کمبود عرضه پس از تعطیلی یک پایانه صادراتی مهم در پی وقوع زلزله ترکیه، صعود کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در آیین افتتاح میدان میوه و تره بار و پایانه صادراتی زنجان ، گفت: افتتاح این طرح ها، برای حدود 700 نفر اشتغالزایی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل پایانه صادارتی محصولات کشاورزی استان زنجان از نخستین قرارداد فروش ماهی منجمد با کشور روسیه طی 5 سال با ارزش 2 هزار و 500 میلیارد تومان خبر داد و گفت: به زودی دو شرکت دانش بنیان در مجموعه پایانه صادراتی زنجان مستقر می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه کار ما به عنوان نماینده دولت در استان، تسهیلگری و کارگشایی است و اقدامات اصلی را کارآفرینان و سرمایه گذاران انجام می دهند، گفت: ایجاد بازار موازی، کم بودن تعداد مراکز عرضه میوه و تره بار از جمله مسائل تاثیر گذار در تورم محصولات کشاورزی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: انتظار داریم افتتاح میدان تره بار و پایانه صادراتی زنجان بر حجم صادراتی و کاهش تورم محصولات کشاورزی به خصوص در بخش میوه تاثیرگذار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل پایانه صادارتی محصولات کشاورزی استان زنجان گفت: میدان میوه و تره بار جدید زنجان در زمینی به وسعت حدود 10 هکتار و زیربنای 30 هزار مترمربع و با سرمایه گذاری بالغ 4500 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۳    
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، دومین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور با سرمایه گذاری 300 میلیارد تومانی بخش خصوصی در مراغه کلنگ زنی شد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
پایانه صادراتی شرکت نفت سپاهان واقع در اسکله شهید رجایی بندرعباس با ظرفیت ذخیره سازی 40 هزار مترمکعب انواع گروه روغنی و مواد افزودنی، اکسترکت و وکس راه اندازی شد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پایانه صادراتی و وارداتی بندر شهید رجایی شرکت نفت سپاهان امروز (شنبه، 15 بهمن ماه) به صورت ویدیوکنفرانسی با دستور وزیر نفت به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از آغاز ساخت دومین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در مراغه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بابل- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی راه اندازی پایانه صادراتی و شعبه بانک صنعت و معدن را در بابل ضروری دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست گمرک آستارا، با اشاره به انجام چهار مرحله گمرکی در کمترین زمان ممکن در بخش پایانه صادراتی شهر، گفت: آمادگی داریم تا هفته آینده بار ترافیکی گمرک آستارا را کاهش دهیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۵    
ساری- قلی زاده، مدیرعامل پایانه صادراتی مازندران با بیان این که صادرات 100 هزار تن مرکبات نیازمند دو هزار میلیارد تومان نقدینگی است، گفت: تامین این اعتبار از سوی بانک ها با مشکل روبرو است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ابوالفضل چمندی با اشاره به مصوبات نشست کارگروه توسعه صادراتی خراسان رضوی افزود: ایجاد 2 پایانه صادراتی مزبور در راستای تسهیل بازاریابی برای واحدهای تولیدی در کشورهای مقصد صادراتی و کاهش هزینه های این بخش برای صادرکنندگان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرماندار عنبرآباد از راه اندازی پایانه صادراتی خرما در این شهرستان خبرداد و گفت: با توجه به ظرفیت تولید خرما، راه اندازی پایانه صادراتی از زیرساخت های مهم بشمار می آید که به صورت جدی در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز بر ضرورت تسریع در راه اندازی پایانه صادراتی استان تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۱    
ساری- قلی زاده، مدیرعامل پایانه صادراتی مازندران توسعه صادرات مرکبات را مستلزم تامین زیرساخت ها و کشتی های کانتینری و یخچال دار دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جویبار با اشاره به اقدامات دولت گفت: تعریض و آسفالت جاده جویبار به کوهی، اقدامات متنوع آب و فاضلاب شهری و روستایی، فعالیت پایانه صادراتی روماک و ... از جمله اقدامات زیربنایی و تولیدی دولت در این شهرستان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۵    
ایسنا/همدان مدیرکل گمرک استان همدان در پاسخ به این سوال که چرا گمرک در تنها پایانه صادراتی استان همدان حضور ندارد، گفت: مگر می شود زیرساخت آماده شود اما گمرک در آن حضور نیابد؟ ما اعلام آمادگی کردیم اما تاکنون هیچ خبری مبنی بر آماده شدن زیرساخت های این پایانه صادراتی ندادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
جزیره مرجانی خارک حدود یک میلیون سال پیش در اثر حرکات زیر سطحی به وجود آمده است. این جزیره که حدود 35 کیلومتر از ساحل گناوه فاصله دارد، از نظر تقسیمات کشوری از توابع شهرستان بوشهر است و حدود 8 کیلومتر طول و 4 کیلومتر عرض دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۹    
ایسنا/همدان ناوگان حمل و نقل جاده ای 90 درصد ناوگان حمل و نقل را به خود اختصاص داده است. البته با آمدن حمل و نقل ریلی به استان همدان بخشی از کالا و مسافر همدان با قطار جابه جا می شود که سهم ناچیزی در جابه جایی ها برعهده دارد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: شرکت پالایش گاز فجر جم همسو با عمل به مسئولیت های اجتماعی، پروژه های مهم انتقال آب خلیج فارس و شیرین سازی آن برای مردم جم و منطقه دشتی، ساخت ساختمان جدید در بیمارستان توحید جم ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت نفت پاسارگاد در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد شرایط جهت تامین خودرو و انجام خدمات ایاب و ذهاب کارکنان پایانه صادراتی خود واقع در بندر امام خمینی (ره) ماهشهر از طریق مناقصه اقدام نماید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: تلاش می کنیم به نفع مردم و در راستای افزایش امید خصوصا برای جوانان گام برداریم. بزودی شاهد بهره برداری از اولین پایانه صادراتی استان در این شهرستان خواهیم بود و البته لازم است این مهم در چند شهرستان دیگر نیز محقق شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی استان یزد با اشاره به توانمندیهای بالای بخش کشاورزی این استان علی رغم محدودیت منابع آبی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، پس از پایان فصل برداشت برنج، بسیاری از شالیکاران و تجار از رکود بازار برنج ایرانی می گفتند که تولید دستشان مانده و خریداری پیدا نمی شود ...