دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۰:۵۴Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایانه صادراتی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
انتخابات 11 اسفند در پایانه صادراتی نفت و مرز دریایی خلیج فارس میدان گازی پارس جنوبی با مشارکت کارکنان صنعت نفت و پایانه صادراتی با شکوه خاصی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از ظرفیت تولید سه میلیون گل گلدانی در مازندران خبر داد و گفت: به سبب نبود پایانه صادراتی قوی در مازندران، این ظرفیت توسط دیگر استان ها صادر می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
پیمان قناعتی فرد پیش بینی شده تا سال 2025، جریان گاز طبیعی صادراتی آمریکا از سراسر مکزیک به یک پایانه صادراتی بزرگ در اقیانوس آرام آغاز خواهد شد، امری که منعکس کننده چشم انداز بازار جهانی گاز بوده که با توجه به سلطه ایالات متحده بر بازار انرژی دگرگون شده است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مرکز نوآوری های صادرات محصولات کشاورزی شمال غرب کشور (آپیک) به عنوان نخستین مرکز نوآوری تخصصی در حوزه ارتقا و صادرات محصولات کشاورزی با حمایت معاونت علمی و به همت پایانه صادراتی محصولات کشاورزی شمال غرب کشور راه اندازی شد که تلاش می کند ضمن توسعه فعالیت های اقتصادی در بخش کشاورزی ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل پایانه صادراتی استان زنجان گفت: هر ایده که در زمینه کشاورزی، بسته بندی، بازاریابی و فروش محصولات باشد، می تواند در مرکز خانه شرکت های فناور کشاورزی در پایانه صادراتی استان زنجان استقرار پیدا کند و از حمایت های پارک علم و فناوری استان زنجان در پایانه صادراتی بهره مند شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محلات با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 800 هزار شاخه بید قرمز در این شهرستان تولید شد، گفت: از این میزان محصول بید قرمز تولید شده، حدود 95 درصد آن از طریق پایانه صادراتی فرودگاه امام خمینی به کشورهای ژاپن، تایوان، امریکا، هلند و چین صادر شده است.
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان مرکزی و هیئت همراه، 18 بهمن سال جاری از سازه نمایشگاه دائمی گل و گیاهان زینتی و پایانه صادراتی گل و گیاه محلات بازدید بعمل آوردند.
نماینده شهرستان محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی، چهارشنبه 18 بهمن سال جاری از شهرک گلخانه ای و پایانه صادراتی گل و گیاهان زینتی شهرستان محلات بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۳    
سمنان - ایرنا - کسب رتبه نخست در احیای واحدهای راکد، رتبه سوم کشور از لحاظ کمترین میزان شکاف طبقاتی، پیگیری ایجاد پایانه صادراتی، افزایش تولید برق از انرژی خورشیدی به 22 مگاوات، افزایش واحدهای فرآوری معدنی از سه به 14، پیگیری راه اندازی رصدخانه تورم ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۶:۳۴    
اول فارس استان فارس مجتبی دهقان پور دوشنبه 25 بهمن 1400 با تاکید بر رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس در تاریخ 25 بهمن 1400 در ایجاد پایانه صادرات محصولات کشاورزی در فارس ضروریست در بازدید از محل احداث پایانه صادراتی فارس در منطقه ویژه اقتصادی شیراز که همراه با رئیس کمیسیون کشاورزی ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اکبر دادخواه، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد، طی سفری به بندرعباس از مجتمع تولید قیر و پایانه صادراتی این شرکت بازدید به عمل آورد و تاکید کرد: مجموعه پاسارگاد برای همکاران عزیز خود ارزش زیادی قائل است و برای ایجاد شرایط مطلوب نهایت تلاش خود را می کند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اکبر دادخواه، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد، طی سفری به بندرعباس از مجتمع تولید قیر و پایانه صادراتی این شرکت بازدید کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۲    
فرماندار شهرستان نور گفت: موانع برای راه اندازی پایانه صادراتی در شهرستان نور رفع شد و فاز اول آن با مجوز در حوزه محصولات کشاورزی در دهه فجر امسال افتتاح می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
فعالیت در یکی از پایانه های صادرات سوخت روسیه واقع در دریای بالتیک متعلق به شرکت نواتک در پی حمله پهپادی اوکراین دچار اختلال شد. به گزارش شانا به نقل از رویترز ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده شهرستان اقلید در مجلس از آغاز ساخت پایانه صادراتی عام شمال فارس به مرکزیت شهرستان اقلید خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت: زمین های حاصلخیز و تولید کشاورزی کیفی میاندورود راه اندازی پایانه صادراتی در این شهرستان را به یک ضرورت فوری تبدیل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه وتره بار استان زنجان در مورد ساخته پایانه صادراتی شهر زنجان نیاز سنجی انجام نشده استٰ گفت: عدم نیاز سنجی باعث ایجاد مشکلات برای سرمایه گذار و خریداران مغازه های آن شده است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۲    
نمازخانه و وضوخانه میدان میوه و تره بار جدید زنجان و پایانه صادراتی استان زنجان افتتاح می شود.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: در راستای حل ریشه ای مشکل مرکبات تمام شهرستان های مازندران یک شرکت تعاونی ایجاد کنند و با هم رقابت کنند تا دست دلالان قطع شود، دولت باید دست شرکت تعاونی ها را بگیرد، ما باید عوامل را بشناسیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۰    
ساری- قلی زاده، مدیرعامل پایانه صادراتی روماک گستری گفت: مازندران در حوزه صادرات محصولات کشاورزی و تامین نیازمندی ها استان پیشرو کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور گفت: کسی که به همت خود، نمازخانه احداث کند، درهای بهشت به روی او باز خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماز خانه میدان تره بار و پایانه صادراتی استان زنجان با حضور دکتر سیداحمد زرهانی، قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، سید علی مهدیان، معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز و حامد صالحی، مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور و فعالان اقتصادی استان افتتاح شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور گفت: باید در کنار ساختن نمازخانه، به ترویج نماز و اقامه نماز نیز بپردازیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری لرستان از صدور مجوز راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان زنجان با تاکید بر اینکه در اعمال جریمه برای نمازخانه و سرویس بهداشتی میدان میوه و تره بار زنجان حداکثر ممکن لحاظ شده است ...
رهیاب   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دزفول گفت: پایانه صادراتی گل و گیاه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در دزفول در حال احداث است که هم اکنون حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کیمنی و کنترل کیفیت پایانه صادراتی بندر امام خمینی (ره) نفت پاسارگاد با کسب بالاترین رتبه به عنوان پژوهشگر برتر بخش خصوصی بندر امام خمینی (ره) برگزیده شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی، مطالبه چندین ساله تجار گلستانی است که آنان به دلیل ظرفیت و قابلیت فراوان تولید محصولات کشاورزی در این استان، قرارگرفتن در مسیر کریدور شمال و جنوب، فعالیت گمرک مرزی اینچه برون با ترکمنستان و دسترسی به بازار اوراسیا ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت:نخستین عملیات بارگیری از پایانه صادراتی جاسک بعنوان یکی از شش منطقه عملیاتی این شرکت بزودی انجام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سنندج_ رییس شورای امر به معروف سازمان تعاون روستایی کردستان گفت: 200 میلیارد تومان برای تجهیز پایانه صادراتی کردستان اختصاص یافت.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان زنجان گفت: از بابت تامین میوه شب یلدا پایانه صادراتی محصولات کشاورزی استان وارد عمل شده و قریب به 140 تن انار و حدود یک هزار تن سیب تامین شده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، بر اساس اطلاعات منتشر شده در کدال، فروش هشت ماهۀ شپاس به بیش از 11 همت می رسد که 33 درصد بیش از دورۀ مشابه سال قبل است. فروش صادراتی 8 ماهه این شرکت نسبت به دوره مشابه سال قبل 50 درصد رشد داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کهگیلویه و بویراحمد با وجود تولیدات بسیار در بخش های مختلف، محروم از پایانه صادراتی است تا محصولات این استان به نام دیگر استان ها صادر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل پایانه صادراتی استان زنجان گفت: در راستای حمایت از زنجیره تولید، نخستین مرکز نوآوری تخصصی هاب صادراتی و کشاورزی شمالغرب کشور با عنوان آپیک، در پایانه صادراتی استان زنجان با هدف مدیریت فرآیند فیزیولوژی و فناوری پس از برداشت محصولات از نحوه برداشت تا انبارمانی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری - سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به رتبه اول استان در حوزه تولید آبزیان و شیلات گفت: این استان نیازمند پایانه صادراتی است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۲    
مسابقات فوتسال 4 جانبه شرکت نفت ایرانول، به مناسبت بیست و یکمین سالروز تاسیس شرکت طی دو روز از تاریخ 1 آذرماه، در شهر آبادان و با حضور تیم های پالایشگاه روغن سازی تهران، پالایشگاه روغن سازی آبادان، پایانه صادراتی بندرماهشهر و نفت پاسارگاد برگزار گردید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نایب رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: یک از ضروری ترین موارد برای تجارت محور بودن البرز تسریع در راه اندازی پایانه صادراتی استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت لرستان بر راه اندازی پایانه صادراتی صنایع معدنی در استان تاکید کرد و گفت: در سازمان توسعه تجارت و صمت آمادگی این را دارد که نسبت به صدور مجوز به بخش خصوصی جهت احداث این پایانه اقدام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۵:۱۲    
نائب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی گلستان بر راه اندازی پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و باغی در این استان تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مخلص الائمه با اشاره به اینکه راه اندازی پایانه صادراتی انار ساوه در دستور کار قرار دارد گفت: شهرستان ساوه دومین کانون صنعت استان و قطب تولیدات و صنعت غیرنفتی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی از پیگیری اقدامات برای راه اندازی پایانه صادراتی انار در ساوه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جویبار- قلی زاده، مدیرعامل پایانه صادراتی روماک گستر از صادرات روزانه 500 تن کیوی به مقصد هندوستان از این پایانه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: حلقه مفقوده ما در صادرات سنگ، عدم وجود پایانه صادراتی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی که همراه رئیس جمهور در دومین دور سفر استانی آیت الله رئیسی به کردستان رفته است، امروز (جمعه) از پروژه نیمه تمام پایانه صادرات محصول های کشاورزی شهرستان مرزی مریوان دیدن کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جویبار- صادرات محموله کیوی از مازندران به هندوستان با همکاری پایانه صادراتی روماک گستر آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی این روزها روزهای برداشت انار است و از اغلب نقاط کشور اخبار برداشت این میوه بهشتی شنیده می شود، اما انار ساوه چیز دیگری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: فقر پایانه صادراتی محصولات دامی را شاهد هستیم و تا زمانیکه پایانه صادراتی در بخش تولیدات دامی رفع نشود نمی توان اقدامات خوبی در این زمینه انجام داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۶:۲۹    
با توجه به ظرفیت بالای شهرستان تیران وکرون در تولید محصولات صادراتی ایجاد پایانه صادراتی در این شهرستان ضروری است.