دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۰:۵۵Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جزیره خارگ»

فکر شهر   ۳۴ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش ناپایداری ها در استان خبر داد و گفت: بر اثر فعالیت سامانه بارشی اخیر، بیشترین بارش ها در خارگ ثبت شد. ...
خارگ نیوز   ۲ ساعت پیش    
خارگ نیوز: در پی ترور و به شهادت رساندن دانشمند هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده به دست ایادی استکبار و تروریست، امام جمعه اهل سنت جزیره خارگ این اقدام تروریستی را محکوم نمود.
اتحاد خبر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ابتدای فعالیت سامانه بارشی اخیر که از روز پنجشنبه هفته گذشته در این استان فعال شده جزیره خارگ با 217 میلیمتر رکورددار بیشترین میزان در این بارندگی شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ابتدای فعالیت سامانه بارشی اخیر که از روز پنجشنبه هفته گذشته در این استان فعال شده جزیره خارگ با 217 میلیمتر رکورددار بیشترین میزان در این بارندگی شد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بر اساس اعلام هواشناسی بوشهر، از پنجشنبه 6 آذر زمان آغاز فعالیت سامانه بارشی تا ساعت 15:30 امروز (یکشنبه 9 آذر) در جزیره خارگ 205.5، بهرگان 163، گناوه 146، بوشهر 134، دیلم 90، برازجان 54، عسلویه 3.5، دیر 2.9 و جم 2 میلیمتر باران به ثبت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
میزان بارش باران در جزیره خارگ از 175 میلیمتر فراتر رفت و بارش شدید باران در بوشهر باعث آبگرفتگی خیابان ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی جدید بیشترین بارش ها را نصیب بهرگان، جزیره خارگ و گناوه کرده است.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۸    
فکرشهر- مصطفی منفرد: صبح امروز بر اثر بارندگی شدید در جزیره خارگ معابر و خیابان های این شهر دچار آبگرفتگی شد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بر اثر فعالیت سامانه بارشی که از دیروز وارد استان بوشهر شده است در جزیره خارگ 65 میلیمتر باران آمده است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بر اثر فعالیت سامانه بارشی که از دیروز وارد استان بوشهر شده است در جزیره خارگ 39 میلیمتر باران آمده است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ در پیامی هفتم آذرماه؛ روز نیروی دریایی ارتش را به دلاورمردان دریا دل نیروی دریایی جزیره خارگ تبریک گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
رییس دادگستری خارگ از تشکیل پرونده قضایی در پی حریق یکی از کارخانه های پتروشیمی جزیره خارگ خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اثر نمایشی عقیل جماعتی از جزیره خارگ به مرحله نهایی نخستین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی جامعه نگار شیراز راه یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر خارگ با بیان اینکه جزیره خارگ روی کاغذ قلب تپنده اقتصاد و پایتخت صادرات نفت ایران است اما مشکلات آن بر کسی پوشیده نیست،گفت: نمونه بارز آن توزیع ناعادلانه عوارض آلایندگی جزیره است. موضوعی که بدون شک مسئله ای ملی است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رییس مجمع عالی بسیج جزیره خارگ در پیامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، سالروز تاسیس این نهاد مقدس را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر در آخرین روزهای آبان ماه 99، جزیره خارگ و این درّ زیبا و یتیم خلیج فارس شاهد مرگ غریبانه و خاموش دو فرزند خویش بود، مرگ هایی که شاید اگر غفلت و بی توجهی را از دایره مدیریت هایمان حذف می کردیم هرگز اتفاق نمی افتاد...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رییس دادگستری خارگ از تشکیل پرونده قضایی در پی حریق یکی از کارخانه های پتروشیمی جزیره خارگ خبر داد. رضا حاجب فرد در خصوص آتش سوزی پتروشیمی جزیره خارگ گفت ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رضا حاجب فرد در خصوص آتش سوزی پتروشیمی جزیره خارگ گفت: درپی این حادثه یکی از کارخانه های پتروشیمی جزیره خارگ دچار حریق شد که بلافاصله دستگاه قضایی جهت بررسی موضوع و دستورات قضایی به قضیه ورود کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس بیمارستان سوانح سوختگی چرومی گناوه گفت: از مجموع پنج مصدوم اعزامی حادثه آتش سوزی پتروشیمی جزیره خارگ به این بیمارستان، سه تن ترخیص شدند و دو نفر بستری هستند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - مدیر بحران استانداری بوشهر عنوان کرد: عصر امروز وقوع حریق در پتروشیمی جزیره خارگ موجب مرگ یک نفر شد.جهانگیر دهقانی افزود: پتروشیمی در حالت اورهال بوده و نیروها در حال شستشوی مخازن و تعمیرات بوده اند که متاسفانه به علت آتش گرفتن ماده اشتعال زا حین جوشکاری این حادثه رخ می دهد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۲    
به گزارش پارسینه ، پتروشیمی جزیره خارک ساعت 17:40 عصر امروز دچار آتش سوزی شد و هم اکنون نیرو های امدادی در حال اعزام به محل حادثه هستند. فرماندار بوشهر گفت: پتروشیمی جزیره خارگ شامگاه پنجشنبه در هنگام تعمیرات سالانه (اورهال) دچار آتش سوزی شد که در این حادثه یک تن کشته و چهار نفر مصدوم شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر بحران استانداری بوشهر عنوان کرد: عصر امروز وقوع حریق در پتروشیمی جزیره خارگ موجب مرگ یک نفر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اچ اس ای پتروشیمی خارک گفت: پتروشیمی جزیره خارک دچار آتش سوزی شد و متاسفانه در پی این حادثه یک نفر فوت و چند تن مصدوم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۲    
بوشهر- ایرنا- فرماندار بوشهر گفت: پتروشیمی جزیره خارگ شامگاه پنجشنبه در هنگام تعمیرات سالانه (اورهال) دچار آتش سوزی شد که در این حادثه یک تن کشته و چهار نفر مصدوم شدند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر مصطفی منفرد: آتش سوزی در پتروشیمی جزیره خارگ تاکنون، مرگ یک نفر و مصدومیت چند نفر را در پی داشته است. به گزارش فکرشهر ، این آتش سوزی ساعت 17:40 عصر امروز پنج شنبه، 29 آبان ماه رخ داده و هر چند توسط آتش نشانی مهار شده ولی طبق خبرهای رسیده، در این حادثه تاکنون ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: علی رغم وعده های چند باره مسئولان برای رفع مشکل ترددهای دریایی اهالی جزیره خارگ، هنوز این مشکل پابرجا است و خبری از تحقق وعده های پرتکرار نیست. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر مصطفی منفرد: آتش سوزی شناور مسافری مهبد در مسیر گناوه به خارگ بدون خسارت جانی مهار شد. به گزارش فکرشهر ، معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: شناور مسافربری مهبد صبح امروز(یکشنبه 25 آبان) هنگام عزیمت از گناوه به سمت جزیره خارگ پس از طی 10 مایل ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز کشتی مسافر بری مهبد در مسیر گناوه به خارگ بعلت آتش سوزی در یکی از موتورهای کشتی، در مسیر متوقف شد. این کشتی با بیش از هشتاد نفر مسافر و خدمه ساعت 8 صبح امروز یکشنبه از بندر گناوه به سمت جزیره خارگ در حرکت بود که پس از طی مسیری دچار حریق شد . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره بندرودریانوردی گناوه گفت: در حادثه آتش سوزی موتور شناور مسافربری مهبد 1 در مسیر بندرگناوه به جزیره خارگ هیچگونه آسیب و صدمه ای به مسافران و خدمه آن وارد نشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در پی آتش سوزی در یکی از موتورهای کشتی مسافری مهبد در مسیر گناوه به خارگ با مهار آتش 88 سرنشین آن، به کشتی مسافری سورروبندر انتقال یافت و به جزیره خارگ ادامه مسیر داد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرشرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده برای جزیره خارگ برای خانواده های یک و 2 نفره 120 لیتر، سه و چهار نفره 160لیتر، پنج و 6 نفره به بالا 200 لیتر پیش بینی شده است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شهردار خارگ گفت: فضای سبز مکمل بی بدیلی برای ساختار کالبدی شهر است و با تکیه بر این باور و با علم به ظرفیت های اقلیمی ویژه جزیره خارگ است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مجمع عمومی تعاونی صیادان خارگ در سالن اجتماعات ارشاد جزیره خارگ برگزار شد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون میراث فرهنگی استان بوشهر از استحکام بخشی گور دخمه های پالمیران در جزیره خارگ خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۹    
خارگ نیوز: حجت الاسلام و المسلمین موسی کمالی امام جمعه جزیره خارگ در پیام آدینه خود نکاتی را به مردم و مسئولان توصیه کرد.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل بحران استان بوشهر با بیان اینکه این بارش ها از بامداد امروز آغاز شد گفت: در جزیره خارگ 24.3میلیمتر بارش باران ثبت شده است.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۸    
باران و طوفان شدید در جزیره خارگ
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی بوشهر از تثبیت دیواره های کلیسای نسطوری در جزیره خارگ خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: نخستین سیستم بارشی پاییزه در این استان از صبح امروز در جزیره خارگ آغاز شده است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فعالیت سامانه بارشی از دیشب در مناطق مختلف استان بوشهر آغاز شد، جزیره خارگ امروز شاهد اولین بارش های پاییزی خود بود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۴۳    
فکرشهر: پس از انتشار گزارش فکرشهر درباره رفتن شعبه بانک مای از جزیره خارگ با عنوان و داستان دنباله دار بانک هایی که یکی پس از دیگری از شاهرگ حیاتی کشور جدا می شوند ، بخشدار ویژه این جزیره خبر داد که بانک ملی شعبه شهر جزیره خارگ ماندگار شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
جاده دسترسی حدفاصل کوی فرهنگیان تا انتهای باند فرودگاه شهدای خارگ به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اجرای سیل بند در حریم اثر تاریخی کتیبه هخامنشی جزیره خارگ به عنوان بخشی از اقدامات حفاظتی برای این کتیبه آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۵    
فیلمی از نحوه روشن کردن فلر با استفاده از منور در جزیره خارگ را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: یکی از پیشرفته ترین شناور های مقابله با آلودگی نفتی دریا که مراحل پایانی ساخت را می گذراند، پس از تکمیل در جزیره خارگ مستقر می شود.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۷    
خارگ نیوز: تصادف شدید دو موتور سیکلت در جزیره خارگ باعث مرگ یکی از راکبین موتور سیکلت شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر اعلام کرد: این اداره کل با بررسی های کارشناسی، صنایع آلاینده را مشخص می کند اما نقش و مسئولیتی در نحوه توزیع حق آلایندگی بین شهر ها ندارد. به گزارش فکرشهر، محیط زیست استان بوشهر در پاسخ به مطالبی پیرامون توزیع عوارض آلایندگی جزیره خارگ ، نوشت: ...