چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۵۷Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنکور»

ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: تاکنون بیش از 319 هزار نفر از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته و 113هزار نفر از داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی 1403 کارت ورود به جلسه آزمون دریافت کرده اند.
عرشه آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آمار رسمی سازمان سنجش نشان دهنده آن است که 80 درصد کنکوری ها، موافق کنکور و مخالف تاثیر قطعی معدل هستند.
اقتصاد 24   ۳ ساعت پیش    
آمار رسمی سازمان سنجش نشان دهنده آن است که 80 درصد کنکوری ها، موافق کنکور و مخالف تاثیر قطعی معدل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
موضوع حذف کنکور که موافقان و مخالفانی دارد؛ بارها مورد بررسی قرار گرفته است.
انتخاب رشته ویژه برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی که در کنکور سراسری سال 1402 شرکت کرده اند، در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آغاز شد.
تهران نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403، صبح و بعد از ظهر روز جمعه، چهارم اسفند ماه سال 1402 و بر اساس اطلاعات مندرج روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۹ ساعت پیش    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان جلسه کیفیت بخشی آموزش متوسطه با حضور محمد قویدل مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ حسن خدامی معاون آموزش متوسطه و همکاران ستادی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از موضوعات مهم جامعه به ویژه خانواه ها در سال های اخیر مسئله آزمون سراسری است، چالشی قدیمی که همچنان موافقان و مخالفان جدی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش دیده بان گفت: براساس پرسشنامه ایی که از داوطلبان کنکور شد 80/1 درصد موافق کنکور و مخالف معدل(سوابق تحصیلی) هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ رضا مرادصحرایی در نشست هیات امنای سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، گفت: 86 درصد از 3 هزار نفر اول کنکور سراسری تا پیش از مصوبه تاثیر قطعی سوابق تحصیلی از دهک های 9 و 10 جامعه بودند اما امروز با اجرای این مصوبه به عنوان مثال سهم استان ...
وارک نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه کنکور رقابتی انتخابات در مراسمات ترحیم در سرای خاموشانی که پرده در نقاب خاک کشیده اند شیک پوشان معطری را می بینی که اندک مجلس شورای اسلامی با مجلس ختم اموات را نمی دانند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
محمود خضرایی خرداد ماه سال 1326 در تهران متولد شد. محمود دوران ابتدایی و متوسطه را در شهر تهران سپری کرد. بعد از اخذ دیپلم با توجه به علاقه وافری که به فراگیری علم و دانش داشت، در کنکور سراسری شرکت کرد و در رشته مهندسی پذیرفته شد؛اما تصمیم گرفت وارد دانشکده افسری نیروی هوایی [...]
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۷    
پورمعین با بیان اینکه برای تربیت 10 میلیون حافظ بایستی اقدامات اثرگذار در نظر گرفته شود، گفت: باید اقدامات قانونی و امتیازات اجتماعی در نظر گرفته شود. نمی گویم خدمت سربازی نروند اما کسی که حافظ کل قرآن می شود تخفیفات اجتماعی داشته باشد برای مثال کنکور ندهد، در اولویت وام قرار بگیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر بهداشت گفت: برخی موسسات با ادعای اخذ نمایندگی دانشگاه های پزشکی خارجی، از مسیری خارج از کنکور اقدام به برگزاری کلاس می کنند که به هیچ عنوان مورد تایید وزارت بهداشت نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۰    
از پذیرفته شدگان کنکور 1402 در نیکشهر تجلیل شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم؛ از آغاز برگزاری دوره های آموزشی دروس تخصصی و عمومی به منظور آماده سازی دانش آموزان پایه دوازدهم، برای شرکت در کنکور سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۹    
بنا به آمار عملکرد داوطلبین کنکور درسال های اخیر،آموزش زیست شناسی به شیوه های متفاوتی می تواند انجام شود. با این حال، طی بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که 5 راهکار از باقی آنها مطمئن تر هستند.
سینا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه شیراز اعلام کرد که آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری 1403، همزمان با سراسر کشور روز جمعه 4 اسفندماه، در استان فارس برگزار خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برای انتشار امروز ( دوشنبه 30 بهمن ماه) روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد سال 1403 از امروز دوشنبه 30 بهمن ماه 1402 روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. به گزارش شفقنا ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۵    
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم؛ از آغاز برگزاری دوره های آموزشی دروس تخصصی و عمومی به منظور آماده سازی دانش آموزان پایه دوازدهم، برای شرکت در کنکور سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاونت آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد، هموطنان فریب تبلیغات غیر واقعی در خصوص اخذ مجوز از وزارت بهداشت برای فروش صندلی در رشته های پزشکی را نخورند.
کارت شرکت در آزمون ورودی مقطع دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1403 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
زیرنویس – گروه حوزه و دانشگاه: پس از برگزاری کنکور سراسری و آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی های نظام جدید و فنی حرفه ای، بخشی از ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های مختلف خالی ماند و از همین رو شورای سنجش و پذیرش دانشجو در سی و هفتمین جلسه خود در 18 دی ماه 1402 مصوب کرد [...]
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۲    
یک شنبه 02/11/29 ، (اخبار رسمی) : مشاوره تحصیلی تلفنی برای تمام آزمون های علمی کشور ضرورت دارد و داوطلبان می توانند برای مدارس، تیزهوشان، کنکور سراسری، کارشناسی ارشد، دکتری، آزمون های استخدامی و... مشاوره تلفنی تحصیلی و مشاوره آنلاین و مشاوره چت دریافت کنند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۳    
سعید رضایی بالاخره تصمیم را گرفت. هرچند از مدت ها قبل زمزمه هایی را مطرح کرده بود و گفته بود که می خواهد به جای دانشگاه به حوزه علمیه برود اما هنوز بحث جدی در میان خانه مطرح نشده بود. یک روز ظهر که به خانه آمد، گفت: مادرجان، می خواهم از این به بعد به دانشگاه امام زمان(عج) بروم ...
میگنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۱۲   + ۷۲ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی برای مدت دو سال و به صورت آزمایشی، سالانه حداقل 10 درصد ظرفیت جذب در مقطع کارشناسی دانشگاه فرهنگیان به جذب دانش آموزان و طلاب نخبه دارای استعداد برتر در حوزه های مختلف اختصاص می ِیابد و این دانش آموزان و طلاب بدون شرکت در کنکور و تنها با شرکت در مصاحبه و ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان استعدادهای درخشان کشور گفت: حدود 94 درصد از برگزیدگان کنکور مناطق 2 و سه کشور فارغ التحصیلان مدارس تیزهوشان (سمپاد) هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
دانشجویان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی که در زمان شروع به ثبت نام برای شرکت در این آزمون، هم چنان دانشجو بوده اند و حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه جاری فارغ التحصیل شده اند، لازم است در قسمت ویرایش اطلاعات کارت شرکت در آزمون کنکور ارشد، نسبت به اصلاح معدل خود براساس مدرک فارغ التحصیلی اقدام کنند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۷    
کارت شرکت در آزمون های ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری (نیمه متمرکز) سال 1403 از فردا سی ام بهمن ماه بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار میگیرید.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 می توانند کارت شرکت در آزمون را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۵    
کارت شرکت در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری 1403 از فردا 30 بهمن ماه توسط سازمان سنجش توزیع می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان با بیان اینکه سهمیه معیاری برای جذب در مدارس استعداد درخشان نیست، گفت: 60 تا 70 درصد از رتبه های کشوری زیر هزار کنکور دانش آموزان سمپاد هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امتحانات دانش آموزان مقاطع متوسطه دوم امسال به صورت نهایی برگزار و نمرات آنها در کنکور محاسبه می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۱    
طرح های برگزیده دانشجویی و صنعتی، حوزه مهندسی متالورژی و مواد در جشنواره جایزه ملی پروفسور وقار ، معرفی و از صاحبان این طرح ها به همراه برترین رتبه کنکور پذیرفته شده در این رشته دانشگاهی با اعطای تندیس پروفسور وقار جایزه نقدی تقدیر می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حرف شما که به مسائل و مشکلات نوجوانان و دانش آموزان می پردازد، از امروز 28 بهمن ماه به روی آنتن شبکه امید می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به مسائل و مشکلات نوجوانان و دانش آموزان می پردازد و مسئولان نهادهای دولتی و حاکمیتی، پاسخگوی سوالات نوجوانان هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طرح های برگزیده دانشجویی و صنعتی، حوزه مهندسی متالورژی و مواد در جشنواره جایزه ملی پروفسور وقار ، معرفی و از صاحبان این طرح ها به همراه برترین رتبه کنکور پذیرفته شده در این رشته دانشگاهی تقدیر می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۹    
سال های زیادی از تجربه کنکور در ایران می گذرد و در تمام این سال ها، متقاضیان آموزش کنکور به دنبال بهترین کلاس کنکور برای قبولی تضمینی خود بوده اند، اما دنیای کنکور امروز دنیای متفاوتی است و دانش آموزان می توانند به شکل آنلاین دبیر و مشاور کنکور داشته باشند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۴    
حل مشکل سربازی پشت کنکوری ها با برخورداری از معافیت تحصیلی امکان پذیر می شود، اماخدمت سربازی پشت کنکوری ها فقط یک سال می تواند به تعویق بیفتد. پس خیلی مهم است که یک داوطلب پسر تمام تلاشش را بکند تا با قبولی در کنکور وارد دانشگاه شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور فرایند برگزاری آزمون ورودی مقاطع کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری (نیمه متمرکز) Ph.D سال 1403 را تشریح کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۴    
معاون آموزش متوسطه شهرستان های استان تهران از پذیرش بدون کنکور دانشگاه فرهنگیان رتبه های برتر پژوهش سراهای دانش آموزی خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۳:۵۳    
تاثیر مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در قبولی کنکور یکی از سوالات پر تکرار دانش آموزان این مدارس می باشد. مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی جز مدارس برتر در کشور هستند که پایه علمی و وضعیت تحصیلی دانش آموزان را تا حد بسیار زیادی ارتقا می دهند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت: دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم اگر بیمار شده یا به هر دلیلی نتوانند در آزمون شرکت کنند، فرصت ترمیم نمره برای آن ها وجود دارد اما برای پایه دوازدهم اینطور نیست.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همایش انگیزشی همراه با تجلیل از نخبگان کنکور 1402 در چهار نشست تخصصی ویژه دانش آموزان دختر پایه دوازدهم، والدین این دانش آموزان و نیز مدیران و مشاوران مدارس با سخنرانی مشاور تحصیلی برگزار شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین-مراسم قدردانی از دانش آموزان برتر هرمزگانی با رتبه های زیر هزار کنکور سراسری در بندرعباس برگزار شد. مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در این مراسم گفت: امسال 129 دانش آموز هرمزگانی موفق به کسب رتبه های زیر هزار و پذیرفته شدن در بهترین دانشگاه های دولتی کشور شدند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
داوطلبان می توانند با مطالعه این گزارش آشنایی بیشتری با نحوه کنکور کارشناسی ارشد 1403 پیدا کنند.
نگاه جنوب ایران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان در جشن ستارگان مطرح کرد: 129 نفر از دانش آموزان هرمزگانی در کنکور 1402 موفق به کسب رتبه زیر 1000 شدند.
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر ، هفدهمین همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری با حضور بیش از 400 میهمان از دانش جویان رتبه برتر، دانش آموزان پایه های یازدهم و دوازدهم، اولیا و فرهنگیان و مسؤولین استانی و شهرستانی در سالن آمفی تئاتر دانشکده پرستاری شهرستان لنگرود برگزار گردید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۵    
بوشهر- فرماندار تنگستان گفت: در زمان برگزاری امتحانات نهایی و کنکور سراسری نیاز به همراهی و همکاری ادارات است که در این زمینه نیز تمهیدات لازم اندیشیده شد.
اقتصاد آنلاین / اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، برخی دانش آموزان و طلاب برای جذب در دانشگاه فرهنگیان در اولویت هستند و می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه فرهنگیان شوند.