جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۶:۲۴Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

تلنگر (talaangor.ir)

  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
حزب اعتماد ملی در پی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا با صدور پیام تسلیتی آمادگی این حزب برای پیگیری حقوقی پرونده اتوبوس حامل خبرنگاران را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت:95/1 درصد جمعیت کشور زیر شبکه گازرسانی مستقیم قرارگرفتند که این رقم در جهان رقم بی نظیری است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
پدادستان کل کشور گفت: قوه قضائیه باهدف تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تمام ظرفیت خود از صنایع و تولیدکنندگان داخلی حمایت می کند و در این مسیر نیز توانسته مشکل دو هزار واحد صنعتی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین عبداللهی : متاسفانه بار دیگر داغدار خبرنگارانی شدیم که جان خود را در مسیر انجام وظیفه گذاشتند و به سفری بی بازگشت رفتند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۷۵ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر خبرنگاران ایسنا و ایرنا که در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی جان باخته اند، جمعه (4 تیر) ساعت 9 صبح برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل پایگاه خبری تجارت امروز در پیامی درگذشت مهشاد کریمی خبرنگار ایسنا و ریحانه یاسینی خبرنگار ایرنا را در سانحه دلخراش واژگونی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به استان آذربایجان غربی تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده عصر دیروز به خبر نخست رسانه ها تبدیل شد و موجی از حزن را بین اصحاب رسانه ایجاد کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: همواره تمام امکانات نیروهای مسلح برای مقابله با ویروس کرونا بسیج است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ناکامی مخربین علیه یکی از ساختمان های سازمان انرژی اتمی در اطراف کرج با شکست روبرو شد و هیچگونه خسارت مالی و جانی بدنبال نداشت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروهی از دادستان های کل ایالتی آمریکا ممکن است شکایتی علیه گوگل به اتهام نقض قانون ضد انحصارطلبی در اداره فروشگاه اپلیکیشن پلی استور تنظیم کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
یادگار امام (ره) با تأکید بر اینکه منبّت ها انسان را از حق جدا می کند،گفت: امید است دولت جدید بتواند مشکلات کشور را رفع کند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۴    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از واکسیناسیون معلمان و استادان علیه کرونا در مرداد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۴۱ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت، در مصوبه ای با تشکیل ستاد تنظیم بازار کشاورزی موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۹۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از واکسیناسیون معلمان و استادان علیه کرونا در مرداد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
علی نیکزاد ثمرین (زاده 1344 اردبیل) سیاست مدار اصول گرا و مدیر اجرایی ایرانی، نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اردبیل، سرعین، نمین و نیر و اکنون نائب رئیس اول مجلس یازدهم است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۴    
اگر از گیمرهای پلتفرم موبایل هستید و از بازی بسیار محبوب کلش رویال استفاده می کنید و نیاز به آموختن راه های به دست آوردن جم بازی و مزایای آن دارید ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سید مصطفی محقق احمدآبادی معروف به محقق داماد، (زادهٔ 1324 خورشیدی) مجتهد، حقوق دان، عضو پیوسته و رئیس گروه مطالعات اسلامی فرهنگستان علوم ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 5 و 47 دقیقه امروز با 42 سنت افزایش به 75 دلار و 23 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا با 33 سنت افزایش به 73 دلار و 18 سنت برای هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
245 هزار زن سرپرست خانوار زیرپوشش این سازمان قرار دارند و برنامه های حمایتی متعددی از مستمری و وام اشتغال تا پرداخت شهریه فرزندان آن ها برای آن ها اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به اینکه اگر درمصرف برق صرفه جویی نشود، خاموشی های زیادی در پی خواهیم داشت، گفت: باتوجه به افزایش دمای هوا و افزایش مصرف، در تامین برق با مشکل مواجه هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۹۵ سایت دیگر  
برگزاری امتحان کنکور برای دروس تخصصی 2 بار در سال
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان از ایجاد نیروگاه خورشیدی 14 مگاواتی سرزمینی به وسعت 20 هکتار در پردیزه افضلی پور این دانشگاه با همکاری شرکت های داخلی و خارجی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۸۴ سایت دیگر  
بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، شیوه نامه اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازارهای جهانی امروز سه شنبه 1 تیر 1400 در پایگاه خبری تحلیلی تلنگر به شرح زیر می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت نفت فلات قاره ایران از به تولید رسیدن نفت در مخزن آسماری میدان ابوذر برای نخستین بار در تاریخ توسعه این میدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: سامانه نیما دیروز شاهد عرضه حدود5/89 میلیون دلار بود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
کنگره برخی از ایالات آمریکا قوانینی تصویب کردند که علاوه بر تشدید مجازات شرکت کنندگان در اعتراضات، دست مأموران را برای سرکوب بیشتر باز می گذارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی باهدف حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید قشرهای مختلف جامعه شیوه نامه اعطای کارت رفاهی 7 میلیون تومانی را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سید حسین مرعشی فعال اصلاح طلب در صفحه شخصی خود (فضای مجازی) نوشت: برای جذب 25 میلیون رأی خاموش باید سازوکارهای جدیدی تعریف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: سهمیه بنزین تیر ساعت 24 امشب بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارت های سوخت دارندگان خودرو های شخصی و موتور سیکلت شارژ می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۴   + ۵۶ سایت دیگر  
ان شاءالله به زودی تحریم ها برداشته می شود و سرمایه ها به سوی ایران سرازیر می شود و امیدوارم که در دولت سیزدهم شاهد افزایش سرمایه گذاری ها باشیم و مردم بتوانند از نفع و سود آن بهره مند شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۹   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پیشین آمریکا در بخشی از یک گفت و گو مطرح کرد که دولت جدید آمریکا باید از رویکرد دولت دونالد ترامپ برای تحت فشار قرار دادن ایران استفاده کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
در پی گسترش شیوع ویروس کرونا در روسیه و درخواست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای توقف پروازهای ایرلاین های ایرانی به این کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۶۲ سایت دیگر  
براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا همه خانم هایی که بالای 35 سال سن دارند، خودسرپرست هستند و با خانواده زندگی نمی کنند، می توانند از تسهیلات اجاره استفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۵۲ سایت دیگر  
نکته ای که ابراهیم رئیسی در کمپین های انتخاباتی اش مدام روی آن تأکید کرده، فراجناحی بودن دولتش است. او سال 96 هم این را گفته بود، امسال هم چنین ادعایی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۹۰ سایت دیگر  
فردا ساعت 14 اولین نشست خبری آیت الله سیدابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران با حضور رسانه ها برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ستاد ملی کرونا میزان مجاز افزایش اجاره بها در تهران را 25 درصد اعلام کرده اما توافق مالک و مستاجر بر سر ارقامی بالاتر، غیرقانونی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۶۷ سایت دیگر  
معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران گفت: صدور چک از گردونه مالی دستگاه های دولتی این استان از ابتدای پارسال حذف شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۱۴۷ سایت دیگر  
روحانی به اعضای ستاد اقتصادی دولت تأکید کرد گزارشی از وضع اقتصادی کشور به رئیس جمهوری منتخب ارائه کنند و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که در اوایل جاری متأهل های تهرانی برای تهیه اوراق مسکن باید 26 میلیون و 208 هزار تومان پرداخت می کردند، این نرخ اکنون افزایش یافته و به بیش از 28 میلیون تومان رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران جزئیات میزان مشارکت و آراء استان تهران در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه درباره مطالبات ارزی دولت گفت: در نهایت 18 هزار نفر از بدهکاران به ما معرفی شدند که حدود 19 میلیارد و خورده ای دلار ارزش آن مطالبات بود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه عرضه خودرو در بورس کارشناسی نیست، گفت: تحریم باعث شده است که واردات خودرو متوقف شود لذا بازار رقابتی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی تیراندازی در شهر تورنتو کانادا 5 نفر ازجمله 3 کودک زخمی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد به تداوم گفت وگوها با ایران برای احیای توافق هسته ای، بعد از انتخابات ریاست جمهوری 1400 نیز متعهد است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۴۹   + ۷۶ سایت دیگر  
رقابت های انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید و با مشخص شدن نتایج انتخابات 1400، سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس دولت سیزدهم شناخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۹   + ۱۳۹ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری فدراسیون روسیه به عنوان نخستین مقام ارشد خارجی، انتخاب سید ابراهیم رئیسی به سمت رئیس جمهوری منتخب جمهوری اسلامی ایران را به ایشان تبریک گفت
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (شنبه، 29 خرداد) در بازار تهران با کاهش 300 هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه، 27 خرداد) به رقم 10 میلیون و 490 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: عاملان انتشار تصاویر ادوار گذشته، تقطیع شده و اخبار کذب با هدف ایجاد ابهام در صندوق های رای انتخابات و تخریب چهره کاندیداها، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه، 29 خرداد) 14 هزار و 310 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 161 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بالاخره دوره مناظره و شعار و وعده وعید تمام شد و رئیس جمهوری منتخب بر صدر نشست، درست است که هجمه های زیادی بر آیت الله رئیسی بود اما او با رفتاری معتدل توانست بر سایر رقبا پیروز گردد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۵۷ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی نامزد پیروز انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با روحانی گفت: امیدوارم اعتمادی را که مردم به این طلبه خدمتگزار کردند در دوران مسئولیتم جبران کنم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت بزرگ ایران در انتخابات 28 خرداد، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به منتخبان مردم در مسئولیت والای ریاست جمهوری یا عضویت شوراها گفتند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۷۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف با صدور پیامی به آیت الله رئیسی، رئیس جمهور منتخب، آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با دولت منتخب ملت برای پیاده سازی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱۳۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به دیدار سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور برگزیده رفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات اعلام کرد: از مجموع 28 میلیون و 600 هزار نفر آرای ماخوذه سید ابراهیم رئیسی با 17 میلیون و 800 هزار رای پیشتاز سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین مرعشی در پیامی با تبریک به رئیس جمهور منتخب بر گسترش فعالیت حزب کارگزاران و ارتباط بیشتر با مردم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
جناب رئیسی پیروزی جنابعالی را در انتخابات 1400 ریاست جمهوری تبریک می گویم، بی تردید انتخاب شما توسط مردم به عنوان رئیس جمهور ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل پایگاه خبری تلنگر در پیامی پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات 1400 را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: به منتخب مردم تبریک می گویم حالا چون هنوز رسماً اعلام نشده من هم با توجه به قانون یک مقدار تبریک رسمی را به تعویق می اندازم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۵۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز (29 خرداد) نرخ رسمی 46 ارز عمده واصلی کشورهای جهان را اعلام کرد که بر اساس آن بهای 32 ارز نسبت به روز کاری گذشته (پنجشنبه) کاهش و نرخ سه ارز افزایش یافت. همچنین نرخ 11 ارز ثابت ماند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور از آغاز رسیدگی به شکایت های انتخاباتی پس از گذشت دو روز از پایان رأی گیری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۶۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی آمریکا وحشت شدیدی را در بازار فلزات ارزشمند به راه انداخت و اگرچه همچنان خوش بینی وجود دارد اما بعضی از تحلیلگران می گویند مدتی زمان خواهد بود تا طلا از فشار فروش رهایی پیدا کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
کارشناس مسئول اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: کودک آزاری و همسر آزاری در صدر علل تماس مردم با اورژانس اجتماعی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۴:۲۴    
آخرین نتایج انتخابات 1400 به صورت غیر رسمی را می توانید در این خبر بخوانید:
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی معضل اقتصاد کشور را تورم دانست و گفت: مشکلات اقتصادی ایران را باید از درون نگریست نه از بیرون، نباید گرفتار تصمیم های لحظه ای شویم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۴۸ سایت دیگر  
سید محمدخاتمی در پیامی، اقدام محسن مهرعلیزاده مبنی بر انصراف از ادامه رقابت به نفع عبدالناصر همتی را ستود .
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اینجانب امیر محمدی مدیر مسئول پایگاه خبری و تحلیلی تلنگر از مردم ایران اسلامی بابت پیگیری مناظره ها و حساسیت نسبت به ایران عزیز قدردانی می کنم لذا لازم می دانم نکته ای را خدمت شما عزیزان عرض کنم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سعید جلیلی هم از ادامه انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: من با اطمینان می گویم که کمبود تعرفه رای نداریم و از مردم می خواهم واقعاً رای سفید ندهند زیرا انتخابات تجلی اراده آنهاست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همانطور که اخلاق مناظرات را بهم زدم الان ایستاده ام تا دوگانه های کاذب و خودساخته سیاسی را بهم بزنم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۱۱۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب انتخابات روز جمعه را رویدادی سرنوشت ساز و تأثیرگذار در همه مسائل عمده اقتصادی و غیر اقتصادی خواندند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از شناسایی و کشف پرونده با موضوع نشر اکاذیب علیه فعالیت یک شرکت هواپیمایی در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
پنجمین مرحله از نام نویسی مسکن ملی که از 19 خرداد در 240 شهر آغاز شده بود، در ساعت 24 امشب به پایان می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی ها از بازار خودروی پایتخت حاکی از سکون و آرامش در این بازار است. در این بازار خرید و فروش ها به صفر رسیده، گویی همه منتظر مشخص شدن نتیجه انتخابات و رییس دولت آینده هستند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۴   + ۸۸ سایت دیگر  
تولیت حرم و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) در بیانیه ای جمهوری اسلامی را میراث بزرگ انقلاب اسلامی و امام عظیم الشأن دانست و تاکید کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۹   + ۱۰۰ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی پس از حضور در امامزاده علی اکبر (ع) چیذر و در جوار مرقد فرمانده شهید حاج محمود (عبدالله) نوریان از حضور در عرصه انتخابات کناره گیری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۸۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: نتایج انتخابات ریاست جمهوری 1400 تا ظهر شنبه 29 خرداد اعلام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه قهر با صندوق مشکلی را حل نمی کند، گفت: جمهوریت از دستاوردهای انقلاب است و همه باید آن را پاس بداریم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با این که فقط 3 روز مانده تا انتخابات ریاست جمهوری، اما نهاد اجماع ساز ملقب به جبهه اصلاح طلبان ایران هنوز بر سر اسم خاصی به تفاهم نرسیده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیران شهری در شورا و شهرداری علاوه بر اینکه باید خدمات شهری را در بالاترین سطح امکان به شهروندان ارائه دهند بایستی برای مدیریت بحران های موجود و همچنین بحران های احتمالی آینده تدابیری داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه اعلام کرد اخباری مبنی بر انتخاب من به عنوان رئیس بعدی قوه قضاییه شایعه ای بیش نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
7000 نفر از اساتید دانشگاه های علوم پزشکی، نخبگان و فعالان حوزه سلامت با صدور بیانیه ای، از سید ابراهیم رئیسی اعلام حمایت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۴    
قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 27 خرداد 1400 در پایگاه خبری تحلیلی تلنگر به شرح زیر می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۹   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری به ادعای حیدر مصلحی درباره چگونگی رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی در انتخابات 92 واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصاد کلان اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه ارائه آمار و ارقام نادرست با آبرو و حیثیت کشور بازی می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۶۲ سایت دیگر  
متقاضی حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:به رغم تقاضای مکرر اینجانب و درخواست رسمی و کتبی، شورای نگهبان هیچ مطلبی را در مورد عدم احراز صلاحیت به اینجانب ارائه نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
علی مطهری نایب رئیس مجلس پیشین و از چهره های اصولگرا با انتشار بیانیه ای در پیج اینستاگرام خود از عبدالناصر همتی در انتخابات 1400 حمایت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی امروز (25 خرداد) نرخ رسمی 46 ارز عمده و اصلی کشورهای جهان را اعلام کرد که براساس آن بهای 16 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز کاری گذشته (دوشنبه) افزایش و نرخ 21 ارز کاهش یافت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۱۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: لازم است برای آگاهی همگان سند جنایت تحمیل جنگ اقتصادی و اعمال کنندگان تحریم های فراگیر و بی سابقه منتشر شود تا همه دنیا از جنایت ضد بشری دولت ترامپ علیه ملت ایران آگاه شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۴   + ۸۳ سایت دیگر  
با توجه به کاهش 50 درصدی تعهدات گروه خودروسازی سایپا، عرضه مناسب خودرو در بازار و حذف واسطه ها از فرآیند عرضه خودروهای مجموعه سایپا، قرار شد از برنامه آینده پیش فروش محصولات ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون کیفیت گروه سایپا از تولید سامانه مالتی مدیای خودرو سایپاشاهین توسط یک شرکت جدید به منظور تسریع در تحویل این خودروها به مشتریان خبر داد و گفت: مالتی مدیای جدید از نظر کارایی و قابلیت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یادداشت سردبیر- حسین عبداللهی: معتقدم انتخابات یک سلسله فرایند تصمیم گیری رسمی در جهان است که عموم مردم پای صندوق رای رفته تا کسی را که لیاقت اداره کشور را دارد انتخاب کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
نگرانی ها از روند واکسیناسیون باعث تقویت ارزش ارزهای امن مقابل دلار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با اشاره به اینکه سیاستگذاری های کشور باید به سمت ایجاد اشتغال پایدار و تشویق کارآفرینان و سرمایه گذاران به سمت تولید برود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: امیدوارم با رای به فهرست جمهور به آرزوی آیت الله هاشمی که تبدیل شدن تهران به شهری برای زندگی و شهری مدرن و راحت و دارای آسایش برای همه بود، برسیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما زندگی می خواهیم و برای زندگی می جنگیم؛ حتی اگر داوری ها یک سویه باشد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین عبداللهی : موضوع امروز ما قهرمان انتخابان 1400 کیست، قهرمان کسی است که بتواند حرف و عملش را ثابت کرده و لب و دهن نباشد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
پروژه تزریق میعانات گازی میدان مشترک پارس جنوبی به میدان سروش، با همکاری و حضور ناوگان شرکت ملی نفتکش افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی امور خارجه ایران اعلام کرد که آمریکا در 3 سال گذشته هر ایرانی را هدف تحریم های وحشیانه و غیرقانونی خود قرار داده است.
مشاهده نتایج بیشتر...