یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۴۶Oct 2020 25

ثمره نیوز (samarehnews.ir)

  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون ماده پنج شهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران با حضور اعضاء، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: سازمان بهشت زهرا(س) اکنون در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد و مدیریت در این شرایط بحرانی به واقع جهاد در راه خداست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
در راستای فرهنگسازی دوچرخه سواری بین شهروندان و همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش ، طرح آموزشی ویژه 4 هزار نفر از سربازان و کادر نیروی هوایی توسط اداره آموزش های شهروندی منطقه13 در پادگان شهید قدس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر قرار باشد اتفاق فرهنگی رخ بدهد باید به مصرف فرهنگی توجه کرد زیرا تا مصرفی نباشد تولید فرهنگی بی معنا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
باهدف تغذیه درختان و حفظ و نگهداری منابع طبیعی به عنوان بزرگترین سرمایه ملی ، عملیات محلول پاشی بیش از 40 هزار اصله درخت در سطح منطقه13 تهران اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
برخلاف انتظار بسیاری از کارشناسان و تحلیل گران حوزه ICT، با وجود اینکه انتظار می رفت استفاده تبلیغاتی از 5G بتواند تحولی در شبکه ایرانسل ایجاد کند اما آمار وزارت ارتباطات نشان می دهد سهم بازار ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده استان زنجان گفت:سازمان ثبت اسناد برای صدور سند شرط داشتن بنا در زمین را مطرح می کند در حالی که شهرداری ها برای دادن پروانه ساخت درخواست سند می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
خدائیان با بیان اینکه شورای عالی استان ها ظرفیت بسیاری در ارائه طرح به مجلس و قانون گذاری دارد تصریح کرد: باید برای حل مشکلات بیشتر از ظرفیت شورای عالی استان ها استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: بخشی از مشکلات کشور با شناسایی دقیق مشکل و بردن طرح مناسب به مجلس و تبدیل آن به قانون قابل حل و فصل شدن است و باید دوستان در همین فرصت باقی مانده در این دوره از ظرفیت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت:بر اساس این تفاهمنامه یکی از نمایندگان شورای عالی استان ها در شعب دیوان عدالت اداری حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: مجلس شورای اسلامی با کمک دستگاه ها قوانینی که شفاف نیست را شفاف کنند تا دستگاه ها و مردم تکلیفشان را بدانند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری شورای عالی استان ها و دیوان عدالت اداری به امضای روسای دو نهاد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت:در ابرقدرت دانستن انقلاب اسلامی ایران همین بس که چشم تمام دنیا به اینجاست و قطعا پیروزی از آن انقلاب اسلامی خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت: تلاش می کنیم تا در شورای عالی استان ها میان مسئولین و دستگاه های اجرایی انسجام و هم افزایی ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
با دعوت شهردار منطقه 13، دانشجویان خارجی مقیم تهران به کمپین سه شنبه های بدون خودرو پیوستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون ماده پنج شهر تهران به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران با حضور اعضاء، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
طی مهر ماه جاری 800 متر عملیات اصلاح شبکه در شهر واوان انجام و به اتمام رسید .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جامعه بسیج فرهنگیان شهرستان اسلامشهر طرح رزمایش همدلی مومنانه را با توزیع بیش از 70 بسته کمک معیشتی و بهداشتی در بین نیازمندان آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 در اولین جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد برفروبی ضمن ارائه تمهیدات لازم برای مواجهه با بارندگی ها ، بر آماده سازی منطقه برای بارش های زمستانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۷   + ۷۳ سایت دیگر  
همراه اول از رکورد سرویس دهی همزمان به 60 میلیون مشترک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۷   + ۵۹ سایت دیگر  
همراه اول برای تشویق دانشجویان و بهره مندی از توانمندی اساتید درنظر دارد به پایان نامه های مرتبط با حوزه های مرکز تحقیق و توسعه این اپراتور حمایت پژوهشی اعطا کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۶۰ سایت دیگر  
همراه اول به منظور هوشمندسازی و پیاده سازی نظام توزیع مبتنی بر اینترنت اشیاء با فروشگاه های زنجیره ای رفاه تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون فعالیت و عملیات بانکی همکاران شعب این بانک را بر مبنای بانکداری توسعه ای قلمداد نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون بر نقش مهم همکاران شعب در موفقیت بانک توسعه تعاون تأکید ورزید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون به پاس حمایت از شرکت های دانش بنیان و فعالیت های نوآورانه از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور موردتقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشرفت عملکرد بانک توسعه تعاون را مطابق تکالیف توسعه ای ارزیابی نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
دادستان شهرستان ری گفت: یکی از مراکزی که در بحران کرونا زحمات و فعالیتش افزایش داشته سازمان بهشت زهرا(س) است و ما وظیفه خود دانستیم که برای تشکر و قدردانی از این عزیزان به ویژه مدیرعامل این سازمان در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها گفت: برای رفع تبعیض درخصوص حقوق بازنشستگی آتش نشانان شهرداری تهران طرح اصلاح قانون بازنشستگی شاغلین مشاغل سخت و زیان آور مصوب سال 1367 در دستور کار سی و ششمین اجلاس شورای ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
فاز نخست شبکه هوشمند مدارس عصر امروز با اتصال 62764 مدرسه شهری و روستایی توسط گروه مخابرات و همراه اول، افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۷۲ سایت دیگر  
فاز نخست هوشمندسازی مدارس کشور که با همکاری همراه اول انجام شد فردا با دستور رئیس جمهوری افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
در پی برگزاری مسابقه نقاشی ، شهری که من دوست دارم و انتخاب برگزیدگان ، نقاشی های برتر کودکان ساکن منطقه 13 تهران به مناسبت هفته کودک بر دیوارهای محدوده منطقه نقش می بندد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
با ابتکار اداره سلامت شهرداری منطقه 13 و همزمان با روز جهانی سالمند، هفته ای متفاوت برای گنجینه های ارزشمند منطقه13 رقم می خورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۶    
وجود خط کشی عابرین پیاده و فرهنگ سازی مناسب باعث رعایت قانون از سوی عابرین پیاده شده و به رانندگان انواع خودروها اخطار می کند تا به محض مشاهده خطوط عابر پیاده ، باید از سرعت وسیله نقلیه خود بکاهند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران نام " پارک جنگلی ایرانیان " را برای مجموعه سرخه حصار پیشنهاد و ارائه انواع غذاهای ایرانی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۶۷ سایت دیگر  
همراه اول برای ارائه سرویس های کاربردی 5G در کشور سه تفاهم نامه چندجانبه امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، شهرداری منطقه9 نسبت به اجرای 12عنوان برنامه در ساختمان منطقه، میدان آزادی، بلوار استاد معین جنوبی، ورزشگاه فراهانی و آستان امام زاده عبدالله اقدام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو از همکاری شهرداری منطقه یک تهران با شرکت مترو جهت توسعه شمالی خط 3 در این منطقه سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر گفت: کسب رتبه های برتر ایجاد اشتغال در سالهای 97، 98 و نیمه نخست سال جاری در استان تهران بر اساس آمار سامانه رصد اشتغال وزارت کار حاصل حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاران بخش خصوصی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 ضمن دیدار با امیرسرتیپ عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت هفته دفاع مقدس ، با اشاره به برپایی و استقرار سه نمایشگاه یاد یاران در این منطقه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با هدف شناسائی ورفع نقاط ضعف و افزایش نقاط قوت ، مانور مدیریت و کنترل بحران و حوادث احتمالی در آبفای جنوبغربی استان تهران انجام شد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
540 نفر از ورزشکاران منطقه سه تهران نسبت به واکنش صحیح در شرایط اضطرار و بحرانی آمادگی یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 گفت : ویژه برنامه های هفته گردشگری با رویکرد ارتقا فرهنگ گردشگری شهروندان تهرانی و افزایش نشاط اجتماعی در نیمه اول مهر ماه در محلات سیزده گانه این منطقه اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان این که پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران ظرفیت و پتانسیل مدیریت بحران تهران محسوب می شوند بر آمادگی صد در صدی این پایگاه ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شامگاه سه شنبه شهر لبنیات میهن دچار حادثه آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت:هر چه امروز داریم از مقاومت و سربلندی جوانان غیور ایرانی اسلامی است و سربلندی و اقتدار امروز ایران مدیون خون شهدا و جانفشانی آنهاست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
پاتوق محلی با هدف ساماندهی فضاهای بی دفاع شهری و کاهش آسیب های اجتماعی در محله ده ونک منطقه سه تهران ساخته شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به منظور بررسی پروژه های در دست انجام آبفای جنوبغربی استان تهران و میزان پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه در حال احداث شهرستان رباط کریم مدیرعامل و معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب آبفای استان تهران از این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
با آغاز چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس آیین تعویض پرچم مزار مطهر شهیدان در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه تهران از اطلاع رسانی و آموزش شهروندان این منطقه در خصوص بیماری "آلزایمر" خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 تهران در آیین افتتاح پروژه های محلی ، اقدامات شاخص این منطقه را در کلیه حوزه ها تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران گفت:ورودی اصلی در ضلع جنوب غربی و همچنین سالن اصلی فروش بلیت خطوط 3 و 7 در ایستگاه تقاطعی مهدیه در هفته جاری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) تهران گفت:دهمین زنگ دانش آموز شهید با هدف پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی های 36000 دانش آموز شهید کشور و 3900دانش آموزان شهید آرمیده در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) با شعار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمد مهدی ناصحی به عنوان مدیر عامل جدید سازمان بیمه سلامت ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: مکاتبات، پیام ها، مراجعات بی شماری از مردم داشتیم که نسبت به موضوع افت فشار و نبود کیفیت آب مصرفی شرب در برخی نقاط شهرستان اسلامشهر ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت تاسیس پایگاه های جدید مدیریت بحران در مناطق و محلات متراکم پایتخت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به منظور بزرگداشت چهلمین سالگرد "هشت سال دفاع مقدس"، منطقه سه تهران ویژه برنامه هایی را در قالب تبلیغات، بازدید از خانواده شهیدان، ارائه بسته های حمایتی، برپایی نمایشگاه و .. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۲    
با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات جاری و داخلی عملیات اصلاح شبکه و انشعابات آب در شهر احمدآباد مستوفی اسلامشهر انجام و به اتمام رسید .
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۲    
در راستای افزایش کمی و کیفی آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین شهرک امام حسین (ع) اسلامشهر عملیات اصلاح شبکه در این شهرک انجام شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید غلامعلی پیچک با حضور مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران،شهردار منطقه 13، معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیران شرکت ایرانسل معتقدند الحاقیه پروانه این اپراتور و شرط آن به زمانی مربوط می شد که ترکسل قرار بود اپراتور دوم تلفن همراه را راه اندازی کند و بعد از آن دیگر ملغی است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج گفت: سایت 120 هکتاری مجموعه میلاد در میان چهار بزرگراه مهم شهر تهران شامل: همت، حکیم، چمران و شیخ فضل ا.. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آئین معارفه محمد صالح ضیایی به عنوان معاون جدید برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر صبح امروز با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور گسترش مسیر دوچرخه در منطقه سه، کفپوش خیابان ولیعصر(عج)، مرمت و مسیر دوچرخه سواری حد فاصل بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی تا پارک وی به متراژ 2180 متر طول تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرروابط عمومی شهرداری منطقه2 ازبرپایی نمایشگاه دائمی با عنوان" شهر خوب ساختنی است نه یافتنی " برای اکران پیام های اطلاع رسانی و آموزش شهروندی در ساختمان شهرداری منطقه2 خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تاکنون، 48 هزار بیمار کرونایی بستری در بیمارستان ها تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان بیمه سلامت گفت: کرونا به ما آموخت که راهی جز استفاده از فناوری اطلاعات نداریم و در این دوران صحبت از دورا پزشکی می شود که مبنای اصلی آن نسخه الکترونیکی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر از کسب رتبه نخست ایجاد اشتغال استان تهران از ابتدای سال جاری تا امروز یکشنبه 23 شهریورماه توسط شهرستان اسلامشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در پی وقوع انفجار گاز و آتش سوزی یک واحد مسکونی در محله الهیه فرماندار شهرستان اسلامشهر در محل این حادثه جهت پیگیری روند اقدامات حضور یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
با همکاری خانه های سلامت شهرداری منطقه سه تهران چک لیست های نظارتی مطابق با پروتکل های بهداشتی به صورت ماهانه از مراکز عمومی این منطقه جمع آوری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 تهران از بهینه سازی و کاهش مصرف 5 الی 15 درصدی انرژی از طریق مدیریت الگوی مصرف و تشکیل جلسات کمیته انرژی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران در بازدید از عملیات اجرایی پایانه شهید کلاهدوز در خط 4 متروی تهران با ابراز امیدواری نسبت به اینکه بهره برداری از فاز 2 پایانه کلاهدوز تابستان سال آتی انجام می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از آغاز ارائه آموزش های مجازی مدیریت بحران به شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه محیط زیست و شهرداری ها باید در فضای تعاملی موضوعات خود را حل و فصل کنند، گفت: اگر پس از اخطار و اقناع ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان گفت: یکی از بزرگترین معضلات در حوزه پسماند این شهرستان استاندارد نبودن ایستگاه انتقال زباله شهر گلستان است که با وجود صدور اخطاریه های متعدد برای این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به فعال بودن و کارآیی شرکت مترو در چند سال اخیر عنوان کرد: از محل تبصره 5 قانون بودجه، امکان همکاری دولت در طرح های توسعه قطار شهری پایتخت میسر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت تصویب و اعمال پیوست ایمنی برای پروژه های ساخت و ساز شهری تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
11 پروژه ترافیکی و شهری در حوزه های اصلاح هندسی در ورودی ها و خروجی ها، شبکه های مرتبط با دوچرخه، پل هوایی، پایانه های تاکسیرانی و اتوبوس مرتبط با حوزه حمل و نقل و ترافیک افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۶    
تیم عملیاتی دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران در ترمیم و راه اندازی شکستگی های متعدد از جمله خط انتقال 400 میلیمتری فولادی شهر گلستان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر خواستار استفاده اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برای تبیین مقاومت و ایستادگی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه9 گفت:اجرای طرح کاپ در 30ساختمان وابسته به شهرداری و 13 ساختمان غیر وابسته به مجموعه شهری شامل سازمان ها، ادارات و شرکت ها انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح خیابان کامل از جمله راهبردهایی است که در محله ها می تواند ایمنی، آسایش و دسترسی آسان را برای شهروندان فراهم کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۱    
افت شدید فشار آب در شهرک واوان اسلامشهر همچنان نیاز به اقدامات میدانی و جهادی مدیران آب و فاضلاب دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۷۳ سایت دیگر  
هم زمان با برگزاری رویداد معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات ، 22 شرکت دانش بنیان برای مشارکت در پروژه های تحقیق و توسعه همراه اول در حوزه امنیت فناوری اطلاعات اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
همراه اول در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مراکز آموزشی، خبر از رایگان کردن پهنای باند دسترسی به سامانه شاد، ارائه بسته های اینترنت آموزش با تخفیف ویژه و عرضه سیم کارت انارستان داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور خدمات رسانی به شهروندان و کاهش معضلات ترافیکی، دومین پارکینگ عمومی در ناحیه یک منطقه سه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 از افتتاح 9 طرح ها و پروژه های ترافیکی در مراسمی با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مورخ 19 شهریور ماه خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه احداث متروی اسلامشهر تاکنون 21 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با تکمیل آن، شاهد کاهش بار ترافیک مسیرهای جاده ای اسلامشهر به سمت تهران و بالعکس و نیز جنوب غرب تهران خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران ازافتتاح ویدئو کنفرانسی طرح مشوق های بیمه ای سازمان بیمه سلامت ایران با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کشوری نسخه الکترونیکی بیمه سلامت، از اتصال 6 هزار داروخانه، آزمایشگاه و رادیولوژی به سیستم نسخه نویسی الکترونیک خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مراسم اهدای جایزه قرعه کشی بزرگ اپلیکیشن ایوا (یک دستگاه خودروی آفرود) با حضور محمدعلی محمودزاده مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، نادراکبری وند مدیرکل اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در پانزدهمین روز از شهریور ماه که مصادف با نخستین روز از فصل بازگشایی مدارس می باشد؛ سید مصطفی موسوی شهردار منطقه9 به همراه مجید هداوند معاون آموزشی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران از آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث خط 10 و توسعه شمالی خط 7 مترو در هفته جاری خبر داد و گفت: فاز یک خط 10 شامل 12 کیلومتر است و از نمایشگاه بین المللی تهران آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید ، فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مراسمی با حضور شهردار منطقه 13 و جمعی از مسئولان و مدیران در مدارس محدوده منطقه گرامی داشته شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه سه از آماده سازی مدارس جهت حضور دانش آموزان در کلاس های درس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اشاره به تفاهم نامه مشترک وزارت نیرو و شهرداری تهران به منظور استفاده از پساب (فاضلاب تصفیه شده) در آبیاری فضای سبز شهری گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی،مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تنها یک ماه از مطالبات سال 98سازمان به بخش خصوصی و سه ماه در حوزه دولتی دانشگاهی باقی مانده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: اگر والدین قبل از تولد نوزاد دارای پوشش بیمه ای باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: ما امروز به فعالیت بیشتر در فضای سایبری نیاز داریم و باید این فضا را تا حد توان در اختیار بگیریم و در این فضا از ارزش های دینی و اسلامی خود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم با محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران دیدار و درباره خدمات رسانی درمانی به پرسنل این شرکت گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده پنج شهر تهران، گفت:با طرح احداث مجتمعی با کاربری تجاری،اداری،درمانی،ورزشی،تفریحی،فرهنگی و هنری،دارای هتل ...
مشاهده نتایج بیشتر...