دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۲۷Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

ثمره نیوز (samarehnews.ir)

  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۷:۵۲    
قطعات کندانسور شامل تمام اجزای تشکیل دهنده یک دستگاه کندانسینگ می باشد که هرکدام از قطعات به انواع کندانسور جهت ایجاد گرمایش یا سرمایش کمک می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق دینام کولرهای بازار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با اقرار به 25 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرتیپ بهرامی گفت:مردم و آحاد ملت و جوانان ما باید با قرآن مانوس شوند. برای تحقق داشتن پلیس تراز جامعه اسلامی باید آحاد کارکنان ناجا با قرآن مانوس شوند و دستورات و رهنمودهای قرآن را سرلوحه کار خود ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همایش جهادگران عرصه تبیین با حضور طلاب و روحانیون بسیجی پاکدشت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۷:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خضریان گفت: جهت تکمیل آزادراه لامرد پارسیان، مصوب شد حداکثر تا یک ماه شرکت پروژه این آزادراه با پیگیری معاونت برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی با مشارکت وزارت راه و شهرسازی ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
توکلی افزود: آغاز واکسیناسیون کرونا با همکاری تمامی نهادها و دستگاه های اجرایی زیرساخت های لازم در شهرستان ری فراهم شد و شبکه بهداشت و درمان نیز با تلاش و جدیت فراوان امر واکسیناسیون را در مراکز ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردارمنطقه 13 از اجرای طرح تحول نگهداشت شهر در این منطقه بر اساس دستور شهردار تهران و سند خدمت رسانی به شهروندان با هدف افزایش رضایتمندی و ارتقاء سطح خدمات به شهروندان خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۱   + ۵۱ سایت دیگر  
فاز جدید توسعه شبکه همراه اول با عنوان هشت پلاس امروز با حضور مدیران مخابراتی کشور رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۱   + ۵۲ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل همراه اول سرمایه گذاری های عظیم این اپراتور در سرویس ها و پلتفرم های دیجیتال را نشان از عزم جدی اپراتور برای تحول دیجیتال دانست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت پرداخت الکترونیک سداد با یک پله رشد نسبت به سال گذشته میلادی، در رتبه پنجاهم شرکت های پرداخت الکترونیک جهان ایستاد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان پردیس از توزیع 500 جلد کتاب اهدایی یکی از خیّران میان دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت این اداره خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی همه خانی از سهم 50 درصدی تصادفات موتورسیکلت سواران و بیان سن 18 تا 30 سالگی متوفیان تصادفات موتورسیکلت در شهر تهران خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۰:۴۱    
فرمانده انتظامی شهرستان ری سرهنگ جلیلیان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به بسیجیان دلاور و مردم غیور و ولایتمدار شهرستان ری تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: طی چندین مرحله رزمایش همدلی مومنانه 9 هزار و 500 بسته معیشتی آماده و بین نیازمندان شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۰:۴۱    
مجمع اقتدار جهادگران استان تهران همراه با تجلیل از گروه های برتر جهادی با حضور سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۰:۱۱    
سرهنگ روح الله قنبری با اشاره به شعار امسال بسیج که بسیج پاره تن مردم است، بیان کرد: بخش بزرگی از ماموریت های بسیج با ویروس منحوس کرونا همزمان شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۲    
سرهنگ کاشفی گفت: هفته بسیج 53 عنوان برنامه و 291برنامه در سپاه روح الله اجرا می شود. 3000تن بسته کمک های مومنانه را در هفته بسیج توزیع خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: بزرگراههای بابایی همت ، زین الدین ، حکیم ، آزادراه ، نیایش نواب و خیابان آزادی جز پرترافیک ترین معابر صبحگاهی شهر تهران هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سردار حسین رحیمی گفت: استفاده و بهره گیری از ظرفیت سایر سازمان ها به خصوص شهرداری تهران برای کاهش ترافیک تهران در دستور کار می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: بر اساس سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، قانون برنامه توسعه ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ جلیلیان از کشف 50 دستگاه ماینر 500 دستگاه برد ماینر و 60 تن آراد قاچاق از یک مزرعه ارز دیجیتال در اتوبان هاشمی خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
خضریان گفت:شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مجوزهای لازم به منظور تامین بخشی از نیاز آبی میان مدت این طرح آبرسانی را در چارچوب مصوبه دفتر مطالعات و بررسی های فنی آبفای کشور به منظور انتخاب سرمایه گذار ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، طرح هر مسجد؛ یک حقوقدان در مساجد شهرستان ری اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به اطلاع شهروندان شریف شهرستان ری می رساند ایستگاه راه آهن ری از ابتدای آذرماه 1400 آماده خدمات رسانی به همشهریان گرامی می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نهمین رزمایش کمکهای مؤمنانه سپاه استان تهران با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
خضریان توضیح داد:اساسنامه مذکور اگر اصلاح شود در مرحله اول از ساختارهای فسادزا در این صندوق جلوگیری به عمل می آید و به تبع از هدر رفت منابع جلوگیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ جلیلیان گفت: تیم عملیات کلانتری 175 باقرشهر موفق به دستگیری سارق سریالی موتور سیکلت های باقرشهرشدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
توکلی بیان کرد: امروز استکبار جهانی بسیج را سدی محکم در مقابل نقشه های شوم خود می داند و دلیل آن حضور همه اقشار در بسیج است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: بزگراه نواب از میدان نهم دی و چراغی ، آزادراه از پل غربی ، خیابان آزادی از میدان ، بزرگراهع زین الدین از شمیران نو و حکیم از شقایق دارای بار ترافیکی سنگینی می باشند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۱:۵۹    
سردار ذوالقدر گفت: بسیج رژه اقتدار موتوری وخودرویی را با خودروهای سازمانی انجام خواهد داد. توزیع ماسک و موادضدعفونی کننده، عطر افشانی گلزار شهدا ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 از تشکیل حلقه انسانی آبی رنگ در فلکه دوم نیروی هوایی خبر داد و گفت :به مناسبت گرامیداشت هفته ملی و روز جهانی دیابت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عصر روز گذشته جمعی از گزارشگران مردمی و افتخاری شبکه پنج سیما با هدف ترسیم نقشه راه، تولید محتوای امید آفرین و چگونگی تهیه گزارش های خبری با کیفیت با مدیران این شبکه دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
فرماندار ری گفت: طبق قانون مجموعه فرودگاهی حضرت امام خمینی (ره) در حوزه تقسیمات کشوری ری بعنوان قبله تهران قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 3 نفر از اعضای باند تقلب در زمینه الکترو موتور های صنعتی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
پلیس پیشنهادات خود را برای لغو ممنوعیت تردد شبانه داده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
طرح تشدید برخورد با تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک از امروز در پایتخت در دستور کار پلی راهور قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران با تاکید براینکه هوشمندی در مبارزه با فساد، پیشگیری از فساد است گفت: هنر ما باید این باشد که فساد شکل نگیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ثمر نیوز،مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در خصوص ورود غیر مجاز یک فرد به حریم ریلی در خط پنج متروی تهران و حومه طی اطلاعیه ای اظهار داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی دکتر محمود ابراهیمی به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان تهران معرفی و مشغول به کار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در حالی انواع و اقسام تسهیلات به صنایع بزرگ برای تولید برق تعلق می گیرد که قرار بود این صنایع با درآمد سرشار و منابع گسترده خود اقدام به این مهم کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۹:۲۵    
اقدام اول جناب آقای یزدی خواه جهت بازگشایی ایستگاه راه آهن شهرری در مورخ 1400/03/13 با دعوت از آقای دکتر رسولی( مدیرعامل سابق راه آهن) و بازدید از ایستگاه شهرری صورت پذیرفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۰۱:۲۵    
سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در معیت کمیته امداد امام خمینی تفاهم نامه ای مبنی بر تامین نیروی انسانی شهرک های صنعتی امضا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر ضرورت به کارگیری آموزهای قرآن در تمامی ابعاد زندگی گفت: عزت و اقتدار ما نشات گرفته از عمل به آموزه های قرآنی است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین همراه اول و سمپاد با هدف توسعه فعالیت های آکادمی همراه در بخش دانش آموزان دارای استعداد برتر امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی ضمن بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول، اقدامات این اپراتور در استفاده از توان متخصصان کشور را باعث افتخار دانست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: ترافیک صبحگاهی در اکثرمحورها و معابر پایتخت سنگین و درحال حرکت گزارش می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام کنگرلو ا برگزاری جشن میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) هیئات مذهبی ومداحان درحسینیه ها ، مساجد ، بقاع متبرکه با فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
موسسه خیریه امین نیکوکاران و حسینیه قمر بنی هاشم(ع) با همکاری موسسه نیکوکاری شهید دشت آبادی به مناسبت سیزدهم آبان ماه، 500 بسته معیشتی را به خانواده های نیازمند در استان قم و... توزیع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: امیدواریم دولت در این دوره از شهرداری حمایت کند چرا که شورا توجه ویژه به حمل و نقل عمومی را در دستور قرار داده است تا خدمتگزاری خوبی به شهروندان تهرانی داشته باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت:در تهران 5500 اتوبوس فعال وجود داشت اما متاسفانه امروز با فرسودگی سنگینی مواجه هستیم و حدود 2220 دستگاه در 210 مدار در حال خدمت رسانی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد مناطق 21 و 22 تهران از ارسال 110 دستگاه بخاری برقی و نفتی برای زلزله زدگان شهرستان اندیکا از توابع استان خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۰    
دکتر گلستانی از تعداد 6150 بسته لوازم التحریر در بین دانش اموزان دارای معلولیت و دارای سرپرست معلول ،فرزندان و زنان سرپرست خانوار ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در طرح مشترک پلیس پیشگیری (پنجاهمین طرح رعد) و امنیت عمومی (چهارمین طرح اقتدار) از دستگیری 1031 سارق، مالخر ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: موضوع تعیین تکلیف واردات کامیون ها و کشنده های موجود در گمرک با حضور مسئولین مرتبط به این موضوع در جلسه امروز کمیسیون بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۳۸ سایت دیگر  
خضریان گفت:اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی از سایر اقشار جامعه جدا نیستند و اگر قاعده ای برای تنظیم حقوق و دستمزد کارکنان دولت قرار داده می شود نباید انتظار داشت که گروه های مختلفی از آن ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابت بها دادن به جوانان در راستای تحول دیجیتال، از همراه اول تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با فصل خزان و با هدف ارتقای نشاط اجتماعی شهروندان ، جشنواره ای با عنوان برگ های پاییزی در اقدامی ابتکاری توسط مرکز تحقیقات ، آموزش و مشاوره اداره فضای سبز منطقه 13 برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت:هفته گذشته تحویل موقت خانه نیما از سوی پیمانکار به سازمان انجام شد و بنا هم اکنون آماده بهره برداری است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۲۰:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ربات های آیگپ برنامه هایی هستند که در داخل این پیام رسان اجرا می شوند و می توان استفاده های متعددی از آن ها کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سردار ولی زاده با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران به عنوان جانشین فرمانده سپاه استان تهران معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۰۸    
قنادباشی گفت: مساله سودان حرکت مردم به سمت انقلاب فراگیر است. مردم بطور کلی از مجموعه ای که در کودتای اخیر قرار داشتند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۸    
همواره سلامت مغز از مسائل مهم بهداشت عمومی است که باید مورد توجه قرار گیرد، در همین راستا در این بخش بررسی خواهیم کرد که چه نکاتی برای سلامت مغز و سیستم عصبی بهتر است رعایت شود؟ مشکلات مغز و اعصاب ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۲۲:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار رحیمی گفت: 266 سارق کیف قاپ، سارق منزل، سارق اماکن، مغازه و سارق خودرو و موتور سیکلت در طرح کاشف دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سردار ذوالقدر ادامه داد: تسخیر لانه جاسوسی فتح اولین باب شکستن استخوان های آمریکا بود و به زودی شاهد فروپاشی آمریکا و محو کامل اسرئیل از روی نقشه کره زمین خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۱:۳۸    
جانشین ناجا گفت: پلیس با آن دسته از افراد و رانندگانی که با راندن خودروهای شوتی موجب برهم خوردن آرامش روحی و روانی جامعه و مخدوش شدن امنیت شهروندان می شود با شدت و حدت برخورد نموده و آنان را جهت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
امکان پرداخت اقساط تسهیلات بانک ملی ایران به صورت آنلاین در سرویس نشان بانک اپلیکشین ایوا فراهم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کاربران اپلیکیشن ایوا با سرویس کارت هدیه نشان بانک می توانند برای دوستان و عزیزان خود کارت هدیه مجازی ارسال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۲۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان تهران از پرداخت 1200 فقره تسهیلات خوداشتغالی به کارجویان در هفت ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ مصطفی زینی وند از بازدید میدانی از پروژه تقاطع غیر همسطح سه راه باقر شهر و تحقق رفع ترافیک این محدوده در آذر ماه خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
توکلی ادامه داد؛ تا امروز یک میلیون و یکصد و پنجاه هزار دوز واکسن در شهرستان ری تزریق شده که بر این اساس شرایط ری در پوشش واکسیناسیون کرونا استان تهران مطلوب ارزیابی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار حمیدی گفت: یکی از دلایل عدم شماره گذاری موتورسیکلت های سنگین همین سلب آسایش و امنیت مردم است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۸:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه میان کمیته امداد، سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و گروه خودروسازی سایپا با هدف هدف آموزش، توانمندسازی و اشتغال مددجویان به امضا رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۹    
رییس پلیس راهور گفت: در حوزه شهر تهران مجوزهای موتورسیکلت های سنگین با پلاک معتبر است و موتورسیکلت بدون پلاک در شهر ممنوع می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۹    
پنجمین مرحله از طرح رعد در شهرری با حضور سرهنگ جلیلیان در محل فرماندهی این شهرستان برگزار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تیم گشتی منطقه 27 پلیس راهور تهران بزرگ متوجه می شوند فردی بدون توجه به خودروها در وسط بزرگراه در حال تردد است .
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۹    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: مشکل اصلی ترافیک در تهران و کلانشهرها این است که تهران گنجایش این میزان تولید خودرو و وارد کردن آن به ناوگان شهری وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۹    
سردار اشتری گفت: با کمک همه دستگاه های مسئول برای پیشگیری از تلفات جاده ای تلاش خواهیم کرد. 30 دستگاه بطور مستقیم و غیر مستقیم با نیروی انتظامی همکاری می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از آغاز جشنواره قرآنی ویژه مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
حجت نیکی ملکی، عضو جدید هیأت مدیره همراه اول امروز معارفه شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: ترافیک پرحجم ولی روان و بدون مشکل گزارش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت بسیجی 13 ساله محمد حسین فهمیده، روز نوجوان و بسیج دانش آموزی، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با خانواده معظم شهید دانش آموز رضا مصطفوی قشلاق دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۰:۳۹    
رییس کلانتری 131 شهرری گفت: 26 متهم دستگیر شد که از این تعداد 16 نفر سارق و 10 نفر فروشنده مواد مخدر بودند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 146 هزار عدد انواع بلوریجات قاچاق در انباری در جنوب تهران به ارزش ریالی 40 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۳:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
علی خضریان گفت: نهاد علم و ⁧‫مرجعیت‬⁩ از نقاطی است که دشمن همیشه تلاش داشته تا آن را در برابر نظام و انقلاب قرار داده و از غبار برخاسته از این فتنه به نفع خود بهره برداری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین بازارچه فروش محصولات تولیدی بانوان کارآفرین با حضور روسای ادارات ورزش و جوانان ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، ارشاد اسلامی ، تبلیغات اسلامی و شهردار ناحیه 4 ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ همه خانی بیان کرد: شش موتورسیکلت سنگین دیروز در معابر شهر تهران توقیف شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: حجم ترددهادر معابر اصلی و فرعی شهر تهران روبه افزایش و است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۶:۳۹    
حیاتی ترین ارکان یک کشور منابع انسانی آن است و حفظ سلامت جسم و روح انسانهای یک جامعه از مهمترین راهبردهاست که در شرایط بحرانی، پدافند غیرعامل در تحقق این امر بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۹    
امروزه، با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، تقریباً تمام کارها به صورت اینترنتی انجام می شود. در زمینه خرید هم شرایط به همین شکل است و فروشگاه های اینترنتی بسیاری به وجود آمده که با تبلیغات گسترده ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۰۷:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
خضریان افزود: با توجه به اینکه موضوعات کرونا و تصمیم گیری درباره آن در اختیار مجلس نیست و مربوط به ستاد ملی کرونا است، نیازمند ورود اعضای این ستاد خصوصا رئیس جمهور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از برگزاری وبینار آمادگی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ویژه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری 2 نفر و کشف بیش از 4 هزار کیلوگرم اسانس و مواد اولیه افزودنی صنایع مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی قاچاق ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: از سرعت و سبقت در معابر خلوت شهر تهران خودداری کنید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
توکلی گفت:درحال حاضر فرآیند توزیع سوخت در جایگاه های سوخت که مشکل فنی آن رفع شده است بدون نیاز به کارت سوخت و استفاده از سیستم سهمیه بندی در حال انجام است و همشهریان عزیز درحال سوختگیری بدون هیچگونه ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ثمره نیوزبه نقل از فرمانداری ویژه ری، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش در آیین افتتاح بسته تحولی ارتقای سواد حرکتی دانش آموزان ابتدایی در شهرری گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه 13 از افتتاح و آغاز به کار مرکز کارآفرینی امام حسن مجتبی (ع) و لقمه مهربانی با هدف توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و ایجاد اشتغال برای اقشار محروم خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در اداره کمیته امداد شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۹    
حسین توکلی گفت:تا به امروز در مراکز تجمیعی و جامع سلامت، خودرویی، شبانه روزی و همچنین گروه های سیار و مجموعه هلال احمر در شهرستان ری، یک میلیون نفر بر علیه ویروس منحوس کرونا واکسینه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بیشترین تصادفات در بزرگراه آزادگان و امام علی ( ع ) روی می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ رنجبر گفت: بزرگراه نواب و همت و خیابان آزادی دارای حجم بیشتری از ترافیک صبحگاهی است.
مشاهده نتایج بیشتر...