یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۴:۱۲Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

خبرنامه دانشجویان ایران (iusnews.ir)

خبرنامه دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرنامه دانشجویان ایران 1 مرداد 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 31 شهریور 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 1 مهر 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 30 آبان 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 1 آذر 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 1 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 2 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 3 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 4 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 5 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 6 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 7 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 8 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 9 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 10 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 11 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 12 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 13 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 14 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 15 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 16 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 17 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 18 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 19 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 20 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 21 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 22 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 23 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 24 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 25 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 26 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 27 دی 1399 خبرنامه دانشجویان ایران 28 دی 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رضوان مدنی راه اندازی مرکز اقامتی میان مدت ویژه زنان در استان های مختلف کشور از جمله ایلام را مهم دانست که نقش بسزایی در کاهش معتادان زن خواهد داشت.
  ۳ ساعت پیش    
وی افزود: از آنجا که انجام این اقدام در گستره و عمق وسیع ملی و با استفاده از همه ابزارها، رسانه ها و روش های علمی و مدرن ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کاظمی نژاد بیان کرد: اعتقاد داریم که بخشی از سایت اداری پارک علم و فناوری باید نزدیک به دانشگاه باشد و بخشی دیگر نزدیک به صنعت تا ضمن ارائه و عرضه محصولات به صنعت نسبت به برشماری مشکلات آنها و ارائه ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
منتظری با بیان این مطلب که شناخت و معرفت نسبت به اهلبیت (ع) از وظایف اساسی ما است، افزود: پیامبر (ص) می فرماید اگر کسی بمیرد و امام زمانش را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وی که چند ماهی است، سکان عالی ترین نهاد دولتی در بهارستان را بر عهده گرفته است، تاکید کرد: بهارستان جمعیت و تراکم بالایی دارد و هرگونه تعجیل و شتابزدگی در برداشتن محدودیت های کرونایی خساراتی به همراه ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وی با بیان اینکه دفاع از ولایت دفاع از اساس امامت و رهبری جامعه است و انسان باید خود را برای ان فدا کند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تحلیف جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا قرار است روز چهارشنبه در واشنگتن برگزار شود و این شهر چهره امنیتی به خود گرفته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
تحولات منطقه ای و بین المللی از دیگر محورهای مورد بحث در گفتگوی تلفنی ولیعهد سعودی و رئیس جمهور فرانسه اعلام شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سابقه ی جناب آقای زنگنه در لغو امتیازات دانشگاه صنعت نفت، خیانت به دانش آموختگان در امور امریه و استخدام، تهدید و اهانت نسبت به دانشجویان معترض ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
FATF یک ابزاری است برای اینکه امثال آمریکا بتوانند از این اطلاعات سوءاستفاده کنند و علیه خود ما استفاده کنند. ما هم به شفافیت اعتقاد داریم اما نه اینکه از شفافیت اطلاعات ما، دیگران سوءاستفاده کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
در بیانیه ای که روز شنبه صادر شد، آمده است: سفارت چین در آمریکا بار دیگر به شهروندان و سازمان های چینی در آمریکا یادآوری می کند که هوشیاری خود در زمینه امنیتی و حفاظتی را افزایش داده و و امنیت محلی و ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در بیانیه مجلس اعلای اسلامی عراق آمده است: اقدامات دونالد ترامپ هیچ ارتباطی به اخلاق سیاسی یا قوانین بین المللی ندارد و این گونه رفتارهای او میزان دشمنی دولت او و بی عقلی و فروپاشی ارزش های انسانی آن ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاگردان ناگلزمان با این تساوی 32 امتیازی شدند و از رسیدن به صدر جدول بوندس لیگا باز ماندند تا بایرن همچنان با 33 امتیاز صدرنشین باقی بماند.
  ۶ ساعت پیش    
برادرزاده رئیس جمهور فعلی آمریکا در مصاحبه ای رادیویی عموی خود را ترسو خوانده و گفته ترامپ از هر ثانیه حمله هوادارانش به کنگره لذت برده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: حضور دانش آموزان از اول بهمن در مدارس اجباری نیست.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بخشنامه استخدام پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه عربی مدعی شده است که مهدی ترابی از العربی جدا می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۹۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران رسماً به آمریکا هشدار داد که از آن کشور به دیوان بین المللی دادگستری شکایت خواهد کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون فوتبال از مهدی تاج رئیس پیشین این فدراسیون عیادت کرد.
  ۹ ساعت پیش    
ریزش قیمت ارز که از اواخر هفته گذشته آغاز شده است درحالی همچنان ادامه دارد که فعالان این بازار می گویند: مردم و بازاری ها در انتظار کاهش بیشتر قیمت ارز هستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوئیس امروز به اتباع خود پیرامون سفر به آمریکا در زمان مراسم تحلیف ریاست جمهوری جدید این کشور هشدار داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد هافبک این تیم به نیکی یاد کرد و گفت: نورالهی بازیکن بزرگی است اما در دیدار برابر استقلال بدشانس بود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
حسام الدین آشنا مشاور روحانی در توئیتر نوشت: (علیرضا رئیسی) معاون بهداشتی وزارت ب.د.آ.پ در جلسه ستاد ملی کرونا طوفان بپا کرد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: کارآزمایی بالینی فاز یک و دو سومین واکسن ایرانی کرونا متعلق به مؤسسه سرم و واکسن سازی رازی، دقایقی پیش با تصویب کمیته ملی اخلاق، کلید خورد.
  ۱۰ ساعت پیش    
پیشکسوت و سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال با تاکید بر این که فکری باید بر هیجانات خود کنترل داشته باشد گفت: اتفاقی که در دیدار با پرسپولیس رقم خورد هر 10 هزار سال یکبار تکرار می شود!
  ۱۰ ساعت پیش    
سرویس مخفی آمریکا در آستانه روز تحلیف جو بایدن، یک منطقه نظامی شده در داخل پایتخت ایالات متحده ایجاد کرده که شبیه استقرار استحکامات نظامی در منطقه الخضرا بغداد (منطقه سبز) بعد از حمله آمریکا به عراق ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
مجید جلالی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: تحریم وزیر امور خارجه جمهوری عربی سوریه به عنوان مسوول سیاست خارجی معنایی جز کارشکنی در مسیر صلح ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
دروازه بان کروات پرسپولیس توافق مالی خود با باشگاه برای دریافت مطالبات خود را قبول نکرد و خواهان دریافت طلب فصل جاری خود شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۸    
بعد از مدت ها تنش در روابط آنکارا و پاریس، رئیس جمهور فرانسه با ارسال نامه ای صمیمانه برای همتای ترکیه ای خود، ابراز امیدواری کرد در سال 2021 با کمک آنکارا ثبات به قاره اروپا بازگردد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون دفتر رئیس جمهوری از لغو راهپیمایی روز شهادت حضرت فاطمه (س) به خاطر شیوع کرونا از سوی آیت الله وحید خراسانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
پسر دیکتاتور مخلوع مصر از حذف نام پدر و اعضای خانواده اش از لیست تحریم ها در انگلیس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۹   + ۳۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا 34 تیم در رقابت های جام ملت های فوتبال زنان آسیا 2022 شرکت خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۷۷ سایت دیگر  
رییس جمهوری اعلام کرد: به دلیل شرایطی که داریم با یک وضعیت خاصی راهپیمایی 22 بهمن برگزار خواهد شد و بیشتر نمادین خواهد بود و به صورت خودرویی یا موتوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۳    
لطمه ای که به سیستم آموزشی این کشور با درگیری طولانی مدت یمن و دولت مورد حمایت عربستان سعودی وارد شده بود، با ویروس کرونا تشدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، گفت: همزمان با 12 بهمن، آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، گام چهارم پویش ملی اطلاع رسانی مبارزه با کرونا، اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۷۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه از مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم(ص) 15 به عنوان تمرین ناکارآمد سازی نقاط قوت دشمن در بخش های دریایی یاد کرد و گفت: موشک ابزار تولید قدرت و امنیت برای ایران است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۴    
یکی از قدیمی ترین کاربردهای پوست انار استفاده از آن به عنوان مسواک خانگی است که دندان را سفید می کند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 96 بیمار کووید19 در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامۀ همکاری مشترک بین معاونت های اداری و مالی و مدیریت منابع انسانی وزارت علوم، با تعدادی از دانشگاه های بزرگ و واجد شرایط داخلی، در راستای تدوین شایستگی ها و تربیت مدیران نظام آموزش عالی کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اگر شما هم دنبال سایت دانلود آهنگ های پرطرفدار ایرانی و بروز هستید، میتوانید در سایت پارسیا موزیک با تمامی امکانات و سرعت بالا دانلود کنید و در واقع تمامی این موزیک ها با بالاترین کیفیت و با کاور ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
پنج کتاب تاریخ شفاهی دفاع مقدس با مصاحبه رحیم میرعظیم، خبرنگار و نویسنده ابرکوهی رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرض کنید حتی به منبع یک نرم افزار هم دسترسی داشته باشید، بررسی و درک حجم بسیار بالای کدهایی که توسط طراحان و توسعه دهندگان یک محصول ایجاد شده است خود پروسه ای سخت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
قیمت نفت خام سنگین ایران براساس تازه ترین گزارش اوپک در ماه دسامبر نسبت به ماه نوامبر 6 دلار و 32 سنت افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: کارت بازرگانی بیش از 1000 صادرکننده از حالت تعلیق خارج شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۷۴ سایت دیگر  
رضا کیانیان بازیگر سینما و تئاتر هم به کرونا مبتلا شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا با بیان اینکه تزریق گروه چهارم از دوشنبه آغاز می شود، گفت: نکته مهم این است که تزریق دوز 5 میکروگرم نیز به این تست اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو از آغاز کارآزمایی بالینی فاز 1/2 سومین واکسن ایرانی کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از بررسی طرح تامین ارز با استفاده از جهش تولید صنعت استخراج رمزارز در این کمیسیون، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی با مخالفت مواجه شده است و این اقدام منتفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون سازمان بورس گفت: در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از محل عملیات و نه افزایش قیمت سود کسب کنند، می توانند با تصویب مجمع عمومی، بین سهامداران خود سود تقسیم کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مهاجم بارسلونا می خواهد در فینال سوپرجام اسپانیا به میدان برود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در نامه وزیر بهداشت به وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با بیماری کرونا، به ممانعت از ورود هرگونه مسافر غیربومی به استان های شمالی تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران امروز با افت 43 هزار واحدی، به کانال 1.1 میلیون واحد سقوط کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
در قسمتی از این بیانیه آمده است: عده ای خود را انجمن اسلامی می خوانند، اما اسلام شان در حد چند برگ قرآن بر سر نیزه است که به وسیله آن بتوانند اصل اسلام را بزنند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: امتحانات دانشگاه های علوم پزشکی عمدتا به صورت مجازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱    
محمدرضا پهلوی در آخرین روزهای خود در ایران دیداری مهم داشت و پیامی عجیب دریافت کرد. پیامی که بیانش به شاه یک کشور اصلاً ساده نیست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی، در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: به تهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها و همه کسانی که با ⁧تولید قدرت⁩، بازدارندگی ایران را افزایش می دهند، افتخار می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۳۷ سایت دیگر  
یک عضو حزب اعتماد ملی گفت: فلسفه تشکیل احزاب، دفاع و حمایت از حقوق ملت است وقتی یک حزب نمی تواند از حقوق خود و دبیر کل خود دفاع کند چه انتظاری می رود تا از حقوق ملت دفاع کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دولت هلند روز جمعه با پذیرفتن مسئولیت سال ها سوءمدیریت در یارانه های کمک هزینه کودکان، استعفا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
قانون جدید آکادمی، می تواند شانس نماینده سینمای ایران برای درخشش در شاخه بهترین فیلم بین المللی اسکار 2021 را افزایش دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع مطلع گفت، انتظار می رود رئیس مجلس نمایندگان آمریکا مفاد استیضاح دونالد ترامپ را ظرف روزهای آتی به سنا ارسال کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش با ارسال دستورالعملی به استان ها، از اعمال مدرک تحصیلی دوم افرادی که در مدارس فعالیت دارند از اول بهمن ماه 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس هیچ مصوبه ای درباره حذف اجباری بودن غربالگری بانوان باردار نداشته و نباید نظرات و پیشنهادات نمایندگان را مصوبه مجلس تلقی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲    
پویش به سبک سردار به همت دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به مصوبات جلسه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: درباره مراسم 22 بهمن که امسال باید با شرایط خاصی باید برگزار شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
آمار نهایی ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای و مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی - کاربردی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه شریف ضمن اعلام 5 روش امتحانی، تاکید کرد که دانشجویان خاطی در امتحانات غیرحضوری به کمیته انضباطی ارجاع داده می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 6 تهران با اشاره به اینکه بر اساس طرح کاهش مصرف برق، خاموشی هایی در برخی پارک ها از جمله پارک لاله رخ داد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
امکان ویرایش شغل محل انتخابی در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399 فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت و سلامت دانشگاه تهران از فراهم شدن امکان تست سریع کرونا برای دانشجویان متقاضی خوابگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار و نشریات دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی تا 15 بهمن ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از مساعدت صندوق رفاه دانشجویان برای خرید تجهیزات کمک آموزشی دانشجویان روشندل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: با پایان مهلت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سال 1399 بیش از 219 هزار نفر در این آزمون ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
این نماینده مجلس در خصوص احتمال حذف ارز 4200 تومانی برای دارو بیان کرد: کمیته جداگانه ای این مسئله را بررسی می کند اما اکنون برای حذف ارز 4200 تومانی، استثنائی در حوزه دارو وجود ندارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۶    
در قسمتی از این بیانیه آمده است: مردم پاکستان از ملتهای مبارز با استکبار و صهیونیسم هستند و در همه زمانها نظام جمهوری اسلامی ایران را حمایت کرده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه تبریز، از گذشته تا به امروز، بزرگانی زیادی را در عرصه های مختلف نظامی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برای سربلندی، سرافرازی و شکوفایی کشورمان تربیت کرده، که...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت دو شهردار احضار شده، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، دایره تحریم های مرتبط با صنایع فلزی ایران را گسترده تر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سفیر مراکش در واشنگتن بالاترین نشان افتخار کشورش را به رئیس جمهوری آمریکا به خاطر ایفای نقش در عادی سازی روابط میان رباط و تل آویو، اعطا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ارزش سهام شرکت شیائومی پس از این که دولت ترامپ این سازنده تلفن هوشمند و 10 شرکت دیگر چین را در لیست سیاه قرار داد، 10 درصد ریزش کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزشی دانشگاه تربیت مدرس با اعلام زمان برگزاری امتحانات، درباره روش های جایگزین برگزاری امتحان در زمان قطعی برق یا نقض فنی توضیح داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات به پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترای فرزندان بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از قرارداد با بیمه تکمیلی مناسب و همچنین اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی پورتو معتقد است کار تیمش در دیدار برابر بنفیکا با اخراج مهدی طارمی سخت شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی هرمزگان از انتشار فراخوان ثبت نام نهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در مرحله استانی، ویژه دانشجویان استان هرمزگان، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
شبکه المنار لبنان طی برنامه مستندی به آخرین دیدار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، با دبیرکل حزب الله لبنان پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 1400 در رشته هوشبری پذیرش دانشجو صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
آکلندسیتی نیوزیلند بدلیل محدودیت های کرونایی از جام جهانی باشگاه ها انصراف داده و حالا اگر اسپانسر مسابقات کاهش یک مسابقه را قبول نکند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه "کمبریج" برای دانشجویان محروم یک فرصت جدید جهت تحصیل در این دانشگاه معتبر ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۹    
برای یک شب اقامت مبلغی از 100 تا 600 هزار تومان پرداخت کنید. به عنوان مثال یک شب اقامت در هتل هایی مانند سراج، انقلاب، شاکر و مرمر از مبالغی حدود 100 هزار تومان شروع می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
به احتمال خیلی زیاد فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز و به میزبانی قطر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۳    
تویوتا chr منحصر به فرد با دو پیشرانه 1.8 لیتری و دیگری 1.2 لیتر می باشد و در چند تیپ مختلف عرضه شده است که نسخه هیبریدی آن از نسخه بنزینی آن بهتر است و علت آن سیستم محرکه دیفرانسیل این ماشین می باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
امارات و رژیم صهیونیستی برای نخستین بار از زمان توافق عادی سازی روابط بین دو طرف که ماه اوت گذشته امضا شد، در حال انجام تمرینات نظامی مشترک با مشارکت تعدادی از کشورها هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم درباره احتمال برگزاری امتحانات به صورت حضوری در مناطق زرد و آبی گفت: این موضوع در ستاد کرونا مطرح نشده و امتحانات مانند روال ترم گذشته مجازی و غیر حضوری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ملی پوش ایرانی پورتو در جریان دیدار با بنفیکا شب پُرماجرایی پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که در 9 ماهه امسال حدود 25 درصد از کل ثبت نام کنندگان دریافت تسهیلات رونق تولید و حدود 39 درصد از ثبت نام کنندگان تسهیلات ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ارائه راهکارهای درست قطعا بر روند مدیریت کشور مؤثر خواهد بود. ما باور داریم اگر در مسیر درست حرکت کنیم، اعتماد مردم را دوباره به دست خواهیم آورد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ناظمی به اتفاقات روز گذشته هم اشاره کرد و گفت: هادی ساعی یکی از قهرمانان ارزشمند ورزش است و ای کاش این اتفاق برایش رخ نمی داد اما این موضوع جامعه ورزش و مردم را به واکنش واداشت چون مردم از قهرمان ...
مشاهده نتایج بیشتر...