چهارشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۰:۰۶Nov 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه های برتر کنکور»

هورگان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۱    
رتبه های برتر کنکور که اسامی آن ها در لیست رتبه های برتر زیر دو هزار امسال درج نشده، به هفته نامه نی ریزان فارس پیام دهند تا در آمار شهرستان گنجانده و درج شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان دانشجویان گفت: رتبه های برتر کنکور سراسری و تحصیلات تکمیلی شاهد و ایثارگر که بدون اعمال سهمیه این رتبه را کسب کرده اند کمک هزینه تحصیلی می گیرند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۶    
در این مراسم ضمن اجرای برنامه های شاد برای دانش آموزان و اولیاء از 7 رتبه دو رقمی کنکور، 53 رتبه سه رقمی و 35 نفر از دانش آموزانی که در رشته های پزشکی، حقوق، برق و... دانشگاه های برتر کشور پذیرفته شده اند تقدیر به عمل آمد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رباط کریم - ایرنا - 59 نفر از دانش آموزان شهرستان رباط کریم که رتبه های برتر کنکور (رتبه زیر 1000) را کسب کرده بودند روز پنجشنبه با حضور فرماندار و مسئولان این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۰    
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت ارتقای شش پله معدل نهایی و افزایش رتبه های برتر کنکور و موفقیت های بیشمار علمی پژوهشی و ورزشی در دستگاه تعلیم و تربیت حکایت از تعمیق و نهادینه شدن فرهنگ بسیجی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
براساس آمار، تعداد دانش آموزان مدارس دولتی عادی در میان رتبه های برتر کنکور چشمگیر نیست، از این رو ستاد تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی طبق فرمایش مقام معظم رهبری میز تقویت بنیه علمی دانش آموزان مدارس دولتی عادی را تشکیل داده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۶    
فهرست اخبار زیرنویس1 سهم بسیار ناچیز مدارس دولتی در رتبه های برتر کنکور 2 کیفیت معلمان سمپاد متفاوت است3 انواع سفارشات از سوی مسئولان مختلف برای ورود دانش آموزان به سمپاد4 مهاجرت سمپادی ها به اندازه مهاجرت فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور به گزارش زیرنویس ...
در مورد مدارس سمپاد باید گفت که اصل وجود مدارس سمپاد، ارزشمند است، منتها نباید با این امید که برخی دانش آموزان را در این مدارس جذب می کنیم، نسبت به مدارس دولتی یا نمونه دولتی، آن اهتمام لازم را نداشته باشیم. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۰    
بنا بر اعلام رئیس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان از 40 نفر رتبه رتبر کنکور فقط 15 نفر مربوط به منطقه 2 و 3 بوده که 14 نفر از آن ها هم سمپادی بوده اند.
رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به اینکه سهم دانش آموزان مدارس دولتی از رتبه های برتر کنکور کمتر از انگشتان دست است، گفت: میزان مهاجرت فارغ التحصیلان مدارس سمپاد بالا است.
گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان گفت: تعداد خیلی کمی از رتبه های برتر کنکور از دانش آموزان مدارس نمونه دولتی هستند و متاسفانه از بچه های مدارس دولتی در بین رتبه های برتر کنکور کمتر است و باید گفت کمتر از تعداد انگشتان یک دست است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۰    
دارندگان رتبه های برتر کنکور در همایش آماده سازی دانش آموزان برای شرکت در کنکور سراسری راهکار ارائه کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گردهمایی رتبه های برتر کنکور سراسری و دانشجویان نخبه حرم مطهر رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۰:۲۴    
پژوهشی درباره مهاجرت رتبه های برتر رشته ریاضی و فیزیک در سال های 1380 تا 1395 نشان می دهد: همه 10رتبه برتر سال های 87 و 88رشته ریاضی و فیزیک از ایران رفته اند. از میان رتبه های یک تا 10رشته ریاضی و فیزیک در سال های 1380تا 1389، تعداد 114نفر، دیگر در ایران حضور ندارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۷:۱۸    
پای صحبت و تلاش های رتبه های برتر کنکور نشستیم و از آن ها درباره رسیدن به دانشگاه مادر پرسیدیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۲۳:۵۲    
آیین تجلیل از سرآمدان علمی، نفرات برتر آزمون سراسری و مدال آوران المپیادهای دانش آموزی استان سمنان، عصر چهارشنبه 17 آبان 1402 در سالن یادگار امام(ره) استانداری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۷    
در آیینی از رتبه های برتر کنکور سراسری وپذیرفته شدگان دانشگاه های کشور در سوادکوه شمالی تجلیل شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: فرزندان استان سمنان که جزو عالی ترین استان های کشور در حوزه سطح سواد است، با کسب رتبه های برتر کنکور سراسری خوش درخشیدند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۱    
آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور ناحیه 2 بهارستان در دوره رونمایی طرح های رایگان کنکور مدرسه ماندگار البرز برای محلات کمتر برخوردار انجام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ مسعود حمیدی نژاد امروز شنبه 13 آبان ماه 1402 در جمع اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خوزستان اظهار کرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در آیین تجلیل از رتبه های برتر کنکور با اشاره به عقب ماندگی استان اردبیل در زمینه کسب رتبه کنکور در سال های گذشته گفت: برای جبران این نقیصه 45 برنامه عملیاتی و 15 عنوان برنامه گام به گام تدوین و در مدت یک سال گذشته اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قرچک-همایش تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری قرچک با حضور خانواده هایشان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا - دانش آموزان رتبه های برتر کنکور سراسری 1402 سنقروکلیایی روز سه شنبه با حضور مسوولان و خانواده هایشان در سرسرای فرهنگی تربیتی امام خمینی(ره) اداره آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۷    
مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری و جوانان موفق شهر دلبران در رشته های علمی و ورزشی برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش، طرح تغییر کنکور را گامی مثبت برای اجرای عدالت آموزشی و کمک به دانش آموزان مناطق محروم عنوان کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وقتی صحبت از مدارس دولتی و عملکرد ضعیف بسیاری از آنها به میان می آید منظور، مدارس دولتی عادی است که تنها شرط ثبت نام در آنها رعایت محدوده جغرافیایی است ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز، مصطفی قمشهء معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به اینکه بیش از 8 هزار دانش آموز و 846 دانشجوی البرزی درزمینهٔ تأمین کمک هزینه تحصیلی ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۲    
اعلام نتایج کنکور سراسری چند سالی است دستمایه ای برای کنکاش در عملکرد مدارس دولتی عادی شده؛ مدارسی که عملا در سال های اخیرهیچ نماینده ای در میان رتبه های برتر کنکور نداشته اند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دو هزار نودانشجوی دانشگاه صنعتی شریف به همراه خانواده های خود، ورودشان به دانشگاه را در ویژه برنامه "شریف سلام" جشن گرفتند. از این تعداد 97 نفر از رتبه های برتر کنکور 1402 هستند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۴۸ سایت دیگر  
مظاهر گودرزی: مهاجرت نیروی انسانی متخصص از ایران اتفاق جدیدی نیست، سال هاست که درباره آن گفته و نوشته می شود، اما هرچه می گذرد شکل و شمایل جدید پیدا می کند، یعنی اگر تا دیروز خیلی ها نگران مهاجرت رتبه های برتر کنکور بودند ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۲    
طی مراسمی با حضور فرماندار و مسئولان محلی، رتبه های برتر کنکور در نهبندان تجلیل شدند.
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۰    
با حضور پور زینال رئیس بسیج اصناف و بازاریان سپاه عاشورای استان و سرهنگ محمدی فرمانده سپاه ناحیه هشترود از علیرضا عبدلی و آیناز عبدلی که در کنکور امسال در رشته های پزشکی و پروتز دندان قبول شده بودند تجلیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بررسی نتایج کنکور سال 1402، بیش از 70 درصد از رتبه های برتر کنکور را دانش آموزان مدارس تیزهوشان تشکیل می دهند. این امر باعث افزایش علاقه دانش آموزان و والدین آن ها برای قبولی در مدارس تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در دیدار صمیمانه با نفرات برتر کنکور سراسری با بیان اینکه اوج نخبگی قرارگیری در افق تمدنی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است، گفت: بنیاد ملی نخبگان برای نیل به این اوج از هیچ حمایتی کوتاهی نخواهد کرد و آمادگی لازم برای حل تمام مسائل نخبگان را دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - قائم مقام بنیاد ملی نخبگان در جمع تعدادی از رتبه های برتر کنکور سراسری، مهاجرت را به منظور آشنایی با فرهنگ و نگرش های مختلف در دنیا اتفاقی عادی و پسندیده دانست اما در عین حال به نخبگان توصیه کرد، هیچگاه اثربخشی و دین خود را به کشور از یاد نبرید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۰:۴۷    
در مراسمی از رتبه های برتر کنکور و برگزیدگان جشنواره کشوری قرآن تجلیل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با اهدای لوح تقدیر از رتبه های برتر کنکور 1402 شهرستان بوکان تجلیل شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۱    
در مراسمی به میزبانی مرکز آموزش و علمی -کاربردی فذا و با حضور فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل، حاج آقا اردشیر مدیریت هلدینگ هونام (مجموعه فولادین ذوب آمل)، معاون متوسطه اداره آموزش و پرورش آمل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس آموزشی گفت: در طول 5 سال گذشته کمترین سهم رتبه های برتر کنکور مربوط به مدارس دولتی عادی بوده است آن هم در شرایطی که بیشترین دانش آموزان در این مدارس تحصیل می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری شهرستان تالش گفت: این شهرستان رتبه اول استان گیلان در حوزه مدرسه خیرساز را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: کسب رتبه های برتر کنکور نشانه استعداد دانش آموز کرمانشاهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی رتبه های برتر کنکور در گچساران تجلیل شدند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر رعایت عدالت آموزشی و توزیع معلمان مجرب در همه مناطق، خواستار هدف گذاری دستیابی به رتبه های برتر کنکور در مدارس استان شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۵:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد: در کنکور امسال دو نفر از مددجویان تحت پوشش رتبه تک رقمی، 21 نفر رتبه دو رقمی و 170 نفر رتبه زیر هزار نفر کسب کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱    
در مراسمی از دارندگان رتبه های برتر کنکور در شهرستان ثلاث باباجانی قدردانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۰    
از رتبه های برتر کنکور سراسری 1402 امروز در کرمان و در همایش مدیران مدارس سراسر استان تجلیل شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار کرمان درهمایش مدیران مدارس استان و آیین تجلیل از دانش آموزان رتبه های برتر کنکور گفت: آینده کشور در گرو تعلیم و تربیت و کاری است که در آموزش و پرورش اتفاق می افتد.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش “صبح خرد”، کانون فرهنگی آموزشی قلم چی در گچساران مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور و ورودی مدارس استعدادهای درخشان و فعال را برگزار می کند. این مراسم با سخنرانی دکتر علی خرامین در سالن فردوسی گچساران ساعت 16 روز سه شنبه شهریور ماه جاری برگزار می گردد. شرکت برای عموم در این مراسم آزاد است.