یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۹:۲۴Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایثارگر»

تقریب   ۱۰ ساعت پیش    
ماموستا عبدالسلام محمدی عنوان داشت: حضرت خدیجه (س) در زمان عرب جاهلیت هم دارای جایگاه ویژه و مقام برزرگی بودند، این بانوی بزرگ مشغول تجارت و کارآفرینی و کمک مردم فقرا بودند که فضیلت این بزرگ در احادیث نبوی و روایات اهل سنت و تشیع به طُرق مختلف وارد شده است که بیانگر مقام و رفعت و بزرگواری شخصیت این ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۲:۲۰    
نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان در دیدار با سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت :صبر ستودنی است از این روکارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران هم باید از تحمل بالایی برخوردار باشند و رعایت اخلاق اسلامی و تکریم در برخورد با این بزرگواران را در سرلوحه کار خود قرار بدهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه نمایشگاه هنر های تجسمی هنرمندان شاهد و ایثارگر منطقه 4 کشور، جلد اول کتاب آثار شهدای هنرمند استان فارس با عنوان (چلچراغ هنر) در شیراز رونمایی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ایام سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگرن، مدیرکل بنیاد فارس با 41 ایثارگر استان دیدار چهره به چهره داشت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۲:۳۵    
مراسم یادواره شهدای بمباران هوایی 16 اسفند پادگان ابوذر و منطقه قلعه شاهین شهرستان سرپل ذهاب عصر سه شنبه به همت تیپ 71نزاجا و با حضور مسئولان، یادگاران دوران دفاع مقدس، اقشار مختلف مردم، رزمندگان و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان در این پادگان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳    
مدیر شرکت پست استان با خانواده شهید رضایی در اسلام آباد غرب دیدار کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۷    
سید مرتضی - فرزند ایثارگر، سرهنگ پاسدار و جانباز 35درصد هستم که با رتبه ی 19بازنشسته شدند.من و 4 برادرم بیکار هستیم. به هردری زدیم ولی امان از یک فرصت شغلی ما را دریابید... ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سردار نقدی با بیان اینکه تفکر ایثارگر ی های شهید املاکی می تواند در بسیاری از امور اقتصادی و اجتماعی گشایش ایجاد کند، گفت: تا زمانی که تفکر شهید املاکی در جامعه ایران زنده است دشمنان نخواهند توانست بر ملت ایران پیروز شوند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
120 نفر از ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس هرمزگان به اردوی راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شبستر گفت: آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست توانای فرزندان شاهد و ایثارگر اداره خواهد شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۰    
رحیمی نماینده مردم شهرستان های خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین محلی شهرستان خرامه با 13 خانواده معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار و نسبت به مقام شامخ آن بزرگواران ادای احترام کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران از دو برابری شدن وام ازدواج فرزندان ایثارگر نسبت به دیگر متقاضیان دریافت این وام خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۲۷    
سرپرست بنیادشهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و گره گشایی از مشکلات این قشر معزز سعادت الهی است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۳    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت های نخبگان ایثارگر در شرایط فعلی راه گشاست.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سعید کهن سال از ابتدای سال 1402 تا به امروز با 50 خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان دیدار و از آنان تکریم، تجلیل و دلجویی بعمل آورد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بهرام مسلمی مهنی از پدران شهید و ایثارگر هشت سال جنگ تحمیلی به عنوان پیشگامان دفاع مقدس یاد کرد و افزود: با توجه به جنگ رسانه ای دشمن، امروز ما موظفیم باورها و ارزش های انقلاب اسلامی را در جامعه تقویت کنیم.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۳    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از ابتدای سال 1402 تا به امروز با 50 خانواده معزز شهدا، جانبازان و آزادگان استان دیدار و از آنان تکریم، تجلیل و دلجویی بعمل آورد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۰    
اجرای طرح رمضان با هدف دیدار و تکریم خانواده های شاهد و ایثارگر شبستر، با ملاقات یک خانوادۀ شهید در این شهرستان آغاز شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در چالوس و نوشهر با 11 خانواده شهید و جانباز دیدار و از آنان تجلیل و دلجویی کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۸    
اجرای طرح رمضان با هدف دیدار و تکریم خانواده های شاهد و ایثارگر میانه، با ملاقات دو خانوادۀ شهید در این شهرستان آغاز شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۹    
فاش نیوز - از ابتدای تغییر مسئولیت ها در سازمان اقتصادی کوثر، خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در این مجموعه گلایه های بسیاری از برخورد نامناسب مسئولان آن سازمان با خود داشته اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس و نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به خدمات مختلف هلال احمر در کشور گفت: بار عمده بحران ها روی دوش اعضای ایثارگر هلال احمر است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز شنبه 5 فروردین ماه 1402 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیداری نوروزی و به اتفاق معاون بهداشت و درمان بنیاد و مشاور مدیرکل بنیاد با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در شهرستان زاهدان دیدار و دلجویی نمودند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۰۳    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثاگران استان گلستان به دیدار خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان کلاله رفت و از این قشر معزز تقدیر و دلجویی کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد به مناسبت بهار قرآن و تقارن آن با بهار طبیعت با استاد محمدرضا شایق از مفسران قرآن کریم و آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس، دیدار و گفتگو کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - ایثارگران استاد هم باید مراحل اصلی را برای عضو هیات علمی شدن طی کنند. کی نژاد، عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: جذب اعضای هیات علمی ایثارگر براساس قانون صورت می گیرد. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۱    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: دیدار با خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و مشاهده این صبر و صلابت مثال زدنی و برای مسئولان امید آفرین است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۱    
مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان اعتقاد دارد که دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولویت دریافت تسهیلات قرار دارند؛ اما تبعیضی بین آنان و سایر دانشجویان وجود ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۱    
ویژه برنامه تحویل سال نو با عنوان رفیق آسمانی من در آستانه سال نو با حضور مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران، حمیدرضا امام پناهی، فرماندار رشت و محمدرضا احمدی سنگری، نماینده مردم رشت و خمام در مجلس و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و مردم شهیدپرور رشت بامداد امروز در گلزار شهدای رشت برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۲    
ویژه برنامه تحویل سال نو با عنوان رفیق آسمانی در آستانه سال نو با حضور مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و مردم شهیدپرور رشت در گلزار متبرک شهدای شهرستان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
طرح ویزیت رایگان شهدای بخش غیزانیه اهواز در قالب اردوی جهادی پزشکی و دندانپزشکی با همکاری فرزندان شاهد و ایثارگر اجرا شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر تسریع تحمیع اطلاعات و ایجاد بانک اطلاعاتی کارکنان ایثارگر لرستان، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت همواره انقلاب را در نقطه اوج و اقتدار نگه داشته است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور هماهنگی و وحدت رویه در ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی دیدار و گفت وگو کردند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت روز شهید،جشن ازدواج 400 زوج شاهد و ایثارگر خوزستانی در اهواز برگزار شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۴۶ سایت دیگر  
فاش نیوز - ضمن تشکر از تصویب بند و تبصره 7 قانون بودجه کشور که بیان می دارد: وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف است با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران به جانبازان بالای 50 درصد که در سنوات گذشته از تسهیلات ماده (45) قانون جامع ایثارگران استفاده ننموده اند ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از پرداخت 20هزارمیلیارد تومان انواع تسهیلات بانکی به حوزه های مختلف استان طی 11 ماهه سال 1401 خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، یاسر عبداللهی عابد در مراسم تجلیل از کارآفرینان شاهد و ایثارگر استان اظهار کرد: در 11 ماهه سال 1401 ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان: فاز پایانی مجتمع توانبخشی ایثار در جهت ارائه بهتر و بیشتر خدمت رسانی ها به جامعه ایثارگر انجام می شود.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش مزدوجین جوان شاهد ایثارگر خوزستان با حضور 800 نفراز فرزندان معظم شاهد و ایثارگر استان در تالار اجتماعات شرکت نفت اهواز برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان به تقویت بُعد فرهنگی در بنیاد جهت تقویت و افزایش عزت خانواده های جامعه هدف تاکید کرد و گفت: پیوند و انسجام خانواده های شاهد و ایثارگر در راستای بیان مسائل و مطالبات با استفاده از ظرفیت های فضای رسانه های مجازی ضرورت دارد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
نشست اعضای شورای هماهنگی نخبگان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان ظهر روز چهارشنبه 24 اسفند 1401 برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اختتامیه بزرگترین نمایشگاه منطقه ای آثار هنر های تسجمی شمال شرق کشور با رقابت 2800 هنرمند شاهد و ایثارگر در محل مرکز همایش های آستان قدس رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد از پرداخت 1400 فقره وام صندوق شاهد به خانواده های شاهد و ایثارگر در سال جاری خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۲    
آئین قرعه کشی متقاضیان مسکن ملی شاهد و ایثارگر با حضور نماینده ی دادستان و نماینده فرماندار و... صورت پذیرفت
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری تهران با اشاره به اجرایی شدن قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در شهرداری تهران از ادامه روند تبدیل وضعیت کارکنان حجمی دارای شرایط ایثارگری در چهارچوب دستورالعمل ابلاغی خبر داد. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
شهدای ایران : میثم اروز مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید با اشاره به بند ی تبصره 7 ماده واحده قانون بودجه سال 1401 کل کشور، اظهار داشت: تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص اولویت بندی خانواده شهدا و جانبازان مشمول این قانون در تاریخ 30 بهمن سال جاری توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ و اسامی حدود 23 هزار ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در دیدار با جمعی از همکاران قضایی و اداری شاهد و ایثارگر دادگستری استان مرکزی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با ایثارگران و یادگاران شهدای گرانقدر با اشاره به مصادیق فرهنگ ایثار و شهادت در آیات قرآن کریم و روایات مختلف ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فاش نیوز - بانو زهرا الجوقی مادر شهیدان مصطفی و مرتضی استاد آقا بابا از استان قم دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد. به گزارش ایثار ، بانو زهرا الجوقی مادر شهیدان مصطفی و مرتضی استاد آقا بابا از استان قم دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد و پیکر مطهر این مادر ایثارگر در گلزار شهدای قم و در جوار مزار ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۶:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنر های تجسمی با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاش های اعضای کانون هنری نخبگان شاهد و ایثارگر تقدیر کرد.