شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۲۳Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آذرشهر»

وزارت نیرو   ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی هشت هزار و 440 دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) از سال 1398 تا پایان تیر ماه 1400 در شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر خبر داد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از شناسایی هشت هزار و 440 دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) از سال 1398 تا پایان تیر ماه 1400 در شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۶    
در شهروند خبرنگار امروز موضوعاتی از لیقوان، هریس و آذرشهر مطرح و مشکلی از مشکلات ورزشی آذرشهر پیگیری شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۴    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر یکی از واحدهای جنوبی استان آذربایجان شرقی است که سال 1383 فعالیت علمی خود را آغاز کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آذرشهر- عملیات احداث تصفیه خانه فاضلاب آذرشهر به عنوان یکی از وعده های دولت حسن روحانی از سال 94 آغاز شد و در ماه های اخیر به دلیل عدم تزریق منابع مالی به این پروژه شاهد تعطیلی روند اجرای آن هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۷    
آذرشهر- طوفان دیشب به ساختمان های مسکن مهر نصر بهزیستی در شهرک دانش آذرشهر خسارت هایی وارد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، اظهارات رئیس جمهور را در جلسه امروز هیات دولت، آخرین تلاش های وی برای سرپوش نهادن بر ناکامی های دولت خواند و گفت: مناسب نیست که این شیوه در حکمرانی اتفاق افتد!
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۹    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: اظهارات آقای روحانی درباره قانون اقدام راهبردی بدون سند و مدرک است و از ارزش چندانی برخوردار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آذرشهر- خط کشی عجیب خیابان ها در آذرشهر توسط شهرداری این شهر سوژه مردم در شبکه های اجتماعی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
آذرشهر- 534 ماینر غیر مجاز رمز ارز با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات آذرشهر در شهرک صنعتی شهید سلیمی کشف شد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بدهی شهرداری تبریز به قرارگاه خاتم الانبیا در خط دوم قطار شهری را می توان از طریق تهاتر با دولت و از محل سهم 50 درصدی دولت در احداث متروی تبریز پرداخت کرد.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی گفت: به منظور ارتقای کیفیت ارتباطات همراه اول در برخی از نقاط شهر آذرشهر دو سایت جدید نصب و راه اندازی می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی حمایت از راه اندازی مرکز رشد در دانشگاه آزاد اسلامی آذرشهر اعلام و ابراز امیدواری کرد این مرکز فعالیت خود را با تمام ظرفیت ها آغاز کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸    
حضور دکتر پزشکیان نماینده مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بهمراه خانم دکتر صحاف ابراهیمی مدیر کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی در موسسه ی یادآوران مهر سبز واقع در ترلان دره سی و پیگیری مشکلات منطقه
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۹:۵۴    
همزمان با سالروز شهادت حضرت امام محمدتقی ع اعضای خانه هلال روستای ینگجه آذرشهر اقدام به توزیع 50 بسته غذایی درمیان نیازمندان نمودند .
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
احمد حسام زاده روز یکشنبه اعلام کرد: این شرکت در راستای تکریم ارباب رجوع و همراهی و همکاری با آن عده از دانشجویانی که در شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر ساکن هستند و در هنگام آزمون پایان ترم با مشکل قطع برق مواجه شده اند، اقدام به صدور گواهی برای آموزش دانشگاه های این دانشجویان می کند. وی [...]
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس در توئیتی کارخانه مس سونگون را ثروت عظیم مردم استان آدربایجان دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس از صادرات فناوری به کره جنوبی برای اولین بار در کشور خبر داد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
عادل کاظمی روز شنبه در گفتگویی با عذرخواهی از مردم و مشترکان فهیم شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر بابت اعمال خاموشی های اخیر، اظهار کرد: متاسفانه در سال های اخیر، با گرم شدن بیش از پیش دمای هوا و کاهش نزولات آسمانی و در نتیجه کاهش تولید نیروگاه های برق آبی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: ما یک نسخه برای رنگین کردن سفره مردم می خواهیم و شاخص، رنگین تر کردن سفره افرادی است که به نان شب محتاج شده اند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: ضروری است باغداران گردو در شهرستان آذرشهر در راستای اصلاح باغات، افزایش عملکرد و نجات باغ ها از سرمازدگی به تعویض تاج درختان و سرشاخه کاری ترغیب شوند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۲:۳۴    
طرح فری استال گاوداری صنعتی صمیمی در روستای اخی جهان شهرستان آذرشهر با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی و مسئولین محلی افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با هدف جوان سازی درختان گردو و افزایش بهره وری در تولید و کیفیت محصول تولیدی، پیوند زنی درختان گردو در آذرشهر آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در جمع شهردار و شورای اسلامی آذرشهر از بی توجهی به فاضلاب این شهرستان انتقادکرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۸    
در آستانه 25تیرنخستین جلسه شورای راهبردی وهم اندیشی تشکل های کارگری و بازنشستگی استان آذربایجان شرقی با حضور ویدئو کنفرانسی دکترعلیرضا منادی نماینده مردم تبریز، آذرشهر واسکودر مجلس شورای اسلامی، حسن صادقی رییس اتحادیه پیشکسوتان کارگران کشور ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۰    
روح اله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با حضور در شهرستان آذرشهر از اماکن ورزشی این شهرستان بازدید و از توسعه زیرساخت ها و تیم های ورزشی این شهرستان حمایت کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۵    
برنامه خاموشی های احتمالی برق در شهرستانهای تبریز ، اسکو و آذرشهر در هفته آینده اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: روزهای سخت و سنگینی را در دوران دفاع مقدس پشت سر گذاشتیم و در آن روزها موفق شدیم با امکانات کم، کارهای بزرگی انجام دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۵۲    
طرح فری استال گاوداری صنعتی در روستای اخی جهان آذرشهر افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر اعلام کرد: در بودجه امسال برای نخستین بار 527 میلیارد تومان به 13دانشگاه برتر کشور اعتبار اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی، مقدار 745 تن کود شیمیایی در سه ماه اول سالجاری در شهرستان آذرشهر توزیع شد. مهندس جمشید باقریان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب افزود: ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: نقش ایالات متحده در چالش ایجاده شده در افعانستان مشهود است و در واقع آمریکایی ها در حال ترویج جنگ قبیله ای در افغانستان هستند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۱    
نشست های تخصصی طرح "مانا" با همکاری کانون آذرشهر و اداره بهزیستی این شهرستان در محل کانون برگزار گردید.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۵۴    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف کشورهای توسعه یافته، در ایران هزینه نیروی کار کمترین تاثیر را بر قیمت تمام شده کالا دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدرسۀ خیّرساز زنده یاد مهندس حسن عسگریان دماوندی در زمینی به مساحت 500 متر مربع در روستای نادیلو آذرشهر، افتتاح شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تسنیم : نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه در بودجه 1400 در حوزه دانش تمرکز بیشتری داشتیم و برای وزارت علوم، آموزش و پرورش، علوم پزشکی و معاونت علمی و فناوری بیش از سال های گذشته اعتبار درج شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از جذب اعتبار 450 میلیارد ریالی برای رفع فوری تنش آبی در تبریز خبر داد و گفت: از هفته آینده 300 لیتر در ثانیه به آب شرب تبریز اضافه می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدرسۀ خیّرساز زنده یاد مهندس حسن عسگریان دماوندی در روستای نادیلو آذرشهر با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و اداره نوسزی و تجهیز مدارس استان و خانواده عسگریان دماوندی افتتاح شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: قطع بیمه قالیبافان به عنوان قشر فعال و زحمتکش جامعه به بهانه پرداخت نشدن و تاخیر پرداخت حق بیمه، هیچ توجیهی ندارد.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۹    
دکتر روح الله متفکر آزاد؛ نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی دیروز از برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه تبریز بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۸    
نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه اصلاح خط انتقال آب از سد نهند به تبریز با اشاره به اهمیت مسئله تنش آبی در استان بیان کرد: با پیگیری مجلس و الزام کردن دولت به تخصیص 45 میلیارد تومان برای رفع تنش آبی ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - کارگروه زنان و خانواده شهرستان با حضور فرماندار شهرستان و مشاوران بانوان دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد. رقیه صادق زاده در جلسه کارگروه زنان و خانواده شهرستان آذرشهر گفت: با توجه به پتانسیل هایی که در این شهرستان وجود دارد، بانوان می تواند کارهای بزرگی در زمینه های اقتصادی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۰:۱۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از پاسخ های محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوالات محمد حسین فرهنگی نماینده مردم تبریز و حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان قانع نشدند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به تصویب کلیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس اظهار داشت: براساس این طرح فعالیت های سوداگری با درآمدهای هنگفت و نجومی که نتیجه ای جز ضرر مردم عادی و ثروتمند شدن قشر خاصی ندارد، مشمول مالیات می شوند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۰    
رییس بهزیستی شهرستان آذرشهر از مرکز اورژانس اجتماعی و مرکز توانبخشی امیرالمومنین شهرستان آذرشهر بازدید کرد.