یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۱۷:۵۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «آذرشهر»

ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس حمایت قوه مقننه را از اقدامات و فعالیت های سازمان اوقاف و امورخیریه اعلام کرد و گفت: آثار معنوی وقف در جامعه فوق العاده است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی احیاء موقوفات ربع رشیدی را عامل حل مشکلات و معضلات دانشگاه های استان برشمرد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: موقوفات ربع رشیدی بسیار با اهمیت است و می تواند در این جنگ اقتصادی به داد اقتصاد رسیده و بهبود بخشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلیل گرانی ها و مشکلات معیشتی جامعه، تصمیماتی است که ما در مجلس گرفتیم، گفت: دلیل اینکه پول به محرومین داده نمی شود این است که ما در مجلس پولی برای محرومین در نظر نگرفتیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بیماران مبتلا به کرونا که درآمدهای ثابت دارند باید از سوی دولت مورد حمایت قرار بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و رییس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی گفت: در دوران تحریم فرصت صادرات به بازار 600 میلیون نفری کشورهای همسایه وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بی توجهی عابر پیاده در عبور از عرض خیابان منجر به تصادف دلخراش در سه راه آزادشهر یزد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۳    
بیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به دلیل کارشکنی ها و عدم تامین مواد اولیه کارخانه ها و پالایشگاه های استان آذربایجان شرقی به شدت از وزرات نفت انتقاد کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شعب تأمین اجتماعی آذرشهر و ممقان، با مقامات این شهرستان دیدار کرد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه مردم خودرو را یک کالای سرمایه ای می دانند نه مصرفی، گفت: نتیجه این تلقی موجب ایجاد وضع فعلی می شود و شاهد هجوم نقدینگی به سمت بازار خودرو خواهیم بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶    
تبریز- ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم ثبات نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی نتیجه تحریم های ظالمانه است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 درصد پول هایی که مردم وارد بورس کرده اند که تقریباً برابر با صد هزار میلیارد تومان می شود، به حساب 30 شرکت دولتی و خصولتی واریز شده که به راحتی می توانیم از طریق رصد حساب های بانکی شرکت ها به این موضوع پی ببریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم ثبات نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی نتیجه تحریم های ظالمانه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 درصد پول هایی که مردم وارد بورس کرده اند که تقریباً برابر با صد هزار میلیارد تومان می شود، به حساب 30 شرکت دولتی و خصولتی واریز شده که به راحتی می توانیم از طریق رصد حساب های بانکی شرکت ها به این موضوع پی ببریم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، جلسه فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی امروز به ریاست محمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، تعدادی از نمایندگان مجلس ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۰    
تعداد 201 پایه ی فلزی روشنایی معابر جاده ی تبریز – آذرشهر، توسط امور برق خسروشاه شرکت توزیع نیروی برق تبریز زنگ زدایی و رنگ آمیزی شد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، امور برق خسروشاه این شرکت در جهت حفاظت از تجهیزات شبکه ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: بخش خصوصی توانست با سرمایه گذاری در طرح بزرگراه تبریز- سهند این طرح را به مراحل پایانی برساند ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در خصوص پیام استرداد مجرمان اقتصادی برای سوداگران و برهم زنندگان بازار، اظهار داشت: این اقدام شایسته نشان دهنده ابتکار عمل نیروهای انتظامی و قوه قضائیه برای احقاق حق عمومی در عرصه بین الملل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ارتباط بی واسطه نمایندگان با مردم زمینه ساز رفع مشکلات کشور است زیرا وکلای مردم در خانه ملت بدون واسطه معضلات را لمس کرده و در جریان تقنین و قانونگذاری در راستای رفع مشکلات رای خواهند داد.
فرماندار آذرشهر در جلسه ستاد مقابله با کرونا، با بیان اینکه کادر پزشکی و درمانی شهرستان بصورت شبانه روزی در جهت کاهش و کنترل بیماری کرونا تلاش می کنند، افزود: همه مسئولان و مردم به نوبه خود و در حد توان باید برای خروج از وضعیت پیش آمده با کادر درمان مساعدت و همکاری کنند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۵    
محمدحسین فرهنگی نماینده مردم شهرستان های تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اخبار داخلی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: در شرایط فعلی، پیشرفت و تکمیل سد شهید مدنی تبریز در بلاتکلیفی مطلق قرار دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۳    
جلسه خبری ستاد اطلاع رسانی کرونا در شهرستان آذرشهر برگزار شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به موضوع نهاده های دامی توجه ویژه ای شود، در غیر اینصورت به بحران تبدیل خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید مدار کنترل کشور و تصمیم گیری را بر مبنای جلب خیر و منفعت و دفع ضرر طراحی کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: ما اعلام می کنیم که با تمام قدرت از کشاورزان حمایت می کنیم.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: عامل آشفتگی و به هم ریختگی وضعیت اقتصادی کشور، بی برنامگی دولت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۸    
سه مشکل ارسالی مخاطبان شبکه سهند از شهرهای تبریز، آذرشهر و هشترود را در بخش امروز شهروند خبرنگار این شبکه می بینید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۰    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با کارکنان اداره بهزیستی شهرستان آذرشهر دیدار و با آنها به گفتگو نشست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان آذرشهر با فرماندار آذرشهر دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس می گوید: شورای تبریز در ابتدا گرفتار تنش های سیاسی بود و فقدان انسجام در فرایند تصمیم گیری این شورا کاملا به چشم می خورد؛ حالا هم گرفتار مشکلات عمومی کشور است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
احمد علیرضابیگی ، در خصوص ضروت افزایش تعداد نمایندگان گفت: هر 10 سال باید افزایش تعداد نمایندگان را شاهد باشیم، این افزایش تعداد از جمله حقوق مردم است اما دولت به دلیل محدودیت منابع مالی از فراهم کردن زمینه لازم از این مهم سرباز زده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: طرح موضوع واگذاری شرکت ماشین سازی تبریز به شستا فقط در حد یک پیشنهاد بود و حال که رای قطعی هیات داوری صادر شده تعلل در انتقال شرکت به ایدرو جایز نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز چهره کریه و واقعی آمریکا در میان کشورهای دنیا بیش از پیش مخدوش شده و این امر بیانگر افول قدرت سیاسی واشنگتن در عرصه بین الملل است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی با بیان نقش مدیران در ایجاد تحول در اقتصاد کشور گفت: مدیران الگو، پرچمداران تحول هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام 300 طرح موفق را با 900 فرصت شغلی مستقیم در شهرستانهای آذرشهر و مراغه اجرا کرده است.
برترین ها / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سایت دیده بان ایران: علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مورد عدم رعایت پروتکل های زیست محیطی در معدن طلای اندریان گفت: گزارش هایی در مورد وجود بیش از حد مجاز سیانور در روان آب ها و منابع زیر زمینی دریافت کردیم که در این رابطه به مسئول مربوطه متذکر شدیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جاده روستای قدمگاه در شهرستان آذرشهر استان آذربایجان شرقی وضع بسیار نامناسبی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت:حضور تکفیری ها در جنگ قره باغ نگران کننده و هشداری برای شیعیان و ایران است.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو اظهار کرد: توهین به ائمه جمعه استان های شمالغرب ناشی از فهم و شعور پایین است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو از ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان با 5 رای موافق، یک رای مخالف و یک غایب خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
پیکر شهید مدافع سلامت، دکتر ابوالفضل محمد علیزاده در زادگاهش آذرشهر، تشییع و به خاک سپرده شد. گفتنی است؛ پدر این شهید مدافع سلامت آذرشهری نیز در راه دفاع از میهن و در عملیات والفجر مقدماتی به درجه رفیع شهادت نائل آمده است. /انتهای پیام
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۶    
بیگی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر از خلع ید صندوق بازنشستگی فولاد از ماشین سازی تبریز خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان اینکه مساله فلسطین، یمن و قره باغ شبیه به هم است، گفت: ما با اصول اعتقادی و دینی ترسیم شده توسط امام راحل(ره) پیش می رویم.
چک خسارت آتش سوزی کارخانه رنگ و رزین آرکو در محل استانداری آذربایجان شرقی و با حضور مقامات محلی استان، تحویل مدیرعامل این کارخانه شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس بر ضرورت پیش بینی مجازات برای ماسک نزدن و عدم مسئولیت پذیری افراد در قبال سلامت جامعه تاکید کرد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وقت ینوز - رییس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقه نقاشی در مورد دریاچه ارومیه در میان کودکان روستای قاضی جهان از توابع شهرستان آذرشهر خبر داد.