جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۱:۳۵Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آذرشهر»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: عملیات ساخت بیمارستان های عجب شیر و آذرشهر در مراحل پایانی است و با این روند رو به پیشرفت قابلیت اتمام تا پایان امسال را دارند.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۳    
طی حکمی از سوی فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، مهندس علیوند بعنوان مدیر جدید جهادکشاورزی شهرستان آذرشهر منصوب و مشغول بکار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۷    
نشست مشترک روح اله متفکرآزاد، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با شهرداران اسکو و آذرشهر سه شنبه 12 اسفندماه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: در حال حاضر افزایش تعداد نمایندگان باید به صورت لایحه از طرف دولت به مجلس ارجاع داده شود و دولت فعلی هم این کار را انجام نمی دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در خصوص قرار گرفتن درآمد حاصل از تداوم پروانه معادن در اختیار استان ها، گفت: مدیریت معادن هر استان را به همان استان واگذار کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در شهروند خبرنگار امروز موضوعاتی از شهر های هریس، میانه و آذرشهر بیان شده و مشکلی از مشکلات شهر آذرشهر هم پیگیری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با تشکیل فراکسیون دانشگاهیان مجلس، روح الله متفکرآزاد ، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: فرمانداری های ویژه با اختیارات مناسب می توانند مشکلات مردم را در شهرستان مرتفع کنند تا مردم برای هر کاری به مراکز استان رجوع نکنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۱    
خیابان آزادی از بقایای زمین های کشاورزی اراضی طرشت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس از تعیین ترکیب اعضا و هیئت رئیسه فراکسیون دانشگاهیان مجلس خبر داد و گفت: اکثریت اعضای این فراکسیون به بنده برای ریاست این کمیسیون اعتماد کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: افراد شایسته با ورود به عرصه انتخابات شوراها می توانند در حل مشکلات مدیریت شهری و شهرداری ها گام های اساسی بردارند و اعتماد مردم را جلب کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
این واحد نورد سرد در زمینی به مساحت 50 هزار مترمربع و با زیربنای حدود 30 هزار مترمربع در طول مدت 18 ماه احداث می شود. حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۱    
در شهروند خبرنگار امروز موضوعاتی از شهر های میانه، تبریز و آذرشهر بیان شده و مشکلی از مشکلات مردم آذرشهر هم پیگیری شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: مردم کشورمان همیشه ثابت کرده اند که به آرمان های امام و شهدا وفادار هستند و با حضورشان در صحنه های مختلف منجر به یاس و ناامیدی دشمنان شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی از سنگ قرمز تزئینی آذرشهر به عنوان طلای سرخ آذربایجان یاد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: شفافیت آرا باعث خواهد شد که از شیوع فساد، ممانعت شود و البته وقتی که اظهارنظرها در منظر مردم قرار بگیرند دیگر جایی برای سوءاستفاده باقی نخواهد ماند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات انجام گرفته همچون حذف دفترچه های کاغذی و تبدیل خدمات حضوری به غیرحضوری در تامین اجتماعی قابل قدردانی است و عملکرد سالاری را در این سازمان مثبت ارزیابی می کنم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به ایجاد فرهنگستان زبان ترکی آذربایجانی اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با بیان اینکه 70 هزار دانش آموخته رشته های ورزشی در کشور بیکار هستند گفت: خصوصی سازی در حوزه ورزش کشور ضروری است.
تبریز- نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی اشاره کرد. سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس و نایب رئیس کمیسیون برنامه ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۲    
اکوفارس: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با تاکید بر جمهوریت نظام اسلامی و تکیه بر آرای مردم در مدیریت کشور، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ پشتوانه ای بالاتر از حضور مردم در صحنه تصمیم گیری را ندارد و شرکت پرشور و شعور مردم در انتخابات تضمین این پشتوانه است و تهدید های خارجی نیز با همین ...
فرماندار تبریز به همراه میرتاج الدینی، نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستانی از چند واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف بررسی مشکلات و رفع موانع تولید، بازدید کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس و نایب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تحقیق و تفحص از حقوق های نجومی اشاره کرد و نوشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم در تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و رئیس ستاد بزرگداشت شیخ محمد خیابانی، از برگزاری همایش بین المللی شیخ شهید محمد خیابانی در روز 22 اسفند که به نام روز شهید و بزرگداشت شهدا مزین است، خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۳    
نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس در توئیتی به بیانات رهبری معظم انقلاب بمناسبت سالروز قیام مردم تبریز،اشاره کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۹    
حجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان (نمایشگاه متافو) با اشاره به دستاوردهای این شرکت در عرصه های مختلف گفت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۹    
صبح امروز پیش همایش شیخ شهید محمد خیابانی (معلم تحول آفرین و هویت ساز) با حضور مسپولین استانی در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد. به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، سید محمد رضا میر تاج الدینی نماینده مردم تبریز ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، بر بازگشت تبریز به جایگاه اصلی خود در حوزه های مختلف از جمله حوزه فرهنگ و هنر تاکید کرد و گفت: در کنار اقدامات نرم افزاری در حوزه فرهنگ و هنر، باید تکمیل ساختمان تئاتر شهر تبریز و مقبره الشعرا در اولویت قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از برگزاری همایش بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی در تهران، تبریز و شبستر برگزار می شود.
فرماندار آذرشهر از واحدهای تولیدی شرکت اطلس فام 2 (تولید کننده انواع اسپری رنگ،تینر و رنگهای اتومبیل) و شرکت کژاله در شهرک صنعتی شهید سلیمی بازدید کرد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۷    
نیروهای امدادی هلال احمر برای جلوگیری از وقوع سیلاب و ایجاد موانع فیزیکی شهرستان آذرشهر به حالت آماده باش درآمدند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۵    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر راه اندازی مراکز رشد را اقدامی ارزنده برای تحقق گام دوم انقلاب و رونق جهش تولید برشمرد.
به گزارش مس پرس، در جریان این بازدید، خلیلی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، گزارشی از وضعیت و موفقیت های اخیر شرکت مس و رکوردهای تولیدی ثبت شده این شرکت در سال جهش تولید ارایه کرد. ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،حجت الاسلام میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو و نایب رییس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان (نمایشگاه متافو) طی گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به دستاوردهای این شرکت در عرصه های مختلف گفت ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۵    
همزمان با ایام ا... دهه فجر هنرمندان خوشنویس شهرستان آذرشهر اشعار و سرودهای مربوط به دوران انقلاب را کتابت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون میراث فرهنگی آذربایجان شرقی از اتمام فصل نخست مرمت حمام قرمزی گول شهرستان آذرشهر، خبر داد.
فرماندار آذرشهر در جلسه ستاد مقابله با کرونا از آغاز محدودیت های کرونایی وضعیت نارنجی در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به تبدیل وضعیت کرونایی آذرشهر به وضعیت نارنجی، محدودیت گروه های شغلی 3 و 4 از روز یکشنبه آغاز شده و این محدودیت ها به مدت دوهفته اعمال خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر درمجلس گفت: متاسفانه دولت صرفا به دلیل مقرون به صرفه بودن، مازوت را در اختیار نیروگاه ها و شرکت ها قرار داده ولی متاسفانه به تبعات آن که اصلی ترین مشکل آسیب به سلامت مردم است توجهی نمیکند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۹    
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو می گوید: فروش اموال دولتی از روی ناچاری است که اگر صرف کارهای عمرانی و تامین زیرساخت ها شود، اشکالی ندارد ولی وقتی صرف هزینه های جاری و پرداخت حقوق و امثالهم می شود، بودجه نویسی مطلوبی اتفاق نخواهد افتاد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۵    
بنیاد آذرشهر در ایام الله مبارک فجر اقداماتی را در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۸    
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: قهرا وضعیت عملکرد دولت فعلی بر انتخابات آینده ریاست جمهوری و فردی که انتخاب می شود، سایه خواهد انداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم که در اصلاح لایحه بودجه سال 1400 پیش بینی لازم از جانب دولت در خصوص همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان انجام پذیرد تا تامین منابع برای مصوبات قانونی، در مجلس تسهیل شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر گفت: ایمان به فضل الهی، امید به وعده های الهی و در رأس آنها انتظار فرج مسئولیت آفرین است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: شهرستان های عجب شیر، آذرشهر سراب و جلفا در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.
در مراسمی با حضور فرماندار آذرشهر، میثم چوخاچی زاده مقدم به عنوان شهردار جدید آذرشهر معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها امروز هم با حضور 3تن از نمایندگان تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، میز خدمت در مصلی بزرگ تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سه نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، پیش از ایراد خطبه های نماز جمعه 24 بهمن ماه در مصلی امام خمینی (ره) تبریز میز خدمت تشکیل داده و با مردم دیدار کرده و مشکلات آنان را جویا شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: طرح های آمریکا در منطقه با قدرت انقلاب اسلامی از بین رفته یا ضعیف شده است و این کشور در آغاز قرن بیست و یکم مدعی ایجاد خاورمیانه بزرگ در منطقه بود که با پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه، به تعبیر وزیر خارجه آمریکا نوزاد خاورمیانه بزرگ ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پنجشنبه ایرنا، در نشستی با حضور علی نیکزاد، نایب رییس مجلس، موسوی، نماینده مردم ملکان در مجلس و متفکر آزاد، عضو هیئت رییسه خانه ملت و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در آن، در فرمانداری ملکان و با حضور مسوولان دستگاه های اجرایی، مقرر شد برای ساماندهی فاضلاب شهر ملکان چهار میلیارد [...]
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه آذرشهر گفت: سپاه و بسیج با کمک مردم و خیرین در اجرای رزمایش نهایت تلاش و همکاری خود را اعلام و تا ریشه کن شدن ویروس کرونا همواره به خدمت رسانی به قشر آسیب دیده از کرونا ادامه خواهد داد.