یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۱۷May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آذرشهر»

عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در خصوص این که آیا محمود احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم در انتخابات شرکت خواهد کرد، گفت: باید به آقای احمدی نژاد اطمینان داده شود که از جانب شورای نگهبان تایید صلاحیت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید مالک رحمتی با رفتار منش و تلاش خود الگوی استانداران آینده کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید رحمتی نمادی از یک مدیر جوان و باتجربه بود گفت: نحوه ی تعامل شهید رحمتی با مردم، دل پاک و خدایی او را نشان می داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شهید مالک رحمتی، در عین جوانی، مدیر با تجربه بود، گفت: مردم ما با دیدن تلاش ها، توانایی ها و در میدان بودن او، در مدت کوتاهی به وی علاقه پیدا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید آل هاشم امام جمعه ای بود که جدای از هرگونه جریان و سیاست به عنوان یک پدر دلسوز در جامعه زندگی کرده و همه را دوست داشت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۱    
تهران- ایرنا- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه در مراسم تشییع شهدای خدمت در تبریز با بیان اینکه یکی از خصوصیات رئیس جمهور، مردمی بودنش بود، گفت: ازدحامی که ما امروز با حضور مردم در تشییع جنازه شهدای خدمت می بینیم نشان از مردمی بودن این بزرگواران دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سد قیزقلعه سی تحکیم دوستی بین دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان است، گفت: این سد به دست مهندسان خبره ایرانی احداث شده که توان بالای مهندسی نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان می دهد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۰    
آذرشهر (پانا) - کلمات توان بیان برخی غم ها را ندارند. تو نشان دادی این رزق الهی،صف اول و صف آخر ندارد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه آذرشهر با اشاره به اینکه شهادت، افتخار بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود گفت: در جمهوری اسلامی کسی که در تراز انقلاب اسلامی کار کند و در حرکتش خلوص و رضای خدا باشد و در خدمت به دین و خلق خدا شب و روز نشناسد سرنوشتی جز شهادت ندارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت آیت الله آل هاشم به واسطه محبوبیت و جایگاه مردمی خود نقشی کلیدی در مدیریت بحران های سیاسی منطقه داشت. منبع: چندثانیه
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۱    
نصر: منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شاهد حضور حماسی مردم تبریز و استان ها و شهرستان های همجوار در مراسم بدرقه پیکر شهدای حادثه سقوط بالگرد بودیم که نشان دهنده وحدت، همدلی و قدرشناسی مردم است.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نصر: منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور میلیونی و گسترده مردم داغدار و عزادار آذربایجان شرقی و تبریز در مراسم تشییع و بدرقه شهدای خدمت، حاکی از ولایتمداری و وفاداری دایمی و ابدی آنان به آرمان های انقلاب، نظام، رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، هادی طحان نظیف روز سه شنبه در گفت و گوی زنده تلویزیونی گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرحله دوم در 22 حوزه انتخابیه برگزار شد و ما یک هفته براساس قانون باید دریافت شکایات و اعتراضات را بررسی می کردیم و بعد از آن هم بررسی های لازم انجام شد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۴    
نصر: نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضرت آیت الله آل هاشم به واسطه محبوبیت و جایگاه مردمی خود نقشی کلیدی در مدیریت بحران های سیاسی منطقه داشت.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از خصوصیات رئیس جمهور، مردمی بودنش بود، گفت: ازدحامی که ما امروز با حضور مردم در تشییع جنازه شهدای خدمت می بینیم نشان از مردمی بودن این بزرگواران دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- نماینده اصلاح طلب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تفاوت شاخص آیت الله رئیسی با رؤسای جمهور گذشته را تشریح کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۲    
تبریز- فرمانده سپاه آذرشهر با اشاره به مسئولیت خطیر روابط عمومی ها، گفت: مسئولان روابط عمومی با جهاد امید آفرینی و خدمت رسانی و با انعکاس خدمات سپاه و بسیج، باید در راستای امید آفرینی در جامعه تلاش کنند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به شعار بخوانیم و بسازیم برای نمایشگاه کتاب، گفت: پیشرفت و ساختن کشور در همه زمینه ها، نتیجه مطالعه مستمر و هدفمند و ارزش دادن به کتاب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۵    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در بیست و سومین پاسداشت نمایندگان فقید گلستان تاکید کرد: برای گره گشایی از مشکلات مردم، تقوا و نظم امر لازم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۴    
به مناسبت دهه کرامت 4 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در آذرشهر اهدا شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۷    
تبریز- خبرنگار صدا و سیمای شهرستان آذرشهر به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: کار رسانه ای نیازمند عشق، تعهد و تخصص است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آذرشهر از برگزاری رویداد صدرا با حضور 5 شرکت صنعتی در این واحد دانشگاهی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس تصریح کرد: تعطیلی پنج شنبه با در نظر گرفتن مبانی فرهنگی، دینی، اجتماعی، سیاسی دارای اهمیت است ضمن اینکه در درازمدت در کشور نهادینه شده است اما پیشنهاد تعطیلی روز شنبه بر اساس یک پروپاگاندای رسانه ای مطرح شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان آذرشهر در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال " جهش تولید با مشارکت مردم " در آذرشهر برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
اولین جشنواره قصه نویسی قرآنی با هدف تبیین و توسعه و ترویج معارف قرآن کریم در شهرستان آذرشهر برگزار می گردد.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نوید تهران،مهندس قایلی فرماندار جهادی سابق ملکان انتخاب آقایان دکتر علیرضامنادی،دکتر رضاصدیقی ،دکتر علی جعفری آذر و دکترعلیرضا نوین را در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.در پیام جداگانه مهندس قایلی آمده است: باسمه تعالی با اهداء سلام و تحیات ...
همزمان با هفته هلال احمر و آغاز پویش اهدای خون " حمایت ماندگار " ، مردم شهر گوگان، خون خود را به بیماران نیازمند اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان آذربایجانشرقی، همزمان با آغاز پویش " حمایت ماندگار " مردم شهر گوگان از توابع شهرستان آذرشهر ، 79 واحد خون اهدا کردند. ...
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، هیئت پایش کود استان متشکل از معاون زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجانشرقی و دبیر کمیته پایش کود استان اصغر فرج نیا عضو هیات علمی و رئیس بخش تحقیقات خاک و آب مرکز از تولید کنندگان کودهای شیمیایی و شرکت های تولید ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۴    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تبریز از اعلام آمادگی شهرداری منطقه هفت تبریز برای سامان دهی و زیباسازی ورودی محور آذرشهر به تبریز با اجرای طرح های اداره میراث فرهنگی تبریز خبر داد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، جمعه 21 اردیبهشت 1403، مردم آذربایجان شرقی در سه حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر ، میانه و شبستر از همان ساعات آغازین رای گیری پای صندوق های رأی حاضر شدند تا در این رویداد سرنوشت ساز شرکت کنند. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پیکر مرحومه بانو حوریه محمدی امروز بر دوش مردم مومن و انقلابی آذرشهر تشییع شد و در جوار رحمت الهی آرام گرفت. همسر این اسوه صبر و استقامت، شهید جاوید الاثر محمد محمد علیزاده در سال 1361 به جبهه های جنگ حق علیه باطل به مناطق عملیاتی اعزام شد و در عملیات والفجر به درجه رفیع شهادت نائل شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- روح الله متفکرآزاد، عضو هیات رئیس مجلس و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر جزئیات تعطیلی دو روز در هفته را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه به اقتصاد، معیشت و اشتغال جوانان در کشور تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و مشخص شدن شش نفر منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو، شبستر و میانه ترکیب 19 نفره نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تکمیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰    
شهردار تبریز ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای منتخبین مردم حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با تلاش و همّتی مضاعف از سوی برگزیدگان و نمایندگان مردم شاهد توسعه و آبادانی هر چه بیشتر خطه همواره سرافرازمان باشیم.
عصر تبریز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دوازدهم گفت: وظیفه اصلی من در مجلس، امر مهم قانون گذاری و نظارت بر آنها است.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۲    
نصر: علیرضا نوین که به عنوان پدیده این دوره از انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو وارد بهارستان می شود؛ در اولین روز اعلام نتایج شمارش آرا با برگزاری نشست خبری به سئوالات نمایندگان افکار عمومی پاسخ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در انتخابات مجلس شورای اسلامی اولویت های مجلس دوازدهم در آذربایجان شرقی را تشریح کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۷    
نصر: منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: تفسیر قانون اساسی در مورد اصل 15 چنین نیست که فقط آزادی تدریس زبان مادری را مطرح کرده باشد و دولت در این زمینه که جزو حقوق ملت است، مسئول است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس،اولویت کار مجلس را اقتصاد و معیشت دانست و گفت: ما باید در اجرایی کردن اصل 44 قانون اساسی و حمایت از بخش خصوصی اهتمام ویژه ای داشته باشیم.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
استان حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا توضیحات آذربایجان شرقی تبریز، آذرشهر و اسکو روح الله متفکر آزاد مسعود پزشکیان علیرضا منادی سفیدان علی جعفری آذر رضا صدیقی علیرضا نوین 109899 95993 80014 75319 74884 66513 دور اول انتخابات دور اول انتخابات دور دوم انتخابات دور دوم انتخابات دور دوم انتخابات ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۰    
منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: جهش تولید زمانی تحقق می یابد که به معنای واقعی زمینه های اقتصادی و صنعتی مورد توجه قرار گیرد از این رو باید اصل 44 قانون اساسی و تقویت بخش خصوصی باید تقویت شود .
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نصر: شهردار تبریز ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای منتخبین مردم حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم با تلاش و همّتی مضاعف از سوی برگزیدگان و نمایندگان مردم شاهد توسعه و آبادانی هر چه بیشتر خطه همواره سرافرازمان باشیم.
خسروشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شمارش آرا در بخش خسروشاه که در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو بوده، اعلام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مجلس دوازدهم با اعلام نتایج برگزاری دور دوم انتخابات تکمیل شد و در این میان ترکیب نماینده های حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر 50 درصد تغییر کرد و سه چهره جدید از این حوزه راهی خانه ملت شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۹    
با اعلام نتایج سه حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، میانه و شبستر تکلیف 19 کرسی آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی مشخص شد و نمایندگان استان تعیین شدند.
خسروشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو مشخص شد.