دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۲۹Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع نمایندگان استان»

بوشهر نیوز   ۱ ساعت پیش    
بوشهرنیوز: باید گفت حذف تعرفه صادرات گوجه فرنگی در راستای رفع مشکلات گوجه کاران نتیجه کارِ گروهی نمایندگان دولت از استاندار گرفته تا دیگر مدیران مرتبط در استان و همچنین تلاش های مجمع نمایندگان استان بوشهر که دیگر نمایندگان نیز در آن حضور دارند، بوده است.؛
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس در جلسه شورای سیاستگذاری کشاورزی استان بر عملیاتی شدن الگوی کشت در مازندران تاکید کرد و گفت: باید یارانه مناسب برای اجرای الگوی کشت داده شود و باید سیاست های مناسب در این زمینه اتخاذ شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بندر انزلی در مجلس در نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در مورد طرح توسعه باید نکاتی را عنوان کنم ؛ این توسعه ، خلاف قانون اساسی است ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس در رویداد فناورانه تا ثریا این استان گفت: توجه و تاکید استان برای تحقق توسعه به جوانان نخبه و خلاق است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار برای تامین آب شرب پایدار به 4 شهرستان خراسان شمالی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس در آئین تکریم و معارفه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: زنجان از نظر زیرساخت های صنعتی وضعیت و جایگاه خوبی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس گفت: اصلی ترین دغدغه مجلس یازدهم توجه به تغییر وضعیت و معیشت و رفاه ملت بزرگ ایران اسلامی است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سید مهدی فرشادان در گفت و گو با ایران اکونومیست با اشاره به بهره برداری از پروژه آبرسانی به سنندج گفت: رئیس جمهور در راستای پیگیری مطالبات به حق مردم کردستان و شهر سنندج به این استان سفر کرد مدت هاست که پیگیر حل مشکلات آب شرب مردم سنندج بودیم بهمن 99 کلنگ رسمی ساخت این پروژه به زمین زده شد و امسال ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت- رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان به خروج برنج از سبد محصولات استراتژیک توسط جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: با پیگیری های انجام شده برنج دوباره به سبد محصولات استراتژیک بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان قزوین طی 2 و نیم سالی که از عمر مجلس یازدهم می گذرد بسیار هماهنگ عمل کردند، هم در میان خود و هم در تعامل با سطوح مختلف دولت و این یکپارچگی سبب شده تا بسیاری از پروژه های عقب مانده استان رو به پیشرفت حرکت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: پروژه متیل آمین سنقر و کلیایی با سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس تا پایان سال آینده به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: با قوانین وضع شده، نیازمندی های قانونی برای سرمایه گذاری رفع شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله مدرس، روز بزرگداشت مجلس را خدمت مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تبریک و تهنیت گفت.
مرآت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: بستن حفره های فرار مالیاتی به نفع محرومان و گسترش عدالت اجتماعی با تصویب قوانین کارآمد، دستاورد بهارستانی در دوره یازدهم است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد از سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به استان یزد برای سرکشی به پروژه ها و رسیدگی به حل مشکلات آموزش و پرورش و معلمان استان یزد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۹    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: باتوجه به اهمیت راه ها در توسعه جوامع، رسیدگی به وضعیت راه ها در مجلس اهمیت ویژه ای دارد و در این راستا قوانین خوبی تصویب شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۹    
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی با اشاره به نشست با کارکنان شرکت آبفای استان، اظهار کرد: طی جلسات متعددی که در تهران با حضور وزیر نیرو برگزار شد، در حوزه آب و مجموعه شرکت آبفا مشکلاتی وجود دارد ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴    
در جلسه مجمع نمایندگان استان گلستان معاون پارلمانی وزیر نیرو و مدیران صنعت مسائل آب و برق استان، موضوعات مهم صنعت آب و برق استان بررسی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، در این جلسه که با حضور دکتر حیدری معاون پارلمانی وزارت نیرو و مدیران کل وزارتخانه ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور صبح امروز در جلسه ای با مجمع نمایندگان استان مازندران مسائل و مشکلات شهرهای مختلف این استان را مورد بررسی قرار داد. وی در این ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح هفدهمین زمین چمن مصنوعی در استان از اختصاص 15 میلیارد تومان برای آماده سازی زمین های چمن مصنوعی استان اردبیل خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در توئیتی فشار به کشور برای امضای تسلیم نامه با ظاهری دیپلماتیک را هدف نهایی دشمن دانست.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در دومین جلسه مشترک بارئیس مجمع نمایندگان مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی گفت :به لحاظ اهمیت کار و ارتباط نزدیک با مجمع نمایندگان مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی دومین دیدار مشترک شورای قضایی با حجت الاسلام مهدی باقری رئیس مجمع نمایندگان استان ...
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹    
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران به همراه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از واحد دامداری 1000 راسی در شهرستان ورامین بازدید کردند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم جاسک و میناب در مجلس شورای اسلامی از سفر رئیس جمهور به حوزه انتخابیه اش در روز یکشنبه خبر داد. حسین رئیسی در گفت و گو با ایسنا گفت: سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور در هفته جاری به حوزه انتخابیه بندر جاسک و میناب سفر می کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در توئیتی به مصوبه شورای حقوق بشر سازمان ملل درباره ایران،اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۶    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: در حوزه صادرات محصولات کشاورزی باید ضمن ارتقای راندمان تولید انگور، صادرات انگور به شکل تازه خوری را هم در دستور کار داشته باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس در جلسه انعقاد تفاهم نامه فی مابین شرکت آب و فاضلاب کشور و قرارگاه خاتم برای آبرسانی به مناطق محروم استان گیلان گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۱    
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس در جلسه انعقاد تفاهم نامه فی مابین شرکت آب و فاضلاب کشور و قرارگاه خاتم برای آبرسانی به مناطق محروم استان گیلان گفت: ورود فاضلاب شهری، صنعتی، بیمارستانی و شیرابه سراوان به زرجوب و گوهررود سال ها است که مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس در آیین افتتاح و بهره برداری مرکز اهدای پلاسما در منطقه آزادشهر یزد گفت: در حال حاضر یزد ظرفیت لازم برای تولید دارو در حوزه های مختلف را دارد و باید در این حوزه سرمایه گذاری لازم انجام شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت: اولویت اصلی ما بهره برداری از پروژه های زیرساختی استان به ویژه راه، راه آهن و توسعه حمل و نقل هوایی است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
صبح امروز در نشستی مشترک با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوری نماینده ولی فقیه در استان ، دکتر پاکمهر نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و مدیران دانشگاه های استان ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۰    
به منظور بهره مندی از ظرفیت نمایندگان در حل مشکلات شهری اعضای شورای اسلامی و شهردار ترک به همراه مدیر آموزش و پرورش منطقه کندوان با حضور در دفتر ارتباطات مردمی با مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه و رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجانشرقی دیدار و گفتگو کردند. ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: افرادی که از اغتشاشگران حمایت کنند یا فریب خورده اند یا در صف محاربین علیه نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۱    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: متأسفانه برخی مسئولان از جای خود تکان نمی خورند که حداقل بفهند زمین و ساختمان منطقه ویژه اقتصادی تاکستان کجاست و این عدم پیگیری ها تا حدود زیادی به رفتار بعضی از بزرگان استان برمی گردد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۰    
صبح روز سوم آذر ماه، سیدکاظم دلخوش رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیریت اداره کل بهزیستی استان گیلان ضمن دیدار با سید مهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی استان گیلان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان با همراهی اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، پیمانکار، مشاور پروژه و جمعی از مدیران اجرایی استان از آخرین وضعیت روند اجرای عملیات لایروبی کانال های جزیره میانکاله و خلیج گرگان(کانال های بین خلیج گرگان و دریای خزر) بازدید کردند. ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: باید دست بسیجیان و کف پوتین های آنها را بوسید زیرا اگر بسیجیان نبودند امروز زنان و مردان زیر لگدهای دشمنان مملکت له می شدند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از سایت موزه میراث روستایی گیلان بازدید کرد و به بررسی راهکارهای توسعه و نگهداری از این میراث ارزشمند استان پرداخت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۴    
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی طی نشستی با تعدادی از اعضای مجمع نمایندگان استان دیدار و گفت و گو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان فارس با انتقاد از حفره چاه های مجاز و غیر مجاز در اطراف تخت جمشید؛ گفت: برنامه ای برای تخریب عمدی تخت جمشید وجود نداشته امابه دلیل عدم وجود چشم انداز و افق بلند مدت برای حفاظت از این مکان تاریخی شاهد تخریب غیر عمدی آن هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی گفت که امروز در هیچ یک از شهرهای استان آذربایجان غربی شاهد تحرکات آشوب طلبانه نیستیم و مردم در تمام شهرهای این استان به زندگی عادی خود ادامه می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام گفت: بازتوزیع درآمدها در کشور مبتنی بر عدالت نیست و این رویه موجب نارضایتی شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان استان اصفهان با صدور بیانیه ای با اشاره به دیدار صدها نفر از مردم اصفهان با مقام معظم رهبری تاکید کردند: مردم استان اصفهان پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب به جد از مسئولان دولتی و تمام دست اندرکاران می خواهند اقدام فوری برای عملیاتی شدن برنامه هایی انجام دهند که منجر به رفع یا کاهش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز راه اندازی شعبه هلال احمر شهرستان تازه تاسیس مارگون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان مرکزی، گفت: موضوع دفاع مقدس در دانشگاه های کشور بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۷    
رئیس مجمع نمایندگان استان کهکیلویه و بویراحمد در مجلس گفت: احداث سد مارون فرصت های زیادی برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی استان ایجاد خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس در جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در کرمان با مجمع نمایندگان استان بر ضرورت وصول سهم 15 درصد حقوق دولتی معادن در جهت توسعه استان کرمان تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس در جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در کرمان با مجمع نمایندگان استان گفت:برنامه ریزی موثری در جهت رشد تولید و اشتغال استان کرمان صورت گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: خروج نخبگان و ورود نیروی کار ساده به استان به علت عدم حرکت به سمت صنایع دانش بنیان است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در کرمان با مجمع نمایندگان استان گفت: بالاترین نرخ رشد مالیات متعلق به استان کرمان است.