پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۹:۲۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع نمایندگان استان»

میزان   ۵۲ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- نشست دو ساعته رئیس کل دادگستری استان و اعضای شورای معاونین دادگستری با اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بحث و تبادل نظر در مورد مشکلات دستگاه قضایی و مسائل مطرح شده در بحث معیشت قضات و کارکنان دستگاه قضائی استان و بیان نقطه نظرات و دیدگاه های مشترک برگزار ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۰    
نماینده ورامین در مجلس از دیدار مجمع نمایندگان تهران با رئیسی رئیس جمهور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی مجلس در توئیتی راه و مسیر جریان انقلاب را در رسیدن به قله،سخت توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به جایگاه مرکز روانپزشکی رازی (امین آباد) به عنوان بزرگترین مرکز روانپزشکی خاورمیانه و پذیرش بیمار از اقصی نقاط کشور، لازم است بودجه ملی برای این مرکز اختصاص یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۹    
نماینده ورامین در مجلس از دیدار مجمع نمایندگان تهران با آیت الله رئیسی رئیس جمهور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیروی انتظامی را پرچمدار امنیت و اقتدار کشور و حافظ ارزش های ملی، که نقش بی بدیل و تعیین کننده ای در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی دارد، معرفی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجمع نمایندگان استان تهران فردا چهارشنبه (6 آبان) با رئیس جمهور دیدار می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۷    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، از اجرای نمادین برنامه ملی آموزش و پرورش در حوزه سواد حرکتی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی در شهرری با حضور وزیر ورزش و جوانان و سرپرست آموزش و پرورش خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۱    
شیراز-ایرنا-رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: افزایش نرخ بنزین در شرایط کنونی به صلاح کشور نیست و کاملا با این موضوع مخالفم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، از افتتاح سه سالن جدید در بیمارستان آموزشی و روانپزشکی رازی (امین آباد) و آغاز بازسازی یکی از ساختمان های قدیمی آن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۵    
گروه استان ها دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: دولت برای نجات "خلیج گرگان" و احداث "راه آهن گرگان مشهد" فکری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۴    
رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان گفت: انتظار می رود که از مدیران عزیز بخواهید آستین همیت را بیش از گذشته بالا زده و غبار محرومیت را از استان کنار بزنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۴    
خمین - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات طرح ملی مسکن در خمین حل شده و متقاضیان به آسانی می توانند در سامانه ثبت نام کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جعفر قادری سه شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس و نشستی صمیمی با خبرنگاران و دبیران خبر ایرنا در شیراز افزود: برخی مسئولان، فعال نیستند و یا در حد مسئول نیستند، برخی نمایندگان نیز به وظایف نمایندگی خود به خوبی عمل نمی کنند و اینجاست که رسانه ها باید مطالبه گری کنند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی ساخت کارخانه فرآوری مس جان جا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: انتظار می رود همان طور که مقام معظم رهبری و آقای رئیسی همواره در خصوص عدم توجه به سهم خواهی های برخی افراد تاکید دارند، در انتخاب مدیران استانی و فرمانداران سهم خواهی اتفاق نیفتد و افراد کارآمد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۵    
اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در سرکشی به حوزه های انتخابیه، به صورت گسترده ضمن بازدید و بررسی مشکلات استان، نشست هایی را با مسئولان مربوطه جهت حل مشکلات حوزه های انتخابیه برگزار کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی مطرح کرد: محصول 8سال ترک فعل به امید گشایش از غرب،مشکلات کوچک و بزرگی است که ملت را گرفتار کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در سال های اخیر میانگین قیمت اجاره بها در تهران به حدی افزایش یافته است که در اکثر مواقع حداقل حقوق کارگران برای پرداخت اجاره بها کافی نیست؛ داوود محمدی، عضو مجمع نمایندگان استان تهران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی امشب در نشست تخصصی هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی کرمان با مجمع نمایندگان استان کرمان در سخنانی گفت: با تغییر دولت انتظارات متفاوتی شکل گرفته و باید پیگیری کنیم تا دغدغه ها برطرف شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اسلامی شهر دوره با بیان اینکه یکی از مشکلات چگنی، مدیرانی پروازی هستند، گفت: عدم استقلال ادارات چگنی نسبت به خرم آباد، باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای مردم شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۴    
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس در رقابت های دو صحرانوردی رده سنین نوجوانان و جوانان انتخابی استان گفت: توسعه و برنامه ریزی برای ورزش همگانی و قهرمانی نیازمند توجه به سنین پایه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۲    
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان اینکه مجلس روحیه ضد فساد را دنبال می کند گفت: رسیدگی به فضای مجازی یکی از مباحثی است که در مجلس دنبال می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با معاون امور باغداری وزارت جهاد کشاورزی برضرورت بررسی مشکلات باغداران و همفکری و مساعدت حل جهت حل آن تاکبد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۷    
گروه استان ها- نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی از مسئولان خواست به دور از حواشی برای مردم کار کنند و جامعه نیز نباید اجازه دهد که اختلافات موجب عقب ماندگی شهرستان شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در توئیتی به مکاتبه با رئیس جمهور با موضوع لزوم تسریع در تشکیل جلسه مشترک با این مجمع اشاره کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۹    
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در نامه ای به رئیس جمهور خواستار برگزاری جلسه فوری برای رفع مشکلات این استان شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۸    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: حاشیه نشینی یکی از بلایای کلانشهرها است و تنها مختص به تهران نیست؛ پایتخت به دلیل اینکه کلانشهرتر از دیگر شهرها است، یک پروژه سنگین در راستای سر و سامان دادن حاشیه نشین ها محسوب می شود .
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
همایش طلاب و روحانیون شهرستان بشرویه از سراسر کشور همزمان با عید میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفرصادق (ع) با حضور حجت الاسلام مجید نصیرایی رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۹    
همدان- قلمنا- رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: صنعت در استان همدان به طور قابل قبولی رشد نکرده حال آنکه ظرفیت رشد صنعت به ویژه صنعت سنگین در استان همدان وجود دارد.
رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در نامه ای به رییس جمهوری خواستار برگزاری جلسه فوری برای رفع مشکلات استان اصفهان شد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
محمدحسین فرهنگی روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به دیدار هفته گذشته مجمع نمایندگان استان با رییس جمهوری، اظهار کرد: امیدواریم با توجه به ظرفیت های استاندار جدید و اراده دولت، مشکلات و موانع توسعه آذربایجان شرقی رفع شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم سیدسعید شاهرخی استاندار سابق و معارفه علیرضا قاسمی فرزاد استاندار جدید همدان با حضور وزیر کشور، وزیر علوم و تحقیقات، مجمع نمایندگان استان همدان و تعدادی از مدیران بخش های مختلف، شنبه اول آبان 1400 در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی مجلس در توئیتی به روند تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس ،اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۴۶    
همدان- رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: مشکل اصلی امروز استان همدان بیکاری جوانان بوده که نیازمند مدیریت جهادی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۷    
ایسنا/همدان رئیس مجمع نمایندگان استان همدان، گفت: بیکاری در تمام شهرها و روستاهای استان وجود دارد و مجمع نمایندگان آمادگی کامل برای ایجاد رونق و رشد در تمام شهرستان ها را دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه کمبود آب مانع بزرگ فعالیت های کشاورزی در همدان شده است گفت: صنعت در استان به میزان قابل توجهی رشد نکرده است اما ظرفیت ارتقای صنعتی در آن وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۶    
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: متأسفانه دستگاه های اجرایی صرفه جویی در آب و برق را رعایت نمی کنند و امروز شاهد این واقعیت هستیم که بیشترین مصرف آب و برق در بخش دولتی انجام می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۴    
تبریز(پانا) - رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی، مشکل سال های قبل استان را مشکل تمام نشدن پروژه ها دانست. محمدحسین فرهنگی، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در مراسم تکریم و معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۷    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: بخش های دولتی در رعایت الگوی مصرف آب و برق در دستگاههای اجرایی بی توجهند و بیشترین مصرف در ادارات و وزارتخانه هاست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی در گفت و گو با میزان، با اشاره حاشیه ایجادشده در مراسم معارفه استاندار جدید آذربایجان شرقی، ضمن ابراز تاسف و محکومیت بی حرمتی صورت گرفته به استاندار جدید آذربایجان شرقی، اظهار داشت: این حادثه ناراحت کننده خاطر شریف مردم استان، خانواده های معظم شهدا ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه نساجی پیشروترین صنعت استان است، گفت: برای حل مشکل مواد اولیه کارخانجات نساجی یک واحد پتروشیمی بزرگ در استان ایجاد خواهد شد.
خبر معتبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۹    
ری- سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران گفت: تخریب قلعه گبری و قلعه کاسنی حاصل بی توجهی به گردشگری ری است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۱    
یزد- رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با اشاره به اخذ مجوز پروژه بزرگ صنعتی پتروشیمی در یزد خواستار الزام همراهی واحدهای بزرگ صنعتی معدنی یزد از جمله چادرملو در اجرای پروژه شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس در مراسم تجلیل و تکریم از پیشکسوتان و مربیان هیأت بدمینتون استان بر ضرورت احداث سالن اختصاصی بدمینتون و خانه بدمینتون در اردبیل تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۹    
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت تسریع در بهره برداری از پهنه های معدنی استان تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران درمجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید فکر عاجلی برای آلودگی هوا داشته باشد، حمل و نقل عمومی از اتوبوس گرفته تا خودروهای شخصی باید مجهز به کاتالیست جذب آلایندگی باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: 30 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل سد عنبران اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰    
گروه استان ها رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: عرصه ورزش در کشور نیازمند تحول بنیادین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹    
گروه استانها-نخستین نشست مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد.