شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۳:۱۹Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع نمایندگان استان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: توجه وقف به مباحث علمی و فناوری باید تقویت و همکاری های مشترکی با پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برقرار شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: اعمال رفتار سلیقه ای در شروع عملیات اجرایی منطقه آزاد از بیله سوار مناسب و شایسته نیست.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۷    
آیین استقبال از پیکر مطهر 8 شهید خوشنام دفاع مقدس در محل حسینیه تاریخی امیرچقماق با حضور نماینده ولی فقیه در استان، دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، استاندار یزد، رئیس مجمع نمایندگان استان و جمع کثیری از مردم و مسئولین برگزار شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت که در راستای پیگیری مصوبات جلسه وزیر صمت با مجمع نمایندگان استان گیلان به این استان سفر کرد، با اشاره به ظرفیت های خوب گیلان در حوزه صنعت ریلی، گفت: دولت سیزدهم حامی ویژه تولید است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: رویکرد دولت سیزدهم مبارزه با فساد بوده که آن را به عنوان خط قرمزی برای خود مشخص کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، با اشاره به اینکه تفکیک استان تهران به شرقی و غربی غیرکارشناسی است و مردم شهرستان های اطراف تهران را نگران کرده است تاکید کردکه مردم و نخبگان شهرری به هیچ وجه نمی پذیرند که تحت پوشش هر کدام از این استان ها قرار گیرند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه صرف افزایش سن بازنشستگی مشکلی را حل نمی کند، اظهار داشت: دنیا در این رابطه تجربه دارد و ما اگر می خواهیم مشکلات را حل کنیم باید از تجربیات دیگران استفاده کنیم.
خبر هرمزگان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۲    
خبر هرمزگان- پس از مشکلاتی که با سهمیه بندی سیلندر گاز مایع در نقاط مختلف استان به وجود آمد و فریاد اعتراض و شکایت مردم در فضای مجازی و رسانه ها بلند شد، سرانجام بوی گاز در مجمع نمایندگان استان هم پیچید و نیمه تکانی به رای گیرندگان از مردم داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس گفت: افزایش بودجه استان از 350 میلیارد تومان به بیش از 2 هزار میلیارد تومان نتیجه کار و همدلی مجمع نمایندگان استان است و نگاه ما استانی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم از اثرگذارترین قوانین مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شفت و فومن در مجلس گفت: جناب آقای مخبر خاطرتان هست در جلسه ای که مجمع نمایندگان استان های شمالی با شما داشتند بیان کردید تا زمانیکه یک کیلو برنج تولید می شود اجازه نخواهم داد برنج خارجی توزیع شود اما هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفت و در فروشگاه ها برنج خارجی سرازیر شده است و کشاورزان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۵    
ایسنا/فارس عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی، از قانون های مصوب حمایتی مجلس برای ورزشکاران سخن گفت و از الزام دستگاه های دولتی برای رفع مشکل اشتغال قهرمان ها خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، یعقوبعلی نظری عصر شنبه در نشست با اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت روز مجلس و یاد و خاطره شهید آیت الله مدرس اظهار کرد: یکی از راه هایی که می تواند در اتمام پروژه های استان مؤثر باشد، موضوع مولدسازی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز مجلس ، مجمع نمایندگان استان با صدا وسیمای مرکز کرمان نشست هم اندیشی برگزار کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: در هر شرایط نباید از یاد ببرید که شما نماینده مردم مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی هستید و مسئولیت راهبردی یک نماینده آن است که متمرکز بر رفع چالش های محلی باشد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۳    
عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع ارسال نامه به رئیس جمهوری با موضوع عدم دسترسی لازم مردم هرمزگان به گاز مورد نیاز ،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر بازگشت سقف سن ورود به دانشگاه فرهنگیان، گفت: ضرورت دارد این موضوع در دفترچه آزمون 1403 از 22 به 24 سال افزایش یابد تا خواسته بسیاری از داوطلبانی که در این مسیر تلاش کردند، تأمین شود.
چهارمین نشست انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان فارس با حضور محمدهادی ایمانیه، استاندار و رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان فارس، آیت الله لطف الله دژکام، نماینده ولی فقیه و عضو انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان فارس، حمیدرضا قانعی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: در مجلس یازدهم با وحدت و همدلی نمایندگان اقدامات موثری انجام شده است
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۸    
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور هشتگرد برنقش دانشگاه در تربیت و پرورش نیروی متخصص و کارآمد تاکیدکرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان تهران در مراسم بزرگداشت شهید مدرس با بیان این که تجلیل از شهید مدرس، تجلیل از خوبی ها و ارزش ها است، گفت: تفکر و اندیشه های شهید مدرس چراغ راه است لذا تبیین تفکر و اندیشه های این شخصیت مجاهد از ضروریات جامعه امروزی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: نشر کتاب ها، تفکر و اندیشه های شهید مدرس در جامعه ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به فداکاری شهید آیت الله مدرس(ره) برای عزت و عظمت ایران گفت: تبیین تفکر و اندیشه های این شخصیت عالم و مجاهد نیاز امروز جامعه است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی در نشست مشترک مقامات ارشد قضائی با مجمع نمایندگان استان مرکزی اظهار کرد: مشکلات و مسائل بین دستگاهی و مردم با ادارات و دستگاه ها به واسطه برگزاری نشست ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۱    
صباغیان به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان یزد انتخاب شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی در نشست مشترک مقامات ارشد قضایی با مجمع نمایندگان استان مرکزی ضمن بیان اهمیت و ضرورت تشکیل مستمر و منظم این جلسه اظهار کرد: مشکلات و مسائل بین دستگاهی و مردم با ادارات و دستگاه ها از طریق همین جلسات ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در سومین نشست بر مدار مجلس یادآور شد که30 مورد قانون گذاری تراز در مجلس یازدهم داشتیم که 18 مورد آن در عرصه اقتصادی است و بنا به اعلام رهبر معظم انقلاب سه قانون ویژه جهش تولید دانش بنیان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: پوشاک بسیار نامناسبی در بازار عرضه می شود که بسیاری از آن ها داخلی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با ورود شرکت های دانش بنیان، بیش از 70 درصد آلایندگی بخش های کک سازی ذوب آهن و فولادسازی این کارخانه کنترل خواهد شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پنجاهمین جلسه مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی سه شنبه 7 آذرماه به میزبانی ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۲    
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه باید زیان دهی دانشگاه آزاد اسلامی درست شود و سرمایه دانشگاه افزایش یابد گفت: باید دانشکده علوم پزشکی در دانشگاه آزاد همدان راه اندازی شود و یک بیمارستان برای آن ایجاد شود و جذب سرمایه کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۴    
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای از تکمیل بیمارستان 258 تختخوابی آیت الله کاشانی در جیرفت در 36 ماه آینده خبر داد و گفت: بیمارستان 96 تختخوابی عنبر آباد در ردیف بودجه سنواتی قرار گرفته است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۳    
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس، ضمن اشاره به اعتراض کشاورزان حوزه انتخابیه خود نسبت به عدم حمایت دولت از تولیدکنندگان پیاز و سیب زمینی تاکید کردکه متاسفانه وزارت جهاد کشاورزی برنامه ای برای ذخیره سازی یا صادرات این محصولات ندارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز گفت:پس از جذب بودجه 6 هزار میلیارد ریالی و پس از سه سال پیگیری مستمر؛هم اکنون خط انتقال آب سد طالقان به نظرآباد تکمیل شده و کار ساخت تصفیه خانه و مخزن آب 5 هزار مترمکعبی نظرآباد نیز به پایان رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۶    
ایسنا/هرمزگان عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان، با ذکر این نکته که هرمزگان در بحث بهداشت ودرمان دچار چالش است، گفت: از اقدامات جهاد دانشگاهی در این زمینه در مجلس حمایت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۳    
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان مطابق سنت هرساله از مدال آوران و قهرمانان کرمانیِ مسابقات آسیایی، پاراسیایی و جهانی تقدیر و تجلیل کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۴    
خانه ملت نوشت: عضو مجمع نمایندگان استان تهران درمجلس با تشریح راهکارهای مقابله با آلودگی هوا ، گفت: در حالی که قانون هوای پاک برای 25دستگاه شرح وظایف تعیین کرده ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس یازدهم از اخذ مجوز احاله پارک جنگلی میانه خبر داد و گفت: بعد از پیگیری های صورت گرفته از سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و اخذ مجوز احاله 30 ساله مدیریت پارک جنگلی میانه از اداره منابع طبیعی به شهرداری میانه بعد از مدت طولانی انتظار اجرایی و ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۷    
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همدان باید برای افزایش سرمایه بیمارستان راه اندازی کند.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اقبال شاکری با اشاره به وضعیت بحرانی آلودگی هوای تهران درباره میزان اجرای قانون هوای پاک، گفت: این قانون یک سابقه طولانی دارد و شرح وظایفی را برای 25 دستگاه اجرایی مشخص کرده که ضرورت دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمان- رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: سپاه ثاراالله در کنار نماینده ولی فقیه و استاندار کرمان پیگیر مشکلات مردم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان گفت: عملیات اجرایی فیبر نوری در شهر کرمان از چند روز گذشته آغاز و تا یک ماه آینده به اتمام می رسد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد اظهار کرد: مدیریت صحیح پسماند منجر به تولید ثروت و درآمد برای کشور خواهد شد. محمد صالح جوکار در مراسم بهره برداری از ساختمان جدید سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد، گفت: اگر پسماند به خوبی برنامه ریزی و مدیریت شود ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۳:۳۱    
حسن نوروزی، عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو گفت: مصوبات کمیته صنعت و کمیسیون صنایع و معادن در برنامه هفتم توسعه مورد توجه ویژه قرار گرفت و پویا سازی صنعت فولاد در این زمینه با توجه به ظرفیت های این صنعت در اولویت های ...
غرفه های گروه فولاد مبارکه در بیستمین نمایشگاه بین المللی متالوژی ایران متافو مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت. همچنین تعامل با دست اندرکاران صنعت و بهره گیری از فرصت های موجود در این دوره از نمایشگاه شکل گرفت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
انتهاج یزد، رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در بررسی مشکلات محله نیمه شعبان واقع در بلوار استقلال یزد، با اشاره به به اینکه حریم شهر متولی خاصی ندارد، گفت: وقتی از مردم جریمه و عوارض دریافت می کنید، خدمات هم باید ارائه کنید. عدم جمع آوری مشاغل مزاحم شهری درون محله، نبود بودجه کافی برای [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد: مدیریت صحیح پسماند منجر به تولید ثروت و درآمد برای کشور خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق اسناد و مستندات قطع درختان جنوب در سایه زیر میزی و رومیزی خود را نشان داده، گفت: درختان جنوب کرمان قربانی زیاده خواهی گروهی از متولیان امر شده که نظارت مطلوبی برای حفاظت از منابع محیط زیستی نداشته اند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان یزد درمجلس، ضمن اشاره به دغدغه ای که در حوزه اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی دارند گفت: حامی کارآفرینان برای دست یابی به یک تحول بزرگ در استان هستیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۴    
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تسریع در ایجاد کارخانه تولید توربین بادی در میل نادر، گفت: طی نشستی که با وزیر صمت، برگزار شد مباحثی همچون تسریع در ایجاد کارخانه تولید توربین بادی در میل نادر، تجهیز و توسعه معدن مس و طلای جان جا، کارخانه لاستیک ...