سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۴۸Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مجمع نمایندگان استان»

خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
مجمع نمایندگان استان تهران 23 فروردین ماه 1400 از شرکت آبفای تهران بازدید کردند.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در توئیتی بر لغو تحریم های ظالمانه طبق تاکید مقام معظم رهبری، تاکید کرد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در این دیدار سید محمد موحد نماینده مردم شریف کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده با تشکر از سید عباس صالحی نقش این وزارتخانه را بسیار تاثیرگذار دانستد
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شهباز حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سیرجان از قطب های تولید و اشتغال محسوب می شود عنوان کرد: در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی شهرستان سیرجان به قطبی مهم برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل شده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر از حذف بند 7 طرح اصلاح ساختار بودجه(معکوس درآمد سرانه) که در استان های نفت خیز سروصدای زیادی به پا کرد، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس از حذف معکوس درآمد سرانه از احکام اصلاحی ساختار بودجه خبر داد و گفت: استان بوشهر با همه داشته ها و ظرفیت هایش دچار محرومیت های فراوانی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: ناوگان حمل و نقل کالا باید به سمت هوشمند شدن و استفاده از تکنولوژی نوین برود تا قادر به ادامه فعالیت و رقابت در شرایط کنونی باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان همدان گفت که سند جامع همکاری ایران و چین اقدامی در راستای تامین منافع ملی است که می تواند نقش مهم و موثری در دفع اثرات تحریم های ظالمانه آمریکا و رشد و توسعه کشور داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: برای اجرای طرح انتقال آب از خلیج فارس به استان باید دبیرخانه ای نظام مند و اداری پایه گذاری کنیم تا مراحل اجرایی آن به تأخیر نیفتد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: در راستای تحقق آمار مربوط به میزان آب موجود در استان فارس باید سند راهبردی آب استان تدوین گردد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۳    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: امضای سند همکاری با چین انحصار تحریم آمریکا را خواهد شکست و در سال های آینده شاهد گشایش های اقتصادی در کشور خواهیم بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۵    
رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به شهید آوینی و روز هنر انقلاب اسلامی و شهید شهریاری و روز صنعت هسته ای،اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه و فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بازگشت تیم فوتبال راهیان به رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور را مطالبه عمومی مردم و حق آنها دانست و گفت: برای این احقاق حق به صورت جدی ورود پیدا خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد، به ریاست دکتر طالبی استاندار و حضور دشتی اردکانی رییس مجمع نمایندگان استان و دیگر اعضا تشکیل شد.عکس:مسعود میرجلیلی
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان خوزستان پذیرا است که میان سه مجمع نمایندگان استان های خوزستان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری جلسات مشترک برگزار شود و مطالب و سوءتفاهم هایی که میان مردم وجود دارد با فضای تفاهمی و کارشناسی حل و فصل شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به صف های طولانی مردم بدون رعایت پروتکل های بهداشتی اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در جریان سفر رئیس سازمان امور عشایری ایران و رئیس فراکسیون عشایری مجلس به استان، از اختصاص 800 میلیارد ریال برای طرح های آبرسانی عشایری استان اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۸    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه حذف ارز 4200 تومانی از بودجه سال 1400( از نیمه دوم سال) را شاه بیت تغییرات و اصلاحات انجام شده در این لایحه اعلام و تأکید کرد: ارز 4200 تومانی باعث بسیاری از مشکلات کنونی کشور و ریشه بسیاری از مفاسد بود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۱۰    
سخنگوی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در توئیتی به تمایل آمریکا به میز مذاکره اشاره کرد. .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۲    
گروه استان ها-رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: طرح آبرسانی به قشلاقات شهرستان انگوت در بخش دره رود کلنگ زنی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان این که رعایت دستور العمل های بهداشتی وظیفه عمومی تمام اقشار جامعه است، گفت: هرگونه تصمیم گیری در زمینه تعطیلی و یا اعمال محدودیتهای کرونایی باید همگانی و فارغ از هرگونه تبعیض تدوین و اجرایی شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر کشور و رئیس فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی با همراهی بدری، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل و نظری، نماینده خلخال وارد استان شده و مورد استقبال ارژنگ عزیزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قرار گرفتند. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،جلسه شورای عشایری شهرستان خلخال با حضور شاپور علایی مقدم رئیس سازمان امور عشایری ایران، علی کریمی رئیس فراکسیون عشایری مجلس، صدیف بدری رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل، سید غنی نظری نماینده شهرستان های خلخال و کوثر ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، اولین سامانه "کارت هوشمند عشایر" کشور با حضور دکتر شاپور علایی مقدم رئیس سازمان امور عشایری ایران، صدیف بدری رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل و نماینده شهرستان های خلخال و کوثر و مدیرکل امور عشایر استان اردبیل در خلخال رونمایی شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: انحصار و بی عدالتی در توزیع نهاده ها پایان یابد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۶    
صدریف بدری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، با اشاره به آخرین تلاش ها برای تصویب نهایی منطقه آزاد اردبیل در مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان برای هماهنگی و پیگیری تصویب لایحه مناطق آزاد تجاری جلسه ای ویژه با حضور دبیر مناطق آزاد کشور برگزار کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست تا در سریع ترین زمان ممکن عقب ماندگی های اینترنت روستایی در این استان جبران شود.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت:با تصویب طرح جهش تولید دانش بنیان می توان امیدوار بود که محصولات داخلی با کیفیت بالاتر و قیمت ارزانتر تولید شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو مجمع نمایندگان استان گلستان از صف های طولانی مرغ و روغن از سیاست های ابلاغی دولت در مورد کرونا انتقاد کرد و گفت: شهروندی به من گفته که این چه سیاستی است که از سویی ما را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی دعوت می کند و از طرف دیگر زمینه حضور ما در صف های طویل مرغ را مهیا کرده است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۰    
رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به این که 700 روستای استان با تانکر آبرسانی می شود گفت: گوشی در وزارت نیرو برای شنیدن بحران آب کرمان نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - روند اجرای طرح انتقال آب خلیج فارس به خراسان جنوبی با حضور استاندار، اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مدیران اجرایی این طرح بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: یکی از موارد مشترک مورد مطالبه مردم روستاها به ویژه دانش آموزان و دانشجویان از نمایندگان استان در سرکشی ها و دیدارهای مردمی مشکلات آنتن دهی و پوشش اینترنت در سطح استان بوده که نمایندگان بنابرقولی که مردم داده اند موضوع را از وزیر مربوطه پیگیری خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پیام تسلیت مجمع نمایندگان استان زنجان در پی شهادت دو تن از محیط بانان این استان را قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گلستان خطاب به رئیس جمهور قانون دان و اقتصاددان گفت: شعار امسال به روشنی، بدون تعارف به ما گوشزد می کند که مسیر تولید خطرناک و پرریسک شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: 700 روستای استان با تانکر آبرسانی می شود اما گوشی در وزارت نیرو برای شنیدن بحران آب کرمان نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی امروز 16 فروردین 1400 با دکتر محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس مجلس گفت: مجلس با تصویب و تدوین بودجه 1400 بستر خوبی برای توسعه مناطق محروم ایجاد کرد و اعتبارات محرومیت زدایی در این چارچوب پیش بینی شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس و نماینده شیراز و زرقان در مجلس، با انتقاد شدید از عملکرد شهرداری شیراز، خواستار حضور پررنگ تر دستگاه های نظارتی بر عملکرد این نهاد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۷    
گروه استان ها رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس گفت: دستگاه های استان باید دنبال تنوع و ایجاد منابع جدید مالی و افزایش تولید باشند و نباید به بهانه مالی؛ نیرو در استان تعدیل شود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
شهبازحسن پور نماینده مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر و رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اهدای لوح سپاس از عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کرمان ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مجمع نمایندگان استان روز شنبه 14 فروردین 1400 آیین عملیات اکتشافی چاه نفت هیرکان در منطقه گمیشان آغاز شد.
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: محوری ترین تکلیف مجلس یازدهم برای تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، موضوع اصلاح قوانین موجود به نفع تولید و جلوگیری از سوداگری و دلالی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، با بیان اینکه رییس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا اراده جدی برای کنترل این بیماری ندارند از نحوه فعالیت آنها در جهت حفظ سلامت مردم انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۹    
گروه استانها- رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه جامعه نیاز به امیدآفرینی دارد گفت: مقام معظم رهبری تأکید به امیدآفرینی دارند و قطعا امیدآفرینی درباره اقدامات 42 سال گذشته نظام باعث مشارکت در انتخابات و شکست دشمن خواهد شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۷    
رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان با اشاره به اینکه افزایش حقوق ماموستایان در بودجه سال جدید از برنامه های اولویت دار نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی است، گفت: در تلاشیم با اضافه شدن 134 میلیارد تومان به ردیف حقوق ماموستاها در بودجه سال جدید بتوانیم وضعیت معیشتی ماموستایان را ساماندهی کنیم.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ احسان ارکانی نماینده نیشابور در مجلس در یک رشته توییت نوشت: امروز با دعوت و بنا به احترام به استاندار پرتلاش خراسان رضوی و تصویب مصوباتی به نفع مردم صبور استان در جلسه با معاون اول رئیس جمهور در استانداری بعنوان رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی شرکت کردم. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش بخش سیاسی سایت خبرمهم ، سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به خراسان رضوی با حواشی مختلفی روبرو شده است که از جمله می توان به برخورد عجیب با نمایندگان و همچنین ضرب و شتم دبیر مجمع نمایندگان استان توسط اطرافیان جهانگیری اشاره کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: همراهان آقای جهانگیری، دبیر اجرایی مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی را کتک زده و با او درگیری فیزیکی داشتند و حتی او را در اتاقک حراست استانداری بازداشت کردند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: به دلیل نبود برنامه ریزی مناسب و سختگیری های لازم، وضعیت کرونا در فارس رها شده و آمار مبتلایان درحال افزایش است.