پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۳:۵۳Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دارالمومنین»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۹    
آیین سنتی پیاده روی تا قدمگاه امام رضا(ع) شهرستان دارالمومنین بهبهان هرساله در سالروز شهادت امام رضا(ع) با حضور پرشور مردم بهبهان همراه با عزاداری و برپایی موکب جهت خدمت رسانی به مردم برگزار می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مردم دارالمومنین همدان همزمان با آخرین روز ماه صفر و سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع) با برگزاری آیین های عزاداری به سوگ نشستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۴    
مردم شهرستان دارالمومنین بهبهان در پی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم، مقدسات و همچنین پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط عده ای اغتشاش گر ضمن محکم نمون این حرکت ، خواستار برخورد با اغتشاش گران توسط دستگاه های امنیتی و قضائی شدن.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مراسم عزاداری رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور گسترده اقشار مختلف مردم دارالمومنین شهرستان خوی برگزار شد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت سالگرد رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اجتماع بزرگ عزاداران نبوی با حضور اقشار مختلف مردم دارالمومنین همدان در میدان امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - مردم دارالمومنین کاشان همگام با دیگر هموطنان در سراسر کشور در محکوم کردن آشوب های اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن و حریم حجاب تظاهرات کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در پی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن و اهل بیت(ع) توسط اغتشاشگران اجتماع بزرگ عزاداران نبوی در دارالمومنین همدان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- همزمان با سالروز رحلت پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، جای جای استان همدان سیاه پوش شده و دیار دارالمومنین را ماتم و عزا فراگرفته است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۲    
مرصاد نیوز:مردم دارالمومنین هرسین در محکومیت اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: حضور پرشور مردم بابصیرت ایران اسلامی از جمله دیار دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در راهپیمایی امروز (جمعه) نقشه و دسیسه شوم دشمنان انقلاب برای ایجاد آشوب و نفاق را نقش بر آب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- اقشار مختلف مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان امروز(جمعه) همزمان با سراسر کشور با برگزاری یک راهپیمایی باشکوه، هرگونه اقدام غیرقانونی در ایجاد اغتشاش،ناامنی، آشوب، اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۲:۴۰    
حوزه / مردم دارالمومنین همدان، عصر امروز پس از تجمع در میدان امامزاده عبدالله(ع)، با حرکت به سمت آرامگاه بوعلی، ضمن محکوم کردن اقدامات اغتشاشگران و حمایت از نیروی انتظامی، خواستار برخورد جدی با مخلان آسایش و امنیت جامعه شدند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۵    
همدان- تجمع خودجوش مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در محکومیت هتک حرمت به مقدسات برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان عصر امروز (31 شهریورماه) اجتماع و راهپیمایی عظیمی در اعتراض به هتک حرمت ها و آشوب های اخیر برگزار و این اقدامات را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- جمعی کثیری از مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان عصر پنج شنبه با تجمعی خودجوش در میدان امامزاده عبدالله، اقدامات غیرقانونی و اغتشاش عناصر وابسته، منافق و خودفروخته در تخریب اموال عمومی، ایجاد نفاق در کشور و هتک حرمت مقدسات را محکوم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مردم دارالمومنین همدان در پی هتک حرمت به محضر قرآن و اهل بیت(ع) و ساحت مقدس امامزاده عبدالله(ع) توسط اغتشاشگران راهپیمایی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تجمع خودجوش مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در پی هتک حرمت و جسارت به محضر قرآن و اهل بیت علیهم السلام و ساحت مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام عصر امروز پنجشنبه در همدان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۳    
حجت الاسلام مدبر گفت: تکیه شهدای جهرم در مشهد مقدس سفیر مکتب و سیره شهدای دارالمومنین و مردم سخت کوش جهرم باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۸۵ سایت دیگر  
مراسم اربعین حسینی با حضور پرشور مردم دارالمومنین همدان در میدان امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۱    
همایش جاماندگان اربعین حسینی در کاشان با حضور مردم دارالمومنین کاشان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - جاماندگان قافله اربعین که فیض زیارت حرم سیدالشهدا (ع) را نداشتند، در دارالمومنین همدان و با قرائت زیارت اربعین گردهم آمدند و همنوا با مداحان اهل بیت(ع) سینه زنی و عزاداری کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- معاون امورفرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان همدان گفت: اجتماع جاماندگان اربعین حسینی همراه با قرائت زیارت اربعین روز بیستم ماه صفر در 45 بقعه متبرکه استان همدان برگزار شد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸    
شهردار منطقه14 بر لزوم پیگیری مناسب سازی و توسعه محلات برای رفاه و رضایتمندی شهروندان دارالمومنین تهران تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره اوقاف و امور خیریه به میزبانی شهرستان دارالمومنین طبس و در حرم مطهر حضرت حسین موسی کاظم (ع) آغاز شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار کاشان گفت: عملیات اجرایی پل غیرهمسطح تقاطع گازرگاه و بلوار شهیدان بارفروش کاشان آغاز شد. حسن بخشنده امنیه اظهار داشت: مراسم کلنگ زنی پروژه احداث پل غیر همسطح تقاطع گازرگاه و بلوار شهیدان بافروش کاشان به عنوان یکی از پروژه های شاخص و زیرساختی شهر با حضور مسئولان و مدیران دارالمومنین کاشان ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
امیرحسین قاضی زاده هاشمی ، معاون رئیس جمهور، با حضور در مسجد علی بن الحسین (ع) منطقه 14، ضمن پاسخگویی به درخواست های اهالی دارالمومنین تهران، بر اهمیت و نقش استفاده از ظرفیت ها و گروه های مردمی در پیشرفت همه امور کشور تأکید کرد.
سلام نو / تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تصادف هولناک صبح امروز بین یک دستگاه مینی بوس و تریلی موجب کشته شدن 10 زن و 6 مرد شد که در پی این حادثه دلخراش در شهرستان شوشتر عزای عمومی اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 از اجرای بیش از 270 برنامه های متنوع فرهنگی، هنری، آموزشی و تفریحی ویژه خانواده های دارالمومنین تهران تا پایان تابستان جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۴:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار منطقه 14 تهران گفت: سامانه الکترونیکی پویش محرم هوشمند با هدف حمایت، معرفی ایده، طرح، محصولات دانش بنیان و صنایع نرم خلاق در حوزه هوشمند سازی ویژه عزاداری سالار شهیدان در ماه محرم راه اندازی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری جایزه ادبی محترم بانو در راستای تولید محتوا با محوریت عفاف و حجاب خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سالاری پور از راه اندازی بزرگترین موکب دیجیتالی کشور با اجرای پویش محرم هوشمند در دارالمومنین تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 تهران با اشاره به اقدامات مدیریت شهری برای تحقق تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام، به ظرفیت های خاص فرهنگی و مذهبی این منطقه برای تحقق چشم انداز فوق الذکر اشاره کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در قالب اردوی یکروزه، 240 کودک و نوجوان دارالمومنین طهران از موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و باغ کتاب تهران دیدن می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حبیب الله شعبانی موثقی: متأسفانه در استان جای یک تجمع بزرگ و منسجم مردمی خالی بود واقعا نیاز داریم تجمعات بزرگی دیده شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان امروز(پنج شنبه) در اعتراض به اظهارات سخیف یکی از سران فتنه نسبت به سردار پر افتخار جهان اسلام حاج حسین همدانی با اجتماع در میدان امامزاده عبدالله شهر، این مطالب را محکوم و خواستار برخورد دستگاه قضایی با این فرد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان همزمان با سومین روز شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و شهادت حضرت زین العابدین (ع) با شرکت در مجالس عزاداری به سوگ نشستند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، امروز و همزمان با سراسر کشور، مردم دیار الوند و دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان در سالروز شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و 72 تن از یاران با وفایش به سوگ نشستند. عشق و دلدادگی در همه جا موج می زند و فریاد حسین خواهی رساتر از [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، نماز ظهر عاشورا به یاد نماز امام حسین (ع) و یاران باوفایش روز دوشنبه دهم محرم 1444، بعد از اتمام عزاداری های پرشور حسینی در دارالمجاهدین و دارالمومنین همدان به امامت آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی امام جمعه همدان با رعایت پروتکل های بهداشتی در محوطه امامزاده عبدالله این شهر ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 با تاکید بر استفاده از مفاهیم ارزشمند عاشورایی به منظور هویت بخشی به سیمای بصری شهر، از برپایی موکب های حسینی و فعالیت بیش از 2هزار مسجد و هیئت در دارالمومنین تهران طی ایام محرم و صفر خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان، امروز بار دیگر الفبای دلداگی در مکتب امام حسین علیه السلام را در عاشورای حسینی مشق کردند. در ادامه قاب هایی از عزاداری امروز مردم استان همدان در برخی شهرستان ها را مشاهده می کنید. همدان روایت اول روایت دوم ملایر نهاوند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۲    
گرگان- مردم دارالمومنین گرگان در شام غریبان شهدای کربلا با حضور در صحن امامزاده عبدالله(ع) این شهر به نوحه سرایی و عزاداری پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۱    
همدان-عشق به اهل بیت (ع) در نسل مردم دارالمومنین همدان یک سنت است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱    
کاشان - ایرنا - مردم دارالمومنین کاشان در شب عاشورای حسینی با برگزاری آیین های مختلف عزاداری، شور عاشورایی و ارادت ویژه خود را به سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش نشان دادند. تهیه و تدوین: سلمان صاحب هنر
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان همزمان با نهمین روز از محرم الحرام و تاسوعای حسینی با راه اندازی هیات های عزاداری، به یاد سقای دشت کربلا به سوگواری پرداختند.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم مومن و ولایی شهرستان خوی همزمان با سراسر کشور در سوگ سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام به عزاداری پرداختند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مردم دارالمومنین همدان در روز عاشورای حسینی، با به راه انداختن دسته جات عزاداری، جلوه هایی از عشق و ارادت خود به خاندان پیامبر گرامی اسلامی و اهل بیت (ع) را به نمایش گذاشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱    
آئین سوگواری و عزاداری تاسوعای حسینی ظهر امروز با حضور هیئات و دسته های مذهبی در دارالمومنین همدان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱    
آئین سوگواری و عزاداری عاشورای حسینی در دارالمومنین همدان ظهر امروز(هفدهم مرداد 1401) با سینه زنی و زنجیرزنی در هیئات و دسته های مذهبی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱    
مردم دارالمومنین استان همدان در عاشورای امام حسین (ع) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در عزای شهادت سید الشهدا و یاران باوفایش به سوگ نشستند.