دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۰۸Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریاست جمهوری»

روزنامه جوان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
مناظره خانم ها معصومه ابتکار و انسیه خزعلی، مسئولان سابق و فعلی معاونت زنان ریاست جمهوری با موضوع سیاستگذاری حوزه زنان با واکنش های بسیاری در شبکه های اجتماعی همراه بود. کاربران به گفته های مختلف آنان واکنش نشان دادند و از زوایای مختلف به تحلیل این مناظره پرداختند ...
یکتا پرس   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری اعلام کرد که بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی ایران در کنار 2 کشور دیگر بالاترین نرخ مصرف آنتی بیوتیک را دارد.
رییس کمیسیون شورا های مجلس، گفت: در سیاست های کلی، بحث عدالت در تبلیغات انتخاباتی مطرح شده و ما نیز در مجلس هیئتی برای بررسی هزینه تبلیغات در سطح استانی زیر نظر ستاد انتخابات کشور در نظر گرفته ایم.
رویداد ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: آقای رییسی نماینده جبهه انقلاب است. خدای نکرده شکست او، ضربه جبران ناپذیری برای همه خواهد بود. کسی گمان نکند که می تواند زودتر از این هشت سال، آلترناتیو باشد.
جهان نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر گردشگری در توئیتر شخصی خود نوشت: روش من در تعامل با مردم ذاتی است، نمی توانم غیر از این باشم. ما را از خودمان نترسانید! همین هستم که می بینید، عمل به سفارش رهبری در همراهی با مردم نباید اینقدر هزینه داشته باشد.
ستاره صبح   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ستاره صبح: یک مقام ارشد ترکیه ، ضمن ابراز اینکه ترکیه روابطش با کشورهای همسایه را گسترش خواهد داد، گفت: " دوستیهایمان را گسترش و دشمنیهایمان را کاهش خواهیم داد."با شروع جنگ اوکراین و بحران غلات در دنیا و بالا رفتن نرخ تورم در ترکیه باعث فشار اقتصادی به مردم شده است ...
ستاره صبح   ۱۰ ساعت پیش    
در یک مناظره تلویزیونی عنوان شد ستاره صبح - الهام روحانی: معصومه ابتکار معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری در دولت دوازدهم با انسیه خزعلی معاون زنان و خانواده رئیس جمهور در دولت سیزدهم شامگاه شنبه در برنامه شیوه شبکه چهار درباره مطالبات زنان و جوانان با یکدیگر مناظره کردند ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اردوغان از رسانه های بین المللی که اخیرا تلاش کردند با مقاله های "موذیانه" درباره انتخابات قریب الوقوع ترکیه، افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهند، انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جنگل کاری منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: یک پروژه تحت عنوان طرح مردمی کاشت یک میلیارد اصله نهال در کشور به دستور ریاست جمهوری کلید خورده است که سهمیه استان از این تعداد کاشت نهال، 30 میلیون کاشت درخت طی چهار سال است.
آنا / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: هدف مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی، اجرای قانون در جهت مولدسازی اموال راکد دستگاه ها، با پشتوانه قانونی و حقوقی و بر اساس روشی اصولی است که با استفاه از تجارب گذشته بویژه تجربه اجرای ناصحیح سیاست خصوصی سازی، انجام خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۸    
30 آوریل 1975 وقتی تانک شماره 390 متعلق به نیروهای ویتنام شمالی از دروازه های کاخ ریاست جمهوری در سایگون گذشت جنگ ویتنام به پایان رسیده بود. اما آنچه از پس سال های تاریک این جنگ پرتلفات به جا ماند، زمینی سوخته بود ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خزعلی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: یکی از وزرا 17 سال سابقه وزارت داشت و به او شیخ الوزرا می گفتند ولی به خانم ابتکار که سال ها معاون بودند باید بگوییم شیخ المعاونین! سیاست گذاری هایی در زمینه زنان توسط این دوستان انجام شده و نمی شود دیگران را متهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
شخصیت ها و گروه های سیاسی اپوزیسیون مصری در خارج سندی را برای برکناری رئیس جمهور مصر و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زودهنگام مطرح کردند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد مه پوتین برای گفتگو با اولاف شولتز آماده است؛ اگرچه تاکنون هیچ تماس تلفنی با او برنامه ریزی نشده است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تعداد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، به 1466 عضو در 152 شهر رسیده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۴    
در راستای مدیریت و نظارت منسجم تر بر بخش های مختلف بازار؛ دولت لایحه ای را برای تشکیل سازمان بازرگانی تهیه کرده است. طبق این طرح، مجموعه بازرگانی و تنظیم بازار، از وزارت صنعت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی در واکنش به نقدهایی که به نوشته های او می شود نوشت: در سال 1408 من 70 سال سن خواهم داشت و مناسب سمت ریاست جمهوری نیستم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: در سفر ریاست جمهوری به استان 425 میلیارد تومان به این اداره کل اختصاص یافت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سالن شیخ بهایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری روز یکشنبه میزبان خبرنگاران در نشست خبری دوازدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 با حضور مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری پردیس ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۵    
طرح مولدسازی که قرار است به زودی اجرایی شود، در دوره ریاست جمهوری روحانی هم قرار بود اجرا شود، اما با شکست روبه رو شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۹    
جو بایدن در حالی از سیاست های مهاجرتی ترامپ انتقاد می کرد که همچنان این سیاست ها را تاکنون دنبال کرده است. خبرگزاری میزان – جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، در دوران مبارزات انتخاباتی خود سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را به شدت هدف انتقادات خود قرار می داد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه شکاف اقتصادی شبکه هیسپان تی وی این هفته به بررسی وضعیت اقتصادی پرو و نقش آمریکا در تغییر رئیس جمهور این کشور می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شکاف اقتصادی در این هفته با اجرای کارلوس آلونسو، بررسی وضعیت اقتصادی پرو و نقش آمریکا در تغییر رئیس جمهور این کشور را زیر ذره بین می برد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: تعداد شرکتهای دانش بنیان تاپایان سال به 9 هزار می رسد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان گفت: معاونت علمی برنامه جدی در همه حوزه های اقتصاد دریا به ویژه در حوزه حمل و نقل دریایی دارد و امیدواریم در سال های آینده، شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه رونق بیشتری بیابند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده، رهبران افراطی حزب جمهوری خواه تلاش برای تداوم جنگ یمن تحت رهبری عربستان را آغاز کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در صفحه شخصی توییتر خود درباره کارگروه بانوان آیورا توضیحاتی ارائه کرد.
نیپنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، وحیدرضا زیدی فرد با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی های تولید داخل به مناسبت شعار سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه نمایش عملکرد وزارتخانه های نفت، نیرو، صمت، جهاد کشاورزی، ارتباطات و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1401 بود ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان قزوین گفت: بالغ بر 17میلیارد تومان از مصوبات سفر ریاست جمهوری به قزوین به پروژه های میراث فرهنگی تخصیص یافت و تمامی این پروژه ها روند اجرایی را می گذارنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی احداث مخزن جدید ذخیره آب برای خورموج را مهم عنوان کرد و گفت: با توجه به اهمیت موضوع در سفر اخیر ریاست جمهوری به استان بوشهر این موضوع پیگیری خواهد شد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۶    
متولی برگزاری همایش موسوم به زنان تاثیرگذار سایت خبری رویداد24 را به دروغگویی درباره یکی از منتخبان این همایش متهم کرده است. رویداد24 برای روشن شدن ماجرا با منتخب مذکور گفتگو کرده است. در این این گفتگو چندین ادعای معاونت زنان ریاست جمهوری رد شده است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۵    
رئیس پارک فناوری پردیس گفت: باتوجه به ماموریت جدید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشور، اینوتکس تلاش دارد نقش ویژه ای به حوزه صنایع بزرگ و مجموعه های کارآفرین و فناور کشور بدهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نها در نیوهمپشایر نیست که ترامپ با جریان های مخالف روبه رو است. برخی از حامیان میلیاردر، از جمله رابرت مرسر و دخترش ربکا مرسر که به کمپین های قبلی او کمک کرده بودند، این بار هنوز اقدامی نکرده اند. ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روسای جمهور مصر و ارمنستان در کاخ ریاست جمهوری ارمنستان رایزنی های دوجانبه ای را انجام دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس اسامی که به عنوان کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری 1404 مطرح هستند، 12 درصد کاندیداها بین 40 تا 50 سال سن دارند، 59 درصد بین 60 تا 70 سال سن دارند و 17 درصد هم بین 70 تا 80 درصد سن دارند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۷    
کانال نواندیش: در مناظره دیشب تلویزیونی معصومه ابتکار و انسیه خزعلی معاونان زنان دولتهای روحانی و رییسی، پذیرش و اجرای سند 2030 در دولت رئیسی افشا شد. در پی یک افشاگری توسط ابتکار، خزعلی معاون کنونی زنان ریاست جمهوری گفت: اجرای سند 2030 را با حق تحفظ قبول کردیم. ...
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
با هدف حمایت گسترده تر از زنان جامعه، تفاهم نامه همکاری بین بانک قرض الحسنه مهر ایران و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به امضا رسید.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاونان فعلی و پیشین ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در دولت های دوازدهم و سیزدهم در برنامه ای تلویزیونی درخصوص مسائل مختلف کشور در دوره کاری خود به مناظره پرداختند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
معاونان فعلی و پیشین ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده در دولت های دوازدهم و سیزدهم در برنامه ای تلویزیونی درخصوص مسائل مختلف کشور در دوره کاری خود به مناظره پرداختند.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تجهیز شهرک نشینان به سلاح گرم ، انتخاب رئیس جمهور جدید چک ، توافق اروپا و آمریکا در مورد هوش مصنوعی ، تخلیه سفارت آذربایجان در تهران و سفر مقام آمریکایی به خاورمیانه برای اجرای تحریم ها علیه ایران مهم ترین سرخط رسانه ها را در نیم روز گذشته شکل داده اند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد، حق دارد برای یک دوره جدید به عنوان رئیس جمهور نامزد انتخابات شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_فرماندار بن گفت: 150 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به جهت راه اندازی بیمارستان شهرستان بن تخصیص داده شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اوکراین به دنبال به دست آوردن موشک هایی با برد بلند است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ یکی از دستیاران ارشد ریاست جمهوری اوکراین گفت که اوکراین و متحدان غربی آن در حال مذاکره سریع در مورد امکان تجهیز کشور مورد حمله به موشک های دوربرد و هواپیماهای نظامی هستند. ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۸    
احمد کارآمد مدیر مسئول جهت پرس در واکنش به ادعای کذب معصومه ابتکار در برنامه شیوه نوشت:" اینکه معصومه ابتکار نمی دونه اصلا در انتخابات ریاست جمهوری نظارت استصوابی نداریم و این نظارت فقط برای مجالس هست! به خاطر بیسوادیه یا می خواد مردم رو فریب بده؟"
شیرازه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تا کنون 80 میلیارد ریال یارانه برای کاهش سود تسهیلات اصلاح و توسعه باغات این استان، از محل اعتبارات کمک های فنی و اعتباری سال 1400 مصوب سفر ریاست جمهوری تخصیص داده شده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کافیست نام شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا را جستجو کنید تا با انبوهی از مصوبه و قانون گذاری مواجه شوید. این هیات در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی و برای مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی تشکیل شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۱    
رقابت مقدماتی ریاست جمهوری 2024 آمریکا، عملا با برگزاری نخستین گردهمایی های انتخاباتی از سوی دونالد ترامپ در دو ایالت نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی، آغاز شد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا با بیان اینکه جو بایدن دنیا را در آستانه جنگ جهانی سوم قرار داده است، وعده داد که در صورت بازگشت به ریاست جمهوری با اعمال زور، صلح را احیا خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست سران قوا شنبه 8 بهمن 1401 با حضور رئیس جمهور رئیس مجلس و رئیس قوه قضاییه در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس : ترامپ در جمع هواداران حزب جمهوری خواه در ایالت نیو همپشایر گفت که آمریکا تحت ریاست جمهوری جو بایدن ، توسط سیاستمداران فاسد به سمت نابودی می رود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۹    
گروه بین الملل: پتر پاول، ژنرال سابق ناتو و از سیاستمداران طرفدار غرب رییس جمهور جدید جمهوری چک شد. او توانسته در بیش از 85 درصد مراکز رأی گیری از رقیبش، نخست وزیر سابق چک، پیشی بگیرد. ...