جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۶:۲۳Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرملین»

ایسنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (جمعه) گفت، دولت مسکو دیدار اخیر بین بایدن و رهبر اپوزیسیون بلاروس را یک امر مستقل از سوی رئیس جمهوری آمریکا می داند که نمی تواند تاثیری در اوضاع بلاروس داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه امروز در واکنش به درخواست کفیل نخست وزیر ارمنستان مبنی بر استقرار نیرو های روسیه در مرز باکو- ایروان اعلام کرد: با دو طرف در تماس هستیم؛ نظر دیگری ندارم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۴    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز پنجشنبه در واکنش به درخواست کفیل نخست وزیر ارمنستان در خصوص استقرار نیروهای کشورش در سراسر مرز ایراوان- باکو اعلام کرد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۹    
سخنگوی کاخ کرملین نسبت به افرایش تنش ها میان آذربایجان و ارمنستان ابراز نگرانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز پنج شنبه گفت، روسیه از تنش ها مرزی میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان مطلع است و با دو طرف تماس دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین گفت: سخنان رئیس جمهور آمریکا درباره اقتصاد روسیه و "مشکل پوتین" نشان می دهد که چه درک اشتباهی از روسیه در ایالات متحده وجود دارد و آماری از سهم نفت و گاز در درآمدهای ملی روسیه را برای رد این ادعا یادآور شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک روز پس از اظهارات جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه روسیه فقط سلاح هسته ای و نفت دارد، کرملین در واکنش به آن گفته این اظهارات قابل توجه است اما نشان دهنده کمبود دانش درباره این کشور است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرملین روز چهارشنبه 28 ژوئیه (6 مرداد) گفت که اظهارات جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه روسیه فقط سلاح هسته ای و نفت دارد قابل توجه است اما نشان دهنده کمبود دانش درباره این کشور است. کرملین تاکید کرد که باید در تحلیل خود از روسیه اساسا اشتباه کرده است.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین روز چهارشنبه از فعالیت دستگاه های اطلاعاتی ایالات متحده آمریکا در خاک کشورش ابراز نگرانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه سخنان جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا درباره روسیه را گفته است روسیه جز سلاح هسته ای و بخش نفت و گاز هیچ چیز دیگری ندارد را تکذیب کرد و آن را ادعای نادرست خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۴    
سخنگوی کرملین روز چهارشنبه از فعالیت دستگاه های اطلاعاتی ایالات متحده آمریکا در خاک کشورش ابراز نگرانی کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۱۱    
این سوال که آیا روسیه برای منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) به طور کل و به طور خاص برای خاورمیانه یک استراتژی داشته، به ویژه پس از تاثیرات بهار عربی بر سیاست خارجی روسیه در سال 2011 و پس از میانجیگری موفقیت آمیز آن در توافق بین غرب و سوریه درباره تخریب ذخایر سلاح های شیمیایی (سپتامبر 2013) و ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین طی سخنانی از اجرای برخی از توافقات به دست آمده میان مسکو و واشنگتن در جریان دیدار رهبران روسیه و آمریکا در نشست ژنو خبر داد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه امروز (سه شنبه) در واکنش به تحولات اخیر در تونس ، گفت مسکو معتقد است مشکلات داخلی این کشور فقط از طرق قانونی حل و فصل خواهد شد. به گزارش خبرگزاری تاس روسیه، این وزارتخانه اعلام کرد: فرض ما این است که مشکلات داخلی تونس در چارچوب حاکمیت قانون حل و فصل خواهد شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین در زمینه خاتمه ماموریت رزمی آمریکا در عراق در سال 2021 گفت، وضعیتی که پس از تصمیم واشنگتن برای پایان دادن به ماموریت نظامی خود در عراق رخ می دهد باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- دیمتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه گفت: تصمیم واشنگتن برای پایان مأموریت نیروهای رزمی در عراق شایسته توجه است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری الفرات، پسکوف با اشاره به اینکه قضاوت در این خصوص هنوز خیلی زود است و باید منتظر گام های بعدی بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (سه شنبه) اعلام کرد که دولت روسیه تحولات عراق را در پی خروج نیروهای آمریکایی از این کشور رصد می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه (کرملین) امروز دوشنبه به تحولات اخیر در تونس واکنش نشان داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین با ابراز امیدواری برای آسیب نرسیدن به مردم تونس در جریان تحولات اخیر در این کشور، گفت حوادث تونس را از نزدیک پیگیری می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (دوشنبه) گفت، روسیه برای توسعه روابط با ژاپن یک اراده سیاسی قدرتمند دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۴    
یکی از کاربران فضای مجازی در واکنش به سجده شکر جواد فروغی پس از کسب مدال طلای المپیک، توئیتی را منتشر کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی در واکنش به سجده شکر جواد فروغی پس از کسب مدال طلای المپیک، توئیتی را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین اعلام کرد، مسکو هنوز هیچ برنامه ای برای حذف گروه شبه نظامی طالبان از لیست سازمان های ممنوع در روسیه ندارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از ایتارتاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین می گوید مسکو فعلاً برنامه ای برای حذف طالبان از فهرست سازمان های ممنوعه ندارد با این حال، وی گفت: مسلماً طالبان یک نیروی محسوس و قدرتمند در صحنه افغانستان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین با بیان اینکه فعلا برنامه ای برای خارج کردن نام گروه طالبان از لیست سازمان های ممنوع ندارند، گفت برای روسیه مهم است که تحولات افغانستان، متحدان مسکو را تهدید نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین با اشاره به برخی موارد مثبت در بیانیه مشترک آمریکا و آلمان درباره خط لوله گاز "جریان شمالی-2"، تأکید کرد: مسکو با برخی مفاد این سند، از جمله اتهام وارده به روسیه در استفاه ابزاری از انرژی، موافق نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سرویس مطبوعاتی کرملین اعلام کرد، رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر موقت ارمنستان در گفتگویی تلفنی درباره وضعیت پیرامون منطقه قره باغ بحث کرده اند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۹    
سخنگوی کرملین گفت روسیه با آن قسمت از بیانیه مشترک آمریکا و آلمان که ادعا می کند مسکو قصد فشار بر اوکراین را دارد، مخالف است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کاخ کرملین از گفت وگوی تلفنی صدراعظم آلمان و رئیس جمهوری روسیه درباره پروژه نورد استریم-2 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان از پیشرفت خط لوله انتقال گاز نورد استریم 2 بین دو کشور ابراز رضایت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کاخ کرملین از گفتگوی تلفنی رئیس جمهور روسیه و صدراعظم آلمان پیرامون خط لوله گاز نورد استریم 2 خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین روز چهارشنبه نوشت: ولادیمیر پوتین در ابتدای گفت و گوی تلفنی، جاری شدن سیل در آلمان که شمار زیادی قربانی گرفته و خسارات فراوانی به همراه داشته است را به آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان تسلیت گفت و مرکل نیز ابراز امیدواری کرد که روسیه در [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۵۱    
کاخ کرملین در بیانیه ای از مکالمه تلفنی میان صدراعظم آلمان و رئیس جمهور روسیه بر سر نورد استریم 2 خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد کشورش هیچگاه از انرژی به عنوان سلاحی سیاسی بهره نگرفته است. دیمیتری پسکوف روز چهارشنبه درباره خط لوله گاز نورد استریم 2 اعلام کرد روسیه هیچ گاه از انرژی خود به عنوان سلاحی سیاسی استفاده نکرده است و نخواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) گفت، مسکو نگران تحولات افغانستان است چرا که تنها اخبار ناراحت کننده از این کشور جنگ زده منتشر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۴    
رئیس جمهوری روسیه از همتای آذربایجانی خود استقبال و از تلاش وی برای حل توافقی بحران قره باغ تقدیر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۸    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین طی سخنانی گفت که ساخت موشک های مافوق صوت روسیه در حقیقت پاسخی در برابر خطرات استراتژیک ایجاد شده از سوی آمریکا و ناتو و همچنین در راستای لزوم حصول اطمینان از امنیت ملی روسیه در برابر استقرار موشک های بالستیک آمریکا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۲    
سخنگوی کرملین در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره پیشنهاد روسیه به آمریکا برای همکاری اطلاعاتی در افغانستان سکوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۳    
نشریه تایمز مدعی شد کرملین به واشنگتن پیشنهاد داده که از طریق پایگاه های نظامی روسیه در آسیای مرکزی اطلاعاتی را از طالبان و افغانستان بدست آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین بدون تایید یا تکذیب کردن گزارش ها درباره پیشنهاد مسکو به واشنگتن برای استفاده از پایگاه های این کشور در تاجیکستان و قرقیزستان، گفت رؤسای جمهور روسیه و آمریکا درباره تحولات افغانستان رایزنی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه گاردین در گزارشی مدعی شد، اسناد مرتبط با یک نشست عالی رتبه در کرملین نشان می دهد که ولادیمیر پوتین عملیاتی برای کمک به پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 را تایید کرده بود. در مقابل ترامپ این گزارش را "ساختگی و چندش آور" خوانده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: درز یک سند محرمانه، بحث مداخله کرملین در انتخابات 2016 آمریکا را زنده می کند. گاردین می نویسد پوتین به سه نهاد اطلاعاتی دستور داده بود برای پیروزی ترامپ تلاش کنند زیرا انتخاب او به سود سیاست های مسکو خواهد بود. ...
اسناد فاش شده از کرملین نشان می دهد که پوتین شخصا به آژانس های جاسوسی روسیه اجازه داده بود تا از ریاست جمهوری دونالد ترامپ در آمریکا حمایت به عمل آورند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۰    
روزنامه معتبر گاردین در مقاله ای نوشت: نقشه پوتین برای حضور ترامپ در کاخ سفید در مقالات کرملین آورده شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۰    
سخنگوی کرملین گفت ادعای مقاله گاردین درباره توافق روسیه برای حمایت از دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 کاملا بی اساس و جعلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی آورده است به اسنادی از روسیه متعلق به سال 2016 دست یافته که در آن رئیس جمهور سابق آمریکا فردی نامتعادل و دارای عقده حقارت توصیف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (پنج شنبه) تاکید کرد، پس از نشست اخیر روسای جمهوری روسیه و بلاروس، دولت مسکو موظف شد تا در بحبوحه تحریم های شدید غرب راه هایی برای حمایت از مینسک پیدا کند.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سیدمصطفی هاشمی طبا در روزنامه شرق نوشت: هرچند می گویند آقای رئیسی وارث ویرانه های آقای روحانی شده و کیهان می نویسد که دو سال باید صرف آواربرداری شود، باید بگوییم دو سال که سهل است و در حقیقت نیاز به وقت خیلی بیشتری دارد که آواربرداری کنیم و به جایش بسازیم ولی آنچه آوار خوانده می شود، آوار نیست ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه و کرملین در پاسخ به سخنان وزیر خارجه آلمان درباره استفاده سیاسی مسکو و پکن از واکسن های کرونا، چنین ادعایی را ساختگی خوانده و گفتند: یک کشور را نام ببرید که آسیبی از واکسن روسی دیده باشد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین در پاسخ به توصیه دادگاه حقوق بشر اروپا درباره ثبت ازدواج های تک جنسیتی در روسیه، گفت: این مسئله در قانون اساسی ما کاملاً مشخص و تعداد مردمی که از این دیدگاه حمایت می کنند هم روشن است.