سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۳:۱۲Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرملین»

اسپوتینگ روسیه   ۵۹ دقیقه پیش    
یک کشور عضو اتحادیه اروپا اجازه استفاده از واکسن روسی Sputnik V را داد. این امر هم برای محافل علمی روسیه و هم برای کرملین یک موفقیت است.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
کرملین اعلام کرد روسیه و آمریکا به طور فعال درگیر مذاکرات در مورد تمدید پیمان کاهش تسلیحات هسته ای موسوم به استارت نو هستند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (سه شنبه) اظهار کرد، قلعه ای واقع در منطقه گلندژیک که الکسی ناوالنی، چهره مخالف دولت روسیه اخیرا در ویدیویی مالکیت آن را به ولادیمیر پوتین نسبت داده است، احتمالا در مالکیت یک یا چند تاجر باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بایدن گفت، آمریکا در عین اینکه نگران نحوه رفتار روسیه با منتقد زندانی کرملین است، به دنبال تمدید توافق تسلیحات اتمی نیواستارت با مسکو نیز می باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
وزرای خارجی کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حالی گام های بعدی بالقوه را علیه روسیه بر می دارند که کشورهای غربی رفتار تند کرملین را علیه معترضان روسی و درخواست آنها برای آزادی الکسی ناوالنی، به شدت محکوم کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین با اشاره به اینکه اگر سفارت روسیه اقدام به اطلاع رسانی درباره ناآرامی ها در ایالات متحده می کرد، چه واکنشی از واشنگتن دیده می شد، گفت: کار سفارت آمریکا حمایت آشکار از نقض قوانین در روسیه بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سفیر پیشین ایران در آذربایجان گفت: میزان گستردگی اعتراض های اخیر روسیه نشان داد که اگر کرملین گفت وگوی ملی را در دستور کار قرار ندهد، روزهای خطرناکی در انتظار مسکو خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین مقامات واشنگتن را به مداخله در امور داخلی روسیه و حمایت مستقیم از اعتراضهایی متهم کرد که در حمایت از رهبر مخالفان دولت روسیه برگزار می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کاخ کرملین مقامات واشنگتن را به مداخله در امور روسیه متهم کردند. این مسأله در پی تظاهراتی رخ داد که در حمایت ناوالنی برگزار شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبر گزاری فارس: دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کرملین روز یک شنبه در مصاحبه ای با شبکه روسیه 1 برای مذاکره با دولت جو بایدن ، رئیس جمهور جدید آمریکا اعلام آمادگی کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان - سخنگوی کاخ کرملین با انتشار بیانیه ای می گوید آنچه سفارت آمریکا درباره تظاهرات غیرقانونی در مسکو منتشر کرد، غیرقابل قبول است. روز شنبه برخی ناآرامی ها در روسیه در اعتراض به بازداشت الکسی ناوالنی ، منتقد سیاست های کرملین صورت گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین بیانیه های نخست کاخ سفید بعد از آغاز به کار ریاست جمهوری جو بایدن درباره روسیه را قابل پیش بینی خواند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - دمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه این کشور درباره اظهارات مداخله جویانه آمریکا درباره تظاهرات غیرقانونی در روسیه را دخالت در امور داخلی روسیه دانست.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۱    
پسکوف: اظهارات منتشر شده سفارت آمریکا در مسکو درباره تظاهرات غیرمجاز در فدراسیون روسیه مداخله غیرمستقیم در امور داخلی روسیه و حمایت از قانون شکنی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اعلام اینکه با نگرانی تحولات در روسیه و اقدامات پلیس علیه معترضان به بازداشت ناوالنی، منتقد مطرح کرملین را دنبال می کند از برگزاری نشست وزرای خارجه اروپایی در روز دوشنبه برای اقدامات بعدی بروکسل علیه مسکو خبر داد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها به نقل از رویترز: در تظاهرات سراسری بی سابقه در روسیه برای آزادی ناوالنی منتقد سرشناس پوتین بیش از 2500 نفر بازداشت شدند. مردم شعار پوتین برو گمشو! سردادند. مقامات اتحادیه اروپا و آمریکا خواستار آزادی بازداشت شدگان هستند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۵:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به دنبال بازداشت آلکسی ناوالنی، منتقد برجسته کرملین توسط پلیس روسیه، بسیاری از کشورهای اروپایی خواستار آزادی وی شدند. به گزارش بی بی سی، چهره شناخته شده اپوزیسیون در روسیه ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم سراسر روسیه در سرمای استخوان سوز این روزها به خیابان ها آمدند تا صدای اعتراض خود را نسبت به بازداشت الکسی ناوالنی به گوش ولادیمیر پوتین و کاخ کرملین برسانند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، زاخارووا روز شنبه به خبرگزاری تاس افزود: روز گذشته سفارت آمریکا در مسکو مسیر برگزاری اعتراض ها در شهرهای روسیه را در سایت اینترنتی خود منتشر کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۸    
پلیس روسیه بیش از هزار نفر را در تظاهرات گسترده که در حمایت از منتقد صاحب نام کرملین برگزار شد، بازداشت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کرملین از پیشنهاد دولت جدید آمریکا برای تمدید پنج ساله پیمان استارت نو استقبال کرد.
ایتنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایتنا - کرملین اعلام کرده احتمال زیادی وجود دارد که کاخ سفید در واکنش به هک شرکت آمریکایی سولارویندز از شرکت های روسی انتقام گرفته و به آنها حمله سایبری کند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
در پی عملیات ضدتروریستی موفقیت آمیز روز گذشته نیرو های پلیس ویژه چچن که به هلاکت تمامی اعضای گروه تبهکار اصلان بوتوکایف (هم پیمان داعش) منجر شد، ولادیمیر پوتین به رهبر چچن تبریک گفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۴    
یک متحد منتقد صاحب نام کرملین گفت که وی پیش از بازگشت به روسیه انتظار داشته که بازداشت شود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۵    
سخنگوی کاخ کرملین نسبت به اظهارات جو بایدن در خصوص تحقیقات علیه روسیه واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۰    
کرملین امروز اعلام کرد تظاهرات برنامه ریزی شده در حمایت از آزادی الکسی ناوالنی، مخالف دولت روسیه غیر قانونی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۹    
یک مقام ارشد اتحادیه اروپا در تماس تلفنی با رئیس جمهوری روسیه خواستار آزادی منتقد صاحب نام کرملین شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین گفت روسیه از پیشنهاد آمریکا برای تمدید معاهده رو به انقضای اتمی میان دو کشور استقبال کرده و منتظر دریافت جزئیات این طرح است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین احتمال برگزاری دیدار میان روسای جمهوری روسیه و آمریکا را رد کرد. دیمیتری پسکوف امروز پنج شنبه اعلام کرد هنوز بحثی در خصوص دیدار میان ولادیمیر پوتین و جو بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا مطرح نشده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین گفت، رهبران روسیه و فنلاند در تماسی تلفنی بر همکاری در راستای مقابله با کرونا و کنترل تسلیحاتی تأکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
گورباچف معتقد است روابط میان آمریکا و روسیه "مایه نگرانی جدی " است اما بایدن باید گفتگو با کرملین را برای انجام اقدامات شفاف و هدفمند از سوی هر دو کشور آغاز کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: کاخ کرملین با انتشار ویدیویی از ولادمیر پوتین ، او را در حال غوطه ور شدن در یک استخر آب سرد نشان می دهد به شایعات بیماری او پایان داد. این فیلم، رئیس جمهور 68 ساله روسیه را در حالی که کاملاً سالم به نظر می رسد نشان می دهد که چندین بار در استخر آب سرد فرو می رود ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین فعلای قصدی برای تماس با جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا یا دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی که امروز دوره ریاستش به پایان می رسد، ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین بر آزادی شهروندان روسیه که در زندان های آمریکا به سرمی برند تاکید کرد و گفت همگی آنها باید آزاد شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین با تاکید مجدد بر تعهدات مسکو در یافتن روابط بهتر با واشنگتن گفت، کرملین به تحلیف بایدن چشم ندوخته چون در حقیقت، روی کار آمدن وی تغییری برای روسیه در پی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین تأکید کرد که رئیس جمهوری روسیه همواره خواستار برقراری روابط حسنه با آمریکا بوده و آن را بااهمیت می داند، ولی این تمایل سال هاست که با واکنش متقابل در واشنگتن مواجه نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۶    
کاخ کرملین اعلام کرد که همچنان به پیمان پیمان کاهش تسلیحات هسته ای (استارت نو) با آمریکا وفادار است.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۴۵    
با افزایش محدودیت ها، پروژه نورد استریم 2 هنوز فشار بی رحمانه آمریکا را تحمل می کند. به نقل از تاس، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: پروژه نورد استریم2هنوز فشار بی رحمانه آمریکا را تحمل می کند در حالی که این محدودیت ها که از نظر قوانین بین المللی غیرقانونی است ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
1- قوام آدم بازیگری بود... به ظاهر پیشه وری (رهبر حزب دموکرات آذربایجان) را تقویت می کرد و در مقابل روس ها راجع به نفت شمال نیز روی موافقت نشان می داد از آن جمله با سادچیکف طبق نظر روس ها قرارداد بست ولی چون آدم محیلی یا محترمانه تر بگویم مدبری بود در قرارداد شرط کرد که باید مجلس موافقت کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین در خصوص وقایع پس از انتخابات آمریکا ابراز نگرانی کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۰    
سخنگوی کرملین امروز (سه شنبه) گفت، مقام های روسیه زمانیکه ناوالنی در حال درمان در خارج از کشور بود، از خود انعطاف به خرج دادند اما سوالاتی پیرامون مرخص شدن او از بیمارستان وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (سه شنبه) گفت، مقام های روسیه زمانیکه ناوالنی در حال درمان در خارج از کشور بود، از خود انعطاف به خرج دادند اما سوالاتی پیرامون مرخص شدن او از بیمارستان وجود دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کاخ کرملین با انتشار بیانیه ای به بازداشت الکسی ناوالنی ، منتقد سیاست های روسیه ، واکنش نشان داد. دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کاخ کرملین ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین روز سه شنبه در اظهارنظری تازه درباره تهدید آمریکا برای تحریم کشورها و شرکت های مشارکت کننده در اجرای پروژه گازی نورد استریم 2 از فشار بی رحمانه واشنگتن انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۱    
سخنگوی کرملین گفته است رئیس جمهور روسیه تصمیمی برای دخالت در پرونده شخصیت مخالف الکسی ناوالنی ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کاخ کرملین درخواست کشورهای غربی برای آزادی منتقد صاحب نام رئیس جمهوری روسیه را رد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۵    
سخنگوی کرملین گفت آمریکا تحریم های بی رحمانه و مداومی علیه پروژه نورد استریم 2 وضع می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : توقف در تمرین مراسم تحلیف جو بایدن، رشد تولید ناخالص ملی چین در دوران همه گیری، کوتاهی در برابر شیوع همه گیری، عقب نشینی شرکت فیس بوک در برابر دولت ترکیه و فراخوان آلکس ناوالی برای اعتراض علیه کرملین سرخط رسانه های دنیا در طول نیم روز گذشته تشکیل داده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
میخائیل خودورکوفسکی، یک سرمایه گذار نفتی سابق که با کرملین اختلاف پیدا کرد، گفت دستگیر کردن آلکسی ناوالنی، منتقد کرملین تلاشی از سوی ولادیمیر پوتین برای نشان دادن اینکه همچنان شخص برتر روسیه به حساب می آید، است.