سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۴۴Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کاخ ریاست جمهوری»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از پارتیزان ، یکی از تصاویر مهم از دیکتاتور عراقی صدام حسین ، تصاویر او با تفنگ برنویی است که در دست دارد. سلاحی که با آن در حیاط کاخ ریاست جمهوری عراق ایستاد و با شلیک از آن آغاز جنگ تحمیلی 8 ساله به ایران را آغاز کرد. ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی اعتراضات گسترده در پایتخت و شهرهای مختلف فرانسه، کاخ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد سفر پادشاه انگلیس به پاریس به تعویق افتاده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- کاخ ریاست جمهوری فرانسه از تعویق سفر رسمی پادشاه بریتانیا به این کشور به دلیل ادامه اعتراضات گسترده به اصلاح قانون بازنشستگی خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، کاخ ریاست جمهوری فرانسه (الیزه) بعد از ظهر امروز (جمعه) با صدور بیانیه ای ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۶    
در پی اعتراضات گسترده در پایتخت و شهرهای مختلف فرانسه، کاخ ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد سفر پادشاه انگلیس به پاریس به تعویق افتاده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آشوبناک شدن وضعیت تظاهرات در پاریس، نیروهای امنیتی بیشتری در حال حرکت به سمت کاخ ریاست جمهوری فرانسه و استقرار در الیزه هستند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۱    
شفقنا- سران روسیه و عمان در نخستین گفت و گوی تلفنی خود از زمان برقراری روابط دیپلماتیک میان دو کشور، به بررسی همکاری دوجانبه و اوضاع خاورمیانه پرداختند. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرباز آذربایجانی حاضر در مرز ارمنستان به زبان تالشی میگوید: جنگ با ایران جنگ ما نیست. ایران وطن ما است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه گفت در سفر رئیس جمهور چین به مسکو، پوتین و شی درباره طرح صلح پکن برای درگیری اوکراین گفت وگو خواهند کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کاخ ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که این کشور هیچ یک از تصمیمات دادگاه کیفری بین المللی را به رسمیت نمی شناسد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۱    
شفقنا- به دنبال آن که دیوان کیفری بین المللی برای رئیس جمهوری روسیه حکم بازداشت صادر کرد، کاخ ریاست جمهوری این کشور تاکید کرد که صلاحیت دیوان را به رسمیت نمی شناسند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کمال قلیچدار اوغلو اگر بتواند کار سخت پیروزی بر اردوغان را به سرانجام برساند، به مدت 5 سال راهی کاخ ریاست جمهوری خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه با استقبال از توافق عادی سازی روابط ایران و عربستان تاکید کرد که دو کشور بازیگران مهم منطقه ای هستند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
اردوغان همچنین طی سخنانی در کاخ ریاست جمهوری بش تپه در آنکارا گفت: هدف ما این است که ساخت 319 هزار واحد مسکونی در مناطق زلزله زده را ظرف یک سال به اتمام برسانیم و بلافاصله به کسانی که مستحق آن هستند، تحویل دهیم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۸    
شفقنا- وزیر امور خارجه ایران با رئیس جمهور سوریه دیدار و گفت وگو کرد. آقای حسین امیرعبداللهیان در سفر امروز خود به دمشق ابتدا بر مزار رئیس جمهور فقید سوریه حاضر شد و نسبت به او ادای احترام کرد. وی سپس در کاخ ریاست جمهوری سوریه مورد استقبال بشاراسد قرار گرفت. انتهای پیام ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در مخفیگاه زندگی می کرد، تا به او زنگ زدم و گفتم تو را نمی کشند، به کاخ ریاست جمهوری رفت و در فیلم سلفی گفت از چیزی نمی ترسم
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نفتالی بنت، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی گفت: زلنسکی در مخفیگاه زندگی می کرد. تا به او گفتم با پوتین حرف زده ام و قول داده تو را نکشد، به کاخ ریاست جمهوری رفت و فیلم سلفی منتشر کرد که من از چیزی نمی ترسم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
چند ثانیه : نفتالی بنت گفت: در مخفیگاه زندگی می کرد، تا به او زنگ زدم و گفتم تو را نمی کشند، به کاخ ریاست جمهوری رفت و در فیلم سلفی گفت از چیزی نمی ترسم.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بغداد- ایران پرس: حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان در ادامه دیدار رسمی خود از بغداد، ظهر امروز چهارشنبه با عبداللطیف رشید ، رییس جمهور عراق در کاخ ریاست جمهوری این کشور دیدار کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در ادامه دیدار رسمی خود از بغداد روز چهارشنبه 3 اسفند با رئیس جمهور عراق در کاخ ریاست جمهوری دیدار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
در این دیدار، وزیر امور خارجه بر لزوم توسعه مناسبات دوجانبه ایران و عراق تاکید نمود. ایشان روابط ایران و عراق را منحصر به روابط دو دولت ندانسته و ارتباط عمیق و تنگاتنگ دو کشور را جنبه دیگری از ارتباط دو ملت دانست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق در دیدار وزیر امور خارجه روابط ایران و عراق را همه جانبه و عمیق خواند و بر توسعه همه جانبه روابط تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قطع برق کاخ ریاست جمهوری اوکراین همزمان با سخنرانی و حمایت نخست وزیر ایتالیا از کی یف، رئیس جمهور اوکراین را به یاد شغل قبلی اش انداخت!
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی پوتین گفت اظهارات اخیر معاون وزیر خارجه آمریکا که کریمه را هدف قانونی حملات اوکراین خواند، عمق اختلاف بین آمریکا و روسیه را برجسته می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کاخ ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد که در صورتی که زمان برگزاری مذاکره میان روسیه و اوکراین فرا برسد، پاریس اقدام خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۱    
شفقنا- عبدالله بوحبیب وزیر خارجه لبنان در رأس هیأتی بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) وارد فرودگاه دمشق شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از وبگاه شبکه المنار، بوحبیب پس از ورود به دمشق، با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در کاخ ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو کرد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان دقایقی پیش با حضور در کاخ ریاست جمهوری میرافلورس, با نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا دیدار و گفت وگو کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله خمپاره ای به کاخ ریاست جمهوری سومالی در شهر موگادیشو خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۵۱    
شفقنا- رئیس جمهوری روسیه با همتای الجزایری خود که قرار است چند ماه دیگر به روسیه سفر کند، درباره همکاری بیشتر دو کشور در بازارهای جهانی انرژی گفت و گو کرد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین در واکنش به حمله به مجتمع کارگاهی به یک تاسیسات نظامی در اصفهان گفت که سرویس های اطلاعاتی مسکو در حال ارزیابی اطلاعات پیرامون این حمله هستند. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه و کاخ ریاست جمهوری روسیه، در واکنش های جداگانه، حمله به تاسیسات کارگاهی وزارت دفاع ایران را محکوم کرده و نسبت به عواقب چنین اقدامات تحریک آمیزی هشدار دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۳۸    
30 آوریل 1975 وقتی تانک شماره 390 متعلق به نیروهای ویتنام شمالی از دروازه های کاخ ریاست جمهوری در سایگون گذشت جنگ ویتنام به پایان رسیده بود. اما آنچه از پس سال های تاریک این جنگ پرتلفات به جا ماند، زمینی سوخته بود ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
روسای جمهور مصر و ارمنستان در کاخ ریاست جمهوری ارمنستان رایزنی های دوجانبه ای را انجام دادند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲    
دادگاه جنایی عراق حکم اعدام 14 تروریستی را که در کشتار فجیع اسپایکر دست داشتند، صادر کرد. چنان که بارها گفته و نوشته شده، فاجعه اسپایکر در واقع کشتار جمعی بود که به دست نیروهای داعش و با همکاری برخی از قبایل و اعضای حزب بعث سابق در پایگاه هوایی اسپایکر و کاخ ریاست جمهوری صدام در تکریت عراق اتفاق ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
کاخ ریاست جمهوری روسیه موسوم به کرملین اعلام کرد که هر تانک جنگی که توسط آمریکا و دیگر کشورهای غربی به اوکراین ارائه شود، سوزانده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۲:۰۱    
کاخ ریاست جمهوری سومالی هدف حمله 7 خمپاره قرار گرفت که در پی آن تعدادی غیرنظامی زخمی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های سومالی از حمله خمپاره ای به کاخ ریاست جمهوری در موگادیشو پایتخت این کشور خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه با حضور در کاخ ریاست جمهوری ازبکستان با شوکت میرضیایف رییس جمهور این کشور دیدار کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۷    
میشل عون در 30 اکتبر 2022 بعبدا، کاخ ریاست جمهوری لبنان، را ترک کرد و از آن موقع تاکنون، نمایندگان پارلمان نتوانسته اند فردی را برای جانشینی او به این کاخ بفرستند ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کارگران باغ وحشی شیلی در شیلی با انداختن لاشه شیر در مقابل کاخ ریاست جمهوری در سانتیاگو اعتراض خود را علیه رفتار یک سازمان دولتی با حیوانات نشان دادند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در جمع خبرنگاران گزارشی از روند تحقیق و تفحص از منطقه آزاد قشم ارائه کرد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از رویترز، در اوایل ماه جاری میلادی حامیان ژاویر بولسونارو رئیس جمهور سابق این کشور به کنگره، دادگاه عالی و کاخ ریاست جمهوری برزیل حمله کردند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاخ ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد رئیس جمهور این کشور و همتای ایرانی وی در گفت وگویی تلفنی درباره سوریه و همکاری در حوزه حمل و نقل و انرژی رایزنی کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کاخ ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران پنجشنبه (19 ژانویه، 29 دی) با یکدیگر تلفنی گفت وگو کردند. این دومین تماس تلفنی آن ها در نُه روز گذشته بود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۷۷ سایت دیگر  
کاخ ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد رئیس جمهور این کشور و همتای ایرانی وی در گفت وگویی تلفنی درباره سوریه و همکاری در حوزه حمل و نقل و انرژی رایزنی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در پی حمله طرفداران بولسونارو به کاخ ریاست جمهوری برزیل، رئیس جمهور این کشور دستور عزل نیروهای امنیتی محافظ کاخ را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری برزیل پس از ابراز "بی اعتمادی" به ارتش کشورش به دلیل اقدام نکردن علیه تظاهرکنندگانی که به ساختمان های دولتی در 8 ژانویه حمله کردند، 40 تن از سربازان محافظ ساختمان ریاست جمهوری را اخراج کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۶    
وزیر دفاع و سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه، از اعمال تغییرات اساسی در ساختار نیرو های مسلح این کشور در یک بازه زمانی سه ساله خبر دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان روز سه شنبه با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در محل کاخ ریاست جمهوری این کشور دیدار کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
امارات در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و انرژی هسته ای در کره جنوبی سرمایه گذاری می کند. به گزارش صبح ساحل، بر اساس اعلام کاخ ریاست جمهوری کره جنوبی، امارات قصد خود را برای سرمایه گذاری 30 میلیارد دلاری در کره جنوبی به ویژه در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و انرژی هسته ای علاوه بر تسلیحات در جریان ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دادگستری پیشین برزیل در دولت بولسونارو به اتهام قصور و تبانی با اغتشاشگران راستگرا در حمله به کنگره و کاخ ریاست جمهوری این کشور هنگام ورود به برزیل دستگیر شد. بیش از 1800 نفر در برزیل بر سر آشوب های انتخاباتی دستگیر شده اند.