شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۶Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جبهه مقاومت»

استانداری گیلان   ۵۳ دقیقه پیش    
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان در مراسم سالروز شهادت فرمانده سرافراز جبهه مقاومت سردار محمدعلی حق بین در مسجد جامع شهر لنگرود حضور یافت. به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان اسدالله عباسی ...
خبرگزاری برنا   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان در مراسم سالروز شهادت فرمانده سرافراز جبهه مقاومت سردار محمدعلی حق بین در مسجد جامع شهر لنگرود حضور یافت.
فرماندار شهرستان گرگان، با اشاره به نقش مهم و اثربخش رسانه ها در تعالی انقلاب اسلامی و محور مقاومت، اضافه کرد: رسانه های داخلی ابزار قدرتمند دوام و قوام انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت هستند. ...
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
سردار مجتبی فدا در سومین سالگرد سردار گیلانی جبهه مقاومت و فاتح نبل و الزهرا، شهید محمدعلی حق بین که در مسجد جامع لنگرود برگزار شد، نهضت جنگل و میرزا کوچک خان را افتخار استان گیلان دانست و اظهار کرد: گیلان خط مقدم مقابله با روس های متجاوز در جریان جنگ های جهانی اول و دوم بوده است. ...
شرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از مهم ترین جبهه های موفق اقتصادی و تولیدی کشور در طول سه دهه فعالیت خود، همواره مورد تحریم های ظالمانه و حمله های متعدد سایبری قرارگرفته و در تمام این دوران با اتکا به توان نیروهای انقلابی، متخصص و کارآمد خود، با حفظ روحیه انقلابی و دینی ...
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت سرلشگر پاسدار شهید زاهدی و هم رزم شهدا حاج محمد کیانی با همکاری کانون فرهنگی هنری حضرت سیدالشهدا (ع) در مسجد و مصلی امام حسین (ع) فارسان برگزار می شود.
خبرگزاری جمهور   ۵ ساعت پیش    
جبهه مقاومت ملی افغانستان می گوید که نیروهای این جبهه قومندانی امنیه طالبان در ولسوالی بنگی ولایت تخار را مورد حمله راکتی قرار داده است.
بازیگر کشورمان گفت: بنا دارم برای سال پیش رو دو اثر با محوریت جبهه مقاومت اسلامی و نوشته ای از ویلیام شکسپیر را روی صحنه نمایش ببرم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم دامغان گفت: روحیه مقاومت و استکبار ستیزی جبهه مقاومت و مردم غزه را سرپا نگاه داشته است، این سرمایه ای است که با هیچ چیز قابل قیاس و معامله نیست.
دیده بان البرز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۳    
امام جمعه ماهدشت گفت: اسرائیل خبیث با منطق زور، کنسولگری ما را مورد هدف قرار داد و چند تن از فرماندهان مؤثر جبهه مقاومت را به شهادت رساند، اما با این اقدام، اقتدار پوشالی اش را در معرض ضربه تاریخی ایران قرار داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان اصفهان با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی قدرت هشتادساله رژیم صهیونیستی را به باد داد، گفت: جبهه مقاومت در چند وقت گذشته توانمندی های خود را به خوبی نشان داد و مردم فلسطین به خوبی از رزمندگان خود حمایت کردند و خون شهدا را به روشنی راه به چشمان خود می زدند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم فریدونشهر به پاس عملیات پیروزمندانه وعده صادق ، با اعطای گل به نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان در نماز جمعه از اقدام قهرمانانه نیروهای مسلح کشور تجلیل به عمل آوردند و با راهپیمایی خود بعد از نماز جمعه، حمایت خود از جبهه مقاومت در راه مبارزه با رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۵    
امام جمعه ایلام با بیان اینکه عملیات وعده صادق برای جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت در برابر دشمنان بازدارندگی ایجاد کرد، گفت: این عملیات پاسخی قاطع و شمارش معکوس نابودی اشغالگران است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان اذعان داشت : مقاومت و نابودی هیمنه رژیم صهیونیستی نشانه پیروزی اسلام و جبهه مقاومت است و با برجا گذاشتن خسارت های جبران ناپذیر دشمن را درهم شکست.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه تبریز اظهار کرد: ضربه تنبیهی و بازدارنده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با محوریت نیروی هوا فضای سپاه، مولفه های اقتدار انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را در سپهر دیپلماسی و نظام بین المللی به رخ کشید و هیمنه پوشالی صهیونیستی را از هم گسیخت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام بارانی با اشاره به پیام های این عملیات اثری کرد: عبور پهپادهایی با سرعت پایین و صدای بالا از سامانه های پدافندی ده کشور نشان دهنده قدرت و ابتکار عمل بالای جمهوری اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی و آمریکایی هاست که همگان عظمت این عملیات را مشاهده کردند و همه اینها در شرایطی است که ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه عملیات وعده صادق برای جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت در برابر دشمنان بازدارندگی ایجاد کرد، گفت: این عملیات پاسخی قاطع و شمارش معکوس نابودی اشغالگران است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۱    
نوشهر- ایرنا- امام جمعه نوشهر تثبیت نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ، حمایت از جبهه مقاومت و خوشحالی مردم غزه را از جمله دستاوردهای عملیات وعده صادق نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برشمرد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۶    
به گفته حجت الاسلام زاهدی پور ، سرزمین های تحت اشغال رژیم صهیونیستی، بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه محسوب می شود و این پایگاه بعد از قریب به هشت دهه در معرض حملات پهپادی و موشکی افتخارآفرین فرزندان عزیز ایران اسلامی قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۳    
بسیجیان امیرکلا با تشکیل زنجیره انسانی دفاع و تکریم پاسداران در مقابله با رژیم صهیونیستی و حمایت از جبهه مقاومت در ساحل دریای سرخرود حضور باشکوهی را از خود نشان دادند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۲۳    
یکی از فرماندهان جبهه مقاومت و دفاع مقدس اقتدار امروز را مدیون خون شهدا دانست و گفت: ایران چیزی بالاتر از قدرت یعنی اقتدار دارد که آن را شهدا به ما دادند.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۵۳    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه با انقلاب اسلامی؛ اسلام تولد جدیدی یافت، گفت: یکی از ویژگی هایی انقلاب احیای جبهه مقاومت بود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سردار مقداد فرمانی گفت: عمل به فرمان امام خامنه ای در تنبیه دشمن، تحمیل قدرت تهاجمی و تبیین پوشالی بودن قدرت دشمن، اجرای مطالبه مردم و نمایان کردن قدرت پوشالی دشمنان اسلام چهار هدف عملیات وعده صادق بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۱    
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: جشن بزرگ پیروزی جبهه مقاومت و شکست رژیم صهیونیستی بیش از هر زمانی نزدیک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۰    
با حضور جمعی از مسئولان مراسم سالگرد شهید سردار حجازی جانشین سپاه قدس و همچنین شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت در یاسوج برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۹    
فرمانده جبهه مقاومت گفت: وقتی درخواست های آمریکا و فرانسه و انگلیس به جایی نرسید، شروع به تهدید و ارعاب حتی به وسیله بمب هسته ای هم کردند که در پاسخ آنها رهبر معظم انقلاب فرمودند: هرچه در توان دارید هم روی میز بگذارید، ما باید رژیم منحوس صهیونیستی را تنبیه کنیم و این کار را هم انجام می دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱    
کربلا- ایرنا- دبیر علمی همایش بین المللی معرفت و رسالت حسینی گفت: اربعین ظرفیت و عامل مهمی برای وحدت و انسجام ملت های مسلمان،بیداری اسلامی و مقابله با دشمنان اسلام در منطقه و نویدبخش پیروزی مسلمانان و جبهه مقاومت خواهد بود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۲    
عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را عملیات بسیار مقتدرانه ای دانست که به نفع جبهه مقاومت تمام شد و ابهت پوشالی رژیم صهیونیستی را فرو ریخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۱    
بوشهر- بخشدار آب پخش گفت: عملیات وعده صادق مظهر اقتدار سپاه و جبهه مقاومت بود.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۳    
فرمانده سپاه صاحب الامر عج استان قزوین گفت: اگر دشمن خطایی بکند، پاسخ کوبنده به آنها خواهیم داد.در صورت خطای دشمن، پاسخ کوبنده ای به آنها خواهیم داد. آرامش، آسایش و امنیت ملت ایران آرزوی سپاه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسئولان مراسم سالگرد سردار حجازی جانشین سپاه قدس با گرامی داشت یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت در یاسوج برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول راویان جبهه مقاومت گفت: جهانی شدن تفکر مقاومت امروز در فلسطین و غزه با قریب به گذشت 140 روز و بالغ بر 30 هزار نفر شهید ادامه دارد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۶    
حجت الاسلام والمسلمین صلح میرزایی با بیان نگاه رهبر معظم انقلاب به صبر و مقاومت، گفت: این مقاومت با تمام مؤلفه های خود به اجزای جبهه مقاومت صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
دزفول – ایرنا – فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: جشن بزرگ پیروزی جبهه مقاومت و شکست رژیم صهیونیستی بیش از هر زمانی نزدیک است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۶    
بک کارشناس مسائل غرب آسیا با تأکید بر اینکه عملیات وعده صادق از نظر کلی موازنه نظامی را در منطقه به نفع ایران و جبهه مقاومت تغییر داد، گفت: جمهوری اسلامی ایران با این عملیات، توانمندی خود را در ضربه وارد کردن به هر مرکزی از مراکز مهم نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشت.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۵۳    
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم غاصب صهیونیستی هم آسیب پذیر و هم مقابل جبهه مقاومت ضعیف تر شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمدمهدی اسماعیلی در مراسم گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال 1402 هنر انقلاب اسلامی که امروز - 29 فروردین برگزار شد با تبریک اعیاد گذشته و پیروزی بزرگ جبهه مقاومت، گفت: خون پاک شهدای ما افتخار بزرگی را برای جهان اسلام آفرید ...
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه فرهنگ و هنر پایه و اساس قدرت نرم است، گفت: تلاش در عرصه فرهنگ، هنر و رسانه اهمیتش کمتر از مجاهدت در میدان های دفاعی و نظامی نیست. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی ایرانیکTV ویدئویی از اظهارات جواد گوک، نویسنده و تحلیلگر سیاسی ترکیه ای درباره حمله به اسرائیل و درک قدرت ایران برای جهان و یک دلگرمی برای جبهه مقاومت منتشر کرد: ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نبرد ما با دشمن و حضور ما در میادین جنگ تا زمانی که ظلم و تجاوزگری وجود داشته باشد، ادامه خواهد داشت. این جمله مربوط به فرمانده جبهه مقاومت سردار شهید سیدمحمد حجازی است. فرمانده ای که رفیق حاج قاسم بود. او بعد از ظهور داعش، برای مقابله با این جریان تکفیری از سال 1393 پا [...]
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فعال سیاسی اصولگرا، پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی را نقطه عطف معادلات قدرت در خاورمیانه دانست و تاکید کرد: این اقدام نه تاریخی بلکه حادثه ای تاریخ ساز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده حماس در ایران در مقاله ای به دستاورد های عملیات بزرگ عملیات وعده صادق پرداخته و نوشت: حملات پهپادی و موشکی ایران به رژیم صهیونسیتی بیانگر عزم این کشور برای ادامه طوفان الاقصی، حمایت از جبهه مقاومت و مجازات اسرائیل به علت جنایات جنگی این رژیم کودک کش در غزه است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل ظهره وند گفت: وعده صادق فرصتی را برای تثبیت جایگاه ایران به عنوان محور اصلی جبهه مقاومت و امید برای مستضعفان عالم و مسلمانان جهان فراهم آورد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان صدا و سیما گفت: عملیات وعده صادق برای کشور و نیروهای مسلح ما و هم چنین جبهه مقاومت پُر از دستاورد بوده و پوشالی و ضربه پذیر بودن اسرائیل را ثابت کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۶    
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه در پی عملیات وعده صادق جهان جدیدی آغاز شد، گفت: ما باید توجه داشته باشیم که در این جهان جدید سهم ملت خودمان، جبهه مقاومت و کشورهای مسلمان را به درستی دریافت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: عملیات وعده صادق، وحدت و اتحاد جبهه مقاومت در مقابل زورگویان را تقویت کرد و موجب حاکم شدن روحیه نشاط در میان مردم و به ویژه جوانان شد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۳    
جبهه مقاومت ملی افغانستان می گوید که نیروهای این جبهه در یک عملیات نظامی، 5 جنگجوی طالبان را در کابل کشته و زخمی کرده اند.
ندای گیلان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیروزی جبهه مقاومت و نابودی اسراییل پیام شفاف عملیات وعده صادق است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته افشارچی، انقلاب اسلامی، انقلاب مظلومان جهان است و نظام از همان ابتدا راهبرد خود را تقویت و پشتیبانی از فلسطین قرار داد و رفته رفته با تقویت جبهه مقاومت رژیم صهیونیستی به نوعی در محاصره قرار گرفت.