پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۰۹Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استیصال»

حوزه   ۱۵ دقیقه پیش    
حوزه/ در روزگاری که قدرت مسلمان ها رو به افول رفته و دشمنان تاریخی اسلام و مسلمان ها فرصت های استثنائی برای انتقام از امت مرحومه پیدا کرده اند وحدت تنها راه برای استیصال دشمن و کشیدن دندان طمع او و برآوردن امت از حضیض ذلت است.
سبلانه   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان گفت: دولت فرانسه و سیاستمداران آن با رفتارهای کودکانه خود هرگز نخواهند توانست جلوی پیشروی و توسعه اسلام ناب محمدی را در جهان بگیرند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۰۶    
حوزه/ مدیر، اساتید و طلاب مدرسه علمیه شهید مصطفی خمینی(ره) تاکستان در بیانیه ای اهانت به رسول مهربانی را اوج استیصال و درماندگی کشورهای غربی عنوان کردند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: اینکه می بینید در سیاست خارجی موفق هستیم، آمریکا عصبانی می شود و وزیر امور خارجه را تحریم می کند، در فروش نفت موفق می شویم آمریکا عصبانی می شود وزیر نفت را تحریم می کند این نشان موفقیت ایران و استیصال آمریکاست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: غرب اگر راست می گوید و فرانسه راست می گوید و می خواهد، در جامعه بشری صفا و امنیت ایجاد شود باید دست در امور داخلی مسلمانان، بردارد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب گفت: پیشرفت چشمگیر اسلام باعث خشم واستیصال دنیای استکبار شده است و اهانتهای صورت گرفته به ساحت پیامبر مکرم نشان دهنده این استیصال و درماندگی است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۰    
عرصه سیاست در این شرایط به کلام سیاسی مبتذل آلوده می شود و همه از سر استیصال و در دل، ساکت فریاد می زنند: فحش را عشق است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۳۰    
دیدگاه اساتید اسلام ستیزی در جهان معاصر در پوشش آزادی بیان، راهبرد مجامع صهیونیستی و سران سلطه است که بدون تردید فاقد منطق عقلانی و نشان از افول و استیصال غرب در برابر منطق جهان شمول اسلام ناب و آیت فتح الفتوح نهایی اسلام در تقابل جبهه حق و باطل است ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اسامی منتخبان راه یافته به مرحله نهایی داوری مسابقه نقش قلم رادیو نمایش معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، اسامی منتخبان راه یافته به مرحله نهایی مسابقه نقش قلم در سه بخش نمایش کوتاه ، نمایش تک قسمتی و نمایش بلند سریالی به شرح زیر اعلام شد. بخش نمایش کوتاه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- علمای اهل سنت خراسان شمالی با صدور بیانیه ای عمل سخیف رئیس جمهور فرانسه در توهین به والاترین مقدسات مسلمانان را به دلیل استیصال غرب از موج اسلام گرایی در جهان برشمردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه چهره دروغین و تمدن وحشی غرب باید افشا شود، گفت: اقدام فرانسوی ها نشان دهنده استیصال نظام سرمایه داری در مقابل رشد اسلام است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بی حرمتی به پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)،نشان از اثرگذاری مکتب اسلام ناب محمدی(ص) در میان جوامع بشری دارد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید، هشتگ انسولین نیست ؛ واکنشی است که به تازگی در شبکه های اجتماعی داغ شده و روایت نایاب شدن انسولین قلمی در داروخانه هاست. بعضی از خشم و استیصال خود می نویسند وقتی داروخانه ها را به دنبال انسولین زیر پا گذاشته اند و برخی آدرس داروخانه هایی را که به تعداد محدود انسولین در اختیار مراجعان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۳    
ایسنا/همدان رئیس اتاق اصناف اسدآباد گفت: کرونا و گرانی قیمت مواد اولیه پخت شیرینی موجب کاهش تقاضا در بازار قنادان شده و آنها را برای فعالیت و یا تعطیل کردن واحد خود با استیصال مواجه کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته وزیر بهداشت قصور هایی در زمینه بیماری کرونا وجود داشت که اگر روزی برخی افراد با طرح موضوعاتی حاشیه ای در زمینه اقدامات وزارت بهداشت به دنبال پایمال کردن خون شهدای سلامت باشند، قطعاً به این موضوع ورود خواهد کرد.
شبکه یک سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، در این مستند که کاری از گروه برنامه ساز "ثریا" است، ادعای شکست ناپذیری نظامیان آمریکا با روایت ضعف و استیصال این کشور در برابر غرش موشک های ایران بر فراز عین الاسد، حکایت دارد. ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حسین حقگو . کارشناس اقتصادی در روزنامه شرق نوشت: دولت دوازدهم در ضعیف ترین موقعیت خود است. روز و ساعت و شاید دقیقه ای نیست که فیلم و سخن و گفتاری علیه عملکرد آن در فضای مجازی منتشر نشود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گرچه ظاهر صلح عافیت اندیشانه با صلح قهرمانانه یکی است، اما از اولی کرنش مقابل اهریمن و استیصال سیاسی و دویدن به آغوش دشمن در می آید و از دومی تنها مبارزه و استقامت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - امام جمعه موقت کاشان گفت: کرونا به مسئولان و همه ما ثابت کرد که نگاه به غرب دستاوردی جز سقوط ندارد چراکه استیصال کامل دنیای غرب را در برابر این ویروس شاهد بودیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۶    
کیومرث سرمدی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: بنده مخالف جریمه نقدی افرادی هستم که به خاطر مسائل مالی و استیصال نمی توانند پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند؛دولت اگر بخواهد جریمه متخلفان را اجرایی کند باید از پشتوانه قانونی و ضابطان قضایی برخوردار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۱    
فرمانده سپاه حضرت قائم (عج) استان سمنان گفت: آمریکا امروز به شدت درگیر چالش و در تقابل با نظام جمهوری اسلامی، دچار استیصال شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۰    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بنده مخالف جریمه نقدی افرادی هستم که به خاطر مسائل مالی و استیصال نمی توانند پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند؛دولت اگر بخواهد جریمه متخلفان را اجرایی کند باید از پشتوانه قانونی و ضابطان قضایی برخوردار باشد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۰    
اهداف انتخاباتی ترامپ مهدی محمدی: تا اطلاع ثانوی، هدف اصلی هر اقدامی از جانب دولت ترامپ انتخاباتی است ولی به فراتر از انتخابات نوامبر هم باید نگریست. تحریم های جدید، بخشی از یک جعبه ابزار بزرگ تر برای وادار کردن ایران به مذاکره، قبل از انتخابات 13 آبان است. استیصال آمریکا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - خوسه آنتونیو اِخیدو تحلیلگر اسپانیایی، تحریم های تازه واشنگتن علیه تهران را ژست از روی یاس و استیصال دولت ترامپ علیه ملت ایران دانست.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سیداحمد علم الهدی، امام جمعه مشهد می گوید: دشمن امروز در روی کره زمین ضعیف ترین موجودات است و دشمنی که یک روز اراده اش همه دنیا اداره می کرد، امروز اراده اش حتی در کانون قدرت خودش قابل اجرا نیست، این ضعفی که امروز آمریکا و غرب پیداکرده است ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۴   + ۵۵ سایت دیگر  
ایرنا: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: تحریم های جدید آمریکا ضد مردم ایران نشانه آشکاری برای درک رویکرد غیرانسانی کاخ سفید است. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به شکست های متوالی دولت ترامپ در مواجهه با ایران ...
در شرایطی نمایندگان مجلس قصد دارند با تصویب طرح جهش تولید و تامین مسکن تنها 25درصد از تسهیلات بانکی را به بخش مسکن هدایت کنند که سامان دهی بازار مسکن نیازمند هدایت 48درصد تسهیلات بانکی به این حوزه است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
استراتژیست های ادوگاه دموکرات ها، نامزد خود را به شکلی کاملا کارشناسی شده آماده کرده بودند. در طول مدت زمان مناظره، جو بایدن مگر در موارد تاثیرگذار اصلا به ترامپ نگاه نمی کرد و در مقابل ترامپ فقط به بایدن نگاه می کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه امروز (سه شنبه) گفت، حملات ارمنستان علیه اهداف غیرنظامی جمهوری آذربایجان جنایت علیه بشریت و نشان دهنده استیصال ارمنستان است.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اول کلام عذرخواهی از همه بزرگواران عزیز؛ با دکتر حسن روحانی رئیس جمهور می شود به گونه های مختلفی حرف زد؛ مثلا چون حقوقدان هستند می شود با او به زبان قانون سخن گفت از قانون اساسی مصداق آورد و.. ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:در سناریوی اول پیش بینی شده که شورای رقابت از پروسه تعیین قیمت حذف شود حال آنکه در سناریوی دوم با توجه به جایگاه قانونی این شورا احتمالا با شرط ماندن، محدوده اختیارات آن کاهش خواهد یافت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایده دشمن این است که در جنگ اقتصادی شکست بخوریم، به خاطر استیصال در مشکلات معیشتی و اقتصادی در برابر دشمن تسلیم بشویم و او بر ما مسلط شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله سید احمد علم الهدی : امام جمعه مشهد گفت: ایده دشمن این است که در جنگ اقتصادی شکست بخوریم، به خاطر استیصال در مشکلات معیشتی و اقتصادی در برابر دشمن تسلیم بشویم و او بر ما مسلط شود. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تفکر پشت سر استراتژی ترامپ هرچه که باشد، ناشی از استیصال نامزدی است که در بحران سلامتی غوطه ور است و تحت هیچ شرایطی نمی تواند آن را کنترل کند، او در نظرسنجی ها به شدت عقب است و تلاش می کند تا مردم را متقاعد کند که شایسته به قدرت رسیدن در دور دوم ریاست جمهوری است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در روزهایی که شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی که زندگی مردم را دچار سختی کرده است، مردمی هم در زیر آسمان این شهر زندگی می کنند که هنوز به روی زندگی لبخند می زنند و شوق زندگی در تمام لحظه هایشان جاری است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تنش حاکم بر نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری 13 آبان آمریکا موجب شد تا بسیاری از بینندگان آن دچار استیصال و استرس شده و نارضایتی خود را در فضای مجازی مطرح کنند.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: آبروریزی برای آمریکا جمله ای کوتاه که پس از گذشت دقایقی از پایان اولین مناظره انتخاباتی آمریکا تیتر رسانه های خبری ایالات متحده شد. مناظره ای که چهره عریان آمریکا را به نمایش گذاشت. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
توهین بی شرمانه و اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) نشان از دین ستیزی، اسلام زدایی و درماندگی سیاسی و گرفتاری در بن بست راهبردی در مقابله با ایران اسلامی و انحطاط هنری و سرسپردگی سیاسی و مزدوری گروهی به ظاهر اهل هنر است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تا امریکا هست بغداد روی آرامش نخواهد دید. حالا هم داستانی دیگر البته این بار رفتن ظاهری برای توجیه زدن مقاومت؛ اما آنچه که مشخص است استیصال امریکایی ها است که فکر می کردند با ترور سردار سلیمانی مقاومت عراقی را به انفعال می کشانند ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۳:۵۱    
توهین بی شرمانه و اهانت به ساحت مقدس پیامبر(ص) نشان از دین ستیزی، اسلام زدایی و درماندگی سیاسی و گرفتاری در بن بست راهبردی در مقابله با ایران اسلامی و انحطاط هنری و سرسپردگی سیاسی و مزدوری گروهی به ظاهر اهل هنر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امریکا با تحریف شخصیت شهیدسلیمانی، استیصال خود را پنهان می کند و عوامل دشمن هم به دنبال تحریف هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس بیش از یکساعت است که روی پله های مقابل یک آژانس معاملات ملکی، چمباتمه زده و چشم به افق دوخته است؛ وقتی سلام می کنم از جا می پرد و بدون جواب سلام، می گوید: حالا چه باید کنم؟ نمی توانم خانه ای برای اجاره پیدا کنم؟ کجا باید بروم؟ کسی احوال پُرس نیست. حالا واقعا درماندگی را حس می کنم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دنبال اقدام ناشی از استیصال دولت دونالد ترامپ مبنی بر ادعای بازگشت همه تحریم های سازمان ملل علیه ایران، مطرح ترین رسانه های آمریکایی به صراحت به شکست دیپلماسی دونالد ترامپ در برابر ایران اذعان کردند و نوشتند این واشنگتن بود که منزوی شد، نه ایران.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
برترین ها: مجید تخت روانچی، نماینده دائم ایران در سازمان ملل روز دوشنبه در پیامی توییتری نوشت: تصمیم امروز آمریکا در خصوص اعمال تحریم علیه ایران هیچ تاثیری کاربردی نداشته و نشانه آشکار استیصال آمریکا پس از شکست اخیرش در سازمان ملل است که تنها باعث انزوای بیشتر ایالات متحده شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی در پی تحریم های جدید دولت ترامپ اعلام کرد که اقدامات از سر استیصال دولت آمریکا هیچ تاثیری در فعالیت سازمان انرژی اتمی نخواهد داشت و این سازمان با قوت به کار خود ادامه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۰    
در پی شکست دولت آمریکا برای همراه سازی جامعه جهانی با اعمال تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران ، سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل نامه ای را از سر استیصال برای دبیرکل سازمان ملل ارسال کرد.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرمهم: هفته گذشته با گذر ارز از 27 هزارتومان بانک مرکزی دو سیاست مهم ارزی در پیش گرفت اما حالا با گذشت یک هفته ارز در صرافی ملی بار دیگر در این سقف تاریخی جا خوش کرده است. علت نوسان و رشد افسار گسیخته ارز را کجا باید جست؟ در مکانیسم ماشه یا استیصال بازار ساز؟ چه آینده ای در انتظار بازار ارز است؟