شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۰۲Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استیصال»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱    
سخنگوی سپاه پاسداران، ایران قوی را نقطه عصبانیت و استیصال دشمن دانست و گفت: حوادث اخیر نشان داد ارتقای سواد رسانه ای جامعه به ویژه در مواجهه با فضای مجازی بیش از گذشته اهمیت یافته است.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۴۵    
سینماپرس: بخشی از گفتگوهای سینماپرس با سینماگران در فصل پاییز سال 1401 مربوط به مسائل و موضوعاتی همچون: ضرورت تولید آثار سینمایی در حوزه دفاع مقدس، لزوم مقابله با مروجان بی اخلاقی یا اخلاق لیبرالی در عرصه فرهنگی، بی قانونی خانه سینما؛ استیصال سینماگران و انفعال مدیران ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد به لفاظی های ضدایرانی نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی در سفر به آلمان بیانگر استیصال است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: موضع گیری جوزپ بورل از جایگاه قدرت نیست بلکه بخاطر استیصال و سردرگمی است زیرا اروپایی ها اکنون در عرصه بین المللی تنها مانده اند و آمریکایی ها نیز از آنها حمایت نمی کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سیاست نگاه به شرق یک سیاست اصیل نیست و یک ابتکار واکنشی است. در ذهن سیاست گذاران ایرانی یک مثلث وجود دارد که دو راس آن ایران و چین هستند و راس پنهان اما بسیار مهم سوم آمریکا است.چینی ها کاملا متوجه هستند که ایران در شرایط اضطرار و استیصال رو به سوی آنها آورده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۹    
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه فشار اقتصادی بخشی از جنگ ترکیبی دشمن بر علیه ملت ایران است، گفت: دشمن با تورم و فشار اقتصادی می خواهد چنان مردم را ناراحت کند که معارف اسلامی و سبک زندگی خود را نبینند و دچار استیصال شوند تا مملکت به اضمحلال برسد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بیرجند گفت: فشار اقتصادی بخشی از جنگ ترکیبی است تا مردم ناراضی و دچار استیصال شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با محکومیت تحریم شورای عالی انقلاب فرهنگی و دبیر آن توسط شورای وزرای اتحادیه اروپا، این اقدام را نشانه ضعف و استیصال دشمنان فرهنگ انقلاب خواند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
زاکانی گفت: نابه سامانی های اقتصادی و ایجاد فشار آن برای مردم نیز خبر ناراحت کننده امسال برای من بود که دیگر باعث اسباب استیصال مردم شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان نقشه دشمن برای ایجاد دلهره و ترس در بین قشر دانش آموز را نشان دهنده استیصال و وقاحت استکبار و فتنه گران دانست و گفت: دشمن با بی رحمی تمام دانش آموزان ما را مسموم می کرد زیرا سعی داشت تا فضای آموزش و پرورش را بهم بزند اما موفق نبود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۶    
کت چرمی اگر چه داستان دارد اما از شتابزدگی در روایت و ناقص ماندن روند بازگشایی ابعاد داستان رنج می برد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حسینی با بیان اینکه آمریکایی ها همواره در منطقه به دنبال جنگ افروزی، ایجاد ناامنی و ایران هراسی بوده اند که خوشبختانه نتیجه نگرفته اند، گفت: امیدواریم افول آمریکا که مدتی است آغاز شده، شتاب بگیرد تا مردم جهان و به ویژه مسلمانان از شر ظلم و ستم این قدرت شیطانی رهایی یابند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
مشاور فرماندهی کل قوا در امور ارتش گفت: نظام سلطه از سر عجز و استیصال دست استمداد خود را به سوی منافقین و سلطنت طلب ها و تجزیه طلبان دراز کرد تا ایران را با خطر تجزیه و فروپاشی روبرو سازد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: بخشی از مهمترین اخبار سینمای ایران در فصل بهار سال 1401 مربوط به مسائل و موضوعاتی همچون: حضور غیرقانونی یک فیلم ایرانی در جشنواره کن و سیاه نمایی علیه کشور، واکنش منفعلانه و سکوت از سر استیصال مدیران سازمان سینمایی در مواجه با فیلم های سیاه نما ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تکه های جورچین رخدادهای منطقه ای حاکی از آن است که نفس جبهه دشمن برای پنجه در پنجه انداختن ملت ایران به شماره افتاده و برخلاف سر و صدایی که دارد، رمقی برای تداوم دشمنی خود ندارد و کانون بحران زا علیه ملت ایران راه چاره خود را تسلیم در برابر اراده ملت ایران می داند.
روزنامه جوان مسمومیت های سریالی دانش آموزان را شبیه اتفاقات دهه 60 دانسته است.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده شامگاه سه شنبه در همایش طلایه داران تبلیغ در سالن ولایت اردبیل با تبریک عید نیمه شعبان در سخنانی اظهار کرد: در عصر کنونی، تهاجم فرهنگی دشمن نشان از استیصال در برابر فعالیت روحانیون و فعالان فرهنگی و تبلیغی بوده و [...]
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: به برکت مجاهدت های خاموش نیرو های انقلابی وزارت اطلاعات، توطئه های زنجیره ای و پیچیده سرویس های اطلاعاتی و امنیتی دشمن، ناکارآمد شده و نتیجه ای جز شکست و استیصال برای آنان نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: به برکت مجاهدت های خاموش نیروهای انقلابی وزارت اطلاعات، نقشه ها و توطئه های زنجیره ای و پیچیده سرویس های اطلاعاتی و امنیتی دشمن، ناکارآمد و نتیجه ای جز شکست و استیصال برای آنان نداشته است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۱:۱۰    
سرمربی تیم فوتبال گل گهر شب گذشته در ورزشگاه آزادی لحظات سخت و پر التهابی را پشت سر گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی گفت: همه اقداماتی که دشمنان دنبال می کنند از سر استیصال و درماندگی در تقابل با ایران است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امیر آشتیانی با بیان اینکه ایران در مسایل منطقه ای و بین المللی فارغ از نگرش احساسی و شعاری به گونه ای حرکت کرده که این حرکت نشانگر استقلال، استحکام و اقتدار بوده است، گفت: تحمل این امر برای دشمن سخت و او را عصبانی کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع در نشست خبری خود خاطر نشان کرد:مطالبات کشورها برای دریافت پهپاد متعدد است و کشورهای زیادی درخواست دارند، شرایط نامتعادل جهان کشورها را سوق به تقویت بنیه دفاعی میدهد، بعضی پهپادهای ما نمونه های آن در دنیا وجود ندارد و همه پذیرفته اند که پهپاد جمهوری اسلامی ایران بی نظیر است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۱    
موسسه پژوهش سیاست های عمومی در انگلیس اعلام کرد نیمی از افرادی که تا مدت ده سال به منظور دریافت مجوز اقامت دائم در این کشور تلاش کرده اند، اکنون در تامین غذای روزانه خود مستاصل شده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فارغ از بحران های داخلی که ذهن نتانیاهو رابه خود مشغول ساخته وبه دنبال مفری برای تمرکززدایی معترضین ازتقابل باخود و کابینه اش است دونگرانی بزرگ ذهن او ودیگر مقامات ارشد این رژیم رادرگیر خود ساخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سه سال پیش در چنین روزی ملا عبدالغنی برادر و زلمای خلیلزاد در دوحه قطر توافقی تاریخی امضا کردند که موجب شد واشنگتن در ناچارترین حالت ممکن و با استیصال شکستی دیگر را متحمل شده و موجبات فروپاشی دولت مورد حمایت خود را فراهم کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حاتمی گفت: ایران اسلامی جزو پنج قدرت برتر پهپادی در دنیاست و در حوزه الکترونیک و اپتیک نیز به پیشرفت های تعیین کننده ای رسیده ایم.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کمرنگ تر شدن مرز میان توهم و واقعیت در سیاست خارجی آمریکا معلول سال ها مداخله گرایی در سایه فقدان عقلانیت حداقلی در مسند تصمیم سازی این کشور است و در این معادله، تفکیکی میان دوحزب دموکرات و جمهوریخواه وجود ندارد. پرده برداری از شانتاژ آژانس درگزارش برنز ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۲    
قدرت نمایی از دل زمین تا آسمان جام جم سخنان جدید ویلیام برنز را تحلیل می کند / نمایش استیصال سیا جام جم از اختیارات بانک مرکزی برای ساماندهی وضعیت ارزهای صادراتی گزارش می دهد / تجهیز بانک مرکزی در جنگ ارزی جام جم تحولات پرونده مسمومیت دانش آموزان دختر را بررسی کرد / معمای یک سریال سمی ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دشمن در اتفاقات اخیر و اغتشاشات خیابانی تلاش کرد شرایطی فراهم کند تا بتواند براندازی را به سرانجام برساند، اما به لطف الهی و با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و همراهی نیرو های امنیتی ...
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
بازه زمانی یک دقیقه ای از لحظه دمیدن دکتر بیژن در سوت به نشانه پنالتی تا خروج از زمین، سخت ترین لحظات دوران ورزشی سیاوش یزدانی را در بر گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا با اشاره به اینکه بزرگ ترین افتخار سپاه خدمتگزاری به ملت شریف ایران اسلامی است، گفت: ما در مسیر درستی حرکت می کنیم که دشمنان به استیصال افتاده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۴۹ سایت دیگر  
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار بیانیه ای منتشر و در آن تاکید کرد:تلاش اخیر دشمنان خارجی و فریب خوردگان داخلی در تحریم و حملات ناجوانمردانه علیه سپاه و تخریب چهره مردمی آن و تلاش برای قراردادن نام این شجره طیبه در فهرست گروه های تروریستی بیانگر اوج عناد و استیصال و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۷:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه پناه جامعه ما به قرآن است و دشمن که از این ناحیه ضربه خورده است میخواهد کینه، استیصال و ورشکستگی خود را با اهانت به قرآن نشان دهد، گفت: برخی در مغرب زمین در بن بستی فرهنگی گرفتار شدندو برای خروج از آن سراغ اهانت به قرآن و پیامبر اسلام رفته اند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه پناه جامعه ما به قرآن است و دشمن که از این ناحیه ضربه خورده به دنبال آن است تا کینه، استیصال و ورشکستگی خود را با اهانت به قرآن نشان دهد، اظهار داشت: امروز برخی در مغرب زمین در بن بستی فرهنگی گرفتار شدند که برای خروج از آن سراغ اهانت به قرآن و پیامبر اسلام رفته اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۶    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در پیامی با تبریک سالروز ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار تأکید کرد: سپاه پاسداران در پاسداری از انقلاب و پاسخ به نیاز های نظام و ملت، جلوه های ماندگاری را رقم زده و دشمنان را به استیصال، و خفت و خواری کشانده است. ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هواداران سپاهان باور نداشتند تیم محبوبشان در آماده ترین فرم سال های اخیر در نقش جهان گل از رقیب سنتی بخورد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۸۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: فرهنگ مقاومت که برخاسته از مفاهیم و آموزه های اصیل اسلام است امروز به عنوان یک پدیده جهانی نظام سلطه را به استیصال کشانده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تبریک سالروز ولادت حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار تأکید کرد: سپاه پاسداران در پاسداری از انقلاب و پاسخ به نیاز های نظام و ملت، جلوه های ماندگاری را رقم زده و دشمنان را به استیصال، و خفت و خواری کشانده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از ما روزهای خود را با حجم زیادی از ترس، احساس ناامیدی، استیصال و اضطراب می گذرانیم. جدا از شرایط اضطراب آوری که در آن زیست می کنیم، بخشی از این هیجانات ناخوشایند، به اصرار ما در مورد فکر کردن به مسائل و موضوعاتی بازمی گردد که توان کنترل آن ها را یا نداریم ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
خطیب وزیر اطلاعات: دشمن باید بداند با همه تلاش هایش در جهت ضربه زدن به این نظام توفیقی حاصل نخواهد کرد و هر روز طعم شکست و استیصال را از این ملت خواهد چشید.
598   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: اقتدار جمهوری اسلامی در نظام بین الملل به شکلی است که آنها از سر ضعف و استیصال دست به کارهای ایذایی اینچنینی (حمله پهپادیمی زنند
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره اتفاقاتی که در اصفهان افتاد، گفت: اتفاقاتی که رخ داد ممکن است در خیلی از کشورها رخ دهد. به هر حال این رفتار از دشمنان از روی ضعف آنان است علت این است که واقعا نمی توانند این پیشرفت ها را تحمل کنند و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در نظام بین ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
حدود سه ماه از آغاز سریال مسمومیت دانش آموزان در مدارس می گذرد. وزارت اطلاعات نیز به پرونده مسمومیت دانش آموز ورود کرد. حالا سه وزارت خانه به دنبال پیدا کردن علت این حوادث هستند اما تاکنون گرهی از این کلاف باز نشده و ابهامات همچنان باقی ست.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع تاکید کرد: حادثه ای که در اصفهان رخ داد، حرکتی از سوی دشمن بود که از روی ضعف این کار را انجام می دهد. آن ها نمی توانند اقتدار نظام جمهوری اسلامی را تحمل کنند و از روی استیصال دست به چنین کارهایی می زنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اینکه رفتار اروپایی ها با ایران نه از سر قدرت بلکه از سر استیصال است، گفت: جمهوری اسلامی ایران از اروپا عبور کرده است و اروپاست که اکنون در تور امریکایی ها گیر افتاده است و توان حل مشکلات خود را ندارد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عباس مقتدایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص درخواست فرانسه مبنی بر ضرورت انجام اقدام جهانی علیه برنامه موشکی ایران، گفت: اروپایی ها به ویژه سه کشور فرانسه، انگلیس و آلمان دارای زمینه های تنش هستند لذا موضوع مذکور در رویکردهایشان مشهود است. نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- استاندار قزوین با بیان اینکه ملت ایران خار چشم تروریست ها و تجزیه طلبان است، گفت: استیصال دشمنان ملت به حدی رسیده که یک عنصر خوشگذران و مفلوک را محور مبارزاتی خود کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
چهارباغ- امام جمعه چهارباغ گفت: عفو مقام معظم رهبری، یک اقدام از مجموعه اقدامات مدبّرانه و مسئولانه بود که هم دل مردم را شاد کرد و هم بر عصبانیت و استیصال دشمن شکست خورده افزود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
استیصال در جنوب کشور در حال افزایش است. بسیاری از خانواده های بی بضاعت دولت را به خاطر ناکامی در نجات جان عزیزانشان نکوهش می کنند.