پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۴۵Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافع ایران»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور تبادل ظرفیت های متنوع متقابل را زمینه تأمین منافع ایران و پاکستان و افزایش قدرت دو کشور دانست و با بیان اینکه مانعی بر سر راه گسترش روابط فیمابین نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تبریز- امام جمعه تبریز گفت: رژیم صهیونسیتی اگر بخواهد به خاک و منافع ایران دست اندازی کند، ما قدرتمندتر از پاسخ قبلی دست متجاوز را قطع خواهیم کرد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۵   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر رژیم اسرائیل خطا کند، پاسخ فوری، قاطع و پشیمان کننده حداکثری در سرزمین های اشغالی خواهیم داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۴    
وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه اکنون دفاع مشروع ایران پایان یافته است، گفت: باید رژیم صهیونیستی وادار شود تا از تکرار هرگونه ماجراجویی نظامی افزون تر علیه منافع ایران دست بردارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۵:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا : وزیر امورخارجه ایران گفت: در صورتی که اسرائیل بار دیگر دست به ماجراجویی بزند و علیه منافع ایران اقدام نظامی صورت دهد، پاسخ بعدی ما فوری و در سطح حداکثری خواهد بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شورای امنیت به درخواست های مکرر ما برای جلوگیری از حملات رژیم به منافع ایران در سوریه هیچ واکنشی انجام نداد، حمله ایران کاملا ضروری بود، چون ایران گزینه دیگری جز آن نداشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور تصریح کرد:اگر دشمن بار دیگر خطا و اشتباهی کند و بخواهد کوچکترین تعرضی به خاک و منافع ایران اسلامی داشته باشد، بداند چنان پاسخی دریافت خواهد کرد که او و حامیانش را پشیمان خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۶۲ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهور اسلامی ایران در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت: رژیم اسرائیل باید وادار شود از تکرار هرگونه ماجراجویی نظامی بیشتر علیه منافع ایران دست بردارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: بنده به نمایندگی و از زبان شما ملت بزرگ و نیروهای مسلح مقتدر کشور می گویم که اگر دشمن بار دیگر خطا و اشتباهی کند و بخواهد کوچکترین تعرضی به خاک و منافع ایران اسلامی داشته باشد، بداند چنان پاسخی دریافت خواهد کرد که او و حامیانش را پشیمان خواهد کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
عبدالرضا فرجی راد، تحلیلگر مسائل بین الملل و مدیرکل اسبق شورای راهبردی روابط خارجی وزارت خارجه، در گفتگو با اصلاحات نیوز با تحلیل شرایط ایران و اسرائیل و احتمال پاسخ اسرائیل به حمله موشکی هفته جاری، گفت: اسرائیل مدتی بود که به منافع ایران ضربه وارد کرده بود ...
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر، گفت: جمهوری اسلامی ایران تجاوز به منافع و امنیت خود را بر نمی تابد و هرگونه تعرضی را حتی اگر در قلمرو کشور ثالثی صورت بگیرد، پاسخ مستقیم و جدی خواهد داد، این یک معادله جدیدی است که دشمن باید آن را بداند.
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۳    
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مسئولین جمهوری اسلامی ایران مکرر اعلام کرده اند که کوچکترین تعرضی از ناحیه رژیم صهیونیستی به خاک یا منافع ایران با برخوردی شدید و سهمگین مواجه خواهد شد، اظهار داشت: آن زمان است که حامیان رژیم صهیونیستی درخواهند یافت که قدرت پوشالی آنها نیز هیچ کاری از پیش نخواهد برد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۷    
رئیس جمهور در سخنرانی روز ارتش اعلام کرد: اگر کوچک ترین تعرضی از ناحیهٔ رژیم صهیونیستی به خاک وطن ما یا به منافع ایران صورت بگیرد، برخوردی شدید و سهمگین با آن ها خواهد شد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور خطاب به صهیونیست ها: اگر کوچک ترین تعرضی از ناحیهٔ رژیم صهیونیستی به خاک وطن ما یا به منافع ایران صورت بگیرد، برخوردی شدید و سهمگین با آن ها خواهد شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مسئولین جمهوری اسلامی ایران مکرر اعلام کرده اند که کوچکترین تعرضی از ناحیه رژیم صهیونیستی به خاک یا منافع ایران با برخوردی شدید و سهمگین مواجه خواهد شد، اظهار داشت: آن زمان است که حامیان رژیم صهیونیستی درخواهند یافت که قدرت پوشالی آنها نیز هیچ کاری از پیش نخواهد برد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۵:۳۸    
امام جمعه مهاباد گفت: اگر از این پس رژیم صهیونیستی اشتباهی علیه منافع ایران در هر کجای جهان انجام دهد، با واکنش شدیدتر و سخت تر از عملیات وعده صادق رو به رو خواهد شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۱۲    
یک مسئول صهیونیست در اظهاراتی گفت: پاسخ اسرائیل به ایران حمله به زیرساخت های نظامی، انبارهای تسلیحاتی و عملیات ترور مسئولان خواهد بود. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری واللا، وی تاکید کرد: ایرانی ها هنور حرف آخر خود را نزده اند و ارتش اسرائیل برای تحرکات بیشتر آماده می شود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۳    
رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات وعده صادق با هدف تنبیه متجاوز با موفقیت انجام شد، تاکید کرد: قاطعانه اعلام می کنیم هر گونه اقدام علیه منافع ایران را سهمگین تر، گسترده تر و دردناک تر از قبل پاسخ خواهیم داد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول امور روحانیون سپاه بیت المقدس کردستان گفت: صهیونیست ها و ارتش رژیم غاصب باید بدانند هرگونه حمله و تجاوز به خاک ایران و منافع ایران چه در خارج و چه در داخل کشور با پاسخ بسیار شدید و دندان شکنی از سوی نیروهای مسلح ایران به ویژه سپاه پاسداران روبرو خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات "وعده صادق" با هدف تنبیه متجاوز با موفقیت انجام شده است، تاکید کرد: قاطعانه اعلام می کنیم هر گونه اقدام علیه منافع ایران را سهمگین تر، گسترده و دردناک تر از قبل پاسخ خواهیم داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات "وعده صادق" با هدف تنبیه متجاوز با موفقیت انجام شده است، تاکید کرد: قاطعانه اعلام می کنیم هر گونه اقدام علیه منافع ایران را سهمگین تر، گسترده و دردناک تر از قبل پاسخ خواهیم داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی در تماس تلفنی امیر قطر تاکید کرد: کوچک ترین اقدام علیه منافع ایران با پاسخ سهمگین مواجه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک مسئول صهیونیست اذعان کرد که ایران منافع متعددی در منطقه داد و این مساله باعث می شود که گزینه های پیش روی رژیم صهیونیستی برای اقدام متعدد باشد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۳    
به گزارش زیرنویس از ریاست جمهوری ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور شامگاه دوشنبه در پاسخ به تماس تلفنی شیخ تمیم بن حمد آل ثانی ضمن تبریک عید سعید فطر به وی و مردم کشورش، با اشاره به تحولات اخیر منطقه مهمترین موضوع حال حاضر منطقه و حتی جهان را تداوم نسل کشی بی رحمانه فلسطینیان [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت اتخاذ اقدامات بازدارنده در برابر تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در غزه بویژه از سوی کشورهای اسلامی، حمایت های کورکورانه برخی کشورهای غربی از رژیم صهیونیستی را زمینه تنش زایی در منطقه دانست و تصریح کرد: کوچکترین اقدام علیه منافع ایران قطعا با پاسخی سهمگین ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بسیج رسانه استان کرمان با انتشار پیرامون عملیات وعده صادق از این اقدام نیروهای مسلح کشورمان تجلیل کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: کوچکترین اقدام علیه منافع ایران قطعا با پاسخی سهمگین، گسترده و دردناک علیه همه عاملان آن مواجه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگوهای تلفنی با مقامات سایر کشورها، بر وجه مسامحه ناپذیری امنیت ملی و منافع ایران تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: نیروهای جان بر کف هوافضای سپاه پاسداران با اجرای عملیات بی نظیر و قدرتمندانه وعده صادق با رمز یا رسول الله ص به تمامی دشمنان و بدخواهان ملت عزیز ایران اعلام نمودند که دست هر متجاوزی به منافع ایران را با قدرت تمام قطع خواهند کرد .
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۴۷    
کارشناس مسائل بین الملل با تاکید بر اینکه این عملیات درس بزرگی برای رژیم اشغالگر و رهبران آن است که دست به ماجراجویی علیه منافع ایران نزنند، گفت: مقامات نظامی این رژیم به خوبی می دانند اگر دست به ماجراجویی جدیدی علیه ایران بزنند، پاسخ کوبنده تری را جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهند کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انجام عملیات و هدف قرار دادن اهدافی در سرزمین های اشغالی طی اطلاعیه ای از انهدام اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین های اشغالی خبر داد و ضمن هشدار به دولت تروریستی آمریکا نسبت به هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
لهیب تنش های آتش زیر خاکستر پس از هفت اکتبر با کشتار و نسل کشی مردم غزه، حمله به کنسولگری ایران و شهادت تعدای از مستشاران ارشد ایران در این مکان دیپلماتیک با حمله بامداد بیست و ششم فروردین روبه رو شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که شلیک مستقیم از خاک ایران به رژیم صهیونیستی منجر به بازدارندگی می شود، گفت: رژیم صهیونیستی بداند از این به بعد هر کاری علیه منافع ایران و شهروندان انجام دهد با شلیک مستقیم از خاک ایران مواجه خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۹۱ سایت دیگر  
سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان در تهران در پی اتخاذ مواضع غیر مسئولانه برخی مقام های این کشور ها در قبال پاسخ متقابل جمهوری اسلامی ایران به سلسله اقدام های رژیم صهیونیستی علیه اتباع و منافع ایران به وزارت امور خارجه احضار شدند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۶    
سردار سلامی با بیان اینکه عملیات وعده صادق به فراتر از اهداف خود رسید، عبور از سامانه های چندلایه پدافندی و دفاع هوایی را نتیجه یک نبوغ و نوآوری و حاصل عملیات پیچیده نظامی دانست.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
با مطالعه تاریخ درمی یابیم که برخلاف تصور عموم در جریان ملی شدن صنعت نفت آمریکا نه تنها به طرفداری و حمایت از منابع و منافع ایران در مقابل انگلیس ایستادگی نکرد؛ بلکه به دلایلی همچون نیاز بسیار به نفت ایران و همچنین جلوگیری از نفوذ کمونیسم و .. ...
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
آمریکا در واکنش به حمله موشکی ایران علیه اسرائیل یک فروند ناو جنگی خود را همراه 2500 تفنگدار به شرق مدیترانه اعزام می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
به دولت تروریستی آمریکا هشدار داده می شود هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران ، پاسخ قاطع و پشیمان کننده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در پی دارد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۲:۵۷   + ۶۴ سایت دیگر  
فارس : سپاه پاسداران در اطلاعیه شماره 2 خود از انهدام اهداف نظامی مهم ارتش تروریستی صهیونیستی در سرزمین های اشغالی خبر داد و ضمن هشدار به دولت تروریستی آمریکا نسبت به هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران تاکید کرد: تهدید آمریکا و اسرائیل علیه منافع ایران از مبدا هر کشوری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۲:۵۶    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دومین بیانیه خود را در خصوص پاسخ موشکی و پهپادی به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق منتشر کرد.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۲:۴۹   + ۸۸ سایت دیگر  
سپاه به دولت آمریکا درباره هرگونه پشتیبانی و مشارکت در ضربه به منافع ایران هشدار داد.
صدا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تدبیر سیاستگذار ایرانی در دوراهی مدیریت تنش یا تشدید تنش تا سر حد آغاز جنگ مستقیم با اسرائیل می تواند از تحمیل خسارت های خودخواسته به منافع ملی کشور جلوگیری کند ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کد خبر: 925512 / دیروز, 20:57 / جهان کنگره آمریکا رابطه حسین موسویان با ایران را بررسی می کند. به گزارش خبرآنلاین به نقل از انصاف نیوز کمیته با نفوذ “آموزش و نیروی کار” مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات درمورد نقش سیدحسین موسویان در دانشگاه پرینستون را آغاز کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره مراسمی به مناسبت روز جهانی قدس برگزار کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
آرمان ملی-احسان انصاری: اسرائیل سال هاست که برای حفظ قدرت بازدارندگی و از بین بردن تهدیدهای نوظهور علیه امنیت خود، در قالب راهبرد لشکرکشی های بیناجنگی به منافع ایران و متحدان ایران در سوریه حمله می کند؛ با این تفاوت که در 6 ماه گذشته و همزمان با جنگ اسرائیل در غزه ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نصرت الله تاجیک نوشت: صبوری استراتژیک در عدم حمله مستقیم به اسراییل باتوجه به مشکلات و اهداف نتانیاهو باید ادامه پیدا کند. اسراییل خواهان عکس العمل ایران و تشدید وضعیت و گسترش دامنه جنگ است، اما منافع ایران در درگیری مستقیم نیست.
صبا ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
علی واعظ، مدیر پروژه ایران گروه بحران بین المللی، موافق است که خطر گسترش درگیری وجود دارد، اما ممکن است این موضوع برای اسرائیل چندان نگران کننده نباشد ...
598   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
اگر بپذیریم که شما تنها یک مجری بودید و هیچ نقشی در امضای برجام و حفظ منافع ایران نداشتید پس شرکت در مراسم رونمایی از سردیس و اهدای شال قهرمان دیپلماسی و دریافت سکه های طلا چه صیغه ای بود؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۲۰    
شبکه 14 تلویزیون اسرائیل، با ارزیابی حملات حوثی ها و ضربات به کشتی های اسرائیلی، آمریکایی و انگلیسی و توسعه دامنه حملات به رژیم صهیونیستی و حامیانش، مدعی شد تا وقتی آمریکا به منافع ایران در خاک ایران حمله نکند، وضعیت تغییر نمی کند؛ تعابیری که معمولاً اشاره به نقاط حساس اقتصادی نظیر پالایشگاه ها ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس دهم به اظهارات امیرعبداللهیان مبنی بر اینکه مذاکرات هسته ای در یک مقطع به دلیل شرایطی که در اوکراین پیش آمد تحت تاثیر فضای جنگ قرار گرفت واکنش نشان داد. ...