پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۰۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری روسیه»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه خبر داد که طی تماسی تلفنی با رئیس جمهوری روسیه گفت وگو کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه واکسن کرونا نزده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۷    
رئیس جمهوری روسیه در دیدار با سفرای خارجی جدید در مسکو، با اشاره به اقدامات این کشور برای توقف خونریزی در قره باغ، خواستار مشارکت سازمان های بین المللی در ادامه حل و فصل این مناقشه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه طی مذاکراتی تلفنی با رؤسای جمهوری ترکیه، جمهوری آذربایجان و نخست وزیر ارمنستان، به طور مفصل درباره روند اجرای توافقات آتش بس و فعالیت نیروهای حافظ صلح روسی در منطقه قره باغ گفت وگو کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۰    
رئیس جمهوری روسیه با تقدیر از موضع پادشاه عربستان در چارچوب اوپک پلاس روابط دوجانبه را روز افزون و گسترده توصیف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در تماس تلفنی با الهام علی اف و نخست وزیر ارمنستان عملکرد نیروهای صلح بان روسیه در قره باغ و گام های آینده برای تقدیم کمک انسانی به ساکنان را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که شرایط برای حل مساله قره باغ برپایه منافع ارمنستان و جمهوری آذربایجان فراهم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که با خروج آمریکا از پیمان آسمان های باز، این پیمان قابلیت اجرایی خود را از دست می دهد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبر فوری: به نقل از دیلی میل؛ ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد آماده نیست جوبایدن را به عنوان رئیس جمهور منتخب به رسمیت بشناسد چراکه ترامپ وی را تصدیق نکرده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه برای نخستین بار درباره دلیل خودداری ازارسال پیام تبریک به رئیس جمهوری منتخب آمریکا توضیح داده است.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۴    
رئیس جمهوری روسیه با اشاره به مشکلاتی که در سیستم انتخاباتی ایالات متحده وجود دارد و جهان و خود آمریکایی ها به آن واقفند، گفت: اقدام رسمی در تبریک گفتن به پیروز انتخابات، باعث تیره تر شدن روابط بد کنونی مسکو و واشنگتن نخواهد شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۸    
شفقنا- رئیس جمهوری روسیه امروز(یکشنبه) طی سخنانی گفت که تبریک نگفتنش به جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا هیچ دلیل پنهانی ندارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه گفت که در نظام انتخاباتی آمریکا مشکلاتی وجود دارد اما تغییر این نظام کهنه فقط کار خود آمریکایی ها است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه گفت، زمانی که او به جو بایدن پیروزی پیش بینی شده در انتخابات ریاست جمهوری را در بحبوجه امتناع ترامپ در پذیرش شکست تبریک نگفت، از سوی هیچ انگیزه نهانی هدایت نمی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه با اشاره به مشکلاتی که در سیستم انتخاباتی ایالات متحده وجود دارد و جهان و خود آمریکایی ها به آن واقفند، گفت: اقدام رسمی در تبریک گفتن به پیروز انتخابات، باعث تیره تر شدن روابط بد کنونی مسکو و واشنگتن نخواهد شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه یادآور شد توافق درباره برقراری آتش بس در منطقه قره باغ بین دو طرف این مناقشه، یعنی جمهوری آذربایجان و ارمنستان صورت گرفت و مسکو فقط نقش میانجی را برعهده داشت که در حال انجام آن است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه با اشاره به اینکه بیکاری و فقر گسترده، از جمله عواقب خطرناک اپیدمی کرونا در جهان است، گفت: در شرایط کنونی باید سیاست اعمال تحریم ها را کنار گذاشت و برای فایق آمدن بر این خطرات همکاری کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفت: جنگ جایگزین توافقنامه سه جانبه روسیه، ارمنستان و آذربایجان درباره قره باغ است. کسانی که در مسیر اجرای توافقنامه سه جانبه مانع تراشی می کنند باید بفهمند که جایگزین این توافقنامه جنگ است. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه روز شنبه در اجلاس سران بیست کشور صنعتی موسوم به جی 20 که به صورت وبیناری درحال برگزاری است، خواستار پایان دادن به سیاست تحریم کشورها و حمایت بیش از اندازه از اقتصاد خود به زیان کشورهای دیگر تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در اجلاس بیست کشور صنعتی خواستار لغو و خودداری کشورهای از سیاست های تحریمی در سطح جهانی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه با امضای فرمانی، دولت این کشور را موظف کرد اقدامات اقتصادی خاص علیه کشورهایی که روسیه را تحریم کرده اند، همچنان تا 31 دسامبر 2021 (پایان سال آینده میلادی)، به اجرا گذاشته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با صدور دستوری، تحریم خرید مواد غذایی از کشورهای غربی (تحریم کنندگان روسیه) را تا پایان سال 2021 میلادی تمدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مورد روابط روسیه و آمریکا اعلام کرد: روابط مسکو و واشنگتن آنقدر بد شده است که بدتر از این ممکن نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه با اشاره به عواقب منفی اقتصادی و اجتماعی شیوع ویروس کرونا در جهان، پیشنهاد قبلی مسکو درباره لزوم ایجاد کریدور سبز بدون محدودیت و تحریم های بین المللی برای تأمین غذا و دارو برای تمامی کشورها را مورد تأکید قرار داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۰    
رئیس جمهوری روسیه گفت که باید به نهادهای غیردولتی برای کمک به بهبود اوضاع مردم قره باغ یاری رساند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از وزارت امور خارجه روسیه، “سرگئی لاوروف” روز جمعه در نشست وبیناری در مورد ماموریت صلحبانی در قره باغ به ریاست “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهوری روسیه گفت: متاسفانه گرایشی وجود دارد و ما نیز شاهد آن هستیم که تلاش هایی برای متوقف کردن اجرای بیانیه سه جانبه [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- رسانه های انگلیسی به نقل از یکی از منتقدان سرشناس رئیس جمهوری روسیه ادعا کردند که ولادیمیر پوتین به سرطان مبتلا شده و نشانه هایی از بیماری پارکینسون دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه، حل و فصل مناقشه قره باغ برای امنیت داخلی روسیه را مهم خواند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۱    
در روز 9 نوامبر 2020 ارمنستان و جمهوری آذربایجان توافقنامه صلحی را در حضور روسیه امضا کردند که توانست به شش هفته درگیری نظامی بر سر منطقه مورد مناقشه قره باغ در قفقاز جنوبی پایان دهد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
لاوروف روز پنجشنبه در گفت و گو با شبکه تلویزیونی راشاتودی گفت: در تماس هایم با شرکای آمریکایی و فرانسوی و در تماس های امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مورد مناقشه قره باغ در روزهای اخیر، جریحه دار شدن حس غرور آنها به چشم می خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی کرملین، رئیس جمهوری روسیه قصد ندارد روز جمعه در حاشیه نشست سران سازمان همکاری های اقتصادی آسیا و اقیانوس آرام، مذاکرات دوجانبه ای با "دونالد ترامپ" همتای آمریکایی خود داشته باشد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان تاکید کرد: ارتش ترکیه برای کمک به تامین امنیت جمهوری آذربایجان و قره باغ وارد خاک جمهوری آذربایجان می شود، این در حالی است که رئیس جمهوری روسیه بر حفظ وضعیت کنونی قره باغ تاکید دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تاس و اسپوتنیک : رئیس جمهوری آذربایجان تاکید کرد: ارتش ترکیه برای کمک به تامین امنیت جمهوری آذربایجان و قره باغ وارد خاک جمهوری آذربایجان می شود، این در حالی است که رئیس جمهوری روسیه بر حفظ وضعیت کنونی قره باغ تاکید دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه علت درخواست مجوز از شورای فدراسیون برای اعزام صلحبانان روس به منطقه مناقشه قره باغ را توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- ضمیر کابولوف نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور افغانستان با انتقاد از برنامه خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان، خاطرنشان کرد که وضعیت پیرامون این مساله و اظهارات ترامپ در این مورد بیشتر جنبه تبلیغی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۳    
مقام وزارت خارجه و نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور افغانستان گفت: اظهارت پرطمطراق "دونالد ترامپ" درباره خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان، بیشتر سر و صدای توخالی است و تأثیری بر روند اوضاع در این کشور ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۸    
رئیس جمهوری روسیه در نشست سران گروه بریکس اعلام کرد که روند تولید انبوه واکسن "اسپوتنیک-5" روسی علیه ویروس کرونا احتمالاً به زودی در چین و هند آغاز خواهد شد و مذاکرات در این باره جریان دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه وضعیت نهایی قره باغ حل نشده است، گفت: با سران باکو و ایروان توافق کردیم که وضعیت موجود امروز را حفظ خواهیم کرد و در آینده وضعیت نهایی مشخص خواهد شد.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد، وضعیت نهایی قره باغ که مورد مناقشه است هنوز مشخص نشده است و این موضوع همچنان به قوت خود باقی است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد، دیپلمات های فرانسه و آمریکا مذاکراتی را در مسکو با هیئت روسیه طی فردا، چهارشنبه درباره توافقنامه آتش بس در قره باغ خواهند داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه گفت: هنوز مناقشه قره باغ به قوت خود باقی است و وضعیت نهایی این منطقه مشخص نشده است و ما بر حفظ وضعیت کنونی توافق کردیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه گفت که وضعیت نهایی در منطقه قره باغ کوهستانی تعیین نشده است. او سه شنبه شب در گفت وگو با با شبکه روسیه 24 گفت که وضعیت نهایی منطقه قره باغ کوهستانی که جمهوری آذربایجان و ارمنستان بر سر آن نزاع دارند، همچنان مشخص نشده است و پابرجاست. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در سخنرانی خود در اجلاس سران بریکس نسبت به خطرات مستمر در خاورمیانه هشدار داد و تمرکزش به طور خاص روی وضعیت عراق بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۱    
رئیس جمهوری روسیه نسبت به ادامه تنش ها در خاورمیانه هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه خواستار تلاش مشترک کشورهای گروه بریکس در زمینه تولید واکسن های ویروس کرونا شد.
ولادیمیر پوتین با تاکید بر لزوم تلاشهای مشترک جهانی برای تولید واکسن کرونا از تولید انبوه واکسن روسی اسپوتنیک -وی در هند و چین خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم : رئیس جمهوری قزاقستان یادآور شد که با رئیس جمهوری روسیه درباره ساخت کارخانه ای در این کشور برای تولید واکسن روسی "اسپوتنیک-5" علیه ویروس کرونا به توافق رسیده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری اینترفکس ، “ولادیمیر پوتین” رئیس جمهوری روسیه، با پیشنهاد دولت برای امضای توافقنامه مربوط به ایجاد یک مرکز پشتیبانی-تدارکاتی برای ناوگان دریایی روسیه در خاک سودان موافقت کرده و وزارت دفاع را موظف به امضای چنین توافقنامه ای کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۸    
رئیس جمهوری روسیه در جریان مکالمه تلفنی با بنیامین نتانیاهو، با وی درباره مبارزه با شیوع ویروس کرونا و امکان ارسال واکسن روسی "اسپوتنیک-5" و تولید آن در سرزمین های اشغالی مذاکره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۴    
رئیس جمهوری روسیه همتای فرانسوی خود را در جریان اقدامات میانجی گرانه مسکو قرار داد که در نهایت باعث توقف جنگ و جلوگیری از افزایش تلفات انسانی و استقرار نیروهای حافظ صلح روسی در امتداد خط تماس شد.