پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۳۴Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری روسیه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ضمیر کابولوف نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور افغانستان گفت: از اینکه ایران در گروه تروییکای گسترش یافته افغانستان حضور ندارد، متاسفیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۵    
رئیس جمهوری روسیه در پیام تبریک خود برای "نیکول پاشینیان"، ابراز امیدواری کرد که فعالیت دولت جدید ارمنستان به ریاست وی باعث تحکیم روابط دوجانبه و تقویت صلح، امنیت و ثبات در کل منطقه قفقاز جنوبی شود.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آناتولی آنتونوو سفیر روسیه در آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد به دستور واشنگتن، 24 دیپلمات روس تا تاریخ 3 سپتامبر، خاک آمریکا را ترک خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس جمهوری روسیه به همتای ترکیه ای خود اطمینان داد که مسکو به ارائه کمک های همه جانبه به آنکارا برای خاموش کردن آتش سوزی های گسترده در جنگل های این کشور ادامه خواهد داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرملین از گفت و گوی تلفنی رئیس جمهوری روسیه با همتای ترک خود درباره وضعیت آتش سوزی های اخیر در ترکیه خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روسیه طی بیانیه ای نوشت: لازم به یادآروی است که تشدید درگیری ها در مرزهای مشترک جمهوری آذربایجان و ارمنستان، این هفته در نشست اضطراری "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه با اعضای دائم شورای امنیت این کشور نیز مطرح و مورد بررسی قرار گرفته و تصمیماتی در این زمینه گرفته شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه معتقد است، دولت آمریکا همواره کسری بودجه خود را از طریق چاپ بی حساب و کتاب دلار جبران کرده که این مساله خطرناک است. تهران – اقتصادبرتر – 08 مرداد 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۳۰    
مسکو - ایرنا - دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد: اوضاع افغانستان نگران کننده است و روسیه برای همکاری با شرکای خود به منظور مقابله با تهدیدهای امنیتی از افغانستان و حل مسائل این کشور آماده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور افغانستان می گوید که در پاکستان برخی از قدرت ها وجود دارند که می خواهند تجربه گروه طالبان را تکرار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ضمیر کابولوف نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور افغانستان گفت که نشست گروه تروییکای گسترش یافته درباره صلح افغانستان هفته آینده در دوحه پایتخت قطر برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۵    
فرستاده رئیس جمهوری روسیه در امور افغانستان گفت که مذاکرات میان واشنگتن و مسکو درباره افغانستان به خوبی جلو می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در نشستی اضطراری با اعضای شورای امنیت این کشور وضعیت کنونی در افغانستان و وخامت اوضاع در مرزهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان را مورد بررسی قرار داد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
روسیه و آمریکا امروز، چهارشنبه دور جدید مذاکرات درباره ثبات استراتژیک را که وزارت خارجه روسیه آن را "عملی و متمرکز" توصیف کرد، برگزار کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه آرتی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه گفت که کشورهای مسلمان می توانند روی کمک روسیه در عبور از بحران های منطقه ای و مبارزه با تروریسم حساب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه سخنان جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا درباره روسیه را گفته است روسیه جز سلاح هسته ای و بخش نفت و گاز هیچ چیز دیگری ندارد را تکذیب کرد و آن را ادعای نادرست خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه با تاکید بر روابط خوب روسیه با جهان اسلام اعلام کرد که روسیه در مبارزه با تروریسم بین المللی با کشورهای اسلامی همکاری می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه گفت: بهبود نسبتاً سریع وضعیت بخش های کلیدی اقتصادی و بازار کار، بعد از بحران ناشی از اپیدمی کرونا قابل مشاهده است که البته با رشد تورم همراه بوده که عوامل داخلی و خارجی در آن نقش دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که روسیه هنوز از عهده مهار کرونا برنیامده زیرا آهنگ واکسیناسیون کرونا در این کشور کند است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری سوریه امروز، دوشنبه با هیئت روسی به ریاست فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه ملاقات کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رژه دریایی روسیه با 54 کشتی جنگی این کشور و همچنین با حضور چند کشور دیگر از جمله ایران، هند و پاکستان در خلیج فنلاند برگزار شد. این رژه که با حضور و نظارت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه برگزار شد به مناسبت سیصد و بیست و پنجمین سالروز تاسیس ناوگان دریایی این کشور ترتیب داده شده بود ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش- آریا سعادتمند: مراسم رژه نیروی دریایی روسیه روز یکشنبه، سوم مرداد با سخنرانی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه آغاز و با مشارکت دو ناو ایرانی در سن پترزبورگ برگزار شد ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رژه نیروی دریایی روسیه روز یکشنبه (25 ژوئیه/سوم مرداد) با سخنرانی ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه آغاز و با مشارکت دو ناو ایرانی در سن پترزبورگ برگزار شد. به گفته سرگئی شایگو، وزیر دفاع روسیه در این رژه 54 کشتی جنگی از کشورهای مختلف جهان از جمله ایران، هند و پاکستان مشارکت داشتند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا -"ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه گفت: نیروی دریایی این کشور هر آنچه که برای محافظت از روسیه لازم باشد، در اختیار دارد؛ آنها قادر خواهند بود هر دشمنی را پیدا و به آن حمله کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۹    
رئیس جمهوری روسیه از مدرن سازی مداوم ناوگان دریایی نظامی این کشور و توان ضربه حتمی به دشمن احتمالی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه تأکید کرد که ناوگان نظامی-دریایی این کشور با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و جدیدترین تجهیزات و تسلیحات نظامی، قادر به شناسایی کامل دشمنان و در صورت لزوم وارد کردن حملاتی گریزناپذیر به آنهاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۱    
رئیس جمهوری روسیه در جریان مذاکراتی تلفنی با همتایان قزاقستانی و ازبکستانی خود، برخی ابعاد همکاری های دوجانبه، مشارکت راهبردی و مشکلات امنیتی کنونی در منطقه آسیای مرکزی را مورد بررسی قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : کاظم جلالی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با ایگور مارگولف ، معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه روسیه دیدار کرد.در این ملاقات دو طرف درباره تبادل پیام ها بین رئیس جمهوری روسیه و رئیس جمهوری منتخب اسلامی ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۹    
رئیس جمهوری روسیه در نشست خود با اعضای شورای امنیت، بر اهمیت گسترش هرچه بیشتر روابط با متحدین نزدیک مسکو در جامعه مشترک المنافع تأکید کرده و از مشارکت ژاپن در طرح های اقتصادی در جزایر کوریل حمایت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه بر لزوم جلب مشارکت اقتصادی ژاپن در جزایر مورد اختلاف کوریل تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۸    
نخست وزیر ارمنستان و رئیس جمهوری روسیه تلفنی گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۱    
رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر موقت ارمنستان در جریان مکالمه ای تلفنی، روند اوضاع کنونی در منطقه قره باغ را بررسی کرده و بر اهمیت همکاری های دوجانبه، به خصوص در عرصه دفاعی و امنیتی تأکید کردند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد رهبرانی نظیر شی و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در حال شرط بندی روی خودکامه ها هستند و دموکراسی باید نشان دهد که میتواند بلند شده و کاری انجام دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کاخ کرملین از گفت وگوی تلفنی صدراعظم آلمان و رئیس جمهوری روسیه درباره پروژه نورد استریم-2 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه و صدراعظم آلمان از اتمام ساخت خط لوله گاز "جریان شمالی-2" در آینده نزدیک ابراز رضایت کرده و آنگلا مرکل جزییات توافق صورت گرفته با آمریکا در باره این طرح را به اطلاع ولادیمیر پوتین رساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان، در گفت و گویی تلفنی در خصوص طرح خط لوله گاز نورد استریم-2 که از شمال غرب روسیه به آلمان کشیده می شود، مذاکره و تبادل نظر کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۲۲    
رئیس جمهوری روسیه عید سعید قربان را به مسلمانان این کشور تبریک گفت و در این پیام بر ارزش های اسلام که برای تقویت هماهنگی بین قومی و حفظ تنوع فرهنگی در روسیه بسیار موثر بوده است،تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۷    
رئیس جمهوری روسیه در دیدار با همتای آذربایجانی خود، ضمن بررسی روند اوضاع کنونی در منطقه قره باغ کوهستانی، از تصمیمات سازنده ای وی در جهت حل و فصل مشکلات موجود در منطقه قفقاز جنوبی قدردانی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۴    
رئیس جمهوری روسیه از همتای آذربایجانی خود استقبال و از تلاش وی برای حل توافقی بحران قره باغ تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۰    
رئیس جمهوری روسیه توسعه ساخت هواپیماهای مسافربری را یکی از اولویت های مهم برای کشوری به وسعت سرزمینی روسیه نام برد که ثبات و توسعه فعالیت شرکت های هواپیمایی و تحرک شهروندان را تضمین خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه و الهام علی اف همتای آذربایجانی خود در مسکو دیدار و دو طرف درباره مساله قره باغ و همکاری های اقتصادی مسکو و باکو گفت و گو کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: مسکو، از جنگنده نسل پنجمی جدید "سوخو به نام چک میت با حضور پوتین رئیس جمهوری روسیه در نمایشگاه ماکس 2021 رونمایی کرده است. پانزدهمین نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه موسوم به ماکس-2021 با شرکت فعال جمهوری اسلامی ایران و 55 کشور امروز سه شنبه با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری در محل ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ضمیرکابولوف نماینده رییس جمهوری روسیه در امور افغانستان گفت: نیروهای آمریکایی و متحدان این کشور در افغانستان با گروه تروریستی داعش ارتباط داشته و با آن همکاری می کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه حادثه جان باختن تعدادی از مردم عراق در پی حمله تروریستی به بغداد را به همتای عراقی خود تسلیت گفت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در مراسم افتتاح نمایشگاه هوافضای این کشور، از شرکت کنندگان و میهمانان سالن فضایی و هوانوردی بین المللی ماکس-2021 استقبال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در پیامی، عید قربان را به مسلمان کشورش و سراسر جهان تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در پیام تبریکی برای مسلمانان، عید قربان را مظهر رحمت، عدالت و مهربانی نسبت به اطرافیان دانسته و گفت: این آرمان ها عنصر وحدت بخش ملت روسیه با فرهنگ ها و ادیان مختلف بوده و خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را به مسلمانان روسیه تبریک گفت.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
کنستانتین اگرت، خبرنگار بخش روسی دویچه وله می گوید، مستبد روسیه حاکمیت اوکراین را نادیده گرفته و تهدید می کند اگر اوکراین همچنان رویای ناتو را در سر داشته باشد، با تبعاتی مواجه خواهد شد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: روسیه قدرت ناوگان دریایی خود را در دومین رژه بزرگ دریایی در سن پترزبورگ به نمایش گذاشت. در این رزمایش بزرگ نظامی زیردریایی ها، مین روب ها، جنگنده ها و ناوهای مجهز به موشک در خلیج فنلاند حضور داشتند ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: روزنامه روسی "کامرسانت" به نقل از منابع آگاه نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در دیدار با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در ژنو پیشنهاد کرد دو کشور اقدامات خود را در مساله افغانستان با یکدیگر هماهنگ کنند. ...