یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۷:۱۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری روسیه»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان ارمنستان بیانیه ای در رابطه با "وضعیت بحرانی در مناطق مرزی" با جمهوری آذربایجان صادر کرد و نخست وزیر ارمنستان نیز گفت که طی نامه ای از رئیس جمهوری روسیه تقاضای کمک کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه با اشاره به اینکه مسکو باید به هر تهدیدی در نزدیکی مرزهای این کشور واکنش نشان بدهد، تأکید کرد که وخامت اوضاع کنونی در مناقشه فلسطین-اسرائیل، مستقیماً به منافع امنیتی روسیه مربوط می شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۵    
شفقنا- ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه هشدار داد که تشدید تنش های کنونی در نزاع میان اسرائیل و فلسطین خطری مستقیم را بر منافع امنیتی روسیه ایجاد می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه تأکید کرد: درگیری فلسطین و اسرائیل به طور مستقیم بر منافع امنیتی ما تأثیر می گذارد و به زیان روسیه است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- کرملین امروز(جمعه) اعلام کرد، پاشینیان و پوتین در یک تماس تلفنی درباره اوضاع در مرز جمهوری آذربایجان و ارمنستان – قره باغ- گفتگو داشتند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در بیانیه کرملین آمده است: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در تماسی تلفنی با نیکول پاشینیان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۲    
رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر موقت ارمنستان امروز در جریان گفت وگوی تلفنی، وخامت اوضاع بوجود آمده در یکی از مناطق مرزی ارمنستان و جمهوری آذربایجان را بررسی کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- دبیرکل سازمان ملل پس از گفتگوی ویدئویی با پوتین نسبت به گسترش همکاری های این سازمان بین المللی با روسیه ابراز تمایل کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، در بیانیه سازمان ملل آمده است: آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل از ولادیمیر پوتین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل درباره برخی مسائل منطقه ای با محوریت اوضاع سرزمین های اشغالی فلسطین گفت و گو کردند و هر دو بر حل مساله فلسطین تاکید کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا: دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه گفت که مسکو قصد ندارد در دونباس "سرزمین هایی را که توسط کی یف کنترل نمی شود، تصرف کند. سخنگوی مطبوعاتی رئیس جمهوری روسیه در باره بیانیه اتحادیه اروپا مبنی بر ادعای روسیه در تلاش برای الحاق بخشی از شرق اوکراین تأکید کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه گفت: حل درگیری های فلسطین و اسرائیل جز با ابزار سیاسی و دیپلماتیک امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - موسی ابومرزوق معاون دفتر سیاسی جنبش حماس، در گفت و گو با نماینده رئیس جمهوری روسیه در خاورمیانه و معاون وزیر خارجه این کشور، ضمن اعلام مواضع حماس، اقدامات غیرقانونی رژیم صهیونیستی را تشریح و برای توقف اقدامات نظامی علیه این رژیم اعلام آمادگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در گفت و گویی تلفنی با رجب طیب اردوغان همتای ترکیه ای خود درباره مساله فلسطین و تشدید تنش ها در سرزمین های اشغالی فلسطین تبادل نظر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۴    
رئیس جمهوری روسیه لایحه قانونی مربوط به پایان دادن به عضویت این کشور در پیمان "آسمان باز" را به دومای دولتی فرستاد و یادآور شد که خروج آمریکا از این توافقنامه، امنیت ملی روسیه را در معرض خطر قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل متحد، فردا به مسکو می آید و قرار است با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه این کشور دیدار و درباره مسائل مهم جهانی و منطقه ای گفت و گو و تبادل نظر کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان ملل از تصمیم خود برای برگزاری مذاکرات مجازی با رئیس جمهوری روسیه در اثنای سفر به مسکو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه با اعلام اینکه 21میلیون و 500هزار شهروند این کشور تاکنون در برابر کرونا واکسینه شده اند، از رضایت متخصصان از نتیجه آزمایش سطح آنتی بادی موجود در بدن او پس از انجام واکسیناسیون خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه طرح قانونی خروج این کشور از پیمان آسمان های باز را به مجلس دومای روسیه ارائه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۵    
کاخ کرملین از گفت وگوی تلفنی رئیس جمهوری روسیه و رئیس جمهوری آذربایجان خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که تاکنون 21 میلیون و 500 هزار نفر در این کشور علیه کرونا واکسینه شده اند. پوتین روز دوشنبه در نشستی با اعلام این خبر گفت: نتایج واکسیناسیون عمومی در این کشور بسیار خوب و پویا ارزیابی می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۴    
به گزارش رسانه های غربی، رئیس جمهوری روسیه در مراسم نمایش قدرت نظامی این کشور در شرایط تیرگی بی سابقه روابط با کشورهای غربی، بر اصرار مسکو در دفاع از منافع خود و محکومیت احیای خزنده تمایلات ملی گرایانه افراطی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در جریان سخنرانی خود در مراسم رژه سالگرد روز پیروزی در جنگ جهانی دوم گفت که در برخی از کشورهای جهان گروه هایی وجود دارند که دوباره سعی در تجهیز ایدئولوژی نازی ها دارند. کرملین توضیح داد که منظور پوتین، دولت اوکراین و کشورهای بالتیک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۴    
رئیس جمهوری روسیه "سرگئی ریابکوف" را بعنوان نماینده ویژه خود در مباحثات پارلمانی درباره بررسی موضوع لغو مشارکت روسیه در پیمان "آسمان باز"، در صورت عدم بازگشت آمریکا به این توافقنامه، منصوب کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش بی.بی.سی الکسی ناوالنی 44 ساله یکی از سرشناس ترین مخالفان رئیس جمهوری روسیه است. او در 20 اوت 2020 (30 مرداد 1399) در حین سفر، در هواپیما حالش ناگهان وخیم شد و در کلینیک دکتر موراخوفسکی بستری شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۲    
شفقنا- رئیس جمهوری روسیه امروز(یکشنبه) در مراسم سالروز پیروزی اتحاد جماهیر شوروی سابق بر آلمان نازی، ضمن تاکید بر اینکه روسیه با قاطعیت از منافع ملی خود دفاع خواهد کرد، بازگشت ایدئولوژی های نژادپرستانه و روسیه هراسی را محکوم کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۳    
رئیس جمهوری روسیه در سالگرد پایان جنگ جهانی دوم تأکید کرد: کسانی که هنوز از تاریخ دشوار این جنگ درس عبرت نگرفته و همچنان نقشه های تهاجمی علیه دیگران در سر می پرورانند، هیچ توجیهی نداشته و هرگز بخشیده نخواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در رژه نیروهای مسلح این کشور به مناسبت هفتاد و ششمین سالگرد پیروزی متفقین در جنگ دوم جهانی به کشورهایی که سیاست های خصمانه علیه روسیه اجرا می کنند هشدار داد که مسکو با قدرت از منافع ملی خود دفاع خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۱    
رئیس جمهوری روسیه به همتای تاجیکستانی خود اطمینان داد که با توجه به اوضاع افغانستان، مسکو از این کشور در برابر تهدیدات خارجی حمایت کرده و در راستای این هدف، پایگاه نظامی روسی در خاک تاجیکستان تقویت خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
انتظار می رود رئیس جمهوری روسیه امروز (یکشنبه) از رژه سنتی پیروزی کشورش در جنگ جهانی دوم بازدید کند، نمایشی میهن پرستانه از قدرت نظامی مستحکم که امسال با افزایش تنش ها با غرب همزمان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
"در بحبوحه اخباری از تجدید بالقوه روابط حسنه عربستان-ایران، گزارش هایی مبنی بر حضور یک هیات اطلاعاتی سعودی در دمشق توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. گزارش اختصاصی رای الیوم درباره ملاقات رئیس اطلاعات عربستان با بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه سوالاتی را درباره زمانبندی این اقدام مطرح کرده است."
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
طی چند هفته گذشته فشار وارد بر مخالفان ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه به حد بی سابقه ای رسیده است. به گزارش بی بی سی، آلکسی ناوالنی، منتقد اصلی او در زندان است و فعالیت بنیاد مبارزه با فساد ناوالنی پس از این که در رده سازمان های افراطی قرار گرفت ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رویترز، جو بایدن ، رئیس جمهوری آمریکا به خبرنگاران در کاخ سفید گفت که می خواهد با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه به رغم تجدید قوای نظامی روس ها در نزدیکی مرز اوکراین دیدار داشته باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگویی تلفنی درباره مسائل خاورمیانه و وضعیت سوریه گفتگو کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۷    
شفقنا- رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره روابط دو جانبه و برخی مسائل بین المللی از جمله بحران های سوریه و اوکراین گفت و گو کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی عربی روسیه، کاخ ریاست جمهوری این کشور (کرملین) بعد از ظهر امروز (جمعه) با صدور بیانیه ای ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه روز پنج شنبه همزمان با رونمایی از یک نسخه تازه واکسن روسی کرونا، تاثیرگذاری و کارآمدی اسپوتنیک را با اسلحه قدیمی کلاشنیکف مقایسه کرد.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا: صندوق سرمایه گذاری های مستقیم روسیه که مدیریت تولید و فروش واکسن را در این کشور به عهده دارد اعلام کرد که واکسن تک دوزی اسپوتنیک لایت به ثبت رسید. وزارت بهداشت روسیه اثر این واکسن را 79.4 درصد بیشتر از بسیاری از واکسن های دو مرحله ای اعلام کرده است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: میخاییل میشوستین نخست وزیر روسیه مصوبه دولت این کشور حاوی طرح پیشنهاد برای خروج روسیه از پیمان آسمان های باز را امضا و به ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه ارائه کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - میخاییل بوگدانف نماینده رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه با معاون دفتر سیاسی جنبش حماس در خصوص انتخابات در فلسطین تلفنی گفت و گو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جو بایدن ابراز امیدواری کرد که در جریان سفر آتی خود به چند کشور اروپایی، بتواند با رئیس جمهوری روسیه دیدار کند و به عقیده وزیر خارجه آمریکا نیز گفت وگوی مستقیم بایدن و پوتین به نفع هر دو کشور خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۰۹    
شفقنا- جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که امیدوار است دیدار مستقیمی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در اروپا در ماه ژوئن داشته باشد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از آرتی عربی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در مسائل افغانستان معتقد است که اگر آمریکایی ها نتوانند با جنبش طالبان به سازش دست یابد، با آغاز فصل تابستان، بار دیگر اقدامات مسلحانه گسترده در افغانستان از سر گرفته خواهد شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۷:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
آرمان ملی: رئیس جمهوری روسیه روز جمعه نسبت به بازگشت مسائل مربوطه به توافق هسته ای به چارچوب پیشین خود ابراز امیدواری کرد. پوتین با اشاره به اینکه ایران یکی از کشورهای مجاور دریای خرز است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور افغانستان اعلام کرد که آمریکا نیاز دارد برای جلوگیری از سرگیری جنگ و درگیری های گسترده در افغانستان با گروه طالبان به توافق برسد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۰    
رئیس جمهوری روسیه برای شرکت در نشست سران کشور های عضو سازمان همکاری شانگ های شهریور امسال (سپتامبر 2021) به تاجیکستان سفر می کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاید بتوان گفت این اخطاری از سوی "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه به غرب بوده است: ناو جنگی روسیه حین مانور در دریای سیاه موشک کروز مافوق صوت را شلیک کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد: روز سی ام ماه آوریل (امروز) یک نشست دیگر گروه تروییکای گسترش یافته (روسیه، آمریکا، چین و پاکستان) در سطح نمایندگان ویژه در دوحه برگزار شد ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: ناوالنی که از طریق لینک ویدئویی از سلول زندانش و برای نخستین بار از زمان پایان دادن به اعتصاب غذا در انظار عمومی حاضر شد، رئیس جمهوری روسیه را "یک پادشاه دزد و لخت" خطاب کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۸    
رئیس جمهوری روسیه گفت که مسکو در پی احیای توافق برجام در چارچوب اصلی خود است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه نسبت به احیای توافق هسته ای ایران (برجام) و بازگشت به چارچوب اولیه امضا شده در سال 2015 ابراز امیدواری کرد.