پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۰:۴۱Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیم جونگ اون»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ دولت کره شمالی بامداد سه شنبه گفت ماهواره شناسایی ارتش این کشور عکس هایی از کاخ سفید، پنتاگون و ناو های هواپیمابر اتمی آمریکا گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دولت کره شمالی بامداد سه شنبه گفت ماهواره شناسایی ارتش این کشور عکس هایی از کاخ سفید، پنتاگون و ناوهای هواپیمابر اتمی آمریکا گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رسمی پیونگ یانگ اعلام کرد کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تصاویری دریافت کرده است که ماهواره نظامی این کشور از کاخ سفید، پنتاگون و ناوهای هواپیمابر آمریکا در پایگاه دریایی شهر نورفولک در ایالت ویرجینیا گرفته اند.
نشریه آمریکایی "دیلی بیست" وجود برنامه هایی برای ترور "کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی را تأیید کرد که حداقل یکی از آنها توسط اطلاعات کره جنوبی تأمین مالی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کیشیدا امروز (یکشنبه) گفته که اقداماتی را با هدف برگزاری نشستی با کیم جونگ اون انجام خواهد داد.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱    
پس از گذشت بیش از 10 سال از آغاز حکومت کیم جونگ اون بر کره شمالی، رهبر مستبد این کشور دستور ساخت سرودی مدح آمیز در ثنای خودش را داده تا پیش از تمام رویدادها پخش شود. در یکی از مصرع ها آمده: ژنرال ما داناترین فرد در میان 10 میلیون نفر است. ...
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کره شمالی از نخستین تصاویر ثبت شده از مناطق هدف اصلی، توسط ماهواره جاسوسی جدید این کشور بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رسانه دولتی کره شمالی امروز (شنبه) اعلام کرد، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تصاویر گرفته شده توسط ماهواره جاسوسی جدید این کشور از مناطق هدف اصلی از جمله سئول، پایتخت کره جنوبی و شهرهایی که پایگاه های نظامی آمریکا را در خود جای داده اند، بررسی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیم جونگ اون رهبر کره شمالی تصاویر تازه ای را که ماهواره شناسایی جدید این کشور از مناطق اصلی هدف از جمله پایتخت کره جنوبی و شهرهای میزبان پایگاه های نظامی آمریکا گرفته است، بررسی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کیم جونگ اون با تبریک عصر قدرت فضایی کره شمالی، پرتاب موفقیت آمیز ماهواره شناسایی پیونگ یانگ را برای محافظت کشورش در برابر اقدامات و تحرکات خطرناک و تهاجمی نیروهای متخاصم ضروری دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رئیس کره شمالی نخستین ماهواره شناسایی پرتاب شده کشورش را مشتی محکم و چشمی دقیق برای پیونگ یانگ توصیف کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های کره شمالی از تصویربرداری ماهواره ای از پایگاه های نظامی آمریکا در جزایر اقیانوس آرام خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره ملی فناوری هوافضا (ناتا) کره شمالی با اشاره به اینکه ماهواره نظامی مالی گوان-1 را با استفاده از موشک حامل ماهواره جدید چولیما-1 از پایگاه پرتاب ماهواره سوها با موفقیت در مدار زمین قرار داده، افزود: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی بر رویداد پرتاب این ماهواره نظارت داشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ارتش کره جنوبی به کره شمالی هشدار داد که ماهواره جاسوسی خود را پرتاب نکند و امروز (دوشنبه) اعلام کرد که سئول می تواند توافق صلح بین دو کره را تعلیق کرده و نظارت هوایی خط مقدم را به تلافی پرتاب ماهواره ای از سر بگیرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ری سول جو، همسر کیم جونگ اون رهبر فعلی کره شمالی است. بانوی اول کره شمالی توسط رسانه های غربی به دلیل نوع منحصربفرد لباس پوشیدن لقب کیت میدلتون کره شمالی را گرفت. او تا سال 2012 میلادی از کانون توجهات خارج شد و اطلاعات زیادی درباره اش وجود ندارد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کره شمالی روز صنایع موشکی را با سکوت در رسانه های محلی خود پشت سر گذاشته و رهبر این کشور نیز یک ماه است که در انظار عمومی دیده نشده است. کمبود پوشش خبری این تعطیل رسمی در رسانه های محلی به همراه غیبت نسبتا طولانی مدت کیم جونگ اون رهبر کره شمالی شک برانگیز است اما جزئیات این مسئله مشخص نیست ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۰    
روزنامه همشهری نوشت: اینکه پوشش در کشورهای دیگر آزاد است، تصور غلطی است. کیم جونگ اون در جزئی ترین و خصوصی ترین شرایط زندگی مردم دخالت دارد. در کشور کره به دلیل نفرت و انزجار از آمریکا پوشیدن شلوار جین آبی ممنوع است؛ چراکه کیم جونگ اون رنگ آبی را منتسب به آمریکا می داند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشریه فارن افرز با ارائه تحلیلی از دیدار اخیر رهبر کره شمالی با رئیس جمهوری روسیه، تاکید کرده است که آمریکا باید واقعیت همزیستی با کره شمالی مجهز به سلاح هسته ای را با هدف کاهش خطرات استفاده از این گونه تسلیحات، به رسمیت بشناسد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۱    
خبرگزاری رسمی کره شمالی تصاویری دیدنی از مناظر پیونگ یانگ پایتخت کره شمالی در فصل پاییز منتشر کرده است. + نوشته های مرتبط:قدردانی واشنگتن از پکن برای تسهیل در انتقال سرباز.. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق گزارش تلویزیون دولتی کره شمالی یک کودک پسر که توسط یکی از واحدهای ارتش تحت "شرایط استثنایی" متولد شده قرار است به سربازی تبدیل شود که برای "کیم جونگ اون" رهبر کره شمالی خواهد جنگید.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۲:۳۳    
کره شمالی کشوری است که زندگی شهروندان در آن به کوچکترین درجه دیکته و تنظیم می شود تا اطمینان حاصل شود که کیم جونگ اون در قدرت باقی می ماند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رسانه دولتی کره شمالی امروز (دوشنبه) مدعی شد، این کشور به صورت موفقیت آمیزی قوی ترین نیروی اتمی را با فرمان کیم جونگ اون ساخته است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۹    
مشکلات اقتصادی اخیر کره شمالی باعث شد رییس جمهور این کشور، کیم جونگ اون، تصمیم به تعطیل کردن ده ها سفارت در این کشور بگیرد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از یو سانگ بوم ، از اعضای کمیته اطلاعاتی پارلمان این کشور اعلام کردند که کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به مقامات این کشور دستور داده به دنبال راه هایی برای کمک همه جانبه به فلسطین و مردم غزه باشند کره شمالی هفته پیش نیز اعلام کرد که دولت [...]
رهبر کره شمالی به مقامات این کشور دستور داده به دنبال راه هایی برای کمک همه جانبه به فلسطین و مردم غزه باشند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رهبر کره شمالی با اشاره به درگیری های کنونی در منطقه گفت که جنگ جهانی سوم در آستانه شروع است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه یک ماه پیش دیداری داشتند که ظاهرا اولین میوه های آن رسیده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مادربزرگ حمایت قاطع خود را از رهبری "کیم جونگ اون" ابراز می کند و می گوید که اگر نظارت فزاینده دولت بر خانواده اش نبود ترجیح می داد در کره شمالی بماند. او می گوید:"همیشه احساس می کردم اگر وضعیت کشورم بهتر باشد همه آرزوهایم برآورده می شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
دونالد ترامپ تلویحا اعلام کرد که همچنان با کیم جونگ اون در ارتباط بوده و این رهبر کره شمالی نزد او از ریاست جمهوری جو بایدن انتقاد کرده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
یک شرکت هدایای تبلیغاتی تقویم هایی با طرح کیم جونگ اون رهبر کره شمالی روانه بازار کرده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۱    
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از دخترش رونمایی کرد. با توجه به آنکه رهبر کره شمالی فرزند دیگری ندارد، این دختر رهبر آینده کره شمالی است. تصاویر دختر رهبر کره شمالی را می بینید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کیم جونگ از دخترش رونمایی کرد. گفتنی است که این دختر شاه و رهبرِ آینده ی کره شمالی است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳    
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه دختر 10 ساله اش، کیم جو آئه که به ندرت دیده می شود، گمان می رود تنها دختر تایید شده و جانشین احتمالی او باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه دختر 10 ساله اش، کیم جو آئه که به ندرت دیده می شود، گمان می رود تنها دختر تایید شده و جانشین احتمالی او باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه دختر 10 ساله اش، کیم جو آئه که به ندرت دیده می شود، گمان می رود تنها دختر تایید شده و جانشین احتمالی او باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۰۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پرچم روسیه و عکس های ولادیمیر پوتین و کیم جونگ اون در مرکز شهر حبرون (الخلیل) در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین را می بینید. منبع: etemadonline-637057
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه و رئیس کره شمالی درباره وضعیت شبه جزیره کره به توافق رسیدند و سرگئی لاوروف در این دیدار به وی اطمینان داد که طرف روسی آماده تحقق توافقات صورت گرفته با کیم جونگ اون است و اقدامات در این راستا از قبل آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۰۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیم جونگ اون رهبر کره شمالی اعلام کرد که پیونگ یانگ آماده است توافقات حاصل شده با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه را بطور کامل اجرا کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت خارجه روسیه اعلام کرد سرگئی لاوروف امروز پنجشنبه در حالی با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دیدار کرد که دو کشور به دنبال برقراری روابط نزدیک در مقابل اردوگاه غرب به سرکردگی آمریکا هستند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه امروز (پنج شنبه) با دیدار با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی دیدار و گفت و گو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا : کیم جونگ اون امروز -پنج شنبه- در پیونگ یانگ پایتخت این کشور از سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه استقبال کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، در پیونگ یانگ دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در پیام تبریک خود برای کیم جونگ اون به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک با کره شمالی، ابراز امیدواری کرد که توافقات دوجانبه پس از نشست سران اخیر آنها به امنیت و ثبات در منطقه کمک کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در نامه نگاری با یکدیگر وعده دادند که روابط 2 کشور را تقویت کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
صد آنلاین نوشت: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به عملیات نظامی طوفان الاقصی از سوی مقاومت فلسطین و حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه اهداف غیر نظامی در نوار غزه، واکنش نشان داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رئیس کره شمالی بر حمایت از فلسطینیان تاکید کرد و گفت: مسئله فلسطین، فقط مسئله عرب ها و مسلمانان نیست، بلکه مسئله آزادی است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۱:۴۳    
اخیرا درست قبل از نشست بین کیم جونگ اون و ولادیمیر پوتین، پرسنل امنیتی کره شمالی طی اقدامی عجیب شروع به بازرسی و حتی تعویض صندلی ها کردند . برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...