سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۰:۴۶Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موشک هایپرسونیک»

روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۲۷    
صنعت دفاعی در سال 1401 شاهد پیشرفت های بسیای از جمله الحاق ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی و دست یابی به موشک هایپرسونیک بود. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... روزی که فهمیدم قرار است مادر یک پسر باشم، تصمیم گرفتم اسمش را... ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۵:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
صنعت دفاعی در سال 1401 شاهد پیشرفت های بسیای از جمله الحاق ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی و دست یابی به موشک هایپرسونیک بود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : سال 1401 جمهوری اسلامی ایران کانون رویدادها و تحولات مهم در صحنه سیاسی و جهان بود. اخبار مربوط حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سازمان ملل و شرکت در اجلاس شانگهای ، ساخت جدیدترین موشک بالستیک و موشک هایپرسونیک توسط ایران، بزرگترین رزمایش روسیه، چین و ایران در اقیانوس هند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات آمریکا اعلام کرد چین سریع تر از روسیه مشغول توسعه تسلیحات هایپرسونیک است. این بخشی از گزارش خبرگزاری مهر است درباره موشک های پیشرفته هایپرسونیک که تکنولوژی آن را کشورمان هم دارد. آمریکایی ها می ترسند از چین ، از موشک هایی که تنها در شب حادثه ، مشخص می شود کجا خورده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اظهارات اخیر سردار حاجی زاده درباره دستآوردهای موشکی ایران بازتاب گسترده ای داشت و رسانه های عربی بلافاصله به این موضوع پرداختند. شبکه سعودی "الحدث" در این ارتباط گفت: ایران به دنبال زمان مناسب برای رونمایی از موشک هایپرسونیک فرا صوت خود است! ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۹    
صهیونیست ها مانند طبل توخالی با تهدید ایران سعی در آرام کردن مردم معترض خود دارند؛ اما درباره وحشت هایپرسونیک سخن نمی گویند. آن ها می دانند چه چیزی در پیش رو دارند!
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مسئله اجرا نشدن قانون مهم "ارائه کالابرگ ارزان به مردم" برای همه و از جمله برای نمایندگان ملت به یک چرای بزرگ تبدیل شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سرعت موشک هایپرسونیک ایرانی حدودا 12 تا 13 ماخ است، گفت: مهم ترین مزیت این موشک این است که پیش بینی انهدام آن توسط سامانه های پدافند موشکی دشمن را از آن ها می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در تازه ترین سخنانش از رونمایی موشک کروز پاوه خبر داده و جزئیاتی درباره موشک هایپرسونیک ایرانی ارائه کرده و گفته است دیگر هیچ موشک غیرنقطه زنی نمی سازیم.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
موشک هایپرسونیک ایرانی با سزرعت بیش از 12 تا 13 ماخ از جو خارج می شود و به دنبال این هستیم که چطور از آن رونمایی کنیم البته اگر دشمنان آن را باور نکردند هم مهم نیست؛ روز حادثه مشخص می شود|محدودیت بُرد 2000 کیلومتری موشک های ما به احترام اروپایی هاست. ان شالله احترام خودشان را حفظ کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده هوافضا: چون موشک هایپرسونیک از جو خارج می شود به دنبال این هستیم که چطور از آن رونمایی کنیم اگر آمریکایی ها باور نکردند هم مهم نیست روزحادثه مشخص می شود. موشک هایپرسونیک بالای 13ماخ سرعت دارد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم: سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: می توانیم ناوگان دریایی آمریکا و نا وهای هواپیمابر را در فاصله 2هزار کیلومتر هدف قرار دهیم. این 2هزارکیلومتر هم به احترام اروپایی هاست و امیدواریم آنها احترام خودشان را حفظ کنند. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سرعت موشک هایپرسونیک ایرانی حدودا 12 تا 13 ماخ است، گفت: مهم ترین مزیت این موشک این است که پیش بینی انهدام آن توسط سامانه های پدافند موشکی دشمن را از آن ها می گیرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه سرعت موشک هایپرسونیک ایرانی حدودا 12 تا 13 ماخ است، گفت: مهم ترین مزیت این موشک این است که پیش بینی انهدام آن توسط سامانه های پدافند موشکی دشمن را از آن ها می گیرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۲:۲۰   + ۶۷ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت:پایگاه های آمریکایی در منطقه به طور کامل زیر نظر و اشراف ما قرار دارد و مانند گوشت زیر دندان ما هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: محققان چینی ادعا می کنند نوعی موتور هواپیما ساخته اند که سوخت آن با کارآمدی 79 درصد می سوزد و می تواند تا 6 برابر سرعت صوت حرکت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند در آزمایش موشک هایپرسونیک نیروی هوایی آمریکا موارد بسیاری رعایت نشده و این آزمایش باید دوباره انجام شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دیجیاتو نوشت: مهندسی سلاح ها و سیستم های دفاعی نسل جدید، علمی است که حول محور سرعت ساخته شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اوایل سال گذشته، روسیه تازه ترین و خطرناک ترین سلاح خود را از شکم یک جت جنگنده MiG-31 شلیک کرد، وقتی یک موشک هایپرسونیک یا مافوق صوت کینژال (Kinzhal) موتورهای راکتش را روشن کرده و با سرعت 5 ماخ به سمت هدفی در اوکراین به پرواز درآمد ...
تبیان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۲    
ایران بعد از آمریکا، روسیه، چین و کره شمالی به موشک هایپرسونیک دست پیدا کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق روسیه پس از رونمایی از موشک های جدید ساخت این کشور، آمریکا را به استفاده از موشک های هایپرسونیک تهدید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۰:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام روسیه روز پنجشنبه به صورت تلویحی آمریکا را به حمله با موشک های هایپرسونیک تهدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۰    
یک مقام روسیه روز پنجشنبه به صورت تلویحی آمریکا را به حمله با موشک های هایپرسونیک تهدید کرد.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه با موشک هایپرسونیک ایرانی، دکان فروش تسلیحات و سامانه های پدافندی آمریکا بسته می شود، گفت: امروز قدرتی که آمریکا به آن سپر موشکی می گوید باطل شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اظهارات جدید سردار حاجی زاده درباره موشک هایپرسونیک سپاه/ حاجی زاده: دکان فروش تسلیحات آمریکا بسته خواهد شد
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۲:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: با رونمایی موشک هایپرسونیک ما دکان فروش تسلیحات آمریکا بسته و قدرتشان به عنوان سپر موشکی و سرمایه گذاری شان در کشورهای عربی باطل می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۲:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار جاجی زاده گفت: خوشبختانه ما از این تجربه در اغتشاشات اخیر استفاده کردیم و علت اینکه ما این تعداد شهید دادیم به همین خاطر بود که آن ها زدند و ما جواب ندادیم، چون اگر جواب می دادند در این بین عده ای هم بیگناه کشته می شدند که تبدیل به یک فاجعه ملی می شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
این موشک را انشالله بزودی رونمایی خواهیم کرد اما واکنش ها به خبر این موشک خیلی معنادار بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
در مقابل ایجاد آشوب در ایران، راه اندازی کارزار فشار دیپلماتیک به بهانه اغتشاشات و اعمال تحریم های جدید، ایران اقدام به پرتاب موشک ماهواره بر قائم 110، اعلام آزمایش موفقیت آمیز موشک هایپرسونیک و تکمیل چرخه بازدارندگی هسته ای کرد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
با مجهز کردن فریگت های کلاس آدمیرال گروشکوف به موشک های هایپرسونیک زیرکُن، روسیه قصد دارد توانایی رزمی نیروی دریایی خود را به سطح جدیدی برساند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فهرج گفت: اعلام خبر دستیابی ایران به فناوری ساخت موشک های هایپرسونیک اتفاقی است که همه محاسبات آمریکا را تحت الشعاع قرار داد؛ موضع محتاطانه کاخ سفید نشان می دهد در صورت تایید این موفقیت به ناچار باید به ناکارآمدی همه سامانه های پدافندی خود اعتراف کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۹    
حجت الاسلام رضا احمدی نیک گفت: امروز موشک های ایران و دستیابی ما به موشک های هایپرسونیک تبدیل به کابوسی برای نیروی فضایی آمریکا شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: موشک هایپرسونیک ایرانی از یک فناوری فوق العاده پیشرفته بهره می برد که تنها چند کشور دنیا از این فناوری استفاده می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
گجت نیوز نوشت: کارشناس نظامی روس مدعی شد که موشک هایپرسونیک آوانگارد روسیه توسط هیچ یک از سامانه های ضدموشکی ایالات متحده قابل رهگیری نیست.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: با توجه به اشرافی که ما داریم تعداد زیادی از جاسوس های رژیم صهیونیستی را گرفته و خواهیم گرفت و به تناسب اقدامات آن ها، مجازات خواهند شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نیروی هوایی آمریکا اعلام کرده که نخستین سلاح هایپرسونیک آن ها در حال پشت سر گذاشتن آخرین مراحل آماده سازی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
موشک هایپرسونیک به تازگی توسط سپاه پاسداران رونمایی شد. گاف شبکه اینترنشنال درباره موشک هایپرسونیک ایران را ببینید.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
این سوال برای بسیاری پیش آمده که موشک هایپرسونیک چیست؟ و چرا آزمایش آن اینقدر برای کشورمان غرورآفرین بوده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹    
واکنش کارشناس صهیونیست به موشک هایپرسونیک ایرانی در زیر ببینید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید محمد حسینی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای هوا و فضای سپاه، دستاوردهای ارائه شده در نمایشگاه را غرور انگیز و افتخار آفرین توصیف کرد و گفت: دستاوردهایی که در پارک ملی هوا فضا ارائه شده است ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حامد افروغ انقلاب اسلامی که در میان بهت و حیرت کارشناسان و ناظران از هر قشری پیروز شد، کمتر کسی متصور بود که در همان عنفوان تولد انقلاب اسلامی، جنگی نابرابر، ناجوانمردانه و غافلگیرانه برای توده ملت، تحمیل شود ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وبگاه شبکه المیادین در گزارشی تحلیلی به پیامدهای دستیابی ایران به موشک هایپرسونیک در بازدارندگی بین المللی پرداخت و تاکید کرد این موشک با توانمندی های منحصربه فردش، واشنگتن و تل آویو را غافلگیر کرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آن ابَرقدرت هایی که با واسطه محتاجشان بودیم امروز محتاج ایران هستند؛ یکی نیاز به امکانات دارد دیگری تلاش می کند که ما امکانات ندهیم، پس هر دو محتاج کشور ما هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جنگنده سوپرسونیک میگ 31 روسیه با استفاده از موشک هایپرسونیک ویمپل توانست جنگنده سوخو 24 نیروی هوایی اوکراین را سرنگون کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس صهیونیست: سخت است باور کنیم که ایران بعد از آمریکا، روسیه و چین به موشک هایپرسونیک دست پیدا کرده است. شاید هنوز در مرحله آزمایش باشند
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی گفت: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی بجای ابراز نگرانی از ساخت موشک هایپرسونیک توسط ایران، نسبت به کلاهک های هسته ای دیگر کشورها موضع گیری کند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۵    
بهت رژیم صهیونیستی از پیشرفت موشکی ایران کارشناس صهیونیست در مصاحبه تلویزیونی گفت: سخت است باور کنیم که ایران بعد از آمریکا، روسیه و چین به موشک هایپرسونیک دست پیدا کرده است و شاید هنوز در مرحله آزمایش باشند. داشتن چنین موشکی یعنی مقابله با تمام سامانه های پدافندی ...