شنبه ۲۲ مردادساعت ۱۳:۲۳Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرویس اطلاعاتی»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس جمهور یونان روز سه شنبه خواستار تحقیق گسترده درباره شنود تلفنی یکی از رهبران حزب اپوزیسیون توسط سرویس اطلاعاتی این کشور شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۳    
سرویس اطلاعاتی ترکیه از کشته شدن یکی از فرماندهان ارشد حزب کارگران کردستان در شمال سوریه خبر داد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئله برون سپاری و استفاده از نیروهای محلی یکی از شیوه های قدیمی و البته اکثرا پربازده برای سرویس های جاسوسی در دنیا است. وقتی شخص یا اشخاصی از درون یک کشور برای این گونه عملیات ها انتخاب می شوند، کار برای سرویس اطلاعاتی مقابل برای شناسایی آنها بسیار سخت تر می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران علاوه بر استفاده از نیروی نیابتی، با استفاده از بازوی سایبری قدرتمند خود شبانه روز سامانه امنیتی رژیم صهیونیستی را با هدف اخلال در حکمرانی سایبری تل آویو مورد حمله قرار می دهد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: معصومه علی نژاد معروف به مسیح علی نژاد از سال 2021 عضو سرویس اطلاعاتی آمریکا CIA است، پس لازم است مردم بدانند با چه کسانی طرف هستند.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۰:۵۸   + ۴۶ سایت دیگر  
هرگونه همکاری با شبکه های معاند علیه نظام اسلامی اعم از ارسال فیلم برای دشمنان نظام مشمول ماده 508 قانون مجازات اسلامی است و از 1 تا 10 سال حبس دارد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد آنچه که این شبکه وابسته به دولت سعودی مدعی آن است، سوژه گزارشی است که در خردادماه سال جاری درباره بکارگیری اراذل و اوباش سابقه دار توسط موساد منتشر شده بود و باند اراذل و اوباشی که در خدمت سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی بودند، دستگیر شدند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فیلم نامه ای منتشر نشده جیمز باند، بدون خانم مانی پنی و بدون ام ، ایده های اصلی نویسنده برای جیمز باندِ فیلم مونریکر 1979 را نشان می دهد. ایده هایی که زمین تا آسمان با جیمز باند ساخته شده متفاوت است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص در گزارشی نوشت که روابط میان ریاض و تل آویو اوایل دهه 80 میلادی آغاز شده و معمار آن کسی نیست جز، بندر بن سلطان رئیس سابق سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سرویس اطلاعاتی وزارت دفاع انگلیس در گزارشی اعلام کرد که نیروهای روسی و اوکراینی درگیر در شرق اوکراین طی یکی دو روز اخیر هیچ گونه پیشرفت و دستاوردی در جبهه های زمینی نبرد نداشته اند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۶۹ سایت دیگر  
بودجه این سرویس های اطلاعاتی از بودجه کل کشور ما بیشتر است| بر اساس اعلام سازمان های معتبر جهانی مردم ایران به آینده امیدوارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سازمان اطلاعات ترکیه با ارائه فهرستی از نکات و دستورالعمل های هشداردهنده به شخصیت های سیاسی و نظامی مقاومت فلسطینی ساکن در این کشور هشدار داد که مراقب تیم های ترور سرویس اطلاعاتی امنیتی اسرائیل (موساد) باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : به دنبال ادعای اخیر روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر بازداشت سردار علی نصیری، فرمانده سابق حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به اتهام همکاری با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی(موساد)، او روز گذشته در گفت وگو با خبرگزاری حوزه این خبر را تکذیب کرد ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در روز های اخیر مدعی بازداشت سردار نصیری به اتهام همکاری با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) شد که این خبر مورد توجه رسانه های معاند نیز قرار گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۵   + ۷۰ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در روزهای اخیر مدعی بازداشت سردار نصیری به اتهام همکاری با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) شد که این خبر مورد توجه رسانه های معاند نیز قرار گرفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به تازگی و پس از تودیع حجت الاسلام حسین طائب بعد از حدود 13 سال از سازمان اطلاعات سپاه و معارفه سردار محمد کاظمی، روزنامه نیویورک تایمز مدعی شد که سردار علی نصیری از فرماندهان سپاه پاسداران به اتهام همکاری با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) بازداشت شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۳:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نیویورک تایمز، روزنامه آمریکایی با تکرار دروغ 3 سال پیش مدعی شد که سردار علی نصیری از فرماندهان سپاه پاسداران به اتهام همکاری با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) بازداشت شده است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم نوشت؛ روزنامه نیویورک تایمز در روزهای اخیر مدعی شد که سردار علی نصیری از فرماندهان سپاه پاسداران به اتهام همکاری با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) بازداشت شده است. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کاربران عراقی در شبکه اجتماعی توئیتر در واکنش به دست داشتن سرویس اطلاعاتی ترکیه در حملات اخیر به شمال این کشور، هشتگ ترکیه باید ادب شود را ترند کردند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های ترکیه روز یکشنبه گزارش دادند که سازمان اطلاعات ترکیه یک شهروند یونانی را به اتهام جاسوسی برای سرویس اطلاعاتی یونان بازداشت کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۶    
حزب الله عراق گروه های مرتبط با سرویس اطلاعاتی ترکیه را به هدف قرار دادن میادین نفت و گاز در منطقه کردستان متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
کاربران عراقی در شبکه اجتماعی توئیتر در واکنش به دست داشتن سرویس اطلاعاتی ترکیه در حملات اخیر به شمال این کشور، هشتگ ترکیه باید ادب شود را ترند کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیا سازمان اطلاعات سپاه به عنوان یک سرویس چند کارکردی، قوی ترین سرویس اطلاعاتی منطقه است؟
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرویس اطلاعاتی ترکیه اعلام کرد یکی از رهبران پ ک ک در جریان عملیات نیروهای ترکیه ای در شمال عراق کشته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
یک نظامی بازنشسته و تحلیلگر عراقی می گوید سرکرده سابق داعش و برادرش از نیروهای سرویس اطلاعاتی ترکیه بودند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۳:۰۷    
عزم ایرانی ها برای گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی نه تنها وحشت و نگرانی سرویس اطلاعاتی و امنیتی آمریکا را دوچندان کرده، بلکه زندگی عاملان و آمران این جنایت بشری را نیز سراسر کابوس کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عبداللطیف مرادی در یکی از شبکه های اجتماعی با یک گروه تکفیری متصل به سرویس اطلاعاتی آمریکا ارتباط برقرار کرده وبه مرور روش های اجرای ترور ازجمله شناسایی موقعیت، استفاده از آلت جرم و نیز خروج از موقعیت نا امن را آموزش دیده بود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۵    
یک منبع امنیتی از انفجار دو بمب که در نزدیکی یک مقر امنیتی وابسته به سرویس اطلاعاتی عراق در بغداد کار گذاشته شده بود، خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- یکی از مراکز امنیتی عراق صبح امروز(یکشنبه) هدف انفجار قرار گرفت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، یک منبع امنیتی با اعلام این خبر به خبرگزاری بغدادالیوم گفت: این انفجار ناشی از انفجار یک بمب دست ساز بود که در نزدیکی یک مرکز وابسته به سرویس اطلاعاتی عراق در مرکز بغداد منفجر شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سرویس اطلاعاتی دشمن، به دلیل قرار گرفتن در تنگنای شدید امنیتی و انسداد، دست به دامن چند قداره کش و لات های خیابانی شده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۰    
شفقنا- ترکی الفیصل رئیس سابق سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی در مقاله ای، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا را پس از اظهارات اخیرش درباره سفر قریب الوقوع به منطقه به باد انتقاد گرفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۴    
رئیس پیشین سرویس اطلاعاتی سعودی در اظهاراتی جنجالی سفر رئیس جمهوری آمریکا به ریاض را باعث تقویت محبوبیت وی توصیف کرد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد صادق الحسینی عضو شورای سیاست گذاری اقتصاد آنلاین با اشاره به منابع خود در سپاه نوشت: منابع ایرانی نزدیک به سپاه پاسداران خبر هلاکت دو افسر موساد در ابوظبی را تایید کردند و کانال 12 رژیم صهیونیستی نیز به آن اعتراف کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
انتشار انیمیشنی در اکانت منتسب به نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی با مضمون القای پنهانکاری در برنامه هسته ای ایران نشان می دهد که سرویس اطلاعاتی موساد چندان نیز از استعداد طنزپردازی بی بهره نمانده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به ایمیل های افشا شده ریچارد دیرلاو، رئیس سابق سازمان جاسوسی این کشور گفت: طرح های اخیرا فاش شده نخبگان بریتانیا برای تغییر قدرت در انگلیس با آرمان های ادعایی دموکراتیک سیستم دولتی این کشور در تضاد است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
متولد زندان نوشته مرتضی احمر رمانی با محوریت نخبه ای که جذب یکی از سرویس های اطلاعاتی می شود، توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شبکه ای از اراذل و اوباش با هدایت سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، اقدام به سرقت و تخریب اموال شخصی و عمومی، آدم ربایی و اخذ اعترافات ساختگی از طریق شبکه اراذل و اوباش می نمود. عوامل این شبکه را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت اطلاعات دستگیر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فیلمی از جزئیات دستگیری شبکه اراذل و اوباش در ایران که با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی ارتباط داشتند را مشاهده می کنید.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۶    
روابط عمومی کل سپاه از دستگیری شبکه ای از اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، اقدام به سرقت و تخریب اموال شخصی و عمومی، آدم ربایی و اخذ اعترافات ساختگی از طریق شبکه اراذل و اوباش می نمود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۵۱ سایت دیگر  
فارس نوشت : این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت مدافع سرافراز حرم " سرهنگ پاسدار صیاد خدایی " به خانواده معظم وی تاکید کرده است: اقدام لازم برای شناسایی و دستگیری ضارب یا ضاربین پیش بینی و در حال انجام است. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه از دستگیری شبکه ای از اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۶   + ۸۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دستگیری شبکه ای از اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی خبر داد.
سخت افزار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۱    
گزارش جدیدی از خبرگزاری Nisos منتشر شده که ادعا می کند که یک پیمانکار (که برای سرویس اطلاعاتی روسیه کار می کند)، از بات نتی استفاده می کند که می تواند روند (موج مردمی) را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی آن هم در مقیاس وسیع دستکاری کند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - سرویس اطلاعاتی کره جنوبی اعلام کرد، این کشور در کنار کانادا و لوکزامبورگ رسما در مرکز همکاری دفاعی سایبری سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در تالین استونی پذیرفته شد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد: زلنسکی تلفنی با نخست وزیر اسرائیل درباره پیامدهای اظهارات اخیر سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه درباره یهودیان گفتگو کرده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نورنیوز، رسانه نزدیک به شورای امنیت ملی نوشت: بی بی سی فارسی ساعاتی پیش در مطلبی با تیتر گزارشی از یک طرح ترور؛ موساد عامل نیروی قدس را در خاک ایران بازجویی کرده است به نقل از منابع صهیونیستی مدعیِ بازداشت یک عضو نیروی قدس سپاه و بازجویی او توسط عوامل موساد در داخل خاک ایران شد ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از اقتصادنیوز به نقل از نورنیوز، سایت منتسب به شورای عالی امنیت ملی، بی بی سی فارسی ساعاتی پیش در مطلبی با عنوان گزارشی از یک طرح ترور ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سرویس امنیت فدرال روسیه اسناد آرشیوی جدیدی را منتشر کرد که خودکشی آدولف هیتلر رهبر آلمان نازی در پایان آوریل 1945 میلادی را تایید و آخرین دیدارها و جزئیات لحظات آخر عمرش را فاش می کند. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، سازمان اطلاعاتی ترکیه (MIT) پس از یک سال پیگیری های فنی این پرونده نهایتا به این 16 نفر رسید و معتقد است که این افراد برای سرویس اطلاعاتی اسرائیل، موساد فعالیت می کردند. این سازمان طی عملیاتی در 21 اکتبر توانست تمامی این افراد را بازداشت کند. ...