دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۳۴Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروی دریایی»

ستاره صبح   ۴ ساعت پیش    
عملیات مروارید توسط نیروی دریایی ارتش در روز 6 آذر 1359ش نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با همکاری نیروی هوایی ارتش، به پایانه های البکر و الاُمیه که از بزرگترین مراکز صدور نفت خلیج فارس و شاهرگ حیات اقتصادی عراق به حساب می آمدند، حمله برد و دو سوم آنها را منهدم ساخت ...
سازمان شیلات ایران   ۷ ساعت پیش    
تعداد بازدید: 9 معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران با صدور پیامی فرارسیدن"هفتم آذر ماه"روز نیروی دریایی را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، متن پیام به شرح زیر می باشد: ...
محمدرضایزدانی کاشانی با صدور پیامی هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی ارتش را به امیر دریادار شهرام ایرانی تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده نمایندگی نیروی دریایی راهبردی ارتش در گلستان، برنامه های گرامیداشت هفتم آذر روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان را اعلام کرد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۲۶    
برنامه صبح پارسی فردا با حضور جانشین نیروی دریایی ارتش بر روی آنتن می رود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور که در آستانه هفتم آذر - روز نیروی دریایی ارتش - و به منظور شرکت در رژه یگان های نمونه این نیرو امروز به بندر جاسک در استان هرمزگان سفر کرده بود، با مردم این منطقه به صورت رو در رو دیدار کرد و از اهمیت راهبردی سواحل مکران در حوزه های اقتصادی سخن گفت.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای مسلح مستقر در بوشهر در آیین روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی اقتدار و صلابت خود را در کنار خلیج فارس به نمایش گذاشتند. به گزارش دیارجنوب ...
آنا / اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اطمینان می دهم که جاسک از جمله مناطقی است که سرمایه گذاری در آن هم تضمین سرمایه و هم تضمین سود را به همراه دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۹    
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور امروز یکشنبه 6 آذر 1401 با سفر به استان هرمزگان در رژه یگان های نمونه نیروی دریایی ارتش حضور پیدا کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس تصاویر منتشر شده از بازدید رئیس جمهور از رژه دریایی یگان های نیروی دریایی ارتش، ناوشکن سهند به پرتابگرهای سامانه پدافندی صیاد مجهز شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آستانه فرارسیدن 7 آذر روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منطقه دوم دریایی ولایت بندر جاسک و با حضور در ناوشکن سهند به عنوان ناو سرفرماندهی، از رژه یگان های نمونه زیرسطحی، سطحی و پروازی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد. ویدئویی از رژه یگان ها ببینید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در جریان سفری به شرق هرمزگان و شهرستان جاسک ضمن حضور در رزه یگان های نیروی دریایی ارتش و بازذیذ از برخی پروژه های طرح توسعه سواحل مکران در جمع مردمی شهرستان جاسک حاضر شده و با اقشار مختلف مردم دیدار کرد
اقتصاد ایران: بندرعباس - رئیس جمهور در ارتباط تصویری با ناوگروه های 85، 86و 87 نیروی دریایی ارتش با فرماندهان این ناوگروه ها، فرماندهان ناوشکن بایندر و ناو پشتیبانی رزمی بندرعباس گفتگو کرد.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: حضور قدرتمند نیروی دریایی ارتش در آب های ملی و بین المللی پیام آور صلح و دوستی برای کشور های همسایه و رعب و وحشت برای دشمنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: باید به نیروی دریایی ارتش افتخار کرد که جلوه هایی از اقتدار، ابتکار، نوآوری و خلاقیت را به همراه دارد.
رئیس جمهور در ارتباط تصویری با ناوگروه های نیروی دریایی ارتش مستقر در اقیانوس آرام و دریای سرخ، برای آنها آرزوی موفقیت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سفر به جاشک با حضور در منطقه دوم دریایی ولایت جاسک، از رژه یگان های نمونه نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور خطاب به استاندار و فرماندار جاسک هشدار داد: شاهد نباشم در سفر بعدی ام به منطقه جاسک مشکل آب شرب روستاها و سایر مشکلات مردم رفع نشده باشد. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور که دقایقی قبل به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش و به منظور شرکت در رژه نیروی دریایی ارتش در جمع مردم این بندر سخنرانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رژه نیروهای مسلح استان بوشهر به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش برگزار شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنرانی رییس جمهور در جاسک به مناسبت روز نیروی دریایی هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور از رژه یگان های نمونه زیرسطحی، سطحی و پروازی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش بازدید کرد.
امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با صدور پیامی به امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، هفتم آذر، روز نیروی دریایی را تبریک گفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، متن پیام به این شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم امیر دریادار شهرام ایرانی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶    
عکس کمتر دیده شده ای از غواصان نیروی دریایی در فضای مجازی منتشر شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: امروز حاکم و تأمین کننده امنیت در خلیج فارس نظام مقدس جمهوری اسلامی است که برای آن خون های پاکی ریخته شده است. به گزارش فکرشهر به نقل از مهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه دوم دریایی ولایت جاسک حضور پیدا کرد تا از توانمندی های این نیرو بازدید کند.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور برای بازدید و بررسی منطقه راهبردی مکُران، حضور در مراسم رژه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و دیدار با مردم جاسک وارد هرمزگان شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس جمهور به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش و به منظور شرکت در رژه نیروی دریایی ارتش وارد منطقه دوم دریایی ولایت در بندرجاسک شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۶    
چمران ضمن تقدیر از جان فشانی های دریادلان ارتش جمهوری اسلامی درباره آشوب های اخیر گفت: ملت ایران در حوادث اخیر دشمن را به خوبی شناخت و دانست که آن ها به دنبال از بین بردن یکپارچی و وحدت ملت ما هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آستانه 7 آذرماه روز نیروی دریایی ارتش، صبح امروز یکشنبه 6 آذرماه از منطقه دوم دریایی ولایت در جاسک بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای، قدرت بازدارندگی دریایی ایران را نقطه اعتماد و اطمینان ملت ایران و لنگرگاه ثبات و امنیت پایدار خلیج فارس و مرهون روحیه جهادی دریادلان ولایت مدار نیروی دریایی ارتش و سپاه دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسنی در پیامی با گرامیداشت روز نیروی دریایی تأکید کرد: نیروی دریایی ارتش با حضور در مأموریت های دریایی بین المللی و اهتزاز پرچم مقدس ایران اسلامی در دورترین اقیانوس های جهان روزبه روز در مسیر ارتقاء و بالندگی حرکت می کند.
آنا / ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش و به منظور شرکت در رژه نیروی دریایی ارتش وارد منطقه دوم دریایی ولایت در بندرجاسک شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- فرمانده دانشگاه دریایی حضرت امام خمینی (ره) نوشهر گفت: امروز نیروی دریایی با پرورش متخصصان تمامی ماموریت ها را با تجهیزات ایرانی انجام می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور به مناسبت هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش و به منظور شرکت در رژه نیروی دریایی ارتش وارد منطقه دوم دریایی ولایت در بندرجاسک شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۷    
امیر سرتیپ حیدری، طی پیامی فرارسیدن هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش را به امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده این نیرو تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان و مسئولان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور در مرقد امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدا تجدید میثاق کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۲    
امیر شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش در تجدید میثاق فرماندهان این نیرو با آرمان های امام راحل: وقتی ناوشکن دنا حرکت می کند سوال همه این است که می خواهد چه کار بکند. کار خاصی هم ما انجام نمی دهیم خیلی هم نباید نگرانی داشته باشند و بترسند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش طی پیام هایی جداگانه سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین و هفته نیروی دریایی را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی با صدور پیام به امیر دریادار شهرام ایرانی، هفتم آذر ماه روز نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ری- فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در حرم مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های بنیان گذار جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرماندهان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز/شنبه/ با حضور در مرقد امام راحل با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق کردند.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در حاشیه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و یگان های انتظامی و نظامی استان در نوشهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم آذر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت روز نیروی دریایی در نوشهر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با اشاره به حماسه آفرینی نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس گفت: این نیرو افتخاری برای ملت و نظام اسلامی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه شهدا را چراغ راه هدایت و بصیرت امت دانست و گفت: والدین شهدا سند اعتبار، شرف و عزت کشور هستند.