یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۲۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار گیلان»

خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه رسیدن به روند نزولی کرونا تنها در سایه مشارکت مردم امکان پذیر است، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی یک وظیفه ملی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۱    
استاندار گیلان : اگر چه وضعیت کرونایی خوبی در کشور و گیلان حاکم نیست ، اما برای آغاز سیر نزولی همه اعضای جامعه باید دست به دست هم دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۶    
گروه استان ها- استاندار گیلان با اشاره به اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت های کرونایی گفت: جلوگیری از فعالیت دست فروشان توسط گشت های نظارتی رصد شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با قدردانی از اصناف برای همکاری در اجرای طرح مدیریت محدودیت های هوشمند کرونایی، رعایت توصیه های بهداشتی را یک وظیفه ملی دانست و تاکید کرد: باید اهمیت همکاری های عمومی برای خروج گیلان از وضعیت قرمز و هشدار، در قالب تولیدات رسانه ای، برای همگان تبیین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار رشت : زباله از دغدغه های شهرستان رشت و استاندار گیلان است که باید برای مدیریت بهینه آن برنامه ریزی لازم را داشته باشیم.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
کاشف اسرار-استاندار گیلان با اولتیماتوم به دستگاه های اجرایی مرتبط دادن تعیین این تکلیف برای بسترسازی بازگشت 600 واحد تولیدی به چرخه تولید طی سال جاری، بر لزوم ایجاد فرصت های شغلی در سراسر پهنه استان به ویژه مناطق کم برخوردار تأکید کرد و گفت: انتظار دارم مراکز عارضه یابی مشکلات واحدهای صنعتی استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۱    
رشت- استاندار گیلان با اشاره به برنامه ریزی برای بازگشت 300 واحد نیمه راکد و راکد در سه ماهه نخست امسال، گفت: مراکز عارضه یابی مشکلات واحدهای صنعتی در گیلان باید افزایش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تعیین این تکلیف به دستگاه های اجرایی مرتبط برای بسترسازی بازگشت 600 واحد تولیدی به چرخه تولید طی سال جاری، بر لزوم ایجاد فرصت های شغلی در سراسر پهنه گیلان به ویژه مناطق کم برخوردار تأکید کرد و گفت: انتظار دارم مراکز عارضه یابی مشکلات واحدهای صنعتی استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان بر پشتیبانی و مانع زدایی دستگاه های مرتبط با تولید استان برای فعال سازی 300 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال صنعتی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم توسعه بانک های نشا برنج، گفت: فرمانداران کشاورزان را به انجام بیمه محصولات کشاورزی ترغیب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رشت-ایرنا- استاندارگیلان با اشاره به اهمیت همراهی مسئولان و کشاورزان در استفاده بهینه از آب برای مدیریت مطلوب فصل زراعی از زارعان خواست براساس برنامه ابلاغی و تقویم زمانی تعیین شده جهادکشاورزی، نسبت به نشاء برنج اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵    
گروه استان ها- استاندار گیلان با بیان اینکه میزان بارش ها در مناطق بالادست گیلان با افت محسوسی مواجه شده است گفت: کاهش 32 درصدی بارش ها در مناطق بالادست گیلان نگران کننده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تأکید بر اینکه باید وظایف و سهم دستگاه ها برای تحقق هدف گذاری 720 میلیون دلاری صادرات غیرنفتی استان در سال جاری مشخص شود، کاهش زمان تخلیه و بارگیری کالاها در سال گذشته نسبت به سال ماقبل را مطلوب ارزیابی و بر ضرورت به حداقل رساندن توقف کشتی ها در بنادر تأکید کرد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به اینکه گیلان همیشه از مقاصد صادرات و واردات کالا بوده است، گفت: ظرفیت های صنایع تبدیلی کشاورزی گیلان باید به سرمایه گذاران معرفی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار گیلان گفت: 666 میلیون دلار صادرات کالای غیرنفتی سال گذشته در استان گیلان تحقق یافت.
صبح فومن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۱    
از سوی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی صورت گرفت:مجسمه اناهیتا فومن به ثبت ملی رسید به گزارش صبح فومن علی اصغر مونسان مراتب ثبت اثر تاریخی مجسمه اناهیتا را به ارسلان زارع استاندار گیلان ابلاغ کرد. ...
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با بیان اینکه تحول و اقدامات مناسبی طی یک سال اخیر بویژه پس از شیوع کرونا در حوزه درمان و تجهیزات پزشکی گیلان صورت گرفته، گفت: وفاق، همراهی و انسجام خوبی میان مسئولان استانی در قوای مختلف و همکاری مردم برای مدیریت بیماری وجود دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اجرای طرح جامع مدیریت پسماند روستایی در 31 روستای رشت، گفت: این طرح باید در همه روستاهای استان گیلان اجرایی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان : موضوع مدیریت پسماند باید اولویت شهرداران و دهیاران در سال جدید
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار گیلان گفت: مهلت پرداخت تسهیلات ویژه کرونایی تا شهریورماه امسال تمدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان با بیان اینکه گیلان در معرض قرارگیری در شمار استانهای با شتاب بسیار تند اوج گیری کروناست، گفت :تصمیم ستادملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی مشاغل باید به دقت اجرا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان بر ضرورت توجه به افزایش تجهیزات بیمارستان های خصوصی و دولتی استان تأکید کرد و گفت: حتی یک بیمار هم نباید بدون تخت باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- استاندار گیلان گفت: سال گذشته شاهد تحقق 123 درصدی درآمدهای پیش بینی شده برای استان گیلان بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان با اشاره به اهمیت نقش پژوهش و لزوم تمرکز کارگروه آموزش بر تحقق شعار سال گفت : با توجه به نامگذاری امسال تحت عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی استمرار این نگاه در موضوع پژوهش های سال جاری یک ضرورت است.
مدیرکل دادگستری گیلان در بازدید از قطعه6 راه آهن رشت - انزلی گفت: برای محقق شدن شعار "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" تلاشی دوچندان وجهادی خواهیم داشت ودر این راستا نیازمند همدلی وهمراهی همه مسئولان هستیم تا با جدیت واهتمام بیشتر امورتولید را تسهیل وبرای رفع موانع تلاش خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان از اِعمال محدودیت های کرونایی از امروز در استان گیلان خبر داد و گفت: محدودیت ها به مدت 2 هفته در گیلان اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به نقش مهم این استان در تولید محصولات استراتژیک کشاورزی، گفت: افزایش بهره وری در تولیدات کشاورزی اولویت مسئولان گیلانی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تأکید بر لزوم انجام برنامه ریزی های لازم برای مدیریت بهینه مصرف آب کشاورزی، رشد هشت درصدی تولیدات انواع محصولات کشاورزی در سال گذشته نسبت به سال ماقبل را یادآور شد و گفت: با تجهیز و نوسازی اراضی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار گیلان با اشاره به اهمیت تامین کالا های اساسی در ماه رمضان گفت: نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان تشدید می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با تأکید بر نظارت مستمر بر توزیع و عرضه کالاها و اقلام اساسی در بازار، گفت: موجودی انبارها و فروشگاه های بزرگ روزانه رصد شود.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور دستگاه دروگر گیاه مهاجم سنبل آبی با همت و تلاش جوانان دانش آموخته گیلان ساخته شد. گیلان صدر : رونمایی از دستگاه شناور دروگر سنبل آبی با حضور دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان ، دکتر احمدرضا لاهیجان زاده معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۱:۰۷    
کاشف اسرار- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان به ادعای یک خبرنگار گیلانی شاغل در خبرگزاری کار ایران ( ایلنا ) مبنی بر احتمال انتصابش به سمت مدیر عاملی سازمان منطقه آزاد انزلی با حمایت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان در مراسم رونمایی از دستگاه شناور دروگر سنبل آبی در گیلان گفت: اقدامات مقابله ای برای پیشگیری از رشد سنبل آبی، ضرورت دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: انزلی- استاندار گیلان با اشاره به آثار مخرب سنبل آبی، گفت: ساخت سه دستگاه دروگر سنبل آبی با استفاده از توان متخصصان داخلی تا سال آینده در دستور کار صنایع دریایی شهید تمجیدی قرار گرفت.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط دستگاه دروگر سنبل آبی با حضور استاندار گیلان، معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاون رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مجموعه صنایع دریایی شهید تمجیدی انزلی رونمایی شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تأکید بر اینکه برای تحقق شعار تعیین شده سال جاری باید فعالیت های اقتصادی هم افزا شوند، بر لزوم تقویت زیرساخت های تولید، افزایش واحدهای تولیدی فعال و بازگرداندن واحدهای نیمه فعال به چرخه تولید در جهت رونق اشتغال زایی تأکید کرد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب های تولید کننده برق است، گفت: داشتن نیروگاه های گازی در مقیاس کوچک برای واحدهای تولیدی لازم و ضروری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۱    
استاندار گیلان به تماس های مردمی از طریق سامانه سامد پاسخ داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زارع با حضور در ساختمان مجمع جهانی اهل بیت(ع) در تهران، با آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) دیدار کرد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۷    
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان پیش از ظهر امروز (سه شنبه) از طریق سامانه تلفنی 111 ( سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت - سامد) به تماس های مردمی پاسخ داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری گیلان از روند تکمیل خانه کشتی بندرانزلی بازدید کرد.
نسیم خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار گیلان با قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی از جمله در اجرای تصمیمات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و نیز ایام تعطیلات نوروزی، بر ضرورت تحکیم و تقویت همبستگی و پیوستگی بین مردم و پلیس تاکید کرد و گفت: همدلی در انجام وظایف سازمانی، موجب امیدافزایی در جامعه است.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰    
گروه استان ها - گیلان - استاندار گیلان در دیدار با فرمانده انتظامی استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه، بزرگ ترین سرمایه اجتماعی پلیس را اعتماد مردم دانست.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20و به نقل از تسنیم، ارسلان زارع ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونای استان گیلان با اشاره به میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی و مراقبتی در سطح کشور اظهار داشت: میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کشور بیش از 86 درصد بود که اکنون به کمتر از 60 درصد رسیده است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رشت- استاندار گیلان گفت: نیروی انتظامی با نقش آفرینی در حوزه های مرتبط با اقتصاد، تولید و امنیت ملی متناسب با ظرفیت های قانونی، می تواند زمینه ساز موفقیت در توسعه اقتصادی باشد.