سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۳۲Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار گیلان»

شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۲۶ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، صالح محمدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از دیدار استاندارگیلان با وزیرجهاد کشاورزی خبر داد . ...
کاشف اسرار   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کاشف اسرار-معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان، با بیان اینکه طی دو روز گذشته از برگزاری 43مراسم عزاداری و 18مراسم عروسی جلوگیری به عمل آمده است، گفت: همچنین 3 هزار و 300 خودرو را در محورهای استان از تردد به گیلان منصرف کردیم و 1500خودروی غیر بومی جریمه شدند. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: گسترش دولت الکترونیک گامی در راستای تحقق حقوق شهروندی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت اجتماعی کردن موضوع مبارزه با مواد مخدر، گفت: نقشه راه مبارزه با مواد مخدر باید به روز شود.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان به ضرورت تقویت تعامل شورای شهر و شهرداری تاکید کرد و گفت: باید از تمام ظرفیت های ملی و استانی در جهت حل مشکلات شهر استفاده شود. ارسلان زارع امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت پیشبرد امور و بهبود مدیریت شهری را نیازمند تلاش جمعی دانست و اظهار داشت ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۳:۴۰    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان شناسایی واحدهای تولیدی و طرح های نیمه تمام سرمایه گذاری صادرات محور و نیز اولویت بندی آنها برای تکمیل و بهره برداری را موضوعی مهم خواند و گفت: بر رفع مقررات مخل در زمینه رونق صادرات، تاکیدی جدی دارم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار گیلان گفت: استان گیلان قطب بزرگ تولید مرغ در کشور است از این رو نباید شاهد مشکلاتی در زنجیره تولید تا توزیع این محصول در استان باشیم.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان گفت که گیلان به رعایت قیمت مصوب گوشت مرغ پایبند است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ آرش فرزام صفت امروز ( یکشنبه ) در ستاد استانی تنظیم بازار که به ریاست استاندار گیلان برگزار شد و فرمانداران شهرستان ها نیز به صورت ارتباط تصویری در جلسه ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تصریح اینکه مردم در تهیه گوشت مرغ یا روغن مطابق با قیمت های تصویب شده، نباید مشکلی داشته باشند، به سازمان های متولی همچون جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات حکومتی تأکید کرد که نظارتی جدی و مستمر بر زنجیره تولید تا توزیع داشته باشند و برای کاهش مشکلات دسترسی مردم به کالاها ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رشت ( پانا) - استاندار گیلان با اشاره به اینکه کالاهای اساسی بیش از نیاز جامعه در داخل تولید می شود، بیان کرد با تقویت سیستم نظارت، باید روند توزیع را عادلانه کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به هدف گذاری 600 میلیون دلاری صادرات کالاهای غیر نفتی از استان برای امسال، گفت: در هشت ماهه نخست 65 درصد این برنامه محقق شده است.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت 4 ماه از ابلاغیه بازگشت مدیران میانی و کارمندان مامور به خدمت استانداری گیلان به محل کار اصلی، این سوال به وجود آمده است که آیا تصمیم استاندار گیلان تنها برای بخشداران و معاونین فرماندار اجرا خواهد شد یا این قانون شامل حال دانه درشت هایی مانند معاونین او نیز می شود؟
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان شناسایی واحدهای تولیدی و طرح های نیمه تمام سرمایه گذاری صادرات محور و نیز اولویت بندی آنها برای تکمیل و بهره برداری را موضوعی مهم خواند و گفت: بر رفع مقررات مخل در زمینه رونق صادرات، تاکیدی جدی دارم. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان شناسایی واحدهای تولیدی و طرح های نیمه تمام سرمایه گذاری صادرات محور و نیز اولویت بندی آنها برای تکمیل و بهره برداری را موضوعی مهم خواند و گفت: بر رفع مقررات مخل در زمینه رونق صادرات، تاکیدی جدی دارم.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۴    
معاون استاندار گیلان همچنین در خصوص محدودیت تردد شبانه (از ساعت 21 تا 4) در شهرهای قرمز نیز گفت: با توجه به اینکه تردد شبانه اکثرا برای برگزاری دورهمی های خانوادگی است و این دورهمی ها بیشترین راه انتقال کرونا هستند، در این زمینه محدودیت داریم نه ممنوعیت!
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان گفت: برای کاهش 30 درصدی آمار بیماران کرونایی بستری در مراکز درمانی استان تا پایان آذر ماه برنامه ریزی و هدفگذاری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۳    
گروه استان ها- استاندار گیلان با تاکید بر اینکه جزئیات طرح محدودیت کرونایی باید به مردم اطلاع رسانی شود گفت: زمان وکالت نامه تعویض پلاک خودروها تا بازگشایی مراکز پلاک گذاری تمدید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان : پیش بینی می شود با اجرای طرح جامع محدودیت های کرونایی در مدت یک ماه 30 درصد و در مدت 3 ماه 50 درصد از آمار بیماران کرونایی کاهش پیدا کند.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به اجرای اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها در کشور و استان گیلان متناسب با روند و وضعیت بیماری کووید 19 از امروز، بر ضرورت همکاری همه دستگاه ها و نیز مشارکت مردم تأکید کرد و گفت: لازم است درک مشترکی از اهمیت رعایت توصیه های بهداشتی شکل گرفته ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان اندیشه جوانان و باور به این نسل را ثروت اصلی کشور خواند و با تصریح اینکه با امیدافزایی نسل جوان به آینده، بر دشواری ها غلبه می کنیم، گفت: لازم است زمینه برای طرح ایده از سوی جوانان و بسترسازی برای تحقق آن، از سوی دستگاه های متولی فراهم شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۴۵    
گروه استان ها- استاندار گیلان به ضروت مستندسازی اموال غیرمنقول دستگاه های اجرایی اشاره کرد و گفت: گیلان از استان های پیشتاز در تحقق درآمدهای مالیاتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان ارتقای فرهنگ مالیاتی در جامعه را موضوعی مهم برشمرد و با تأکید بر لزوم همکاری همه اقشار در این زمینه، گفت: درآمدهای مالیاتی پشتوانه توسعه گیلان است.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷    
آلبوم عکس مرتبط معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاکید کرد: اجرای قانون به نفع تولید و اشتغال، باید سرلوحه مدیران باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- استاندار گیلان گفت : 61 طرح نیمه تمام عمرانی در استان مشخص شده که بخشی از آنها تا پایان سال جاری و بخشی دیگر تا تابستان سال 1400 مورد بهره برداری قرار می گیرد و نقش فرمانداران در رصد ، پایش مستمر و تسریع اجرای آن ها حائز اهمیت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار گیلان با اشاره به ضرورت توجه مدیران اجرایی به اصل حفظ کرامت انسانی و تکریم ارباب رجوع گفت: مردم انتظار خدمت خالصانه، تکریم و گره گشایی از مشکلات دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان اندیشه و دانش جوانان را سرمایه های کشور عنوان کرد و گفت: باید از ظرفیت و اندیشه جوانان در امور مختلف بهره گیری شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان فرمانداران را موظف به رصد و پایش مداوم وضعیت طرح های عمرانی نیمه تمام و بازگشت واحدهای نیمه فعال به چرخه تولید کرد و تصریح کرد: لازم است طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید 19 با قاطعیت و شفافیت اجرا شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: آموزش مهارت های زندگی ضرورت دارد، اگرچه دوره های برگزار شده باید مستمر و گسترده باشد و به عنوان یک اصل عملی شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه جامعه کتاب خوان، خردورز، قانونمدار، پویا، مشارکت پذیر و متعهد است، گفت: اشتیاق به کتاب خوانی با وجود گسترش فضای مجازی، کم فروغ نشده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۴    
اقتصاد ایران: رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه باید برنامه ریزی لازم برای هدایت جامعه به سمت کتابخوانی انجام شود، گفت: قانون مداری و مشارکت پذیری از شاخصه های جوامع کتابخوان است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان بر لزوم راه اندازی صنایع خلاق درجهت تبلور اقدامات مبتکرانه برای تولیدات فرهنگی تأکید کرد و گفت: حوزه هنری از ظرفیت صندوق پژوهش و فناوری در مسیر انجام اقدامات علمی، فرهنگی و آموزشی بیشتر بهره بگیرد.
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور سرلشکرسیدیحیی صفوی مشاور عالی مقام معظم رهبری، اسلامی وزیر راه و شهرسازی، بانک مشاور رییس جمهور و دبیر مناطق آزاد کشور، ارسلان زارع استاندار گیلان برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه جامعه کتاب خوان، خردورز، قانونمدار، پویا، مشارکت پذیر و متعهد است، گفت: اشتیاق به کتاب خوانی با وجود گسترش فضای مجازی، کم فروغ نشده است.
استانداری گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط وزیر راه و شهرسازی و استاندار گیلان، شامگاه امروز (سه شنبه) از روند تکمیل آزادراه رشت - قزوین محدوده رودبار و منحیل بازدید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
7 طرح بندری امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و ارسلان زارع استاندار گیلان در بندر انزلی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلیتیک مناطق آزاد در توسعه روابط منطقه ای با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهر سازی، یحیی رحیم صفوی رئیس انجمن ژئوپلیتیک ایران ...
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۰    
استاندار گیلان گفت:تجار و بازرگانان ایرانی که کالاهای خود را از طریق راه آهن از جمهوری آذربایجان به روسیه صادر میکنند ، به علت عدم وجود زیرساختارهای لازم نمی توانند از مزایای اتحادیه اوراسیا بهره مند شوند ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی و استاندار گیلان از روند تکمیل و زیرسازی قطعه 7 پروژه راه آهن قزوین- رشت – انزلی بازدید کردند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: بازرگانان ایرانی از ظرفیتهای استان برای صادرات محصولات و کالاهای داخلی با برخورداری از تعرفه های ترجیحی استفاده نمایند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان در همایش بین المللی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نقش ژئوپلیتیک مناطق آزاد در توسعه روابط منطقه ای گفت: توسعه پیوندهای اقتصادی با کشورهای هدف بهترین راهکار برای تقابل با اثرات مخرب فشار تحریم ها است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۱:۱۱    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با اشاره به پیش بینی ایجاد بالغ بر 4000 شغل با اجرای 92 پروژه جهش تولید استان، گفت: تاکید کرده ام برای پویایی هرچه بیشتر از جوانان علاقمند به فعالیت در این مجموعه ها بهره گرفته شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار گیلان با اشاره به ضرورت بهره گیری از نظرات منتقدان گفت: استفاده از افراد بومی در مناصب و مشاغل مدیریتی استان گیلان در دستور کار است.