سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۳:۲۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله فلاحتی»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۸    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه خداوند متعال دقیق است و همه اعمال انسان را مورد محاسبه قرار می دهد گفت: ماه مبارک رمضان یکی از الطاف خداوند متعال به انسان و به مسلمانان است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی بر لزوم ورود جدی مجلس شورای اسلامی به حوزه عفاف و حجاب تاکید کرد و گفت: نمایندگان مردم در مجلس تحول گرایی و ایده پردازی برای آبادی شهر را در برنامه های خود قرار دهند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۲    
آیت الله فلاحتی گفت: سوره احزاب حقیقتا در بردارنده بسیاری از معارف دین مبین اسلام است و خداوند متعال 10 صفت برای زنان و مردان جامعه بیان میکند که همه اینها از صفات مردان و زنان صاحب امتیاز است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: مقام معظم رهبری سال جدید را با عنوان مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند لذا همه مسئولان باید اهتمام جدی و عملیاتی در کنترل قیمت ها، بهبود وضعیت معیشت مردم و ایجاد اشتغال داشته باشند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به فراهم بودن زمینه و بسترهای لازم برای تربیت نیروی انسانی کارآمد در جامعه اسلامی گفت: تبیین معارف دین و تربیت انسان، 2 کار اساسی اهل بیت عصمت و طهارت بعد از پیامبر اکرم(ص) بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به کشف حجاب برخی زنان گفت: در استانی مانند گیلان که هشت هزار شهید تقدیم راه خدا و اسلام کرده، شایسته نیست عده ای در خیابان هایش کشف حجاب کنند؛ از پدران، مادران و شوهران این زنان هم انتظار دادیم غیرت به خرج دهند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۷    
آیت الله فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت با بیان اینکه بدحجابی مخالفت با دین و قرآن است گفت: مردم مسلمان و آگاه ما بدحجابی را در جامعه نمی پذیرند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۶    
آیت الله فلاحتی با اشاره به ضرورت حضور گرم در مساجد، حسینیه ها و اجتماعات مذهبی ماه مبارک رمضان گفت: خودسازی در ماه مبارک رمضان جدی گرفته شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۳    
آیت الله فلاحتی گفت: بر اساس اندیشه شیعیان و طبق آیه تطهیر علاوه بر پنج تن آل عبا، 9 نفر دیگر از اهل بیت(ع) نیز تطهیر شده، از خطا به دورند و دارای عصمت هستند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۸    
اجلاسیه روز شهید با سخنرانی آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، محمدرضا داوطلب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مصطفی پور معاون سیاسی استاندار گیلان صبح امروز دوشنبه (22 اسفند ماه) باحضور خانواده های شاهد و ایثارگر و جمعی از مسئولین در تالار مرکزی شهر رشت برگزار شد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به لزوم همگرایی و هماهنگی مدیران برای حل مشکلات مردم گفت: نظارت ها بر بازار تشدید شود تا مردم آسیب نبینند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نمازگزار و انفاق کننده مومن است و مورد رحمت الهی و دارای رزق کریم است گفت: نماز انسان را بیمه می کند و روح انسان را درمان و متعالی می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با تاکید بر همگرایی و هم آوایی میان مدیران گفت: جامعه هدف ما مردم هستند اگر میان مسئولان هم آوایی باشد، مشکلات رفع خواهد شد
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نماز از راه های مهم حفظ جامعه از آسیب های اجتماعی است گفت: نماز انسان را بیمه می کند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان عصر 20 اسفند ماه به مناسبت فرا رسیدن سالروز بزرگداشت مقام شهدا از خانواده شهید والامقام قنبر آذرمی و جانبازان گرانقدر عزیزی و استواری در شهرستان صومعه سرا عیادت و با آنان گفتگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مقابله با شبهات سازمان یافته دشمن گفت: یکی از اهداف دشمن در ایجاد فتنه، شبهه افکنی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به بدحال شدن دانش آموزان گفت: دستگاه های اطلاعاتی و انتظامی باید افرادی را که در این جنایت بزرگ دست داشتند را شناسایی تا به اشد مجازات برسند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
لنگرود- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به محرومیت استان در حوزه برخورداری از بیمارستان جنرال گفت: قدمت بیمارستان های دولتی در مرکز گیلان به 100سال قبل بازمی گردد که پذیرفتنی نیست.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: زد و بندهای سیاسی در مجموعه استان گیلان و بی مهری مسئولان پایتخت باعث شده که ما از داشتن بیمارستان جنرال در گیلان محروم باشیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۱    
آیت الله فلاحتی گفت: آیه تطهیر سوره احزاب از جمله ادله علمای شیعه برای اثبات عصمت در پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان دختر مدارس رشت آغاز بهار معنویت و بندگی خود را با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، در مصلی بزرگ رشت جشن گرفتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه قدرتی که اسلام امروز به رخ جهانیان می کشد در سایه تلاش عالمان دین و امامین انقلاب به دست آمده است گفت: جوامع بشری امروز احساس نیاز شدید به معارف توحیدی و شیعه پیدا کرده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۲    
آیت الله فلاحتی گفت: سادات مقامی بسیار مهم دارند و همه به این مقام ارزشمند چه در دنیا و آخرت افتخار می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی در دیدار با سه تن از جانبازان 70 درصد دوران دفاع مقدس گفت: مسئولان سعی کنند هرازگاهی به جانبازان سرکشی کنند و جوانان را هم با خود به دیدار با جانباز ببرند تا جوان پای حرف های جانباز بنشیند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، آیت الله فلاحتی با 3 جانباز دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان صبح امروز (6 اسفند ماه) به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز جانباز در منزل صفرعلی شیرزاد، احمد قیمی و اسماعیل قربانی از جانبازان هفتاد درصد شهرستان رشت حضور یافت و با آنها دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۱    
آیت الله فلاحتی با تاکید بر ترویج فرهنگ قرآنی به ویژه در عرصه کودک و نوجوان گفت: کارگروه های شورای قرآنی باید تقویت شود تا فرهنگ عمومی قرآنی در جامعه ترویج یابد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به پیشرفت نیروهای مسلح کشور در حوزه های پهپادی و موشکی، گفت: این موفقیت نشان دهنده بازدارندگی و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی بوده که خاری در چشمان ایالات متحده آمریکاست.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۴    
آیت الله فلاحتی با تاکید بر استفاده از توان داخلی برای حل مشکلات کشور اعلام کرد: کشوری که مردم و مسئولان دنبال یاس آفرینی باشند رشد نمی کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: آیت الله فلاحتی با اشاره به اهمیت کشاورزی در گیلان و لزوم توجه ویژه مسئولان به کشاورزان گفت: آب برای کشاورز گیلانی باید یارانه ای محاسبه شود تا کشاورزان گیلانی حداقل در این حوزه دغدغه نداشته باشند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۱    
دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز (پنجشنبه 4 اسفند ماه) طی نشست هایی صمیمی با مجمع نمایندگان استان و آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار و گفتگو کرد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه خانواده های معزز شهدا را یکی از ارکان و حامیان نظام هستند، گفت: آنها که از روز نخست با امام(ره) عهد بستند هنوز سر عهد و پیمان خود هستند البته ریزش هم در این بخش داشته ایم اما اندک است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به آسیب های رفتارهای افراطی و مصرف گرایی بین برخی زن و شوهرها گفت: چشم و هم چشمی ها و به سرعت مدل عوض کردن ها باعث آسیب به زندگی می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه امنیت و آرامش خانواده در گرو عملی شدن عفاف و حجاب است گفت: حجاب برای زن، خانواده و جامعه صیانت ایجاد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰    
نماینده ولی فقیه در گیلان در بازدید از صدا وسیمای مرکز گیلان: اطلاع و آگاهی مردم از خبر ها مرهون تلاش های اهالی رسانه است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۲    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه اراده خداوند در آیه تطهیر اراده ای تکوینی و تخلف ناپذیر است گفت: خداوند جزای اعمال بندگانش را در این دنیا به آنها نمی دهد زیرا این دنیا ظرفیت این امر را ندارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۳    
آیت الله فلاحتی گفت: در آیه تطهیر اراده خداوند بر پاک گردانیدن اهل بیت پیامبر (ص) از پلیدی و تطهیر آنان استوار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان امروز از بخش های مختلف زندان لاکان رشت بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: در کنار اشتغالزایی، کار فرهنگی خوبی در زندان لاکان رشت صورت گرفته که می تواند برای سایر بخش های جامعه الگو باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده فراجا امروز در دیدار با آیت الله فلاحتی گفت: از تمام قوا برای تأمین امنیت و آسایش مردم استفاده می کنیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه وحدت و هم آوایی بین نیروهای مسلح کشور زبانزد همگان و موجب تعجب جهانیان شده است، گفت: نیروی انتظامی در چند ماه گذشته در مقابله با اغتشاشات خوش درخشید و مردمی تر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به ضرورت جدی گرفتن مسئله اشتغال و تسهیل ازدواج جوانان گفت: مدیران سعی کنند گره گشا باشند و در عین حال حرمت مردم در ادارات حفظ شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی : وحدت رویه در روند تعاملات بین دستگاهی باید به ارتقاء خدمات سازنده به عموم ختم شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
همایش استانی ائمه جمعه گیلان با حضور آیت الله فلاحتی نماینده محترم ولی فقیه در استان و به میزبانی دادگستری کل استان صبح امروز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی نعمت خدمت به بندگان خدا را یکی از نعمات بزرگ خداوند برشمرد و گفت: توجه به جوانب زندگی و دنیای پیرامونی موجب آرامش روحی و روانی انسان می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی بر ضرورت همکاری بین حوزه و آموزش و پرورش به منظور تربیت نیروی انسانی توانمند در تراز تمدن اسلامی تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مردم فردا مشت محکم دیگری بر دهان یاوه گویان خواهند زد گفت: هرچه از انقلاب اسلامی می گذرد رویش های انقلاب افزایش یافته و نشاط مردم مسلمان در حمایت از انقلاب و گرایش به آن بیشتر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۰    
به مناسبت چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی، پسران انقلاب گیلان با نماینده، ولی فقیه در گیلان در مصلای امام خمینی رشت دیدار داشتند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و مقارن با سالروز وفات حضرت زینب (س) یادواره شهدای انقلاب اسلامی استان گیلان با سخنرانی آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی و با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت در مصلای امام خمینی(ره) رشت برگزار شد ...