سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۲:۳۷Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله فلاحتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی: کسانی در زندگی موفق هستند که پایبند ارزش های بومی و دینی باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه هرگونه خواسته آمریکا نسبت به موشک های نظام اسلامی غیر قابل قبول و مردود است، گفت: وضعیت آمریکا به حدی رسیده که مردم کشورش از عملکرد سران خود به ستوه آمده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۶    
آیت الله فلاحتی : فعالیت های ستاد بازسازی عتبات عالیات در گیلان همگانی و مردمی تر شود .
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۵    
آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه فعالیت های ستاد عتبات عالیات را مردمی کنید گفت: هر قدر انسان در فعالیت ها و مرمت عتبات عالیات با اخلاص عمل کند، ماندگار می شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۱    
یک شهروند اهل شهر سن پطرزبورگ روسیه که مسیحی ارتدوکس بود با حضور در بیت آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت و گفتن شهادتین مسلمان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم عزاداری ایام شهادت حضرت زهرا(س) هیأت ثارالله رشت در فاطمیه دوم با سخنرانی آیت الله فلاحتی و مرثیه خوانی ابوذر بیوکافی برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۵    
آیت الله فلاحتی گفت: طرح مذاکره مجدد با وجود برداشته نشدن تحریم ها بی معنی و ایستادگی در برابر رهبر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۱    
نماینده ولی فقیه در گیلان صبح امروز با خانواده شهیدان یزدانی و نوروزی و جانباز 70 درصد رمضانعلی صفایی در شفت دیدار کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۵    
آیت الله فلاحتی : مساجد به پایگاه های موثر فرهنگی تبدیل شوند .
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی آشوب های اخیر در آمریکا را نشانه آغاز افول آمریکا دانست و گفت: تسخیرکنندگان کنگره، مردم به ستوه آمده از سیاست های آمریکا هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی : علامه ی شهیر، زنده یاد آیت الله مصباح یزدی دیدبان بزرگی برای صیانت از ایدئولوژی انقلاب اسلامی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: آیت الله مصباح یزدی چراغ فروزان و دیده بان بصیر برای جامعه اسلامی به ویژه ارزش ها و ولایت فقیه بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۵    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه عالمان دینی دیده بانان جامعه اسلامی شمرده می شوند گفت: آیت الله مصباح یزدی با جهاد فکری، با شبهات و انحرافات مبارزه کرده و آنان را با سرعت و دقت پاسخ می داد.
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۵    
گیلان صدر : تشکیل کارگروه مدیریت شهری و فضاسازی ستاد دهه مبارک فجر با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت، مسعود کاظمی مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری گیلان، یوسف قیامتیون شهردار لاهیجان و شهرداران مراکز شهرستان های استان گیلان
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را الگوی فنا ناپذیر برای همه نسل ها عنوان کرد و گفت: جامعه ای که درصدد تمدن سازی است به شخصیت هایی مانند حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، آیت الله فلاحتی عصر یکشنبه در نشست کارگروه مدیریت شهری و فضاسازی چهل و دومین سالگرد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب سال 57 جمهوری اسلامی ایران با هدف ایجاد تمدن اسلامی بنا نهاده شد تا با منابع و نیروی انسانی اسلامی شایسته خدمت رسانی به عموم مردم باشد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه شهرداران امور زیربنایی و روبنایی شهری را باید توام انجام دهند، گفت: فضاسازی شهری در راستای بزرگداشت ایام الله دهه فجر، اقدامی بزرگ و ارزشمند است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز گیلان در پیام نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت آمده است: انالله و اناالیه راجعون ارتحال علامه فرزانه شیعه ، فیلسوف مشرق زمین ، یار و شاگرد دیرین امام راحل ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه سپاه سازمان مردمی برای حفاظت از دین است، گفت: سپاه هواپیمایی همواره در حراست از مرزهای هوایی نقش آفرین بوده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۳    
آیت الله فلاحتی اعزام زیردریایی آمریکایی به خلیج فارس را ناشی از ترس استکبار از انتقام ایران دانست و گفت: هیچ قدرتی نمی تواند ایران را تهدید کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماز جمعه فردا در همه شهرهای گیلان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید چشم بیدار جامعه باشد، گفت: عضوگیری مردمی فریضه امر به معروف و نهی از منکر را فراگیر می کند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی : پلیس اخلاق مدار ، ضامن امنیت روانی و اجتماعی در جامعه ی اسلامی ست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۱    
آیت الله فلاحتی امروز با خانواده شهیدان قاسمی ، بقایی نژاد و درویشوند در شهرستان رودبار دیدار کرد . نیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی امروز با خانواده شهیدان قاسمی ، بقایی نژاد و درویشوند در شهرستان رودبار دیدار کرد .
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۶    
آیت الله فلاحتی با اشاره به تلاش جریان تحریف برای متفاوت نشان دادن دوران بایدن از دوران ترامپ گفت: هدف جریان تحریف ایجاد اعتماد کاذب به دشمن است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۳    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مردم در مناسبت های انقلاب اسلامی حضور میدانی دارند گفت: از ظرفیت جوانان در برگزاری مناسبت های انقلاب اسلامی استفاده شود.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۷    
گزارشی اجمالی از درس خارج فقه و اصول حضرت آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان که هفته ای سه شب برگزار می شود آماده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۶    
از 4برگزیده گیلانی چهل و سومین دوره مسابقات کشوری قرآن امروز با حضور آیت الله فلاحتی نماینده، ولی فقیه در گیلان تجلیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی یکی از برکات جامعه اسلامی را وجود اهالی قرآن در آن اعلام کرد و گفت: کسی که همیشه با قرآن رابطه داشته باشد، بی نیاز است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی در مراسم تقدیر نماینده ولی فقیه از مقام آوران گیلانی مسابقات سراسری قرآن، گفت: احترام به اهل قرآن مورد سفارش ائمه معصومین(ع) است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی : کمک به خانواده های آسیب دیده از کرونا تا از بین رفتن این ویروس در جامعه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۵:۲۱    
آیت الله فلاحتی :دلخوش کردن به وعده های فریبنده ی دشمنان ظالم، خطاست و نباید به آنان اعتماد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۱۱    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه هر کس به ظالم اعتماد کند ظالم است گفت: مردم ایران رفاه را با عزت می خواهند و رفاهی را که در کنارش ذلت باشد نمی خواهند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه مردم مسائل اخلاقی، دینی و معرفتی را از عالمان دین آموختند، گفت: تکریم عالمان دینی، وظیفه همه مردم است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۲    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه وحدت حوزه و دانشگاه حرکت در مسیر تعالی جامعه بشری است گفت: وحدت حوزه و دانشگاه سبب شکسته شدن کمر دشمن و خنثی سازی توطئه هایش در جدایی دین از دانش شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۷    
آیت الله فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت با با اشاره به مصوبه لغو محدودیت های فعالیت های هسته ای اظهار کرد: مجلس اقدامی انقلابی و راهبردی درباره لغو تحریم ها را عملی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گیلان با تأکید بر اینکه رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در برگزاری نماز جمعه، صورت می گیرد گفت: با توجه به شرایط موجود و با تصمیم کمیته استانی و نماینده معزز ولی فقیه در استان، فردا نماز جمعه رشت به امامت حضرت آیت الله فلاحتی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان در پیامی ارتحال یار دیرین امام و رهبری آیت الله محمد یزدی را تسلیت گفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی میدانی عمل کردن مدیران را معنای تقویت و تشدید نظارت ها دانست و گفت: نظارت ها در روند تولید و توزیع ارزاق عمومی مردم باید تشدید شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان امروز با مسئولان تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان به مناسبت روز دانشجو در سالن حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۴    
آیت الله فلاحتی : دشمن در شرایط کرونایی دست به تروریسم ادراکی و خزنده زده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه شهادت محسن فخری زاده حقانیت ملت ایران را به اثبات رساند، گفت: دشمن افکار و اندیشه فرهیختگان جامعه را هدف رفته تا مردم ما را از مسیر اصلی دور کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - رشت -مراسم سالگرد شهادت میرزا کوچک خان جنگلی با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در آرامگاه وی سلیمانداراب رشت برگزار شد.
صبح فومن   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی در جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری حمایتی قضایی آمران به معروف گیلان:همه کسانی که داعیه مطالبه گری دارند با ستاد امر به معروف و نهی از منکر همکاری کنند آیت الله فلاحتی در جلسه انعقاد تفاهمنامه همکاری حمایتی قضایی آمران به معروف گیلان: ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به ترور دانشمند ایرانی گفت: ترور شهید محسن فخری زاده مصداق بارز جنایت دولتی توسط رژیم صهیونیستی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی قطع ارتباط بین استان ها در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را تاثیرگذار عنوان کرد و گفت: دستگاه قضا مجازاتی سخت برای عوامل گرانی اعمال کند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: وجود نیروی انتظامی برای مردم آرامش بخش است و نبود نیروی انتظامی موجب اضطراب در جامعه می شود.